МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП пропонує провести конкурс "Великі брехуни"

05/23/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Провести конкурс «Великі брехуни» на одному з національних телеканалів пропонує народний депутат України, заступник голови Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК.

Він зазначив, що завершення скандалом проекту «Великі українці» показало, що «все, чого торкаються деякі політики, перетворюється на брехню – чи то політичні обіцянки, чи то результат голосування».
«Зараз СБУ порушує кримінальні справи за фактами підкупу виборців на виборах до Київради – блоки скуповують голоси за гроші. Ця ж технологія – підміняти поняття «громадська думка» і «купівля результату за гроші» - застосовується політиками з деяких партій і в таких суто гуманітарних проектах, як «Великі українці»,» - наголошує Ярослав ДЖОДЖИК.

Він нагадав, що «результати голосування у проекті „Великі українці” різко змінилися саме тоді, коли стало зрозуміло, що перемогти у цій номінації має провідник ОУН Степан БАНДЕРА». ЗМІ поширили висловлювання депутата від Партії регіонів Дмитра ТАБАЧНИКА, що голосування у конкурсі „Великі українці” відбулося чесно, а «націоналістам для перемоги» одного з номінантів Степана БАНДЕРИ «не вистачило всього 600 голосів нежадібних бандерівців». «Попри твердження кількох співкоординаторів проекту, подібні заяви свідчать про фальсифікацію результатів голосування», - вважає ДЖОДЖИК.

Водночас, зазначає народний депутат, «ситуація показала, наскільки важливим є питання української історії, її героїв та ідеалів» - «опоненти повернення Україні українського обличчя готові піти на порушення елементарної етики, аби купити видимість своєї правоти».
ДЖОДЖИК висловив сподівання, що «керівництво телеканалу „Інтер” та організатори проекту „Великі Українці” дослухаються до думки співкоординатора проекту Вахтанга КІПІАНІ, який пропонує провести аудит голосування й оприлюднити його результати».

ДЖОДЖИК вважає, що номінантів пропонованого УНП проекту «Великі брехуни» мають визначити правоохоронні органи за підсумками розслідування факту маніпулювання громадською думкою.

Прес-служба УНП

Відповіді

  • 2008.05.23 | igorg

    Це зовсім не громадське питання, це вже зона СБУ

    бо це не що інше як захист українського інформаційного простору. Відверте протягування певних осіб є прямим засобом відвертої інформаційної війни з українцями, з їх баченням власних героїв, власної історії й майбутнього.
    Це таке само явище як і вандалізм стосовно памятників українським героям під Крутами, в Кривому Розі, у Харкові.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.05.23 | rais

      О, знов інформаційний простір, частотний ресурс, резиденти ФСБ..

      Може руді граблі прибрати достатньо і не залишиться на форумах тем для обсмоктування українських негараздів? Забудемо про Тузли і щеплення, черновецьких і корупційну владу...
  • 2008.05.24 | Николай Чернигов

    Предлагая - делай!

    УНП - одна из самых пустотрепных партий. Вот и посмотрим теперь, будет ли проведен такой конкурс. И ошибаюсь ли я в том, что УНП очередной раз пёрднула в воздух?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.05.25 | Koala

      Це, пане, був сарказм(/)

      На жаль, українською стаття дуже обрізана, тому російська:
      http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BC

      Материал из Википедии — свободной энциклопедии

      Сарка́зм (греч. σαρκασμός, от σαρκάζω, буквально «разрывать [мясо]») — один из видов сатирического изобличения, язвительная насмешка, высшая степень иронии, основанная не только на усиленном контрасте подразумеваемого и выражаемого, но и на немедленном намеренном обнажении подразумеваемого.

      Как и сатира, сарказм заключает в себе борьбу с враждебными явлениями действительности через осмеяние её. Беспощадность, резкость изобличения — отличительная особенность сарказма. В отличие от иронии, в сарказме находит свое выражение высшая степень негодования, ненависть. Сарказм никогда не является характерным приёмом юмориста, который, выявляя смешное в действительности, изображает её всегда с известной долей симпатии и сочувствия.

      Комический элемент в саркастическом изобличении может быть весьма ничтожен. В сарказме негодование высказывается вполне открыто. С таким сарказмом говорит, например, М. Ю. Лермонтов о своём поколении: «богаты мы, едва из колыбели, ошибками отцов и поздним их умом...», и заключает свою «Думу» едким сравнением отношения к нему будущих поколений с «насмешкой горькою обманутого сына над промотавшимся отцом».

      Благодаря своей непосредственной ударности, сарказм является формой изобличения, в одинаковой степени присущей публицистике, полемике, ораторской речи, художественной литературе. Именно поэтому сарказм особенно широко используется в условиях острой политической борьбы. Развитая политическая жизнь Греции и Рима породила высокие образцы сарказма у Демосфена, Цицерона и Ювенала. Глубоким сарказмом было проникнуто творчество великих борцов молодой буржуазии против феодализма. Ф. Рабле, гуманист, боровшийся против скованности сознания теологией и схоластической наукой, стрелы сарказма направляет против схоластических учёных, производя от слова «Сорбонна» насмешливые «сорбонята», «сорбониды» и т. д. М.-Ф. Вольтер широко использовал приём сарказма для изобличения церкви и ее служителей в своих памфлетах и в особенности в «Орлеанской девственнице». В памфлетах Вольтера сарказм по адресу церкви подымался до патетики негодования в часто повторяемой концовке: «Ecrasez l’infâme» («Раздавите гадину»). Чрезвычайным разнообразием отличаются сарказмы Дж. Свифта в его изобличении различных сторон общественной жизни современной ему Англии.
  • 2008.05.25 | Анатолій

    Re: УНП пропонує провести конкурс "Великі брехуни"

    Щось важко у такий проект повірити? Хто проплаче? Слободян?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".