МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ото вже ж дятел цей Кріль (л)

05/03/2008 | ilia25
Голова партії "Єдиний Центр", народний депутат від НУ-НС Ігор Кріль вважає, що якщо українці не об’єднаються, то Україну в процесі глобалізації використають інші країни.

"Процес глобалізації у світі здійснюється сильними світовими державами проти слабких. Якщо поглянути на цей процес з точки зору України, то суть його можна виразити дуже просто: або ми, або нас", - заявив він у п’ятницю в Рівненській області, повідомляє УНІАН.


Я так розумію що в Україні по ТБ окрім Леонтьєва чи Сванідзе нікого з політичних коментаторів вже не показують? Як може так бути що прозахідний Ющенко агітує за евроатлантичну інтеграцію, а його Кріль озвучує совково-гебешну пропаганду, наче якись кремлівський клоун?

Відповіді

  • 2008.05.03 | Адвокат ...

    Кріліки,-- то, канєшЬна, ценний мєх... Але що він дурного сказав

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.05.03 | ilia25

      Re: Кріліки,-- то, канєшЬна, ценний мєх... Але що він дурного сказав

      "Процес глобалізації у світі здійснюється сильними світовими державами проти слабких."

      Це приклад брехні, у яку в Кремлі дуже хочуть щоб усі повірили.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.05.04 | Адвокат ...

        Як що то є брехня, скажіть правду!

        Я, властиво, кремлінсько-ґебнячий пропаґанді не вірю. Але не можу зрозуміти, з яких таких причин ґльобалізація, що ї здійснюють потужні країни, була б спрямована проти них самих?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.05.04 | ilia25

          Re: Як що то є брехня, скажіть правду!

          Адвокат ... пише:
          > Я, властиво, кремлінсько-ґебнячий пропаґанді не вірю. Але не можу зрозуміти, з яких таких причин ґльобалізація, що ї здійснюють потужні країни, була б спрямована проти них самих?

          Це брехня тому, що насправді глобалізація взагалі ні проти кого не спрямована. Її негайний наслідок -- це зростання продуктивності праці та добробуту у країнах що розвивиаються.

          Розвиненим країнам глобалізація теж вигідна, бо зменшує міжнародні ризики та створює додаткові ресурси для науково-технічного прогресу.

          Взагалі, сама ідея, що геополітка зводится до намагань одних пограбувати інших базується на середньовічних уявленнях про економіку. З тих пір вже давно відомо, що багатство досягається не через накопичення ресурсів. Натомість воно створюється людською працею та винахідливістю.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.05.04 | Горицвіт

        Да, невдала фраза

        ilia25 пише:
        > "Процес глобалізації у світі здійснюється сильними світовими державами проти слабких."


        Свідчить про певну інтелектуальну слабкість в команді.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.05.04 | samopal

          Та чого вже...

          «Или мы движемся по пути утверждения свободы и демократии, построения сильного и ответственного перед народом Украинского государства, или мы возвращаемся на путь, который ведет к тоталитарному сталинскому режиму, построенному на лжи и популизме», – сказал депутат (Кріль).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.05.04 | Горицвіт

            і ця фраза теж

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.05.04 | samopal

              А ця?

              «Нам хотят предложить Конституцию, которая неизвестно кем разработана. Это мы уже проходили в 2004 году и хорошо помним, кто был руководителем этого процесса. Сегодня же мы пожинаем последствия «творчества» этих политиков», – отметил он.

              Цікаво, чи Єдиний Кріль України здогадується, хто 2004 року голосував за реформу Конституції, а хто ні, і хто був "керівником того процесу"? :p
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.05.04 | Горицвіт

                а що тут неправильно?

                samopal пише:
                > «Нам хотят предложить Конституцию, которая неизвестно кем разработана. Это мы уже проходили в 2004 году и хорошо помним, кто был руководителем этого процесса. Сегодня же мы пожинаем последствия «творчества» этих политиков», – отметил он.


                > Цікаво, чи Єдиний Кріль України здогадується, хто 2004 року голосував за реформу Конституції, а хто ні, і хто був "керівником того процесу"? :p


                З вашого коментаря не зрозуміло, де помилка в цій фразі Кріля.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.05.04 | samopal

                  Ну, якшо все правильно... (/)

                  То може підкажете, хто ж був "руководітілєм" того "процесу" і ХТО голосував ЗА політреформу, а хто ні.
                  Олексанр Мороз знову є автором пропонованих нині змін до Конституції, чи пан Єдиний Кріль натякає на когось іншого - на Медведчука, наприклад? Може він тепер заявить, що 402 депутати проголосували за політрехворму під керівництвом Кучми? Ну, як про це казав інший видатний західноукраїнський дімакрат (повністю об'єднаний, до речі):

                  “Нині ми зробили найвагоміший крок до розвитку української державності за роки її незалежності. Сконсолідував парламент президент України Леонід Кучма, який виступив сьогодні у Верховній Раді. 402 голоси за проект політичної реформи є феєричним голосуванням в честь Олександра Мороза, котрого можна вважати батьком та ідеологом вітчизняної реформи. Розшарування позицій “Нашої України” та БЮТу вкотре засвідчили: декларація внести зміни до Конституції та реальні кроки – абсолютно різні речі. Коли на шальки терезів ставилося питання: бути реформі чи ні, в цей момент люди ставили перепони. І ціною цієї реформи стала відставка Генерального прокурора, котрий теж проявив високі людські якості. А чому не голосував Віктор Ющенко? Хіба його фракція має інші погляди на майбутнє України, ніж він?”, – наголосив Ігор Шурма.
                  http://daily.lviv.ua/?newsid=12960

                  Що ж, тоді у позиції крільДЄЦа є певна логіка. Можливо, ця заява якось перекликається із висловом іншого видатного пропрезиденця - Зварича:

                  Но, на мой взгляд, и не спрашивайте, откуда я это знаю, Президент разделяет мою позицию, что «Единый центр» - бесперспективный проект.
                  http://glavred.info/archive/2008/04/30/105112-0.html

                  Чи серед нинішнього бойового складу "ЄЦ дімакратії" має кого з депутатів тодішнього скликання?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.05.04 | Горицвіт

                    нічого не зрозумів

                    Я обговорюю грубі політологічні помилки в заяві Кріля. У цій останній фразі про реформу я не бачу цих помилок.


                    samopal пише:
                    > То може підкажете, хто ж був "руководітілєм" того "процесу" і ХТО голосував ЗА політреформу, а хто ні.

                    Це не секрет.


                    > Олексанр Мороз знову є автором пропонованих нині змін до Конституції, чи пан Єдиний Кріль натякає на когось іншого - на Медведчука, наприклад?

                    Наприклад.


                    Далі я не коментую, бо мене наразі ця тема не цікавить.


                    samopal пише:
                    > То може підкажете, хто ж був "руководітілєм" того "процесу" і ХТО голосував ЗА політреформу, а хто ні.
                    > Олексанр Мороз знову є автором пропонованих нині змін до Конституції, чи пан Єдиний Кріль натякає на когось іншого - на Медведчука, наприклад? Може він тепер заявить, що 402 депутати проголосували за політрехворму під керівництвом Кучми? Ну, як про це казав інший видатний західноукраїнський дімакрат (повністю об'єднаний, до речі):
                    >
                    > “Нині ми зробили найвагоміший крок до розвитку української державності за роки її незалежності. Сконсолідував парламент президент України Леонід Кучма, який виступив сьогодні у Верховній Раді. 402 голоси за проект політичної реформи є феєричним голосуванням в честь Олександра Мороза, котрого можна вважати батьком та ідеологом вітчизняної реформи. Розшарування позицій “Нашої України” та БЮТу вкотре засвідчили: декларація внести зміни до Конституції та реальні кроки – абсолютно різні речі. Коли на шальки терезів ставилося питання: бути реформі чи ні, в цей момент люди ставили перепони. І ціною цієї реформи стала відставка Генерального прокурора, котрий теж проявив високі людські якості. А чому не голосував Віктор Ющенко? Хіба його фракція має інші погляди на майбутнє України, ніж він?”, – наголосив Ігор Шурма.
                    > http://daily.lviv.ua/?newsid=12960
                    >
                    > Що ж, тоді у позиції крільДЄЦа є певна логіка. Можливо, ця заява якось перекликається із висловом іншого видатного пропрезиденця - Зварича:
                    >
                    > Но, на мой взгляд, и не спрашивайте, откуда я это знаю, Президент разделяет мою позицию, что «Единый центр» - бесперспективный проект.
                    > http://glavred.info/archive/2008/04/30/105112-0.html
                    >
                    > Чи серед нинішнього бойового складу "ЄЦ дімакратії" має кого з депутатів тодішнього скликання?
  • 2008.05.04 | Володимир

    Re: Ото вже ж дятел цей Кріль (л)

    Може. Тому що ющенко - хворий.
    Задача-мінімум для балоги - втриматися секретарем до президентських виборів, тим часом косячи бабло. От і дурить він хворого юща примарними перспективами на обрання. Саме під цим кутом зору і треба бачити кріля, супрун і проч.Вони - як декорації в уявному світі, створеному балогою для юща.
    Задача-максимум - спиздити (як він це зробив у 2007 році на парляментських виборах)виборчу касу, а потім зробити ручкою ющу, коли той програє.
    Свою надзадачу - стати фактичним диктатором при хворому ющеві через зміну конституції балога не виконав. Вже не виконав. Бо не той у нього масштаб. Крадій не тягне на диктатора.

    Оцю мою промивку для мізків рекомендую прочитати анатолям та обсерверам. Втім, може їм балога платить за аж надто палку любов до юща.
  • 2008.05.04 | QuasiGiraffe

    Дєдушка Ленин казав:

    "Чтобы объединиться, нам нужно окончательно размежеваться".
    Що і робить пан Кріль, заради об'єднання українців розколює фракцію, партію і далі.
    Чомусь кожен певен, що об'єднуватись всі мають навколо саме його Єдиного Пупа.
  • 2008.05.05 | samopal

    У гнізді крілів зареєстровано зміни (л)

    Політична партія "Єдиний Центр" надіслала в Міністерство юстиції офіційне повідомлення про зміну в складі керівних органів партії.

    Як повідомили УНІАН у прес-службі Мін’юсту, повноваження голови партії склав Анатолій Шибіко, а на посаду голови партії обрано Ігоря Кріля.

    Відповідне рішення було ухвалене 27 березня 2008 року під час другого етапу VІ (!!! :p ) позачергового з’їзду та політичної ради політичної партії "Єдиний Центр".

    Міністерство юстиції взяло до відома інформацію про внесення змін до складу керівних органів політичної партії "Єдиний Центр" та внесло відповідний запис до реєстру політичних партій України.


    http://193.178.146.18/news/2008/5/5/75371.htm
  • 2008.05.05 | Hoja_Nasreddin

    Не ображайте птаха, що ся зве дятлом

    Хіба так важливо ЩО каже Кріль?! Адже ми знаємо чим живе й дихає ця істота, а словесна обгортка тут річ навіть не третьорядна


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".