МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Есть у меня ощущение, что БЮТ допрыгается

04/22/2008 | Предсказамус
Я намерен оспорить расхожее мнение, что главные враги БЮТ гнездятся в СП.
На самом деле, они в самом БЮТ, причем как в центре, так и на местах.
Т.е. на местах (в подавляющем большинстве) бютовцы уже убедительно доказали тезис "Все они бляди" и переубедить избирателя в обратном невозможно.
В центре депутатский корпус украшен целой плеядой наглых и беспринципных деятелей, которых не всякое ПРУ бы к себе приняло, но не в этом основная беда. Складывается ощущение, что главные инопланетяне сидят не в команде моего земляка Черновецкого, а в том небольшом, наверное, круге, который принимает решения от имени и по поручению.

К примеру, Турчинов может быть потенциально хорошим мэром Киева. Может им не быть. Но чего он точно не может - это выиграть выборы. Заодно не удивлюсь, что эта кандидатура на мэра приведет к потере БЮТом голосов на выборах горсовета.
В событиях можно было бы поискать хорошую сторону, мол Турчинов провалится, и виновные за это решение будут наказаны. Но, как мы видим, в БЮТ за это не наказывают, по крайней мере ответственные за местные и национальные депутатские списки явно на своих местах и чудесно себя чувствуют. Так что от выдвижения Турчинова один сплошной негатив.

Кандидатура БЮТ в мэры Харькова вообще не выдерживает никакой критики - представитель Януковича на выборах-2004, до последних времен закадычный друг Добкина... короче, Фельдман - это гарантированный провал. Я с нетерпением жду списков БЮТ на выборы харьковского горсовета - представляю, что там соберется... Кернес здорово нагадил ПРУ своей работой, и Фельдман единственный, кто в состоянии возместить регионалам причиненный Кернесом ущерб.

Еще очень хотел бы знать, кто готовит выступления Тимошенко на ТВ. Еще лучше - в глаза ему посмотреть. Но об этом, увы, остается только мечтать...

То есть, на харизматичном лидере висят гирлянды одиозных личностей, безответственных управленцев и неумелых политтехнологов. Покуда харизма этот воз тянет, но надолго ли ее хватит? И если результатом очередной войны Ющенко-Тимошенко станет победа регионалов, с кого за это спросить? Только с Ющенко и его балогана? Не думаю...

Відповіді

  • 2008.04.22 | Shooter

    Знову "погані бояри"

    Предсказамус пише:

    > То есть, на харизматичном лидере висят гирлянды одиозных личностей, безответственных управленцев и неумелых политтехнологов.

    Гм...часткове прозріння вже наступає - це радує.

    Правда, от що цікаво - коли нарешті дійде, що Юля - це НАСАМПЕРЕД, якщо взагалі не лише, - колись успішний бандюк, якого зорі майже чисто випадково занесли в політику?

    Посварився би Кучма не з Лазаренком, а, скажімо, з Боголюбовим - гляди, і сьогодні "послєднєй надєждой страни" був би Коломойський (хоча визнаю - Юля красівша).

    Ну й головне у випадку Юлі. Отримавши значну частину влади, фактично з барського плеча, в 2005, Юля ВІДРАЗУ замість того, щоб займатися щоденними поточними справами і використати той момент народного піднесення, повторюю - ВІДРАЗУ почала боротьбу за "одновладдя в державі", не гребуючи нічим і ніким - той же Фєльдман став в одномоментьє "затятим антикучмістом".

    І замість того, щоб країна хоч помало, але таки рухалася вперед, "маємо те, що маємо". А перспективи ще смурніше печальні...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.22 | Предсказамус

      Не угадали.

      На Тимошенко - главная вина за такую команду, и никто с нее этой вины не снимает. Но в то же время она самый популярный политик в Украине, благодаря чему вся эта стая в БЮТе выживает, и это тоже факт.
      Сегодня украинский политикум не в состоянии предложить альтернативу Тимошенко, и еще не скоро будет в состоянии. Поэтому я не вижу смысла обсуждать, какая она хреновая, бандитка и т.п. Значит, у нас любят именно таких. Политика, как и дипломатия - искусство возможного.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.22 | media

        А як же цей політикум запропонує альтернативу

        якщо і так "всі голосують за Юлю", отже нема чого дьоргатися? З нинішнього політикуму жодна альтернатива не може походити, бо він підлягає тотальній люстрації.
        Альтернатива може походити скажу, звідки - створіть свою партію :) Фінансуйте її виключно членськими внесками. Формуйте списки (якщо нинішня дебільна і корупційна система збережеться) на основі "праймеріз". Агітуйте виключно дешевими, "народними методами". І буде вам щастя, не на цих виборах, так на наступних :) Головне - ви покажете людям, що існує альтернатива.
        Тому що Ви ж самі бачите, що надії на "демократизацію БЮТ з середини", що Ви ж пропагували весь цей час - марні. Там все чудово розуміють, однак поки за БЮТ в нинішньому вигляді голосує така кількість людей, то навіщо їм щось змінювати? Це дорого, однак.
        ЗІ. Якщо за БЮТ перестане голосувати нинішня кількість людей - то вони попустяться, кинуть месіанські ідеї і за законами ринкової економіки почнуть "покривати поточні витрати без надії на рентабельність і розвиток бізнесу" - створювати коаліції будь з ким (так зараз себе поводить "Наша Україна", тобто "єдиноцетрівська" її частина, голосувати за будь-що (хоча це у БЮТ і так добре виходило).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.22 | Предсказамус

          "Партия снизу" - утопия.

          "Внизу" нужны эффективные механизмы давления на "верх", в том числе электорального.
          Например, сейчас полным ходом идет подготовка к выборам в Киеве. Если Вы там, скажите - электорат БЮТ как-то выразил свое отношение, скажем, к спискам в горсовет? Как попало - пикетами возле офиса политсилы, просто возмущенными письмами? Или в Киеве политактив вымер как класс?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.23 | Tatarchuk

            БЮТу теж не завадили б кокуси та праймеріз НМД

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.23 | Предсказамус

              media прав - сами по себе они на это не пойдут

              Если мы не заставим.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.23 | media

                Тут я можу лише зацитувати знову Юлію Володимирівну:

                "нужно не мєбєль пєрєставлять, а дєвочєк мєнять". Є люди, які перевиховуванню не піддаються - вони настільки вірять у свою щасливу зірку і непомильність, що ніякі "мітинги-листи" їх у протилежному не переконають.
                Зрештою, ця "система ніпель" на чому тримається - людям кажуть "так, Юля погана, але ви що, хочете щоб знову прийшов ЯНУКОВИЧ"? І на тому воно тримається, Янукович і Тимошенко (раніше - Ющенко і Янукович) - це залежні один від одного персонажі.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.23 | cartes

                  Якщо Ви погоджуєтесь, що "Юля погана",

                  то чи не пояснили б чим саме Юля погана?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.04.23 | media

                    Тим, що

                    тим, що бере до списків негідників. Які мотиви цього, окрім фінансовї підтримки? Не буду розповідати, але дуже можливо деякі з них (типу Губського і Ко) є до певної міри її бізнес-партнерами. Ви все одно в це не повірите :) Факт той, що їм дозволяється робити все що завгодно в Раді, якщо це не виходить за "мейнстрім" діяльності БЮТ Ш(див. заробітчанство Костенка і закон про "податок на туристів"). Тимошенко про це все чудово знає (а якби хотіла, то дізналася би за 10 хв. :) але нічого не робить, щоб змінити ситуацію.
                    Тим, що бере до списків негідників без огляду на їх минуле (бо хто складає списки БЮТ?), моральні якості і громадську думку, бо знає, "що народу пофіг хто там після першого номера". Якщо у 2005 р. вона ще могла когось викреслити, то у 2007 р. цього не було.
                    Тим, що особисто (бо ж не станете ви говорити, що це самі "боярє" маніпулюють доброю царицею) блокує відкриті списки і одночасно виступає за імперативний мандат. Тобто, забирає саму можливість в народу провести люстрацію у списках, і вимагає щоб люди цілком довіряли "керівній ролі партії". Аргумент про "повернення кланів" не котить - а що ж тоді відбувається зараз? Тільки й того, що замість скупки депутатів "в роздріб" практикує "голосування фракцій оптом", і в центрі, і особливо на місцях.
                    Тим, що не може визначитись, що робити з судами :) то кричить що "всі судді корумповані", то хвалиться про перемоги в судах або загрожує "подати до суду" (як депутат від БЮТ тут на форумі колись). Цікаво, якими методами працює вона з цими "корумпованими судами"?
                    Тим, що у неї відсутня стратегія довгострокових структурних реформ - це те, що потрібне країні насамперед сьогодні. Ви скажете - а у кого вона є? Я скажу - так і у неї ТЕЖ НЕМАЄ, то чим вона по суті краща за всіх інших? :) А вся її тактика так і зводиться до "роздачі грошей електорату". В підсумку з усією країною може вийти як з Черновецьким - "злочинну владу" скинули, вибори призначили, а вибрати можуть знову того ж Черновецького :) Цей раз може пронести, а наступний - ні.
                    Ну і далі можна продовжувати по дрібницям.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.04.23 | cartes

                      Re: Тим, що

                      media пише:
                      > тим, що бере до списків негідників. Які мотиви цього, окрім фінансовї підтримки? Не буду розповідати, але дуже можливо деякі з них (типу Губського і Ко) є до певної міри її бізнес-партнерами. Ви все одно в це не повірите :)

                      Що таке "не повірите"? Життя є багатшим за наші поточні уявлення. Ви мали на увазі, що її гроші працюють в руках Губського? Я думаю, що - ні. Це зробило б її заручником Губського, а Юля уникає залежностей (на скільки я її розумію).
                      Отже, мотиви все ті ж - нехай краще їхні гроші працюють на БЮТ, ніж на ПРУ. Чи у неї був вибір, а вона обирала саме за ступенем негідності?

                      > Тим, що бере до списків негідників без огляду на їх минуле (бо хто складає списки БЮТ?), моральні якості і громадську думку, бо знає, "що народу пофіг хто там після першого номера".

                      Про негідників добре відповів Нестор http://www2.maidanua.org/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&thread=1208895141&trs=-1#N1208959311
                      Юля вважає, що технологія приходу до влади - то є її справою, а народу пропонується оцінювати результати діяльності Юлі. Не сподобаються, не обере вдруге на ПМ.

                      > Тим, що особисто (бо ж не станете ви говорити, що це самі "боярє" маніпулюють доброю царицею) блокує відкриті списки і одночасно виступає за імперативний мандат.

                      І це є технологією, яка допомагає здійснювати владу. Не сподобаються народу результати роботи, не обере вдруге.

                      > Тобто, забирає саму можливість в народу провести люстрацію у списках, і вимагає щоб люди цілком довіряли "керівній ролі партії".

                      Вимагає, щоб люди оцінювали партію по результатам її роботи, а не по тому, подобається їм саме цей кандидат (корисність якого для загальної справи вони оцінити невзмозі) чи не подобається.

                      > Аргумент про "повернення кланів" не котить - а що ж тоді відбувається зараз? Тільки й того, що замість скупки депутатів "в роздріб" практикує "голосування фракцій оптом", і в центрі, і особливо на місцях.

                      На місцях стан речей визначають мафіозні угрупування, не біз участі адміністрацій, прокурорів, міліції .. Є інфраструктура, яка працює з депутатами. Не БЮТ створював цю інфраструктуру, і Юля (уряд) не може змінити швидко такий стан справ. Отже, і без БЮТу дерибан йшов би своїм ходом.

                      > Тим, що не може визначитись, що робити з судами :) то кричить що "всі судді корумповані", то хвалиться про перемоги в судах або загрожує "подати до суду" (як депутат від БЮТ тут на форумі колись). Цікаво, якими методами працює вона з цими "корумпованими судами"?

                      Чому ж не може визначитись? Здається, пропонує обирати суддів громадою. А поки що воює .. тому і кричить те, що вигідно.

                      > Тим, що у неї відсутня стратегія довгострокових структурних реформ - це те, що потрібне країні насамперед сьогодні. Ви скажете - а у кого вона є? Я скажу - так і у неї ТЕЖ НЕМАЄ, то чим вона по суті краща за всіх інших? :)

                      Можливо тому і немає у ВСІХ, що і бути не може? Поки не визначаться генеральний вектор руху .. соціальна чи олігархічна країна?

                      > А вся її тактика так і зводиться до "роздачі грошей електорату".

                      Ви маєте на увазі бюджетників і тих, хто не працює?
                      Щоб їм не підвищувати виплати? Краще нехай ці гроші підуть в оффшори?
                      Щоб не було зростання попиту серед бідних, а разом з ним і інфляції?
                      Щоб бюджетні гроші розтягували свої хлопці?

                      Я можу погодитись з тим, що влада у нас не є достатньо професійною. Включаючи і юліну владу.
                      Та все ж таки цей уряд є значно чеснішим. В сенсі: є більш орієнтованим на інтереси суспільства і держави, ніж будь-який інший уряд України.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.04.23 | media

                        Re: Тим, що


                        > Що таке "не повірите"? Життя є багатшим за наші поточні уявлення.
                        Думаю, ми навіть не здогадуємося, наскільки "багатшим" :)
                        >Ви мали на увазі, що її гроші працюють в руках Губського? Я думаю, що - ні. Це зробило б її заручником Губського, а Юля уникає залежностей (на скільки я її розумію).
                        А тепер скажу, як я це розумію. Губський відіграє одночасно і роль "ловкого жуліка", від якого БЮТ "тіпа незалежний" (пам"ятаєте Кісу Вороб"янінова - всьо равно одному трудно, а жулік он, кажется, хороший? :)
                        Плюс відіграє роль звичайного покупця місць у списках для себе і бізнес-партнерів, які конвертує у земельні і інші оборудки (Київська область). Тому ЮВ, як продавець свого товару, для якої вибори - це і в тому числі спосіб непогано заробити - до певної міри залежна від Губських, як наприклад ЗМІ від рекламодавців. Не буде Губського - не буде грошей, абідна, да? :) Хоча звісно ці гроші вона інвестує в подальший глобальний проект - щоб "взяти банк" у вигляді повної влади в країні. Там теж Губський і подібні згодяться - буде створено систему, аналогічну кучмівській, з "мамою" на чолі і "откупщиками", які "з місць" будуть платити данину. Але Кучма - це було ще старе покоління, яке "хоч щось" робило; зараз прийшло покоління нуворішей (про це колись добре Мостова писала).
                        > Отже, мотиви все ті ж - нехай краще їхні гроші працюють на БЮТ, ніж на ПРУ.
                        Ну і що було би, якби Губський прийшов до Партії регіонів? Чи у Ахметова і інших донецьких мало грошей? Зрозумійте, гроші на виборчих кампаніях, особливо національних, щось вирішують лише до певної межі. Усі основні політичні угруповання мають достатньо грошей на саму кампанію - а решта, бонуси, ідуть просто в кишеню тих, хто складає списки.
                        > Чи у неї був вибір, а вона обирала саме за ступенем негідності?
                        Обирала за ступенем "хто скільки дасть", плюс "а хто як згодиться".

                        > Про негідників добре відповів Нестор
                        Я йому теж відповів.
                        > Юля вважає, що технологія приходу до влади - то є її справою, а народу пропонується оцінювати результати діяльності Юлі. Не сподобаються, не обере вдруге на ПМ.
                        Ну як же не сподобається. Сподобається.
                        >
                        > І це є технологією, яка допомагає здійснювати владу. Не сподобаються народу результати роботи, не обере вдруге.
                        Кшталт українського політикуму обумовлює низька планка, яку ставлять виборці (тобто, Ви). За таких умов в цій країні нічого не зміниться - бо ви і вам подібні поки у переважній більшості.
                        >
                        > Вимагає, щоб люди оцінювали партію по результатам її роботи, а не по тому, подобається їм саме цей кандидат (корисність якого для загальної справи вони оцінити невзмозі) чи не подобається.
                        ага. Цар краще зна, які закони треба приймати. Я правда вважаю, що і сам можу оцінити окремих депутатів. Наприклад депутат Костенко вже не один рік дає лише від"ємну користь для БЮТ, для його іміджу як публічної, відповідальної сили. Але БЮТ іншої думки - і висунув Костенка на голову комітету, де він продовжує займатися всякою дурістю. Ну але може він якісь таємні внески "в загальну справу" робить :)
                        "Верьовкі самім пріносіть ілі профсоюз обєспєчіт"? :) Сорі за персональний перехід, але скільки років Ви жили в СРСР? Дійсно, може коли ці "гомо совєтікус" відійдуть, то щось і зміниться, а до того часу - навряд.
                        >

                        > А поки що воює .. тому і кричить те, що вигідно.
                        Знову ж таки - моральний релятивізм. "Моральне те, що вигідно для партії".

                        > Ви маєте на увазі бюджетників і тих, хто не працює?
                        > Щоб їм не підвищувати виплати? Краще нехай ці гроші підуть в оффшори?
                        А якщо Юля така геніальна і вміє чудово керувати, вона що, не може зробити так щоб "гроші не йшли в офшори", а? Ті ж офшори. Вона керівник уряду;, вона персонально призначає всіх міністрів економічного блоку; призначає голову ДПА, Держмитслужби, Держфінмоніторингу; призначає їх заступників; вони у свою чергу можуть відсторонити або звільнити корумпованих чиновників тощо. То що їй заважає зробити так, щоби "гроші не йшли в офшори", або принаймні виявити тих, хто цим займається?
                        > Щоб бюджетні гроші розтягували свої хлопці?
                        Ще раз: що це за Прем"єр, який претендує на "унікальність", на визначення, ви самі пишете, вектору розвитку країни, на "Український прорив", але не може принаймні прикрутити краник "розтягування" бюджетних грошей? Не може провести нормально тендер на переобладнання лікарень, на побудову автодоріг, на реконструкцію об"єктів ЖКГ? Тоді цей Прем"єр ні на що не здатен, виходить, окрім як механічної роботи по "роздачі грошей". Що, парламент недіючий заважає, законів нема? Та ні, навпаки. Секретаріат Президента заважає? Так його повноваження не до порівняння з кабмінівськими.
                        > Та все ж таки цей уряд є значно чеснішим. В сенсі: є більш орієнтованим на інтереси суспільства і держави, ніж будь-який інший уряд України.
                        Ну у мене інше розуміння інтересів суспільства і держави, напевне. Тому жодного уряду виокремити поки-що не можу.
                      • 2008.04.24 | Михайло Свистович

                        Re: Тим, що

                        cartes пише:
                        >
                        > Отже, мотиви все ті ж - нехай краще їхні гроші працюють на БЮТ, ніж на ПРУ.

                        Це - дуже морально. Хай ще убивць набере побільше. Нехай їхні кулі працюють на БЮт, а не на ПРУ :)

                        >
                        > Юля вважає, що технологія приходу до влади - то є її справою, а народу пропонується оцінювати результати діяльності Юлі. Не сподобаються, не обере вдруге на ПМ.

                        Народ не обирає прем"єр-міністрів

                        >
                        > На місцях стан речей визначають мафіозні угрупування, не біз участі адміністрацій, прокурорів, міліції .. Є інфраструктура, яка працює з депутатами. Не БЮТ створював цю інфраструктуру, і Юля (уряд) не може змінити швидко такий стан справ.

                        Саме БЮТ і створював, бо не були раніше тіж БЮТівські депутати складовою цієї системи. І змінити це Юля може одним порухом пальця.

                        >
                        > Отже, і без БЮТу дерибан йшов би своїм ходом

                        Якби це був БЮТ зразку 2994-го - не йшов би там, де БЮТ має більшість.

                        >
                        > Здається, пропонує обирати суддів громадою

                        Здається, що лише здається

                        >
                        > Та все ж таки цей уряд є значно чеснішим. В сенсі: є більш орієнтованим на інтереси суспільства і держави, ніж будь-який інший уряд України.

                        Не є
              • 2008.04.23 | Tatarchuk

                ми не примусимо - то життя примусить

                Це реально передова технологія. Може й не найкраща, може ще кращі є, але нормальні пригуни за жемчугом завжди цікавляться як пригати глибше, дихати вільніше та не заробити собі кессонову хворобу
          • 2008.04.23 | media

            Це утопія, але це як про тих інопланетян

            "реальний варіант - прилетять інопланетяни і змінять все на краще".
            Нереальний - це "українці почнуть наполегливо працювати", а "партії демократизуються" :)

            > Например, сейчас полным ходом идет подготовка к выборам в Киеве. Если Вы там,
            Я не там
            >скажите - электорат БЮТ как-то выразил свое отношение, скажем, к спискам в горсовет?
            ОК, давайте тепер думати про варіант "почнуть наполегливо працювати". Я - електорат БЮТ (принаймні потенційний :). >Как попало - пикетами возле офиса политсилы,
            Скажуть що "це проплачені пікети". Будьте реалістом, скільки людей може прийти на такий пікет?
            >просто возмущенными письмами? Или в Киеве политактив вымер как класс?
            Пишу я листа. Лист потрапляє може відразу до Голови партії. І що це змінить? Що змінять 10 листів, 10 тисяч листів? Це ж крапля в моры.
            "Єдиний спосіб для громадян висловити своє ставлення до влади - це участь у виборах" (С) Ю.Тимошенко, 2002. Це найприродніший спосіб - дати обухом по голові, не голосувати на виборах за цей список.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.23 | Предсказамус

              Не голосовать мало. Нужно еще, чтоб поняли, почему не голосовали

              Для этого как раз пикеты и письма очень даже пригодятся. Т.е. сначала скажут, что проплаченные, но по результатам голосования придется осознать, что нет. А там уже или поймут и задергаются, или пойдут составлять компанию НУ.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.23 | SpokusXalepniy

                Не могу представить себе на месте Юли...

                ...другого политика, точно так же как не мог на месте Свистовича (его взглядов) представить себе, например, Предсказамуса. Однако, теперь, прочитав эту ветку дописов Предсказамуса, представил (даже усомнился в нике, перепроверил).
                Теперь жду, когда в БЮТе на месте Юли воображение нарисует кого-нибудь ещё... может, Мороза или САМОГО (в смысле - Балогу).
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.23 | Предсказамус

                  Есть у меня такой недостаток - не умею молиться на политиков

                  В который раз вынужден повторить - для меня политик есть инструмент решения моих личных вопросов и удовлетворения личных потребностей. И если он начинает барахлить, то я задумываюсь - как бы его отремонтировать. Не получится - ищу, чем заменить. Покуда разговор только о ремонте, но и замена не исключена.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.04.23 | SpokusXalepniy

                    С ремонтом вышел отличный у вас пример, вот только...

                    ...вы забыли назвать меня фаном. За что от Свистовича вечером получите нагоняй. И поделом!

                    Предсказамус пише:
                    > В который раз вынужден повторить - для меня политик есть инструмент решения моих личных вопросов и удовлетворения личных потребностей. И если он начинает барахлить, то я задумываюсь - как бы его отремонтировать. Не получится - ищу, чем заменить. Покуда разговор только о ремонте, но и замена не исключена.

                    Здесь возражений нет и не может быть! Декларация такая же верная, как и правильная. Что-то вроде - @брехати_не_гарно.

                    Но если мы упрощаем политическое сознание и выбор (для наглядности) до понятий ремонта и замены, то и я скажу в этих же терминах:

                    Когда у вас барахлит "Мерседес" можно задуматься о "BMW". В теории.
                    Но на практике у вас из автомобильного предложения лишь "Запорожцы" и "Москвичи". Хотя конечно... если в "Запогонец" поставить хороший двигатель... ну и выхлопную трубу модную...
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.04.24 | Михайло Свистович

                      Re: С ремонтом вышел отличный у вас пример, вот только...

                      SpokusXalepniy пише:
                      > ...вы забыли назвать меня фаном. За что от Свистовича вечером получите нагоняй.

                      Нє палучіт. Брехати негарно.
              • 2008.04.23 | QuasiGiraffe

                А почему не проголосуют за Турчинова или за список,

                прямым текстом говорится здесь, и давно, и в том числе в расчете на прямой канал связи со штабом БЮТ. Но или п. Минор не слушает, то ли его не слушают... Почему-то не хотят понять, что поражение на киевских выборах - полпути к поражению на президентских, ибо ярлычок лузера (а именно такой прилепится, никак не ярлычок обиженного) отодрать будет тяжело. А на президентских соперником будет не Ющенко, а тот же Янукович. Вот пусть и думают, чем рискуют.
                Хотя сейчас уже поздно. Не хотели месяц назад идти в одну команду с Кличко - сейчас там набрали дерьма от тех, кто менее гордый.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.23 | ОРИШКА

                  А Вы не допускаете, что перед выборами они договоряться?

                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.04.23 | observеr

                    Бачив сьогодні пресуху когось з БЮТівців (Бондаренко?)

                    на тему виборів мера. Півгодини пресухи були присвячені дерибанщикам з команди Кличка. Про Черновецького - ні пари з вуст.

                    Й вони - домовляться?!
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.04.23 | QuasiGiraffe

                      Схоже, надія тільки на судове зняття Черновецького.

                      Ніяк її не поділяю, бо команда "не чіпати" пролунала досить чітко.
                      Схоже, хтось не розуміє, що поведінка генерала Картера не тотожня поведінці Корчака.
                  • 2008.04.23 | QuasiGiraffe

                    Я же говорю - уже сегодня поздно. И чем дальше,

                    тем позднее.
                    Впрочем, было бы неплохо. Хоть как-то. Иначе - опять "время Ч".
                  • 2008.04.23 | cartes

                    .. договорятся ..

          • 2008.04.23 | Михайло Свистович

            Re: "Партия снизу" - утопия.

            Предсказамус пише:
            >
            > Например, сейчас полным ходом идет подготовка к выборам в Киеве. Если Вы там, скажите - электорат БЮТ как-то выразил свое отношение, скажем, к спискам в горсовет? Как попало - пикетами возле офиса политсилы, просто возмущенными письмами? Или в Киеве политактив вымер как класс?

            Листів, гадаю, там вистачає. Але ними, як і листами з Ірпеня, в т.ч. переданими і в руки особисто, і з докладними поясненнями в усній формі, в т.ч. і Самій, підтираються.

            пікетників же оголосять найманцями Балоги-Черновецького, як Юля вже оголошувала одеситів, які вийшли до Кабміну протестувати проти передачі одеської "Батьківщини" особисто Юлею в руки синіх бандюків. Юля на всю країну, не кліпнувши оком, цинічно збрехала, що цих осіб, які брали участь в пікеті, у партії ніколи не було.
          • 2008.04.23 | 100%

            Нісенітниця

            Предсказамус пише:
            > "Внизу" нужны эффективные механизмы давления на "верх", в том числе электорального.
            ...
            > Как попало - пикетами возле офиса политсилы, просто возмущенными письмами? Или в Киеве политактив вымер как класс?
            Всі, за деяким випадком, давно розуміють реальну вартість в грошових одиницях перерахованих заходів. Відсутність важелів впливу витікає з відсутності Конституційного механізму відкликання як окремих депутатів, так і Президента чи навіть політсили. Що заважає народним обранцям включно з гарантом виконати Конституційний обов"язок ? Інстинкт самозбереження. Без цього громадянське суспільство залишається пустою декларацією. Друга течія в загальному руслі це аналогічні механізми всередині самих політсил, які в решті-решт перетворять ці приватні підприємства в те, що очікує суспільство.
            Це не складно, але знову ж таки заважає відсутність політичної волі. НМД, досить надати права контролю за діяльністю партії державі та конкурентам, зробити прозорим механізм фінансування та ввести обов"язкові членські внески, що відразу зменшить чисельність за рахунок мертвих душ.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.23 | Предсказамус

              Унтер-офицерские вдовы секут себя крайне редко

              Вы ожидаете, что партфункционеры будут сами себя ограничивать и создавать себе проблемы?
          • 2008.04.23 | cartes

            Може я відкриваю тайну ..

            .. не знаю.
            Але відомо, що перемогу на виборах забезпечує підтримка тієї частини електорату, яка живиться міфами і чутками, у голови якої здоровий глузд ніколи не заходить.
            Сьогодні був у Пенсійному фонді, там одна тічока з випученими очима розповідала, скільки акцій у Турчинова, і скільки у нього маєтків в Києві. Всі інши зосередженно піддакували. А от Чорновецький просто не встиг всього зробити за два роки. Зрозуміло, що в основі світосприйняття тіточки лежить та сотня, яка надходить їй кожного місяця (і за яку вона окремо розписується) "від Льоні". Можна тільки здогадуватись, яку широку підтримку серед тіточок отримала б звістка (наши ЗМІ постарались би) про натовпи розлючених улучшатєлєй БЮТу біля бютівського офісу.
            В умовах війни особливо корисною виглядає демократізація діяльності штабу .. Особливо буде у захваті супротивник. Саме його ЗМІ будуть верещати про "жахливу недемократичність Тимошенко".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.23 | media

              От може досить воювати,

              може треба просто не брати до списків Куровських?
              Вона використовує один дуже хороший аргумент, в який Ви, як фанат БЮТ, вірите - "війна все спише", отже можна робити "що завгодно щоб скинути Черновецького". Мета виправдовє засоби. Ну-ну.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.23 | cartes

                Ні, просто вона знає, якого розміру інтересам загрожує

                її діяльність.

                А Ви пробували "скидати Чорновецького"? Що виступаєте з осудженням?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.23 | media

                  Інтересам Куровського і начальника БТІ точно не загрожує

                  От ви не задумувалися, а що буде робити в Київраді син Куровського? Начальник БТІ Сенчук? Людина Васадзе, Президент корпорації "Укравто" Козіс? Вони йдуть "щоб покращити життя"? :)
                  Щодо скидання Черновецького - так, я його не скидав. На Північний полюс теж не їздив. Але що це міняє, перепрошую? Я такий же громадянин, як і ті хто небезкористно "скидають" один одного, і маю повне право з них запитати. Ви ж чомусь вірите в те що "цариці видніше", і їй можна робити що завгодно. А я так не вважаю.
        • 2008.04.23 | ilia25

          Альтернатива обов'язково з'явиться

          Це як вільний ринок -- хтось з конкурентів рано чи пізно наздогонить. Це може бути і новий гравець, і вже знайома реформована партія.

          Коли ті ж Регіони, напиклад, зрозуміють, що їх нинішній курс відбирає в них голоси, вони будуть змушені до радикальних кроків. Наприклад позбутись Януковича, чи ще більше -- демократизувати партію, та обирати лідера на прамеріз. Я не кажу, що вони на це здатні, або що досягнуть успіху -- це лише один з варіянтів. Той же шлях можуть обрати НУ-НС, чи будь який інший політичний проект.

          У БЮТ занадто багато недоліків, щоб ними хтось з конкурентів не скористався.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.23 | media

            Просто партії - це ж не ляльки, якими водить

            якийсь кукловод Ахметов. Це дуже поверхове бачення. Там десятки людей, сотні бізнес-інтересів, особистих амбіцій... На зміну цієї системи підуть роки, і лідери, навіть якби вони "захотіли" - просто є частиною цієї системи, вони не всесильні.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.23 | ilia25

              Ну в принціпі, партія -- це інструмент у політичній боротьбі

              І, звісно, один Ахмєтов сам там нічого не вирішує. Але його інтереси співпадають з інтересами цілого прошарку великого бізнесу. Їм потрібна партія що захищала б їх інетерси.

              Тому якщо демократизація партії зробить її ефективним інструментом у боротьбі за голоси виборців, то всі її спонсори будуть у цьому зацікавлені. Все краще, аніж чекати милостей від Юлічки.
          • 2008.04.23 | 100%

            Re: Альтернатива обов'язково з'явиться

            ilia25 пише:
            > Це як вільний ринок

            В тому й біда. Щоб створити партію потрібно виконати вимоги закону. Надто складно і довго шукати прибічників, особливо, якщо ти не партія влади. Простіше купити викинуту на узбіччя політичного процесу, внести зміни до статуту і назви, вкласти ресурсів для розкрутки і вперед Єдиний Центр.
  • 2008.04.22 | media

    Re: Есть у меня ощущение, что БЮТ допрыгается

    Предсказамус пише:

    > Т.е. на местах (в подавляющем большинстве) бютовцы уже убедительно доказали тезис "Все они бляди" и переубедить избирателя в обратном невозможно.
    Так, я в цю тезу десь рік тому, як увірував, і подальші події її підтвердили.
    > В центре депутатский корпус украшен целой плеядой наглых и беспринципных деятелей, которых не всякое ПРУ бы к себе приняло, но не в этом основная беда. Складывается ощущение, что главные инопланетяне сидят не в команде моего земляка Черновецкого, а в том небольшом, наверное, круге, который принимает решения от имени и по поручению.
    О, власне.
    > К примеру, Турчинов может быть потенциально хорошим мэром Киева. Может им не быть. Но чего он точно не может - это выиграть выборы. Ну не факт, його можуть і вибрати (якщо дуже пощастить, відсотків 20-30 шансів у нього є). Питання саме в тому, яким він буде мером.
    > В событиях можно было бы поискать хорошую сторону, мол Турчинов провалится, и виновные за это решение будут наказаны. Но, как мы видим, в БЮТ за это не наказывают, по крайней мере ответственные за местные и национальные депутатские списки явно на своих местах и чудесно себя чувствуют. Так что от выдвижения Турчинова один сплошной негатив.
    >
    > Кандидатура БЮТ в мэры Харькова вообще не выдерживает никакой критики - представитель Януковича на выборах-2004, до последних времен закадычный друг Добкина... короче, Фельдман - это гарантированный провал. Я с нетерпением жду списков БЮТ на выборы харьковского горсовета - представляю, что там соберется...
    А лідер БЮТ відомо що на це. Мовляв, "ми взяли їх у полон; і взагалі "ми таким чином забираємо кращих людей у команди Януковича, щоб легше було боротися за Щастя Народне; далі за текстом.
    Візьміть останні вибори - в списку БЮТ було чимало негідників, і тут на форумах про них писали, але народу то що? Народ повірив у джинсу на телебаченні. В принципі, народу пофіг, "але може щось зміниться".
    > Еще очень хотел бы знать, кто готовит выступления Тимошенко на ТВ. Еще лучше - в глаза ему посмотреть. Но об этом, увы, остается только мечтать...
    А що виступи. Піпл же хаває, наскільки я розумію. Рейтинг високий. Все нормально :) А те що там цинічна брехня - ну то що, "ето всьо для твоєго же блага, Буратіно".
    > То есть, на харизматичном лидере висят гирлянды одиозных личностей, безответственных управленцев и неумелых политтехнологов. Покуда харизма этот воз тянет, но надолго ли ее хватит?
    Може й до президентських виборів вистачити. Альтернативи то все одно ніби немає, Ви ж у цьому самі перепонували неодноразово :)
    > И если результатом очередной войны Ющенко-Тимошенко станет победа регионалов, с кого за это спросить? Только с Ющенко и его балогана? Не думаю...
    Звісно ні, з усіх трьох (і синіх, і червоних, і помаранчевих). Але народ то вірить "в Юлю", "в Народного чесного Президента", в "Фьодорича"...
  • 2008.04.22 | Адвокат ...

    Ну, ґєта Ви про пруцячьню,-- тего, "паґарячілісь"...

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.04.22 | Tatarchuk

    про "в глаза смотрєть"

    Предсказамус пише:
    > Еще очень хотел бы знать, кто готовит выступления Тимошенко на ТВ. Еще лучше - в глаза ему посмотреть. Но об этом, увы, остается только мечтать...
    >
    > То есть, на харизматичном лидере висят гирлянды одиозных личностей, безответственных управленцев и неумелых политтехнологов.

    У 2001-2002 році бачив як Казбек Бектурсунов працював на ЮВТ. І мої враження таки: поки був потрібний - вона користувала його наче вижатого лімона. Коли зовсім став морально застарілий то вповні доречно його позбавилася. Себто сильні сторони були використані, слабкі полишили на пенсію. Думаю так само буде з іншими пріліпалами :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.22 | Предсказамус

      Хех. Так лимоны-то уже все выжаты... И не в мусорке

      Непорядок.
    • 2008.04.23 | Чучхе

      А ще на Юля працювали і Джангіров і Дмитро Корчинський

      До цього часу пам"ятаю ці назви "Слово Батьківщини", "Щит Батьківщини"...
  • 2008.04.22 | ilia25

    Ясно дело. В этом смысл демократии.

    Никто не должен быть наверху навсегда. Смысл демократии в том, что она не дает никому монополию на власть, поэтому появление в конкурентной борьбе лучшей власти, чем нынешняя -- это только дело времени. Тем более в Украине, где в этом смысле всем партиям еще расти и расти.
  • 2008.04.23 | Свiдомий

    Нехай допригуються. З-за дурної голови ногам нема спокою.

  • 2008.04.23 | Михайло Свистович

    У вас правильне відчуття

    Предсказамус пише:
    > Я намерен оспорить расхожее мнение, что главные враги БЮТ гнездятся в СП
    > На самом деле, они в самом БЮТ, причем как в центре, так и на местах.

    Угу

    >
    > не удивлюсь, что эта кандидатура на мэра приведет к потере БЮТом голосов на выборах горсовета

    Ні, не в кандидатурі тут справа. Просто в БЮТ та Космоса дуже сильно перетинається елкторат, але Космос більш популістичний.
  • 2008.04.23 | SpokusXalepniy

    Чего в супе не хватает? Или мы говорим партия, подразумеваем...

    ...неизвестно что.
    У каждого из дописувачей в голове своя модель того, что он называет партией. И главное - все правы! Потому что оппонент и не пытается разузнать у противоположной стороны что тот под партией понимает. Они оба думают, что они оба понимают под этим одно и то же, а потом сильно удивляются, что "этот поц не хавает элементарных вещей".

    Рассмотрим крайние случаи, чтобы сразу выявить масштаб - ширину охвата возможных вариантов в понятии партия.

    1. Можно плясать от понятия "партия", приняв за основу нечто, похожее на КПСС (в идеальном варианте, существовавшем на бумаге - для масс).

    Тогда наши понятия о партиях будут различаться по той идеологии, которая положена в основу программы той или иной партии.
    В этом случае партия существует в основном на членские взносы членов партии (повторяю, мы рассматриваем идеальный вариант). Партийный аппарат - это те, кто за это получает от партии зарплату. Отсюда и вытекают ограничения в количестве профессиональных партийцев, т.к. зарплата должна обеспечить нормальное существование.

    Коротко этот вариант можно характеризовать тем, что: "партия зависит от размера поголовья".

    2. Можно мыслить партию, исходя из другой концепции. Например Республиканская партия США. Или даже Зелёная партия США (не такая уж и маленькая, между прочим).

    В этой системе координат партия, по сути, не зависит от размера поголовья её членов. Мало того, и сами "члены" такой партии не очень-то и определены. Слово члены взято в кавычки не случайно, потому что это совсем не те члены, которые надо члены, это не члены КПСС с партийными билетами и отметками об уплате членских взносов.

    Членом, например в случае, например, Демократической партии США, становится тот, кто голосует на очередных выборах за их представителя.

    Профессиональный аппарат партии существует за счет пожертвований частных корпораций. Если аппарат становится слишком раздутым, то умные спонсоры-бизнесмены просто перестают эту машину субсидировать, т.к. они знают к чему приводит раздутие штатов на их собственном предприятии. А они, - бизнесмены, - рассматривают политические партии ИМЕННО как особый вид предприятия (бизнеса), не хуже многих других.

    Для этих спонсоров партия - это некий гарант поддержки таких, а не других экономических (да и политических) концепций - это некий аналог понятию идеология в варианте 1, но более прагматичный.
    ______

    Получается, что не только понятие "партия" довольно сильно различается в вариантах 1 и 2, но и производные слова: "идеология", "членство", "ячейки", "партийный аппарат", "задачи партии", "лидер партии", и т.д. и т.п.

    Вывод. Вести какую-либо дискуссию о "партии Тимошенко", или "партии Ющенко", или ... не определившись хотя бы по-черному от какой печки мы будем плясать, - занятие очень глупое, так как может дать ЛЮБОЙ, заведомо назначенный результат - в зависимости от выбора п.1, или п.2, или десятков других, расположенных между ними.

    Короче, "загадай желание, пусть оно исполнится"! А оно исполнится всегда, т.к. всегда можно будет под результат подогнать один из вариантов того, что можно было бы назвать партией.

    P.S.
    Продолжайте дискуссию, товарищи. Время не ограничено!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.23 | miner

      добре темперований сортир

      А оскільки час якраз обмежений, для початку зіллємо воду, мені це виглядає якось так

      SpokusXalepniy пише:
      > 1. партия существует в основном на членские взносы членов партии (повторяю, мы рассматриваем идеальный вариант). Партийный аппарат - это те, кто за это получает от партии зарплату. Отсюда и вытекают ограничения в количестве профессиональных партийцев, т.к. зарплата должна обеспечить нормальное существование.
      > 2. сами "члены" такой партии не очень-то и определены. Профессиональный аппарат партии существует за счет пожертвований частных корпораций.

      НМХР, в українській політиці на поточний момент наявні партії другого роду та реально позапартійна маса активістів та політарбайтерів, ситуативно рекрутована то одними, то іншими партіями. І після старого, допочорноволеного РУХу жодного немаргінального проекту політсили першого роду не було. Що має під собою добре темперовані економічні причини, і коли я читаю статті про те, що ой жах в країні забагато платять, я розумію, що виника цей жах в головах тих, для кого поява бодай зникомої економічної бази для партії першого роду — початок кінця.
    • 2008.04.23 | Предсказамус

      Сначала на Земле ничего не было. Потом появились первые бактерии

      БЮТ - одна из политических сил, имеет определенные консолидированные интересы, своих сторонников в политическом активе и электорате, etc. Можно, конечно, поговорить о том, какого типа это партия и партия ли вообще. Если больше заняться нечем.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.23 | miner

        …потім все було велике. Динозаври всячєські, піііі…

        Предсказамус пише:
        > БЮТ - одна из политических сил, имеет определенные консолидированные интересы, своих сторонников в политическом активе и электорате, etc. Можно, конечно, поговорить о том, какого типа это партия и партия ли вообще. Если больше заняться нечем.
        БЮТ не партія за означенням, а блок. До речі, пропорційка у нас дала не партійну, а блочну систему, попри постійно повторювані мантри про «створення на базі блоків партій». А для не-партії, складеної з партій другого роду, найпростішим способом реалізації даного виборами ярлика на контроль території/сфери_впливу — передача його місцевим засранцям, що добре знають сенс слова «відкат»
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.23 | Предсказамус

          Бывает так, что все проблемы борделя в кроватях. Но не всегда

          Иногда проблемы, простите, в б%*дях.
          То же касается политических сил: бывают проблемы по форме, но в данном случае они в содержании.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.23 | miner

            бордель без б%ства не буває

            а з кого може (хари|мара)зматичний лідер формувати свої списки, набирати своїх чебураторів на посади — з маси насправді позапартійних і ніяк не відданих (хари|мара)зматичному лідерові особисто активістів та політарбайтерів? А що як вони схочуть дивного, де взяти стільки золота на їхні нігті?
          • 2008.04.23 | 100%

            Re: Бывает так, что все проблемы борделя в кроватях. Но не всегда

            Предсказамус пише:
            > Иногда проблемы, простите, в б%*дях.
            > То же касается политических сил: бывают проблемы по форме, но в данном случае они в содержании.
            Тобто, Ви дійшли висновку, що час міняти оту б%*дь ?
            Вас, часом, не звільнили з роботи ?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.23 | Предсказамус

              ?

              100% пише:
              > Тобто, Ви дійшли висновку, що час міняти оту б%*дь ?
              Не знаю, кого именно Вы подразумеваете под "отой б%*дью". Менять нужно много кого в борделе под названием БЮТ.

              > Вас, часом, не звільнили з роботи ?
              Меня некому увольнять, уже 20 лет как работаю сам у себя.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.23 | 100%

                Re: ?

                Предсказамус пише:
                > 100% пише:
                > > Тобто, Ви дійшли висновку, що час міняти оту б%*дь ?
                > Не знаю, кого именно Вы подразумеваете под "отой б%*дью".
                Це доволі розмите визначення застосували Ви. Хотів тільки уточнити, кого Ви мали на увазі ?
                >
                > > Вас, часом, не звільнили з роботи ?
                > Меня некому увольнять, уже 20 лет как работаю сам у себя.
                Якийсь пригнічений з"явився стан. Можливо, настав пенсійний вік ?-))
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.23 | Предсказамус

                  Хех.

                  100% пише:
                  > Предсказамус пише:
                  >> Не знаю, кого именно Вы подразумеваете под "отой б%*дью".
                  > Це доволі розмите визначення застосували Ви. Хотів тільки уточнити, кого Ви мали на увазі ?
                  Я имел в виду анекдот, думал его знают все. Но коли так, повторю специально для Вас: суть анекдота в том, что если в борделе дела идут не очень - обновляется, так сказать, кадровый состав, а не кровати местами меняют.

                  >>> Вас, часом, не звільнили з роботи ?
                  >> Меня некому увольнять, уже 20 лет как работаю сам у себя.
                  > Якийсь пригнічений з"явився стан. Можливо, настав пенсійний вік ?-))
                  Бодр, весел, доволен собой. Из 5 детей последний (точнее, последняя) полтора года от роду. Жена тоже вроде мной довольна. С деньгами тоже вроде все ОК.

                  Еще вопросы по моей личности есть?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.04.23 | 100%

                    Довгих років процвітання

      • 2008.04.23 | SpokusXalepniy

        Ватсон, ну, это же елементарно.

        Вы понимаете, что существует "небольшая" разница между луком, который вы кладёте в салат, и луком из которого стреляют и убивают.
        Если очень упростить, то в первом случае лук убиваете вы, а во втором лук убивает вас.

        Заменяем лук на членов партии, и очень упрощенно, но наглядно получаем:

        В первом случае члены партии XYZ - это те, кто голосует за XYZ.
        В другом случае члены партии XYZ - это те за кого проголосовали голосующие за XYZ.

        Вот я и говорю, что говорить, неопределившись в том что мы имеем в виду, говоря БЮТовец, или ПРУшник,.. такое занятие будет пустою затеею.
        И вот тогда только будет уместным ваше замечание:

        Предсказамус пише:
        > ...Если больше заняться нечем.
  • 2008.04.23 | Дядя Вова

    «кто готовит выступления Тимошенко на ТВ»

    Предсказамус пише:
    > Еще очень хотел бы знать, кто готовит выступления Тимошенко на ТВ. Еще лучше - в глаза ему посмотреть. Но об этом, увы, остается только мечтать...
    Кстати, я тоже заметил определённые повторы.

    Один раз, давно, Юлия очень удачно - неожиданно и сексуально - хихикнула во время выступления. Этот ролик крутили потом в украинских и зарубежных новостях.

    Теперь имиджмейкеры заставляют её так же точно хихикать В КАЖДОМ выступлении. Не перебор ли?

    Или я просто ничего не смыслю в проверенных методах TV-зомбирования мужиков и старушек? :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.23 | Предсказамус

      Не в повторах дело (л)

      Почитайте интервью ICTV ( http://www.tymoshenko.com.ua/rus/exclusive/interview/5569/ ) и скажите - какое первое впечатление может возникнуть у сторонника БЮТ, если у него вообще есть мозги, конечно? Мне было неприятно слушать - вообще не люблю, когда меня принимают за лоха.
      Верила ли сама Тимошенко в то, о чем говорила - ее проблема. А вот почему она говорила это - проблема штаба. Остается только гадать, то-ли они нас совсем уже за людей не считают, то-ли сами в эту галиматью искренне верят.
  • 2008.04.23 | пан Roller

    Оно вам треба, чудо в перьях?

    Предсказамус пише:
    > Я намерен оспорить расхожее мнение, что главные враги БЮТ гнездятся в СП.
    > На самом деле, они в самом БЮТ, причем как в центре, так и на местах.
    > Ни СП, нм сам БЬЮТ не может повлиять на волеизявление выборцев.

    Следовательно, главные враги Бюьт это вы, и такие как вы.
    Ведь это вы ощущаете, что Бьют допрыгался, и не скрываете своего ощущения.Следовательно, это вы, а не они подвергаете сомнению свой выбор.И распространяете слухи о нем.

    Скажимо, предстоящие выборы в Киеве.То, что Юля не может олицетворять своих депутатов, и мера, требует доказательств? Ведь на прошлых выборах именно ее продажные депутаты перешли к ее конкуренту.Они их олицетворяет?

    Сучка не захочет кобель не вскочит.

    И именно это стало причиной дерибана киевских земель, не так ли?

    Именно это стало причиной новых досрочных, незаконных, выборов в Киеве.

    И кто за это должен ответить? Черновецкий, или Тимошенко? Ошушение вас не обмануло.

    На те же грабли , дважды? Нет уже трижды, так не бывает.
    Вспомните, не напоминает ли вам гон Ковтуненко на Йусченко перед досрачными выборами, и его уход к Януковичу. Разве это не то же, что мы слышим сегодня от Портного, или как его.

    Так что собирается олицетворить Тимошенко, которая кстати заявляла, что не отвечает за свои 100000 партийцев. Но, она не отвечает и за меньшее число, киевских депутатов.

    Разве мы выбираем Тимошенко? Мы выбираем депутатов. А она до них так же до сраки как Йусченко до НУНС.

    С Балогой она кучмовалась, тот ей даже свисток подарил, и СП ей не мешало.
    И трех месяцев хватило ей, что бы сфабриковать дело криминальное на своего калолицианта. И шо вы думает Балогу посадят? Нет, посадить не посадят, но Йусченко она обгадила.А говорит три месяца ей мало.Да она уже так всех обосрала, что дальще некуда.

    Уже скока наробила.Или раньше она не знала с кем имеет дело? С кем в калолици сидит?

    Или она не знала Йусченко, теперь она обвиняет его в измене национальных интересов,и даже уважает его, типа за его измену? Это же треба додуматься.

    А до того рассказыввала, что приложила много сил, что бы выдвинуть его.За ручку брала,на карте гадала, сопли и вопли описывала сотоварища Парашенко.

    Что она сама то что олицетворила? Трех месяцев ей хватило, что бы Украине объявили холодную войну. Войну.

    А что же будет дальще? Она говорит всем,что ее итоги рано оценивать.А ее "приход", авации ей устраивает Бьюто отчету 100 дней, а НУНС даже не привстает.

    Что бы Путин заявил, что такой страны Украина вообще нет, и это после ее одного визита? Это ее победа? Тогда чем она руковидит? За три месяца она успела одержать столько "побед", что другим за жизнь не одержать.Вот только в битве за урожай еще не участвовала.Но, и там будет победа, не сомневайтесь.Она знает когда капуста ростет.

    А 1000 грн на два года? С Турчиновым.Хитротрахнутые.

    Типа возврат вкладов. И почему на два, и почему 1000?

    А 500 на год разве не возврат? Или два года не продержится, Януковичу придется возвращать за второй год.

    Или 250 на пол года? Это 125 на три месяца, но всем. Или 41,50 на месяц, разве не возврат вкладов? В чем разница, где 3.14 да, где задница?

    Чем это отличается от выплат Кинаха, тот по 50 грн платил и с книжки не списывал.И очереди теже. Это шо вместо гречки Черновецкого?

    Так тот бюджет Киева пополнил в пять раз и таможни у него нет. А она во сколько?

    Ощушения вас не обманывают. На хера она вам здалась?

    Заметьте, про инфляцию и цены я ни гугу.Разве этого мало?

    Оно вам треба, чудо в перьях? Евро 2008...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.23 | Предсказамус

      В следующий раз, покупая водку, смотрите на дату изготовления.

      В этот раз Вам явно попалась несвежая.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.23 | пан Roller

        Читаете свои попередженья. и главное следуйте им. Язвеник вы наш

        Следующего раза у вас уже не будет.Вы еще не поняли?
        Сочувствую.

        Что до водки второй свежести, то у нас в Киеве ее пьют ни с утра, и то ни все.

        С утра предпочитают одеколон тройной, или Гвоздика, это если с дамой.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.04.23 | Ukrod

    А мені здається, що БЮТ

    позиціонується точно як ПРУ.

    Позиціонування не в ідеології, а у ощущєніях виборців. Почуття однакові у виборців ПРУ та БЮТ. :-)
    Коротко описуються фразою : "Ну і шо, шо бандити, зате наші і ми їм віримо. І Юля(Януковіч) за них в атвєтє і пристунить єслі шо." :-)

    Скоро буде двопартійна система створена за цим принципом.
    Будуть мінятися не тільки ролями влада та опозиція, а і ідеологіями.
    У опозиції - ліваки-популісти, у владі - ліберали-реалісти.:-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.23 | Предсказамус

      Креститься пробовали?

      Ukrod пише:
      > А мені здається, що БЮТ позиціонується точно як ПРУ. Позиціонування не в ідеології, а у ощущєніях виборців. Почуття однакові у виборців ПРУ та БЮТ. :-)
      Ташовыговорите...

      > Коротко описуються фразою : "Ну і шо, шо бандити, зате наші і ми їм віримо. І Юля(Януковіч) за них в атвєтє і пристунить єслі шо." :-)
      Если коротко, то ложь. БЮТ - далеко не ПРУ по "бандитизму". А то, что сторонники БЮТ называют вещи своими именами, это достоинство, а не недостаток.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.23 | Ukrod

        І навіть плював три рази через ліве плече.

        Предсказамус пише:
        > > Коротко описуються фразою : "Ну і шо, шо бандити, зате наші і ми їм віримо. І Юля(Януковіч) за них в атвєтє і пристунить єслі шо." :-)
        > Если коротко, то ложь. БЮТ - далеко не ПРУ по "бандитизму". А то, что сторонники БЮТ называют вещи своими именами, это достоинство, а не недостаток.

        Це Ви тут "називаєте своїми іменами", і це дійсно гарно, а поспілкуйтеся з "простими" виборцями БЮТ чи ПРУ і спробуйте їм вказати на недоліки їхніх обранців.
        Здатність прощати кумиру все чи більшість ляпів та виправдовувати за будь-яких обставин просто вражає.
        Чи Ви по спілкуванню на форумі цього не бачите ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.23 | Предсказамус

          Значит, нужно что-то порадикальнее...

          Ukrod пише:
          > Здатність прощати кумиру все чи більшість ляпів та виправдовувати за будь-яких обставин просто вражає. Чи Ви по спілкуванню на форумі цього не бачите ?
          Именно по общению в реале и на этом форуме вижу, что бютовский электорат более способен к критике своей политсилы, чем региональный и особенно национал-демократический.
  • 2008.04.23 | Mossad

    приємно здивований самокритикою Предсказамуса і погоджуюся

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.04.23 | Нестор

    Як допригається тоді і почне крутитися

    Все перечислене правда.

    Теперішні перемоги крутять голову і кого карати, коли відсоток все росте і росте? От і зараз БЮТ впевнено на першому місці по рейтингах як на вибори президента, так і на вибори в парламент. Не тому що такий хороший, а тому що альтернативи у вигляді несунів і прушників ввергають людей в шок. Ця обставина, а також гроші допомагають перемагати.

    Звісно можна відмовитися від одіозних спонсорів і стати бідний але чесним. Але це при нинішній системі означає маргінес. Очевидно Тимошенко обирає владу і я би її за це не винив.

    От коли почнуться поразки, тоді і почнеться очищення і покарання.

    А щодо посмотрєть в глаза. Чим виступи Тимошенко по ТБ погані? Кожного разу телевізійні рейтинги захмарні, а кількість прихильників зростає. Тут думаю хлопці працюють нормально.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.23 | Simpleton

      Нe пeрeбільшуйтe, б. л.

      Нестор пише:

      > Теперішні перемоги крутять голову і кого карати, коли відсоток все росте і росте? От і зараз БЮТ впевнено на першому місці по рейтингах як на вибори президента, так і на вибори в парламент.

      Згідно з останніми опитуваннями дeсь 2% пeрeвeги над ПРУ при тому, що комі майжe наздогнали нeсунів і багато тих, хто нe визначився (тобто вдалий хід ПРУ в останню мить - і можуть лeгко випeрeдити БЮТ.

      А прeзидeнтський рeйтинг у Юлі у пeршому турі нижчий за Янука. Лишe у другому має нeвeлику пeрeвагу, яку лeгко можe втратити чeрeз дурну eкономічну політику.

      Тож її нинішня плітика - чистий авантюризм, НМД.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.23 | Нестор

        Ні в якому разі

        Simpleton пише:
        > Згідно з останніми опитуваннями дeсь 2% пeрeвeги над ПРУ

        Авжеж це при недавньому постійному відставанні від ПРУ.

        > при тому, що комі майжe наздогнали нeсунів

        Ну так хто ж їм лікар? Втратити аналогічний рейтинг в рази швидше ніж комуняки це требабути повним ідіотом.Що Ющенко з успіхом і довів.

        > і багато тих, хто нe визначився (тобто вдалий хід ПРУ в останню мить - і можуть лeгко випeрeдити БЮТ.

        Можуть. Тільки про вдалий хід ПРУ трохи насмішили.

        > Лишe у другому має нeвeлику пeрeвагу, яку лeгко можe втратити чeрeз дурну eкономічну політику.

        Ну я думаю дурістьЮщенка Юля врахує :)

        > Тож її нинішня плітика - чистий авантюризм, НМД.

        Виборці іншої думки
    • 2008.04.23 | QuasiGiraffe

      Re: Як допригається тоді і почне крутитися

      Нестор пише:
      > Все перечислене правда.
      >
      > Теперішні перемоги крутять голову і кого карати, коли відсоток все росте і росте? От і зараз БЮТ впевнено на першому місці по рейтингах як на вибори президента, так і на вибори в парламент. Не тому що такий хороший, а тому що альтернативи у вигляді несунів і прушників ввергають людей в шок. Ця обставина, а також гроші допомагають перемагати.

      А чи росте? Десь бачив заголовок, що у Януковича вже вище. А якщо спробувати подивитись на крок вперед, то ціни той відсоток причавлять. А якщо програти в Києві, то й зовсім невесело буде. І необов'язково виборець Тимошенко піде до несунів і прушників. Він просто нікуди не піде. В день виборів.
      >
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.23 | Нестор

        Re: Як допригається тоді і почне крутитися

        QuasiGiraffe пише:
        > А чи росте? Десь бачив заголовок, що у Януковича вже вище.

        Не вище

        > А якщо спробувати подивитись на крок вперед,

        Звісно рано чи пізно буде падати.

        > то ціни той відсоток причавлять.

        Ціни ростуть при всіх урядах без виключення

        > А якщо програти в Києві, то й зовсім невесело буде.

        Не весело, а повчально. Це лише репетиція.

        > І необов'язково виборець Тимошенко піде до несунів і прушників. Він просто нікуди не піде. В день виборів.

        Загальна явка на виборах практично не змінюється
    • 2008.04.23 | cartes

      До речі, продивився інтерв'ю. Нормальне.

      Нє, ну заява про зупинення інфляції виглядає дещо нереалістичною (нмд, це помилка, з точки зору звичайної людини).
      Юля говорила "своїм голосом", при чому тут "їй готують виступи"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.23 | Нестор

        Re: До речі, продивився інтерв'ю. Нормальне.

        cartes пише:
        > Нє, ну заява про зупинення інфляції виглядає дещо нереалістичною (нмд, це помилка, з точки зору звичайної людини).

        Це давній механізм. Давати майже не реальну обіцянку наперед. Таким чином Юля мобілізує свою команду. Мовляв я публічно пообіцяла і шляху до відступу нема. З одного боку це привіддопостійних звинуваченьв не повному виконанні обіцянок, а з іншого призводить до того,що виконується хоча б щось на відміну від інших політсил.

        > Юля говорила "своїм голосом", при чому тут "їй готують виступи"?

        Готують звісно. Ви спробуйте попрацювати дванадцять годин в шаленому темпі, а потім прийти додому і писати з нуля виступ. Їй пишуть заготовки, які вона перед виступом править і додає своє. Це загальна практика. Он і Ющенко собі Соплю взяв на підмогу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.23 | cartes

          Звісно, що формули готує апарат.

          Але текст є характерним для Юлі.
    • 2008.04.23 | media

      Ще один міф: "вибори коштують аж так багато, що...

      без кількох десятків олігархів не обійтися.
      Та будьте реалістом. Навіть якщо взяти до уваги, що всі гроші, отримані від покупців мандатів, БЮТ витратив виключно на вибори - то і тут можна було би багато скоротити.
      Ну подивіться навколо, відкрийте очі. Невже ті студенти-агітатори, які меланхолійно чергували влітку в наметах з горами макулатури, були таким уже необхідним елементом виборчої кампанії? Або численні куплені мітинги? Або "джинса" на телебаченні у таких розмірах, як це було? Я вже не кажу про "освоювання коштів на місцях" - будь-який менеджер приватної компанії тут би вдвічі, якщо не втричі скоротив би бюджети без зменшення кінцевого результату. А Тимошенко або про це не знала, або закривала очі на корупцію, мовляв, "дамо заробити хлопцям на виборах". Але якщо останнє правда - то виходить її мета як мінімум не лише благо народноє, а збачення себе і васалів?
      Я розумію, що гроші на вибори потрібні, але якби лише ці гроші треба були на вибори - то можна було би обійтися кількома небідними людьми. А там, дивись, і волонтери би підключилися, і членські внески можна було би збирати. Взагалі, в Україні виборчі кампанії є страшенно дорогими, в порівнянні навіть із західноєвропейськими країнами. І на мою думку, щось у цій системі не так. Але змінювати її всі хочуть лише "після полной побєди", яка може і не настати. Що тоді?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.23 | Нестор

        А що є винятки?

        media пише:
        > Невже ті студенти-агітатори, які меланхолійно чергували влітку в наметах з горами макулатури, були таким уже необхідним елементом виборчої кампанії? Або численні куплені мітинги? Або "джинса" на телебаченні у таких розмірах, як це було? Я розумію, що гроші на вибори потрібні, але якби лише ці гроші треба були на вибори - то можна було би обійтися кількома небідними людьми. А там, дивись, і волонтери би підключилися, і членські внески можна було би збирати.

        Бачите я ніколи не балотувався і партію не розкручував, тому власного досвуду не маю. Але з того що я бачу, те що ви називаєте міфом є насправді правилом без винятків. Навіть маргінали тратять шалені гроші. Той же Тягнибок має не менше макулатури бігморд і куплених студентів. Тож я б міг з вами погодитися,якщобви мені навели приклад кампанії виграної за рахунок волонтерів

        > Взагалі, в Україні виборчі кампанії є страшенно дорогими, в порівнянні навіть із західноєвропейськими країнами.

        Атож і я про це.

        > І на мою думку, щось у цій системі не так.

        Звісно. І це єдиний шлях до очищення. Бо сідати чистим грати в шахи коли інші грають в чапаєва є дурна трата часу і сил.

        > Але змінювати її всі хочуть лише "після полной побєди",

        А як інакше? Як можна змінити систему будучив маргінесі?

        > яка може і не настати. Що тоді?

        Ну так якщо перестати пробувати виграти, то перемога точно не настане :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.23 | media

          Re: А що є винятки?

          Нестор пише:
          > media пише:
          >
          > Бачите я ніколи не балотувався і партію не розкручував, тому власного досвуду не маю. Але з того що я бачу, те що ви називаєте міфом є насправді правилом без винятків.
          > Навіть маргінали тратять шалені гроші.
          Тому що вони не відображають потреб суспільства, і "нікому не потрібні", тому їм нічого іншого не залишається.
          > Той же Тягнибок має не менше макулатури бігморд і куплених студентів.
          А толку? А ще менші партії, які теж типу "ведуть кампанію", і мають ще менше, ніж Тягнибок? Отже, це лише підтверджує тезу - гроші самі по собі нічого не вирішують, це лише один з ресурсів виборчої кампанії.
          >Тож я б міг з вами погодитися,якщобви мені навели приклад кампанії виграної за рахунок волонтерів
          На Заході такі кампанії відбуваються. У всякому разі там по перше, меншими є витрати, по друге, суттєво більшим - заангажування волонтерів, по третє, вищою прозорість коштів (як у США, де кампанія коштує дуже багато, але величезну роль відіграють внески окремих людей). Україна, звісно, не США, але питання - чи потрібні сільським пенсіонерам глянцеві агітки? Або киянам - намети?

          > Взагалі, в Україні виборчі кампанії є страшенно дорогими, в порівнянні навіть із західноєвропейськими країнами.
          >
          > Атож і я про це.
          А ви не думали, чому? Може тому, що партії штучно накручують ажіотаж? Бо їм треба ж якось пояснювати, що "кампанія грошей коштує"? :) Я вже мовчу про керівників штабів, політтехнологів і загальноприйняту на пострадянському просторі тезу - якшо нема наметів з макулатурою, то все, ніхто не проголосує.

          > А як інакше? Як можна змінити систему будучив маргінесі?
          Просто часом хтось може так бути добре вмонтованим у систему, що й міняти її не захочеться :) Але моя теза не про це була, а про те що а) при іміджевому і інших ресурсах БЮТ цілком можна було вести кампанію меншими фінансовими ресурсами б) із залучених від олігархів коштів лише частина пішла на вибори в) окрім виборів решта грошей пішла на особисте збагачення лідерів БЮТ г) вищенаведене мене особисто переконує, що ЮВ і не збирається змінювати систему. От і все, що я хотів сказати.
        • 2008.04.24 | Михайло Свистович

          Re: А що є винятки?

          Нестор пише:
          >
          > Бачите я ніколи не балотувався і партію не розкручував, тому власного досвуду не маю. Але з того що я бачу, те що ви називаєте міфом є насправді правилом без винятків.

          З власного досвіду кажу, що не є.

          Нестор пише:
          >
          > Тож я б міг з вами погодитися,якщобви мені навели приклад кампанії виграної за рахунок волонтерів

          Вибори-2002 для НУ та БЮТ.
  • 2008.04.23 | cartes

    У Вас є альтернатива?

    Висуваючи Турчинова, Юля пояснила: "Ми даємо Києву краще, що у нас є".
    (З чим я, до речі, погоджуюсь).
    Висуваючи Турчинова, Юля розраховує, що в Києві мешкає достатньо багато людей, які вміють мислити (інтелектуальний центр, так би мовити). Схема мислення проста: якщо ми підтримуємо курс Юлі на лікування риби з голови, то маємо бути послідовними, отже - підтримуємо Турчинова.

    Якщо Київ не обере Турчинова, то це означатиме недовіру особисто Тимошенко, отже - її відхід від влади.
    На місце Тимошенко прийде Балога-Янукович і кияни будуть задоволені.

    Яку альтернативу такому розвитку подій Ви бачите?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.23 | ОРИШКА

      Нет, не подозревай киевлян в отходе от ЮВТ.

      Просто понимают безнадежность Турчинова - Кличко впереди и намного. И потом - Киев интеллектуальным центром последний раз был в 1913 г. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.23 | cartes

        Значит, и безнадежность ЮВТ.

  • 2008.04.23 | cartes

    Уважаемый Предсказамус, Вы не согласны с тем, что идет война?

    Так постинги в этой ветке должны были бы Вас переубедить.
    Вашим традиционным оппонентам чхать на Ваши ценности, им важно лишь то, что Вы не стойкий солдат одной из армий. Им смешно, что Вы неудовлетворены недостаточной хорошестью своего войска. Их войско еще хуже и они прекрасно об этом осведомлены. Но они молчат (если не хвалят свой штаб), потому что понимают - идет война. Вот когда война закончится, тогда начнут чистить ряды, потому что жизнь потребует.

    Может, Вы не знаете, за что бьются?
    Так я скажу: Юля бьется за страну, потому что видит себя ее лидером и, как достойный человек, желает выглядеть на мировой арене представителем не отстоя, а чего-то интересного и сильного. Юля знает какова реальная правда военной жизни, поэтому набирает людей по принципу "полезен на войне или не полезен". Набирает из тех, кого жизнь предлагает.

    Юля может и проиграть решающую битву и уйти (если БЮТ ее отпустит). Но очень многое она уже выиграла. Она, как никто другой, поспособствовала утверждению в политике новых норм.
    Она показала, что в решающий для общества момент, достойный политик должен быть вместе с народом.
    Она показала, что для достойного политика цепляться за власть нельзя.
    Она заставила Мороза понести политическую ответственность.
    Она внедрила в сознание политикума и народа норму о досрочных выборах как необходимом механизме демократии.
    И многое другое.

    Так что теперь и без Юли при власти Украина не пропадет.
    А там, глядишь, и новые достойные лидеры подрастут.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.23 | Предсказамус

      Можно и так сказать, хотя не всякая аналогия работает

      Но если Вам так удобнее, пусть будет война.
      Так вот, битва за Киев - важная, но не решающая. Поэтому я предпочел бы, чтоб поражение в этой битве научило БЮТ и ее лидера учитывать мнение своих избирателей, и не мыслить в духе "война все спишет".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.23 | cartes

        Я думаю, что она мыслит несколько иначе.

        А именно - войну нужно выиграть.
        Предсказамус пише:
        > Так вот, битва за Киев - важная, но не решающая. Поэтому я предпочел бы, чтоб поражение в этой битве научило БЮТ и ее лидера учитывать мнение своих избирателей, и не мыслить в духе "война все спишет".

        Если избирателей интересует не ехать, а шашечки, то они получат известную адьтернативу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.24 | Предсказамус

          Надеюсь, Вы ошибаетесь

          cartes пише:
          > А именно - войну нужно выиграть.
          > Если избирателей интересует не ехать, а шашечки, то они получат известную адьтернативу.
          Если "шашечки" это отсутствие одиозных личностей в депутатских списках, а "ехать" - ставить непроходные кандидатуры на мэров, то избирателей действительно интересуют шашечки, а не такая кривая езда.
          Политик, у которого есть претензии к электорату - лузер по определению. Покуда Тимошенко этим не страдала, поэтому есть надежда, что выводы из последствий своих кадровых решений она сделает правильные.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.24 | cartes

            Дык, кто ж не ошибается ..

            Предсказамус пише:
            > cartes пише:
            > > А именно - войну нужно выиграть.
            > > Если избирателей интересует не ехать, а шашечки, то они получат известную адьтернативу.
            > Если "шашечки" это отсутствие одиозных личностей в депутатских списках, а "ехать" - ставить непроходные кандидатуры на мэров, то избирателей действительно интересуют шашечки, а не такая кривая езда.

            Вот в этом месте - суть вопроса.

            Как это выглядит для меня, Тимошенко в 2005-м приняла решение - демонтировать клановую систему путем подрыва ее финансового и кадрового ресурса. А подрыв осуществить путем отбора себе части этих ресурсов. Видимо, после вице-премьерства (2000) она хорошо знала врага в лицо. И понимала, что если оставить врагу качать и дальше из бюджета, то такого финансового монстра не победить, он купит все и всех.
            Метод, конечно, не назовешь моральным. Моральным было бы просидеть жизнь в оппозиции (где тоже не очень дергаться, а то и пришибить могут).
            Ну, вот, дерибанщики (а именно они могли представлять интерес, поскольку они были активными хапальщиками и организаторами, и для них актуальным было партийное прикрытие) пришли в партию, а одесским партийцам указали на дверь.
            Т.е., с самого начала речь шла не о приличиях (моральности методов), а о победе, т.е. демонтаже клановой системы (в БЮТе нет кланов, т.е. устойчивых мощных разветвленных бизнес-образований, создавших для своих нужд партию. Дерибанщики там - просто дерибанщики, а крупный бизнес - просто крупный бизнес, временно обитающий в БЮТе).

            И выбранный метод, как это выглядит, стал давать результаты - БЮТ стал сужать поле для маневра старых восточных и новых западных кланов, вытесняя их из власти. И кланы сразу уловили эту тенденцию. Уже с 2005-го они решили устранить угрозу. Тут они действовали в двух направлениях:
            1. устранение (пока только из власти) Юли,
            2. объединение усилий ("ширка" или "Схід і Захід - разом" як варіант - "не зрадь Майдан").

            Особые возможности для нанесения ущерба кланам Юля получает на должности ПМ. Здесь она может вполне законно перенаправлять те потоки, которые текли из бюджета в клановые закрома в виде сверхприбылей, в карманы бюджетников и неработающих - потенциально своего избирателя. Урезание капиталов крупного кланового бизнеса до тех размеров, которые обусловлены нормальной прибылью, существенно ослабляет политическое влияние кланов, они становятся не в состоянии купить всех и вся. И вот с этого места начинает становиться на ноги реальная демократия. Потому что, с другой стороны, растут доходы граждан.
            Убить доходы граждан инфляцией - голубая мечта кланов. И тут есть работа для "профсоюзов крупных торговцев". Но это отдельная тема.

            > Политик, у которого есть претензии к электорату - лузер по определению. Покуда Тимошенко этим не страдала, поэтому есть надежда, что выводы из последствий своих кадровых решений она сделает правильные.

            Кстати, Тимошенко - ответственный политик, который не забывает цель, которой он служит. Если что-то вредит цели, то она принимает меры. А если нет, то нет.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.24 | Михайло Свистович

              Re: Дык, кто ж не ошибается ..

              cartes пише:
              >
              > Как это выглядит для меня, Тимошенко в 2005-м приняла решение - демонтировать клановую систему путем подрыва ее финансового и кадрового ресурса. А подрыв осуществить путем отбора себе части этих ресурсов.

              Геніально :) Губський з Осикою вже виписали на неї дооучення на розпорядження їхніми ресурсами? І збільшують ці ресурси шляхом пограбування народу в геометричній прогресії лише для того, щоб дати Тимошенко ними розпоряджатись?

              >
              > Видимо, после вице-премьерства (2000) она хорошо знала врага в лицо. И понимала, что если оставить врагу качать и дальше из бюджета, то такого финансового монстра не победить, он купит все и всех.

              А яка народу різниця, хто качає з бюджету?

              > Метод, конечно, не назовешь моральным. Моральным было бы просидеть жизнь в оппозиции.

              А ще моральним було б приходити до влади як у 2004-му, і сидіти там як у 2005-му, коли корупція враз зменшилась як шагренева шкіра.

              >
              > Т.е., с самого начала речь шла не о приличиях (моральности методов), а о победе

              Саме так

              >
              > т.е. демонтаже клановой системы

              А це не так

              >
              > в БЮТе нет кланов

              є

              >
              > И выбранный метод, как это выглядит, стал давать результаты - БЮТ стал сужать поле для маневра старых восточных и новых западных кланов, вытесняя их из власти

              І наділяючи їхніх представників депутатськими мандатами :)

              >
              > Кстати, Тимошенко - ответственный политик, который не забывает цель, которой он служит. Если что-то вредит цели, то она принимает меры.

              Які же меті вона насправді служить, якщо практично жодних заходів стосовно тим, хто діє всупере меті, нею задекларованій, вона не здійснює?
    • 2008.04.23 | Simpleton

      Cправді? а "расстрeливать бeз дурацкой волокити" скоро будeтe?

    • 2008.04.23 | media

      Кому война, а кому мать родна

      cartes пише:
      > Вашим традиционным оппонентам чхать на Ваши ценности, им важно лишь то, что Вы не стойкий солдат одной из армий. Им смешно, что Вы неудовлетворены недостаточной хорошестью своего войска. Их войско еще хуже и они прекрасно об этом осведомлены. Но они молчат (если не хвалят свой штаб), потому что понимают - идет война. Вот когда война закончится, тогда начнут чистить ряды, потому что жизнь потребует.
      Вам би, батєнька, в 37му комісаром бути - там же теж була "война", країна знаходилась у ворожому оточенні. Я звісно перебільшую, але суть та сама: виправдання дій "революційною доцільністю".
      > Так я скажу: Юля бьется за страну, потому что видит себя ее лидером и, как достойный человек, желает выглядеть на мировой арене представителем не отстоя, а чего-то интересного и сильного.
      Одних желаній мало. У неї немає стратегії розвитку країни - є ж лише бажання "перещеголять" в популізмі когось. Так поки вона прийде до "повної і остаточної влади", країна вже перейде "точку неповернення".
      >Юля знает какова реальная правда военной жизни, поэтому набирает людей по принципу "полезен на войне или не полезен".
      Цар все знає, не те що ми, сірі.
      > Набирает из тех, кого жизнь предлагает.
      "Нє ми такіє - жизнь такая".
      > Юля может и проиграть решающую битву и уйти (если БЮТ ее отпустит). Но очень многое она уже выиграла. Она, как никто другой, поспособствовала утверждению в политике новых норм.
      Яких конкретно норм? :) Так, ну хіба що збільшила ціну за включення до списків, оце нові норми, дійсно.
      > Она показала, что в решающий для общества момент, достойный политик должен быть вместе с народом.
      А як це, розкажіть.
      > Она заставила Мороза понести политическую ответственность.
      > Она внедрила в сознание политикума и народа норму о досрочных выборах как необходимом механизме демократии.
      Ну і толку. Зовнішня подібність цих механізмів до демократичних процедур не означає їх демократичного змісту. Тим більше, що ніде в світі (в Європі принаймні) немає "обнулення списків", імперативного мандату
      Тобто, я не жалію за Морозом, але те що його нема - ну будемо відверті, воно що, "покращило життя"?

      > Так что теперь и без Юли при власти Украина не пропадет.
      Ура.
      > А там, глядишь, и новые достойные лидеры подрастут.
      А де ж вони візьмуться?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.23 | ОРИШКА

        Ну, на последний вопрос есть честный биологический ответ..

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.23 | Simpleton

          "Дeти наших начальников станут начальниками наших дeтeй"?

        • 2008.04.23 | media

          Олесь Довгий - чим не біологічєскій отвєт, а?

      • 2008.04.23 | cartes

        Кому война, а кому мать родна // Для красного словца сказанули?

        media пише:
        > Вам би, батєнька, в 37му комісаром бути - там же теж була "война", країна знаходилась у ворожому оточенні. Я звісно перебільшую, але суть та сама: виправдання дій "революційною доцільністю".

        Ви не перебільшуєте, Ви спотворюєте суть. У сталінському СРСР не було демократії. Юліна діяльність, навпаки, стверджує демократію в країні. Ви ж не будете заперечувати, що вона знаходиться при владі завдяки виборам? Більше того, вона є прихильником частих виборів, які б корегували діяльність обраної влади, якщо вона діє всупереч оголошеним перед виборами намірам.

        > Одних желаній мало. У неї немає стратегії розвитку країни - є ж лише бажання "перещеголять" в популізмі когось.

        У неї є бажання, наприклад, запровадити продаж майна виключно на відкритих аукціонах. Це є популізм? Є бажання виконувати обіцянки, і це є популізм? Є бажання утворити стійку структуру влади, і це є популізм? Якої Вам стратегії ще потрібно у цій дуркуватій країні?

        > >Юля знает какова реальная правда военной жизни, поэтому набирает людей по принципу "полезен на войне или не полезен".
        > Цар все знає, не те що ми, сірі.

        Так давайте, йдіть у лідери, то й побілієте ..

        > > Набирает из тех, кого жизнь предлагает.
        > "Нє ми такіє - жизнь такая".

        Як раз "ми" і є те життя.

        > > Юля может и проиграть решающую битву и уйти (если БЮТ ее отпустит). Но очень многое она уже выиграла. Она, как никто другой, поспособствовала утверждению в политике новых норм.
        > Яких конкретно норм? :)

        Наприклад, відкритого продажу державного майна ("Кріворіжсталь").
        Наприклад, оцінювання діячів не за деклараціями, а за справами.

        > > Она показала, что в решающий для общества момент, достойный политик должен быть вместе с народом.
        > А як це, розкажіть.

        А так, як у листопаді 2004-го.

        > > Она заставила Мороза понести политическую ответственность.
        > > Она внедрила в сознание политикума и народа норму о досрочных выборах как необходимом механизме демократии.
        > Ну і толку. Зовнішня подібність цих механізмів до демократичних процедур не означає їх демократичного змісту. Тим більше, що ніде в світі (в Європі принаймні) немає "обнулення списків", імперативного мандату

        Ми ж не в їхній європі живемо, а в нашій, чи Ви не помітили? :) Демократичний зміст є: у народа запитують, чию діяльність при владі він схвалює, а чию ні. Якого Вам ще змісту потрібно?

        > Тобто, я не жалію за Морозом, але те що його нема - ну будемо відверті, воно що, "покращило життя"?

        Якщо мати на увазі "політичне життя", то безумовно "ексцесс Мороза" його покращав.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.24 | Михайло Свистович

          Re: Кому война, а кому мать родна // Для красного словца сказанули?

          cartes пише:
          >
          > Юліна діяльність, навпаки, стверджує демократію в країні

          Не стверджує

          >
          > Ви ж не будете заперечувати, що вона знаходиться при владі завдяки виборам? Більше того, вона є прихильником частих виборів, які б корегували діяльність обраної влади, якщо вона діє всупереч оголошеним перед виборами намірам.

          Демократія - це не лише вибори. В Росії теж вибори не заборонені.

          >
          > Є бажання виконувати обіцянки

          Немає

          >
          > Ми ж не в їхній європі живемо, а в нашій, чи Ви не помітили? :) Демократичний зміст є: у народа запитують, чию діяльність при владі він схвалює, а чию ні. Якого Вам ще змісту потрібно?

          Не такого як в Росії, де народ також схвалює путіноїдів

          >
          > Якщо мати на увазі "політичне життя", то безумовно "ексцесс Мороза" його покращав.

          Чим? Неробочою Верховною Радою?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.24 | cartes

            І це все? Малувато ..

            Михайло Свистович пише:
            > cartes пише:
            > > Юліна діяльність, навпаки, стверджує демократію в країні
            > Не стверджує

            Стверджує.
            > Демократія - це не лише вибори. В Росії теж вибори не заборонені.

            Може нагадаєте, коли в Росії останнього разу були позачергові вибори ?

            > > Є бажання виконувати обіцянки
            > Немає

            Є.

            > > Ми ж не в їхній європі живемо, а в нашій, чи Ви не помітили? :) Демократичний зміст є: у народа запитують, чию діяльність при владі він схвалює, а чию ні. Якого Вам ще змісту потрібно?
            > Не такого як в Росії, де народ також схвалює путіноїдів

            Тому що путіноїди для росіян краще єльценоїдів.
            А якщо наш народ Вам видається надто "не таким", то тре займатися народом, який тих політиків народжує і виховує, а не політиками, яких народ же ж обирає. Створіть популярний телеканал національного значення і вчить народ розуму. І розумний народ почне обирати правильні політсили (чи в нас таких немає? Тоді до кого ж претензії? Пропонуєте відмовитись від виборів?)

            > > Якщо мати на увазі "політичне життя", то безумовно "ексцесс Мороза" його покращав.
            > Чим? Неробочою Верховною Радою?

            Тим, що більше таких морозів не з'явиться.
            Отже, політики починають потехеньку відповідати "за базар".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.24 | Михайло Свистович

              Фанатам завжди буде малувато

              cartes пише:
              >
              > Стверджує

              не стверджує

              >
              > Може нагадаєте, коли в Росії останнього разу були позачергові вибори ?

              Я не слідкую за тамтешніми подіями (здається у 2000 році), але хіба, якби Путін проголосив там дострокові вибори, це б свідчило про збільшення в Росії демократії?

              >
              > Є

              нема

              >
              > Тому що путіноїди для росіян краще єльценоїдів

              Але демократії при єльциноїдах було більше

              > А якщо наш народ Вам видається надто "не таким", то тре займатися народом, який тих політиків народжує і виховує, а не політиками, яких народ же ж обирає

              І політиками також треба займатися, якщо вони чинять аморально і цим підтримують беззаконня

              > Створіть популярний телеканал національного значення і вчить народ розуму

              Дайте гроші та гарантуйте надання ліцензії - створю.

              > Пропонуєте відмовитись від виборів?

              Ні, пропоную лише не вважати їх єдиним мірилом демократії

              >
              > Тим, що більше таких морозів не з'явиться

              Не факт

              > Отже, політики починають потехеньку відповідати "за базар"

              Лише за окремі види неприхованого базару
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.24 | cartes

                Як завжди, дякую за увагу.



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".