МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дострокові президентські вибори: нова Конституція та імпічмент

04/28/2008 | media
Сценарій розвитку політичних подій (фантастичний :)
Травень (червень) - ухвалення "БЮТівсько-регіонального" проекту нової Конституції. Направлення його до Конституційного Суду.
Літо-вересень - прийняття рішення КС. З огляду на спрямування останніх рішень цієї інстанції, воно буде позитивним, незважаючи на певні "нестиковки".
Вересень-жовтень - прийняття змін до Конституції в цілому. Однак, для повної імплементації її необхідні дострокові парламентські і президентські вибори. Парламент може ухвалити консенсусне рішення про перевибори (у разі продовження співпраці БЮТ і регіонів), Президент же "у відставку нне піде" (С).
В такому разі, відповідно до зміненої в частині, зокрема, додаткових повноважень парламентських слідчих комісій Конституції, парламент вже восени ініціює процедуру імпічменту.
Приводи - наприклад, непогодження Президентом своїх нормативних актів з Урядом (про призначення губернаторів, ст. кримінального кодексу про перевищення владних повноважень). Ну, і можна знайти щось із газових угод чи інших злодєяній (благо Русь завжди рада старатися), щоб народу було зрозуміліше.
Робота спеціальних прокурорів і спеціальних слідчих, яка може розпочатися вже восени після початку процедури імпічменту, не буде дуже тривалою (максимум до Нового року). А там, у січні, ВР приймає перед зимовими канікулами рішення про звинувачення Президента України (вистачає співпраці між БЮТ і регіонами).
Далі м"яч переходить до Верховного (Онопенко) та Конституційного (який здогадається, де вітер дує) судів. Вони довго затягувати процес не будуть.
Народ на майдан, окрім пари тисяч фанатів Ющенка, звісно ж, не вийде. Надії Ющенка на силовиків можуть виявитися марними, а спроба державного перевороту може лише прискорити події.
На початку лютого ВР (шляхом особистого висловлювання кожного депутата, як це було напр. в Бразилії в 92 році) приймає рішення про здійснення імпічменту та призначення на травень дострокових президентських і парламентських виборів.
З Ющенка таким чином буде зняте звання Президента України і відкриється можливість для притягнення його вже до кримінальної відповідальності. Тут багато що залежить від результату дострокових виборів. Янукович, щоб не створювати прецеденту, навряд чи буде здійснювати "політичну розправу" - його цілком влаштує політична розправа над колишнім "героєм Майдану". Натомість, Тимошенко як людина більш мстива і задля демонстрації "нової якості нової влади" може Віктора Андрійовича і посадити, або принаймні розпочати судовий процес.
Звісно, він закінчиться обвинувачувальним вироком. Поряд з Ющенком будуть сидіти його "любі друзі і гарні хлопці". Навряд чи його посадять - швидше за все, відразу по зачитанню вироку Президент здійснить акт милосердя (бо народ уже почне його жаліти, як Рудьковського) і помилує свого попередника (як це було в Південній Кореї).
Така от історія...

Відповіді

  • 2008.04.28 | 123

    Балога теж щось придумає

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.04.28 | Тестер

    Я думаю в когось серйозне загострення. Карвалол - терміново!

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.28 | media

      Не розумієте Ви жартів

    • 2008.04.28 | Simpleton

      У світлі сьогоднішніх домовлeностeй із Росією[(л)і цe щe нe всe]

      нe відкидав би повністю таку можливість. Для чого прeзидeнт у напівколонії?

      http://www2.pravda.com.ua/news/2008/4/28/75293.htm
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.28 | сябр

        Статус напівколонії визначається не договорами про співробітницт

        Обовязок будь-якого премєра - намагатися налагодити нормальні відносини з сусідами. звичайно, не забуваючи при цьому національних інтересів. Тимошенко просто виконує свою роботу, і виконує досить добре.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.28 | Vyacheslav

          Re: Статус напівколонії визначається не договорами про співробіт

          сябр пише:
          > Обовязок будь-якого премєра - намагатися налагодити нормальні відносини з сусідами. звичайно, не забуваючи при цьому національних інтересів.
          ось цього зовсім не помітно.

          > Тимошенко просто виконує свою роботу, і виконує досить добре.
          Не сказав би.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.28 | Предсказамус

            Нихрена не понял

            Что там не так? Или мы что-то разное читали?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.28 | Vyacheslav

              Re: Нихрена не понял

              Я не бачу як інтеграція всього-чого-тільки-можна (навігації, авіабудування, забезпечення паливом АЕС, космічної галузі) з Росією відповідає національним інтересам України. Поки що ніяких договорів не підписано, але, коли їх буде підписано, може бути вже пізно - стратегічні галузі української промисловості можуть просто перейти під контроль _однієї_ _сусідньої_ _не дуже дружньої_ держави7
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.28 | Предсказамус

                Вы серьезно?

                Vyacheslav пише:
                > Я не бачу як інтеграція всього-чого-тільки-можна (навігації, авіабудування, забезпечення паливом АЕС, космічної галузі) з Росією відповідає національним інтересам України.
                Это Вы называете "все что можно?" Я бы назвал "все, что в жопе".

                > Поки що ніяких договорів не підписано, але, коли їх буде підписано, може бути вже пізно - стратегічні галузі української промисловості можуть просто перейти під контроль _однієї_ _сусідньої_ _не дуже дружньої_ держави
                С каких хренов перейдет под контроль? Томущо Юлька-воровка?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.28 | Simpleton

                  Типовий договір африканської країни зі CШA, наприклад.

                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.04.28 | Предсказамус

                    А внятно можете?

                    Тут лозунгами каждый Свистович умеет разговаривать. Попробуйте конкретно.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.04.28 | Михайло Свистович

                      Re: А внятно можете?

                      Предсказамус пише:
                      > Тут лозунгами каждый Свистович умеет разговаривать.

                      А Предсказамус навіть ними не вміє розмовляти :)
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.04.28 | Предсказамус

                        Угу

                        Михайло Свистович пише:
                        > Предсказамус пише:
                        >> Тут лозунгами каждый Свистович умеет разговаривать.
                        > А Предсказамус навіть ними не вміє розмовляти :)
                        Я действительно не умею разговаривать лозунгами :( Потому, наверное, и не состоялся в свое время как комсомольский работник.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.04.28 | Simpleton

                      Нажаль, нe маю багато часу. Дужe коротко і лишe два пункти.

                      І). Росії потрібні ринки збути для застарілих ядeрних тeхнологій, бо на них заснована її ядeрна програма. Тож нам будуть збувати тe лайно (цe нe пeрeбільшeння - Чорнобиль, думаю, "канфeткой" ніхто нe назвe), що привeдe (1) до забруднeння України; (2) зробить її вразливою до "нeядeрної-ядeрної" атаки на чорнобильського типу рeактори; (3) поставить в залeжність від російської доброю волі в eнeргозабeзпeчeнні; (4) зупинить розвиток бeзпeчної з точки зору (1)-(3) канадської тeхнології. (З точки зору національних інтeрeсів України орієнтуватися слід самe на нeядeрні дeржави типу Канади, а нe бути збирачeм лайна з-під чиєїсь програми ядeрної зброї. Особливо коли цю зброю обіцяють використати проти тeбe.) Нарeшті, (5) науково-тeхнічний потeнціал України будe використовуватися на користь Росії, бо самій Україні ніколи нe стати врівeнь зі CША, Францією і іншими ядeрними дeржавами у виробництві ядeрних тeхнологій цього типу на eкспорт хоча б тому, що ми нe зможeмо забирати назад збройний плутоній чи інші подібні компонeнти (цe заборонeно міжнародними договорами про бeз'ядeрний статуус).

                      ІІ). ГЛОНАCC. Цe, фактично, систeма навeдeння ядeрних боєголівок. "ГЛО" озбначає "глобальна". Тож Україна збирається брати участь у фінансуванні (чи є сумніви у тому, що Україну будуть тримати на вeличeзній відстані від усіх чутливих тeхнологій?), фактично, стратeгічної наступальної зброї Росії. Очeвидно, що самій Україні цe абсолютно нeпотрібно. Усe, на що можeмо очікувати - відновлeння Джeксона-Вeніка і погіршeння відносин зі Штатами.

                      Ну і т. д.

                      Про воровку (цe Ви згадали). Мабуть, цe і є та ціна, яку Україна заплатить за гріхи молодості Тимошeнко (ну і, звичайно, за її бeзбідну старість).
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.04.28 | Bayan

                        Мушу з цим погодитись, як нe хочeться

                        при усій повазі до ЮТ. Окрім "вароффкі", звичайно.


                        Simpleton пише:
                        > І). Росії потрібні ринки збути для застарілих ядeрних тeхнологій, бо на них заснована її ядeрна програма. Тож нам будуть збувати тe лайно ...
                      • 2008.04.28 | сябр

                        і які пропозиції?

                        американці теж пропонують нам не найновіше. І взагалі будь-хто. Але більшість існуючого ядерного обладанання завязана саме на росію. І їхня промисловість завязана. наприклад. на українські турбіни.Те саме стосується авіабудування та іншого. Приїде до нас премєр-міністр канади, будемо домовлятися с канадою. і взагалі - Ви хочете. щоб тимошенко домовлялась із Зубковим про співробітництво україни з Канадою? :)
                      • 2008.04.28 | Vyacheslav

                        Re: Нажаль, нe маю багато часу. Дужe коротко і лишe два пункти.

                        Simpleton пише:
                        > І). Росії потрібні ринки збути для застарілих ядeрних тeхнологій, бо на них заснована її ядeрна програма. Тож нам будуть збувати тe лайно (цe нe пeрeбільшeння - Чорнобиль, думаю, "канфeткой" ніхто нe назвe), що привeдe (1) до забруднeння України; (2) зробить її вразливою до "нeядeрної-ядeрної" атаки на чорнобильського типу рeактори;

                        Як би там не було, але про будівництво реакторів "чорнобильського" типу мова в будь-якому разі не йде - якщо Росія щось запропонує - то це реактори типу ВВЕР - як на усіх АЕС України, крім Чорнобиля.

                        > (3) поставить в залeжність від російської доброю волі в eнeргозабeзпeчeнні;

                        Оце якраз найбільш імовірно.

                        > (4) зупинить розвиток бeзпeчної з точки зору (1)-(3) канадської тeхнології.

                        Причому якісь заяви щодо відмови від альтернативних ядернитх технологій нещодавно вже прозвучали з боку уряду.

                        >
                        > ІІ). ГЛОНАCC. ***. Очeвидно, що самій Україні цe абсолютно нeпотрібно.

                        Якщо Україна збирається входити до складу ЄС то й навігаційну систему слід інтегрувати саме з європейською.
                      • 2008.04.28 | Предсказамус

                        Вынужден не согласиться

                        1. Вы видите сотрудничество как обязанность Украины делать что-то вопреки своим интересам в интересах того, с кем она сотрудничает. Причем считаете заранее, что ни о чем хорошем с Россией мы договориться не можем по определению. В то же время Вы говорите так, будто отбоя нет от США или Канады, которые рвутся посотрудничать с нами в вопросах ядерной энергетики. Ни то, ни другое не соответствует действительности.

                        2. Относительно ГЛОНАСС - это аналог GPS, причем эти системы уже договорились об обмене информацией. Получается, с Россией в вопросах навигации могут сотрудничать только янкесы?

                        Simpleton пише:
                        > Про воровку (цe Ви згадали). Мабуть, цe і є та ціна, яку Україна заплатить за гріхи молодості Тимошeнко (ну і, звичайно, за її бeзбідну старість).
                        Этот комментарий во многом проясняет Вашу позицию по предыдущим пунктам.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.04.28 | Vyacheslav

                          Re: Вынужден не согласиться

                          Предсказамус пише:
                          > 2. Относительно ГЛОНАСС - это аналог GPS, причем эти системы уже договорились об обмене информацией. Получается, с Россией в вопросах навигации могут сотрудничать только янкесы?

                          Невже американці переводять свою систему навігації на ГЛОНАСС?
                        • 2008.04.28 | сябр

                          Система ГЛОНАСС- це фікція, і Тмошенко це відомо

                          Це просто звичайна політична заява. 95% якої ніколи не буде здійснено. памятаєте, скільки разів кравчук і кучма підписували декларації про наміри інтеграції. І що?... для тимошенко важливо продемонструвати позитивні зовнішньополітичні результати. також і для керівництва росії важливо продемонструвати добрі відносини з україною-досить з неї і такої перепони на шляху до СОТ. як грузія.
                          тобто, звичайна піар-акція, причому обопільна. Звичайно, ніякої 10-річної газової угоди з Росією теж не буде. Іншого зараз при будь-якому премєрі досягти неможливо.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.04.28 | Михайло Свистович

                            Звідки Ви знаєте, що їй це відомо?

                        • 2008.04.29 | Shooter

                          Re: Вынужден не согласиться

                          Предсказамус пише:

                          > 2. Относительно ГЛОНАСС - это аналог GPS, причем эти системы уже договорились об обмене информацией. Получается, с Россией в вопросах навигации могут сотрудничать только янкесы?

                          Україна ж ВЖЕ підписала угоду з ЄС щодо співпраці по Галілео - системи суттєво кращої та потужнішої, ніж ГЛОНАСС. От і в мене виникає логічне питання: невже Україна така потужна держава та ще й, виглядає, одна єдина в світі, яка може брати участь одночано в двох дорогих космічних проектах, та ще й прямо конкуруючих один одному?
                      • 2008.04.28 | Simpleton

                        Коротка відповідь усім: НМД, якщо додати попeрeдні домовлeності

                        про виготовлeння на замовлeння Росії стратeгічних міжконтинeнтальних ракeт, то цeй договір є зобовязанням України забeзпeчити усю можливу допомогу для озброєння Росії у її протистоянні зі CША. Чи є цe в інтeрeсах українського народу - нeхай кожeн вирішує для сeбe. Нагадаю тільки, що аналогічний договір про військовe співробітництво (лишe на більш вигідних для Україні принципах - бо Україна тоді була набагато сильнішою) підписав свого часу Богдан Хмeльницький.
                      • 2008.04.29 | троль ak1001

                        ці застарілі ядерні технології насправді

                        одни з кращих

                        крім того оскільки наша ядерна галузь побудована коло ВВЕРів то будувати промислове виробництво вокруг інших технологій в умовах нашої економики - повне безглуздя

                        а ось ГЛОНАСС, російські нанотехнології і міст через керченську протоку - конкретна фігня
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.04.29 | Shooter

                          Було колись літо-літо ;)

                          троль ak1001 пише:
                          > одни з кращих

                          Чим саме?

                          Не мають переваги СANDU щодо використання незбагаченого урану.

                          Не мають переваги французького підходу, коли вигорене "cвіже" паливо знову переробляється в нове паливо (MOX), чим економиться на збагаченні та понижується радіоактивність "фінальних відходів".

                          Не мають системи пасивної безпеки.

                          То чим саме вони є кращі?
    • 2008.04.29 | Simpleton

      Ось, НМД, щe один аргумeнт: починається, фактично, війна. (л)

      http://www2.pravda.com.ua/news/2008/4/29/75301.htm
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.29 | Михайло Свистович

        І цю війну обидві воюючі сторони ведуть з Україною

        Хоча і не бажають цього.
  • 2008.04.28 | 100%

    Re: Дострокові президентські вибори: нова Конституція та імпічмент

    media пише:
    > Сценарій розвитку політичних подій (фантастичний :)
    > Звісно, він закінчиться обвинувачувальним вироком. Поряд з Ющенком будуть сидіти його "любі друзі і гарні хлопці". Навряд чи його посадять - швидше за все, відразу по зачитанню вироку Президент здійснить акт милосердя (бо народ уже почне його жаліти, як Рудьковського) і помилує свого попередника (як це було в Південній Кореї).
    Скоріше за все перелічені особи найдуть притулок в братній державі, про що вже почались переговори, замість газу, і де Петрогаз зведе хороми поряд з Бакаєм.
  • 2008.04.28 | Горицвіт

    Буде інакше

    Після того, як БЮТ і ПР проголосують зміни в Конституцію і направлять в Конституцйний суд, президент вживе заходів, щоб зупинити переворот. Чому переворот? Бо ці зміни будуть прийняти з грубими порушеннями регламенту і Конституції. Тому президент їх зупинить, вони не визнають, утвориться двовладдя. А що буде далі - не знаю. Там область перемішаних можливостей.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.28 | Simpleton

      Пeрeпрошую, а для чого їм будe потрібно приймати цe з грубими

      порушeннями? Чи Ви вважаєтe, що Ющeнко просто скажe, що там були порушeння і Юля з Януком похнюплять голови і підуть вибачатися до "народного прeзидeнта"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.28 | Горицвіт

        ці люди інакше не вміють

        і ще будуть поспішати.
    • 2008.04.28 | media

      А як "Президент їх зупинить"?

      Крім орлів Гелетея, інших способів у нього нема. Ну, розпустить він ВР, оголосить референдум. А хто буде виконувати ці укази? Губернатори? Вони теж живуть не сьогоднішнім днем. В обласних радах у БЮТ і ПР - більшість.
      З орлами не теж так просто. Україна - це держава рейдерів, але народ не дурний, і помирати за чужих дядь-тьоть ніхто не буде. Силовики активно втручатися не будуть, а депутатів для "живого щита" вистачить (вистачило ж під час штурмів Генпрокуратури). Якщо Шемчука не посадили в крісло Генпрокурора тоді, коли за нього героїчно бився Губський :) то чому мають зараз "розпустити парламент"? Всі ж не сьогоднішні і знають, що не сьогодні, так завтра Ющенко відійде. А майбутнє - в будь-якому разі за "заколотниками", не зараз, так після президентських виборів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.28 | Горицвіт

        ну деталі розписувати не варто, але

        думаю, що президент має достатньо засобів для таких речей, при бажанні і рішучості. А до рішучості заколотники його штовхнуть.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.28 | ilia25

          От тоді буде вам і Євро, буде вам і НАТО

          Здогадайтеся, хто стане найкращим другом Ющенка, коли Захід розпочне бойкот диктатора?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.29 | media

            Ага. Усьо будєт

            Якщо все закінчиться сльозоточивим газом, то да. Можливі санкції. Якщо ж дійде до стрілянини - то таки да, країна ще далі зануриться (за Кучми теж здавалось, що "далі вже нікуди", але в деяких аспектах виявилося ого-го куди.
            Та втім думаю, вони сядуть і "дойдут до какого-нибудь компромисса" (С) Веселі яйця, серія про Медведчука і Хав"єра Соланича.
            До речі, для Ющенка найпростіше буде - "піддатися" зі збереженням гарантій (можливо, "якщо даватимуть" - навіть символічного поста Президента).
            А найкраще, якби взагалі Конституцію не змінювали, бо ж нє мєбєль переставлять треба... Але втім, ніхто до цього не прислухається :(
          • 2008.04.29 | Горицвіт

            бойкот-не бойкот, а стабільність сильно порушиться

            тому НАТО і т.п. - віддалиться. Можна було б подумати, що вороги спеціально створюють ці ситуації, щоб загальмувати євроінтеграцію України. Але ж рівень наших політиків дозволяє припустити, що багато чого робиться по власній волі через дурість.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.29 | Предсказамус

              "А нас за що?!"

              Горицвіт пише:
              > Можна було б подумати, що вороги спеціально створюють ці ситуації, щоб загальмувати євроінтеграцію України. Але ж рівень наших політиків дозволяє припустити, що багато чого робиться по власній волі через дурість.
              Если забыть, кто именно затеял незаконную возню вокруг Конституции в преддверии президентских выборов, то Ваше негодование, бесспорно, справедливо.
              А если не забывать, то приходишь к неизбежному выводу: в президентском кресле сегодня мы имеем обезьяну с гранатой. И вопрос дальнейшего пребывания Ющенко во главе государства становится вопросом государственной безопасности.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.29 | Горицвіт

                Re: "А нас за що?!"

                Предсказамус пише:
                > Горицвіт пише:
                > > Можна було б подумати, що вороги спеціально створюють ці ситуації, щоб загальмувати євроінтеграцію України. Але ж рівень наших політиків дозволяє припустити, що багато чого робиться по власній волі через дурість.
                > Если забыть, кто именно затеял незаконную возню вокруг Конституции в преддверии президентских выборов, то Ваше негодование, бесспорно, справедливо.


                (1) В мене нема негодованія.
                (2) Возня до цього часу законна, причому з обох боків. Хто завгодно може писати проекти конституції. А ми, до речі, жодного проекта і не бачили, тільки "витоки".


                > А если не забывать, то приходишь к неизбежному выводу: в президентском кресле сегодня мы имеем обезьяну с гранатой. И вопрос дальнейшего пребывания Ющенко во главе государства становится вопросом государственной безопасности.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.29 | Предсказамус

                  Это проблема зрения

                  Горицвіт пише:
                  > (1) В мене нема негодованія.
                  Не настаиваю. Возможно, о врагах и дураках Вы писали совершенно спокойно.

                  > (2) Возня до цього часу законна, причому з обох боків. Хто завгодно може писати проекти конституції. А ми, до речі, жодного проекта і не бачили, тільки "витоки".
                  Тогда расскажите о правовых основаниях создания конституционного тусняка под крылом СП (забыл, как они его называют, сорри). Ну и о законности тех способов реализации его решений, которые озвучивали Ющенко и Балога.

                  Плохо, когда не видишь очевидного. Еще хуже, когда не хочешь этого видеть.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.04.29 | Горицвіт

                    Re: Это проблема зрения

                    Предсказамус пише:
                    > Горицвіт пише:
                    > > (1) В мене нема негодованія.
                    > Не настаиваю. Возможно, о врагах и дураках Вы писали совершенно спокойно.


                    Да.


                    > > (2) Возня до цього часу законна, причому з обох боків. Хто завгодно може писати проекти конституції. А ми, до речі, жодного проекта і не бачили, тільки "витоки".
                    > Тогда расскажите о правовых основаниях создания конституционного тусняка под крылом СП (забыл, как они его называют, сорри).


                    Дорадчий орган при президенті. На тих же правах діє багато всяких рад.


                    > Ну и о законности тех способов реализации его решений, которые озвучивали Ющенко и Балога.

                    Вони багато чого говорили. В будь-якому випадку це дискусія, мрії і пропозиції (це щоб не заглиблюватися в конкретику).


                    > Плохо, когда не видишь очевидного. Еще хуже, когда не хочешь этого видеть.

                    Вгадування думок і бажань через інтернет - сумнівне заняття.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.04.29 | Горицвіт

                      щоб скоротити дискусію

                      то скажу, що я не кажу, що президент хароший. Зокрема, з цією конституційною радою він повністю проігнорував розумні пропозиції, які писалися, наприклад, на Майдані. А весь процес зробив інтриганським і закритим, що неправильно.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.04.29 | Предсказамус

                        И?

                        Что бы Вы предложили сделать БЮТ (да и ПРУ) в такой ситуации?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.04.29 | Горицвіт

                          прийняти закон про Конституційну Асамблею

                          і в відкритій суспільній дискусії прийняти зміни в Конституцію, які орієнтовані на людей і країну, а не на миттєві політичні інтереси вождів. Якщо говорити про Конституцію.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.04.29 | samopal

                            Це вимає змін у Конституції. 300+ голосів - і впірьйод!

                            Чи ви пропонуєте якийсь інший спосіб зміни Конституції, ніж передбачає сама Конституція? :p
                            До речі, а як ви уявляєте собі "підтримку суспільства" - як 50%+1 голос тих, хто взяв участь у референдумі, чи 2/3+ голосів віж усього "конституційного складу суспільства" - тобто тих, хто має право голосу?
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2008.04.29 | Горицвіт

                              Вимагає. Так і треба розробити, внести і схвалити. Яка проблема?

                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2008.04.29 | Предсказамус

                                Много проблем.

                                Первая проблема в том, что БЮТ и ПРУ плоть от плоти правящей "элиты", поэтому ожидать от них самоубийственных поступков глупо.
                                Вторая - обезьяна с гранатой. Если каким-то чудом ВР примет нормальную законодательную базу для нормальной КА, это в любом случае будет конец президенства Ющенко. И реакция будет соответствующей.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2008.04.29 | Горицвіт

                                  КА - це прийнятний компроміс, який не веде до катастрофи

                                  на відміну від "силових" способів з непередбачуваними (і для держави, і для учасників) наслідками. По-друге, ініціатор такого кроку автоматично стає більш легітимним, ніж опоненти. Бо прагне більшого залучення народу.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2008.04.29 | samopal

                                    Коипроміс кого з ким? На якій підставі?

                                    Кого у нинішній структурі влади ви вважаєте "менш легитимним"?
                                    Про які "силові рішення" ви згадуєте?
                              • 2008.04.29 | samopal

                                То чого пхати якісь неконституційні нацради?

                                От нехай розроблять проект змін до Конституції, який передбачає процедуру внесення тих змін в обхід парламенту і спробують через той парламент протягти. А поки-що було б цікаво дізнатися, чим когось не влаштовує нинішня законна процедура, і кого саме. ;)
                    • 2008.04.29 | Предсказамус

                      Re: Это проблема зрения

                      Горицвіт пише:
                      > Дорадчий орган при президенті. На тих же правах діє багато всяких рад.
                      В который включают премьера без его согласия?

                      > Вони багато чого говорили. В будь-якому випадку це дискусія, мрії і пропозиції (це щоб не заглиблюватися в конкретику).
                      Когда глава государства позволяет себе помечтать вслух о незаконном механизме замены Конституции, а его секретарь эти мечты конкретизирует, таким мечтам можно давать правовую оценку в рамках Криминального кодекса.

                      >> Плохо, когда не видишь очевидного. Еще хуже, когда не хочешь этого видеть.
                      > Вгадування думок і бажань через інтернет - сумнівне заняття.
                      Тогда я пас - не могу придумать третьего варианта.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.04.29 | Горицвіт

                        Re: Это проблема зрения

                        Предсказамус пише:
                        > Горицвіт пише:
                        > > Дорадчий орган при президенті. На тих же правах діє багато всяких рад.
                        > В который включают премьера без его согласия?


                        Точно без згоди? Тоді не знаю. Якщо президент не має такого права (давати доручення уряду ніби має право?), тоді він, можливо, перевищив свої повноваження.



                        > > Вони багато чого говорили. В будь-якому випадку це дискусія, мрії і пропозиції (це щоб не заглиблюватися в конкретику).
                        > Когда глава государства позволяет себе помечтать вслух о незаконном механизме замены Конституции, а его секретарь эти мечты конкретизирует, таким мечтам можно давать правовую оценку в рамках Криминального кодекса.


                        Я не спеціаліст, але сумнівно, що заяви типу "було б добре, якби народ прийняв Конституцію на референдумі" тягнуть на кримінальну оцінку. Тмм більше, що до недавнього рішення КС там не було ясності.


                        >
                        > >> Плохо, когда не видишь очевидного. Еще хуже, когда не хочешь этого видеть.
                        > > Вгадування думок і бажань через інтернет - сумнівне заняття.
                        > Тогда я пас - не могу придумать третьего варианта.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.04.29 | media

                          Не має Президент права давати доручення Уряду


                          > Точно без згоди? Тоді не знаю. Якщо президент не має такого права (давати доручення уряду ніби має право?), тоді він, можливо, перевищив свої повноваження.
                          Не має він такого права. А перевищення повноважень Президентом - та він це на кожному кроці робить.
                          >
                          >
                          > > > Вони багато чого говорили. В будь-якому випадку це дискусія, мрії і пропозиції (це щоб не заглиблюватися в конкретику).
                          Я дуже сподіваюся, що все це так і залишиться на рівні мрій і пропозицій. Не хочеться змінювати погану Конституцію на ще гіршу.
              • 2008.04.29 | Михайло Свистович

                Re: "А нас за що?!"

                Предсказамус пише:
                >
                > А если не забывать, то приходишь к неизбежному выводу: в президентском кресле сегодня мы имеем обезьяну с гранатой

                В прем"єрському теж

                >
                > И вопрос дальнейшего пребывания Ющенко во главе государства становится вопросом государственной безопасности

                Як і питання перебування Тимошенко на посаді п-ма.

                Але нема на те ради (с) Людкевич
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.29 | Simpleton

                  Так отож... :(((

        • 2008.04.28 | Володимир

          Re: ну деталі розписувати не варто, але

          ...штовхнуть, і стане гарант балоги захищати фінансові інтереси свої, балогини та ахмєткини, прикриваючись необхідністю порятунку держави.
        • 2008.04.29 | media

          Е, так ви не забувайте про рішучість заколотників

          коли двоє на одного, то...
        • 2008.04.29 | Свiдомий

          Це про минулорічний цирк з "походом внутрішніх військ на Київ"?

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.04.29 | Sean

    А я думаю,все буде дещо по-іншому

    вони кусатимуть один одного за дупи ще протягом певного часу (дай Боже, щоб не завалили при цьому стратегічні речі і не розвалили державу взагалі), а потім,як у тому анекдоті, прийде лісник і вижене всі взаємопоборюючі сторони "ік чортової тітки" ©
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.04.29 | Mossad

    не буде ніякого милосердя

    Настолько же талантливый военачальник, насколько и жестокий завоеватель, преемник Яна Жижки, правитель Чехии Прокоп Великий отвечал на просьбы католиков о пощаде мрачными словами пророка Исайи: «Потому что я звал — и вы не отвечали, говорил — а вы не слушали, но делали злое в очах моих и избирали то, что было неугодно мне. Поэтому я предназначаю вас под меч. Все вы погибнете».
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.29 | Abbot

      А потом украинцы вернут себе власть...

      И мы процитируем это Вам. И Вашим хозяевам.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.29 | Mossad

        Господарі є у вас. Ляльководи рівня

        заступників начальників відділу управління Держдепу.

        Не соромно?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.29 | Михайло Свистович

          Re: Господарі є у вас. Ляльководи рівня

          Mossad пише:
          > заступників начальників відділу управління Держдепу

          Брехати негарно. Нема. Бо, якби були, сиділи б ви вже всі давно по тюрмах.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.29 | Mossad

            якраз навпаки

            Оскільки помаранчеві несамостійні, то їм не даютьопуститися до цілковитого нацистського варварства, бо ж американські боси тепер побоюються Росію.

            Розв'язали же США руки своїм попихачам у Боснії, Косові. А тепер зась.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.29 | Михайло Свистович

              Re: якраз навпаки

              Mossad пише:
              > Оскільки помаранчеві несамостійні, то їм не даютьопуститися до цілковитого нацистського варварства, бо ж американські боси тепер побоюються Росію.

              Не смішіть. З чого б це велетню боятися карлика. Порівняйте ВВП США та Росії.
  • 2008.04.29 | cartes

    Звідки така характеристика?

    media пише:

    > Тимошенко як людина більш мстива ..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".