Це кадр, який придумав "Дякую, Тобі, Боже, що я не москаль" і посадив свою тещу за станок клепати ці футболки.
Єдиний продавець книжки Кука в Тернополі.
Ну, а які вишиванки - дивися в каталозі. Ціни, до речі, досить приступні.
bigmir пише:
> Эта же новость на Корреспондент.net
Корреспондент.net пише:
> По материалам ZAXID.net
ZAXID.net пише:
Блог Андрія Шкіля
04.04.2008 19:26
НАТО і «місце» України
Я не поділяю позиції Президента, що у Бухаресті ми отримали перемогу. Це те ж, що говорити, що перемогою є непотрапляння України, скажімо, на Євро-2008… Бо поразка, навіть при усьому бажанні, ніколи не може бути перемогою!
Мова дипломатії уже давно володіє засобами спілкування типу «Приходьте завтра». Це ніби і не відмова - «завтра». Але насправді це означає єдине - чітка зрозуміла відмова. Не може бути інакше. Адже подивіться, що ми отримали - ми отримали розтягнуте в часі «ні», хоча сподівалися (і мали би) отримати розтягнуте в часі «так». Тобто, НАТО схвалює, підтримує, поділяє бажання щодо вступу України, але офіційно про це буде оголошено, наприклад, у грудні. Потім з грудня це переноситься на інший місяць, і так далі - відбувається банальне перекладання в часі слова «ні». До слова, два найпалкіші противники проведення Україною незалежної від Росії зовнішньої політики - міністри закордонних справ Німеччини та Франції - будуть в грудні приймати рішення. Але ж вони не матимуть права на вирішальне «так» чи «ні», а лише на дорадче!
Звичайно, я десь розумію Президента, який хоче з поразки зробити перемогу. Це добра якість українського політика - але не у цій ситуації. Бо у нинішній ситуації ми мусимо зрозуміти, що не даремно Анна Герман на мітингу слухатиме «Deutschland, Deutschland uber alles»... Вона думає, що це німецький гімн (очевидно, недовчилася, або плутає науку міжнародних стосунків). Можливо, це гімн її улюбленої Німеччини?.. Та це означає й інше - саме так було потрактовано позицію Німеччини і Франції! Нам, насправді, вказали на наше місце. І, може, воно когось і влаштовує, але мене, наприклад, ні.
Можливо, ми цього не помічаємо, або ж робимо вигляд, що не помічаємо, але те, що відбулося в Бухаресті, оцінюється усім світом - демократичним і недемократичним - як заборону Україні проводити інший вектор зовнішньої політики, ніж той, який дозволить Росія. Оце і є, на превеликий жаль, підтвердженням того, що насправді в Бухаресті відбувся Мюнхен-2. Не дивлячись навіть на заяву свого часу Мадлен Олбрайт, що не буде більше такого, коли великі держави вирішуватимуть свої інтереси коштом малих - так трапилось у Бухаресті: Франція, Німеччина та Росія вирішили свої питання коштом України та Грузії.
Події в Бухаресті, звичайно, не антиукраїнський хід у сенсі міжнародних стосунків. Це, скажу м'яко, неґречний хід. І цей хід фактично помножив на нуль усіх непрофесійних єврооптимістів та звичайних громадян України. Українські євроатлантичні та європейські аспірації у Бухаресті перекреслено. Так, нас не послали десь подалі, нас просто послали «у грудень»... http://www.zaxid.net/blogentry.php?Item=15076&
ви ж бачите, що не можна не перевіряти лінки Сру.нет
Вмшче та нижче ви можете подивитися як балалйка вже запущена, і панство лінчує Шкиля не за те що він написав у блозі, а за те що повідомів їм бігмір.
Зокрема за оце я б на місці Шкіля подав у суд:
"кто в действительности является противником пути Украины в Европу. И это не Партия регионов или коммунисты - а именно упомянуты страны, которые идут на любые крупные соглашения лишь с разрешения России"
Поки кожен з нас (най на рівні активістів, але ж ми певною мірою є опініон-мейкери, не варто це забувати) не переіврятимо достовірність завідомо ворожого агітпропу, будемо танцювати під балалайкі. Ще раз подивіться як гідні (в усьому іншому) поваги дописувачи радо реагують на мілу серцю качку.
"Творчо попрацювавши" над текстом, передавши його своїми словами, дещо вилучивши, дещо додавши свого, змінивши акценти, можна все поставити з ніг на голову. Для чого це потрібно? А Ви хіба не знаєте?
На Шкілі як раз є добрий шмат відповідальності за "перемогу" (л)
Навіть не знаю, чи є ще в Раді депутат, який настільки активно цікавиться захистом інтересів України за кордоном (у скільки закордонних відряджень це виливається - навіть важко уявити).
При цьому в трьох ключевих робочих групах, через які мало б здійснюватися лобіювання ПДЧ парламентом, Шкіль є керівником (Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, Голова Постійної делегації в Асамблеї Західноєвропейського cоюзу, Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою)
http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=5412
# Голова Постійної делегації в Асамблеї Західноєвропейського cоюзу
# Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО
# Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Малайзія
# Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Хорватія
# Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою
# Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія
# Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією
# Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Словенія
# Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Японією
# Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Чилі
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Аргентинською Республікою
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індія
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Чеською Республікою
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Нідерландів
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Швейцарською Конфедерацією
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Кувейт
Мій закид Шкілю ніяким чином не стосується його текстів
Ані на сру-ру, ані в його блозі. Я не читав першого, і лише по діагоналі дивився другий.
Він базується на інформації з сайту Верховної Ради, і стосується оцінки внеску Шкіля в одержаний в Бухаресті результат.
2008.04.05 | Mossad
перекручувач Шкіль
Наші європейські перспективи до бухарестського фіаско проплачених натопропагандонів ніякого стосунку не мають.
Боуг: Україна може увійти до ЄС, не набувши членства у НАТО
Україна може увійти до Європейського Союзу, не набувши членства у НАТО. Про це заявив голова представництва Європейської комісії в Україні Ієн Боуг.
Він пояснює: вступ України до ЄС і НАТО – це дві окремі процедури. І існують держави, які, не будучи учасниками НАТО, входять до Євросоюзу, і навпаки. Голова представництва Єврокомісії в Україні також зазначив, що деякі реформи, котрі необхідно здійснити Україні для членства в ЄС, збігаються з тими, які необхідні для вступу до Альянсу.
Голова Представництва Європейської комісії в Україні Ієн Боуг назвав причини, що перешкоджають вступу України в ЄС.
У п'ятницю на прес-конференції в Донецьку Боуг нагадав, що питання членства України в ЄС поки що не стоїть на порядку денному, але актуальним є посилення відносин, передає УНІАН.
Він назвав декілька причин, які заважають сьогодні Україні стати кандидатом у члени ЄС. За словами Боуга, у зв`язку з тим, що Євросоюз розширився з 15 до 27 країн-учасниць, виникли "об`єктивні складнощі, пов`язані з управлінням союзом".
Суб`єктивними складнощами Боуг назвав те, що "зараз серед громадян ЄС спостерігається деяке небажання подальшого розширення союзу".
"Є ще один момент, який визнається і самою Україною. Це те, що перед нею стоять певні завдання, які необхідно виконати, щоб досягти того рівня, коли вона буде дійсно готова стати членом ЄС", – сказав Боуг.
Він перерахував сфери, в яких Україні треба досягти певного прогресу, щоб бути ближче до ЄС.
Так, голова Представництва ЄС зазначив, що "необхідно створити більш привабливий бізнес-клімат в Україні, необхідно дотримуватися прав власності, необхідно здійснити реформи в судовій системі, в держуправлінні і адмініструванні, вирішити питання боротьби з корупцією".
За словами Боуга, "незважаючи на те, що зараз питання про членство України в ЄС не стоїть, ніхто в Євросоюзі не сказав, що Україна не може увійти до ЄС".
Відповідаючи на питання про передбачувані терміни вступу України в Євросоюз, Боуг сказав: "Думаю, на це питання зараз ніхто не може відповісти".
Саме європейського курсу і має триматися Україна. Континент показав у Бухаресті зуби, доба домінування Америки закінчилася. Ющенко поставив на дохлу коняку і має піти, а ми мусимо виграти у Росії конкуренцію за прихильність континенту. Так, і ніяк інакше.
2008.04.05 | So_matika
Дуже цінна ініціатива
Пропоную панові Шкілю уточнити, від яких саме марок німецьких та французьких товарів треба відмовлятися. Чи входять в цей перелік "Луі Віттон" і "Мерседес"?
Відповіді
2008.04.05 | Sean
Найкраще у Шкілі - його вишиванки, дійсно гарні
2008.04.05 | observеr
угу. і я нарешті знайшов "ничку", де він їх купує
2008.04.05 | Sean
де?
2008.04.05 | keymaster
Шоне, ось Тобі лінк, якщо зацікавить - дам Тобі МОБ власника
http://svij.com.ua/index.php?sID=2Це кадр, який придумав "Дякую, Тобі, Боже, що я не москаль" і посадив свою тещу за станок клепати ці футболки.
Єдиний продавець книжки Кука в Тернополі.
Ну, а які вишиванки - дивися в каталозі. Ціни, до речі, досить приступні.
2008.04.05 | Tatarchuk
не читайте (космічних) радянськіх газет (л)
один_козак пише:> http://news.bigmir.net/article/ukraine/28238/
bigmir пише:
> Эта же новость на Корреспондент.net
Корреспондент.net пише:
> По материалам ZAXID.net
ZAXID.net пише:
Блог Андрія Шкіля
04.04.2008 19:26
НАТО і «місце» України
Я не поділяю позиції Президента, що у Бухаресті ми отримали перемогу. Це те ж, що говорити, що перемогою є непотрапляння України, скажімо, на Євро-2008… Бо поразка, навіть при усьому бажанні, ніколи не може бути перемогою!
Мова дипломатії уже давно володіє засобами спілкування типу «Приходьте завтра». Це ніби і не відмова - «завтра». Але насправді це означає єдине - чітка зрозуміла відмова. Не може бути інакше. Адже подивіться, що ми отримали - ми отримали розтягнуте в часі «ні», хоча сподівалися (і мали би) отримати розтягнуте в часі «так». Тобто, НАТО схвалює, підтримує, поділяє бажання щодо вступу України, але офіційно про це буде оголошено, наприклад, у грудні. Потім з грудня це переноситься на інший місяць, і так далі - відбувається банальне перекладання в часі слова «ні». До слова, два найпалкіші противники проведення Україною незалежної від Росії зовнішньої політики - міністри закордонних справ Німеччини та Франції - будуть в грудні приймати рішення. Але ж вони не матимуть права на вирішальне «так» чи «ні», а лише на дорадче!
Звичайно, я десь розумію Президента, який хоче з поразки зробити перемогу. Це добра якість українського політика - але не у цій ситуації. Бо у нинішній ситуації ми мусимо зрозуміти, що не даремно Анна Герман на мітингу слухатиме «Deutschland, Deutschland uber alles»... Вона думає, що це німецький гімн (очевидно, недовчилася, або плутає науку міжнародних стосунків). Можливо, це гімн її улюбленої Німеччини?.. Та це означає й інше - саме так було потрактовано позицію Німеччини і Франції! Нам, насправді, вказали на наше місце. І, може, воно когось і влаштовує, але мене, наприклад, ні.
Можливо, ми цього не помічаємо, або ж робимо вигляд, що не помічаємо, але те, що відбулося в Бухаресті, оцінюється усім світом - демократичним і недемократичним - як заборону Україні проводити інший вектор зовнішньої політики, ніж той, який дозволить Росія. Оце і є, на превеликий жаль, підтвердженням того, що насправді в Бухаресті відбувся Мюнхен-2. Не дивлячись навіть на заяву свого часу Мадлен Олбрайт, що не буде більше такого, коли великі держави вирішуватимуть свої інтереси коштом малих - так трапилось у Бухаресті: Франція, Німеччина та Росія вирішили свої питання коштом України та Грузії.
Події в Бухаресті, звичайно, не антиукраїнський хід у сенсі міжнародних стосунків. Це, скажу м'яко, неґречний хід. І цей хід фактично помножив на нуль усіх непрофесійних єврооптимістів та звичайних громадян України. Українські євроатлантичні та європейські аспірації у Бухаресті перекреслено. Так, нас не послали десь подалі, нас просто послали «у грудень»...
http://www.zaxid.net/blogentry.php?Item=15076&
2008.04.05 | один_козак
Ну, тут виглядає розумно. А там - космічно.
2008.04.05 | Tatarchuk
ви ж бачите, що не можна не перевіряти лінки Сру.нет
Вмшче та нижче ви можете подивитися як балалйка вже запущена, і панство лінчує Шкиля не за те що він написав у блозі, а за те що повідомів їм бігмір.Зокрема за оце я б на місці Шкіля подав у суд:
"кто в действительности является противником пути Украины в Европу. И это не Партия регионов или коммунисты - а именно упомянуты страны, которые идут на любые крупные соглашения лишь с разрешения России"
Поки кожен з нас (най на рівні активістів, але ж ми певною мірою є опініон-мейкери, не варто це забувати) не переіврятимо достовірність завідомо ворожого агітпропу, будемо танцювати під балалайкі. Ще раз подивіться як гідні (в усьому іншому) поваги дописувачи радо реагують на мілу серцю качку.
2008.04.05 | один_козак
Пардон, пан Шкіль заперечив написане Бігміром і Кореспондентом?
2008.04.05 | TrollSeeker
Ви не знаєте, що то є "препарувати"?
"Творчо попрацювавши" над текстом, передавши його своїми словами, дещо вилучивши, дещо додавши свого, змінивши акценти, можна все поставити з ніг на голову. Для чого це потрібно? А Ви хіба не знаєте?2008.04.05 | Tatarchuk
вибачаюся: він дійсно це казав (л)
http://www.zaxid.net/newsua/2008/4/3/161027/2008.04.05 | 123
На Шкілі як раз є добрий шмат відповідальності за "перемогу" (л)
Навіть не знаю, чи є ще в Раді депутат, який настільки активно цікавиться захистом інтересів України за кордоном (у скільки закордонних відряджень це виливається - навіть важко уявити).При цьому в трьох ключевих робочих групах, через які мало б здійснюватися лобіювання ПДЧ парламентом, Шкіль є керівником (Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, Голова Постійної делегації в Асамблеї Західноєвропейського cоюзу, Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою)
http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=5412
# Голова Постійної делегації в Асамблеї Західноєвропейського cоюзу
# Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО
# Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Малайзія
# Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Хорватія
# Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою
# Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія
# Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією
# Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Словенія
# Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Японією
# Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Чилі
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Аргентинською Республікою
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індія
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Чеською Республікою
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Нідерландів
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Швейцарською Конфедерацією
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина
# Член групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Кувейт
2008.04.05 | TrollSeeker
Не треба виступати в ролі моралізатора, поступаючи ницо!
2008.04.05 | Предсказамус
Ваш постін видалив я. А Вам попередження.
Настійно прошу сперечатися з думками, а не оппонентами.2008.04.05 | TrollSeeker
Цей Ваш закид Шкілю базується, як це вже вияснилось,...
...на розповсюдженій СРУ.НЕТ неправдивій інформації.Оригінального текста блога Шкіля Ви вже прочитали.
Чи не вважаєте доцільним скоригувати свої висновки згідно правдивої інформації?
2008.04.05 | 123
Мій закид Шкілю ніяким чином не стосується його текстів
Ані на сру-ру, ані в його блозі. Я не читав першого, і лише по діагоналі дивився другий.Він базується на інформації з сайту Верховної Ради, і стосується оцінки внеску Шкіля в одержаний в Бухаресті результат.
2008.04.05 | Mossad
перекручувач Шкіль
Наші європейські перспективи до бухарестського фіаско проплачених натопропагандонів ніякого стосунку не мають.Боуг: Україна може увійти до ЄС, не набувши членства у НАТО
Україна може увійти до Європейського Союзу, не набувши членства у НАТО. Про це заявив голова представництва Європейської комісії в Україні Ієн Боуг.
Він пояснює: вступ України до ЄС і НАТО – це дві окремі процедури. І існують держави, які, не будучи учасниками НАТО, входять до Євросоюзу, і навпаки. Голова представництва Єврокомісії в Україні також зазначив, що деякі реформи, котрі необхідно здійснити Україні для членства в ЄС, збігаються з тими, які необхідні для вступу до Альянсу.
Голова Представництва Європейської комісії в Україні Ієн Боуг назвав причини, що перешкоджають вступу України в ЄС.
У п'ятницю на прес-конференції в Донецьку Боуг нагадав, що питання членства України в ЄС поки що не стоїть на порядку денному, але актуальним є посилення відносин, передає УНІАН.
Він назвав декілька причин, які заважають сьогодні Україні стати кандидатом у члени ЄС. За словами Боуга, у зв`язку з тим, що Євросоюз розширився з 15 до 27 країн-учасниць, виникли "об`єктивні складнощі, пов`язані з управлінням союзом".
Суб`єктивними складнощами Боуг назвав те, що "зараз серед громадян ЄС спостерігається деяке небажання подальшого розширення союзу".
"Є ще один момент, який визнається і самою Україною. Це те, що перед нею стоять певні завдання, які необхідно виконати, щоб досягти того рівня, коли вона буде дійсно готова стати членом ЄС", – сказав Боуг.
Він перерахував сфери, в яких Україні треба досягти певного прогресу, щоб бути ближче до ЄС.
Так, голова Представництва ЄС зазначив, що "необхідно створити більш привабливий бізнес-клімат в Україні, необхідно дотримуватися прав власності, необхідно здійснити реформи в судовій системі, в держуправлінні і адмініструванні, вирішити питання боротьби з корупцією".
За словами Боуга, "незважаючи на те, що зараз питання про членство України в ЄС не стоїть, ніхто в Євросоюзі не сказав, що Україна не може увійти до ЄС".
Відповідаючи на питання про передбачувані терміни вступу України в Євросоюз, Боуг сказав: "Думаю, на це питання зараз ніхто не може відповісти".
Саме європейського курсу і має триматися Україна. Континент показав у Бухаресті зуби, доба домінування Америки закінчилася. Ющенко поставив на дохлу коняку і має піти, а ми мусимо виграти у Росії конкуренцію за прихильність континенту. Так, і ніяк інакше.
2008.04.05 | So_matika
Дуже цінна ініціатива
Пропоную панові Шкілю уточнити, від яких саме марок німецьких та французьких товарів треба відмовлятися. Чи входять в цей перелік "Луі Віттон" і "Мерседес"?2008.04.05 | Адвокат ...
Та, йой, пані! тії "тм",-- що мі,що Вам не є "па крману".
Схоже, що і панові Шкілю,-- також.