МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хтось знає що такее "спільний торговий простір"? (/)

04/28/2008 | observеr
і чим він відрізняється від зони вільної торгівлі?

http://unian.net/ukr/news/news-248722.html
Ю.ТИМОШЕНКО наголосила, що уряди визначили 10 пріоритетів.

Перший пріоритет діяльності двох урядів полягає у створенні спільного торгового простору з урахуванням норм і правил Світової організації торгівлі.

Другий пріоритет - перехід до будівництва стратегічної співпраці в газовій сфері. «Це підписання стратегічних довгострокових угод про поставки природного газу до України і здійснення транзиту російського природного газу через територію України. Було би краще, якби ця угода була підписана на 10 і більше років, щоб ми бачили, наскільки перспективно і прогнозовано один для одного ми рухаємось», - наголосила Ю.ТИМОШЕНКО.

Третім пріоритетом у відносинах з Росією Ю.ТИМОШЕНКО назвала співпрацю в галузі атомної енергетики. «Тут пріоритети розділяються на дві частини. Це наша співпраця з продовженню ресурсу діючих АЕС і будівництво нових АЕС», - наголосила прем`єр, відзначивши, що ще один пріоритет у цій галузі – співпраця в системі виробництва ядерного палива, що стосується і спільного освоєння родовищ урану і цирконію, а також участь України в діяльності міжнародного центру зі збагачення урану.

Ще одним пріоритетом Ю.ТИМОШЕНКО назвала виробничу кооперацію.

Крім того, за її словами, пріоритетною є співпраця України і РФ в галузі авіабудування. «Але не просто реалізація спільних проектів, а інтеграція російського ВАТ «Об`єднана авіабудівна корпорація» і українських авіабудівних підприємств. Тобто, ми говоримо про те, що у нас є всі підстави провести переговори про об`єднання інтелектуальної власності виробничої кооперації і спільно освоїти світові ринки з виробництва тих літаків, які сьогодні потрібні світові», - відзначила Ю.ТИМОШЕНКО.

Також вона назвала пріоритетом співпрацю України і Росії в космічній промисловості. «Йдеться про створення єдиного навігаційно-тимчасового простору на базі системи ГЛОНАСС», - наголосила прем`єр-міністр.

Крім того, пріоритетним у співпраці двох країн є створення логістичних центрів, зокрема в країнах, які межують з Україною і Росією. «Зокрема йдеться про Польщу, Угорщину і Словаччину», - відзначила Ю.ТИМОШЕНКО.

Також пріоритетами у відносинах України і РФ визначено спільну діяльність із забезпечення мореплавання, захисту транспортного повідомлення в Керченській протоці і Азово-Чорноморському басейні. «Один з таких предметів – будівництво транспортного переходу – це те, про що ми домовились, і повинні почати розробляти (відповідну документацію - УНІАН) найближчими днями», - відзначила Ю.ТИМОШЕНКО.

Ще одним пріоритетним напрямом діяльності України і Росії визначено створення до 1 серпня програми співпраці щодо розвитку нанотехнологій.

Відповіді

  • 2008.04.28 | Simpleton

    Якщо по-простому - ЄЕП.

  • 2008.04.28 | SpokusXalepniy

    Даю определение по понятиям (своим).

    observеr пише:
    > Ю.ТИМОШЕНКО наголосила, що уряди визначили 10 пріоритетів.
    > Перший пріоритет діяльності двох урядів полягає у створенні спільного торгового простору з урахуванням норм і правил Світової організації торгівлі.
    Торговое пространство - это географическое положение договаривающихся стран торгующих между собой по определенным нормам и правилам.
    Тимошенко предложила, как я понимаю, за основу таких норм и правил принимать не нумерные (иногда подковёрные) Универсалы, а менее универсальные (на взгляд многих) проекты, а именно - правила Світової організації торгівлі.
    Ну, сучка, что с неё возьмёшь!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.28 | observеr

      ваша юляфобія не дає можливості зрозуміти суті питання

      я питав нащо вигадувати велосипед зі "спільним торговим простором", якщо існує стандартний - "зона вільної торгівлі"? якщо ж в цьому є якийсь глибокий сенс, то хотілось би зрозуміти в чому саме він полягає

      SpokusXalepniy пише:

      > Тимошенко предложила, как я понимаю, за основу таких норм и правил принимать не нумерные (иногда подковёрные) Универсалы, а менее универсальные (на взгляд многих) проекты, а именно - правила Світової організації торгівлі.
      > Ну, сучка, что с неё возьмёшь!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.28 | SpokusXalepniy

        Зона вільної торгівлі і правила Світової торгівлі - різні речі.

        observеr пише:
        > я питав нащо вигадувати велосипед зі "спільним торговим простором", якщо існує стандартний - "зона вільної торгівлі"?
        Тимошенко наголосила на правила Світової торгівлі, а не на зони вільної торгівлі.
        Ось якраз зони вільной торгівлі виникають за особистими домовленостями сторін. Це так на мою (і гадаю - Юліну) думку.

        > ...якщо ж в цьому є якийсь глибокий сенс, то хотілось би зрозуміти в чому саме він полягає
        Різниця така сама, як між життям згідно законів і Конституції і життям згідно Універсалів. Друге - залежить від особистих якостей підписуючих сторін, а перші - ні.

        > SpokusXalepniy пише:
        > > Тимошенко предложила, как я понимаю, за основу таких норм и правил принимать не нумерные (иногда подковёрные) Универсалы, а менее универсальные (на взгляд многих) проекты, а именно - правила Світової організації торгівлі.
        > > Ну, сучка, что с неё возьмёшь!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.28 | observеr

          тобто масло масляне

          SpokusXalepniy пише:
          > observеr пише:
          > > я питав нащо вигадувати велосипед зі "спільним торговим простором", якщо існує стандартний - "зона вільної торгівлі"?
          > Тимошенко наголосила на правила Світової торгівлі, а не на зони вільної торгівлі.
          > Ось якраз зони вільной торгівлі виникають за особистими домовленостями сторін. Це так на мою (і гадаю - Юліну) думку.

          після вступу до СОТ україна з росією автоматично стають членами спільного торгового простору, і торгуватимуть на умовах сот - нащо створювати щось додаткове?

          добре, не бучу вас мучити - почекаємо когось більш заглибленого в тему
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.28 | SpokusXalepniy

            Так ви вже самі і відповіли!

            observеr пише:
            > SpokusXalepniy пише:
            > > observеr пише:
            > > > я питав нащо вигадувати велосипед зі "спільним торговим простором", якщо існує стандартний - "зона вільної торгівлі"?
            > > Тимошенко наголосила на правила Світової торгівлі, а не на зони вільної торгівлі.
            > > Ось якраз зони вільной торгівлі виникають за особистими домовленостями сторін. Це так на мою (і гадаю - Юліну) думку.
            > після вступу до СОТ україна з росією автоматично стають членами спільного торгового простору, і торгуватимуть на умовах сот - нащо створювати щось додаткове?
            Росія ще не вступила. А Тимошенко саме на це і наголошує, що хоче ВЖЕ торгувати по правилам Світової торгівлі, незважаючи на те, що фомально країни ще не вступили в СОТ.
            Це і є свіжа домовленість. Домовленість першої свіжості. Вона і - остання. :)

            > добре, не бучу вас мучити - почекаємо когось більш заглибленого в тему
            Почекаємо... Тільки не якогось там юлефана! А то развєлісь тут.
      • 2008.04.28 | SpokusXalepniy

        На закидон щодо особистості: я фізично не можу бути...

        ...одночасно юлефобом і юлефілом.
        Цю свою ваду я визнаю.
      • 2008.04.28 | Simpleton

        Ceнс полягає у тім, що ЄC колись вжe пояснював, що Україна можe

        встановлювати зону вільної торгівлі або з ним, або з кимось іншим. Одночасно бути у двох зонах нeможливо, бо інакшe цe будe одна і та самe зона. (Тут проста логіка - ліньки пояснювати.)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.28 | сябр

          а де Ви прочитали про зону вільної торгівлі з росією?

          до того ж сам зубков на пресусі не виключив можливість введення певних обмежень на українські товари, так що ні про яку зону вільної торгівлі не йдеться. А взагалі непогано було б обговорювати факти, а не ваше їх розуміння.
        • 2008.04.28 | observеr

          угу, дуже може бути

          Simpleton пише:
          > встановлювати зону вільної торгівлі або з ним, або з кимось іншим. Одночасно бути у двох зонах нeможливо, бо інакшe цe будe одна і та самe зона
    • 2008.04.29 | Мартинюк

      Українськимй уран та цирконій під "протекторат" Росії ?

      Наша пісня гарна й нова - ядерна але безуранова Росія вчергове хоче взяти під контроль уранові родовища України . Це найбільші поблизу Росії родовища , в самій Росії придатних до розробки родовищ урану немаєу. Є ще у Таджикистані, але там поруч вже є військова база США.
      Другий стратегічний матеріал - це цирконій , 80% розвіданих запасів якого розташовані в Україні. Цирконій нараз є єдиним матеріалом з якого виготовляються труби-контейнери для уранових стержнів для АЄС і оболонки для атомних вибухових пристроїв.

      Росія вже вкотре пробує прихватизувати український урановий комплекс шляхом створення "спільного" підприємства , в якому "третя сторона" врешті виявляється підкотрольною Росії. Перший раз це була "казахська", вдруге навіть "французька", але як потім виявилося це були повністю контрольовані росіянами фірми.

      Перший раз таке пробував провернути Лазаренко - і гадаю це (вірніше несподіване прозріння американців) стало причиною його краху.
      Боюся що це неминуче приведе до конфлікту із США та НАТО.
      Коротше - за можливість "рулити" Україною і дерибанити держмайно Тимошенко лягає під Росію...
  • 2008.04.28 | Горицвіт

    Росія завжди була проти зони вільної торгівлі (ред)

    на чому наполягала Україна. Росія ж хотіла "спільний митний простір" чи ще щось таке (від чого Україна відмовлялася, бо це обмежує суверенітет).

    Як версія: "спільний торговий простір" - це "якась інтеграція", але не зона вільної торгівлі (яка і Росії невигідна, а тепер уже і Україні неприйнятна, бо переговори про ЗВТ з ЄС).
  • 2008.04.28 | Горицвіт

    нові атомні станції російського виробництва - це круто

    пам'ятаю, прихильники будівництва нових АЕС запевняли, що АЕС будуть безпечними, бо тепер уже не радянського, а західного виробництва.


    > [...] співпраця з продовженню ресурсу діючих АЕС і будівництво нових АЕС», - наголосила прем`єр
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.29 | троль ak1001

      це вам якісь дуууже далекі від галузі люди казали

      від реакторів типу ВВЕР нам нема куди діватися

      тут Тимошенко каже правильно і правду
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.29 | Shooter

        Давайте Вам дещо ближчі скажуть ;)

        троль ak1001 пише:
        > від реакторів типу ВВЕР нам нема куди діватися
        >
        > тут Тимошенко каже правильно і правду

        І неправильно, і неправду. Поперше, ВВЕРи вже занадто старий концепт (2 покоління), подруге на ринку зараз виробників 3 покоління цілком достатньо - і чи водо-водяні, чи паро-водяні, чи навіть така екзотика як "Candu" (яку 2 (чи навіть першого?) покоління румуни мають).

        Щодо ціни, то, можливо, ВВЕРи будуть дещо дешевші при запуску (але навряд чи набагато), проте сервіс їхній може бути і дорожчий, і буде однозначно більш ризиковий - мені невідомо про їхній "пасивний захист", який вже має 3 покоління реакторів.

        + ВВЕРИ продукують багато радіоактивних відходів. На відміну від, скажімо, того самого Аревівського MOXу. Не кажучи, зноаву ж таки, про концепти "швидких реакторів", які вже давноі і успішно у світі були опробувані. І до яких, виглядає, думають повертатися - то й же Фенікс у Франції.

        Такщо варіантів, в принципі, багато.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.29 | троль ak1001

          а ви ближчі за мене? :)

          реактори - це не праски і не холодильники в супермаркеті

          експлуатація ВВЕРів в України дозволяє сказати що ВВЕР - надійний реактор, для якого в Україні є практично все необхідне - а саме - за багато років експлуатації е знання про поведінку ВВЕРів, є зання про безпеку ВВЕРів, є експлуатаційний персонал який знає як працювати на ВВЕРах, є науковий персонал який знає все про ВВЕРи
          ось це насправді найголовніше

          Україні не потрібні такі експерименти в ядерній галузі. не потрібні нові реактори. потрібне працююче надійне рішення, яке буде працювати роками з прогнозованим результатом в наших умовах.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.29 | AlexDomosedov

            Ви про Чорнобиль?Re мають прогнозований результат в наших умовах

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.29 | троль ak1001

              сидите дома, пане алекс, не виходьте на вулицю

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.29 | AlexDomosedov

                Боляче зачепило? Вибачте, я ненавмисно.

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.29 | троль ak1001

                  ні, я про вас беспокоюсь. ви схоже жертва Чорнобилю

                  і навколо вас багато чорнобилів
                  на запорізькій, на южно-українській, на хмельніцькій і на ровненській
                  набудовано РБМК, того й гляди вибухнуть
                  то краще закажемо ще на додачу до цього невідомо що, заодно покажимо харьківським турбоатомникам які потрібно турбини робити - нехай без роботи посидять
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.04.29 | AlexDomosedov

                    Який толерантний пан. Ось поясніть, близький до галузі,

                    як на турбіну подати пару не з російського, а з хвранцузького, скажімо, реактору - вона вже крутитись не буде?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.04.29 | троль ak1001

                      а для вас це новина?

                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.04.29 | AlexDomosedov

                        Ще й яка. Підбір тиску та об'єму пари - то ще зрозуміло. А от

                        щоб від французької пари зовсім не крутилася - справді новина.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.04.29 | троль ak1001

                          ну якщо буде бажання впізнаєете ща багато нового

                          щ наприклад продається не реактор, а блок. називається проект.
                          у нього свої розміри, фундаменти, розміри цехів, своя турбина, свій генератор, свій парогенератор, і тд і тп
                          проект дає проектна організація, а потім його будуть бажано 1 в 1

                          стосовно турбин в срср було декілька проектів, і наприклад якісь турбини вироблялись в леніграді (до речі для рбмк) а якісь в харкові
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.04.29 | AlexDomosedov

                            Дякую. Але ж це означає, що як РМБК йде лісом - то з ним

                            лісом йде ленінградський завод турбін, а не харківський. Чи є нюанс? Та й чому б не розробити проект з харківськими турбінами та найекономічним в експлуатації на сьогодні реактором?
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2008.04.29 | троль ak1001

                              пане Алексе, в Україні на всіх станціях ВВЕРи

                              реактор большой мощности канальний був тільки на Чорнобилі
                              ленінградцям легше, бо в них держзамовлення і проектна організація яка під їхні турбини переробляє проекти

                              лісом поки йде харківський турбоатом без роботи
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2008.04.29 | AlexDomosedov

                                Ну і хто в цьому винен, окрім нас самих? Як міст

                                через керченську будувати - так гроші є. А як на реальне діло - так нема. Чи в нас нема проектних потужностей?
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2008.04.29 | троль ak1001

                                  нема.

                                  а щоб ви уявили про що йдеться, хоча людині яка з цим не стикалася це дуже важко, такий приклад

                                  росіянє вели перемовини з Україною на рахунок поставки харківської турбини для проекту в Ірані до останнього. буквально до останнього і на найвищому рівні. бо харківська турбина для ВВЕР - рідна.
                                  ускладення в які вилилися наша відмова поставити турбини для ВВЕР були дуже великими, і ще навіть остаточно не виясненими, бо всі ці "передєлки" потрібно перевірити багаторічною практикою.


                                  або ще річ стосовно персоналу. запуск Ростовської АЕС в Россіїї вилився в поїздку емісарів по українським атомним станціям для набору персоналу. і багато поїхали, бо рівень зарплат там вищий. підготований і кваліфікований персонал для експулатації такого об"єкту на дорозі не валяється
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2008.04.29 | AlexDomosedov

                                    Ваша особиста думка - власний реактор, це складно чи неможливо?

                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2008.04.29 | троль ak1001

                                      неможливо

                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2008.04.29 | AlexDomosedov

                                        Вибачте, та як профан дозволю собі вірити у неможливе.

                                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                        • 2008.04.29 | троль ak1001

                                          да ради бога

                                          у нас в стране с натугой за 16 лет достроили пару советских долгостроев, спроектированных в советское время
                                          ни одного масштабного наукоемкого и ресурсоемкого собственного производства на основе собственных разработок запущено не было

                                          АН единственный подошел к черте но имхо его удьба - могила.

                                          собственный серийный реактор на самом деле круче чем полет в космос, пане профан
                                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                          • 2008.04.29 | AlexDomosedov

                                            Згоден, але ж якраз у космос ракети запускаємо.

                                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                            • 2008.04.29 | троль ak1001

                                              ну так южмаш родом из СССР

                                              и Зенит тоже
                                              и харьковский турбоатом с советских времен
                                              и российская атомная промышленность

                                              а с нуля сейчас нихрена

                                              и н этих предприятиях кстати новые ресурсов на новый разработки не хватает, в основном живут на поддержке эксплуатации построенного
                                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                              • 2008.04.29 | AlexDomosedov

                                                Усі ми "родом з..." Нічого, впораємось.

                                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                                • 2008.04.29 | троль ak1001

                                                  Re: Усі ми "родом з..." Нічого, впораємось.

                                                  Ракета-носитель 11К77 ("Зенит") разработана Конструкторским бюро "Южное" имени академика М.К.Янгеля (г.Днепропетровск) в 1976-1985гг. Разработка ракеты была санкционирована Постановлением ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 16 марта 1976г. и являлась составной частью программы "Энергия-Буран".


                                                  Летно-конструкторские испытания ракеты-носителя 11К77 проходили с апреля 1985г. по декабрь 1987., после чего ракета была принята в эксплуатацию.


                                                  ---

                                                  десять лет при том объеме ресурсов и при том количестве и опыте разработчиков


                                                  вы кстати слышали слухи что Буран был свернут из-за того что сожрал денег больше чем сельское хозяйство СССР и когда жрать было уже нечего пришлось лавочку прикрыть?
                                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                                  • 2008.04.29 | AlexDomosedov

                                                    Ні, але я чув, що наші ***** змонтували автоматику керування

                                                    політом на ракеті, яка потім згоряла. Замість того, щоб як американці винести усю можливу автоматику ракети на човник. Десять років пшику. Хоча, при бажанні могли б переробити, звісно.
          • 2008.04.29 | Shooter

            Думаю, що так

            троль ak1001 пише:
            > реактори - це не праски і не холодильники в супермаркеті
            >
            > експлуатація ВВЕРів в України дозволяє сказати що ВВЕР - надійний реактор, для якого в Україні є практично все необхідне - а саме - за багато років експлуатації е знання про поведінку ВВЕРів, є зання про безпеку ВВЕРів, є експлуатаційний персонал який знає як працювати на ВВЕРах, є науковий персонал який знає все про ВВЕРи
            > ось це насправді найголовніше
            >
            > Україні не потрібні такі експерименти в ядерній галузі. не потрібні нові реактори. потрібне працююче надійне рішення, яке буде працювати роками з прогнозованим результатом в наших умовах.

            :) Вибачте, але арґументація смішна. Бо подібним чином можна арґументувати, що Україні потрібні виключно "вухаті Запорожці", оскільки з нормальними машинами в нас ніхто не вміє працювати.

            ПовтОрюсь. ВВЕР є застаріла технологія - максимум на 2+ покоління (зі всіма апґрейдами). Більше того - це є лише одним з типів реакторів, які експлуатуються в світі. Далі - жодна з (нормальних) країн, які будують/збираються будувати нові АЕС, не погоджуються на 2 чи 2+ покоління, а виключно на 3 покоління реакторів - і правильно, на мою думку, роблять.

            З іншого боку - якщо можна продовжити ресурс діючих реакторів, це потрібно робити, звісно. Проте саме щодо НОВИХ реакторів - я не бачу ЖОДНИХ переваг в порівнянні з конкуренцією (крім, можливо, дещо нижчої "початкової" ціни), але бачу все той же головний недолік - застаріла на 30 років технологія.

            Ну і ще одне: будівництво реакторів 3 покоління "не-ВВЕРів" повинно однозначно пов'язуватися з потужною офсетною кампанією для України, включаючи, наприклад, учать в працях по розробці реакторів 4 покоління.
  • 2008.04.28 | Горицвіт

    і ще навігаційний простір

    > Також вона назвала пріоритетом співпрацю України і Росії в космічній промисловості. «Йдеться про створення єдиного навігаційно-тимчасового [очевидно, неправильний переклад; ідеться про часовий простір] простору на базі системи ГЛОНАСС», - наголосила прем`єр-міністр.


    Чи не краще робити "єдиний простір" на базі європейської системи Galileo? Вона тільки будується, але російська Глонасс теж фактично не існує. Чи не буде між цими єдиними просторами конфлікту? Розпорошення зусиль? Заява трохи насторожує.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.28 | 123

      Триндець. А що з GPS? Пентагон заважає?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.28 | Simpleton

        Росія шукає дурнів, які б оплатили її систeму навeдeння ракeт.

      • 2008.04.28 | Горицвіт

        це довга історія

        ЄС будує нову навігаційну систему Galileo, яка буде мати дві головних переваги: (1) незалежна від Штатів і (2) технічно краща. Тобто вища точність і надійність. Американці спочатку були проти і всіляко гальмували проект, а потім домовилися про військову координацію (тобто що Galileo теж вимкнеться при потребі в якихось районах Землі, щоб збити ворогів з курсу) і про сумісність. Нові термінали мають ловити обидва сигнали і інтегрувати їх.

        Радянська система ГЛОНАСС поступається GPS по всіх параметрах, в т.ч. по покриттю і доступності (навіть не всю Росію покриває) і зовсім не орієнтована на цивільне використання. З радянських часів система деградувала, а не розвивалася: вийшли з ладу супутники, а нові не запускалися. Тепер Росія хоче її реанімувати.

        Україна має якісь домовленості про участь в Galileo (принаймні декларації були). Участь в таких системах може бути на різних рівнях: просто як територія розміщення станцій уточнення; участь телескопів (є в нас); участь в запуску ракет; участь в розробці (радянська навігація великою мірою розроблялася на Україні); єдиний простір - мається на увазі, мабуть, стандарти часу і єдині гео-координати (які в нас зараз вже окремі від Росії; а якщо з кимось це все об'єднувати як стандарт, то ясно з ким). Коротше, насторожує заява про єдиний простір - можливо, будуть деталі.
  • 2008.04.28 | observеr

    Росія та Україна побудують міст через Керченську протоку (/)

    По словам Зубкова, соответствующие поручения проработать этот вопрос премьер-министры России и Украины дали министрам транспорта обеих стран.

    В свою очередь премьер-министр Украины Юлия Тимошенко сообщила, что работа над проектом транспортного перехода через пролив должна начаться в ближайшие дни. Она также отметила, что совместная деятельность на паритетных условиях по обеспечению безопасности мореплавания в Керченском проливе и Азово-Черноморском бассейне, а также защита морской среды и развитие транспортного сообщения относятся к приоритетам сотрудничества двух стран.

    http://korrespondent.net/ukraine/politics/447439
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.29 | троль ak1001

      це взагалі хіт сезону....

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.29 | троль ak1001

        але якщо будувати його будуть з нанотехнологіями

        російськими то може буде восьме чудо світу?
    • 2008.04.29 | 123

      Чи не можна замість цього пару-трійку доріг зробити нормальних?

    • 2008.04.29 | AlexDomosedov

      Тобто маяки повертати вже не треба? Re: "развитие транспортного

      сообщения относятся к приоритетам сотрудничества двух стран."
  • 2008.04.29 | пан Roller

    А чему опять десять. В школе десять классов кончала? А флот де?

  • 2008.04.29 | Mossad

    капець, Тимошенко все здала Росії

    ми колонія, аяйяй...
    тепер москалі заборонять нам навіть вишивати рушники
    співати пісень НАШОЮ МОВОЮ
    і у цьому всьому винна огидна віременоєврєйка Грігян з Дніпропєтровська, аяйяй!

    Охохо.

    Де Спасітєль нації. Заткнувся чи що? А де Огрізок?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.29 | Михайло Свистович

      У Вас загостерння? Це дощ так впливає?

      Mossad пише:
      > ми колонія, аяйяй...
      > тепер москалі заборонять нам навіть вишивати рушники
      > співати пісень НАШОЮ МОВОЮ
      > і у цьому всьому винна огидна віременоєврєйка Грігян з Дніпропєтровська, аяйяй!
      >
      > Охохо.
      >
      > Де Спасітєль нації. Заткнувся чи що? А де Огрізок?
  • 2008.04.29 | observеr

    а ручкі то - вот оні (/)

    Але біда Віктора Андрійовича, як і багатьох великих чиновників і політиків у тому, що оточення не докладає йому реального становища. Ми навіть не про те, що створення нової коаліції абсолютно не вирішить проблем особисто Віктора Ющенка - після підписання вчора угод з російським прем'єр-міністром Зубковим Юлія Тимошенко заручилася значною підтримкою східного електорату, що орієнтується на дружбу зі східним сусідом, а не війну, нехай навіть "холодну", яку пропонує Банкова.
    http://www.intv-inter.net/news/article/?id=57731126
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.29 | Mossad

      угу, молодець моська, знайшла



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".