МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А де записано, що фонд держмайна має очолити людина від БЮТ?

05/25/2008 | Чучхе
Ось текст угоди на нунсівському сайті http://www.nuns.com.ua/static/agreement-about-democratic-coalition, в ньому взагалі нема не те, що згадки про принципи формування керівництва фондом держмайна, навпаки - там є дивне положення "ліквідація Фонду державного майна та утворення Міністерства державного майна;"

Загалом принципи розподілу сфери відповідальності між суб'єктами коаліції закладені в розділі Х угоди, але жоден пункт там прямо не торкається ФДМ. Загалом Угодою передбачені ще якісь "додатки" до неї, але жодного я не знайшов, навіть активувавши гугль.

Прохання: вкажіть будь ласка, де б мені прочитати формулювання, на яких саме умовах і за якою процедурою коаліція домовилася призначати голову фонду держмайна. Адже цей норматив десь же мав бути закріплений? Тим більше, думаю, це формулювання було б цікаво знати як юлефанам так і ющефілам. Хоч і певен, що кожна сторон його потрактує по-своєму)))

Відповіді

  • 2008.05.25 | Koala

    Тут:(л)

    http://www.razom.org.ua/ua/news/19161/
    тут лінк на
    http://www.razom.org.ua/docs/ugoda20071019.doc
    де сказано

    Додаток № 1.3
    Розподіл посад між суб'єктами Коаліції



    п/п Назва структури Суб'єкт Коаліції, за яким посада закріплюється на 5 років
    1. Антимонопольний комітет НУНС
    2. Державний комітет статистики України БЮТ
    3. Державний комітет телебачення і радіомовлення України НУНС
    4. Головне управління державної служби України НУНС
    5. Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України БЮТ
    6. Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку БЮТ
    7. Державна служба експортного контролю України НУНС
    8. Національна комісія з питань регулювання зв'язку України НУНС
    9. Національна комісія регулювання електроенергетики БЮТ
    10. Фонд державного майна України БЮТ

    Теж трохи не зрозуміло - що таке посада ФДМ, але можна припустити, що йшлося про голову...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.05.25 | Чучхе

      спасибі

      Koala пише:
      >
      > Теж трохи не зрозуміло - що таке посада ФДМ, але можна припустити, що йшлося про голову...

      Звичайно, про голову, згідно оцього пункту
      > 10.5. Міністр закордонних справ, Міністр оборони, Генеральний прокурор України, Голова Служби безпеки України та Міністр внутрішніх справ України пропонуються відповідно до Конституції Президентом. Всі кадрові квоти БЮТ та НУНС відповідно до пп.10.2., 10.3., 10.5. оформлюються відповідними додатками, які є невід‘ємною частиною цієї угоди.

      До речі, в коаліційні угоді є розділ, який примусив мене ридать. Читати сидячи:

      РОЗДІЛ VIII.
      ЕТИКА ПОВЕДІНКИ В КОАЛІЦІЇ :lol:
      8.1. Прем'єр-міністр, Голова Верховної Ради та його заступники, міністри, посадовці, народні депутати України - члени фракцій, що входять до складу Коаліції, у своїх діях, пов'язаних з виконанням повноважень, на засіданнях Верховної Ради України, в процесі роботи в Комітетах і комісіях, на посадах, при виступах в засобах масової інформації керуються програмними принципами та рішеннями керівних органів Коаліції, прийнятими в установленому порядку. Не допускається публічна дискредитація офіційних рішень органів Коаліції, Кабінету Міністрів та посадових осіб.
      Після прийняття офіційного рішення керівними органами Коаліції чи Коаліційного Уряду учасники Коаліції зобов'язані їх виконувати або залишити посади (чиновників, депутатів) за власним бажанням у зв'язку з неприйняттям політичного курсу Коаліції. Будь-який посадовець, який порушив цей принцип, мусить бути замінений в обов'язковому порядку протягом двох тижнів з моменту прийняття рішення про це загальних зборів Коаліції без порушення кадрових квот фракцій - суб'єктів Коаліції. Відповідне рішення ухвалюється Радою Коаліції консенсусом після відповідного обговорення у фракціях.
      8.2. Народний депутат України, який є членом фракції - суб'єкта Коаліції, зобов'язаний брати участь у зборах Коаліції та роботі Коаліції.
      8.3. Народний депутат України, який є членом фракції - суб'єкта Коаліції, має як у Верховній Раді України, так і у Коаліції рівні права і обов'язки в обговоренні та прийнятті рішень, за виключенням випадків, передбачених Регламентом Верховної Ради України та цією Угодою.
      8.4. Народний депутат України, який є членом фракції - суб'єкта Коаліції, має обов'язково дотримуватися рішень керівних органів Коаліції. Народний депутат України, який є членом фракції суб'єкта Коаліції, якщо він на це спеціально та відповідно до цієї Угоди не уповноважений, не може діяти та виступати від імені Коаліції в цілому.
      8.5. Прем'єр-міністр України, інші члени Кабінету Міністрів України, посадовці, народні депутати України, які є членами фракцій - суб'єктів Коаліції, у своїх діях, пов'язаних з виконанням службових повноважень, при виступах, в процесі роботи в Уряді, при виступах в засобах масової інформації керуються програмними та організаційними принципами Коаліції.
      8.6. Рада Коаліції за ініціативою Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України, які є членами фракцій - суб'єктів Коаліції, а також за власною ініціативою утворює Етичну комісію Коаліції. До складу Етичної комісії Коаліції входять по три представники від кожної фракції - суб'єкта Коаліції. Етична комісія зі свого складу обирає Голову комісії та його заступника, які організовують роботу комісії. Голова і заступник мають представляти різні фракції.
      8.7. До повноважень Етичної комісії Коаліції належить розгляд дій учасників Коаліції на предмет порушення етики поведінки.
      8.8. За результатами розгляду питання Етична комісія Коаліції може винести рекомендаційне рішення Раді Коаліції.
      8.9. За результатами розгляду питання Рада Коаліції може винести рішення щодо:
      8.9.1. Оголошення попередження особі, яка порушила етику поведінки.
      8.9.2. Оголошення догани особі, яка порушила етику поведінки.
      8.9.3. Внесення на розгляд Верховної Ради України проекту постанови про звільнення особи відповідно до пункту 12 частини 1 статті 89 Конституції України.
      8.9.4. Рекомендації вищим органам блоків прийняття рішень щодо позбавлення депутата депутатського мандату.
      8.10. Коаліція своїм рішенням може відкликати будь-яку посадову особу, делеговану на цю посаду від суб'єкта Коаліції, із займаної посади та запропонувати нову кандидатуру.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.05.25 | SpokusXalepniy

        Самая большая ошибка Тимошенко заключалась в том, что...

        ...она предложила делить министров 50:50 вне зависимости от результатов выборов.
        Кстати, про это все моментально забыли и сейчас это воспринимается как само собой разумеещееся... Хотя среди компаньонов БЮТа попадаются и недовольные. Причем, совершенно резонное недовольство - ведь если бы не Юлька, то НУНС получил бы больший процент и соответствующих мест в ВР. Отсюда логичный вывод - само существование Тимошенко наносит непоправимый вред делу Украины (тем более - Нашей Украины).
      • 2008.05.25 | Koala

        Теж реготав. Етична омісія вже щось сказала про блокування ВР?



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".