Луценко: Ющенко заявив,що Тимошенко має зазнати нищівної поразки
05/17/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко повинна потерпіти нищівну поразку на позачергових виборах у Києві. Таку заяву, за словами лідера «Народної самооборони», міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, зробив Віктор Ющенко на засіданні в секретаріаті президента.
«Недавно в секретаріаті президента відбулася нарада представників фракції «НУ–НС», на якій Віктор Андрійович відкрито заявив, що Київ має стати Сталінградом для Тимошенко, і тут прем’єру належить зазнати нищівної поразки», — сказав Луценко в коментарі «Дзеркалу тижня».
За словами міністра внутрішніх справ, президент наполягає на тому, що фракція «НУ–НС» в майбутній міськраді створить коаліцію з переможцями виборів в Київраду, але ні в якому разі не з Блоком Юлії Тимошенко.
Сам Луценко виразив різку незгоду з подібною позицією глави держави.
«Президент цілком чітко дав зрозуміти, що фракція створюватиме коаліцію в Київраді лише з тією політичною силою, яку підтримає громада. І цією силою в жодному разі не буде БЮТ. Проте ні для мене, ні для членів мого списку такі умови президента неприйнятні», — повідомив він.
УНІАН
«Недавно в секретаріаті президента відбулася нарада представників фракції «НУ–НС», на якій Віктор Андрійович відкрито заявив, що Київ має стати Сталінградом для Тимошенко, і тут прем’єру належить зазнати нищівної поразки», — сказав Луценко в коментарі «Дзеркалу тижня».
За словами міністра внутрішніх справ, президент наполягає на тому, що фракція «НУ–НС» в майбутній міськраді створить коаліцію з переможцями виборів в Київраду, але ні в якому разі не з Блоком Юлії Тимошенко.
Сам Луценко виразив різку незгоду з подібною позицією глави держави.
«Президент цілком чітко дав зрозуміти, що фракція створюватиме коаліцію в Київраді лише з тією політичною силою, яку підтримає громада. І цією силою в жодному разі не буде БЮТ. Проте ні для мене, ні для членів мого списку такі умови президента неприйнятні», — повідомив він.
УНІАН
Відповіді
2008.05.17 | Предсказамус
С корабля, похоже, начинается эвакуация.
Что ни говори, а Луценко держался с Ющенко и за Ющенко очень долго и упорно. Даже тогда, когда тот его откровенно подставлял (вроде работы в МВД правительства Януковича).Само указание Президента комментировать смысла не вижу, оно вполне на уровне его колхозного правосознания.
2008.05.17 | Володимир
Re: С корабля, похоже, начинается эвакуация.
Дуже хотілося б сподіватися, що Юрасю не підвів політичний нюх і евакуація таки дійсно "почала починатися". Втім, людина більш-менш нормальна та хоча б з рудиментарною порядністю просто не може не дістанціюватися від охуєлого гаранта. От якби він іще скоординував свої дії з Тимохою для нейтралізації балющенка, то було б взагалі клас.2008.05.17 | Ukrpatriot(patriot)
Не повезло Балога завжди на крок попереду
2008.05.17 | sensor
Re: С корабля, похоже, начинается эвакуация.
Це достойно рівня сільського бухгалтера. А Луценко, як завжди, молодець, за посаду не тримається2008.05.17 | Ukrpatriot(patriot)
УГУ з комуняк у соціалісти, звідси далі, прям як представниця
найдавнішої професії, але точно не журналіст2008.05.17 | watchdog
Re: УГУ з комуняк у соціалісти, звідси далі, прям як представниця
А что, если папа секретарь, то стреляться в 6 лет. Все равно всякая высокомерная "белая кость" по происхождению все равно спокойно жить не даст.2008.05.17 | Ukrpatriot(patriot)
Справа не у батькові
справа в тому, що Юрій Віталійович вступав до компартії вже свідомо і самостійно, тільки от страшенно то приховує. Але навіть не в цьому. Тут про його принциповість говорили.2008.05.17 | TrollSееker
Re: Справа не у батькові
Ukrpatriot(patriot) пише:> справа в тому, що Юрій Віталійович вступав до компартії вже свідомо і самостійно, тільки от страшенно то приховує. Але навіть не в цьому. Тут про його принциповість говорили.
Певно, Віктор Андрійович вступали до компартії несвідомо?
А про "принциповість" нашого Геморанта легенди складати можна.
2008.05.18 | Ukrpatriot(patriot)
Свідомо
Тільки ось тут, хтось розпинався, який молодець Луценко, що вчасно втік від комуніста Ющенка, Я ж кажу, що він постійно бігає туди-сюди, як представниця найдавнішої прохвесії.2008.05.18 | ОРИШКА
Трусоватый тип, получивший власть - отыгрывается за обидки.
Сам дрожащий перед папой ЛК теперь возмущается несогласными.УБЮ!
2008.05.17 | Ukrpatriot(patriot)
Луценко з самого початку тримався за спідницю
Тимошенко і був таким собі троянським коником. Це було видно одразу, ще коли блок творився. Хіба інші лідери були настільки тугі що того не бачили.2008.05.17 | Hoja_Nasreddin
Re: Луценко: Ющенко заявив,що Тимошенко має зазнати нищівної поразки
"повинна потерпіти нищівну поразку" -українською правильно повинна зазнати нищівної поразки
2008.05.17 | Volodymir
спочатку зазнати, чи тільки потім потерпіти
2008.05.17 | Hoja_Nasreddin
мабуть залежить від пози і статі
2008.05.17 | Hoja_Nasreddin
Мерська комбінація (/)
http://www.dt.ua/1000/1550/62945/Мерська комбінація
Автор: Інна ВЕДЕРНИКОВА
Схоже, історія з зіпсованими фруктами на столичному політичному ринку підходить до логічного завершення. Безцеремонні продавці вкотре розкладають по наших кишенях глянсові зовні, та червиві всередині плоди, обіцяючи ще й доплатити за правильно зроблений вибір. Їхнє нахабство бентежить. Особливо в моменти, коли серед торговців трапляються красномовні демократи, які свого часу перемогли режим Кучми, котрий спробував 2004 року отаким же негідним чином втелющити Україні не той товар.
Дежавю...
Бюджети тріщать скрізь — і мер, і прем’єр активно доплачують незахищеним верствам населення, за традицією прикриваючи нарочиту передвиборну турботу відполірованими гаслами.
Наспіх зліплені програми кандидатів кидають у шок експертів, які вкотре безнадійно спостерігають за організованою вакханалією політичної кон’юнктури. Рятувати Київ від забудови юрмами йдуть забудовники. А берегти землю — земельні олігархи.
Технічні кандидати розташувалися в метровому бюлетені, бажаючи відтягнути голоси в конкурентів патрона й утрамбувати виборчі комісії своїми людьми.
Рейтинги «лідируючих» кандидатів калейдоскопічно змінюються залежно від друкованого видання й розміру гонорару невідомих соціологічних компаній.
ЗМІ змагаються щодо якості замовних сюжетів, дружно шаркаючи ніжкою перед платоспроможними клієнтами від політики й бізнесу.
Суспільство поглинає технологічний продукт тоннами. При цьому ризикуючи вдавитися.
Мерзотне зілля. Та за тиждень кияни його проковтнуть, забудуть смак і почнуть прислухатися до організму — які ж наслідки?..
Соціологія як технологія
Ситуацію, що створилася у сфері досліджень електоральних переваг у столиці, інакше як розгулом демократії не назвеш. Зорієнтуватися, в кого з кандидатів який рейтинг, обивателеві практично неможливо. Після закам’янілої лідерської позиції нинішнього мера крива п’ятірки фаворитів гонки змінює напрямок залежно від кольору намету, в якому тобі завжди раді запропонувати яскраве глянсове видання з ексклюзивним дослідженням.
Щодо цього можна наводити безліч прикладів, бо всі без винятку штаби грішать завищенням власних рейтингів. Ми зупинимося, мабуть, на найгострішому рецидиві рейтингової хвороби, що вразила одного з глянсових фаворитів гонки лідера «Європейської партії» Миколи Катеринчука. Так, завдяки науковим вишукуванням такої собі компанії «Нью-Імідж маркетинг груп», яка регулярно звітує громадськості про свою роботу, рейтинг Миколи Дмитровича зростає не щодня, а щогодини. За останніми даними, він перевалив уже за 20 (!) відсотків, і, з огляду на задані темпи, до кінця наступного тижня притисне хвоста самому Леонідові Михайловичу. Не менше вражають і показники однойменного блоку Катеринчука — 10,3%. І це при тому, що у відомих у столиці опозиціонерів — БЮТ й Віталія Кличка — всього 16 і 12% відповідно. Чим викликана така любов до політика, який свого часу поспішив у зал Київради на захист Черновецького, залишається тільки гадати.
Треба сказати, що, сподіваючись дізнатися про найближчі рейтингові плани кандидата Катеринчука, ми спробували зв’язатися з компанією «Нью-Імідж маркетинг груп». Як виявилося, її працівники не мають звички залишати свої контактні телефони або е-mail. Представник інформаційного агентства «Інтерфакс», прес-центр якого компанія вже не раз використовувала для обнародування своїх фантастичних рейтингів, повідомила нам: «Ці хлопці справді доволі дивні, завжди ходять парою й не залишають координат. Єдине, що в мене є — адреса якогось сайта». Головна сторінка останнього повідала нам, що компанія створена 2003 року, розташована вона в Харкові на вулиці Чернишевського й займається маркетинговими дослідженнями. Серед яких були посилання тільки на дослідження в столиці.
Зауважимо й те, що в середовищі столичних соціологічних компаній із репутацією про харківську вперше почули. До речі, як про й десятки інших, широко розрекламованих за час виборів. Що, на думку соціологів, у наших демократично-безкарних умовах не дивно. Схоже, фахівці не здивуються й тому, що через тиждень Київ може одержати несподіваний сюрприз. Маститі рентгенологи громадської думки визнають, що провести повноцінне соціологічне дослідження в столиці навіть для них — непросте завдання. Дуже висока похибка вибірки. Причин цього кілька:
— на Київ припадає лише 5% бригад, які роблять традиційні соціологічні зрізи по всій країні, тому часто навіть серйозним компаніям доводиться залучати для опитувань некваліфікованих фахівців;
— у столиці не розвинені технології електронного й інтернет-опитувань, внаслідок чого спостерігається дуже низький відсоток людей (30%), котрі погоджуються відповідати на питання. До того ж переважно це люди з низьким достатком, бо до інших практично не доберешся — у будинках закриті під’їзди. Тобто 70% киян залишаються неохопленими;
— лише поодинокі соціологічні компанії мають традиційний для України столичний Омнібус. Такі досить рідко замовляють, а знайти спосіб на таку копітку роботу доволі проблематично. Втім, як і на власне незалежне від замовника дослідження того ж таки рейтингу кандидатів. Тому все, що нині роблять гранди соціології КМІС і центр Разумкова — це закриті замовні дослідження. А їх завбачливі замовники традиційно не обнародують.
Проте, попри всю закритість і лукавство рейтингової кампанії претендентів на столичну владу, трійка лідерів, за неофіційними даними низки знаних компаній, незмінна — Черновецький, Кличко, Турчинов. Те ж саме стосується й блоків, за винятком власника майки лідера, якою Блок Черновецького поступається БЮТ. Проте, без сумніву, показник, що збуджує політичну кров, — це 30% тих, хто не визначився. За них і розгорнулася основна боротьба. І тут кожен із кандидатів демонструє свій особливий стиль і почерк, правда, трохи затиснутий у рамки IQ штатного політтехнолога.
Леонід Черновецький: «Я за те, щоб розгойдати суспільство, щоб воно стало нетерпимим до багатьох речей, які кояться у вузьких інтересах олігархів та їхніх політичних представників у владі»
Із передвиборної брошури «Сповідь мера»
Схоже, розгойдавши політичних конкурентів, та аж ніяк не суспільство, Леонід Михайлович, переобравшись на другий термін, має всі шанси довести свою високу місію до переможного завершення. Дії його непересічної у своєму цинізмі команди, яка демонструє технологічні новації в рамках необмеженого адмінресурсу, а також підім’яла під себе досить вагому частину маргінального електорату, вражають. На сьогодні в арсеналі Леоніда Михайловича не лише перший рядок у хіт-параді кандидатів; 25-мільярдний столичний бюджет, який від його імені «турбується» про киян; ручні ЗМІ; цілий ряд технічних кандидатів, котрі відтягують голоси в основного конкурента — Віталія Кличка, а й надійна підтримка президента, політична сила якого так і не висунула свого кандидата в мери.
Безумовно, Юрій Віталійович може не погодитися з нашими припущеннями і вкотре закинути репліку про безмежну жертовність президентського блоку, що наполягає на єдиному кандидаті від демократичної коаліції. Проте зауважимо: президент, який усі два роки заплющував очі на земельні діяння Черновецького, повернув його в мерське крісло, так і не оголосивши результатів перевірки діяльності КМДА, проведеної згідно із його ж, президентським указом (!), а також публічно заявив про стовідсоткове ветування закону про вибори у два тури (що вигідно виключно Черновецькому), навряд чи серйозно розраховує на особливі дивіденди від походу Луценка на вибори. За деякими недавніми закритими даними, рейтинг «НУ-НС» впевнено переступив 4%.
Слід гадати, Віктор Андрійович у цій непростій ситуації не може випускати з поля зору політичну силу Леоніда Михайловича. Як, утім, і сам Леонід Михайлович тримає руку на президентському пульсі. Про що в час верстки номера у своєму коментарі «ДТ» розповів міністр МВС, перший номер списку «НУ-НС»: «Недавно в секретаріаті президента відбулася нарада представників фракції «НУ-НС», на якій Віктор Андрійович відкрито заявив, що Київ має стати Сталінградом для Тимошенко, і тут прем’єру належить зазнати нищівної поразки, — сказав Луценко. — До того ж президент цілком чітко дав зрозуміти, що фракція створюватиме коаліцію в Київраді лише з тією політичною силою, яку підтримає громада. І цією силою жодною мірою не буде БЮТ. Проте ні для мене, ні для членів мого списку такі умови президента неприйнятні». Схоже, Ющенко відпрацьовує варіант «ширки», тренуючись поки що на кішках.
Ще одним наочним підтвердженням зміцнення політичного союзу президента і столичного мера став останній передвиборний шедевр творчо обдарованого градоначальника під інтригуючою назвою «Сповідь мера». Автор тексту наполягає на тому, що з кожним, хто прочитав його сповідь, встановлює «особливі стосунки». Проте, не бажаючи образити вас, Леоніде Михайловичу, та наші «особливі стосунки», скажемо: сповідь передбачає покаяння у гріхах, а не оду самому собі. Це по-перше. По-друге, використання цитат відомих українських політиків, притому різних політичних сил, про чесноти кандидата, передбачає певні етичні узгодження. У «Сповіді мера» хвалять Черновецького не лише Анатолій Матвієнко («НУ-НС»), цитату якого, за його словами, зумисне вирвали з контексту, Віктор Пинзеник (БЮТ), Микола Азаров (ПР), Олена Бондаренко (ПР), яка стверджує, що нічого такого не казала, — а й секретар РНБО Раїса Богатирьова: «Леонід Михайлович усіма своїми діями виправдує довіру людей, які знову, прийшовши на виборчі дільниці, опустять бюлетені в урну й із абсолютно легкою душею та серцем скажуть: ми робимо правильний вибір, це — Черновецький». І якщо з «НУ-НС» без власного кандидата в мери все гранично зрозуміло, то з ПР, яка розгорнула широкий піар кандидата Василя Горбаля, — не дуже. То кого в результаті підтримує Партія регіонів? Чи в неї шлях «роздвоюється» за кошиками?
До речі, своїх численних протеже президент має і в блоці Катеринчука. Там-таки знайшли притулок і люди В’ячеслава Супруненка, зятя нинішнього мера, який закриває в КМДА земельні питання. Лихі язики подейкують, що в частині збирання коштів Катеринчук виявився досить моторним. Хто сьогодні платить за біло-синій глянець, який обліпив усі столичні стовпи? Хмельницький, Іванов, Черновецький... Останній, до речі, лише своїм «дітям» і дозволив спуститися у святая святих формування громадської думки — столичний метрополітен. Тепер там у кожному вагоні золоті гори обіцяють тільки три кандидати — сам Леонід Михайлович, Микола Катеринчук і лідер ГАКу Олександр Пабат. Слід сказати, що й за Громадським активом стоїть величезний актив. Тих-таки Іванова й Хмельницького. А також один і той самий політтехнолог на прізвище Гайдай. До речі, досить відомий та шанований у професійних столичних колах. Трапляється й таке... Отож в усій цій історії справді не соромно брати на озброєння корисні гасла ГАКу, але соромно голосувати за людей, котрі неодноразово розмінювали їх на вигідне земельне голосування в сесійній залі Київради.
Віталій Кличко: «Я добирав свою команду за високими моральними принципами, тому зможу подолати корупцію в Києві»
Дискусія з екс-мером Нью-Йорка Джуліані в готелі «Хаят»
Усі два роки правління Черновецького Блок Кличка разом із БЮТ був у жорсткій опозиції до мера. Лідер блоку принципово відмовився від функції кнопкодава й не пішов у парламент у жодному зі списків демократичних партій, із якими стояв на Майдані. Пізніше Кличко, перебуваючи в статусі радника Ющенка, публічно й небезпідставно обвинуватив президента у підтримці команди Черновецького. Коли вирішувалася доля єдиного кандидата від демократичних сил, лідер однойменного блоку не зійшов із дистанції на користь Турчинова й на догоду Тимошенко, схоже, маючи на те моральне право. У результаті дорогою до нових перевиборів фракція блоку втратила понад половину своїх багнетів у Київраді, а її лідер позбувся фактичної підтримки основних політичних партнерів — БЮТ і НУ. Але! Певного моменту саме ця, на перший погляд — прикра, обставина могла стати вирішальним, і, можливо, переможним месіджем виборчої кампанії незалежного кандидата Віталія Кличка. Проте незалежного не вийшло.
— Лев Парцхаладзе — лідер партії «Європейська столиця», яка входить у Блок Кличка, голова ради директорів потужної будівельної компанії «21 століття», а також керівник Української будівельної асоціації — головна земельна фігура Блоку Кличка, — каже лідер громадської організації «Форум порятунку Києва» Віталій Черняховський. — Він точно знає, чого хоче від влади і від Кличка зокрема. Хоч Віталій Володимирович і ховає Льва Ревазовича, уже всім відомо про їхній тандем. Як, утім, і про будівельні скандали пана Парцхаладзе. Мабуть, киян повинен потішити ще один затятий забудовник — Андрій Миргородський, давній бізнес-партнер Парцхаладзе, який
встиг при Омельченку відзначитися на посаді першого заступника начальника головного управління будівництва та архітектури КМДА. Серед небайдужих до будівельної справи членів списку і панове Васько (ТОВ «Української інвестиційної будівельної компанії «Укржитлоінвест»), Чигрин (ФПГ «Атика»), Странніков та Іщенко (Тельбін ІВА), спільний продукт життєдіяльності яких — незаконна забудова торговельного комплексу на вул. Серафимовича, 6а. Странніков є також співзасновником будівельних ТОВ «Українська будівельна компанія» і «Кроун». Особливо не пощастило бідолашному «Кроуну». «Лихі» журналісти докучали засновникам із приводу скандального будівництва на Березняках, де найняті фірмою бандити били жителів, які протестували проти забудови. До речі, тоді на Березняках на бік постраждалих став Блок Кличка. А тепер Странніков і Кличко опинилися по один бік барикад, — завершив Черняховський.
Після всього вищесказаного слова Кличка про найвищі моральні принципи, за якими він нібито добирав собі соратників для безкомпромісної боротьби з корупцією в окремо взятому місті, скидаються на насмішку. У такому разі хочеться точно знати, за якими принципами члени його команди підбирали собі кандидата? І треба сказати, що для політика, який щойно розпочинає свою кар’єру й не обтяжений, до того ж, особливими менеджерськими та господарськими знаннями, запитання це — ключове.
Безумовно, як правильно зазначив один із членів команди Кличка, «забудовників можна знайти практично в кожному партійному списку. Ми ж не можемо виписати собі у список ідеальних людей із Марса. І там таких немає. Однак стосовно наших навряд чи варто наперед висловлювати такі категоричні судження». Можливо. Але, так чи інакше, програє Кличко мерську гонку чи виграє, візьме високий відсоток у Київраду чи не візьме, — його ахіллесова п’ята — список, — як і раніше, залишиться незахищеною. Кілька метких влучень — і добре ім’я світового чемпіона легко буде розміняне на одне з прохідних прізвищ безперспективного політичного штабеля.
Олександр Турчинов: «Кабмін сьогодні виділив мільярд Києву. Але це гроші не Турчинова. Це гроші народу, які уряд заборгував людям»
Зустріч із працівниками освіти у Святошинському районі
Навряд чи варто переказувати риторику БЮТ стосовно подій, що відбуваються в столиці. Боротьба з земельною корупцією була й залишається основною тезою блоку. Лідер БЮТ і «найліпше», що в неї є, тобто віце-прем’єр — кандидат у мери Олександр Турчинов, днями ходили в народ роз’яснювати свою непримиренну позицію. Вирушили туди й ми. Кілька штрихів із перших вуст, що дають змогу, на нашу думку, чітко розпізнати основні маяки кампанії БЮТ.
1. Турчинов довго, обгрунтовано й, треба визнати, досить розумно у відповідності з рекламними білбордами описав залові ситуацію протистояння у найвищій владі. Ореол борця за вищу справедливість у поєднанні з бажанням поборотися за те ж саме — на місцевому рівні, добре впливав на публіку. Признаюся, грішним ділом подумалося: не було б тепер блокування БЮТом парламентської трибуни в ім’я якогось глобального антиінфляційного пакета уряду (а, за нашими даними, у такому вигляді, як його презентує прем’єр, пакета не існує), кандидат, віце-прем’єр, справді добряче відірваний від народу, банально б повторював прописні істини, вже не раз озвучені в Києві його дрібнішими соратниками. Про тарифи, про окружну електричку, про важке життя в стольному граді простого обивателя, якого прагне ошукати кожний. Проте, коли поглянути на ситуацію з другого боку, то Київ нині дістав якусь сатисфакцію: звичайно його розмінювали на країну, тепер, схоже, всю країну розміняли на Київ.
2. До основних винуватців, котрі майже зіпхнули столицю в прірву, котрі розпродали комунальні підприємства й землю, Турчинов долучив великий бізнес, інтереси якого представлені в Київраді. «Рахунок іде буквально на дні, часу більше немає...» На питання з залу, чи правда, що його штабом керує відомий бізнесмен, великий земельний латифундист, оратор зволів відповісти коротко: «За традицією, своїми передвиборними штабами керую я сам».
Чому при цьому Олександр Валентинович не назвав прізвища Губського, а воно ж було позначене в записці рукою автора цих рядків, залишається тільки гадати. Втім, як і про те, чому регулярні претензії ЗМІ на адресу земельного магната Губського Турчинов вважав бездоказовими, а от свої й своїх колег на адресу Черновецького — вже доведеними. Де логіка й послідовність? До речі, нагадаємо, що комісія ВР, створена трудами БЮТ і покликана розслідувати діяльність КМДА, так і не приступила до роботи. А ініціатори перевиборів так і не пред’явили громадськості обіцяних рішень судів, що підтверджують порушення в стінах КМДА; правда, за них це зробило «ДТ», та річ же у принципі.
3. Олександр Валентинович досить гнівно засудив добродійність Черновецького за рахунок бюджету, назвавши такі методи мера банальним підкупом виборців. Із чим також не можна не погодитися. «Використання адмінресурсу в будь-яких його проявах просто неприпустиме!» — сказав як відрізав оратор. А потім не без гордості доповів учителям про рішення уряду виділити Києву 1 млрд. 300 тис. грн. на соціальні надбавки бюджетникам до заробітної плати. У розмірі 300 грн. Зал викупав віце-прем’єра в оваціях. Автор же дозволив собі ще одну записку — стосовно неприпустимості використовувати адмінресурс в будь-яких його проявах. Кабміном зокрема.
Треба віддати належне демократичності Турчинова, котрий прочитав цю малоприємну репліку й сказав, що він ніколи не посміє стверджувати, що виділені Кабміном кошти — гроші Турчинова. «Це гроші народу, які уряд заборгував киянам», — знову сказав як відрізав Олександр Валентинович. І зал знову скупав оратора в оваціях, не зваживши на те, що уряд Тимошенко чомусь вирішив роздати борги за десять днів до стратегічного голосування. І все було б нічого, якби людям, котрі розбещують народ подачками, аплодували пенсіонери, ветерани, хто там іще, кому ми не раз за ці два роки встигли докорити «гречкою Черновецького». Та аплодувала ж інтелігенція. Вчителі, які мали б навчати наших дітей громадянської позиції. Якщо вже не відмовитися від додаткових грошей при справді принизливій зарплаті, то принаймні мати сміливість сказати про це.
Наступного дня прес-служба віце-прем’єра оперативно поширила інформацію, куди ще підуть доброчинні урядові мільйони. Тепер йшлося про дороги, мости, транспортні розв’язки... Розумний кандидат від БЮТ «дуже» зорієнтувався.
...Насправді Київ давно розколовся на дві частини: одні голосуватимуть за Черновецького будь-що, інші — взагалі не знають, за кого голосувати. Проте цілком очевидно, що хоч би яким результатом закінчилися ці вибори, істотної зміни менеджменту столиці не станеться. Адже користувачі столичного ресурсу в усіх його проявах розподілилися під різними політичними прапорами. Що жодною мірою не може змінити якість влади.
2008.05.17 | Mossad
аранжикі готуються до ролі опозиції, це добре
цього разу зомбочмо протримається, бач, ще менше ніж минулий раз.А ми візьмемо до себе бологодепутатів:)
доведеться, до речі їх перепідпорядкувати, свинів. І Балога не сяде, буде керувати Закарпаттям.
2008.05.17 | Чучхе
...сказав лідер блоку Нашої України (НС) до міськради
2008.05.18 | Горицвіт
ага, просто анекдот: лідер виборчого блоку обурюється
що хтось (тут навіть не важливо хто; хоча це був його почесний одноблочник) висловив побажання, щоб його (цього лідера) суперники програли вибори. Чого ж ти тоді йдеш окремим блоком? Ідеш як технічний кандидат з задекларованим бажанням програти?2008.05.18 | Предсказамус
Вы правы, если прав Ющенко
Горицвіт пише:> ага, просто анекдот: лідер виборчого блоку обурюється що хтось (тут навіть не важливо хто; хоча це був його почесний одноблочник) висловив побажання, щоб його (цього лідера) суперники програли вибори. Чого ж ти тоді йдеш окремим блоком? Ідеш як технічний кандидат з задекларованим бажанням програти?
БЮТ - соперники НУНС только в том случае, если последние не собираются сотрудничать с ними в Киевсовете (о чем, в принципе, и заявил Ющенко). В противном случае проигрыш БЮТ НУНС не выгоден.
В целом я приветствую такой подход - даже чисто формальный повод ставить БЮТ рядом с "командой Президента" существенно вредит интересам блока.
2008.05.18 | Горицвіт
На жаль, БЮТ вас, мабуть, не послухає
і будуть створювати, як і раніше, ситуативні блоки в місцевих радах з метою зручної наживи.Не вийдуть, мабуть, з ганебної коаліції. Будуть не тільки стояти рядом з командою президента, а і мати (як і мають зараз) спільні справи тощо.
Але це таке.
Мій коментар стосувався Луценка. Людина очолює виборчий блок, а після наради всередині блока виходиь і робить отакі заяви, причому від балотування не відмовляється. Це смішно.
2008.05.18 | Предсказамус
Вы хотели сказать, НУНС будет продолжать липнуть к БЮТ?
БЮТ не нужно в этой ситуации проявлять инициативу, тем более, что активности Ющенко и ЕЦов во фракции более чем достаточно.Горицвіт пише:
> Мій коментар стосувався Луценка. Людина очолює виборчий блок, а після наради всередині блока виходиь і робить отакі заяви, причому від балотування не відмовляється. Це смішно.
Да я понял, кого касался Ваш комментарий. Но он (комментарий) имеет смысл, только если НУНС объявляет БЮТ своим соперником, а не соратником. Если же НУНС покуда к этому не готов, прав Луценко - из-за деструктивной политики Президента НУНС может оказаться на маргинесе и в Киеве.
2008.05.18 | Горицвіт
ні, не це
Предсказамус пише:> БЮТ не нужно в этой ситуации проявлять инициативу,
БЮТ зараз в одній коаліції з поганим-поганим Ющенком і його людьми. Вийти з коаліції - це право БЮТ. Але стоп, ми ж про Луценка.
> Но он (комментарий) имеет смысл, только если НУНС объявляет БЮТ своим соперником, а не соратником.
Вони вже суперники по факту! Це окремі блоки на виборах 25 травня!
2008.05.18 | Предсказамус
Плохо...
Начнем с конца, ладно?Горицвіт пише:
> Предсказамус пише:
>> Но он (комментарий) имеет смысл, только если НУНС объявляет БЮТ своим соперником, а не соратником.
> Вони вже суперники по факту! Це окремі блоки на виборах 25 травня!
Скажите, Вы это написали кому? Если мне, то Вы меня оскорбили. Утверждать, что политические силы, не идущие на выборы одним блоком, по факту являются соперниками, можно только в беседе с конченным дебилом, который слово "политика" никогда не слышал.
>> БЮТ не нужно в этой ситуации проявлять инициативу,
> БЮТ зараз в одній коаліції з поганим-поганим Ющенком і його людьми. Вийти з коаліції - це право БЮТ.
Право - не обязанность.
А требовать морального поведения от тех, против кого играют аморально - опять таки считать их дебилами. Похоже, это базовая фишка ответственных избирателей НУНС. Но сомневаюсь в ее эффективности.
2008.05.18 | Горицвіт
вибачте, буду старатись писати обережніше
Предсказамус пише:> Горицвіт пише:
> > Предсказамус пише:
> >> Но он (комментарий) имеет смысл, только если НУНС объявляет БЮТ своим соперником, а не соратником.
> > Вони вже суперники по факту! Це окремі блоки на виборах 25 травня!
> Скажите, Вы это написали кому? Если мне, то Вы меня оскорбили. Утверждать, что политические силы, не идущие на выборы одним блоком, по факту являются соперниками, можно только в беседе с конченным дебилом, который слово "политика" никогда не слышал.
Хоча як можна було вгадати, що в цьому місці треба бути обережним, щоб нікого не образити - я не знаю. Звісно, я розумію різницю між грати на публіку непримиренність і бути насправді єдиною командою. Але з цією точки зору всі поголовно основні блоки - єдина команда. Тому, щоб якось їх розрізняти, дивимось формально: окремі блоки? Значить, суперники. Тобто вибачте, звичайно, я не мав наміру вас образити, хоча своєї вини не розумію.
> >> БЮТ не нужно в этой ситуации проявлять инициативу,
> > БЮТ зараз в одній коаліції з поганим-поганим Ющенком і його людьми. Вийти з коаліції - це право БЮТ.
> Право - не обязанность.
Точно.
> А требовать морального поведения от тех, против кого играют аморально - опять таки считать их дебилами. Похоже, это базовая фишка ответственных избирателей НУНС. Но сомневаюсь в ее эффективности.
Це типу спроба мене образити в відповідь? Мені пофіг. Хоча ніби ж рекомендується сперечатися з думками, а не ображати опонента. Але я розумію, що це (приписування опоненту своїх уявлень про нього і повторення цієї брехні) - стандартна фішка частини дописувачів форума. Що зробиш.
2008.05.18 | Предсказамус
Пишите, как хотите. Свободный человек в условно свободной стране
Горицвіт пише:> Предсказамус пише:
> > Горицвіт пише:
>>> Вони вже суперники по факту! Це окремі блоки на виборах 25 травня!
>> Скажите, Вы это написали кому? Если мне, то Вы меня оскорбили. Утверждать, что политические силы, не идущие на выборы одним блоком, по факту являются соперниками, можно только в беседе с конченным дебилом, который слово "политика" никогда не слышал.
> Хоча як можна було вгадати, що в цьому місці треба бути обережним, щоб нікого не образити - я не знаю. Звісно, я розумію різницю між грати на публіку непримиренність і бути насправді єдиною командою.
На всех без исключения парламентских выборах, начиная с 2002 года, где участвовали в том или ином виде Ющенко и Тимошенко, они шли одним блоком? Нет. Они "грали на публіку непримиренність"? Нет. Тогда о какой непримиримости речь?
> Але з цією точки зору всі поголовно основні блоки - єдина команда. Тому, щоб якось їх розрізняти, дивимось формально: окремі блоки? Значить, суперники. Тобто вибачте, звичайно, я не мав наміру вас образити, хоча своєї вини не розумію.
Это Вы меня извините - я почему-то решил, что Вы в курсе... Дело в том, что в политике, кроме соратников и соперников, бывают еще союзники. Это когда интересы и цели совпадают не полностью, электорат тоже, но есть и общие цели и задачи.
Например, на выборах в ВР 2007 года НУНС и БЮТ тоже шли отдельными блоками, но декларировали создание коалиции по итогам выборов. И, естественно, не устраивали друг другу Сталинградских битв.
Если для Вас этот вопрос остался непонятным, я готов объяснить еще подробнее.
>> А требовать морального поведения от тех, против кого играют аморально - опять таки считать их дебилами. Похоже, это базовая фишка ответственных избирателей НУНС. Но сомневаюсь в ее эффективности.
> Це типу спроба мене образити в відповідь? Мені пофіг. Хоча ніби ж рекомендується сперечатися з думками, а не ображати опонента. Але я розумію, що це (приписування опоненту своїх уявлень про нього і повторення цієї брехні) - стандартна фішка частини дописувачів форума. Що зробиш.
Теперь моя очередь принести Вам свои извинения. Я уже понял, что некоторые вещи нужно подробно разъяснять, и тогда таких недоразумений не будет.
Так вот, о моральном/аморальном. Вы пишете, что БЮТ нужно выйти из союза с НУНС, т.к. там окопались плохие парни, а именно Ющенко и его команда. В оценке Ющенко и Ко я с Вами полностью согласен, а вот предложение о выходе считаю непродуманным. Тогда получится, что все возможное и невозможное для развала коалиции сделали эти самые плохие парни, а ответственность за развал ляжет на БЮТ. То есть, на 100% моральное решение станет проигрышем, т.к. против БЮТ играют не идеалисты-майдановцы, а духовный сын Кучмы и птенцы гнезда Медведчукова. Fair play в такой компании - дурной тон.
2008.05.18 | Чучхе
А єщьо вчєра всє вокруг мнє говорілі, БЮТ - друг !
2008.05.18 | samopal
Re:
Горицвіт пише:Вони вже суперники по факту! Це окремі блоки на виборах 25 травня!
Вони були окремими блоками на усіх виборах, у яких приймали участь як блоки.
2008.05.18 | Hoja_Nasreddin
анекдот насправді у тому, що про ПРдунів анічичирк
наступний анекдот - це специфіка побажання-прагнення:Сталінград для Тимошенко
Не чув аби Ющенко святкував коли-небудь чи бодай висловлювався з цього приводу. Отож, якби Юродивий Захланний клоун сказав про Крути для Тимошенко, я би ще якось зрозумів.
А так, колєго, все дуже файно вписується у вельми смердючу логічну побудову:
1.Тимошенко - фашистка
2.Тимошенко - фашистка - віддавна (з 2001 року) - хто не вірить спитайте в моїх колєг-побратимів Кучми та Плюща
3.Тимошенко - фашистка - читайте програмну статтю бандюка й злодія Балоги на УП
4.про УПА міркуємо у спокійній обстановці, з натяком на прихильність певної частини електорату (бо друга частина мудодзвона вже ніколи не сприйме бодай нейтрально), про ГОЛОДОМОР також у нейтральній обстановці. А от коли допекло, то атєц Сталін так і пре з усіх шпар - гени не обманеш.
2008.05.17 | wel
Re: Луценко: Ющенко заявив,що Тимошенко має зазнати нищівної поразки
"Віктор Андрійович відкрито заявив, що Київ має стати Сталінградом для Тимошенко, і тут прем’єру належить зазнати нищівної поразки"- дуже "дякуємо"..."..за що боролись, - на те і напоролись!"
"здав" нас,КИЯН, - в першу чергу.
..оце і - "по стопам" Мороза О.О.
у ВСІХ цих вчорашніх колгоспників,та й ще бувших "члєнів" КПРС(хоч одну неділю!) - патологічна жадоба влади...
..і глибоко начхать їм всім на життя українського народу.
..а КИЯН, - в першу чергу.
Бо - "дуже вільнодумні та самостійні", - не бидло...
тільки - НЕ ВИЙДЕ !!!
КИЇВ ще скаже своє - " ГЕТЬ!"
І так буде з кожним,хто зрадить.
..чи - він,чи - вона,чи - воно,як Чернівецький !
2008.05.17 | Анатоль
І я за. Бо з союзниками треба домовлятись, а не ігнорувати і
через надмірне бажання особистої влади старатись прибрати все до своїх рук.2008.05.17 | samopal
Тіпа, як Юхченко з Ахмєтом?
2008.05.17 | TrollSееker
Саме так. "По-пацанськи". От якби Юля була "пацаном"...
2008.05.17 | Николай Чернигов
Угу! Согласно рецептов сантехника водителя Ринатки.
2008.05.17 | shu
Ні тіпа, Юля та комуністи
2008.05.17 | QuasiGiraffe
Нормальна позиція - Труфальдіно відпочиває.
Майдан-ІНФОРМ цитує:>
> «Президент цілком чітко дав зрозуміти, що фракція створюватиме коаліцію в Київраді лише з тією політичною силою, яку підтримає громада.
Ви, наші виборці, голосуйте за нас, але ми ще на знаємо, з ким створимо коаліцію. "Ми всєгда за тєх, кто побеждаєт".
2008.05.18 | троль ak1001
так Труфальдіно це якраз Луценко :) із Бергамо
а Юля і Вітя це його хазяї які дають йому по черзі пінка под зад а він натомість все не визначиться кого більше любить2008.05.18 | QuasiGiraffe
Я на підтвердження своїх слів навів цитату.
А Ви, як завжди, триндите бездоказно. Аби ляпнути.2008.05.18 | троль ak1001
кхм. а яку цитату вам потрібно
на підтвердження того що НС війшла в блок з НУ але при цьому все тягне в БЮТчому б зразу було не піти в БЮТ?
2008.05.18 | QuasiGiraffe
Яку-небудь,
троль ak1001 пише:> на підтвердження того що НС війшла в блок з НУ але при цьому все тягне в БЮТ
>
На підтвердження того, що її тягне в БЮТ.
2008.05.18 | саша_нічна варта
Луценко-порядна людина
2008.05.18 | Ukrpatriot(patriot)
А хтось казав, що непорядна?
Тільки закон інколи порушує, дурниці ляпає та й просто бреше, або дає обіцянки, які не виконує2008.05.18 | Д-р Юрій
Re: Луценко: Ющенко заявив,що Тимошенко має зазнати нищівної поразки
Хто б дивувався "демократизму" нашого президента, який відкрито намагається командувати урядом, партіями, громадськими організаціями, й здіймає бучу кожного разу, коли його хтось не слухається. При цьому всілякі Балоги, Костенки та інші "видатні демократи" звинувачують у "фашизмі" всіх, крім... пана президента. Втім, тут вони лише наслідують його приклад, адже він був першим політиком в Україні (правда, разом з Кучмою та Плющем), який звинуватив своїх (точніше, Кучміних) політичних противників у "фашизмі".2008.05.18 | Ukrpatriot(patriot)
Давайте ліпше про демократизм прем"єра і Луцика
Д-р Юрій пише:> Хто б дивувався "демократизму" нашого президента, який відкрито намагається командувати урядом, партіями, громадськими організаціями, й здіймає бучу кожного разу, коли його хтось не слухається. При цьому всілякі Балоги, Костенки та інші "видатні демократи" звинувачують у "фашизмі" всіх, крім... пана президента. Втім, тут вони лише наслідують його приклад, адже він був першим політиком в Україні (правда, разом з Кучмою та Плющем), який звинуватив своїх (точніше, Кучміних) політичних противників у "фашизмі".
Пояснюю чому:
- Президент не пропонував підпорядкувати йому усі міністерства;
- Президент не пропонував проекту конституції, де партія через 7!!!! днів після виборів має право пересувати кандидатів по списку. Прийшли до прикладу Ви, проголосували за Юлю, а у парламенті якийсь інший дядько, про якого Ви і не чули.
- і давайте теперішню ситуацію оцінювати, а не колишню, бо там і на ЮВТ і на ТУрчинова і на решту можна багато чого накопати.
2008.05.18 | watchdog
Давайте еще раз
>- Президент не пропонував підпорядкувати йому усі міністерства;>- Президент не пропонував проекту конституції, де партія через 7!!!! днів після виборів має право пересувати кандидатів по списку.
Вы считаете, что перечисление, чего предосудительного не сделал президент - это главный аргумент? С него нужно начинать и им же заканчивать? Не ударил девочку по голове, значит цаца.
Может нужно сначала с перечисления того,
каких гадостей наделал президент,
потом чего хорошего он не сделал, что мог сделать,
и только в конце, чего плохого, по ващему мнению, он не сделал.
Кроме того, если Вы против чего-то в проекте Конституции, то нужно выслушать оппонентов, которые вносили эти предложения. Можете ли Вы сейчас сказать, чем они обосновывают эти нововведения? Может быть они не смертельны, как это Вам кажется, а в данный моменти являются необходимыми оздоравливающими средствами.
И на счет беганий Луценко туда-сюда. Вы, как я понял, против раболепства перед диктатурой и против императивного мандата. Наложите эти положения к поведению Луценко как фильтр и в результате от ваших обвинений ничего не останется. К тому же рядом с Ющенко каждый самостоятельный здравомыслящий человек должен почувствовать себя неуютно. Природа качаний Луценко в решении каждодневной дилеммы:
"Он же наш Президент и мы должны его поддерживать", остаюсь, и "Боже, что он делает или, что он задумал, ведь так же нельзя", все, ухожу. Некоторые близкие к ВАЮ люди приняли для себя решение больше не иметь с ним никаких дел. Перечислять их, я думаю, не надо.
2008.05.18 | Hoja_Nasreddin
Найсмішніше те, що "типупатріотичний адвокат" з логікою мешкають
в сусідніх будинкахБо всі твердження типу:
> президент НЕ пропонував...
є щонайменше НЕкоректними, бо не може слинявий "типупатріотичний адвокат" цього стверджувати .
Він мав би лишень чемно повідомити, що "мені невідомо, що (чи)..."
Уявіть собі, якщо би Луценко НЕ написав про пропозицію та заклик Юродивого про "Сталінград для Тимошенко", а Ви у якийсь спосіб про це дізналися. Ви уявляєте, що би тут виспівував "типупатріот" на більшості гілок?
А що Юродивий гарант своєї кишені пропонував і пропонує на тривалих закритих бесідах із Януковичем Ахмєтовим та іншими об'єктами його зацікавлености час від часу (але рано чи пізно) обов'язково вигулькує на поверхню.
2008.05.18 | Сергей ГРУЗДОВ
Найсмішніше те, що є можливість це прискорити
Эх, как просто сократить временнУю дистанцию между ихними тёрками и выходом содержания таких "переговоров" на публику!Однако, история Н.Мельниченка научила, что записать разговор мало, мало даже опубликовать содержание. Надо еще научиться брать за хобот и привлекать к ответственности.
2008.05.18 | Hoja_Nasreddin
Цілком з Вами погоджуюсь
Більше того: то мабуть корінь більшості проблем.Нам би ще механізм взяття за хобот розробити і втілити (чи не про це зокрема йшлося взимі 2004 року)
2008.05.18 | ОРИШКА
Какой там он Юродивый! Самовлюбленный махинатор
2008.05.18 | Сергей ГРУЗДОВ
Re: Давайте еще раз
Вы знаете, решение "не иметь с ним никаких дел" приняли не только близкие, но и далекие от него люди. Вот, например, принял такое решение и яОднако, сложновато "не иметь никаких дел" с Гарантом Конституции твоего государства.
Для этого я, и такие как я, должны снять с него указанные полномочия. Что, страшновато? А нас - рать!
2008.05.18 | Hoja_Nasreddin
Re: Давайте еще раз
>Однако, сложновато "не иметь никаких дел" с Гарантом Конституции твоего государства.Зв'язок цей тра відзначити вельми формальний (лагідне формулювання)
>Для этого я, и такие как я, должны снять с него указанные полномочия.
Саме так
>Что, страшновато? А нас - рать!
Тут скорше відсутність акуратного плану дій. Хоча РАТЬ (без С) то звичайно аргумент суттєвий
2008.05.18 | ОРИШКА
А слабо флэш-моб группы во всех городах - "Ющенко-геть!"
2008.05.18 | QuasiGiraffe
то й будуть сприйматися, як флеш-моби.
2008.05.18 | Mossad
Луценко завжди був г, і Тимошенко слід би замислитися
чи брати його до себе...2008.05.18 | Анатоль
Здорово, як комі-риг моссад за Юлю турбується
2008.05.18 | Мартинюк
Тимошенко зазнає нищівної поразки без втручання Ющенка
Із за жадібності до влади та небажання ні з ким цією владою ділитися.Тимошенко могла б дуже ефектно вималюватись на цих виборах, якби вона хоч пальцем поворухнула для створення хочаб мінімальної коаліції. Вона цього не зробила навіть по відношенню до її теперішнього лизуна Луценка.
Навіть якби вона просто скерувалася здоровим глуздом, а не "силою ніцшеанського духу" при виборі кандидатури від БЮТу на мера - наприклад Володимира Бондаренка, чия популярність серед киян вельми висока . Ця людина користується заслуженою славою найбільш адекватного з з київського чиновництва останніх пяти років.
Однак Тимошенко це не було потрібно, і Бондаренка так само замяли як і колись на попередніх вибора мера його замяло оточення Мартиненка в "Нашій Україні".
Вибір Тимошенко Турчинова підтвердив підозру багатьх - їй не потрібне професійне керування Києвом, їй потрібне вірнопіддане керівництво і доступ до київських ресурсів.
А кияни не є ж такі дурні - і не поможуть ні 300 гривенні подачки, ні тотально бютівські дільничні виборчі комісії ...
2008.05.18 | Предсказамус
Так зачем он тогда в это лезет?