Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
06/09/2008 | rais
Відповідь на це запитання пояснить нам на кого працюють суди, прокуратура, Президент...
Відповіді
2008.06.09 | rais
... СБУ, ВР та інші державні органи і установи.
2008.06.09 | Олександр Дядюк
Якщо покопатись в історії
то ми з подивом виявимо, що правлячі класи (чи якщо хочте - просто влада), завжди намагалась так формувати суспільну думку, щоб суспільство визнавало "своїми" національними інтересами, те, що насправді, дивним чином, в першу чергу співпадало з інтересами самої влади.
Саме такому формуванню "суспільної думки" завжди слугував весь ідеологічний апарат влади - спочатку служителі культів і релігії, потім партійні пропагандистські апарати, а зараз продажні преса і політики.
Хоча всьо старо як світ, головна задача - внушити суспільству, що те, що вигідно владі - І Є НАЦІОНАЛЬНІ (СУСПІЛЬНІ) ІНТЕРЕСИ.
а саме:
Олександр Дядюк пише:
> то ми з подивом виявимо, що правлячі класи (чи якщо хочте - просто влада), завжди намагалась так формувати суспільну думку, щоб суспільство визнавало "своїми" національними інтересами, те, що насправді, дивним чином, в першу чергу співпадало з інтересами самої влади.
Найсмішніше, що часто густо ті "класи" піарили такі інтереси, які насправді були їм смертним вироком. Але ж щіро думали саме те що ви кажете, мовляв "це співпадає з нашими інтересами".
Наприклад, Ніколаю ІІ дуже "допомогло па жизні", що він переконав своїх підданих у необхідності рубитися за вихід к Дарданеллам
2008.06.09 | Sean
це залежить
від того, хто саме це каже
2008.06.10 | rais
Димова завіса під патронатом Президента.
Тобто ви всі погоджуєтеся з тим фактом, що владоможцям (українській "еліті") відверто начхати на інтереси 90 відсотків громадян України на сучасному етапі? При всьому при тому, що саме цей народ за Конституцією є головним джерелом влади із всіма наслідками.
Тобто злочин проти Народу, який фізично останні 17 років, за розміром ліцемірства, зневаги, зухвалості, небезпечності за наслідками перевищує злочин геноциду 32-33 років. Тобто історично, система, яку через геноцид голодомору Ющенко намагається засудити, передала у спадщину своїм нащадкам методу, за якою ця купка злочинців прикриваючись національними інтересами України примушує нас пити неякісні ліки, вживати неякісну іжу, приймати неякісні послуги, користуватися сумлівним захистом уповноважених, суддівських, міліцейських... ЗМІ, освіта, Жекі, місцеві черновецькі...
... все це загалом на протязі 17 років для 90 відсотків населення України створює такі умови життя, які ведуть не лише до фізичного знищення людей, але й до соціального вибуху в Державі. Вся інша мельтишня спрямована, щоб прикрити цей злочин, який називають "еволюцією" Кравчука. А нам пропонують обговорювати, обирати, блокувати, підтримувати, стати на захист національних інтересів клюєва, фіалковського, ахметова, порошенко...
Країну зачищують тихою сапою під національний гімн і шансон. Під либу
кучми, кравчука, симоненка. Під патронатом Гаранта захисту національних інтересів України.
Re: суспільні інтереси - це теж саме що національні
Все добре. Але я трошки про інше. На поверхні злочин привласнення такого ресурсу, як націоналні інтереси у власних корисних цілях.
Цей ресурс автоматично активізує всю державну машину на працю для обмеженого кола негідників. Всі 17 років топтання України на місці це підтверджує. Маштаби злочину, його зухвалість і соціальна небезрпечність вражає своїми розмірами. Всі спроби спустити греблю соціальної напруги через різноманітні майдани, перевибори - ніщо інше як прикриття перефарбування старої системи. Стара злочинна система регенерує - Україні загальмовують градієнт незалежної разбудови власної державності. Територія держави, як в свій час Крим, звільнюється. Для кого? В чиїх інтересах? Національних? Соціальних?
Хто стоїть на захисті цих інтересів?
Re: власне, я хтів сказати: ці інтереси спочатку тре сфор
М'якість формулювань, як і невизначеність робить Вас толерантним і беззахистним. Ви кажете провалюють іспит. А я вважаю діють свідомо.
Ви чуєте про довгий і тернистий шлях? Це час за який знищено 6 мільйонів українців. Це час за який злочинці дограбовують Україну.
Це час за який вони де юре закріплять свої награбовані капітали, забеспечать собі амністію. Перерахують активну частину спільноти і ситематизують її в керовані громадські об'єднання. "Еволюція" - довгий і тернистий шлях від партійного інструкторика до успішного бізнес депутата. І воно, це голубине несщасття, буде захищати національні інтереси і українській Нарід? Та весь репресивний держресурс стоїть на захисті інтересів цих слуг народу, як стояв 15 років для забеспечення їм рівних умов пограбування цього Народу.
2008.06.11 | Олександр Дядюк
Нація це виявляється одне, а суспільство інше?
Tatarchuk пише:
> але за двух умов:
> - суспільство усвідомлює ці інтереси
> - нація підтримує суспільні інтереси
>
> Приклад першого: в Украні суспільство не усвідомлює (поки що) свої (та, відповідно) національні інтереси. В Британії (наприклад) усвідомлює.
>
> Приклад другого: в Німеччині часів Гітлера нація не підтримувала суспільні інтереси. В Україні (наприклад) усвідомлює.
>
> Отак мені видиться.
Ну ні фіга собі привидилось!
2008.06.12 | omela
Народ має такий уряд, на який заслуговує
Принаймні, за демократії.
Політики розбещуються настільки, наскільки дозволяє народ.
У 2006-2007 рр. відбулися вільні й демократичні вибори (до ВР - двічі), що визнано без заперечень авторитетними міжнародними організаціями.
Хіба очі не бачили, що купували?
Щойно два тижні тому в Києві переобрано мера Черновецького, а його "гречкоблок" блискуче переміг "з ГАКОМ" усіх суперників.
Попри деякі дрібні махлювання (котрі, правдоподібно, спотворили склад Київради, але навряд чи дійсно вирішальним чином) вибір відбувся також демократично.
Цілком з вами згоден, мерські вибори Києва доводять яка бидлота отримує підтримку "невинних старців". Подібна безідейність має наслідком безпеспективність. Доля України вирішена в аналогічний спосіб підкреслює небажання старої системи втрачати свої позиції. Комунобандитам не вигідно щоб українці мали об'єднавчу ідею, яка визначить національні інтереси держави.
2008.06.10 | Робинзон
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
Не Ваши, как представителя "титульной нации". И не мои, как представителя генетически де юрэ - "титульной", а по воспитанию и культуре де факто - русского.
Беда наша общая в этом. И горе наше общее тоже в этом.
И хлестаем мы по морадасам друг друга в форуме этом своими братскимируками, а над нами, как над шутами убогими, смеются.
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
І про це мова також. Національні інтереси держави це не лише оселедці і шаровари, це не спогади історії лише на задану глибину.
Народ у злидніх пропонують об'єднатися довколо національної ідеї.
Яка ви думаєте у цього обкраденого народу буде перша ідея, пане Президенте? Чи вистачить у Вас куль, КаМазів, отрути щоб зупинити цей Народ? За роки Ваших "пєтляній" при владі і кришування інтересів 10 відсотків негідників і злочинців в Україні дуже помітно, що не вистачає лише розуму.
Так, в Україні і надалі чиновники беруть хабаря, даїшники не зупиняють "круті" машини, проте ловлять власників "жигулів". Так, в Україні, як і раніше, доводиться давати хабаря майже усюди, де формально громаднин має право отримати щось безоплатно. Так, і досі мєнти б'ють затриманих, а вітчизняна пенітенціарна система - суцільний жах. Так, наші олігархи й досі ігнорують закони, прихватизуючи все, що можна.
Все це є.
Але в той же час життя з кожним роком покращується. І не помічати цього може лише божевільний.
Жодному з моїх друзів чи знайомих за останні п'ять років не довелося зазнати злиднів, їхати на заробітки за кордон, продавати останнє. Навпаки - кожного дня чуєш, як хтось отримав підвищення на роботі, хтось відкрив чи розширив власний бізнес (і на відміну від того, що було N років тому, без бандитського "даху"). Хтось купив квартиру, хтось-дачу... Подивіться, як Київ будується і "ремонтується". Не олігархи - звичайні люди.
Я бачу,як люди, для яких раніше можливим був відпочинок хіба що у Криму, зараз обирають між Тайландом та Мальдівами. Я бачу, як люди, хоч і "з боями", але починають отримувати реальне страхове відшкодування чи послуги страхової медицини. Я бачу, як людям вдається захищати свої права проти незаконної забудови чи рейдерських атак.
Я бачу, як деякі мої знайомі повертаються із закордону - з Канади, Італії, Росії. Бо вже можуть працювати вдома, а ще сім-вісім років тому - не могли. Бо не була нікому потрібна їхня праця.
Я бачу, що в країні, одночасно із втратою довіри до владних інституцій, зростає самоповага кожного окремого громадянина. І в той же час, він - громадянин - розумнішає. На новий Майдан він вийде тільки після серйозних роздумів.
Тож не треба отих зойків та стогонів про "геноцид". Найважчі часи вже позаду, і якщо не станеться глобального катаклізму, країна розвиватиметься і життя покращуватиметься в будь-якому разі і за будь-якого Президента чи прем'єра.
Інша справа - те, що ми не вміємо помічати доброго, а усе погане надихає нас на пошуки винних...
Просто ми живемо в різних куточках однієї країни. Ви скоріш за все мешканець Києва. Того Києва до якого з усієї України всі 17 років стягували, грабуючи регіони практично все. Кажете - погляньте як розбудовується Київ? Ну, ну. А погляньте як бідує Тернопільщина, Луганщина, Херсонщина... Бюджет Омельченків та Черновецьких був сформований саме за рахунок розкрадання всієї України. Ваши заклики - досіть чернухи, люди втомилися слухати негатив - зрозумілі. Подібне явище завжди існує разом з прикриттям та відволіканням незручної теми. Коли наших дітей вже сьогодні роблять бомжами, коли робітників вже завтра чекає невідповідна пенсійна підтримка, ваші радужні зойки та одобрямц виглядають мяко кажучі не щирими.
2008.06.10 | Jadwiga
Можливо, національним інтересом №1,
а точніше, ціллю існування таких інтересів слід вважати незалежність прийняття державних рішень. Але для цього потрібні, по-перше, сильна владна команда( досвідчені однодумці), яку б підтримувала більшість населення; по-друге - сильна економіка, яка не боялася б шантажу з-за кордону; по-третє, (стосується перших осіб) володіння не тільки глибинами, але й азами дипломатії.
Кожен з наведених пунктів має в основі велику кількість необхідних засад, які на сьогодні ще не визріли. Країна перебуває ( так здається)у стані хаотичної еволюції, всередині якої ми і намагаємося спіймати та осідлати її головний напрямок. А так як в Україні серед громадян, начебто, доситьструктуровані аж 3 групи з різними світоглядами (перша вважає найпривабливішими для життя цінності СРСР - "радянські душі", друга - орієнтована на сучасні західні економічні та правові надбання, третя подібна до другої, але на відміну від неї є акцентовано-етнічно-українською)з напрямками виходить досить складно - "кому на север, кому на юг". Як знайти золоту середину, ту нитку Аріадни, що привела б українців з різних хуторів до спільного бачення майбутнього - питання питань. Відчувається нестача особистостей, які могли б "глаголом жечь сердца людей", і сприяли б усвідомленню кожним українцем сенсу виразу "громадянин держави". Тому шлях до справжньої незалежності може бути ще довгим та тернистим.
Довгий шлях - мрія комбандитів. А тернистим вони його зроблять!
2008.06.10 | Петро
Re: Можливо, національним інтересом №1,
Незалежність прийняття рішень від інтересів народу вже діє.
Міцна економіка є похідною від національних інтересів та податкової політики. Взагалі все це похідне. Дійсно в Україні реальних системних змін не відбулося. Існує бутафорія і мімікрія.
Невідповідність у розумінні терміну національних інтересів очевидна.
На фоні такого відвертого ліцемірства про мораль і пам'ять, дишеві дискусії, позорні вибори, вболювання за "національні інтереси" невтомно падає рівень довіри до цієї "національної еліти".
Колись ще при радянщині я звернув увагу своїх друзів на факт того, що в країні де переміг пролетаріат не повинно бути профспілок. Зараз подібна невідповідність існує стосовно головного джнрела і реальної влади. "Влади", яка спикулює національними інтересами заради власних.
Відсторонення комунобандитів та їх нащадків від влади на всіх рівнях. І насам перед від центрів прийняття рішень. Відсторонення та покарання уламків старої злочинної системи можливе лише при наявності справжнього Президента України.
Скажить, а в чиїх інтересах зараз по всіх ЗМІ піаряться
коновалюкі, карпачови, папієви, чечетови, кучми, грачи з голібями?
Вісімка найбогатіших членів ПР взагалі сприймається як реклама позитивного та успішного ставлення до самого життя. Життя прекрасне для них, але чомусь дуже заважають ім помаранчеві.
Нещодавно чув захльоб якогось радгоспного барону де він благав і обіцяв навіть стати на коліна аби уря пішов з покаянням. Пішов і залишив країну тим фахівцям і проФФесіоналам, які працювали з часів совдепа. Дивна залежність - із зростанням толерантності Президента кількість негідників на екранах України зростає також. В чиїх це інтересах?
Re: Скажить, а в чиїх інтересах зараз по всіх ЗМІ піаряться
В чиїх інтересах? Гадаю, що сценарій 2004 року передбачав вивести з поля відповідальності кучму з його бандою. Тому зараз так активно повертають до легального життя лазаренків, бакаїв і кучмових дітей та няньок всіх рівнів. Думаю, що Ющенко прикриваючись темою Голодомору заробляє собі індульгенцію перед світовим українством в той час, коли на самій Україні тихенько готує реванш кучмобандитських сил.
Петро пише:
> Думаю, що Ющенко прикриваючись темою Голодомору заробляє собі індульгенцію перед світовим українством в той час, коли на самій Україні тихенько готує реванш кучмобандитських сил.
2008.06.12 | Max
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
Варто би було уточнити Ваше запитання: коли ХТО говорить?
Якщо держслужбовець говорить, то, поза всяким сумнівом, йому в дійсности ходить про інтереси держави. Влади тобто, на яку він працює, яка працює на нього, утримує його і національні інтереси (інтереси української нації) до цього прямого стосунку не мають. В сучасній Україні, коли маємо неукраїнську державу "Україна" це відтак є просто інтелектуальне шахрайство, така демагогічна штучка.
Коли говорить вибраний політик, то буває по-різному. Зазвичай він/вона видає за національний інтерес інтерес свого клану (якщо не особистий просто).
Це в Україні. Бо таку державу і таких політиків маємо. А на Заході часто бува йдеться таки дійсно про інтереси державоутворюючої нації (як це не дивно для homo sovieticus'а 8-).
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
Maxсе, погоджуюся вислів "національні інтереси" - для України стає таким стратегічним інтелектуальним ресурсом, яким маніпулюють переважно злочинці та зрадники. Інакше пояснити цю 17 річну загальмованість неможна. Тому висновок в Україні досі не існує ідеї, доктрини і служби відповідної з захист цих національних інтересів.
Проте ми бачимо, що в наслідок Кравчуковської "еволюції" комунобандити успішно здійснюють реванш.
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
А ось я не можу погодитися з вами - українська національна ідея існує. інша річь, що цю ідею штучно розмивають і не дають стати об'єднавчою для українського народу.
Відповіді
2008.06.09 | rais
... СБУ, ВР та інші державні органи і установи.
2008.06.09 | Олександр Дядюк
Якщо покопатись в історії
то ми з подивом виявимо, що правлячі класи (чи якщо хочте - просто влада), завжди намагалась так формувати суспільну думку, щоб суспільство визнавало "своїми" національними інтересами, те, що насправді, дивним чином, в першу чергу співпадало з інтересами самої влади.Саме такому формуванню "суспільної думки" завжди слугував весь ідеологічний апарат влади - спочатку служителі культів і релігії, потім партійні пропагандистські апарати, а зараз продажні преса і політики.
Хоча всьо старо як світ, головна задача - внушити суспільству, що те, що вигідно владі - І Є НАЦІОНАЛЬНІ (СУСПІЛЬНІ) ІНТЕРЕСИ.
2008.06.09 | Tatarchuk
то знайдете і ще дотепніше
а саме:Олександр Дядюк пише:
> то ми з подивом виявимо, що правлячі класи (чи якщо хочте - просто влада), завжди намагалась так формувати суспільну думку, щоб суспільство визнавало "своїми" національними інтересами, те, що насправді, дивним чином, в першу чергу співпадало з інтересами самої влади.
Найсмішніше, що часто густо ті "класи" піарили такі інтереси, які насправді були їм смертним вироком. Але ж щіро думали саме те що ви кажете, мовляв "це співпадає з нашими інтересами".
Наприклад, Ніколаю ІІ дуже "допомогло па жизні", що він переконав своїх підданих у необхідності рубитися за вихід к Дарданеллам
2008.06.09 | Sean
це залежить
від того, хто саме це каже2008.06.10 | rais
Димова завіса під патронатом Президента.
Тобто ви всі погоджуєтеся з тим фактом, що владоможцям (українській "еліті") відверто начхати на інтереси 90 відсотків громадян України на сучасному етапі? При всьому при тому, що саме цей народ за Конституцією є головним джерелом влади із всіма наслідками.Тобто злочин проти Народу, який фізично останні 17 років, за розміром ліцемірства, зневаги, зухвалості, небезпечності за наслідками перевищує злочин геноциду 32-33 років. Тобто історично, система, яку через геноцид голодомору Ющенко намагається засудити, передала у спадщину своїм нащадкам методу, за якою ця купка злочинців прикриваючись національними інтересами України примушує нас пити неякісні ліки, вживати неякісну іжу, приймати неякісні послуги, користуватися сумлівним захистом уповноважених, суддівських, міліцейських... ЗМІ, освіта, Жекі, місцеві черновецькі...
... все це загалом на протязі 17 років для 90 відсотків населення України створює такі умови життя, які ведуть не лише до фізичного знищення людей, але й до соціального вибуху в Державі. Вся інша мельтишня спрямована, щоб прикрити цей злочин, який називають "еволюцією" Кравчука. А нам пропонують обговорювати, обирати, блокувати, підтримувати, стати на захист національних інтересів клюєва, фіалковського, ахметова, порошенко...
Країну зачищують тихою сапою під національний гімн і шансон. Під либу
кучми, кравчука, симоненка. Під патронатом Гаранта захисту національних інтересів України.
2008.06.10 | Tatarchuk
суспільні інтереси - це теж саме що національні
але за двух умов:- суспільство усвідомлює ці інтереси
- нація підтримує суспільні інтереси
Приклад першого: в Украні суспільство не усвідомлює (поки що) свої (та, відповідно) національні інтереси. В Британії (наприклад) усвідомлює.
Приклад другого: в Німеччині часів Гітлера нація не підтримувала суспільні інтереси. В Україні (наприклад) усвідомлює.
Отак мені видиться.
2008.06.10 | rais
Re: суспільні інтереси - це теж саме що національні
Все добре. Але я трошки про інше. На поверхні злочин привласнення такого ресурсу, як націоналні інтереси у власних корисних цілях.Цей ресурс автоматично активізує всю державну машину на працю для обмеженого кола негідників. Всі 17 років топтання України на місці це підтверджує. Маштаби злочину, його зухвалість і соціальна небезрпечність вражає своїми розмірами. Всі спроби спустити греблю соціальної напруги через різноманітні майдани, перевибори - ніщо інше як прикриття перефарбування старої системи. Стара злочинна система регенерує - Україні загальмовують градієнт незалежної разбудови власної державності. Територія держави, як в свій час Крим, звільнюється. Для кого? В чиїх інтересах? Національних? Соціальних?
Хто стоїть на захисті цих інтересів?
2008.06.10 | Tatarchuk
власне, я хтів сказати: ці інтереси спочатку тре сфор
власне, я хтів сказати: ці інтереси спочатку тре сформулювати.Сучасне суспільство має всього ТРИ потенційно можливих "формулятори":
1) політікум
2) культурна еліта
3) спільноти інціятивників
перший варіант як ви вірно помітили вже років 15 провалює іспит.
другий варіант здається (мені звідси де я сиджу) що так, при чом не менш ганебно
Третій варіант власне залишається
2008.06.10 | rais
Re: власне, я хтів сказати: ці інтереси спочатку тре сфор
М'якість формулювань, як і невизначеність робить Вас толерантним і беззахистним. Ви кажете провалюють іспит. А я вважаю діють свідомо.Ви чуєте про довгий і тернистий шлях? Це час за який знищено 6 мільйонів українців. Це час за який злочинці дограбовують Україну.
Це час за який вони де юре закріплять свої награбовані капітали, забеспечать собі амністію. Перерахують активну частину спільноти і ситематизують її в керовані громадські об'єднання. "Еволюція" - довгий і тернистий шлях від партійного інструкторика до успішного бізнес депутата. І воно, це голубине несщасття, буде захищати національні інтереси і українській Нарід? Та весь репресивний держресурс стоїть на захисті інтересів цих слуг народу, як стояв 15 років для забеспечення їм рівних умов пограбування цього Народу.
2008.06.11 | Олександр Дядюк
Нація це виявляється одне, а суспільство інше?
Tatarchuk пише:> але за двух умов:
> - суспільство усвідомлює ці інтереси
> - нація підтримує суспільні інтереси
>
> Приклад першого: в Украні суспільство не усвідомлює (поки що) свої (та, відповідно) національні інтереси. В Британії (наприклад) усвідомлює.
>
> Приклад другого: в Німеччині часів Гітлера нація не підтримувала суспільні інтереси. В Україні (наприклад) усвідомлює.
>
> Отак мені видиться.
Ну ні фіга собі привидилось!
2008.06.12 | omela
Народ має такий уряд, на який заслуговує
Принаймні, за демократії.Політики розбещуються настільки, наскільки дозволяє народ.
У 2006-2007 рр. відбулися вільні й демократичні вибори (до ВР - двічі), що визнано без заперечень авторитетними міжнародними організаціями.
Хіба очі не бачили, що купували?
Щойно два тижні тому в Києві переобрано мера Черновецького, а його "гречкоблок" блискуче переміг "з ГАКОМ" усіх суперників.
Попри деякі дрібні махлювання (котрі, правдоподібно, спотворили склад Київради, але навряд чи дійсно вирішальним чином) вибір відбувся також демократично.
2008.06.14 | Степан
Re: Народ має такий уряд, на який заслуговує
Цілком з вами згоден, мерські вибори Києва доводять яка бидлота отримує підтримку "невинних старців". Подібна безідейність має наслідком безпеспективність. Доля України вирішена в аналогічний спосіб підкреслює небажання старої системи втрачати свої позиції. Комунобандитам не вигідно щоб українці мали об'єднавчу ідею, яка визначить національні інтереси держави.2008.06.10 | Робинзон
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
Не Ваши, как представителя "титульной нации". И не мои, как представителя генетически де юрэ - "титульной", а по воспитанию и культуре де факто - русского.Беда наша общая в этом. И горе наше общее тоже в этом.
И хлестаем мы по морадасам друг друга в форуме этом своими братскимируками, а над нами, как над шутами убогими, смеются.
2008.06.10 | rais
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
І про це мова також. Національні інтереси держави це не лише оселедці і шаровари, це не спогади історії лише на задану глибину.Народ у злидніх пропонують об'єднатися довколо національної ідеї.
Яка ви думаєте у цього обкраденого народу буде перша ідея, пане Президенте? Чи вистачить у Вас куль, КаМазів, отрути щоб зупинити цей Народ? За роки Ваших "пєтляній" при владі і кришування інтересів 10 відсотків негідників і злочинців в Україні дуже помітно, що не вистачає лише розуму.
2008.06.11 | Abbot
Можливо, ми в різних країнах живемо?
Так, в Україні і надалі чиновники беруть хабаря, даїшники не зупиняють "круті" машини, проте ловлять власників "жигулів". Так, в Україні, як і раніше, доводиться давати хабаря майже усюди, де формально громаднин має право отримати щось безоплатно. Так, і досі мєнти б'ють затриманих, а вітчизняна пенітенціарна система - суцільний жах. Так, наші олігархи й досі ігнорують закони, прихватизуючи все, що можна.Все це є.
Але в той же час життя з кожним роком покращується. І не помічати цього може лише божевільний.
Жодному з моїх друзів чи знайомих за останні п'ять років не довелося зазнати злиднів, їхати на заробітки за кордон, продавати останнє. Навпаки - кожного дня чуєш, як хтось отримав підвищення на роботі, хтось відкрив чи розширив власний бізнес (і на відміну від того, що було N років тому, без бандитського "даху"). Хтось купив квартиру, хтось-дачу... Подивіться, як Київ будується і "ремонтується". Не олігархи - звичайні люди.
Я бачу,як люди, для яких раніше можливим був відпочинок хіба що у Криму, зараз обирають між Тайландом та Мальдівами. Я бачу, як люди, хоч і "з боями", але починають отримувати реальне страхове відшкодування чи послуги страхової медицини. Я бачу, як людям вдається захищати свої права проти незаконної забудови чи рейдерських атак.
Я бачу, як деякі мої знайомі повертаються із закордону - з Канади, Італії, Росії. Бо вже можуть працювати вдома, а ще сім-вісім років тому - не могли. Бо не була нікому потрібна їхня праця.
Я бачу, що в країні, одночасно із втратою довіри до владних інституцій, зростає самоповага кожного окремого громадянина. І в той же час, він - громадянин - розумнішає. На новий Майдан він вийде тільки після серйозних роздумів.
Тож не треба отих зойків та стогонів про "геноцид". Найважчі часи вже позаду, і якщо не станеться глобального катаклізму, країна розвиватиметься і життя покращуватиметься в будь-якому разі і за будь-якого Президента чи прем'єра.
Інша справа - те, що ми не вміємо помічати доброго, а усе погане надихає нас на пошуки винних...
2008.06.11 | Cтепан
Re: Можливо, ми в різних країнах живемо?
Просто ми живемо в різних куточках однієї країни. Ви скоріш за все мешканець Києва. Того Києва до якого з усієї України всі 17 років стягували, грабуючи регіони практично все. Кажете - погляньте як розбудовується Київ? Ну, ну. А погляньте як бідує Тернопільщина, Луганщина, Херсонщина... Бюджет Омельченків та Черновецьких був сформований саме за рахунок розкрадання всієї України. Ваши заклики - досіть чернухи, люди втомилися слухати негатив - зрозумілі. Подібне явище завжди існує разом з прикриттям та відволіканням незручної теми. Коли наших дітей вже сьогодні роблять бомжами, коли робітників вже завтра чекає невідповідна пенсійна підтримка, ваші радужні зойки та одобрямц виглядають мяко кажучі не щирими.2008.06.10 | Jadwiga
Можливо, національним інтересом №1,
а точніше, ціллю існування таких інтересів слід вважати незалежність прийняття державних рішень. Але для цього потрібні, по-перше, сильна владна команда( досвідчені однодумці), яку б підтримувала більшість населення; по-друге - сильна економіка, яка не боялася б шантажу з-за кордону; по-третє, (стосується перших осіб) володіння не тільки глибинами, але й азами дипломатії.Кожен з наведених пунктів має в основі велику кількість необхідних засад, які на сьогодні ще не визріли. Країна перебуває ( так здається)у стані хаотичної еволюції, всередині якої ми і намагаємося спіймати та осідлати її головний напрямок. А так як в Україні серед громадян, начебто, доситьструктуровані аж 3 групи з різними світоглядами (перша вважає найпривабливішими для життя цінності СРСР - "радянські душі", друга - орієнтована на сучасні західні економічні та правові надбання, третя подібна до другої, але на відміну від неї є акцентовано-етнічно-українською)з напрямками виходить досить складно - "кому на север, кому на юг". Як знайти золоту середину, ту нитку Аріадни, що привела б українців з різних хуторів до спільного бачення майбутнього - питання питань. Відчувається нестача особистостей, які могли б "глаголом жечь сердца людей", і сприяли б усвідомленню кожним українцем сенсу виразу "громадянин держави". Тому шлях до справжньої незалежності може бути ще довгим та тернистим.
2008.06.10 | rais
Довгий шлях - мрія комбандитів. А тернистим вони його зроблять!
2008.06.10 | Петро
Re: Можливо, національним інтересом №1,
Незалежність прийняття рішень від інтересів народу вже діє.Міцна економіка є похідною від національних інтересів та податкової політики. Взагалі все це похідне. Дійсно в Україні реальних системних змін не відбулося. Існує бутафорія і мімікрія.
Невідповідність у розумінні терміну національних інтересів очевидна.
На фоні такого відвертого ліцемірства про мораль і пам'ять, дишеві дискусії, позорні вибори, вболювання за "національні інтереси" невтомно падає рівень довіри до цієї "національної еліти".
Колись ще при радянщині я звернув увагу своїх друзів на факт того, що в країні де переміг пролетаріат не повинно бути профспілок. Зараз подібна невідповідність існує стосовно головного джнрела і реальної влади. "Влади", яка спикулює національними інтересами заради власних.
2008.06.12 | Степан
Національним інтересом №1 для України є
Відсторонення комунобандитів та їх нащадків від влади на всіх рівнях. І насам перед від центрів прийняття рішень. Відсторонення та покарання уламків старої злочинної системи можливе лише при наявності справжнього Президента України.2008.06.12 | rais
Скажить, а в чиїх інтересах зараз по всіх ЗМІ піаряться
коновалюкі, карпачови, папієви, чечетови, кучми, грачи з голібями?Вісімка найбогатіших членів ПР взагалі сприймається як реклама позитивного та успішного ставлення до самого життя. Життя прекрасне для них, але чомусь дуже заважають ім помаранчеві.
Нещодавно чув захльоб якогось радгоспного барону де він благав і обіцяв навіть стати на коліна аби уря пішов з покаянням. Пішов і залишив країну тим фахівцям і проФФесіоналам, які працювали з часів совдепа. Дивна залежність - із зростанням толерантності Президента кількість негідників на екранах України зростає також. В чиїх це інтересах?
2008.06.14 | Петро
Re: Скажить, а в чиїх інтересах зараз по всіх ЗМІ піаряться
В чиїх інтересах? Гадаю, що сценарій 2004 року передбачав вивести з поля відповідальності кучму з його бандою. Тому зараз так активно повертають до легального життя лазаренків, бакаїв і кучмових дітей та няньок всіх рівнів. Думаю, що Ющенко прикриваючись темою Голодомору заробляє собі індульгенцію перед світовим українством в той час, коли на самій Україні тихенько готує реванш кучмобандитських сил.2008.06.17 | Олександр Дядюк
він не готує, він вже давно здійснив
Петро пише:> Думаю, що Ющенко прикриваючись темою Голодомору заробляє собі індульгенцію перед світовим українством в той час, коли на самій Україні тихенько готує реванш кучмобандитських сил.
2008.06.12 | Max
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
Варто би було уточнити Ваше запитання: коли ХТО говорить?Якщо держслужбовець говорить, то, поза всяким сумнівом, йому в дійсности ходить про інтереси держави. Влади тобто, на яку він працює, яка працює на нього, утримує його і національні інтереси (інтереси української нації) до цього прямого стосунку не мають. В сучасній Україні, коли маємо неукраїнську державу "Україна" це відтак є просто інтелектуальне шахрайство, така демагогічна штучка.
Коли говорить вибраний політик, то буває по-різному. Зазвичай він/вона видає за національний інтерес інтерес свого клану (якщо не особистий просто).
Це в Україні. Бо таку державу і таких політиків маємо. А на Заході часто бува йдеться таки дійсно про інтереси державоутворюючої нації (як це не дивно для homo sovieticus'а 8-).
2008.06.14 | rais
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
Maxсе, погоджуюся вислів "національні інтереси" - для України стає таким стратегічним інтелектуальним ресурсом, яким маніпулюють переважно злочинці та зрадники. Інакше пояснити цю 17 річну загальмованість неможна. Тому висновок в Україні досі не існує ідеї, доктрини і служби відповідної з захист цих національних інтересів.Проте ми бачимо, що в наслідок Кравчуковської "еволюції" комунобандити успішно здійснюють реванш.
2008.06.14 | Степан
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
А ось я не можу погодитися з вами - українська національна ідея існує. інша річь, що цю ідею штучно розмивають і не дають стати об'єднавчою для українського народу.2008.06.16 | rais
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
В.Ющенко в останній час говорить про національний суверинитет та національний пріоритет, що загалом все рівно означає національні інтереси.2008.06.16 | Петро
Re: Чиї інтереси захищають коли говорять про національні?
А ось Рибачук говорить про національні приоритети.2008.06.17 | Свiдомий
Інтереси рук, які нічого не крали.