Програми і списки партій до Київради
04/21/2008 | Koala
Перепрошую за надмірну увагу до нашого скромного містечка (вже виглядає на те, що Київ перетворюється на Ірпінь-2 на цьому форумі), але хотілося б ознайомитися з програмами кандидатів і списками партій, для чого зібрати їх тут. Прошу адмінів терти відповіді не по темі.
Відповіді
2008.04.21 | Koala
Список БЮТ (1-40)(л)
http://pravda.com.ua/news/2008/4/10/74476.htm1. Тимошенко Юлія
2. Турчинов Олександр
3. Томенко Володимир
4. Зінченко Олександр
5. Хостікоєв Анатолій
6. Меліхова Тетяна
7. Дмитрук Юрій
8. Мельник Сергій
9. Мельник Микола
10. Борисенко Семен
11. Наумко Віктор
12. Медведєв Олег
13. Козир Сергій
14. Лук'янюк Микола
15. Семинога Володимир
16. Незнал Олександр
17. Бригинець Олександр
18. Толубицький Олександр
19. Москаль Денис
20. Нікульшин Дмитро
21. Козіс Олександр
22. Новак Інна
23. Сенчук Василь
24. Кобелєв Володимир
25. Ярцев Владіслав
26. Береговий Юрій
27. Петькун Олег
28. Дробот Володимир
29. Штейнас Роман
30. Тищенко Віктор
31. Олійник Дмитро
32. Куровський Олег
33. Шевченко Анатолій
34. Дробот Олег
35. Науменко Володимир
36. Фельдшеров Євген
37. Солошенко Ігор
38. Гнатушенко Віталій
39. Варнацький Сергій
40. Юрченко
2008.05.04 | Михайло Свистович
Це батько Томенка висувається?
Koala пише:> http://pravda.com.ua/news/2008/4/10/74476.htm
>
> 1. Тимошенко Юлія
> 2. Турчинов Олександр
> 3. Томенко Володимир
2008.05.12 | vkhanas
А де програма?Re: Список БЮТ (1-40)(л)
Ніде знайти не можу2008.04.21 | Koala
Програма Шеляженка(л)
http://sheliazhenko.livejournal.com/79294.html#cutid1ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
кандидата на посаду Київського міського голови
Шеляженка Юрія Вадимовича
КИЄВУ – ЧЕСНУ ВЛАДУ!
1. ЧЕСНІ ТАРИФИ.
Тарифи на житлово-комунальні послуги формуватимуться прозоро. Кожен киянин зможе побачити і оскаржити кожну складову своєї квартплати, яка у разі потреби встановлюватиметься індивідуально для кожного будинку, кожного під’їзду, аж до кожної квартири - залежно від РЕАЛЬНОЇ кількості і якості наданих послуг.
2. ВІДКРИТІСТЬ ВЛАДИ
Забезпечу вільний доступ до внутрішньої документації житлово-експлуатаційних організацій та інших комунальних підприємств, міської адміністрації, районних адміністрацій, головних управлінь та їх підрозділів - окрім тієї, в якій міститься конфіденційна інформація про особу. Всі рішення Київської міської ради будуть оприлюднюватися починаючи із стадії підготовки проектів (відразу після реєстрації проекту у секретаріаті).
3. ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ
Організую щорічні вибори комітетів громадського контролю за комунальними підприємствами і делегую їм право припиняти будь-яке рішення дирекції КП, якщо на користь такого "вето" зібрані підписи 5% клієнтів (наприклад, власників приватизованих квартир або прописаних мешканців неприватизованих квартир в житлових будинках).
4. ПРИПИНЕННЯ НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ
Припиню всі забудови, сусіди яких на громадських слуханнях не погодилися із забудовою.
5. ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ
Земля під забудову виділятиметься тільки на аукціонах і лише за умови, що мінімум третина квартир в нових будинках або їх подвоєна ринкова вартість буде передано у власність міста, з метою забезпечення житлом учасників квартирних черг.
6. СПРАВЖНЯ ТУРБОТА, А НЕ ПІДКУП ВИБОРЦІВ
Проведу громадські слухання щодо ефективності програми "Турбота" і направлю її ресурси не на підкуп виборців, а пріоритетно на ті цілі, які дозволять вирішити найгостріші проблеми конкретних людей: наприклад, зробити капітальний ремонт аварійного будинку, оплатити операцію важко хворій людині, забезпечити якісну освіту сироті, надати особистий транспорт інвалідові, що не здатен рухатись самостійно, або багатодітній сім'ї, допомогти молодим сім'ям або талановитій людині, що живе і працює в Києві, отримати недороге житло.
Програма соціально-економічного розвитку міста формуватиметься не тільки чиновниками, але й спеціальною радою, до якої увійдуть меценати, представники малого і середнього бізнесу, а також представники виборних органів самоорганізації населення. Бізнесменам, які допоможуть місту вирішувати конкретні соціальні проблеми киян, будуть надані преференції у веденні бізнесу.
7. ЛІКВІДУЮ ПРОБКИ НА ДОРОГАХ
Для вирішення проблеми пробок на дорогах я ініціюю фіксацію номерів машин, що застрягли в “пробках”. Інформація аналізуватиметься, власникам номерів, що повторюються, будуть запропоновані інші маршрути. Власникам транспортних засобів, які погодяться не користуватися своїми машинами протягом місяця і засвідчити це накладенням пломб, виплачуватимуться премії з міського бюджету. Ті, хто пересяде на велосипед, будуть заохочені особливо. В той же час, незаконні евакуації автомашин і побори на дорогах будуть жорстко припинені.
8. ОЧИЩЕННЯ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ВІД ПЕРЕВЕРТНІВ
Зроблю все можливе для реалізації дієвого громадського контролю за правоохоронними органами, припинення ганебної практики свавілля і тортур. “Оборотень” в погонах, корупціонер, якого покривають "свої", за послідовної юридичної підтримки міської влади притягуватиметься до суду. Дії правоохоронців будуть об’єктивно висвітлюватись у міських ЗМІ.
9. КОМУНАЛЬНІ ЗМІ БУДУТЬ ОБ’ЄКТИВНИМИ І ЦІКАВИМИ.
Створю наглядову раду з максимальними повноваженнями для контролю за об'єктивністю муніципальних ЗМІ, половина членів якої буде представниками депутатських фракцій міськради в пропорції їх представництва, а інша половина буде вибрана з авторитетних київських журналістів (членів НСЖУ і Київської Незалежної медіа-профспілки) рейтинговим голосуванням киян поштою.
Кожен киянин, що звернувся до міської адміністрації з своєю проблемою і отримав відповідь про неможливість вирішити цю проблему, отримає можливість публічного виступу обсягом як мінімум 5 хвилин прямого ефіру або 2 000 друкованих знаків в міських ЗМІ на кожну отриману ним "відписку" для оприлюдення своєї проблеми і пропозицій щодо її рішення силами всієї київської громади. З моменту мого обрання міським головою в київських ЗМІ не буде розміщено жодного матеріалу рекламного характеру про мою діяльність: перед публікацією будь-якого матеріалу думка людей про нього збиратиметься в Інтернеті, і критика киян буде опублікована поряд з кожним звітом про роботу міської влади.
10. ДОСТУПНЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ
Боротимуся з монопольною змовою операторів кабельного телебачення по підвищенню цін і нав'язуванню споживачам непотрібних послуг. Поверну у власність міста “прихватизовані” ділками комунальні мережі кабельного телебачення і забезпечу надання безкоштовних телекомунікаційних послуг малозабезпеченим киянам.
11. ПІДТРИМКА КУЛЬТУРИ ТА ІННОВАЦІЙ
Зупиню культурну і інтелектуальну катастрофу в Києві. Творчі люди, автори інновацій і їх проекти в Києві отримуватимуть максимальну підтримку від міської влади, на їх підтримку буде витрачатися 5% коштів міського бюджету, які розподілятимуться незалежною експертно-громадською радою.
2008.05.04 | Олександр Дядюк
Re: Програма Шеляженка(л)
В принципі непогана програма, але:> 4. ПРИПИНЕННЯ НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ
>
> Припиню всі забудови, сусіди яких на громадських слуханнях не погодилися із забудовою.
Це не так просто, навіть якщо буде бажання. Ви забули ще про наші самі "гуманні суди у світі"
>
> 5. ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ
>
> Земля під забудову виділятиметься тільки на аукціонах і лише за умови, що мінімум третина квартир в нових будинках або їх подвоєна ринкова вартість буде передано у власність міста, з метою забезпечення житлом учасників квартирних черг.
Звідки цифра "третина"? У Вас є розрахунки? Боюсь, що третина це забагато, відсотків 20% це більш реально.
>
>
> 6. СПРАВЖНЯ ТУРБОТА, А НЕ ПІДКУП ВИБОРЦІВ
>
> Проведу громадські слухання щодо ефективності програми "Турбота" і направлю її ресурси не на підкуп виборців, а пріоритетно на ті цілі, які дозволять вирішити найгостріші проблеми конкретних людей: наприклад, зробити капітальний ремонт аварійного будинку, оплатити операцію важко хворій людині, забезпечити якісну освіту сироті, надати особистий транспорт інвалідові, що не здатен рухатись самостійно, або багатодітній сім'ї, допомогти молодим сім'ям або талановитій людині, що живе і працює в Києві, отримати недороге житло.
Боюсь, що цей пункт не знайде відгуку у сердцях виборців, бо названі вами напрямки більш затратні чим щомісячні 70-100 грн, тому хай і більш вагому, але обмежену у кількості адресатів допомогу отримають не всі, а лише обмежена кількість, а нашим бабусям плювати на сусідів, їм головне щоб їй принесли її 70 грн.
>
> Програма соціально-економічного розвитку міста формуватиметься не тільки чиновниками, але й спеціальною радою, до якої увійдуть меценати, представники малого і середнього бізнесу, а також представники виборних органів самоорганізації населення.
Вона і так формується за участю "виборних представників" депутатів міськради. До речі не така вже й погана програма. Біда в іншому, що при її реалізації йдуть відкати, а кошти за землю йдуть у кишені депутатів Київради і чиновників, а не до бюджету.
>
> 7. ЛІКВІДУЮ ПРОБКИ НА ДОРОГАХ
>
> Для вирішення проблеми пробок на дорогах я ініціюю фіксацію номерів машин, що застрягли в “пробках”. Інформація аналізуватиметься, власникам номерів, що повторюються, будуть запропоновані інші маршрути. Власникам транспортних засобів, які погодяться не користуватися своїми машинами протягом місяця і засвідчити це накладенням пломб, виплачуватимуться премії з міського бюджету. Ті, хто пересяде на велосипед, будуть заохочені особливо. В той же час, незаконні евакуації автомашин і побори на дорогах будуть жорстко припинені.
>
Ну це взагалі вже з області фантастики.
краще збільшіть фінансування будівництва розвязок. Та профінансуйте відеозапис найбільш проблемних місць, щоб фіксувати те - через чиє порушення правил створилась пробка. Хоча при теперішніх розмірах штрафів це дасть мало ефекту.
Все інше зробите, якщо підберете некорумповану команду.
Але, навряд чи наш олхорат за Вас проголосує, така його природа.
2008.04.21 | Koala
Програма Гладчука(л)
http://www.sprotiv.org/?cat=news_hroniki&id=1208513220Виборча програма кандидата на посаду Київського міського голови
ГЛАДЧУКА ВАДИМА ФЕДОРОВИЧА
"КИЄВУ – МОЛОДОГО ТА ЧЕСНОГО МЕРА!"
Молоді економісти, юристи, інженери, журналісти, які об’єдналися у організацію "Молодь – надія України", вже протягом тривалого часу ведуть виснажливу боротьбу за гідний рівень життя та громадських свобод для громадян Україні.
За допомогою чи не щотижневих публічних акцій ми захищаємо право киян на достатній життєвий рівень, боронимо наші гаманці від знахабнілих спроб столичних олігархів та чиновників, то підвищити ціни на проїзд у метро, то збільшити вартість житлово – комунальних послуг.
У РАЗІ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ ТА МОГО ОБРАННЯ Я ЗРОБЛЮ ВСЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ У НАШОМУ КИЄВІ НА ПРАКТИЦІ БУЛА ЗАБЕЗПЕЧЕНА РЕАЛІЗІАЦІЯ ВАШИХ ЗАКОННИХ ПРАВ ТА ПОТРЕБ.
- Робитиму усе належне, аби у Ваших оселях завжди було тепло, ліфти працювали без перебоїв, громадський транспорт ходив за графіком
- Зроблю все можливе, аби не зростала платня за житлово-комунальні послуги у Києві
- Ваші діти повинні мати змогу відвідувати гуртки та секції за інтересами, а не тинятися з цигарками по вулицях та подвір’ях. Відновлю і розширю систему позашкільного виховання та освіти
- Організую будівництво комфортних дитячих майданчиків. Зроблю так, щоб вчасно ремонтувались будинки та організую службу консьєржів у кожному під’їзді
- Створюватиму умови для того, щоб усі бажаючі долучилися до досягнень світової цивілізації: засновую безкоштовні Інтернет – клуби для молоді
- Буду законними засобами боротися з корупцією серед столичних чиновників, ініціюю комплексні перевірки витрат коштів бюджету міста Києва, розподілу земельних ділянок за попередні роки
- З метою реалізації наведеного вище, ініціюю розгляд питання про персональну відповідальність кожного чиновника за його ділянку роботи (освітлення вулиць, надання субсидій та інше) – організую цілодобову телефонну гарячу лінію “ВАДИМ ГЛАДЧУК - ПРОТИ ЧИНОВНІЧОГО СВАВІЛЛЯ”, через як Ви надаєте інформацію про порушення Ваших прав
- Сприятиму залученню іноземних інвестицій та створенню додаткових робочих місць
- Розв’яжу проблему транспортних заторів у Києві, зокрема, через впровадження безкоштовного проїзду у столичному метрополітені
- Протягом 4-х років я зобов’язуюсь ліквідувати квартирну чергу в Києві через будівництво соціального житла
Я чесно і відкрито веду передвиборну агітаційну кампанію і тому розраховую на те, що Ви оберете мене міським головою Києва.
Дзвоніть мені особисто за телефоном 8-050-462-9415
2008.04.21 | Юрій Шеляженко
Програма Марії Лєбєдєвої (/)
http://users.livejournal.com/arizona_/385015.htmlВСІ БУДУТЬ ПОКАРАНІ!
1. Зупиню культурну та інтелектуальну катастрофу Києва, спиратимусь на культуру як механізм повернення Києва нам, його мешканцям. Сприятиму культурним інноваціям та інвестиціям для розвитку Києва як міста середнього класу, а не 300 найзаможніших сімей з числа регіональних псевдоеліт. Розкриватиму потенціал міста як простору, де співіснують Східна й Західна Україна, Європа й Росія, різноманітні стилі й форми сучасного та традиційного мистецтва. Запроваджу конкурсну підтримку традиційних та нових столичних культурних течій. Розвиватиму як концертні сцени, так й галерейні площі. Підготую Київ не тільки до Євро-2012, але й Року культурної столиці Європи. Молоді науковці НАНУ мають отримувати соціальне житло. Дерибанщики бюджетних коштів держпідприємства Мистецький арсенал та інших мистецьких проектів століття, академічних бюджетів, мають бути покарані.
2. Створю спеціальну комісію Київської міської влади для встановлення фактів корупції в МВС та рекету під виглядом боротьби з наркозлочинністю. Проведення громадських слухань щодо державної політики у галузі обігу алкоголю, тютюну та інших наркотиків. Необхідно зупинити нарко-корупцію в МВС та інших силових структурах. Спрямувати основні зусилля правоохоронних органів на боротьбу з наркобізнесом. Встановити дієвий громадський контроль за правоохоронними органами. Злочинець у погонах, якого покривають свої , має переслідуватись. Неприпустимою є ситуація, коли 80% кримінальних справ, пов'язаних з наркотиками, порушуються за ст. 309 ч.1, яка фактично визнає кримінальне покарання за індивідуальне споживання психоактивних речовин. Особливо це стосується осіб, які не вживають ін'єкційних наркотиків та не створюють значних проблем для громадського порядку та здоров'я. В цей же час наркоділків за грати потрапляє в 4 рази менше. Як Київський міський голова я виступатиму за амністію засуджених за зберігання наркотиків. В`язниці мають бути звільнені для організаторів наркобізнесу та наркорекетирів у погонах. Їх буде покарано.
3. Забороню рекламу тютюнових та алкогольних виробів. Стимулювання населення до вживання алкоголю, тютюну та інших легальних наркотиків завдає значного удару по стану здоров'я населення. Як мер я забезпечу неухильне виконання норм закону про обмеження вживання тютюну, зокрема в частині вживання тютюну в публічних місцях та відведення для некурців мінімум 50% площі в закладах громадського харчування. Вчені світу визнають: алкоголь та тютюн є значно шкідливішим наркотиком, ніж, наприклад, марихуана, яку віднесено до списку наркотичних речовин, заборонених до обігу. Легальний тютюн, за статистикою ООН, забирає в 20 разів більше життів, ніж нелегальні наркотики. Об'єктивна інформація у ЗМІ дозволить громадянам приймати більш вмотивовані рішення щодо вживання тих чи інших речовин. Наші діти мають право бути захищеними від пропаганди нездорового способу життя. Порушникам -кару.
4. Запроваджу мораторій на виділення земельних ділянок та забудову в історичному центрі міста, на берегах річок та зелених зонах до розробки прозорого земельного кадастру та забезпечення доступу до інформації про забудовників та замовників будівництв, власників будівельних кампаній. Нове будівництво надалі - лише з повним відтворенням збереженої історичної забудови. Створення стратегічного плану розвитку міста за принципами публічного узгодження інтересів громади та інвесторів. Виділення землі під житлову забудову тільки на аукціонах. Цільове виділення землі для соціального житла з врахування потреби відтворення соціальної структури міста. Запровадження програм подолання ґеттоїзації околиць міста. Розвиток міст-супутників. Визнання ландшафту ключовим елементом добробуту людини і суспільства, орієнтація на положення Київської ландшафтної хартії в упорядкуванні зелених зон. Порушники будуть покарані.
5. Наполягатиму на запровадженні механізмів люстрації київської влади та реституції власності громад, а також приватної власності, яку було покинуто в результаті втечі, або експропріації на підставі радянських та нацистських постанов про конфіскацію та націоналізацію. Сприятиму створенню Всесвітньої української реституційної організації. Порушники права на життя та власність мають бути покарані, пам'ятники їм прибрано з центра міста, майно повернено. Персональний склад органів влади має бути люстрований з використанням успішного досвіду країн Центральної Європи та Латинської Америки. Неробам - звільнення. Дерибанщикам - кару.
6. Сприятиму захисту прав громадянина, дитини, людини, тварини. Запровадження програм просвіти щодо зазначених прав.
Встановлення громадського контролю на рівні міста за діяльністю правоохоронних органів. Запровадження груп швидкого реагування та практики патрулювання вулиць міста за участі представників національних меншин. Конкурсне фінансування програм: підготовки правозахисників; захисту журналістів; надання юридичної та іншої допомоги в проведенні розслідувань; захисту свободи слова. Популяризуватиму київський статус персон нон-грата для українських та іноземних порушників прав людини. Порушення приватності інтернет-користувачів, прояви нацдибілізму та іншого псевдо-патріотизму, зазіхання на життя людини й тварини мають бути покарані. Мають бути організовані притулки для тварин, які відповідають своїй назві - притулок, а не бійня. Будка має бути знищена, вбивці покарані.
7. Забезпечення транспортного сполучення в центрі, з передмістям. Побудова розвязок в місті та мостів через Дніпро, паркувальних терміналів на кінцевих станціях метро та в'їздах до центру міста. Реалізувати програму побудови білих велодоріжок та велопарковок для створення людських умов пересування власникам велосипедів. Запровадити міську програму компенсацій власникам транспортних засобів, що, пересівши на велосипед, погодяться не користуватися своїми авто протягом місяця та засвідчити це накладанням пломб. Порушники прав велосипедистів як учасників дорожнього руху мають бути покарані.
8.Запроваджу електронне врядування. Доступ до документообігу київської влади в реальному часі. Сприятиму дослідженням перспектив та запровадженню проектів доступу до урядових, наукових, бібліотечних ресурсів. Забезпечення електронного доступу до послуг, інформації про всі складові міської інфраструктури. Через адміністративну реформу та партнерства з бізнесом створення умов для інтегрованої системи єдиного електронного вікна на рівні районів та міста. Доступ до інформації про тарифи на житлово-комунальні послуги та детальні рахунки за них. Зобов'яжу чиновників вести блоги. Порушники будуть покарані.
Конкретні механізми вирішення зазначених проблем ґрунтуватимуться на засадах стратегії розвитку міста, публічно розробленої представниками громади та інвесторів із залученням"> вітчизняних та міжнародних експертів. Для залучення виконавців проводитимуться міжнародні конкурси.
2008.04.23 | Koala
Отже, на поточний момент відомі:
неофіційний і неповний список 1 партії і програми 3 непрохідних кандидатів.При цьому киян, здається, тема зовсім не цікавить...
2008.05.04 | Volodymir
Коліться чесно: Марія Ваш технічний кандидат?
2008.05.08 | vkhanas
Біографія Марії Лєбєдєвої (/)
Народилася 1 листопада 1979 року в м. Нікополь, громадянка України.З 1985-1996 - навчалась в середнцй загальноосвцтнцй школi N20, м. Нікополь.
1996-2002 навчалася в Київському Національному педагогічному унцверситеті ім. М.П. Драгоманова. 2002 - закінчила НПУ цм. Драгоманова за спеціальнцстю "мова і література"(англійська, французька), здобула кваліфікацію вчителя англійської та французької мов та зарубіжної літератури.
З 1996 року живу в Києві.
2001-2003 - викладач англійської мови, курси іноземних мов при
Центральному палаці дітей та юнацтва.
2003- 2006 - перекладач, паралельно з 2004 року займалася громадською діяльністю.
2006 - 2007 - журналіст, періодичне видання "Сегодня".
2007 - 2008 (квітень) - журналіст, оглядач рубрики "Столиця" політико-аналітичного видання "Главред".
Нині - незалежний журналіст, займаюся громадською діяльністю.
Найважливцшим вважаю захист прав та демократичних свобод кожної людини. Авторка кількох десятків публцкацій про проблеми Кифва. Учасник акцій проти забудови Києва. Співорганізатор акції-вистави "Збережемо Київську фортецю". Учасник щорічного Маршу Свободи - за реформування державноч політики щодо алкоголю, тютюну та інших наркотиків.
Розлучена, маю сина - Лебедєва Северина Олександровича, 2000 р. н.
Склад сім'ї:
Батько - Боровський Святослав Володимирович - інженер-програміст,
1952 р. н.
Мати - Боровська Лілія Артурівна, викладач історії в економічному коледжі Києвського Національного університету ім. В. Гетьмана, 1959 р. н.
Живу в Києві постійно.
Засудженою не була, до кримінальної відповідальності не притягалась. Безпартійна.
2008.05.04 | Volodymir
Список Блока Кличко, Униан(л)
http://unian.net/rus/news/news-249022.html2008.05.04 | Чучхе
Список УНП (л)
http://www.unp-ua.org/clients/unp.nsf/0/D4F69333588AA36BC225743E004CDA44?OpenDocument&subname=1&(що стосується програми, то вона у мене десь є дома в друкованому вигляді, скину як тільки знайду)
НБ. А я-таки піднявся в міській партійній єрархії!
2008.05.04 | Koala
А в програмі є про "паспорт киянина"?
2008.05.04 | Ukrpatriot(patriot)
Не думаю :)
2008.05.06 | Чучхе
Я не знайшов.
2008.05.09 | Ukrpatriot(patriot)
Програма УНП - вирішення житлової проблеми
Як на мене, поки що найбільш реальне із запропонованого кандидатами і політсилами. Всі решта обіцяють тільки збільшити фонди на будівництво. Навіть "європеєць" Катеринчук, хоча міг би поцікавитись, як це робиться, до прикладу в тій же Європі. Але це так моя думка.Далі від УНП.
Програма «Доступне житло – сьогодні!»
Надії на соціальне житло, на жаль, зробилися утопією. Міська влада чомусь з великою радістю рапортує про темпи, якими рухається нині у столиці квартирна черга. Проте якщо так триватиме й далі, 25-річний киянин, який став сьогодні в квартирну чергу, отримає квартиру лише в 79 років. Зважмо: за даними ООН, середня тривалість життя в Україні – 66 років.
Ситуацію із чергами можна змінити кардинально уже тепер. Адже відомо, що у більшості квартир черговиків мешкає 2-3 покоління сімей – від діда-баби й батька-матері до одружених дітей та онуків. Сотням тисяч українців, які тратять найкращі роки свого життя в переповнених «хрущовках», потрібно дати можливість проживати в гідних умовах найближчим часом.
Арифметика квартирних черг
· 145 000 киян стоять на квартирній черзі в Києві
· 2 850 квартир на рік за офіційними даними міська влада планує надати черговикам 2008 року – це 0,7% від потреби.
· 54 роки знадобиться на ліквідацію вже існуючої квартирної черги, якщо вона рухатиметься такими темпами.
Гордість Черновецького – приріст будівництва
на… 570 квартир на рік
Мер Києва вважає своєю заслугою значне збільшення обсягів будівництва житла. Чи справді це так? Якщо порахувати реальні доробки мерії, то напрошуються сумні висновки: у 2008 році кількість житла для черговиків збільшиться лише на… 570 квартир порівняно з 2007 роком (зросла з 2280 до 2850 квартир). На фоні 145 000-ї черги киян на житло, розрекламовані досягнення Черновецького – це крапля в морі!
Арифметика «досягнень»
· 360 млн. грн. на будівництво 135 000 кв. м житла для черговиків (близько 2000 квартир). виділив міський бюджет 2007 року
· 62,5 млн. грн. виділено 2007 року із спеціального фонду міста, за які мерія додатково придбала на тендерах ще 90 квартир.
· менше 1 тис. квартир (близько 10% новозбудованого комерційного житла) Київ отримав безкоштовно.
· 1,3 млрд. грн. планує освоїти місто у 2008 році, ввівши в експлуатацію 6 соціальних житлових будинків для черговиків (1002 квартири).
· близько 2000 квартир усередненою площею 71,5 кв. м кожна (10% від «комерційного» пирога) Київ отримає у 2008 році безплатно.
За програмою УНП 25 000 київських сімей
у 2008-09 рр. реально поліпшать житлові умови
На основі аналізу європейського досвіду група фахівців УНП розробила Програму негайного розв’язання житлової проблеми в столиці «Доступне житло – сьогодні!».
Її суть така. Зараз маємо ситуацію, коли одиниці отримують житло у власність (не секрет, не рідко – це «липові» черговики). Тим часом інші не отримують нічого. УНП пропонує, аби за кошти, що йдуть на поліпшення житлових умов для «обраних», міський бюджет винаймав окреме житло для десятків тисяч нових сімей щороку.
Кошти для поліпшення житлових умов «черговиків» надходять у мерію щорічно – від продажу 7-10% комерційного житла в Києві та від державного будівництва соціального житла. За рахунок цих коштів, завдяки оренді, уже за перший рік дії Програми можна буде «розселити» 25 000 київських сімей черговиків, а в наступні роки, зі збільшенням ринку квартир, що здаються під найм, додавати до їх числа щороку ще 10 тисяч родин.
Тоді кияни замість ілюзорних надій отримати власну квартиру через 50 років – до свого 80-річчя – вже тепер матимуть змогу вибрати собі й найняти окреме житло, мешкати окремою сім’єю від батьків, самостійно планувати майбутнє. Ця можливість, без перебільшення, подовжить життя «черговикам» та збереже від розпаду їхні сім’ї, зменшить кількість дітей, що ростуть у неповних родинах, які розпадаються з побутових причин.
Водночас сама черга на отримання житла у власність буде збережена для всіх цих громадян до тих часів, коли економічний потенціал міста зможе профінансувати необхідний обсяг соціального житлового будівництва.
Арифметика фінансування програми
· 65 кв. м - середня площа квартири, що надається черговикам у Києві безплатно.
· 185 250 кв. м – така усереднена площа запланованих для будівництва у 2008 році 2 850 соціальних квартир.
· 2 300 доларів США – мінімальна вартість продажу 1 кв. м житла в Києві.
· Понад 450 мільйонів доларів дозволить отримати мерії продаж Київрадою на аукціонах за ринковими цінами такого обсягу житлової площі у 2008 р.
· За рахунок цих 450 млн. дол. Київрада формує фонд, з якого щомісячно виплачує еквівалент 400-500 доларів власникам орендованого майна за кожного черговика, якому вони, за угодою з міською радою, здаватимуть житло в оренду.
· Річний фонд дозволить оплатити 481 650 місяців оренди житла для киян.
· Уже в перший рік завдяки Фонду можна розселити 25 000 родин. Це суттєво полегшить уже цього року життя мінімум 100 тисячам киян.
· Якщо члени сім’ї черговиків захочуть зняти собі більш комфортне житло (дорожче за вартістю оренди), вони матимуть змогу доплачувати власні кошти в доповнення до бюджетних компенсацій за оренду.
Механізм утілення програми «Доступне житло – сьогодні!»
1. Кожному черговику буде запропоновано комунальний житловий контракт, за яким мерія перші 5 років (60 місяців) виплачуватиме вказану суму коштів (еквівалент 500 дол.) за оренду квартири щомісячно на користь приватних орендодавців.
2. Після п’ятого року оренди кожен наступний щорічний термін доплата мерії зменшуватиметься на еквівалент 100 дол., що стимулюватиме громадян не жити пасивно в очікуванні соціальної допомоги, а шукати шляхів для придбання власного житла.
3. Після поступового зменшення розміру доплати за оренду (тобто після п’ятого року проживання) столичний фонд спрямовуватиме заощаджені кошти для фінансування аналогічних видатків нових сімей черговиків та на розвиток будівництва соціального житла.
Програма УНП «Доступне житло – сьогодні!» дасть змогу киянам не очікувати на «світле капіталістичне майбутнє», а жити по-людськи вже нині. Впровадження цієї Програми добиватимуться депутати Української Народної Партії у Ки
2008.05.09 | vkhanas
Re: Програма УНП - вирішення житлової проблеми
а крім житла, ще щось УНП робитиме у Києві?2008.05.09 | Ukrpatriot(patriot)
Не знаю, я не є членом УНП
те, що вдалося знайти. Будемо шукати. Наскільки зрозуміло з коментарів, вони хочуть ввести кримінальну відповідальність за незаконні забудови, особливо у центральній частині міста.Заборонити вирубування зелених насаджень. От поки що ніби все.
2008.05.09 | vkhanas
Лебедєва пише у програмі простіше:
всі будуть покарані!2008.05.10 | Ukrpatriot(patriot)
Тут пропонується дійсно реальний механізм:
я принаймні точно знаю, що такий щодо соціального житла діє у Німеччині, Австрії. Оренда дозволяє вже зараз розселити тих, киян, які потребують житла, а от різні фонди на будівництво нового, а точніше обіцянки про їх створення навряд чи вирішать проблему житла.2008.05.10 | vkhanas
Це цікаво, але як такі програми
проконтролювати щодо виконання?2008.05.10 | Ukrpatriot(patriot)
Re: Це цікаво, але як такі програми
vkhanas пише:> проконтролювати щодо виконання?
Це дійсно питання, але контролювати її, як на мене легше, ніж роботу різних "фондів", де дійсно не вконтролюєш кому пішли кошти і за що.
Механізм доволі простий.
Комерційне житло, в центрі міста чи в іншому престижному районі виставляється на аукціон. Продається, а отримані кошти перераховуються на оренду для тих, хто потребує житла. Безумовно, що має бути якась контролююча структура при міськраді. У німців з тим дуже строго, там кожен кошти на житло отримує не сам той, хто його потребує, а власник будинку, яким може бути зрештою і місто. Таким чином вони забирають один із стовпів корупції. Людина отримує оплачене житло, а не гроші на нього. Тобто роль чиновника зводиться до статистики. Хоча, як на мене, потрібно запроваджувати якись загальний реєстр, який зможе побачити кожен черговик скажімо у інтернеті. Це вже механізм.
Що найбільше подобається, він дозволяє розселяти 25 000 родин щорічно, а це набагато більше ніж 2-3 тисячі, які зараз отримують житло нібито "безкоштовно", а насправді змушені платити хабарі, або ж "делегувати" за мізерні кошти своє право якомусь дядькови, який хоче жити у центрі Києва, що найчастіше і трапляється.
2008.05.10 | vkhanas
Чому ж тоді УНП
не підтримує ідеї громадського контролю?2008.05.10 | Ukrpatriot(patriot)
А де вони говорили, що проти громадського контролю
швидще навпаки, за відкриті списки,за декларацію видатків чиновниками (Я.Джоджик), за можливість через інтернет перевіряти, куди конкретно пішли твої податки, особливо з місцевого бюджету. Таке доволі часто практикується у скандинавських країнах. Не бачив, щоб вони були проти громадського контролю.
Може підкажіть їм ідею. Десь на майдані була новина, що вони чекають пропозицій на office@unp-ua.org.
2008.05.10 | vkhanas
Так їхньої програми у цілости
знайти не можна. Засекречена контора.А писати? Кому потрібні на виборах голоси?2008.05.11 | Ukrpatriot(patriot)
Читайте, нарешті розсекретили
http://unp-kiev.org.ua/pages/11.htm2008.05.11 | vkhanas
Re: Читайте, нарешті розсекретили
угу...треба було це 26травня зробити2008.05.11 | Ukrpatriot(patriot)
Довго запрягали, може добре їхати будуть
2008.05.11 | vkhanas
Re: Довго запрягали, може добре їхати будуть
Дай,Боже, нашому теляті вовка марсіанського з*їсти2008.05.13 | Ukrpatriot(patriot)
Ну марсіанського не з"їдять
бо кияню страшенно, як на мене, люблять фантастику, а от понадкусувати можуть. Принаймні може з"явитися фракція, в якій нема забудовників на противагу Черновецькому, Кличку чи Турчинову.2008.05.06 | vkhanas
Це круто!
Скоро очолиш2008.05.04 | So_matika
Низка статей по темі (л)
Див. колонку праворуч титульної статті http://comments.com.ua/?spec=12090520902008.05.06 | vkhanas
Програма Василя Горбаля
Горбаль Василь МихайловичПередвиборна програма
Горбаль Василь Михайлович
кандидата на посаду міського голови міста Києва
КИЄВУ - СТАБІЛЬНІСТЬ ТА ДОБРОБУТ! КИЯНАМ - ЖИТТЯ БЕЗ СКАНДАЛІВ ТА БІЙОК!
Всі свої здобутки та переваги Київ набув завдяки головній своїй цінності - киянам та їхній праці. Саме тому моя програма адресована до киян і для киян.
Київ має стати комфортним містом, в якому діє ефективна та відповідальна влада! Влада, що переслідує не свої інтереси, а чесно працює задля покращення життя людей.
Як Київський міський голова я діятиму виважено, але енергійно й професійно. Проблеми, що турбують киян, потребують системних змін! Ці зміни завжди проходять важко, але мені вдасться їх здійснити. Я зроблю все належне, аби наблизити життя у Києві до європейських стандартів.
Мої першочергові кроки на посаді мера Києва:
зупиню зростання цін на продовольчі та промислові товари в місті Києві;
ініціюю відміну тестування випускників шкіл - чергову непродуману й незаконну авантюру нинішньої влади;
запроваджу безоплатне навчання київських випускників шкіл у вузах столиці за рахунок коштів міського бюджету;
збільшу будівництво соціального житла та фінансування програм доступного житла для молодих сімей;
звільню столицю від автомобільних заторів, введу безоплатну годину для власників авто, що паркуються;
зупиню хаотичну забудову столиці - жодної будівлі без збереження історичної самобутності Києва та врахування думки киян!
забезпечу європейський рівень комунального обслуговування, встановлення чесних тарифів на оплату житлово-комунальних послуг;
забороню використовувати підвали, дахи та інші технічні приміщення у житлових будинках не за призначенням;
стимулюватиму київських чиновників, щоб працювали, а не крали!
підвищу якість медичного обслуговування киян, створю умови для розвитку медичного страхування;
децентралізую управління структурою охорони здоров'я у Києві;
сприятиму викладанню російської мови та літератури в об'ємах, які задовольнять потребу киян, збільшу кількість закладів освіти із викладанням російською мовою;
збережу культурні надбання столиці та зумію відродити православні святині Києва;
запроваджу безкоштовні дитячо-юнацькі центри;
винесу об'єкти грального бізнесу за межі міста!
забезпечу боротьбу із наркоманією та розповсюджувачами наркотиків;
припиню невиправдане перейменування вулиць Києва;
поверну Києву славу зеленого та охайного міста.
Я чітко розумію, що забезпечити все це можливо лише на базі розвиненого економічного підґрунтя. Тому питання залучення інвестицій, розвитку високотехнологічних галузей столичної промисловості, малого та середнього бізнесу - вбачаю за не менш важливі.
Я та моя команда здатні запропонувати всебічну та науково обґрунтовану концепцію розвитку столиці! Концепцію, що не відірвана від практики. Абсолютно впевнений у тому, що загальна стратегія має ґрунтуватися на простій, але надзвичайно актуальній істині: місто потрібно розвивати! Це здатна зробити моя професійна команда. Ми знаємо, що і як робити:
1.ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
Саме ефективна та відповідальна міська влада може вирішити найбільш гострі проблеми. Київ самодостатній регіон. Треба навчитися активно користуватися існуючими перевагами. Закон, що дає нашому місту особливий статус - "Про столицю України - місто-герой Київ" розширює повноваження київської влади порівняно з іншими регіонами України. Це дає можливість наблизити владу до киян. З цією метою я:
забезпечу максимально тісний зв'язок міської влади з киянами. Я та моя команда реалізуємо ідею децентралізації влади та розширимо відповідальність і владні повноваження районів столиці. Підвищимо роль органів самоврядування, самоорганізації населення. Кияни повинні мати першочергове право на вирішення питань свого району, вулиці, будинку.
посилю відповідальність працівників за доручену ділянку роботи. Чиновник має отримувати гідну зарплату, але при цьому сумлінно виконувати свої обов'язки, пам'ятаючи, що він найнятий киянами, щоб служити їхнім інтересам.
забезпечу максимальну відкритість міської влади. Більшість важливих для міста рішень мають публічно обговорюватися. Кияни повинні мати можливість, у тому числі за допомогою референдумів, впливати на міську владу.
припиню руйнівну практику скорочення видатків на утримання житлово-комунального господарства. Лише оптимальний розподіл фінансових ресурсів для потреб життєзабезпечення міста сприятиме розвитку Києва.
2.СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ КИЯН
Незважаючи на звіти органів статистики про те, що рівень доходів киян є найвищими у країні, саме мешканці столиці найбільше відчувають вплив "соціального популізму" керманичів країни та міста - неконтрольована рекордна інфляції з'їдає їх доходи. Благополуччя міста визначається не кількістю багатих жителів, а якістю життя соціально вразливих категорій громадян - пенсіонерів, інвалідів, дітей з багатодітних родин і дітей-сиріт. У цивілізованій країні бідність неприпустима.
Тому моє завдання - зробити так, щоб усі кияни якнайменше відчували проблеми столичної дорожнечі, соціально вразливі категорії киян - були впевнені у завтрашньому дні. Як професійний економіст, я:
створю економічні умови для стабільних цін на основні продукти харчування, одяг та послуги для киян. Для цього запроваджу муніципальний резерв товарів першої необхідності;
забезпечу соціально орієнтований характер міського бюджету та збільшу соціальні виплати, щоб не менше половини його витрат направлялося на вирішення соціальних проблем;
буду ще активніше підтримувати ветеранів війни, пенсіонерів, інвалідів і чорнобильців - адже їм суспільство повинно віддавати беззаперечний соціальний борг;
посилю заходи боротьби із дитячою бездоглядністю - дітей потрібно забрати з вулиці, залучити їх до активного і здорового життя.
3.ДОСТУПНЕ ЖИТЛО
Житлова проблема в Києві є однією з найактуальніших для багатьох тисяч киян. Нині на квартирному обліку перебуває понад 130 тисяч чоловік. Тобто фактично кожна десята київська сім.я потребує даху над головою! Якщо ж темпи надання квартир черговикам збережуться на сьогоднішньому рівні, то родина, яка вчора стала в чергу, отримає жадане житло десь років через 50! А міцність сім'ї, родини, як відомо, значною мірою залежить від житлових умов.
Я виступаю за доступність придбання житла киянами із середньою заробітною платою. Для цього буде:
збільшено обсяги будівництва соціального житла та житла для черговиків;
організовано впровадження таких програм, як переселення мешканців "хрущовок" у нові будинки за умови неухильного дотримання принципу переселення жителів у межах одного району міста;
нарощено темпи будівництва нового житла. Встановимо жорсткий контроль органів місцевого самоврядування за якісним обслуговуванням житлового фонду.
ми посилимо захист покупців житла від недобросовісних забудовників - створимо систему юридичного супроводження і захисту прав вкладників у житлове будівництво з метою уникнення зловживань у цій сфері та привласнення коштів киян;
4.РОЗВИТОК ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
Київ - місто трудівників. Його багатство - це, в першу чергу, працьовиті руки киян та економічний потенціал, представлений багатогалузевою промисловістю, будівельним комплексом, комунальним господарством, транспортом і зв'язком.
Однак основні фонди більшості підприємств застаріли. Значна кількість промислових гігантів, через скорочення об'ємів виробництва, змушена скоротити чисельність працівників. Сьогодні на підприємствах Києва невисокий рівень використання новітніх технологій.
З огляду на це, у сфері розвитку промисловості я здійснюватиму заходи, які:
сприятимуть інвестиційній та інноваційній діяльності київських підприємств;
збільшать кількість підприємств високотехнологічних галузей;
створять умови для розвитку підприємницької ініціативи, конкуренції;
модернізують виробництво та створять нові робочі місця.
Нагодувати й одягти таке величезне місто, як Київ, забезпечити роботою його жителів неможливо без малого та середнього бізнесу. Тому, пріоритетом у сфері підприємництва стане підтримка малого та середнього бізнесу як основи побудови ринкового суспільства. Для цього буде:
спрощено систему кредитування малого підприємництва для створення стартового капіталу та обігових коштів;
надано пільги по оренді приміщень новоствореним підприємствам, спрощено процедури реєстрації та звітності.
5.ЗДОРОВ'Я КИЯН
Для забезпечення киян якісним медичним обслуговуванням я ініціюю:
проведення децентралізації управління структурою охорони здоров'я, передачу більшості організаційно-фінансових функцій безпосередньо медичним закладам;
розширення повноважень керівників медичних закладів щодо визначення кількісного та якісного складу медперсоналу;
стимулювання фахівців медичної галузі, які працюють саме у державних закладах охорони здоров'я;
впровадження комплексних міських програм щодо профілактики СНІДу, цукрового діабету, онкологічних захворювань;
6.ОСВIТА КИЯН
Науковий та інтелектуальний потенціал Києва - величезний. Він є джерелом наукових кадрів для усієї країни. Тут функціонує понад 1200 освітніх установ. Безкоштовна, загальнодоступна середня і вища школа, що дає учням широкий спектр сучасних знань, і розгалужена мережа вузів - це те досягнення, яке ми повинні зберегти.
У галузі освіти моя команда сприятиме:
підвищенню престижу професії вчителя, ми забезпечимо гідну оплату праці вчителів;
достатньому бюджетному фінансуванню на ремонт і оснащення шкіл;
збільшенню кількості й обсягу міських грантів у галузі науки і науково-технічних робіт, спрямованих на розвиток міста.
7.МОЛОДІ КИЄВА - ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ
Майбутнє України, її розвиток залежить від молодого покоління українців, їх активної участі в житті суспільства. Тому я та моя команда:
створимо сприятливі умови для розвитку молодіжного будівництва, забезпечення молодих сімей та молодих громадян житлом, удосконалення механізмів придбання житла;
заборонимо перепрофілювання студентських гуртожитків і їхнє заселення сторонніми особами;
створимо належні умови проживання студентів;
забезпечимо дозвілля молоді. У кожному районі міста повинен бути сучасний центр молодіжного дозвілля. Кожна дитина, підліток повинні мати можливість розвивати свої здібності в гуртках, секціях, спортивних школах.
8.ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПРИМНОЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ
Київ - духовний і культурний центр України. Зважаючи на це я ініціюватиму:
відтворення православних пам'яток та організацію культурно-мистецьких та просвітницьких заходів до 1020-річчя Хрещення Русі, що святкуватиметься у цьому році;
продовжу підтримку закладів культури, мистецтва, творчих спілок у Києві;
впроваджуватиму заходи щодо збереження об'єктів культурної та природної спадщини, в тому числі тих, що перебувають у власності релігійних громад.
9.ЗАХИСТ ДОВКІЛЛЯ ТА ПРИРОДНОГО ЛАНДШАФТУ МІСТА
Одне з головних питань, що турбують киян - екологія міста: від шуму на вулицях і загазованості від автотранспорту, до якості питної води і засміченості ґрунту шкідливими речовинами. Тому ми проведемо технічне переоснащення діючих очисних споруд шляхом впровадження сучасного обладнання.
Я доб'юся перенесення шкідливих виробництв за межі міста. Будуть встановлені жорсткі штрафні санкції за недотримання правил вивозу сміття. Крім того, разом з командою ми:
суворо контролюватимемо систему забудови в місті, керуючись при цьому тим, що повинен бути обов'язково збережений історичний ландшафт та врахування думки мешканців;
впроваджуватимемо заходи з активного озеленення столиці, продовжимо реалізацію практики добровільних суботників і конкурсів "Мій двір - мій під'їзд";
контролюватимемо якість питної води;
приведемо парки в належний стан. Буде втілена в життя програма оздоровлення р. Дніпро, малих річок та озер, розташованих на території міста.
10.РОЗВИТОК ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
З метою врегулювання транспортних проблем столиці, я запроваджу:
фінансування за рахунок коштів міського бюджету оптимальної кількості та технічного стану рухомого складу громадського транспорту (поповнення парку тролейбусів, автобусів, метрополітену);
розвиток багаторівневих розв'язок на основних транспортних вузлах;
формування нової концепції в'їздів-виїздів з міста та транзитних магістралей, що обминатимуть центр;
для безпечного руху киян - значне збільшення числа автомобільних стоянок у всіх районах столиці та наведення порядку в організації платних паркувань. Перед тим як штрафувати киян за паркування транспортного засобу міська влада має забезпечити їм умови для безперешкодного паркування;
забезпечення громадським транспортом мешканців нових районів міста Києва - будівництво нових станцій метрополітену - "Виставковий центр", "Виноградар", "Червоний хутір", а також лінії метро на житловий масив "Троєщина".
Я виправдаю Вашу довіру!
Моя команда - це фахівці, які мають чималий досвід та величезне бажання покращити наше місто, принести киянам користь і процвітання!
Все, що я робитиму для Вас - я робитиму від душі!
ГОЛОСУЙТЕ НЕ ЕМОЦІЯМИ, А РОЗУМОМ!
2008.05.06 | vkhanas
програма Пилипишина
Передвиборна програма
Пилипишин Віктор Петрович
кандидата на посаду міського голови міста Києва
Прекрасне місто, багате чудовими пейзажами, святими місцями і пам'ятками історії - це наш з вами Київ, який ми любимо і яким завжди пишалися. Ми пам'ятаємо Київ таким і хочемо таким же його зберегти.
В останні роки Київ бурхливо розвивався і затишне місто перетворилося на великий мегаполіс. Це в характері Києва, адже він розвивався завжди. Його руйнували війни, але він відроджувався і ставав тільки кращим. У всі часи він був культурним, торговим і транспортним центром. Таким його робили ми - кияни. Сьогодні Київ знов потребує нашої допомоги. Ми знову маємо повернути нашому місту славу культурної і зеленої столиці. Ця програма для тих, хто любить Київ і хоче зберегти його для наших дітей. Київ - наш дім і життя у ньому має бути комфортним. Віктор Пилипишин вирішив стати Київським міським головою, тому що він має досвід наведення ладу у центральному районі столиці. Цей досвід буде використано при реалізації своєї програми, завдяки якій кияни зможуть відчути, що Київ змінюється на краще.
Діти - це наше майбутнє, турбота про них не тільки необхідна, але й приємна. Поява на світ нової людини - це свято. Для народження дітей не має бути соціальних чи матеріальних перешкод.
Здоров'ям малюків мають опікуватись найкращі лікарі з використанням найсучаснішого медичного обладнання. Молоді матері та їх діти мають відчувати безпеку і затишок. Ми зробимо пологові будинки сучасними і комфортними. Також ми ініціюємо створення широкої мережі молочних кухонь, яка дозволить молодим родинам отримувати високоякісні та корисні молочні продукти для своїх малюків за соціальними цінами.
У дошкільному віці дитина починає формувати свою особистість. Виявляються перші таланти і здібності, дитина вчиться бути членом суспільства, починає пізнавати світ. Саме у цей час вона найбільше потребує уваги і спілкування. Ми забезпечимо нашим дітям належні умови виховання і розвитку. Протягом 5 років за спеціальною програмою кожний дитячий садочок буде відремонтовано та забезпечено усім необхідним. Крім того, будуть відкриті нові дитячі садочки, безпечні дитячі майданчики та центри дитячої творчості, де діти зможуть реалізовувати свій творчий потенціал.
Школи мають бути гідними наших дітей: кожна школа отримає нове обличчя (сучасні вікна, комп'ютерні класи, медичні кабінети, облаштовані ігрові та спортивні майданчики). Також для підтримки здорового способу життя та занять фізкультурою буде збудовано 500 нових стадіонів і басейнів.
Наші діти мають правильно харчуватись. Для дітей з малозабезпечених сімей діятиме програма "соціальне харчування дитини", згідно якої діти будуть отримувати безкоштовні та здорові продукти. До раціону дітей буде додано більше дієтичних продуктів, фруктів та овочів.
Ми забезпечимо будівництво 100 сучасних центрів позашкільної освіти, відкриття нових гуртків і секцій, цікавих для підлітків, - це підвищить їх загальний розвиток та зменшить ризик набуття шкідливих звичок. Змістовне дозвілля забере дітей з вулиці.
Утримання дітей-сиріт буде здійснюватись у закладах нового типу із сімейними принципами виховання, де будуть жити і виховуватись не більше 10 дітей. Це надасть змогу кожному з них відчути себе членом великої родини, отримати повноцінну батьківську опіку та широкі можливості для особистого розвитку.
Розуміючи відповідальність перед людьми з особливими потребами, які потребують нашої допомоги, ми збільшимо кількість спеціалізованих закладів, де люди матимуть змогу спілкуватись, отримувати належну професійну допомогу та проходити реабілітацію.
Сучасне місто мало придатне для повноцінного життя людей з обмеженими фізичними можливостям. Обладнання всіх громадських об'єктів пандусами, спеціалізованими санітарними зонами, розміщення звукових світлофорів, створення спеціальної транспортної служби та належне пристосування громадського транспорту для людей з особливими потребами - це той мінімум, який ми забезпечимо для наших громадян.
Достойна пенсія та організоване пенсійне дозвілля - справедлива винагорода за роки трудової діяльності. Разові виплати малозабезпеченим киянам з міського бюджету вже стали традицією, але ми маємо і додаткові пропозиції для наших батьків. В столиці буде введена спеціальна муніципальна пенсійна програма, яка буде прийматись на 5 років та дозволить пенсіонерам щомісяця отримувати додаткову муніципальну пенсію у розмірі середньої по місту Києву. Київ - багате місто і може собі це дозволити.
Важливим пунктом у житі будь-якої людини займає спілкування, але у похилому віці дефіцит спілкування відчувається особливо гостро. У кожному районі міста буде відкрито клуби дозвілля для пенсіонерів та танцювальні майданчики. Це допоможе літнім людям брати активну участь в соціальному житті, спілкуватись та насолоджуватись музикою своєї молодості.
Постійна зайнятість та стрімкі темпи сучасного життя призводять до того, що ми все менше часу приділяємо сім'ї. Навіть вільний час ми проводимо вдома перед телевізором. Більшості населення міста активний сімейний відпочинок не притаманний. Ми закликаємо усіх більше часу проводити із сім'єю та пропоную умови для активного відпочинку всієї сім'ї.
Ми пропонуємо відкрити Парк розваг, який стане популярним місцем відпочинку для всієї родини. Сучасні атракціони, територія національних українських розваг, кафе, ресторани і сувенірні крамнички будуть цікавими для киян та гостей столиці.
Також ми плануємо організувати у Києві і у прилеглих до нього зонах так звані "пікнік-парки" - спеціально відведені для відпочинку на природі місця. Ці території будуть обладнані усім необхідним (дрова, мангали, можливість порибалити), будуть добре прибиратися і охоронятись.
Влаштуватися на достойну роботу, навіть у такому великому місті, як Київ, іноді буває важко. Це вже встигли відчути на собі представники деяких непопулярних професій, люди передпенсійного віку та молоді спеціалісти без досвіду роботи. Ми знаємо, як змінити цю ситуацію на краще. Ми ініціюватимемо програма "Перше робоче місце" для випускників ВУЗів - бакалаврів та магістрів. Вона полягає у наданні допомоги молодим людям в отриманні першого робочого місця та надання молодим можливості працювати за спеціальністю.
У Києві про власне житло мріють щонайменше 130 тисяч сімей-черговиків, а також велика кількість наймачів житла та молодих сімей. Ми знаємо, як забезпечити населення якісним, комфортним та безпечним житлом.
Головна мета нашої програми "Своя квартира" - створити ефективну систему забезпечення доступним за вартістю житлом громадян з середніми доходами, засновану на ринкових принципах придбання житла на вільному від монополізму житловому ринку за рахунок власних коштів громадян, адресних бюджетних субсидій і довгострокових іпотечних кредитів.
Для осіб, які потребують соціального захисту та службовців буде діяти програма "Муніципальне житло". Соціальне житло має бути доступним, а найм службового житла має бути прозорим і виключати можливість будь-яких спекуляцій. Фонд муніципального житла в розпорядженні міської влади буде налічувати достатню кількість квартир, які будуть надаватися на умовах оренди. Формування фонду буде здійснюватись за рахунок будівництва житла за бюджетні кошти, реконструкції гуртожитків та нежитлових будинків. Також в столиці буде реалізовуватись програма комплексної реконструкції кварталів старої забудови, за якою Київська міська державна адміністрація виступатиме замовником реконструкції та будівництва, що підсилить контроль за забудовниками та унеможливить шахрайство.
Також ми пропонуємо створити у столиці мережу сучасних гуртожитків (хостелів), які на період навчального року забезпечуватимуть студентів недорогим житлом, а влітку будуть використовуватись як готелі для туристів. Ці гуртожитки будуть користуватися підвищеним попитом під час проведення великих міжнародних конкурсів і змагань (особливо - при проведенні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році).
Доступна медицина - один з кроків на шляху до здоров'я нації. Забезпечення мешканців столиці з різним рівнем доходів якісними медичними послугами є завданням київської влади. Лікарні треба не закривати, а розширювати. У кожному мікрорайоні буде відкрито амбулаторії з надання первинної медико-санітарної допомоги, у яких кваліфіковані лікарі будуть працювати як на упередження, так і на лікування захворювань.
Києву потрібні нові медичні заклади. Мережа стаціонарів, клінік сімейної медицини та муніципальних аптек буде розширена. Ми також ініціюватимемо затвердження столичних стандартів якості надання медичної допомоги, які будуть жорстко контролюватись.
Київ має знову стати найзеленішим містом Європи. Відродження зеленого Києва можливе, якщо до нього долучиться кожен житель столиці - кожний киянин має посадити своє дерево. Ми гарантуємо, що у місті Києві не буде зменшено площу жодного скверу чи парку, а відповідальність за вирубку дерев буде посилена. Кияни мають бути забезпечені чистою питною водою. Модернізація станції очистки води та оновлення виснажених мереж водопостачання потребують значних зусиль і фінансових ресурсів, які будуть передбачені у міському бюджеті. Також ми пропонуємо запровадити нові підходи до вивезення і переробки сміття (сортування сміття, будівництво сучасних сміттєпереробних заводів).
Чисті і охайні двори та під'їзди наших будинків - спільна мета мешканців і влади. Для належного утримання житлових будинків і прилеглих до них територій ми збираємось поєднати старі і нові ідеї, а також застосувати найкращий світовий досвід. Благоустрій дворів має бути комплексним: це і ремонт під'їздів, і заміна дверей, і ремонт асфальтового покриття, встановлення дитячого майданчика, влаштування квітників, висадка дерев тощо. Протягом 5 років у Києві всі житлові будинки і прибудинкові території будуть відновлені.
На основі досвіду реформи житлово-комунального господарства у Шевченківському районі та запровадження нових підходів до роботи ЖЕКів ми забезпечимо суттєве покращення якості послуг з утримання будинків. Реформа ЖЕКів та зміна принципів їх роботи виявились успішними і тепер накопичений досвід може бути використаний у всьому місті. Досягнення цієї мети відбудеться завдяки програмам підтримки цієї галузі, залучення до керівництва ЖЕКами досвідчених управлінців та менеджерів, введення рейтингування ЖЕКів, підвищення відповідальності за якість наданих послуг, зміни умов роботи двірників та інших осіб, які безпосередньо обслуговують будинки.
Завдання влади - забезпечити мешканців та гостей столиці комфортними умовами проживання та не допустити, аби у ритмі сучасного життя була втрачена та унікальна атмосфера, якою завжди так славився Київ. Столиця має розвиватись за планом, всі пункти якого пов'язані між собою. Ми ініціюватимемо затвердження Київською міською радою довгострокового Стратегічного плану розвитку Києва, а також нового Генерального плану забудови Києва, який стане законом для органів влади, їх посадових осіб, компаній-забудовників, тощо.
Збереження історичної спадщини та запобігання руйнації пам'яток - наше спільне завдання. Повна реконструкція об'єктів, які мають історичну та архітектурну цінність, і мораторій на будівництво сучасних багатоповерхових будинків у центральній частині міста забезпечать збереження історичного обличчя міста. Необхідність збереження історичної частини міста не означає, що Київ має бути законсервований. Київ - сучасне місто і має сучасні потреби. Ми підтримуємо одночасний і гармонійний розвиток усіх районів, що сприятиме суттєвому покращенню їх інфраструктури, перенесенню ділової активності за межі центральної частини міста та її розвантаженнюВиважене і раціональне користування міською землею - запорука нормального розвитку і процвітання Києва. Ми пропонуємо такі принципи управління київською землею: заборона відчуження землі до затвердження нового Генерального плану забудови, відведення земельних ділянок комунальної власності міста виключно на конкурсних засадах під інвестиційні проекти, дієвий контроль за діяльністю компаній-забудовників та громадський контроль за використанням земель. Інвестиційні проекти - замість продажу землі.
Київською владою вживаються окремі заходи щодо впорядкування руху транспорту, але часто вони не пов'язані між собою та не мають комплексного характеру. Ми виступаємо за затвердження Єдиної комплексної програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва, яка буде передбачати: модернізацію транспортних шляхів, будівництво мостів та розв'язок, нові підходи до організації автоматизованої системи керування дорожнім рухом, забезпечення безпеки пішоходів та велосипедистів, вирішення питання паркування автотранспорту, покращення якості та забезпечення доступності громадського транспорту, розширення його мережі, розвиток наземного метро тощо.
Ми забезпечимо створення мережі муніципальних продуктових магазинів та пунктів побутового обслуговування в межах пішохідної доступності. Кияни повинні мати можливість без додаткових зусиль придбати товари першої необхідності біля дому.
Ми заборонимо ігровий бізнес, аби гастрономи та господарчі крамниці не перетворювалися на казино та ігрові зали. Жодна з європейських країн не має такої концентрації залів гральних автоматів, яка спостерігається у Києві. Ми пропонуємо припинити це шляхом звільнення приміщень ігрових залів на користь закладів роздрібної торгівлі, введення мораторію на існування казино та ігрових залів у житловому фонді і навколо учбових закладів, кардинального підвищення орендних ставок для ігрового бізнесу.
Корумповане місто - це місто, яке не має майбутнього! Кияни сплачують податки - це достатня платня за роботу місцевої влади. Платити хабарі не тільки дорого, але й принизливо. Боротися з корупцією важко, але ми зможемо. Ми забезпечимо прозорість погоджувальної системи та спрощення дозвільних процедур і посилення відповідальності посадовців.
Наша столиця є одним з найвеличніших міст Європи, має багату історію і культуру. Але в останні роки багата духовними і культурними цінностями українська земля перестала дбати про своє культурне надбання. Ми збираємося відродити наші музеї і художні галереї, театри і бібліотеки, підтримувати книговидавництво та кінематограф. Ми відродимо Київ як центр європейський туризму, що забезпечить зростання надходжень до столичного бюджету.
Ми сподіваємося на вашу підтримку.
2008.05.06 | vkhanas
Програма Кличка
"ОБЛИЧЧЯМ ДО КИЯН"Дострокові вибори мера Києва та Київської міської ради стали логічним підсумком дворічного "керування" містом нинішньої влади. За цей час втрачено стратегічні комунальні підприємства, тисячі гектарів київських парків та лісів. Міська інфраструктура перебуває на межі виснаження.
Всі два роки моя команда стояла на захисті інтересів киян. Ми змусили владу скасувати необґрунтоване підвищення комунальних тарифів, ми зупиняли незаконні забудови та вирубування парків, надавали цільову допомогу пересічним киянам.
Сьогодні я прийняв рішення балотуватися на посаду київського міського голови. Я пропоную киянам стратегічну програму розвитку Києва. Вона дозволить усім нам уже за рік-два відчути, що наше улюблене місто стає справжньою європейською столицею.
Я йду разом із сильною командою. Ми знаємо, як зробити Київ містом, придатним для комфортного та безпечного життя.
Нова влада повернеться обличчям до киян. І це стане запорукою нашого спільного успіху.
ДЕСЯТЬ ПРІОРИТЕТІВ ПРОГРАМИ ВІТАЛІЯ КЛИЧКА
Моя команда звільнить Київ від корупції та випадкових людей у владі. На зміну їм прийде команда чесних професіоналів. Ми вже залучили до співпраці мерів провідних міст світу. Їх досвід і знання допоможуть запровадити у Києві європейські стандарти життя.
Моя команда поверне киянам усе вкрадене у них владою за останні два роки. Чиновники, винні у розкраданні столиці, понесуть жорстку кримінальну відповідальність.
Моя команда розпочне політику стрімкого економічного зростання. Замість тотальної корупції ми запровадимо чесні правила та прозорі аукціони. До Києва прийдуть масштабні інвестиції.
Моя команда забезпечить киянам максимальний соціальний захист. Ми гарантуємо збереження повного обсягу соціальної допомоги. За рахунок збільшення доходів бюджету ми значно підвищимо муніципальні виплати соціально незахищеним верствам населення.
Моя команда запропонує нові стандарти у системі охорони здоров.я. Ми збережемо й розширимо мережу муніципальних аптек, модернізуємо всі лікарні міста. Лікарі матимуть найвищі соціальні гарантії.
Моя команда зупинить у Києві будівельне невігластво. Жодне будівництво не розпочнеться без дозволу киян. Ми почнемо швидко й результативно вирішувати житлову проблему. Муніципальне іпотечне кредитування та інноваційні житлові програми дозволять нам досягти успіху.
Моя команда наведе порядок на транспортних артеріях Києва. Ми створимо систему муніципальних паркінгів, розширимо існуючі дороги та збудуємо нові. Буде ліквідовано всі незаконні забудови та землевідведення, що заважають розвитку міської транспортної мережі. Ми зведемо нові мости та доведемо метро до Троєщини й Теремків.
Моя команда реформує житлово-комунальну систему. Залучення інвестицій та створення конкуренції дозволять киянам отримувати значно якісніші послуги.
Моя команда запровадить сучасні стандарти екологічної політики. Ми повернемо киянам усі вкрадені у них зелені та рекреаційні зони . Жуків та Труханів острови, Конча-Заспу, Голосієво тощо. Ми захистимо від будівельної сваволі київські двори, спортивні і дитячі майданчики.
Моя команда перетворить Київ на європейську освітню та культурну столицю. Ми забезпечимо достатнє фінансування всім навчальним закладам міста. Київ стане престижним місцем роботи для провідних науковців світу.
2008.05.07 | Чучхе
Перша шестірка НУНСу
Дозвольте трохи коментарів до цього списку, який я взяв з http://www.zavtra.com.ua/news/kiev/685841.Юрий Луценко, министр внутренних дел - ну ми його знаємо, хоч оцінюємо неоднозначно
2. Юрий Зубко, заместитель министра культуры - це сподвижник Кириленка з часів УСС, ріс по службі разом з В.К., очевидно його креатура, бо інші причини його вибору незрозумілі. Свого часу був депутатом від Білич, але не грав в міськраді ніякої помітної ролі
3. Александр Морозов, известный финансист - ОТ ЦІКАВО, ХТО ЦЕ???
4. Екатерина Лукьянова, специалист по борьбе с туберкулезом - НІ НАЙМЕНШОЇ УЯВИ
5. Виталий Ерема, начальник киевской милиции. - заперечень не маю, НМД, нормальна кандидатура
6. Ольга Богомолець, врач - заперечень не маю
2008.05.08 | Дівчина
Re: Перша шестірка НУНСу
А далі список десь є? Якщо у 20тці хоча б троє жінок - проголосую за них. Бо на мера за кАтеринчука, але в його десятці 1на жінка, це зовсім не по-європейськи.2008.05.08 | vkhanas
Жінки у двадцятці НУНСу
Ось двадцяткаЮрій Луценко - позапартійний, міністр внутрішніх справ
Юрій Зубко - член Народного Союзу "Наша Україна", заступник міністра культури й туризму
Олександр Морозов - член Народного Союзу "Наша Україна", депутат Київради від фракції блоку "Наша Україна", екс-голова правління "Ощадбанку України"
Катерина Лук'янова - позапартійний, депутат Верховної Ради від НУНС, директор Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді
Віталій Ярема - позапартійний, депутат Київради від НУ, начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві
Богомолець-Шереметьєва Ольга Вадимівна - позапартійна, головний лікар "Клініки лазерної медицини доктора Богомолець"
Ледовських Олена Володимирівна - член Народного Союзу "Наша Україна", керівник виконавчого комітету Київської міської організації Народного Союзу "Наша Україна"
Богдан Андрій Йосипович - позапартійний, заступник міністра юстиції України
Толмачів Микола Григорович - член Народного Союзу "Наша Україна", генеральний директор ТОВ "Т.М.М."
Кисіль Інна Вікторівна - позапартійна, директор департаменту зв'язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України
Шевченко Василь Васильович - член Народного Союзу "Наша Україна", перший заступник міністра транспорту України
Ясюк Валерій Миколайович - позапартійний, директор департаменту МО України
Шилюк Петро Степанович - член Народного Союзу "Наша Україна", президент ВАТ "Київміськбуд"
Яковенко Олег Олексійович - позапартійний, фізична особа
Онищенко Юрій Петрович - член Народного Союзу "Наша Україна", директор державного підприємства "Київська військова картографічна фабрика"
Сиротин Володимир Геннадійович - позапартійний, керівник департаменту ГО "Європейський шлях"
Каретко Володимир Олександрович - член Народного Союзу "Наша Україна", дирекція національного інституту стратегічних досліджень, радник
Костур Володимир Петрович - член Народного Союзу "Наша Україна", президент ТОВ "АКС"
Капустін Віктор Володимирович - позапартійний, голова правління ВАТ "Укрексімбанк"
Бабій Микола В.ячеславович - член політичної партії "Вперед, Україно", помічник-консультант народного депутата України
2008.05.06 | vkhanas
Програма Катеринчука
Київ - серце України, славетне європейське місто, наш рідний дім. Всі значні перетворення в українській державі починаються з Києва.Проте саме наше місто стало символом проблем, які панують зараз в країні. Столиця України стала заручником нескінченних політичних конфліктів, жертвою хижацьких інстинктів "хазяїв міста". Великим містом керує велика корупція. Нахабно розкрадається київська земля. Руйнується історичний центр української столиці. Ціни на житло досягли космічних висот. З Києва почалось карколомне зростання комунальних тарифів, але при цьому роками не вирішуються нагальні проблеми розвитку міста. Київ стоїть в пробках, ризикує поглинути у смітті та нечистотах.
Для негайного розв'язання міських проблем, забезпечення стрімкого і стабільного розвитку столиці України потрібні нові управлінські підходи, нова демократична і професійна команда, яка здатна гідно і ефективно керувати Києвом.
Але киян хочуть штучно позбавити реального вибору. Нам кажуть про відсутність альтернативи, нам підсовують старий товар у новій обгортці. Вибір киян хочуть підмінити вибором партійних вождів і міських олігархів. Ми не заради цього стояли на Майдані. Тоді ми довели, що здатні самостійно обирати своїх президентів та мерів міст.
Кияни здатні самостійно зробити свій вибір.
Тому я іду на вибори київського міського голови, а мої побратими з Європейської партії України і політичні союзники з партії "Європейська платформа" у складі виборчого блоку Миколи Катеринчука беруть участь у виборах депутатів Київської Ради. Необхідно створити умови, за яких кияни побачать серед кандидатів не лобістів певних бізнесових структур, не чиновників минулих часів, а великий вибір нових облич - сучасних управлінців європейського зразка, здатних керувати таким непростим господарським і соціальним механізмом, як столиця України. Кияни мають побачити нових політиків, які в змозі запропонувати не політичні конфлікти, не підкуп нужденних мешканців міста, не розкрадання громадських земель і майна, а справжню програму розвитку міста.
Програма дій для Києва
І. Створення стратегії розвитку Києва
Понад 20 років Київ живе без чіткої і послідовної стратегії розвитку. Генплан розвитку Києва до 2020 року, ухвалений шість років тому, постійно порушується. Забудова міста відбувається хаотичним чином. У розвитку Києва та його інфраструктури виникли величезні диспропорції. Столиця України задихається в своїх нинішніх кордонах, потребує додаткових територій для подальшого розвитку. Недосконалою і суперечливою є законодавча база, що регламентує порядок і особливості здійснення виконавчої влади та місцевого самоврядування у місті. Лише маючи стратегічний план дій, ми зможемо поступово, спільними зусиллями перетворити Київ на комфортне та привабливе місто для життя. Головна ланка стратегії київських реформ - модернізація і прискорений розвиток міської інфраструктури.
Програма дій:
1. Розробити і добитися ухвалення Верховною Радою України нового Закону про столицю України - місто-герой Київ, що дозволить сформувати в Києві сучасну і ефективну систему міського самоврядування на основі особливого статусу Києва як столиці України. Як народний депутат України я ініціюю відповідний законопроект і зроблю все можливе для його ухвалення парламентом.
2. Ініціювати створення Київського регіону ("Великого Києва") як окремої адміністративної одиниці зі спеціальним статусом, що законодавчо закріплюється в Законі про столицю України - місто-герой Київ.
3. Розробити Стратегію розвитку Київського регіону і новий Генплан розвитку Києва до 2020 року з урахуванням можливості розвитку столиці разом з передмістями як єдиного об'єкту планування - Київського регіону ("Великого Києву"). Жорстко контролювати хід та умови виконання нормативних документів, що регламентують розвиток Києва.
ІІ. Ефективна і справедлива бюджетна політика
За останні роки бюджет столиці України збільшився в декілька раз. Але кияни цього майже не відчули. Бюджетні кошти розкрадаються, використовуються в приватних і комерційних інтересах. Бюджетна політика нинішньої міської влади будується на застарілих підходах, не працює на розвиток міста.
Програма дій:
1. Впровадити новітні підходи до формування міського бюджету. До Верховної Ради України мною внесено проект Податкового кодексу, ухвалення якого сприятиме стимулюванню наповнення місцевих бюджетів, спрямуванню бюджетних коштів на розвиток міської інфраструктури.
2. Забезпечити припинення тіньових схем розкрадання бюджетних коштів.
3. Щорічно збільшувати соціальні видатки міського бюджету, зокрема цільову допомогу соціально незахищеним жителям Києва.
ІІІ. Прозора земельна політика
Київська земля безконтрольно розпродається, нахабно розграбовується. Ще рік і продавати буде нічого. Грубо порушуються законодавчі норми земельних відносин, ігноруються права киян, об'єктивні інтереси розвитку міста. Бюджет міста не отримує мільярди гривень, що потрапляють корумпованим чиновникам і земельним спекулянтам.
Програма дій:
1. Заборонити продаж землі у Києві на період проведення спеціального аудиту земельних ресурсів у місті, та ретельної перевірки рішень столичної влади з земельних питань за останні 5 років.
2. Провести оцінку земельних ресурсів міста Києва, визначити обсяг міських земельних ресурсів, який буде розподілятись на комерційних умовах, і той обсяг міських земель, який безкоштовно надаватиметься жителям міста відповідно до норм Земельного кодексу. Визначити прозорий і справедливий порядок безкоштовного надання земельних ділянок жителям Києва відповідно до норм Земельного кодексу.
3. Розділити державні та комунальні землі. Це допоможе зберегти від продажу паркові та історичні зони Києва.
4. Продавати землю в Києві тільки на відкритих аукціонах на умовах інвестиційних проектів. Забезпечити контроль виконання покупцями землі інвестиційних зобов'язань.
ІV. Нове доступне житло
За останні роки ціни на житло в Києві зросли в декілька раз. Абсолютна більшість киян не має зараз можливості придбати собі квартиру навіть за допомогою кредиту. Разом з тим близько 120 тис. жителів Києва стоять у черзі на соціальне житло.
Програма дій:
1. Розробити і реалізувати спеціальну міську програму будівництва соціального житла та пільгового житлового кредитування, збільшити видатки міського бюджету на зазначені цілі. Створити цільовий міський фонд для придбання житла для "черговиків". Він буде формуватися за рахунок коштів від продажу й оренди землі. Щорічно надавати соціальне житло не менш 20 тис. киян.
2. Забезпечити ретельний контроль міської влади за сферою житлового будівництва для боротьби з корупційними та спекулятивними "накрутками" на ринку житла.
V. Створення сучасної дорожньо-транспортної мережі
Щодня по Києву курсує до 1 млн. 100 тисяч автомобілів. Якщо автомобілізація столиці піде нинішніми темпами і далі, то в 2010 р. на території міста Києва буде 1,5 млн. авто. Транспорту стає все більше, а дороги лишаються ті самі. Структурну кризу переживає і громадський транспорт, який не може перевезти всіх бажаючих. Столиці загрожує транспортний колапс.
Програма дій:
1. Якісно оновити Концепцію розвитку дорожньо-транспортної мережі Києва відповідно до потреб городян, особливостей нинішньої транспортної ситуації та перспектив її розвитку. Вдвічі збільшити витрати міського бюджету на розвиток транспортної системи міста, добитися виділення на зазначені цілі додаткових коштів з Державного бюджету, передбачених для здійснення столичних функцій.
2. Створити Програму розвитку мережі громадського транспорту Києва. Винести її на обговорення киян та врахувати їх побажання щодо нових маршрутів, напрямків та інтервалів руху.
VІ. Реформа житлово-комунального господарства (ЖКГ) Києва
Якість послуг нашого ЖКГ не витримує критики. Підприємства ЖКГ, орендуючи комунальну інфраструктуру, отримують прибутки та диктують умови, забуваючи про якість обслуговування. Шокове збільшення комунальних тарифів у Києві не призвело до покращення якості комунальних послуг.
Програма дій:
1. Провести реформування ЖКГ у Києві на основі впровадження європейських стандартів комунальних послуг, сучасних енергозберігаючих та екологічних технологій комунального господарства, новітніх економічних і організаційних форм надання комунальних послуг. Забезпечити створення у цій сфері здорової конкуренції, яка зробить неможливим диктат монополістів.
2. Провести реконструкцію і модернізацію комунальних мереж.
VIІ. Соціальна політика
За даними міжнародних досліджень Київ посідає одне з останніх місць серед великих міст світу за показниками якості життя. Посилюються диспропорції у задоволенні соціальних потреб жителів столиці, у розвитку соціальної інфраструктури міста. У столиці нарешті збільшується народжуваність, але за останні десять років на 20% скоротилась мережа дошкільних закладів. В центрі міста майже зникли продуктові магазини.
Програма дій:
1. Забезпечити пріоритетний розвиток сучасної соціальної інфраструктури міста з метою задоволення основних соціальних потреб мешканців міста (в охороні здоров'я, послугах освіти, дошкільних і позашкільних дитячих закладів, придбанні товарів першої необхідності, організації дозвілля і відпочинку, тощо) за місцем їх проживання.
2. Створити єдину систему обліку малозабезпечених жителів міста та надання ним адресної соціальної допомоги (міські доплати до пенсій та інших соціальних виплат на постійній основі, надання соціального житла пільговим категоріям мешканців міста, тощо).
VІІІ. Екологічна політика
Київ опинився на межі екологічної катастрофи. Третина каналізаційних мереж міста в аварійному стані. У Києві працює всього одна станцій аерації, можливостей якої не вистачає для потреб великого міста, але і вона знаходиться у критичному стані. Все більш загрозливою стає ситуація з утилізацією сміття та твердих відходів. Хаотичне будівництво руйнує природні екологічні баланси, створює ризики зсувів земельних пластів та підтоплень. З кожним роком погіршується якість екологічного середовища (води, повітря) столиці України, скорочується зелена зона міста.
Програма дій:
1. Впровадити дієві механізми економічного стимулювання природоохоронної діяльності, що зокрема передбачено у проекті Податкового кодексу, який подано мною на розгляд Верховної Ради України.
2. Чітко визначити межі об'єктів природно-заповідних зон, прибережних захисних смуг, земель водного фонду, заборонити їх виділення під забудову.
3. Створити в Києві сучасну систему збору, утилізації та переробки сміття і твердих відходів.
4. Провести реконструкцію і модернізацію каналізаційних мереж, станції аерації в Бортничах, побудувати ще одну міську станцію аерації.
IX. Охорона історичного центру Києва
У Києві сьогодні є понад 130 історичних пам'яток державного значення. Вони формально охороняються законом, але це не заважає хаотичній забудові центру міста, руйнації історичного обличчя столиці України. Ще декілька років такої "політики" і ми втратимо історико-архітектурну своєрідність Києва.
Програма дій:
1. Законодавчо (в законі про "Про столицю України, місто-герой Київ" та Статуті міста Києва) встановити межі і особливий статус історичного центру Києва у відповідності до міжнародних стандартів, встановити спеціальні правила та обмеження щодо забудови і реконструкції цієї території.
2. Ініціювати розробку цільової державної програми збереження і відновлення історичного обличчя центральної частини міста Києва за рахунок коштів Державного бюджету, передбачених на здійснення столичних функцій.
X. Створення в Києві сучасної і ефективної системи міського самоврядування
Внаслідок політичних інтриг в Києві створено заплутану і суперечливу систему управління, змішано повноваження міського самоврядування і місцевих державних адміністрацій, що не відповідає вимогам Європейської Хартії місцевого самоврядування. З іншого боку, гострі політичні конфлікти навколо київської влади, що спричинили її дострокові вибори, засвідчили необхідність значного посилення контролю київської громади над міським самоврядуванням.
Програма дій:
1. Законодавчо (через внесення змін до Закону про столицю України - місто-герой Київ) розділити функції і повноваження міського голови Києва та голови міської держадміністрації.
2. Для здійснення виконавчих функцій міського управління створити виконавчий орган Київської міської ради - Уряд Києва, та виконавчі органи районних рад у місті Києві. За міською державною адміністрацією закріпити функції контролю за здійсненням столичних функцій органами місцевого самоврядування у місті Києві.
3. Впровадити такий порядок виборів міського голови Києва, що передбачає необхідність для перемоги на виборах отримати більше половини голосів виборців, які взяли участь в голосуванні (або в першому, або в другому турі голосування). Це дозволить посилити рівень суспільної підтримки міського голови.
3. Для забезпечення впливу київської громади на міську владу законодавчо закріпити можливість винесення вотуму недовіри мешканцями міста міському голові Києва або київській міській раді шляхом проведення відповідного міського референдуму, таким чином, щоб міська влада не могла втрутитись у процедуру його проведення.
Демократизація і оновлення київської влади є вирішальною умовою для ефективного розв'язання нагальних проблем столиці України і забезпечення її стабільного розвитку.
У Києва славетне минуле і велике майбутнє, шлях до якого починається сьогодні.
Зробимо Київ сучасним європейським містом!
2008.05.07 | vkhanas
20-ка ВО "Свобода"
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"Олег Тягнибок - 1968 р.н., голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода"
Богдан Бенюк - 1957 р.н., народний артист України, лауреат Шевченківської премії, актор Національного театру ім.І.Франка, заступник голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода".
Андрій Мохник - 1972 р.н., голова Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода".
Ігор Мірошниченко - 1976 р.н., керівник спортивної редакції ICTV, член ВО "Свобода".
Андрій Іллєнко - 1987 р.н., студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заступник голови Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з питань ідеології.
Ігор Кривецький - 1972 р.н., приватний підприємець, член ВО "Свобода".
Світлана Кузюкова - 1949 р.н., голова правління житлово-будівельного кооперативу "Електрон-2", заступник голови Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з соціально-економічних питань.
Святослав Ханенко - 1953 р.н., директор ПП "Інститут стратегічного розвитку системи охорони здоров'я України", член ВО "Свобода".
Богдан Червак - 1964 р.н., директор департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення України України, член ВО "Свобода".
Олександр Шевченко - 1937 р.н., доктор юридичних наук, професор кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Ярослав Тістик - приватний підприємець, член ВО "Свобода
Юрій Сиротюк - 1976 р.н., редактор літературний журналу "Український театр", керівник прес-служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода".
Євген Лукашевич - 1970 р.н., голова ради директорів ЗАТ "Українська технологічна компанія".
Олександр Колісніченко - 1973 р.н., директор ТОВ "Орій", член ВО "Свобода".
Олег Гелевей - 1965 р.н., юрист ТОВ "Полімероптсервіс", член ВО "Свобода".
Галина Яблонська - 1928 р.н., народна артистка України, акторка Національного театру ім.І.Франка, член ВО "Свобода".
Василь Костюк - 1962 р.н., старший науковий співробітник Інститут загальної енергетики НАН України, член ВО "Свобода".
Ярослав Горденок - 1971 р.н., заступник директора ДВ "Преса України", член ВО "Свобода".
Руслан Андрійко - 1986 р.н., студент Національного аграрного університету, член ВО "Свобода".
Анатолій Маньковський - 1956 р.н., полковник юстиції, заступник голови правління страхової компанії "Згода". член ВО "Свобода".
2008.05.07 | Михайло Свистович
Ого, Шевченко в них. Це - серйозно. Значно серйозніше ніж навіть
Яблонська.vkhanas пише:
>
> Олександр Шевченко - 1937 р.н., доктор юридичних наук, професор кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
>
> Галина Яблонська - 1928 р.н., народна артистка України, акторка Національного театру ім.І.Франка, член ВО "Свобода".
2008.05.07 | vkhanas
Список Зеленої партії України
Курикін Сергій Іванович - голова Зеленої Партії УкраїниГолубовська-Онісімова Ганна Миколаївна - президент Всеукраїнської екологічної громадської організації "МАМА-86"
Перч Юрій Васильович - директор ТОВ "Анкор Україна"
Дубас Сергій Михайлович - директор з економіки Акціонерне товариство "Обрій Інк"
Москвін Сергій Олександрович - заступник голови Державне агентство України з інвестицій та інновацій
Пригаровський Юрій Григорович - помічник-консультант народного депутата Верховна Рада України
Третьяков Дмитро Юрійович - заступник завідуючого секретаріатом комітету Верховної Ради України,Апарат Верховної Ради України
Павловський Ярослав Вікторович - заступник директора ГО "Інститут інформаційного суспільства"
Голобуцький Володимир Петрович - Член Ради, ГО "Зелена столиця"
Коренюк Олена Миколаївна - заступник голови правління ЗАТ "КУА УкрСиб Ессет Менеджмент" ВNР Paribaz
Мхеян Аркадій Фрунзікович - тимчасово не працює
Качуровська Людмила Олександрівна - керівник організаційног о відділу,Громадська організація "Зелена столиця"
Соломіна Марія Миколаївна - заступник Голови Ради ГО "Зелена столиця"
Балан Наталія Миколаївна - директор ГО "Інститут інформаційного суспільства"
2008.05.07 | vkhanas
СДПУ(о)
Загородній Юрій Іванович - Голова СДПУ(О)Медведчук Сергій Володимирович - Позапартійний
Шурма Ігор Михайлович -Перший заступник Голови СДПУ(О)
Мустафін Олексій Рафаїлович - Заступник Голови СДПУ(О)
Воюш Володимир Дмитрович - Член Політбюро СДПУ(О)
Лутченко Юрій Володимирович - Член Політради СДПУ(О), в.о. секретаря Київського міського комітету СДПУ(О)
Шуст Дмитро Радіонович - Член Київського міськкому СДПУ(О)
Самуйленко Галина Павлівна - Секретар Печерського райкому СДПУ(О)
Георгієнко Геннадій Вікторович - Позапартійний
Амуров Володимир Іванович - Член Київського міського комітету СДПУ(О) - Голова Київської міської організації Української соціал-демократичної молоді
Анісков Валерій Євгенович - Секретар Деснянського райкому СДПУ(О)
Говоруха Юрій Миколайович - Заступник Голови Виконкому СДПУ(О)
Яковлєв Олександр Юрійович - Заступник секретаря Київського міського комітету СДПУ(О)
Титаренко Юрій Дмитрович - Перший заступник секретаря Київського міського комітету СДПУ(О)
Сімон Володимир Павлович - Член бюро Київського міського комітету СДПУ(О)
Ткачуковський Олександр Феліксович - Член бюро Київського міськкому СДПУ(О)
Платкевич Борис Шльомович - Заступник секретаря Оболонського райкому СДПУ(О)
Білопольський Олександр Юрійович - Секретар Подільського райкому СДПУ(О)
Весна Валерій Олександрович - Заступник секретаря Деснянського райкому СДПУ(О)
Горячек Олексій Віталійович - Перший заступник секретаря Святошинського райкому СДПУ(О)
Ковтун Сергій Іванович - В.о. секретаря Шевченківського райкому СДПУ(О)
Литвинов Олександр Олександрович - Член бюро Київського міського комітету СДПУ(О)
Трінус Світлана Петрівна - Заступник секретаря Шевченківського райкому СДПУ(О)
Курлін Юрій Володимирович - Член СДПУ(О) - Герой Радянського Союзу
Коваленко Денис Петрович - Член Дарницького райкому СДПУ(О)
Бабанін Олег Володимирович - Член СДПУ(О)
Загоруйко Володимир Геннадійович - Заступник секретаря Голосіївського райкому СДПУ(О)
Калетинський Олег Олександрович - Заступник секретаря Оболонського райкому СДПУ(О)
Зозуля Юлія Петрівна - Член СДПУ(О)
Шоцький Артем Ярославович - Член СДПУ(О)
Шварцман Йосип Овсійович - Член бюро Деснянського райкому СДПУ(О)
Гордієнко Олег Олександрович - Член бюро Дарницького райкому СДПУ(О)
Євенко Ярослав Анатолійович - Член бюро Дарницького райкому СДПУ(О)
Бєлянкіна Світлана Олегівна - Член бюро Голосіївського райкому СДПУ(О)
Козаченко Юрій Вікторович - Член бюро Голосіївського райкому СДПУ(О)
Коробка Максим Володимирович - Член бюро Деснянського райкому СДПУ(О)
Гайдай Сергій Миколайович - Член бюро Деснянського райкому СДПУ(О)
2008.05.09 | Koala
В "Гумор"
2008.05.09 | vkhanas
Re: В "Гумор"
Хтось же їх реєструє...А це не гумор2008.05.07 | vkhanas
Гуцол
Передвиборна програмаКандидата на посаду Київського міського голови, висунутого
Київською міською партійною організацією Зеленої екологічної
партії України "Райдуга" ГУЦОЛА Михайла Васильовича
Я, "ЗЕЛЕНИЙ" ЕКОЛОГ "РАЙДУГИ", НЕ ОБІЦЯЮ, А ДІЮ
Я очолював пікетування 3,5 місяці, цілодобово, Міністерства аграрної політики проти подорожчання цукру та інших продуктів харчування, і ми добилися зниження цін. Акцію підтримали майже 600 тисяч громадян України.
Я відкрито виступав проти беззаконня, що діється із вирубкою лісових та паркових зон в містах України, а також проти незаконної вирубки дерев на Парковій алеї в м.Києві.
Я відстоював конституційне право мешканців Києва на екологічно чисте довкілля.
Я очолював акції проти будівництва АЗС в жилій зоні.
Я очолював акції проти жорстокого винищення бездомних тварин.
За мого керівництва і участі по всій Україні висаджено понад 50 тисяч дерев.
Я ГАРАНТУЮ ПОВЕРНУТИ КИЄВУ СЛАВУ "ЗЕЛЕНОЇ" ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СТОЛИЦІ
Я гарантую диктатуру та верховенство закону і рівність всіх перед законом.
Я забороню винищувати зелені зони, забудовувати прибудинкові території, зносити дитячі майданчики та пронумерую всі дерева в столиці - так зроблено в Берліні.
Я гарантую екологічно чисте довкілля, розвиток екологічно безпечних видів міського транспорту.
Я гарантую, що Київ буде містом, вільним від насильства, релігійного розбрату та ксенофобії.
ЗЕЛЕНІЙ СТОЛИЦІ - "ЗЕЛЕНОГО" МЕРА
Кияни та Райдуга - це сила. Це безжальне викорінення корупції та бюрократії, починаючи з ЖЕКу, і, закінчуючи, міською радою. Райдуга - це підтримка та захист інтересів киян усіх релігійних конфесій, національностей та прихильностей.
Райдуга - це закриття шкідливих підприємств та, в першу чергу, сміттєспалювального заводу на Харківському масиві і недопущення будівництва заводів аналогічної технології.
Райдуга - це скасування ЖЕКів та організація ОСББ на законодавчій основі.
Райдуга - це вирішення проблеми заторів в Києві, в першу чергу - на головних магістралях міста, та закінчення будівництва мостів через Дніпро та другої об'їзної дороги.
Райдуга - це повернення у мікрорайони державних продовольчих магазинів та аптек з обслуговуванням пільгових рецептів.
Райдуга - це фінансова та соціальна підтримка на законодавчій основі лікарів, вчителів, працівників культури та науковоємких підприємств.
Райдуга - це вирішення спекулятивної теми "хрущовок" та гуртожитків.
Райдуга - це гарантоване місце в гуртожитку та постійне отримання стипендії кожним київським студентом незалежно від оцінок на сесії і доплата до стипендії - 200 грн.
Я гарантую залучення інвестицій і більше, як 100 тисяч робочих місць.
Я гарантую доплату дітям війни, інвалідам, чорнобильцям щомісячно - 200 грн.
Я гарантую киянкам виплачувати 5000 гривень за народження дитини.
Я гарантую особисто опікуватися про хворих інвалідів без обох ніг, особливо, жінок.
Я гарантую вирішення "квартирного питання" усім пільговикам.
Райдуга - це публічне обговорення бюджету міста з киянами.
Інші проблеми і питання на сайті партії - www.zeleni-raiduga.kiev.ua
2008.05.07 | Анатолій
А когось у Києві цікавлять програми?
Це нікого не цікавить. Списки є. Фюрери також.2008.05.07 | Михайло Свистович
Re: А когось у Києві цікавлять програми?
Анатолій пише:> Це нікого не цікавить
не судіть усіх по собі
2008.05.07 | vkhanas
Програма Курикіна
Передвиборна програма
Курикіна Сергія Івановича
кандидата на посаду міського голови міста Києва
Впродовж останніх років Київ зазнає тяжких деформацій спричинених діями міської влади. Ігнорування громадської думки, життєвих інтересів киян призвело до різкого погіршення екологічної ситуації та умов життя в цілому. Свавільна забудова, нищення зелених зон, руйнування системи громадського транспорту, майновий перерозподіл, постійне зростання вартості життя, загострення соціальних та гуманітарних проблем - найзагальніші підсумки діяльності теперішніх "батьків міста" та їхніх попередників.
Киян позбавлено впливу на долю міста, Київ став заручником групових фінансово-політичних інтересів та примх інвесторів. Час повернути столицю міській громаді! Київ - киянам!
ЛЮДИНА І ДОВКІЛЛЯ
Київ-місто соціально-екологічної гармонії:
захист природного, культурного та архітектурно-історичного середовища
запровадження екологічно та економічно ефективної системи попередньої сепарації, збирання та переробки відходів
захист і розширення зелених зон, протидія свавільній забудові
створення регіонального ландшафтного парку "Труханів острів" та Національного природного парку "Голосіїївський"
належне забезпечення медичних закладів, служб швидкої та невідкладної допомоги
формування інфраструктури забезпечення дозвілля дітей та підлітків
Київ-безпечне місто:
виведення з міста дослідного реактору Інституту ядерної фізики
забезпечення контролю за використанням, зберіганням та утилізацією джерел іонізуючого випромінювання;
Київ-зона вільна від генетично модифікованих продуктів (ГМ-продуктів):
заборона на продаж та виробництво продуктів харчування, засобів та матеріалів, що містять генетично модифіковані інгредієнти, генетично модифікованих рослин і насінневого матеріалу
УПРАВЛІННЯ МІСТОМ
Київ - місто відродженого самоуправління:
прозорість формування міського бюджету і участь киян в обговоренні його проекту
відкритість влади, прозорість і обгрунтованість прийняття рішень, щодо розвитку міста, землекористування і забудови
використання механізмів громадських слухань та місцевого референдуму для підготовки і затвердження стратегічно важливих рішень міської влади
Київ - електронне місто:
доступ до баз даних щодо стану довкілля, діяльності комунальних служб, рішень Київради
можливість подання в електронному вигляді запитів, звернень, заяв на одержання дозвільних та реєстраційних документів, інтерактивного електронного зв'язку із органами влади та установами Києва
РОЗВИТОК МІСТА
Київ - місто збалансованого розвитку:
прийняття екологічно збалансованого плану розвитку міста
впровадження міської програми заходів протидії кліматичним змінам, енерго- і ресурсозбереження
заборона висотної забудови історичного центру міста
пріоритетність розвитку житлових масивів
формування Лівобережного центру за принципом "місто в місті"
використання територій промзон під офісно-торгівельну забудову
ТРАНСПОРТ
Київ - зручне місто
відродження громадського електротранспорту
розробка транспортної схеми міста з урахуванням сучасних потреб
заохочення і кредитування коштом міста будівництва підземних паркінгів, часткова трансформація на паркінги підземних торгових центрів
облаштування велодоріжок
запровадження мобільного графіку робочого дня підприємств та установ для зменшення навантаження на транспортну інфраструктуру в "години пік";
2008.05.08 | vkhanas
Українське козацтво
перші 5Пантелюк Микола Миколайович - 1953 р.н., громадянин України, Позапартійний. Освіта вища. Гетьман Українського козацтва.
Богун Валерій Віталійович - нащадок легендарного Івана Богуна, 1953 р.н., громадянин України. Позапартійний. Освіта вища. Генерал-хорунжий. Радник Гетьмана.
Казаченко Сергій Васильович - 1962 р.н., громадянин України. Член Демократичної партії України. Освіта вища. Генерал-осавул. Кримське крайове товариство Українського козацтва.
Пилипенко Олексій Анатолійович - 1983 р.н., громадянин України. Позапартійний. Освіта вища. Старший козак.
Гришко Володимир Данилович - 1960 р.н. громадянин України. Позапартійний. Освіта вища. Генерал-отаман. Польовий гетьман Закордонного округу.
2008.05.08 | vkhanas
Re: Українське козацтво
не хочу деталізувати...у 1990 році, позаяк піонери відмінялися, а пластуни не признавалися, було запропоновано ..."козачат"...у 1991 полки і сотні були роздані гетьманом Ткачуком...у мене, як виявляється, дві і пів області буде...може не тре оливних солдатиків?2008.05.08 | vkhanas
Біографія Курикіна
Курикін Сергій Іванович, народився 1 червня 1959 року у м. Києві. Громадянин України.У 1981 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім.Горького, історичний факультет за спеціальністю "історія, суспільствознавство та методика виховної роботи". Кваліфікація - вчитель історії, суспільствознавства та методист виховної роботи.
У 2001 рр. закінчив Інститут міжнародних відносин Київського Національного Університету за спеціальністю "міжнародне право". Кваліфікація "магістр міжнародного права". Тема магістерської роботи:"Роль міжнародних організацій у формуванні міжнародного права навколишнього середовища"
Професійна діяльність:
08.1976-06.1981 - навчання в Київському державному педагогічному інституті ім.Горького,
08.1981-10.1981- вчитель історії сш N218 м.Києва,
10.1981-05.1983 - служба в Радянській армії,
10.1983-09.1984 - старший лаборант кафедри філософії Київського державного педагогічного інституту ім.Горького,
09.1984-08.1988 - вчитель історії та суспільствознавства КССМШ ім.Лисенка,
10.1988-08.1995-викладач кафедри історії України Київського державного лінгвістичного університету,
09.1995-11.1997 -консультант Української Академії політичних наук,
11.1997- 04.1998 - заступник Голови Партії Зелених України (на постійній основі),
04.1998-10.2001 - народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України в закордонних справах, Голова підкомітету з міжнародних договорів,член Постійної Делегації ВР України у ПАРЕ, член Постійного Комітету ПАРЕ з охорони навколишнього середовища, керівник групи міжпарламентських зв'язків "Україна-Австрія",
06.2001-11.2002 - Міністр екології та природних ресурсів України
02.2003-08.2006- заступник Голови Партії Зелених України (на постійній основі), Голова Політичної Ради Партії Зелених України,
05.2007 до теперішнього часу - радник Голови Правління ВАТ "Укртранснафта"
Громадсько-політична діяльність
1987-1991 - член ініціативної групи, Секретаріату, Ради Української Екологічної Асоціації "Зелений Світ". Член Партії Зелених України з січня 1991 року до жовтня 2006 року.
1991-1992 - Секретар Партії Зелених України з міжнародних зв'язків
1992-2006 - заступник Голови Партії Зелених України з політичних питань, Голова Політичної Ради Партії Зелених України,
1994-2003 - Делегат Ради Європейської Федерації Зелених Партій(Європейської Зеленої Партії)
2003-2006 - член Комітету Європейської Федерації Зелених Партій(Європейської Зеленої Партії)
1994-1995-координатор проекту "NGO Qualified Dialogue" Демократичної Програми TACIS
2003 - експерт україно-британського проекту "Екологічна демократія в Україні"
2003 -2004 . радник (позаштатний) Секретаря РНБО України,
2004 - радник проекту ПРООН "Муніципальна програма сталого розвитку"
2006-2007 - радник проекту ПРООН "Оцінка національного потенціалу в сфері глобального екологічного управління в Україні"
З 2005 - Голова Громадської Ради Державного Комітету ядерного регулювання України.
З жовтня 2006 - член Зеленої Партії України, Голова Зеленої Партії України.
2008.05.08 | vkhanas
Весь список кандидатів
1. Гуцол Михаил Васильевич - киевская организация партии "Радуга"2. Бенкендорф Егор Андреевич - самовыдвижение
3. Кличко Виталий Владимирович - самовыдвижение
4. Курыкин Сергей Иванович - киевская организация Зеленой партии Украины
5. Черныш Григорий Семенович - самовыдвижение
6. Клейнос Юрий Георгиевич - самовыдвижение
7. Артюхин Алексей Владимирович - самовыдвижение
8. Халецкая Любовь Ивановна - самовыдвижение
9. Турчинов Александр Валентинович - избирательный Блок Юлии Тимошенко
10. Гладчук Вадим Федорович - самовыдвижение
11. Пабат Александр Викторович - "Гражданский актив Киева"
12. Черный Виктор Иванович - самовыдвижение
13. Тягнибок Олег Ярославович - ВО "Свобода"
14. Пилипишин Виктор Петрович - Блок Литвина
15. Ковтонюк Богдан Алексеевич - самовыдвижение
16. Гройсман Элеонора Наумовна - самовыдвижение
17. Титечко Анатолий Петрович - самовыдвижение
18. Черновецкий Леонид Михайлович - самовыдвижение
19. Ключинский Юрий Юрьевич - самовыдвижение
20. Бобровский Богдан Леонидович - самовыдвижение
21. Годунок Ярослав Николаевич - самовыдвижение
22. Титарчук Валерий Григорьевич - самовыдвижение
23. Велимовский Анатолий Романович - самовыдвижение
24. Омельченко Александр Александрович - самовыдвижение
25. Данилин Николай Алексеевич - Киевская городская организация СПУ
26. Гончаренко Андрей Вадимович - самовыдвижение
27. Дейниченко Владимир Федорович - самовыдвижение
28. Пантелюк Николай Николаевич - самовыдвижение
29. Жовтяк Евгений Дмитриевич - самовыдвижение
30. Месяц Ярослав Анатольевич - самовыдвижение
31. Яременко Василий Дмитриевич - самовыдвижение
32. Вретик Александр Сергеевич - самовыдвижение
32. Катеринчук Николай Дмитриевич - самовыдвижение
34. Горбаль Василий Михайлович - киевская организация Партии регионов
35. Чернявский Сергей Леонидович - самовыдвижение
36. Костюк Александр Владимирович - киевская организация "Всеукраинской политической партии - Экология и Социальная защита"
37. Петренко Владимир Иванович - самовыдвижение
38. Доброскок Владимир Станиславович - самовыдвижение
39. Вовченко Олег Александрович - самовыдвижение
40. Гошковский Владимир Сергеевич - самовыдвижение
41. Марисенко Вадим Николаевич - киевская организация Аграрной партии
42. Подмогильный Николай Васильевич - киевская городская организация НДП
43. Селиванов Станислав Филиппович - самовыдвижение
44. Старунь Сергей Владимирович - самовыдвижение
45. Шеляженко Юрий Вадимович - самовыдвижение
46. Жеребко Владимир Михайлович - самовыдвижение
47. Шпакович Владимир Владимирович - самовыдвижение
48. Кузьменко Светлана Викторова - самовыдвижение
49. Василенко Анатолий Леонидович - самовыдвижение
50. Лебедева Мария Святославовна - самовыдвижение
51. Нижинский Виктор Николаевич - самовыдвижение
52. Сычов Олег Петрович - самовыдвижение
53. Спиридонов Виктор Кириллович - самовыдвижение
54. Иванов Юрий Федорович - самовыдвижение
55. Жоль Константин Константинович - самовыдвижение
56. Бондаренко Владимир Александрович - самовыдвижение
57. Галак Александр Иванович - самовыдвижение
58. Грабар Николай Федорович - самовыдвижение
59. Олийнык Валентин Иванович - самовыдвижение
60. Скрыпник Анна Аркадьевна - самовыдвижение
61. Хачатурян Хачатур Владимирович - организация партии "Совесть Украины"
62. Мудрик Виктор Викторович - самовыдвижение
63. Кравченко Сергей Сергеевич - самовыдвижение
64. Скрипец Валентин Викторович - самовыдвижение
65. Иванов Станислав Валериевич - самовыдвижение
66. Омельченко Леонид Владимирович - самовыдвижение
67. Вулах Михаил Николаевич - самовыдвижение
68. Скрипский Валерий Романович - самовыдвижение
69. Бабенюк Василий Григорьевич - самовыдвижение
70. Ващишин Тарас Игоревич - самовыдвижение
71. Киселев Александр Александрович - самовыдвижение
72. Леонов Сергей Геннадиевич - самовыдвижение
73. Осипчук Леонид Петрович - самовыдвижение
74. Попсуй Наталья Владимировна - самовыдвижение
75. Мамаевский Руслан Николаевич - самовыдвижение
76. Габер Николай Александрович - от Патриотической партии Украины
77. Ткаченко Александр Александрович - самовыдвижение
78. Харина Катерина Юрьевна - самовыдвижение
79. Лысак Игорь Николаевич - самовыдвижение
http://news.liga.net/news/N0822379.html
2008.05.09 | Koala
Хто ці люди?(с)
2008.05.09 | vkhanas
Кандидати на мера Києва
бо зареєстровані2008.05.09 | vkhanas
5 від блоку Литвина
Віктор Пилипишин - голова Київської міської організації Народної партії
Михайло Голиця - заступник голови Київської міської державної адміністрації
Ігор Шовкун - директор Інституту регіонального розвитку,
Валерій Пономаренко - перший заступник Київміськорганізації Народної партії
Андрій Сидоров - заступник голови Шевченківської районної адміністрації Києва.
2008.05.09 | vkhanas
Блок Бродського
Михайло Бродський - перший заступник голови Партії вільних демократів, колтшній депутат КиїврадиЮрій Сахно - заступник голови партії, депутат Київради від фракції Блоку Юлії Тимошенко
Ростислав Моховиков - директор з розвитку компанії "Аста-Сі"
Віталій Кащенко - генеральний директор компанії "МЛП"
Олег Кулик - голова міськорганізації Партії гуманістів
2008.05.10 | vkhanas
Громадянський актив Києва
2008.05.11 | vkhanas
Програма ВО "Свобода"
Програма Київської міської організації ВО "Свобода"
СТОЛЬНОМУ ГРАДУ - УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ
Захистити самоврядні права столичної громади. Проводити місцеві референдуми з життєво важливих проблем міста. Впровадити механізм вета громади щодо питань місцевого самоврядування та права на опір у випадку його порушення. Забезпечити впровадження місцевих ініціатив. Передбачити бюджетне фінансування для створення будинкових, вуличних та квартальних комітетів.
Зменшити чисельний склад Київради зі 120 до 90 депутатів. Встановити в органах місцевого самоврядування квоти для зарахування на роботу молодих спеціалістів на рівні 10 % впродовж 5 років.
Змусити чиновників і депутатів дотримуватися українського законодавства. Забезпечити максимальну прозорість влади. Зробити всі рішення київської влади доступними для киян. Публікувати в Інтернеті копію кожної платіжки. Створити прозору систему розгляду скарг та звернень громадян до міської влади. Припинити бюрократичне свавілля в київській владі. Виділяти житло киянам згідно з квартирною чергою. Систематично повідомляти громадськість про стан черги на житло у комунальних ЗМІ.
Встановити контроль київської громади за АК "Київенерго" і ВАТ "АК "Київодоканал". Створити муніципальний банк, ввести представників громади до наглядової ради банку.
Забезпечити право киян на автентичність, плекання українських національних традицій і родинних цінностей, наповнити українським змістом освіту у дошкільних закладах, загальноосвітніх, музичних і спортивних школах, дитячих гуртках.
Припинити антиукраїнську істерію в Києві.
Контролювати виконання в Києві мовного законодавства. Змусити службовців місцевого самоврядування вживати українську мову під час виконання службових обов'язків.
Відновити мережу українських книгарень. Забезпечити написання назв установ і організацій, вивісок магазинів, інформації на зовнішніх рекламоносіях винятково українською мовою.
Відновити історичну справедливість, забезпечити збереження історичної пам'яті. Невідкладно розпочати демонтаж всієї антиукраїнської символіки,перейменувати вулиці, назви яких пов.язані з періодом большевицької окупації.
Відновити статус Києва як провідного наукового, культурного та освітнього центру. Запровадити міські програми розвитку науки, культури та високотехнологічного виробництва.
Зменшити місцеві податки і збори для малого і середнього бізнесу.
Встановити прозорі, економічно обґрунтовані та справедливі тарифи на комунальні послуги. Забезпечити укладання прямих угод між киянами та постачальниками комунальних послуг.
Знищити будівельну і земельну мафію.
В умовах конкурсу на будівництво житла передбачити граничну межу рентабельності - не більше 10 %, що призведе до суттєвого здешевлення житла.
Дозволяти нове будівництво тільки за згодою будинкового, вуличного, квартального комітету (нема комітетів - нема будівництва). Збільшити податки на елітне житло. Змусити будівельні корпорації зводити соціальне житло, перш за все для молодих українських сімей. Повернутися до практики функціонування житлово-будівельних кооперативів, у тому числі молодіжних. Зобов'язати забудовників створювати міську інфраструктуру: дитячі садки, школи, спортивні майданчики, сквери, магазини тощо.
Збудувати готелі для Євро-2012, які надалі використати як соціальне житло.
Розробити Генплан Києва, враховуючи традиції, столичний статус, сучасні вимоги і забезпечити його неухильне дотримання. Припинити хаотичну забудову міста одноманітними будівлями низької естетичної якості.
Заборонити будівництво в центрі Києва та схилах Дніпра. Архітектурне обличчя Києва має відповідати його статусу - столиці Великої держави.
Покласти край корупційним схемам привласнення київської землі та комунального майна, скасувати незаконні рішення щодо передачі земельних ділянок та комунального майна. Відкрити реєстр земельних ділянок, опублікувати його в Інтернеті.
Створити тимчасову слідчу комісію з перегляду надання земельних ділянок протягом років Незалежності. Повернути громаді незаконно привласнені чиновниками землі. Винних у розграбуванні Києва притягнути до кримінальної відповідальності.
Звільнити Київ від навали нелегальних мігрантів. Покласти край засиллю нелегалів на ринках, зупинити етнічну злочинність, повернути кращі гуртожитки українським студентам.
Створити здорову моральну атмосферу в столиці. Посилити контроль за реалізацією алкогольних і тютюнових виробів, позбавляти права на торгівлю за продаж цих товарів неповнолітнім. Звільнити Київ від наркотиків і грального бізнесу.
Захистити киян від рейдерських атак на особисту власність, комунальне майно, землю, бізнес. Забезпечити прозорість роботи Київського БТІ, щоб унеможливити його застосування як інструмента рейдерів.
Відправити безпритульних з вулиць у заклади соціальної реабілітації за межами Києва. Заборонити пропаганду моральних збочень, закрити осередки розпусти. Боротися з сектантством.
Подолати транспортний колапс. Замінювати маршрутки комунальним транспортом (метром, автобусами, тролейбусами, трамваями, електропотягами). Звільнити першу смугу для громадського транспорту. Побудувати комунальні паркінги та мережу велодоріжок.
Побудувати тунельну мережу міських магістралей, щонайшвидше закінчити будівництво мостів. Звести багаторівневі транспортні розв'язки в місцях заторів.
Запровадити муніципальні програми безкоштовної діагностики та профілактики здоров'я у дитсадках і школах.
Підняти статус працівників соціальної сфери, медиків і освітян.
Контролювати продаж генетичномодифіковиних харчових продуктів.
Ввести в дію міську програму сортування сміття та систему штрафів за забруднення навколишнього природнього середовища. Ліквідувати сміттєзвалища у межах столиці. Побудувати нові сміттєпереробні заводи за межами Києва.
Ліквідувати ризик техногенної загрози для Києва. Реконструювати Бортницьку станцію аерації й дюкерні переходи через Дніпро.
Формувати культ здорової і фізично розвиненої особистості.
2008.05.11 | vkhanas
Програма УНП
Передвиборча програма Київської міської організації Української Народної ПартіїЗробимо Київ українським
- відтворимо видатні пам’ятки історії, архітектури
- створимо історико-культурні центри українських областей
- встановимо мораторій на забудову історичного центру
- забезпечимо проведення Євро-2012
- стимулюємо зростання індустрії народних промислів
- створимо нові національні природні парки та збережемо існуючі парки і сквери
- приберемо з вулиць неукраїнську рекламу
Перетворимо столицю на екологічно чисте місто
- створимо систему моніторингу довкілля
- винесемо за межі міста екологічно небезпечні підприємства
- запровадимо сучасних технології утилізації побутових та будівельних відходів
- здійснимо капітальний ремонт каналізаційних мереж міста
Вирішимо транспортну проблему
- оптимізуємо транспортні потоки – встановимо автоматизовану систему управління
- стимулюємо розвиток екологічно чистих видів транспорту
- створимо мережі комплексних пересадочних вузлів (метро, трамвай, електричка)
- розбудуємо метрополітен у напрямках: Теремки – Кібцентр, Троєщина, Виноградар - Мінський масив, Новобіличі, Солом’янка – Жуляни, з лівого берегу вздовж Дніпра, кільцева лінія у центральній частині міста.
Забезпечимо соціальним житлом
- реалізуємо програму перебудови п’ятиповерхівок
- розширимо іпотечне кредитування будівництва житла
- запровадимо кредитування придбання житла під гарантії бюджету для бюджетників
- забезпечимо безкоштовне виділення землі під соціальне та іпотечне будівництво для здешевлення вартості житла
- доможемося забезпечення черговиків соціальним житлом
Подаємо про дітей та підлітків
- зробимо школи та дошкільні заклади на рівні сучасних вимог, забезпечимо їх на належною комп’ютерною технікою та апаратурою;
- відродимо і розвинемо заклади позашкільного виховання – школи юних техніків, підліткові клуби, гуртки та за інтересами, школи мистецтв, спортивні секції
- побудуємо театри та музеї в спальних районах
- запровадимо систему медичного страхування та сімейних лікарів
- захистимо дітей від наркоманії
Наведемо лад у комунальному господарсті
- запровадимо сучасні технології у комунальне господарство
- стимулюємо формування товариств співвласників будинків,
- відновимо систему накопичення амортизаційних відрахувань для поточних ремонтів житлових будинків
- закріпимо за мешканцями будинку прибудинкові території
- запровадимо конкуренцію у сфері надання комунальних послуг
- відновимо бюджетне утримання наглядачів під’їздів та будинків
- приведемо в належний стан двори наших будинків
Міська влада слугуватиме киянам
- зміцнимо систему самоврядування громади
- запровадимо виконання рішень громадських слухань з важливих питань розвитку міста
- забезпечимо недоторканність землі громадських організацій автомобілістів
- закріпимо наших депутатів за кожним мікрорайоном Києва для відповідальності перед виборцями
- доможемося відкритості та звітності у виконанні бюджету
- перетворимо столичні ЗМІ на дієву четверту владу
- розмежуємо повноваження міста й районів
http://unp-kiev.org.ua/pages/22.htm
2008.05.12 | Ukrpatriot(patriot)
Врятуємо Київ від розкрадання!
Обличчя Києва завжди формували люди освічені – князі, козацька старшина, духовенство, видатні науковці, митці та філософи. Київська аура – це унікальне поєднання аристократизму, природних ландшафтів та пам’яток світового значення. Нині у київській владі люди з низьким освітнім та культурним рівнем, однак з великими меркантильними апетитами (ідейні нащадки Булгаковського Шарикова) – вони не здатні зрозуміти цінність історичної пам’ятки у порівнянні з сумою, яку можна виручити за продаж землі, на якій вона стоїть. Тому торгують Києвом і розкрадають його землі. Це вже призвело до руйнування обличчя столиці катастрофічно швидкими темпами. Пущено під бульдозер історичні будівлі, спотворюються архітектурні ансамблі, руйнуються багатоповерховими забудовами схили Дніпра, розпродуються землі унікальних ландшафтних пам’яток та береги Дніпра – вихід до ріки для киян скоро стане неможливим. УНП за:1. МОРАТОРІЙ на забудову історичної частини Києва та знесення споруд забудови ХVIII-XIX ст.
2. МОРАТОРІЙ на перепрофілювання територій і приміщень, що знаходяться у віданні музеїв, заповідників, книгарень, мають статус рекреаційних зон.
3. МОРАТОРІЙ на вирубку зелених насаджень у скверах, ботанічних садах, парках, приміській зеленій зоні; на забудову цих зон, схилів та берегів Дніпра. Розширення до 2012 р. природоохоронних об’єктів до 30% території Києва.
4. ЗОБОВ’ЯЗАТИ забудовників столиці за власний кошт створювати чи впорядковувати рекреаційні зони (сквери, парки) – у житлових мікрорайонах повинні бути не лише сміттєспалювальні заводи!
5. КРИМІНАЛЬНА відповідальність за закулісну роздачу київських земель «куму-свату-брату». Оренда та продаж землі – лише через відкриті земельні аукціони!
6. КРИМІНАЛЬНА відповідальність для тих, хто дав незаконний дозвіл, і тих, хто його отримав, - за порушення правил забудови столиці, будівництво в межах охоронних зон – на берегах Дніпра, інших водойм та біля об’єктів, які мають історичну цінність
http://www.unp-kiev.org.ua/pages/6.htm
Збережемо аристократичну ауру Києва
ЯКИМ МИ ЗНАЄМО КИЇВ
Місто парків, святих місць, архітектурних ансамблів, тихих вуличок, пов’язаних з життям видатних українців, наукових інститутів зі світовими іменами, та окремі місця, які викликають наші приватні спогади, – таким є для нас Київ. Його обличчя формували люди високої культури, а київська аура поєднала в собі неповторні природні ландшафти та пам’ятки світового значення.
ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НИНІ
В останні роки прихід до влади у Києві людей з низьким рівнем освіти та культури, однак з великими меркантильними апетитами (ідейних нащадків булгаковського Шарикова), призвів до руйнування цього обличчя катастрофічно швидкими темпами:
• пущено під бульдозер історичні будівлі;
• на місці десятків невеликих будівель ХІХ – початку ХХ ст., як-от місце, де бульвар Шевченка виходить на пл. Перемоги, зводяться багатоповерхівки;
• закопано без досліджень Лядські ворота на майдані Незалежності;
• спотворюються історичні архітектурні ансамблі;
• розпродуються землі унікальних ландшафтних пам’яток;
• територію Музею архітектури і побуту в Пироговому запланували передати під будівництво казино;
• ведеться забудова на території Голосіївського парку;
• забудовується підніжжя Володимирської гірки (біля фунікулера);
• продано під житлову багатоповерхівку землю біля Аскольдової могили.
• пам’ятки, що є символом української духовності (Лавра), передаються політизованим релігійним організаціям, які перетворюють святиню на комерційну установу, відкрито ведуть антидержавну, антиукраїнську агітацію, силовими методами виживають з території Національного заповідника державні наукові та музейні установи;
• допускається безкарне захоплення святих місць, приміром, самовільна побудова каплиці на фундаментах Десятинної церкви (дозволу міськради не було, але каплиця стоїть досі);
• руйнуються багатоповерховими забудовами схили Дніпра (такими як житловий будинок за Маріїнським парком, який обіцяли знести після Помаранчевої революції);
• розпродуються береги Дніпра – вихід до ріки для киян незабаром стане неможливим;
• на лівому березі, в районі вулиці Микільсько-Слобідської, продано під забудову територію, яка слугувала зоною відпочинку для цілого мікрорайону і за законом не могла бути відведена під будівництво.
ЩО НАС ЧЕКАЄ
Якщо руйнування та розпродаж земель триватиме такими ж темпами, незабаром Київ від Хрещатика до Троєщини буде забудований «сірниковими коробками», а каштан можна буде побачити лише намальованим на столичному гербі.
У європейських столицях історичний центр є святинею. Навіть якщо він був зруйнований (як у Варшаві під час війни), його до камінчика відбудовують, бо то – історія, отже, гордість цілої нації.
У київській владі люди, які, по-перше, за предмет гордості вважають зовсім інші речі; по-друге, не вважають себе причетними до української нації.
Така влада за руйнівними наслідками для історичного середовища давньої столиці страшніша, ніж монголо-татарська орда.
До наступних виборів Голосіївський парк, Володимирська гірка можуть не дожити. Ще один крок – задля збільшення площі земель почнуть засипати Дніпро?..
ЧОМУ ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?
Нині в Київраді – представники меґаблоків. Кожен із цих меґаблоків має у своєму складі (або як депутата, або як спонсора) представника великої будівельної компанії. Саме ці компанії є головними покупцями київської землі. Вони присутні і в Блоці Черновецького, і в БЮТі, і в «Нашій Україні», і в Блоці Кличка. «Ворон ворону ока не виклює». Вони завжди домовляться на засадах «ти мені – я тобі» і голосуватимуть так, що розподілять між собою нашу, київську землю.
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО
1. Мораторій на знищення зелених насаджень, забудову паркових, рекреаційних зон, схилів та берегів Дніпра.
2. Мораторій на забудову історичної частини Києва.
3. Мораторій на перепрофілювання територій та приміщень, що станом на момент ухвалення закону перебували у віданні музеїв, заповідників, книгарень, мали статус рекреаційних зон.
4. Мораторій на знесення будинків і споруд історичної забудови (ХVIII-XIX ст.).
5. Зобов’язати забудовників столиці за власний кошт створювати чи впорядковувати рекреаційні зони (сквери, парки) – у житлових мікрорайонах повинні бути зосереджені не лише сміттєспалювальні заводи!
6. Притягнути до кримінальної відповідальності за порушення правил забудови столиці, будівництво в межах т.зв. охоронних зон – на берегах Дніпра, інших водойм та біля об’єктів, які мають історичну цінність, незаконне захоплення Дніпровських берегів – і тих, хто дав незаконний дозвіл, і тих, хто його отримав.
2008.05.12 | Ukrpatriot(patriot)
Вирішимо квартирну проблему для 25 000 родин за рік
Якщо квартирна черга рухатиметься такими темпами, як попередні 5 років, останній сьогоднішній черговик отримає квартиру через 54 роки. Тобто якщо ви стали на чергу у 18, квартиру ви отримаєте у 72 роки. Нині на черзі – 145 тисяч київських сімей.Потрібні негайні додаткові дії. УНП за:
Механізм, що діє в країнах Європи та США. Уже за перший рік він дозволить розселити в окремі квартири понад 25 000 київських родин! Це суттєво полегшить життя принаймні 100 тисячам киян, які десятками років живуть в нестерпних житлових умовах. Він полягає у формуванні спеціального Фонду, з якого місто фінансуватиме оренду житла черговикам
мінімум протягом 8 років. Уже у 2008 р. обсяг такого Фонду складе понад 400 млн. дол. Це фінансово дозволить оплатити сім’ям черговиків з бюджету Києва уже цього року сукупно до
500 тис. місяців оренди.
http://www.unp-kiev.org.ua/pages/9.htm
Програма «Доступне житло – сьогодні!»
На ліквідацію квартирної черги в Києві
знадобиться… 54 роки
Надії на соціальне житло, на жаль, зробилися утопією. Міська влада чомусь з великою радістю рапортує про темпи, якими рухається нині у столиці квартирна черга. Проте якщо так триватиме й далі, 25-річний киянин, який став сьогодні в квартирну чергу, отримає квартиру лише в 79 років. Зважмо: за даними ООН, середня тривалість життя в Україні – 66 років.
Ситуацію із чергами можна змінити кардинально уже тепер. Адже відомо, що у більшості квартир черговиків мешкає 2-3 покоління сімей – від діда-баби й батька-матері до одружених дітей та онуків. Сотням тисяч українців, які тратять найкращі роки свого життя в переповнених «хрущовках», потрібно дати можливість проживати в гідних умовах найближчим часом.
Арифметика квартирних черг
• 145 000 киян стоять на квартирній черзі в Києві
• 2 850 квартир на рік за офіційними даними міська влада планує надати черговикам 2008 року – це 0,7% від потреби.
• 54 роки знадобиться на ліквідацію вже існуючої квартирної черги, якщо вона рухатиметься такими темпами.
Гордість Черновецького – приріст будівництва
на… 570 квартир на рік
Мер Києва вважає своєю заслугою значне збільшення обсягів будівництва житла. Чи справді це так? Якщо порахувати реальні доробки мерії, то напрошуються сумні висновки: у 2008 році кількість житла для черговиків збільшиться лише на… 570 квартир порівняно з 2007 роком (зросла з 2280 до 2850 квартир). На фоні 145 000-ї черги киян на житло, розрекламовані досягнення Черновецького – це крапля в морі!
Арифметика «досягнень»
• 360 млн. грн. на будівництво 135 000 кв. м житла для черговиків (близько 2000 квартир). виділив міський бюджет 2007 року
• 62,5 млн. грн. виділено 2007 року із спеціального фонду міста, за які мерія додатково придбала на тендерах ще 90 квартир.
• менше 1 тис. квартир (близько 10% новозбудованого комерційного житла) Київ отримав безкоштовно.
• 1,3 млрд. грн. планує освоїти місто у 2008 році, ввівши в експлуатацію 6 соціальних житлових будинків для черговиків (1002 квартири).
• близько 2000 квартир усередненою площею 71,5 кв. м кожна (10% від «комерційного» пирога) Київ отримає у 2008 році безплатно.
За програмою УНП 25 000 київських сімей
у 2008-09 рр. реально поліпшать житлові умови
На основі аналізу європейського досвіду група фахівців УНП розробила Програму негайного розв’язання житлової проблеми в столиці «Доступне житло – сьогодні!».
Її суть така. Зараз маємо ситуацію, коли одиниці отримують житло у власність (не секрет, не рідко – це «липові» черговики). Тим часом інші не отримують нічого. УНП пропонує, аби за кошти, що йдуть на поліпшення житлових умов для «обраних», міський бюджет винаймав окреме житло для десятків тисяч нових сімей щороку.
Кошти для поліпшення житлових умов «черговиків» надходять у мерію щорічно – від продажу 7-10% комерційного житла в Києві та від державного будівництва соціального житла. За рахунок цих коштів, завдяки оренді, уже за перший рік дії Програми можна буде «розселити» 25 000 київських сімей черговиків, а в наступні роки, зі збільшенням ринку квартир, що здаються під найм, додавати до їх числа щороку ще 10 тисяч родин.
Тоді кияни замість ілюзорних надій отримати власну квартиру через 50 років – до свого 80-річчя – вже тепер матимуть змогу вибрати собі й найняти окреме житло, мешкати окремою сім’єю від батьків, самостійно планувати майбутнє. Ця можливість, без перебільшення, подовжить життя «черговикам» та збереже від розпаду їхні сім’ї, зменшить кількість дітей, що ростуть у неповних родинах, які розпадаються з побутових причин.
Водночас сама черга на отримання житла у власність буде збережена для всіх цих громадян до тих часів, коли економічний потенціал міста зможе профінансувати необхідний обсяг соціального житлового будівництва.
Арифметика фінансування програми
• 65 кв. м - середня площа квартири, що надається черговикам у Києві безплатно.
• 185 250 кв. м – така усереднена площа запланованих для будівництва у 2008 році 2 850 соціальних квартир.
• 2 300 доларів США – мінімальна вартість продажу 1 кв. м житла в Києві.
• Понад 450 мільйонів доларів дозволить отримати мерії продаж Київрадою на аукціонах за ринковими цінами такого обсягу житлової площі у 2008 р.
• За рахунок цих 450 млн. дол. Київрада формує фонд, з якого щомісячно виплачує еквівалент 400-500 доларів власникам орендованого майна за кожного черговика, якому вони, за угодою з міською радою, здаватимуть житло в оренду.
• Річний фонд дозволить оплатити 481 650 місяців оренди житла для киян.
• Уже в перший рік завдяки Фонду можна розселити 25 000 родин. Це суттєво полегшить уже цього року життя мінімум 100 тисячам киян.
• Якщо члени сім’ї черговиків захочуть зняти собі більш комфортне житло (дорожче за вартістю оренди), вони матимуть змогу доплачувати власні кошти в доповнення до бюджетних компенсацій за оренду.
Механізм утілення програми «Доступне житло – сьогодні!»
1. Кожному черговику буде запропоновано комунальний житловий контракт, за яким мерія перші 5 років (60 місяців) виплачуватиме вказану суму коштів (еквівалент 500 дол.) за оренду квартири щомісячно на користь приватних орендодавців.
2. Після п’ятого року оренди кожен наступний щорічний термін доплата мерії зменшуватиметься на еквівалент 100 дол., що стимулюватиме громадян не жити пасивно в очікуванні соціальної допомоги, а шукати шляхів для придбання власного житла.
3. Після поступового зменшення розміру доплати за оренду (тобто після п’ятого року проживання) столичний фонд спрямовуватиме заощаджені кошти для фінансування аналогічних видатків нових сімей черговиків та на розвиток будівництва соціального житла.
Програма УНП «Доступне житло – сьогодні!» дасть змогу киянам не очікувати на «світле капіталістичне майбутнє», а жити по-людськи вже нині. Впровадження цієї Програми добиватимуться депутати Української Народної Партії у Київраді.
http://unp-kiev.org.ua/pages/24.htm
2008.05.12 | Ukrpatriot(patriot)
Встановимо контроль за перебуванням нелегальних мігрантів
У 2050 р. 30% населення Києва можуть скласти нащадки нелегалівПрограма дій УНП «Нелегальна міграція – Стоп!»
Київ - «транзитний центр» для нелегалів
Щороку близько 1 мільйона мігрантів з Азії та Африки нелегально переправляються в країни ЄС. За різними оцінками, від 50 тис. до 130 тисяч цих мігрантів «експортуються» саме через територію України. При цьому обсяги нелегальної міграції через Україну в ЄС за останні 4 роки зросли у 4,5 рази!
Київ в маршруті мігрантів зазвичай виконує роль центрального «транзитного» вузла. Погіршення криміногенної ситуації в столиці стало відчутним відлунням політики міської влади, яка вперто ігнорує «міграційну» проблему. З «торговим інтернаціоналом» пов’язана, наприклад, недавня стрілянина за переділ сфер впливу на Троєщинському та пожежа на Шулявському ринках. Кримінальні хроніки повідомляють про активність екзотичних китайських кримінальних «тріад» в Києві, на боротьбу з якими деякий час тому були кинуті навіть підрозділи СБУ.
Нелегальна міграція – це:
• Поживне середовище для кримінальної злочинності.
• Торгівля наркотиками та зброєю.
• Тероризм.
• Екзотичні хвороби, які при відсутності санітарного контролю можуть набувати характеру епідемій.
• Формування ізольованих національних товариств, які не асимілюються в загальне українське національно-культурне середовище, а інколи й сприймають його вороже.
• Демпінг на ринку праці – нелегали готові працювати за зарплату в 5-7 разів нижчу за середню в Києві в умовах ненормованого робочого дня. Це призводить до катастрофічного падіння навіть тих мінімальних соціальних стандартів, які існують в Україні сьогодні.
За даними Світового Банку, Україна перебуває уже на 4-му місці в світі за кількістю нелегалів, відстаючи лише від США, Росії та Німеччини. За інформацією ООН, в нашій країні перебувають 6,7 млн. мігрантів, тобто – 3,6 % їхнього загального світового потоку. Більшість з них мріють мігрувати в ЄС. В той же час, показник кількості нелегалів, які залишаються в Україні назавжди, - переважно в Києві та великих містах, - перевищує європейські норми в 20-25 разів!
Україна стала ще привабливішою для нелегалів після вступу до ЄС Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини та Болгарії. Тепер Євросоюз наблизився до України впритул, і зграї нелегалів, перетнувши наш західний кордон, не мають перешкод на шляху до «старої Європи». Зростанню ж обсягів міграції через Україну сприяють «прозорі» кордони з Росією, які можуть безконтрольно перетнути не тільки групи людей, а й, мабуть, збіговиська слонів.
Статистика чисельності нелегальних мігрантів
• 26 тис. нелегальних мігрантів за інформацією Держкомкордону України було затримано в 2006 р. А європейські експерти оцінюють потік нелегалів з України в 45-50 тис. осіб.
• Близько 129 тис. осіб складала реальна чисельність нелегальних мігрантів в 2006 р. Ці цифри базуються на неофіційній інформації ЗМІ, у відповідності з якою українські прикордонники затримують не більше 20% нелегалів на кордоні з ЄС.
• До 70% нелегальних мігрантів, за неофіційними даними, використовують Київ як «центральний вузол» при транзиті в ЄС – це близько 90 тис.
У 2008 році ситуація може стати взагалі катастрофічною, оскільки Україна зобов’язалася приймати назад всіх «безбатченків»-нелегалів, які потрапили в ЄС через її територію. До цього зобов’язує угода про реадмісію, парафована між Україною та ЄС 2006 р. Роздратовані напливом населення з Азії та Африки, європейці мріють депортувати в Україну якомога більше «братів» зі східних континентів. Питання в тому, скільки Україна щорічно отримуватиме депортованих, - 20 тисяч чи, приміром, всі 100?
Депортовані з ЄС зможуть назавжди оселиться в Україні, - в першу чергу, в соціально привабливому Києві, завдяки ліберальному законодавству. Щоб вислати «безбатченків» в рідні країни, потрібно хоча б довести їхнє громадянство, а при відсутності у них паспортів це неможливо. Росія ж приймає тільки тих нелегалів, щодо яких Україна має «транзитні» докази. Однак маршрут нелегалів не фіксується на російсько-українському кордоні.
Беручи це до уваги, Україна за 3-5 років ризикує перетворитися в термінал-накопичувач для «заробітчан» з нестабільних країн Азії та Африки, яким не вдалося оселитися в ЄС. Якщо раніше армія мігрантів в Україні складалася переважно з благополучного прошарку азійських студентів-іноземців, то тепер – зі злиденної бідноти Азії та Африки. За кілька років під Києвом вже виникли цілі компактні поселення вихідців з країн Азії.
Європа вже сидить на пороховій діжці
Ігнорування проблеми нелегальної міграції може призвести до повторення в Україні несприятливих політичних сценаріїв, які вже реалізувалися в Європі. Європейці нині побоюються втратити свою національну ідентичність, а також все частіше розглядають нелегальну міграцію як один із можливих шляхів розповсюдження міжнародного тероризму. За якихось півстоліття в країнах ЄС змінився національний, етнічний, релігійний склад населення. Особливо потерпають столиці країн ЄС. Приміром, на вкрай засмічених вулицях Парижу ви майже не побачите корінного населення. У Лондоні за офіційною статистикою близько 16% населення – мігранти. У центральній частині Лондона їх чисельність досягає (в залежності від району проживання) від 30% до 70%. Майже чверть Брюсселя забудована кварталами «прибульців», населення яких слабко володіє «корінними» мовами. Це – не просто огляд ситуації в європейських країнах, а досить чіткий прогноз: яка доля очікує на Київ.
Якщо Київ заполонять нелегали, то
• За прогнозами, у 2050 році 30% населення Києва можуть скласти вихідці з країн Азії та Африки – якщо влада й надалі бездіятиме. У передмістях Києва, а також прикордонних та приміських смугах українських міст, виникнуть мільйонні поселення окремих етнічних груп зі своїми національними, релігійними, мовними традиціями.
• Нелегали не бажатимуть адаптуватися до культурних, національних, мовних, політичних, релігійних цінностей української столиці. Емігранти творять власні закриті громади, з часом намагаючись нав’язати свої закони і культурні цінності, які часто суперечать українським законам, нормам моралі і поведінки.
• Києву потрібно буде витрачати величезні кошти на створення таборів для біженців, розширення соціальних та медичних послуг, утримання під вартою та депортацію нелегалів.
У багатьох країнах ЄС утворилися національні анклави іммігрантів, інтереси яких часто не співпадають із законами та традиціями країни–перебування. Відомо, що коли чисельність іммігрантів досягає критичної маси, вони створюють закриті зони проживання, відкидаючи стиль життя та мову «корінних» країн. Є реальні приклади, коли окремі релігійні громади вимагали забрати із шкіл у Баварії християнську символіку. Якщо чисельність мігрантів в ЄС зростатиме, то при низькому рівні народжуваності європейців традиції демократії та мови провідних країн опиняться під загрозою зникнення.
ЄС під впливом загрозливої імміграційної ситуації нині дрейфує від ідеалів свободи особистості до ідеї посилення національної безпеки та інститутів, які її забезпечують. У Франції під гаслами обмеження потоку мігрантів на президентських виборах переміг Ніколя Саркозі, а на парламентських виборах – праві сили. Подібні процеси відбуваються у Великобританії, Нідерландах, Німеччині, Бельгії, Данії та Австрії. Уряди європейських країн час від часу змушені боротися зі спалахами ксенофобії у місцевого населення, а також придушувати масові акції громадської непокори з боку нелегалів, які вимагають розширення своїх прав, хоч й приїхали в ЄС «без запрошення».
Україна – на початку цих процесів. Європа вже «розхльобує» наслідки. Ми ще можемо зупинити такий розвиток подій. Починати треба з Києва.
Програма дій Української народної партії «Нелегальна міграція – Стоп!»
Засилля нелегалів в Україні є викликом національній безпеці. Влада роками не змінює ні лояльну до нелегалів візову політику, ні законодавчі акти, які мають посилювати відповідальність юридичних та фізичних осіб за причетність до поширення нелегальної міграції. Фактично законодавство України дає можливість безконтрольного пересування, тривалого нелегального проживання та працевлаштування нелегалів і в Україні, і в Києві. При цьому відсутній зрозумілий механізм видворення нелегальних мігрантів з країни.
Українська народна партія вважає за необхідне:
Створити постійну комісію з питань міграції у Київраді, до функцій якої входить:
1. Моніторинг ситуації у місті для визначення реальних обсягів нелегальної міграції.
2. Контроль за діяльністю структур, які можуть бути причетними до нелегальної міграції (турфірми, інші посередницькі організації).
3. Контроль за обов’язковою реєстрацією усіх, хто прибуває до столиці «транзитом» та з метою працевлаштування, а також посилення контролю за роботодавцями з метою виявлення нелегальних мігрантів.
4. Запровадження обов’язкового санітарного контролю усіх, хто прибуває до столиці на певний час.
5. Запровадження обов’язкових дозволу на пересування для осіб, які тимчасово перебувають на території України, але мають на меті отримання статусу біженця або громадянства. Приміром, у ФРН пересування «російських німців», які подали прохання про надання політичного притулку, обмежувалося районом проживання та праці. Пересування в інші регіони країни потребувало дозволу поліції.
Ситуація потребує також відповідних кроків на загальнодержавному рівні. Партійна група УНП у Верховній Раді добиватиметься:
* змін до законодавства для створення чітких механізмів висилки нелегальних мігрантів з України;
* створення реальних кордонів з Росією та посилення відповідного контролю на цих кордонах;
* посилення роботи з ЄС щодо надання фінансової допомоги Україні для зміцнення північного та східного кордонів задля запобігання нелегальній міграції;
* посилення кримінальної відповідальності за причетність до транзиту нелегалів через територію України;
* запровадження більш чітких правил щодо видачі віз для громадян „країн-ризику”, які є джерелом прибуття потенційних мігрантів;
* посилення адміністративної та введення кримінальної відповідальності роботодавців за залучення до роботи нелегальних мігрантів.
Лише чіткі політичні кроки допоможуть зупинити Україну за крок до прірви, у який вона може опинитися в разі подовження практики бездіяльності центральної та столичної влади в питанні транзиту нелегальної живої сили в Європу. УНП розпочне цілеспрямовану боротьбу з корумпованістю державних органів, завдяки якій стало можливим розгортання добре налагодженої системи транзиту нелегальних мігрантів через Україну у країни Західної Європи.
http://www.unp-kiev.org.ua/pages/20.htm
2008.05.14 | vkhanas
Re: Встановимо контроль за перебуванням нелегальних мігрантів
Подивіться, це цікаво:Унікальне відео пограбування Києва
2050 році 30% населення Києва складатимуть афро-азійці
Коли в Києві розпочнуться антмігрантські бунти?
25 000 киян можуть переїхати в окремі квартири у 2008 році
2008.05.15 | Ukrpatriot(patriot)
Звідки це?
> 2050 році 30% населення Києва складатимуть афро-азійціЯ думаю, що перспектива швища, але не афро-азійці, а хтось інший.
Недавно у Млині у Тернополі бачив такого чорнявого козарлюгу у національному строї. Виглядало супер
2008.05.15 | vkhanas
Re: Звідки це?
http://www.unp-kiev.org.ua/pages/20.htmlМлин - це кльово...
2008.05.11 | vkhanas
Список УНП
1 Ганна Скрипник
Директор Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України, академік НАН України, Президент Національної Асоціації україністів, Голова міжнародної Асоціації українських етнологів, Голова українського комітету Міжнародної асоціації вивчення слов’янських культур. Народилася на Вінниччині. Після закінчення історичного факультету Київського педагогічного університету працювала викладачем історії в школах Києва. Автор понад 250 наукових статей, наукових проектів „Національна програма охорони, збереження і вивчення пам’яток народної культури” та ін. Очолює боротьбу колективу Музею народної архітектури та побуту (Пирогово) проти намірів міської влади розпродати під розважальні заклади охоронні території музею.
2 Сергій Блощаневич
57 років. Голова Ради ЗАТ «Оболонь». Член колегії Координаційної ради народних університетів українознавства при правлінні Товариства «Знання України» та Коордради з питань розвитку козацтва. Закінчив Київський політехнічний інститут. Працював інженером-конструктором, начальником котельні заводу ім. Артема. Як начальник теплоенергетичного цеху ЗАТ «Оболонь» з 1988 р. ініціював будівництво найсучаснішої котельні з енергоекологічними параметрами європейського рівня. Співпрацював з провідними європейськими компаніями в питаннях енергозберігаючих технологій в Україні та за кордоном. Другу вищу освіту за спеціальністю «Економіка та управління персоналом» отримав у МАУП. Нагороджений орденом Святого рівноапостольного князя Володимира Великого.
3 Володимир Шовкошитний
51 рік. З 1990 р. Президент, потім голова Координаційної Ради міжнародної організації „Союз Чорнобиль”. Один із засновників екологічної організації „Зелений світ» (1988). Співорганізатор перепоховання В.Стуса в Україні (1989). Доктор філософії в галузі політології. Письменник. За освітою – технік-геофізик, інженер-теплоенергетик-атомник (КПІ та Всесоюзний заочний політехнічний інститут), літератор (Вищі літературні курси Спілки письменників СРСР, Москва). У 1978-1987 – оператор, начальник зміни, керівник групи ліквідації хімічного цеху Чорнобильської АЕС. Депутат Верховної Ради І скликання, голова Підкомісії з питань 30-кілометрової зони, секретар Комісії з питань Чорнобильської катастрофи. У 2003-05 рр. – начальник управління національного виховання МАУП.
4 Анатолій Голоско
44 роки. Директор з правових питань ЗАТ "Оболонь" з 2000 р. Освіта – ТУ №4 м. Біла Церква, електрослюсар, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут (вчитель фізичного виховання), Український інститут підприємництва за спеціальністю "Фінанси", Міжрегіональна академія управління персоналом, "Комерційне та трудове право". У 1984-2000 рр. - міліціонер, молодший інспектор, старший інспектор у Мінському відділі охорони МВС України м. Києва. 1992 р. ввійшов до складу десяти кращих працівників МВС України у м. Києві.
5 Сергій Притула
26 років. Ведучий інтелектуально-розважального шоу „Чи розумніший ти за п’ятикласника” на Новому каналі, резидент Comedy Club UA. Народився у м. Збараж на Тернопільщині. Школу закінчив із золотою медаллю. Навчався в Малій Академії Наук України на правознавчому та географічному відділеннях. Освіта – Тернопільська академія народного господарства, Інститут фінансів, спеціалізація „Фінанси та кредит”, магістр. Обирався студентським деканом, працював директором Центру молодіжних ініціатив інституту. 2000 р. навчався та працював у м. Лондон, Великобританія. З 2005 р. – ведучий програм на телеканалі «Інтер» та радіостанції „MusicРадіо”.
6 Олександр Тодійчук
52 роки. Координатор з питань реалізації меморандуму Україна-ЄС у сфері енергетики, професор кафедри енергетики та енергоефективності Міжнародного інституту менеджменту. Президент Київського міжнародного енергетичного клубу. Член Ради конкурентоспроможності України. Радник Міністра палива та енергетики. Учасник ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи. Магістр бізнесадміністрування. Закінчив Український інститут інженерів водного господарства за та Міжнародний інститут менеджменту. У 2001-04 та 2005-06 рр. – керівник ВАТ «Укртранснафта». У 2001-04 рр. – спеціальний уповноважений Президента України з питань реалізації Євро-Азійського нафтотранспортного коридору.
7 Павло Жук
54 роки. Дійсний член Академії будівництва України. Депутат Голосіївської районної в м. Києві ради 4-х скликань. З 1998 – по теперішній час заступник голови Голосіївської РДА у м.Києві. Працює над утіленням програм, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території Голосіївського району. Сприяв наданню Голосіївському парку статусу національного. Входить до складу робочої групи з підготовки реформування житлово-комунального господарства м.Києва. За спеціальністю – інженер лісового господарства. Нагороджений повним орденом преподобного Нестора-літописця Української Православної Церкви.
8 Гуменюк Валерій Іванович
9 Горбатюк Мирослав Пилипович
10 Ванникова Катерина Василівна
11 Стельмах Світлана Георгіївна
12 Загоруйко Олег Олексійович
13 Коваленко Володимир Дмитрович
14 Бичек Микола Васильович
15 Ткаченко Віктор Павлович
16 Руденький Сергій Олексійович
17 Драч Ірина Іванівна
18 Гудим Петро Іванович
19 Косенко Максим Валерійович
20 Горбач Віктор Дмитрович
21 Волошин Юрій Титович
22 Павлюк Костянтин Іванович
23 Дем’янчук Віра Василівна
24 Вутке Сергій Віталійович
25 Мазуренко Володимир Федорович
26 Гук Леонід Іларіонович
27 Мартиненко Олександр Миколайович
28 Поліщук Микола Віталійович
29 Федорівський Василь Миколайович
30 Нечаїв Станіслав Владиславович
31 Гриценко Олександр Петрович
32 Захарченко Сергій Анатолієвич
33 Целованський Роман Григорович
34 Коржик Наталія Петрівна
35 Драч Ігор Миколайович
36 Шовкошитний Георгій Володимирович
37 Бойчук Володимир Степанович
38 Дудка Олександр Григорович
39 Кучеренко Валентина Михайлівна
40 Гордієнко Любов Михайлівна
http://unp-kiev.org.ua/pages/10.htm
2008.05.12 | vkhanas
Київський маніфест
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1210592040&first=1210609766&last=12105969022008.05.13 | Okcana
А де програма БЮТ по Києві?
2008.05.15 | vkhanas
Програма БЮТ до Київради 2006р
ПРОГРАМА “БЛОКУ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО” НА ВИБОРАХ ДО КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИКИЇВ — СЕРЦЕ БАТЬКІВЩИНИ
Київська команда “Блоку Юлії Тимошенко” — єдина команда, що здатна реально боротися за оновлення столичної влади і дотримання прозорих принципів муніципального управління. Кияни будуть вирішувати проблеми міста на референдумах. Наша команда працюватиме на принципах справедливості, солідарності та безпеки. Наше головне гасло: владу — киянам, а не кланам.
КИЯНАМ — БЕЗПЕЧНЕ ЖИТТЯ
— Запорука економічної безпеки киян — це достойні зарплати та нова влада, яка не стане красти бюджетні гроші.
— Місцева влада звітуватиме про стан екології та безпеку в кожному районі.
У забруднених місцях будуть впроваджені високотехнологічні програми відновлення довкілля.
Шкідливі підприємства — за межі Києва. Повернемо Києву статус найзеленішої столиці Європи.
— Солідарно з киянами ми розпочнемо масштабну програму профілактики наркоманії та СНІДу.
Ми заборонимо рекламу та продаж алкогольних напоїв та тютюну в громадських місцях.
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА СФЕРА
На міському референдумі кияни затвердять генеральний план розвитку міста на 20 років. Так ми зупинимо хаотичну та безсистемну забудову столиці.
— Мешканці “хрущовок” отримають замість 1 м2 старого житла 1,5 м2 нового в найближчому мікрорайоні. На кожні 5000 мешканців — школа, дитячий садок, парк, спортивний центр та 20 дитячих майданчиків.
— Київ будуть забудовувати компанії — переможці тендерів.
“БЮТ” вирішить транспортні проблеми. Ми побудуємо нові розв’язки, паркінги, пішохідні переходи.
— Особливу увагу ми приділимо пільговому кредитуванню житла для молодих спеціалістів.
ОСВІТА, МЕДИЦИНА, КУЛЬТУРА
— Лікарні будуть обладнані сучасною технікою, комп’ютерами та Інтернет-зв’язком.
— Кожна дитина Києва буде мати “ПАСПОРТ ЗДОРОВ’Я” — документ про стан здоров’я та результати медичних обстежень.
— За рахунок міського бюджету інваліди та тяжкохворі будуть забезпечуватись медикаментами.
— Кожному району — школа мистецтв та оздоровчий центр, де мешканці зможуть проводити дозвілля, займатися творчістю, розвиватися фізично.
Студентам збудуємо містечко сучасних гуртожитків.
НАУКА, ПОМИСЛОВІСТЬ
— “БЮТ” відновить славу Київської академічної школи. Науковці отримають достойну винагороду за свої досягнення.
Постійно будуть проводитися конкурси для студентів та молодих науковців. Київським студентам — стипендію 450 грн.
— “БЮТ” забезпечить київським підприємцям справедливу систему місцевого оподаткування та захист від корумпованих чиновників. Бажаючим працювати — нові робочі місця на столичних підприємствах.
СПРАВЕДЛИВА ПЕНСІЯ
Київська команда “БЮТ” опікується долею пенсіонерів. Вже працює програма
“Справедлива пенсія”, завдяки якій пенсіонери одержують чесно зароблене.
Юристи громадських приймалень “БЮТ” постійно надаватимуть безкоштовні
консультації щодо захисту прав пенсіонерів.
МИ — ПОТУЖНА КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ, ЯКА БОРЕТЬСЯ ЗА ДОБРОБУТ КИЯН НА ВСІХ РІВНЯХ ВЛАДИ!
2008.05.15 | vkhanas
Список партії регіонів
http://unian.net/ukr/news/news-246128.htmlВасиль Горбаль - 1971 року народження, член Партії регіонів, Народний депутат Верховної Ради України
Дмитро Табачник - 1963 року народження, член Партії регіонів, Народний депутат Верховної Ради'України
Інна Богословська - 1960 року народження, член Партії регіонів, Народний депутат Верховної Ради України
Архієпископ Павел (Лебідь Петро Дмитрович) - 1961 року народження, безпартійний, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври,
Михайло Резнікович - 1938 року народження, безпартійний, Генеральний директор-художній керівник Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки
Олексій Омельяненко - керівник фракції Партії регіонів у Київраді нинішнього скликання
Щербинська Яна Володимирівна
Дейнега Володимир Петрович
Баранов-Мохорт Сергій Миколайович
Фіпіппов Володимир Вікторович
Сотуленко Ігор Миколайович
Худолей Олександр Миколайович
Свербиус Олександр Васильович
Вінграновський Андрій Миколайович
Шаломєєв Євген Володимирович
Помченко Олег Вікторович
Сівець Віктор Миколайович
Фурсов Андрій Кузьмич
Макаренко Михайло Васильович
Охендовська Катерина В'ячеславівна
Воробйов Юрій Ігорович
Красіков Всеволод Володимирович
Куташев Ігор Вікторович
Счастлівцева Валентина Дмитрівна
Шевченко Олег Валерійович
Роговик Руслан Миколайович
Куц Олег Миколайович
Жук Андрій Михайлович
Олещук Микола Григорович
Мамонтов Сергій, Георгійович
Шевчук Любов Антонівна
Друганов Сергій Доревич
Іванченко Вадим Анатолійович
Галинський Володимир Олександрович
Арканова Ольга Юргона
Павленко Анатолій Микитович
Карпов Роман Миколайович
Кучер Сергій Миколайович
Мельник Ігор Борисович
Войтенко Лідія Михайлівна
Тягній Сергій Володимирович
Ничипорук Лідія Михайлівна
Тимченко Сергій Григорович
Цуцкірідзе Віктор Олексійович
Захаров Юрій Анатолійович
Лактіонова Тетяна ЮрГівна
Грутман Оксана Михайлівна
Дем'янюк Ірина Іванівна
Воловік Юрій Володимирович
Ткач Валерій-Миколайович
Студенецька Альона Олексіївна
Обштадт Ігор Костянтинович
Зазимко Сергій Анатолійович
Ільчак Володимир Володимирович
Олійник Іван Андрійович
Логін Сергій Леонідович
Кулиняк Михайло Андрійович
Гайворонська Ольга Анатоліївна
Гапченко Дмитро Олександрович
Білоус Валерій Борисович
Клюшніков Олександр Юрійович і
Лавренчук Юлія Павлівна
Кушнірина Неля Степанівна
Григорівський Валерій Григорович
Веракса Володимир Віталійович
Грутман Валентина Сергіївна
Зосімов Ігор Олександрович
Серебріян Дмитро Олексійович
Попович Лариса Олексіївна
Тишкевич Олександр Володимирович
Нікітюк Володимир Леонідович
Назаркін Юрій Юрійович
Дорофей Олександр Миколайович
Пасюк Микола Олександрович
Коротков Святослав Володимирович
Чернявська Марія Сергіївна
Тименко Валерій Іванович
Нестеришин Ярослав Степанович
Кошельник Тимур В'ячеславович
Гребенюченко Ірина Володимирівна
Тимченко Іван Григорович
Жирна Яна Вікторівна
Селіванов Олексій Сергійович
Якобашвілі Тенгіз Бідзінаєвич
Баленко Ігор Володимирович
Барчук Роман Геннадійович
Примак Ірина Володимирівна
Бондаренко Марія Степанівна
Швецова Галина Анатоліївна
Дзюба Катерина Данилівна
Король Ігор Сергійович
Аракелян Артур Олександрович
Кісіль Олександр Михайлович
Гануляк Юліана Юріївна
Семенюк Катерина Володимирівна
Матова Ольга Юріївна
Голубєв Володимир Євгенійович
Шмідке Володимир Сергійович
Воронюк Леся Вікторівна
Філонов Сергій Юрійович
Орлова Наталія Олександрівна
Бєлов Олександр Миколайович
Бєляк Інна Володимирівна
Шемелинець Людмила Миколаївна .
Федоровська Ольга Борисівна
Оришич Наталія Леонідівна
Школьний Богдан Анатолійович
Лиманська Алла Станіславівна
Кулик Олексій Олексійович
Заборський Володимир Олександрович
Берулава Дмитро Заурійович
Чебець Людмила Сергіївна
Гоголєв Ігор Сергійович
Мундірова Вікторія Миколаївна
Лохов Олександр Юрійович
Твердохлєбова Роза Борисівна
Поляков Юрій Васильович
Корольов Геннадій Олександрович
Науменко Сергій Миколайович
Западнкж Антон Андрійович
2008.05.16 | vkhanas
Список ПОРИ
Рудик Сергій Ярославович - 1970 року народження, член партії ГП "Пора", заступник голови, Київська міська державна адміністраціяЧерпіцький Олександр Сергійович - 1967 року народження, член парти ГП "Пора", заступник голови, Державний комітет України із земельних ресурсів.
Верко Сергій Сергійович - 1978 року народження, член партії ГП "Пора", тимчасово не працює.
Карлюк Ігор Романович - 1967 року народження, член партії ГП "Пора", директор, Державне підприємство "Головний науково-дослідний та проективний інститут землеустрою"
Гаряга Олег Олександрович - 1978 року народження, член парти ГП "Пора", генеральний директор, ТОВ "Інтер Кей Консалтинг"
Кондратенко Віктор Іванович
Жданова Юлія Петрівна
Дикий Євген Олександрович
Гончарук Віктор Олександрович
Полюхович Сергій Миколайович
Криворучко Тарас Григорович
Власенко Ольга Іванівна
Бакалінський Гліб Вікторович
Давиденко Надія Іванівна
Нєдєльченко Вадим Миколайович
Мойсеєнко Антон Олегович
Сандуляк Дмитро Георгійович
Серпокрилов Віталій Юрійович
Сичов Олег Михайлович
Мукшименко Алла Петрівна
Слабодух Василь Богданович
Смірнова Мирослава Михайлівна
Петрушак Тарас Богданович
Мезенцев Руслан Володимирович
Панченко Сергій Вікторович
Ротанова Алла Леонідівна
Павлік Наталія Андріївна
Гостева Катерина Юріївна
Яновська Наталія Вікторівна
Третякова Лілія Геннадіївна
Андрєєв Андрій Сергійович
Ватаманюк Володимир Федорович
Маловічко Олексій Вікторович
Мармер Геннадій Ілліч
Полегенько Віталій Володимирович
Рєдкозубов Валерій Микитович
Мартиросян Сумбат Сумбатович
Жданов Валентин Анатолійович
Лящевський Євгеній Сергійович
Сидоренко Антоміна Костянтинівна
Сичова Наталія Миколаївна
Зорніческу Олег Степанович
Шумейко Ярослав Володимирович
Матюханов Андрій Ігорович
Лахненко Євгеній Миколайович
Бобрик Володимир Володимирович
Балишев Михайло Георгійович
2008.05.16 | vkhanas
Список НДП
Супрун Людмила Павлівна - 07.01.1965 року народження, член НДП, голова правління Український фонд мируКостриков Сергій Якович - 20.01.1955 року народження, член НДП, голова Всеукраїнського громадського об'єднання "Ветеран"
Підмогильний Микола Васильович - 15.05.1953 року народження, член НДП, директор ТОВ "Науково-дослідний інститут соціально-економічних досліджень"
Присмицький Ігор Васильович - 30.03.1965 року народження, член НДП, Комерційний директор ТОВ "Київнафтабуд"
Марченко Микола Степанович - 01.01.1945 року народження, позапартійний, Голова правління АКБ "Київ"
Туранський Костянтин Мстиславович
Чабан Юрій Дмитрович
Олейніков Максим Петрович
Рюмшин Михайло Миколайович
Шестакова Катерина Юріївна
Дикий Віталій Федорович
Грінченко Руслан Михайлович
Дмитренко Володимир Петрович
Риков Сергій Олександрович
Корнелюк Володимир Петрович
Прокволіт Юрій Дмитрович
Чуба Андрій Володимирович
Стародуб Павло Миколайович
Мирончук Ольга Борисівна
Новосельськии Сергій Олександрович
Максименко Петро Іванович
Рудкевич Людмила Сергіївна
Застело Лариса Василівна
Крепак Анатолій Григорович
Бяльський Віталій Олександрович
Коваленко Василь Іванович
Васьковський Михайло Іванович
Кравченко Микола Андрійович
Борисов Іван Іванович
Войтенко Віктор Васильович
Гутирчик Тетяна Олександрівна
Дмитренко Олексій Петрович
Джибу Смал Юрійович
Кислицька Юлія Вікторівна
Лапінський Валерій Павлович
Мала Ольга Іванівна
Матущак Олександр Іванович
Назарук Валерій Володимирович
Низовець Олег Миколайович
Піддубний Сергій Костянтинович
Пушкарьова Юлія Олександрівна
Ралдугін Олексій Євгенійович
Романовський Володимир Петрович
Русаков Сергій Сергійович
Сергієнко Павло Володимирович
Тоцький Сергій Миколайович
Ткачов Антон Анатолійович
Царенко Борис Михайлович
Сураєв Віталій Володимирович
Шевкун Алла Григорівна
Сімонян Карен Мовсесович
Криницький Євген Ростиславович
Бердник Костянтин Миколайович
Стрілець Сава Савич
2008.05.16 | vkhanas
Блок "Міський партизан"
Мурачов Вадим Іванович - 15 січня 1964 р.н., позапартійний, директор, Об'єднання "Київська школа самоврядуванняКитаїв Андрій Олегович - 17 грудня 1980 р.н., позапартійний, приватний підприємець
Коноваленко Анатолій Іванович - 23 лютого 1966 р.н., член ПП "Молода Україна", Голова, Політична партія "Молода Україна"
Гапух Олександр Михайлович - 10 травня 1975 р.н., позапартійний, заступник редактора відділу, газета "Факти і коментарі"
Крушинська Ніна Анатоліївна - 22 липня 1979 р.н., позапартійна, клінічний ординатор, Національний науковий центр "інститут кардіології імені М.Д. Стражеска"
Пасівенко Ігор Віталійович
Балацій Ігор Миколайович
Мороз Сергій Миколайович
Антонюк Євген Володимирович
Тертіца Анатолій Анатолійович
Вус Ярослав Григорович
Чертков Анатолій Вікторович
Ковриженко Юрій Петрович
Матат Максим Володимирович
Наріжна Ірина Петрівна
Яблонська Дар'я Михайлівна
Зоманова Марія Петрівна
2008.05.25 | Анатолій
Re: Програми і списки партій до Київради
цікавий аналіз http://maidanua.org/static/narnewslviv/1211464338.html