МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні

Архіви Форумів Майдану

Команда ВОБФ «Переображення» - переможець міжнародного турніру

04/16/2008 | VOBF
Команда ВОБФ «Переображення» - переможець міжнародного турніру з міні-футболу серед молодіжних громадських організацій які змагалися за кубок Луцького міського голови Богдана Шиби.

12 – 13 квітня на футбольному майданчику зі штучним покриттям на базі Волинського обласного військового ліцею ім. Івана Богуна відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед молодіжних громадських організацій міста на Кубок Луцького міського голови.

Організатор заходу - відділ у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради. Суддівство ігор турніру здійснювали представники Комітету з фізичної культури та спорту Луцької міської ради. Всього в турнірі взяло участь 13 команд. У грі також брала участь команда фонду «Переображення», який займається реалізацією соціальних та благодійних проектів за участю людей, що сповідують християнські цінності.

Із груп до наступного раунду вийшли чотири команди – «Переображення», туристичний клуб «Ми», «Спартак-Екстрім» та гості з Бреста – «Пагоня». Білорусам у півфіналі довелося грати із турклубом «Ми», і «туристи» доволі неочікувано перемогли з рахунком 5:1. Натомість, «Переображення» не менш сенсаційно зуміло здолати опір команди «Спартак-Екстрім» – 5:2.

Фінальні ігри виявилися напруженими. Спочатку за третє місце боролися «Пагоня» і «Спартак-Екстрім», і знову білоруським гостям не поталанило – 1:3. Долю кубка визначила серія післяматчевих пенальті, оскільки «Переображення» і турклуб «Ми» основний час гри закінчили внічию – 3:3. Пенальті «туристи» били не так влучно, як їхні суперники, тож поступилися – 2:3.

Отже, переможцем відкритого міжнародного турніру з міні-футболу серед громадських організацій, які змагалися за кубок Луцького міського голови Богдана Шиби, стала команда Волинського обласного благодійного фонду «Переображення», з чим ми її і вітаємо!

Нагородження переможців проводив особисто градоначальник міста Луцька Богдан Шиба відразу ж після закінчення змагань II етапу. Футбольна команда ВОБФ «Переображення» була нагороджена Кубком міського голови Луцька, почесними грамотами та ДВД-програвачем. Інші команди, що посіли друге та третє місця, також отримали кубки, грамоти та футбольні м’ячі. Команда з Білорусії отримала почесний кубок учасників змагань.