Украина и так в Европе. Если говорить о том, что Украина должна достичь европейских стандартов во всех сферах жизни, то это объединительный момент. А если настаивать на формальном вступлении в ЕС и НАТО - очередной повод для мордобоя.
So_matika пише:
> Бидлоеліти - завались, і ненависть аж кипить. Тільки кипить все більше на кухні.
(ГП) Точно. Алe дe ж йому щe кипіти?...
2008.06.13 | Свiдомий
Re: Не проканало
So_matika пише:
> Бидлоеліти - завались, і ненависть аж кипить. Тільки кипить все більше на кухні.
До пори до часу. Потрібен лише потужний поштовх, і ця ненависть вилиється з кухонь на вулиці. Бидлоеліта сама не підозрює, яку яму собі копає.
Якщо ЄС офіційно підтвердить перспективи членства України, чи то навіть призначить дату вступу -
ЯК Ви пояснюватимете людям, що оті двадцять з гаком європейських країн є дуже розумними, коли утворюють ЄС, і при цьому дурними і небезпечними, коли утворюють НАТО?
дуже просто. Засновником, головним спонсором та політичним
лідером НАТО є США.
США не є членом ЄС. Не член ЄС Канада є відданим союзником саме США, що й не дивно, не зважаючи на деякі розходження.
США на сьогоднішній день є державою небезпечною, хворою на геополітичні фантазії. Перебування в одному військовому союзі із США примусить Україну протистояти у першому наближенні -- Близькому Сходу, у другому (Якщо Обама чи Маккейн продовжать нинішній курс) Росії, у третьому -- Китаю.
Все це суперечить національним інтересам України.
Процесс набуття членства у ЄС та інтеграція до ЄС переважно не суперечить національним інтересам України, у перспективі підсилює її позиції на світовій арені.
Придется писать по-русски - не хватает укр.букв на телефоне:(
Повторяю вопрос: значит ли сказанное Вами, что европейцы - дураки? Или все-таки стоит присмотреться к их опыту? Двадцать пять или сколько их там стран вовсе не смущает общество США, Канады и Турции. Мы что - умнее их?
Тема объединенных вооруженных сил Евросоюза снова в центре внимания. На прошлой неделе активно обсуждались предложения депутатов Европарламента и французского президента, и в очередной раз стало очевидно, что на пути создания евроармии много препятствий. Одно из главных – позиция Великобритании.
Глава комитета по международным делам Европейского парламента Яцек Сариуш-Вольский призывает ЕС обратить внимание на оборонную составляющую и начать тратить больше средств на создание европейской армии. Он также предлагает зарезервировать за Европарламентом решающее право голоса в применении европейских вооруженных сил.
Аргументация еврочиновников весьма убедительна. В частности, член Европейского совета по международным отношениям Эндрю Дафф заявил, что армии многих стран-членов ЕС архаичны, а их развитие ограничено крошечными военными бюджетами. По его словам, только пятая часть из двух миллионов солдат европейских стран в состоянии принять участие в миссиях за границами ЕС. В такой ситуации все прошлые попытки интеграции в военной сфере выглядят как «жалкие и любительские». Поэтому европарламентарий призывал ЕС к более радикальным мерам в оборонной сфере.
Одновременно Франция распространила среди правительств стран ЕС свои предложения, касающиеся реформирования европейских вооруженных сил. О намерениях французского президента усилить ЕС в военном отношении известно уже довольно давно. Николя Саркози предлагает создать в Брюсселе первый постоянный штаб планирования военных миссий ЕС, переписать Европейскую стратегию безопасности и содействовать созданию общего рынка вооружений, задействовав существующее Европейское оборонное агентство (ЕОА). Его планы касаются также совместного финансирования военных операций, создания европейского флота транспортной авиации, европейских военных спутников и разработку программы обмена опытом офицеров стран ЕС. Оборонные расходы планируется увеличить до 6% ВВП, а также создать силы быстрого реагирования, насчитывающие 60 тыс. «штыков».
Отметим, что в феврале Саркози предлагал создать специальную группу из шести «продвинутых» стран ЕС — Франции, Великобритании, Германии, Испании, Италии и Польши. Именно эти страны должны были предоставить упомянутые 60 тыс. солдат. Кроме того, речь шла о формировании общеевропейского военного заказа и общей военной инфраструктуры, а также о возможности получить доступ к военным базам партнеров по ЕС. Нынешние предложения Франции выглядят, с одной стороны, скромнее. Но с другой, разговор идет уже обо всех государствах ЕС, а не об «инициативной группе» из нескольких стран.
В целом, инициатива Саркози может стать важным шагом на пути создания европейских вооруженных сил. Если, конечно, при этом удастся преодолеть инерцию остальных стран Евросоюза. О создании европейских сил быстрого реагирования говорят уже не один год. Они даже как бы уже есть, но только на бумаге: страны ЕС взяли на себя обязательства при необходимости выставить 60 тыс. солдат.
Сравнивая февральские и нынешние предложения французов, можно заметить одну странность. Тогда французы говорили о военных расходах, достигающих максимум 2% ВВП. Сейчас Германия, например, расходует на эти цели 1,3% ВВП, а сама Франция — 3%. На этом фоне цифра в 6% выглядит, мягко говоря, неоправданно завышенной. И совершенно не ясно, откуда она вообще взялась. Можно предположить, что свою роль здесь сыграла Великобритания, которая традиционно скептически взирает на ЕС, и особенно его военную составляющую, делая ставку на особые отношения с США. Осенью прошлого года Великобритания заблокировала трехлетний бюджет ЕОА.
Как сказал один из чиновников ЕС, комментируя предложения Саркози, «британцы – это большая проблема». И это подтверждают высказывания британских политиков. Представитель консерваторов Лайм Фокс заявил, что «идея боеготовых европейских вооруженных сил под командой ЕС или создание оборонного бюджета ЕС – это пока только разговоры в пользу бедных, однако и они очень опасны». Он также добавил, что «это еще один пример того, что ЕС вмешивается туда, где ему ничего делать». Как сообщил пресс-секретарь Гордона Брауна, британский премьер-министр считает, что европейская армия создана не будет. «Важно иметь здесь в виду, что Европейский парламент никакой роли в этом отношении не играет», — подчеркнул он.
В итоге складывается достаточно абсурдная ситуация. По некоторым данным, Вашингтон по просьбе Парижа нажимает на Лондон, чтобы заставить британцев согласиться на французские предложения. Если это правда, то политику Саркози в отношении США можно считать успешной. Возможно, вместе с американцами ему удастся сломить сопротивление британцев и воплотить в жизнь весь комплекс своих предложений, и это будет серьезный шаг к созданию единых вооруженных сил Европы.
Обратите внимание на слово "военные базы партнеров". Сюда Украина вклиниться может распрекрасно. А в НАТО...апдэйта старых советских вооружений УЖЕ нет (покупать у вероятного противника?!), а покупка качественного нового американского вооружения ОЧЕНЬ дорога. Вот Польша и купила скандальным образом старые американские самолеты да финские (!) БТРы. Гомерический смех.
Старой Европе был выгоден американский протекторат (вот что де-факто, такое, НАТО), это позволяло держать архаичные армии, не тратить почти ничего на оборону. Но сейчас времена изменились. Америке самой у себя пора навести порядок, в то время как Западная Европа не в пример стабильнее и богаче. А Саркози вополощает планыф Де Голля и Ширака о восстановлении европейской гегемонии, а внутри нее -- гегемонии французской. Очень много всего интересного происходит. И Украина должна быть впереди, в этом новом будущем, а не позади, в затхлом загашнике бомжеватых и отсталых союзников США.
... Ви не заперечували б проти вступу до "європейського НАТО"? До "НАТО без США"?
Вас не бентежить те, що військова міць такої організації була б дуже сумнівною? Що вона не в стані чинити опір Росії? (єдиному РЕАЛЬНОМУ агресорові). Чи навпаки - вірогідним є також надмірне зближення Росії та "старої Європи". Чим дикунська та хамська Росія краще за США?
у своєму прагенні до нинішньої НАТО не інтересами України, а питанням, як дошулити "дикунській та хамській Росії", яка має рівень життя помітно вищий за Україну, яку ви, мабуть, дикунською та хамською не вважаєте, що є стовідсотковим проявом певного відхилу, відомого як ксенофобія та етноцентризм. Шкода.
А по-друге, я керуюся інтересами України.Мене ціквить безпека та добробут саме України, а не дошкулювання якимсь чином Росії.
Тому скажіть мені, з вашої ж логіки, як це така "дикунська та хамська" Росія зможе перемогти багату і цивілізовану Європу? Адже такого ніколи не бувало. "Варвари" руйнували занепалі держави, слугуючи санітарами цивілізаційного лісу. Відтак, з вашого страху перед Росією випливає те, що Європа занепадає. Але це абсурд. Тому визначайтеся якось.
Я добре знаю Сполучені Штати, і коли недавно порівнював, виявилося, що десять років тому жити було краще, що не візьми. Це означає, що ця держава регресує і тягне із собою своїх союзників. Я не бачу ніякої загрози Україні з боку Росії: Звичайно, за Кучми ми тримали Росію значно міцніше, слабі, пожадливі та пришелепкуваті політики 2004-2008 рр. дали Москві забагато волі. Але полагодити цю конструкцію ще можна: а у нас у квартирі газ, а увас - газопровід. Треба, наприклад, протидіяти на Балтиці і т.д.
А от на Сполучені Штати ми впливати не можемо. Так само на Китай. І дуже обмежено на Близький Схід. І саме для цього нам потрібні європейські сили безпеки. Крім того, це зміцнить і поширить європейську ідентичність. А без Росії Європа все одно не подужає Китай, так само і Китай без росії не подужає Близький Схід разом із Індією.
> у своєму прагенні до нинішньої НАТО не інтересами України, а питанням, як дошулити "дикунській та хамській Росії", яка має рівень життя помітно вищий за Україну, яку ви, мабуть, дикунською та хамською не вважаєте, що є стовідсотковим проявом певного відхилу, відомого як ксенофобія та етноцентризм. Шкода.
>
Вибачте,але про те, як дошкулити Росії, не йдеться. Питання просте: чи є в України сусіди, які провокують конфлікти на її власній території, претендують на наші землі, проголошують свої "особливі пріорітети" в Україні? Така країна лише одна, і це зовсім не Румунія:)
Рівень життя - взагалі не аргумент. Російський бюджет на 25% тримається на нафті з газом. Були б нафта з газом в Україні - ми були б заможнішими, але навряд чи це додало б вихованості чи освіченості деяким нашим співгромадянам.
> А по-друге, я керуюся інтересами України.Мене ціквить безпека та добробут саме України, а не дошкулювання якимсь чином Росії.
>
В інтересах України - мати захист проти єдиного можливого агресора.
> Тому скажіть мені, з вашої ж логіки, як це така "дикунська та хамська" Росія зможе перемогти багату і цивілізовану Європу? Адже такого ніколи не бувало. "Варвари" руйнували занепалі держави, слугуючи санітарами цивілізаційного лісу. Відтак, з вашого страху перед Росією випливає те, що Європа занепадає. Але це абсурд. Тому визначайтеся якось.
>
Елементарно. Зброєю, якої в Європи значно менше. Та й не про війну з Європою йдеться - мене інше цікавить: чи в змозі буде "армія об'єднаної Європи" захистити саме УКРАЇНУ в разі нападу? Як на мене - ні. Продадуть нас, як свого часу продавали німцям Австрію, німцям і совєтам - Польщу... і т.д.
А США, на відміну від старої Європи, мають сильну армію і не бояться Росії.
> Я не бачу ніякої загрози Україні з боку Росії:
>
На жаль, це не означає, що загроза відсутня.
> А от на Сполучені Штати ми впливати не можемо. Так само на Китай. І дуже обмежено на Близький Схід.
>
Але з іншого боку, США далеко, а Росія - близько. І США не потребують нашого Криму чи газопроводу.
> Доба уніполярності минулася.
>
Так, але в багатополярному світі треба розуміти, який з полюсів становить більшу загрозу. Ви мене не переконали - я і надалі впевнений, що серед світових гігантів Росія є для нас найнебезпечнішим.
В інтересах України - мати захист проти єдиного можливого агресора.
- якщо ви маєте на увазі Росію, то це не агресор, а конкуруючий політичний проект. І поки що - білльш конкурентоздатний, хоча особисто мені це неприємно.
Продадуть нас, як свого часу продавали німцям Австрію, німцям і совєтам - Польщу... і т.д.
- так само продадуть нас США та ВБ, як Вудро Вільсон та Ллойд-Джордж віддали Галичину Польщі
А США, на відміну від старої Європи, мають сильну армію і не бояться Росії.
- і чому тільки без кінця із Росією домовляються...а не з нами.
США не потребують нашого...газопроводу.
- нюню
я і надалі впевнений, що серед світових гігантів Росія є для нас найнебезпечнішим.
- не дивно.
У вас ідеологізована позиція. У мене теж.
Врешті-решт, у світі вільної торгівлі об'єктивними показниками є лише попит та пропозиція.
народу України як політико-адміністративного явища. За відсутністю окремої країни з такою назвою.
А об"єднати людей, які не здатні об"єднуватися в звичайний час, може тільки наявність спільного конкретного ворога.
Не політично-абстрактного - бо більшість споживачів пропаганди їсть її пачками і не усвідомлює, ЩО САМЕ вона ковтає. А цілком реального ворога - в танку, що стоїть біля твоїх воріт. Бо інстинкт збереження власного життя від вовка об"єднує стадо аж бігом.
2008.06.12 | Мінор
Прагнення кращого життя і боротьба з корупцією влади
Насправді це взаємопов"язані речі. Однак це лише те, що може об"єднати Схід та Захід. Тому, коли ми проводили психо-семантичні дослідження, за сумою пріоритетів у 2007 році українців можна було поділити на 5 регіонів, у кожному з яких респонденти називали спільні цілі:
Західний, Центральний, Південний, Дуга та Східний.
Східний: Донецька та Луганська області;
Південний: Крим;
Дуга: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська.
Центр: Полтавська, Сумська, Чернігівська, Черкаська, Київська, Кіровоградська, Вінницька, Житомирська, Чернівецька, Закарпатська та Херсонська області.
Захід: Хмельницька, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Волинська та Рівненська області.
Достатньо несподівано ми з"ясували, що Чернівецька, Закарпатська та Херсонська області мислять так як центральні області України.
З іншого боку "Галичина" не вичерпується трьома власне галицькими областями. Між Хмельниччиною і Тернопіллям взагалі майже немає різниці.
Ну і треба враховувати, що Північний Схід Чернігівської та Північ Сумської області треба віднести до "Дуги". З іншого боку кілька приполтавських районів Харківщини можна віднести до Центру.
Все. Більше нічого не скажу
Так ось, Центр і Захід - мають достатньо багато спільного. Значно більше ніж скажімо Центр і "сусідня" Дуга. У свою чергу Дуга подібна до Сходу. А найбільш російський за рефлексіями, симпатіями та іншим - Південь, а не Схід.
Шукаючи те, що може об"єднати усіх українців треба мати на увазі, що ми є фактично культурно роз"єднаними. Причому не на дві, а на більше частин.
Введіть податок на хатинки загальною площею більше 300 або 400 кв метрів та акциз 30% на авто вартістю більше 100,000 дол. (це є в США) та Ви отримаєте неймовірне об"єднання країни.
До того, перша цей податок має сплатити Юля Володимірівна. Їй повірять та оцінять.
Виборець БЮТ
2008.06.12 | So_matika
Угу. Свята правда
Ще трошки "покращення життя" - і люди об"єднаються щоб підняти її на палю.
Непоганий об"єднуючий фактор, до речі.
Re: Враховуючи, зростання цін у світі, їй можна давати орден (л)
Мінор пише:
> за те, що вона змогла зупинити цей процес у травні.
А ви спробуйте довести це пенсіонеру, який ходить в магазин і бачить, що за травень ціна продуктів виросла на третину.
Або водієві, який заправляє авто з матюками, бо бензин протягом травня перевалив за 6 гр. Ото запропонуйте їм висунути Юлю на орден. Цікаво, що вони вам на це скажуть.
На думку керівника групи експертів Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Володимира Лапи, високі темпи зростання цін на аграрну продукцію в Україні пов'язані, в першу чергу, з низькою ефективністю виробництва більшості сільгосппідприємств, яка в середньому не перевищує 40%. "В таких умовах подорожчення ресурсів виробництва несе набагато більші загрози, ніж в ефективних аграрних економіках. А на відміну від таких розвинених країн, як США або ЄС наші виробники значно менш захищені державою. Через це вони хворобливіше відчувають на собі світові тенденції.
Замість того, щоб розробляти оті самі міри захисту нашого виробника від світової інфляції, прем"єр воює за те, щоб підгрести під себе Київ на випадок президентських виборів. Може й за це медальку дати?
сябр пише:
> соматіко, а ви працювати не пробували?
Вас навчити? Спробуйте, іноді це навіть корисно.
2008.06.12 | Наталка
Дякуючи помаранчевим - вже небагато, хіба війна
Період з 1991 був важким і люди в 2004 піднялися, щоб затвердити оту "незалежність" нібито здобуту після ропаду союзу. Тепер про політику і найзатятіші слухати не хочуть. Відповідь одна - а всі вони там такі самі.
От мені цікаво, якби Ахмєтов в президенти рвався в 2009, чи вийшов би Майдан? Дайош революцію раз в пятілєтку!!!
Не впевнена... Та й світ вже поклав хрест на нашому "новому початку".
Злидні та біда - є ще одною ймовірною відповіддю. Але традиційно, більшість нашого народу, який ще не витиснув з себе раба, згинається ще нижче. коли важко, замість того, щоб мотики в руки брати і йти добиватися "покращення життя вже сьогодні"...
Наталка пише:
> Період з 1991 був важким і люди в 2004 піднялися, щоб затвердити оту "незалежність" нібито здобуту після ропаду союзу. Тепер про політику і найзатятіші слухати не хочуть. Відповідь одна - а всі вони там такі самі.
Факт.
народ так каже.
> От мені цікаво, якби Ахмєтов в президенти рвався в 2009, чи вийшов би Майдан? Дайош революцію раз в пятілєтку!!!
Вапрос канєшна інтересний...
Перед початком ПР, восени 2004, у мене була така думка:
- Я, звичайно був за Ющенка, бо приймав(і продлвжую) його за моральну порядну Людину.
(Ну з характером щось не вийшло: чи то від отруєння, чи від поганого оточення...)
---
І тоді я собі подумав, а що коли до влади прийде Янукович.
Країна бандитська, нею управляють бандити низького і середнього рівня.
Краще всіх, бандитами буде командувати бандит.
Тільки, ми - народ, який не причислює себе до бандитів, як буде жити?
> Не впевнена... Та й світ вже поклав хрест на нашому "новому початку".
>
> Злидні та біда - є ще одною ймовірною відповіддю. Але традиційно, більшість нашого народу, який ще не витиснув з себе раба, згинається ще нижче. коли важко, замість того, щоб мотики в руки брати і йти добиватися "покращення життя вже сьогодні"...
>
> Тому залишається хіба війна...
Не драматизуйте! То всьо порєдні люди. То ми з вами - не "такі"
Не буде бандит правити Україною. Треба буде і його і ту купку, які його до влади приведуть - гнати в шию. Вправно підливайте оливою оту клумбочку біля хатки, що її бабця з дідиком повійні посадили. Виглядає, що тої банди назбиралось стільки за 5 років - що мотика не допоможе.
Динамо Київ, які під час гри з московитами співають "Бандера нас знову у бій поведе". Десь я читала про футбол та націоналізм - класна стаття. Треба пошукати.
Хоча, по темі, вболівальники не протистоятимуть кризі в Україні... Тому - назад до єднання...
2008.06.13 | stefan
ФУТБОЛ - це круто!
Sean пише:
> вболівальники ріжних команд українних ладні закопАти і закОпати одне одного, але коли гравці цих команд грають за збірну, всі єднаються - за Україну.
>
> Я про те, що най жиє український громадянський націоналізм. Спільність інтересів громадян в цій державі і в цьому світі. Це варто тільки усвідомити.
---------
В кожному жарті - доля жарту, решта - правда.
2008.06.12 | Max
Re: ХТО і ЩО може об'єднати народ України?
Народ України (тобто населення території під назвою Україна) мало що може об'єднати і то ситуативно тільки. Це видно і поточного обговорення т_а_к_ поставленого запитання.
Натомість, український нарід об'єктивно вже об'єднують багато чинників, які випливають зі спільних народових (національних) інтересів. Це спільні інтереси з визначення. І стається це самочинно, треба лише свідомішим (освіченішим, розвинутішим інтелектуально) українцям в спілкуванні з оточенням прикладати трохи уваги до таких інтересів в кожному випадку зосібна.
А от об'єднувати українців з не-українцями... Кому це потрібно, той нехай над цим і застановлюєтося, а ми, українці, в кожному осібному випадку ще маємо подумати, об'єднуватись, виявити байдужість чи поставитися вороже. Залежить, що хвильово вигідно нам.
Є певна ймовірність того, що Україну зможуть об'єднати громадяни, яким зараз по 10-12 років. Щоб стати патріотом-політиком недостатньо закінчити один чи кілька ВУЗів (тим більше мати кілька ходок до в'язниці). Політиків-патріотів треба "вирощувати" змалечку (максимум з 12 років) в публічних школах (як в Британії). Необхідно також на закондавчому рівні не допускати отримання мандатів депутатів ВРУ дітям нинішніх депутатів. Наша біда в тому, що так звана "еліта" в ВРУ у кількості 450 чол. має середній інтелектуальний потенціал (прошу не плутати інтелект з освітою) нижче середнього по Україні.
Я маю інформацію, що з 450 депутатів ВРУ минулого скликання не більше 10 мали здатність самі підготувати всі необхідні документи по створенню законопроекту. Практично більшість зареєстрованик законопроектів "автори" навіть не спромоглись прочитати.
Результати минулих виборів у Києві мають дати провладній "еліті" інформацію для роздумів.
Це не об"єднає дітей, бо на сході вчать одне, а у Львові -інше
Як ті діти можуть потім об"єднатись. У Свободі Шустера була програма, коли ті мордовороти своє говорили, а дитина з Галичини взяла слово й плакала, стверджуючи, що ОУН-УПА є нашими героями і ними завжди будуть.Хто тих дітей і чим об"єднає?
Подивіться на поляків. Вони теж буремні роки пережили, але Папа - польського походження, вони й далі молилися і священники в ті часи були провідниками.
Під час останніх виборів тут все робилось в них під гасло: з нами Бог і Польща. Поляки є конкретними націоналістами. Часи змінились на гірше в Америці - вони масово виїжджають, бо були тут заробітчанами. А наші люди(дуже прикро) часто відразу подають на громадянство і ще й часто імена змінюють: була Жанна стала Дженет, був Ілля став Айк. Щоб швидко асимілюватись і не відрізнятись. Не всі звичайно, але багато.
Шановна Пані, повідаю так: коли ся залишила тільки надія на Бога, то треба полишити бути українцем. У Бога немає українців, москалів чи жидів, хто мислить інакше -- той не християнин ("ні елліна, ні юдея").
Народові справи є справи людські, не божі.
Пані сама пише: "Поляки є конкретними націоналістами", і то є відповідь. Мусимо бути свідомими своєї українськости (націоналістами тобто) а все буде гаразд.
Полякам все ж набагато легше було: нарід польський становить понад 90% мешканців краю. У нас же згрубша 1/4 громадян -- етнічні москалі, а що набагато гірше -- невідома вельми значна кількість (більшість??) фактично винародовлених осіб із совіцькою самоідентифікацією (homo sovieticus). Таких в співставній кількости нема (і не було) ні в країнах Центральної Європи, ні в надбалтійських республіках.
В інших же країнах ex-USSR (інакше СНГ) становише згрубша подібне до нашого. Все надзвичай просто...
А до теми цілої гілки: або ми тоту винародовлену масу поступово наново зукраїнізуємо, заасимілюємо (тобто уподібнимо до себе), або вона -- українців з'совітизує до решти (останнє буде кінцем українського народу). Ми або вони. Так всюди і завжди було, є і буде, світова історія переконливо на то вказує.
Niema lekko...
"Об'єднання" ж є річ ситуативно зумовлена, цінністю самою з себе не є. З ким ся об'єднувати а кому іншoму ся протиставити в певній хвилі, то є справа тактики (засадничих речей не зачіпає).
2008.06.12 | Вільний радикал
Re: ХТО і ЩО може об'єднати народ України?
Мені здається, здоровий глузд міг би на це придатися.
перед законом, прибить чиновничий и ментовский беспредел и всю информацию - в массы. По рукам начать давать - и бюджет будет наполняться норамльно, а не по карманам еще на уровне законопроектов тыриться. Стоит только начать нормальные проверки по судам да мериям.
Было бы желание. Если народ увидит, что свято место не значит кормушка - объединится и будет помогать той власти, которая начнет чистку сверху. Ну, тип того, что ВАЮ обещался.
какую чушь пишете. То есть, не в том смысле, что описываемое Вами состояние общества - плохое, совсем наоборот. А, в том смысле, что это пустые лозунги, без механизма их реализации, и кропотливой работы с течение не одного десятилетия.
Відповіді
2008.06.11 | Горицвіт
вишикувати всіх на величееееезній площі?
чи що ви маєте на увазі під об'єднати?2008.06.11 | Відкрита Полтава
Re: політиків???
2008.06.11 | ОРИШКА
Це - разом проти москалів? Разом до Європи? Чи - разом проти
Ющахметових?2008.06.11 | Відкрита Полтава
Re: Все перелічене Вами роз'єднує, а не об'єднує
2008.06.11 | ОРИШКА
тоді тільки оковита
2008.06.11 | Відкрита Полтава
Re: це вже більш вирогідніше
2008.06.11 | RedBagira
А как же сало???????????? (-)
.2008.06.12 | Наталка
От коли "вони" про сало-завжди впевнена-це з заздрості
Бо у ніх всьо тє же - путінка, смердюча тюлька з головками і сємєчкі...Слава Україні (і нашим господарям)!
2008.06.12 | stefan
Cало без оковитої не буває, і навпаки
2008.06.11 | ЧитачНеСлухач
Разом до Європи роз'єднує ? (-)
2008.06.11 | RedBagira
Смотря как вопрос ставить.
Украина и так в Европе. Если говорить о том, что Украина должна достичь европейских стандартов во всех сферах жизни, то это объединительный момент. А если настаивать на формальном вступлении в ЕС и НАТО - очередной повод для мордобоя.2008.06.13 | ЧитачНеСлухач
Формальний вступ до ЄС та НАТО - крок до реального
впровадження їхніх стандартів у всіх сферах і т.д.2008.06.13 | шкіпер
Наивный? Утром стулья, вечером деньги - но деньги вперед.
То есть без стандартов вас никто не возьмёт.2008.06.11 | Тарас Токар
Re: Не всі хочуть до Європи. Є що хочуть до Росії
2008.06.12 | Abbot
Чи варто говорити про хворих?
2008.06.12 | RedBagira
Вот и объединились (-)
.2008.06.13 | шкіпер
Разом. Но не "проти", а "за"
Осталось самая малость - найти тему для "за" и группу, которая эту тему сможет распиарить (в хорошем смысле этого слова) и продвигать.2008.06.11 | Свiдомий
Ненависть до визискувачів-можновладців з бидлоеліти.
2008.06.11 | Тарас Токар
Re: Цікава думка
2008.06.12 | Slavix
спорт
2008.06.12 | So_matika
Не проканало
Бидлоеліти - завались, і ненависть аж кипить. Тільки кипить все більше на кухні.2008.06.12 | Георгій
Згодeн 100%, алe як цe змінити?
So_matika пише:> Бидлоеліти - завались, і ненависть аж кипить. Тільки кипить все більше на кухні.
(ГП) Точно. Алe дe ж йому щe кипіти?...
2008.06.13 | Свiдомий
Re: Не проканало
So_matika пише:> Бидлоеліти - завались, і ненависть аж кипить. Тільки кипить все більше на кухні.
До пори до часу. Потрібен лише потужний поштовх, і ця ненависть вилиється з кухонь на вулиці. Бидлоеліта сама не підозрює, яку яму собі копає.
2008.06.12 | Mossad
разом до Європи - об'єднує. Але не до НАТО.
2008.06.12 | Адвокат ...
Правда?
2008.06.12 | Abbot
Моссаде, дайте відповідь на просте питання.
Якщо ЄС офіційно підтвердить перспективи членства України, чи то навіть призначить дату вступу -ЯК Ви пояснюватимете людям, що оті двадцять з гаком європейських країн є дуже розумними, коли утворюють ЄС, і при цьому дурними і небезпечними, коли утворюють НАТО?
2008.06.13 | Mossad
дуже просто. Засновником, головним спонсором та політичним
лідером НАТО є США.США не є членом ЄС. Не член ЄС Канада є відданим союзником саме США, що й не дивно, не зважаючи на деякі розходження.
США на сьогоднішній день є державою небезпечною, хворою на геополітичні фантазії. Перебування в одному військовому союзі із США примусить Україну протистояти у першому наближенні -- Близькому Сходу, у другому (Якщо Обама чи Маккейн продовжать нинішній курс) Росії, у третьому -- Китаю.
Все це суперечить національним інтересам України.
Процесс набуття членства у ЄС та інтеграція до ЄС переважно не суперечить національним інтересам України, у перспективі підсилює її позиції на світовій арені.
Крапка.
2008.06.13 | Abbot
Вибачте, але..
Придется писать по-русски - не хватает укр.букв на телефоне:(Повторяю вопрос: значит ли сказанное Вами, что европейцы - дураки? Или все-таки стоит присмотреться к их опыту? Двадцать пять или сколько их там стран вовсе не смущает общество США, Канады и Турции. Мы что - умнее их?
2008.06.13 | Mossad
это инерция, не более (л)
Если говорить о весомых в экономическом и военном отношении странах ЕС. Инерция холодной войны.И демонтаж уже пошел (впервые он обозначился как раскол 2003 года по иракскому вопросу), а теперь вообще разнос:
http://www.rosbalt.ru/2008/06/10/493260.html
Тема объединенных вооруженных сил Евросоюза снова в центре внимания. На прошлой неделе активно обсуждались предложения депутатов Европарламента и французского президента, и в очередной раз стало очевидно, что на пути создания евроармии много препятствий. Одно из главных – позиция Великобритании.
Глава комитета по международным делам Европейского парламента Яцек Сариуш-Вольский призывает ЕС обратить внимание на оборонную составляющую и начать тратить больше средств на создание европейской армии. Он также предлагает зарезервировать за Европарламентом решающее право голоса в применении европейских вооруженных сил.
Аргументация еврочиновников весьма убедительна. В частности, член Европейского совета по международным отношениям Эндрю Дафф заявил, что армии многих стран-членов ЕС архаичны, а их развитие ограничено крошечными военными бюджетами. По его словам, только пятая часть из двух миллионов солдат европейских стран в состоянии принять участие в миссиях за границами ЕС. В такой ситуации все прошлые попытки интеграции в военной сфере выглядят как «жалкие и любительские». Поэтому европарламентарий призывал ЕС к более радикальным мерам в оборонной сфере.
Одновременно Франция распространила среди правительств стран ЕС свои предложения, касающиеся реформирования европейских вооруженных сил. О намерениях французского президента усилить ЕС в военном отношении известно уже довольно давно. Николя Саркози предлагает создать в Брюсселе первый постоянный штаб планирования военных миссий ЕС, переписать Европейскую стратегию безопасности и содействовать созданию общего рынка вооружений, задействовав существующее Европейское оборонное агентство (ЕОА). Его планы касаются также совместного финансирования военных операций, создания европейского флота транспортной авиации, европейских военных спутников и разработку программы обмена опытом офицеров стран ЕС. Оборонные расходы планируется увеличить до 6% ВВП, а также создать силы быстрого реагирования, насчитывающие 60 тыс. «штыков».
Отметим, что в феврале Саркози предлагал создать специальную группу из шести «продвинутых» стран ЕС — Франции, Великобритании, Германии, Испании, Италии и Польши. Именно эти страны должны были предоставить упомянутые 60 тыс. солдат. Кроме того, речь шла о формировании общеевропейского военного заказа и общей военной инфраструктуры, а также о возможности получить доступ к военным базам партнеров по ЕС. Нынешние предложения Франции выглядят, с одной стороны, скромнее. Но с другой, разговор идет уже обо всех государствах ЕС, а не об «инициативной группе» из нескольких стран.
В целом, инициатива Саркози может стать важным шагом на пути создания европейских вооруженных сил. Если, конечно, при этом удастся преодолеть инерцию остальных стран Евросоюза. О создании европейских сил быстрого реагирования говорят уже не один год. Они даже как бы уже есть, но только на бумаге: страны ЕС взяли на себя обязательства при необходимости выставить 60 тыс. солдат.
Сравнивая февральские и нынешние предложения французов, можно заметить одну странность. Тогда французы говорили о военных расходах, достигающих максимум 2% ВВП. Сейчас Германия, например, расходует на эти цели 1,3% ВВП, а сама Франция — 3%. На этом фоне цифра в 6% выглядит, мягко говоря, неоправданно завышенной. И совершенно не ясно, откуда она вообще взялась. Можно предположить, что свою роль здесь сыграла Великобритания, которая традиционно скептически взирает на ЕС, и особенно его военную составляющую, делая ставку на особые отношения с США. Осенью прошлого года Великобритания заблокировала трехлетний бюджет ЕОА.
Как сказал один из чиновников ЕС, комментируя предложения Саркози, «британцы – это большая проблема». И это подтверждают высказывания британских политиков. Представитель консерваторов Лайм Фокс заявил, что «идея боеготовых европейских вооруженных сил под командой ЕС или создание оборонного бюджета ЕС – это пока только разговоры в пользу бедных, однако и они очень опасны». Он также добавил, что «это еще один пример того, что ЕС вмешивается туда, где ему ничего делать». Как сообщил пресс-секретарь Гордона Брауна, британский премьер-министр считает, что европейская армия создана не будет. «Важно иметь здесь в виду, что Европейский парламент никакой роли в этом отношении не играет», — подчеркнул он.
В итоге складывается достаточно абсурдная ситуация. По некоторым данным, Вашингтон по просьбе Парижа нажимает на Лондон, чтобы заставить британцев согласиться на французские предложения. Если это правда, то политику Саркози в отношении США можно считать успешной. Возможно, вместе с американцами ему удастся сломить сопротивление британцев и воплотить в жизнь весь комплекс своих предложений, и это будет серьезный шаг к созданию единых вооруженных сил Европы.
Обратите внимание на слово "военные базы партнеров". Сюда Украина вклиниться может распрекрасно. А в НАТО...апдэйта старых советских вооружений УЖЕ нет (покупать у вероятного противника?!), а покупка качественного нового американского вооружения ОЧЕНЬ дорога. Вот Польша и купила скандальным образом старые американские самолеты да финские (!) БТРы. Гомерический смех.
Старой Европе был выгоден американский протекторат (вот что де-факто, такое, НАТО), это позволяло держать архаичные армии, не тратить почти ничего на оборону. Но сейчас времена изменились. Америке самой у себя пора навести порядок, в то время как Западная Европа не в пример стабильнее и богаче. А Саркози вополощает планыф Де Голля и Ширака о восстановлении европейской гегемонии, а внутри нее -- гегемонии французской. Очень много всего интересного происходит. И Украина должна быть впереди, в этом новом будущем, а не позади, в затхлом загашнике бомжеватых и отсталых союзников США.
2008.06.13 | Abbot
Чи означає це, що...
... Ви не заперечували б проти вступу до "європейського НАТО"? До "НАТО без США"?Вас не бентежить те, що військова міць такої організації була б дуже сумнівною? Що вона не в стані чинити опір Росії? (єдиному РЕАЛЬНОМУ агресорові). Чи навпаки - вірогідним є також надмірне зближення Росії та "старої Європи". Чим дикунська та хамська Росія краще за США?
2008.06.13 | Mossad
тобто, по-перше, ви керуєтеся
у своєму прагенні до нинішньої НАТО не інтересами України, а питанням, як дошулити "дикунській та хамській Росії", яка має рівень життя помітно вищий за Україну, яку ви, мабуть, дикунською та хамською не вважаєте, що є стовідсотковим проявом певного відхилу, відомого як ксенофобія та етноцентризм. Шкода.А по-друге, я керуюся інтересами України.Мене ціквить безпека та добробут саме України, а не дошкулювання якимсь чином Росії.
Тому скажіть мені, з вашої ж логіки, як це така "дикунська та хамська" Росія зможе перемогти багату і цивілізовану Європу? Адже такого ніколи не бувало. "Варвари" руйнували занепалі держави, слугуючи санітарами цивілізаційного лісу. Відтак, з вашого страху перед Росією випливає те, що Європа занепадає. Але це абсурд. Тому визначайтеся якось.
Я добре знаю Сполучені Штати, і коли недавно порівнював, виявилося, що десять років тому жити було краще, що не візьми. Це означає, що ця держава регресує і тягне із собою своїх союзників. Я не бачу ніякої загрози Україні з боку Росії: Звичайно, за Кучми ми тримали Росію значно міцніше, слабі, пожадливі та пришелепкуваті політики 2004-2008 рр. дали Москві забагато волі. Але полагодити цю конструкцію ще можна: а у нас у квартирі газ, а увас - газопровід. Треба, наприклад, протидіяти на Балтиці і т.д.
А от на Сполучені Штати ми впливати не можемо. Так само на Китай. І дуже обмежено на Близький Схід. І саме для цього нам потрібні європейські сили безпеки. Крім того, це зміцнить і поширить європейську ідентичність. А без Росії Європа все одно не подужає Китай, так само і Китай без росії не подужає Близький Схід разом із Індією.
Доба уніполярності минулася.
2008.06.13 | Abbot
Хто чим керується...
> у своєму прагенні до нинішньої НАТО не інтересами України, а питанням, як дошулити "дикунській та хамській Росії", яка має рівень життя помітно вищий за Україну, яку ви, мабуть, дикунською та хамською не вважаєте, що є стовідсотковим проявом певного відхилу, відомого як ксенофобія та етноцентризм. Шкода.>
Вибачте,але про те, як дошкулити Росії, не йдеться. Питання просте: чи є в України сусіди, які провокують конфлікти на її власній території, претендують на наші землі, проголошують свої "особливі пріорітети" в Україні? Така країна лише одна, і це зовсім не Румунія:)
Рівень життя - взагалі не аргумент. Російський бюджет на 25% тримається на нафті з газом. Були б нафта з газом в Україні - ми були б заможнішими, але навряд чи це додало б вихованості чи освіченості деяким нашим співгромадянам.
> А по-друге, я керуюся інтересами України.Мене ціквить безпека та добробут саме України, а не дошкулювання якимсь чином Росії.
>
В інтересах України - мати захист проти єдиного можливого агресора.
> Тому скажіть мені, з вашої ж логіки, як це така "дикунська та хамська" Росія зможе перемогти багату і цивілізовану Європу? Адже такого ніколи не бувало. "Варвари" руйнували занепалі держави, слугуючи санітарами цивілізаційного лісу. Відтак, з вашого страху перед Росією випливає те, що Європа занепадає. Але це абсурд. Тому визначайтеся якось.
>
Елементарно. Зброєю, якої в Європи значно менше. Та й не про війну з Європою йдеться - мене інше цікавить: чи в змозі буде "армія об'єднаної Європи" захистити саме УКРАЇНУ в разі нападу? Як на мене - ні. Продадуть нас, як свого часу продавали німцям Австрію, німцям і совєтам - Польщу... і т.д.
А США, на відміну від старої Європи, мають сильну армію і не бояться Росії.
> Я не бачу ніякої загрози Україні з боку Росії:
>
На жаль, це не означає, що загроза відсутня.
> А от на Сполучені Штати ми впливати не можемо. Так само на Китай. І дуже обмежено на Близький Схід.
>
Але з іншого боку, США далеко, а Росія - близько. І США не потребують нашого Криму чи газопроводу.
> Доба уніполярності минулася.
>
Так, але в багатополярному світі треба розуміти, який з полюсів становить більшу загрозу. Ви мене не переконали - я і надалі впевнений, що серед світових гігантів Росія є для нас найнебезпечнішим.
2008.06.14 | Mossad
Re:
Така країна лише одна, і це зовсім не Румунія:)мдя?
В інтересах України - мати захист проти єдиного можливого агресора.
- якщо ви маєте на увазі Росію, то це не агресор, а конкуруючий політичний проект. І поки що - білльш конкурентоздатний, хоча особисто мені це неприємно.
Продадуть нас, як свого часу продавали німцям Австрію, німцям і совєтам - Польщу... і т.д.
- так само продадуть нас США та ВБ, як Вудро Вільсон та Ллойд-Джордж віддали Галичину Польщі
А США, на відміну від старої Європи, мають сильну армію і не бояться Росії.
- і чому тільки без кінця із Росією домовляються...а не з нами.
США не потребують нашого...газопроводу.
- нюню
я і надалі впевнений, що серед світових гігантів Росія є для нас найнебезпечнішим.
- не дивно.
У вас ідеологізована позиція. У мене теж.
Врешті-решт, у світі вільної торгівлі об'єктивними показниками є лише попит та пропозиція.
2008.06.12 | So_matika
Війна
2008.06.12 | Slavix
Велика Вітчизняна вже "об"єднала".
2008.06.12 | So_matika
Коли була Велика Вітчизняна, то не було
народу України як політико-адміністративного явища. За відсутністю окремої країни з такою назвою.А об"єднати людей, які не здатні об"єднуватися в звичайний час, може тільки наявність спільного конкретного ворога.
Не політично-абстрактного - бо більшість споживачів пропаганди їсть її пачками і не усвідомлює, ЩО САМЕ вона ковтає. А цілком реального ворога - в танку, що стоїть біля твоїх воріт. Бо інстинкт збереження власного життя від вовка об"єднує стадо аж бігом.
2008.06.12 | Мінор
Прагнення кращого життя і боротьба з корупцією влади
Насправді це взаємопов"язані речі. Однак це лише те, що може об"єднати Схід та Захід. Тому, коли ми проводили психо-семантичні дослідження, за сумою пріоритетів у 2007 році українців можна було поділити на 5 регіонів, у кожному з яких респонденти називали спільні цілі:Західний, Центральний, Південний, Дуга та Східний.
Східний: Донецька та Луганська області;
Південний: Крим;
Дуга: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська.
Центр: Полтавська, Сумська, Чернігівська, Черкаська, Київська, Кіровоградська, Вінницька, Житомирська, Чернівецька, Закарпатська та Херсонська області.
Захід: Хмельницька, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Волинська та Рівненська області.
Достатньо несподівано ми з"ясували, що Чернівецька, Закарпатська та Херсонська області мислять так як центральні області України.
З іншого боку "Галичина" не вичерпується трьома власне галицькими областями. Між Хмельниччиною і Тернопіллям взагалі майже немає різниці.
Ну і треба враховувати, що Північний Схід Чернігівської та Північ Сумської області треба віднести до "Дуги". З іншого боку кілька приполтавських районів Харківщини можна віднести до Центру.
Все. Більше нічого не скажу
Так ось, Центр і Захід - мають достатньо багато спільного. Значно більше ніж скажімо Центр і "сусідня" Дуга. У свою чергу Дуга подібна до Сходу. А найбільш російський за рефлексіями, симпатіями та іншим - Південь, а не Схід.
Шукаючи те, що може об"єднати усіх українців треба мати на увазі, що ми є фактично культурно роз"єднаними. Причому не на дві, а на більше частин.
2008.06.12 | саша_нічна варта
Юля.
2008.06.12 | Мінор
Це коротко, те про що я написав цілим рядком
2008.06.13 | саша_нічна варта
Re: Це коротко, те про що я написав цілим рядком
Введіть податок на хатинки загальною площею більше 300 або 400 кв метрів та акциз 30% на авто вартістю більше 100,000 дол. (це є в США) та Ви отримаєте неймовірне об"єднання країни.До того, перша цей податок має сплатити Юля Володимірівна. Їй повірять та оцінять.
Виборець БЮТ
2008.06.12 | So_matika
Угу. Свята правда
Ще трошки "покращення життя" - і люди об"єднаються щоб підняти її на палю.Непоганий об"єднуючий фактор, до речі.
2008.06.12 | Мінор
Враховуючи, зростання цін у світі, їй можна давати орден (л)
за те, що вона змогла зупинити цей процес у травні. Доречі основною причиною інфляції є зростання попиту у Китаї та Індії.http://www.epravda.com.ua/publications/4850c51806b1e/
2008.06.12 | So_matika
Re: Враховуючи, зростання цін у світі, їй можна давати орден (л)
Мінор пише:> за те, що вона змогла зупинити цей процес у травні.
А ви спробуйте довести це пенсіонеру, який ходить в магазин і бачить, що за травень ціна продуктів виросла на третину.
Або водієві, який заправляє авто з матюками, бо бензин протягом травня перевалив за 6 гр. Ото запропонуйте їм висунути Юлю на орден. Цікаво, що вони вам на це скажуть.
> Доречі основною причиною інфляції є зростання попиту у Китаї та Індії.
> http://www.epravda.com.ua/publications/4850c51806b1e/
Хороша стаття. Ви далі почитайте:
На думку керівника групи експертів Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Володимира Лапи, високі темпи зростання цін на аграрну продукцію в Україні пов'язані, в першу чергу, з низькою ефективністю виробництва більшості сільгосппідприємств, яка в середньому не перевищує 40%. "В таких умовах подорожчення ресурсів виробництва несе набагато більші загрози, ніж в ефективних аграрних економіках. А на відміну від таких розвинених країн, як США або ЄС наші виробники значно менш захищені державою. Через це вони хворобливіше відчувають на собі світові тенденції.
Замість того, щоб розробляти оті самі міри захисту нашого виробника від світової інфляції, прем"єр воює за те, щоб підгрести під себе Київ на випадок президентських виборів. Може й за це медальку дати?
2008.06.12 | сябр
Re: Угу. Свята правда
соматіко, а ви працювати не пробували?2008.06.12 | So_matika
Re: Угу. Свята правда
сябр пише:> соматіко, а ви працювати не пробували?
Вас навчити? Спробуйте, іноді це навіть корисно.
2008.06.12 | Наталка
Дякуючи помаранчевим - вже небагато, хіба війна
Період з 1991 був важким і люди в 2004 піднялися, щоб затвердити оту "незалежність" нібито здобуту після ропаду союзу. Тепер про політику і найзатятіші слухати не хочуть. Відповідь одна - а всі вони там такі самі.От мені цікаво, якби Ахмєтов в президенти рвався в 2009, чи вийшов би Майдан? Дайош революцію раз в пятілєтку!!!
Не впевнена... Та й світ вже поклав хрест на нашому "новому початку".
Злидні та біда - є ще одною ймовірною відповіддю. Але традиційно, більшість нашого народу, який ще не витиснув з себе раба, згинається ще нижче. коли важко, замість того, щоб мотики в руки брати і йти добиватися "покращення життя вже сьогодні"...
Тому залишається хіба війна...
2008.06.12 | stefan
Краще всіх, бандитами буде командувати бандит
Наталка пише:> Період з 1991 був важким і люди в 2004 піднялися, щоб затвердити оту "незалежність" нібито здобуту після ропаду союзу. Тепер про політику і найзатятіші слухати не хочуть. Відповідь одна - а всі вони там такі самі.
Факт.
народ так каже.
> От мені цікаво, якби Ахмєтов в президенти рвався в 2009, чи вийшов би Майдан? Дайош революцію раз в пятілєтку!!!
Вапрос канєшна інтересний...
Перед початком ПР, восени 2004, у мене була така думка:
- Я, звичайно був за Ющенка, бо приймав(і продлвжую) його за моральну порядну Людину.
(Ну з характером щось не вийшло: чи то від отруєння, чи від поганого оточення...)
---
І тоді я собі подумав, а що коли до влади прийде Янукович.
Країна бандитська, нею управляють бандити низького і середнього рівня.
Краще всіх, бандитами буде командувати бандит.
Тільки, ми - народ, який не причислює себе до бандитів, як буде жити?
> Не впевнена... Та й світ вже поклав хрест на нашому "новому початку".
>
> Злидні та біда - є ще одною ймовірною відповіддю. Але традиційно, більшість нашого народу, який ще не витиснув з себе раба, згинається ще нижче. коли важко, замість того, щоб мотики в руки брати і йти добиватися "покращення життя вже сьогодні"...
>
> Тому залишається хіба війна...
Не дай боже!
2008.06.12 | Наталка
Не драматизуйте! То всьо порєдні люди. То ми з вами - не "такі"
Не буде бандит правити Україною. Треба буде і його і ту купку, які його до влади приведуть - гнати в шию. Вправно підливайте оливою оту клумбочку біля хатки, що її бабця з дідиком повійні посадили. Виглядає, що тої банди назбиралось стільки за 5 років - що мотика не допоможе.2008.06.12 | Sych
Яка мета єднання?
2008.06.12 | Наталка
Re: Яка мета єднання?
Мінялися люди, минали століття,Історія часто мовчить, як німа... .
Нас нищили чвари, гризня, лихоліття,
А єдності й далі між нами нема! (Степан Карплюк)
2008.06.12 | Тестер
Віра в легенду, що ми єдині. Але це легенда...
Протилежні заряди, як відомо відштовхуються. І це правда.треба обруч щоб утримати...
2008.06.12 | Sean
"хвутбол"
вболівальники ріжних команд українних ладні закопАти і закОпати одне одного, але коли гравці цих команд грають за збірну, всі єднаються - за Україну.Я про те, що най жиє український громадянський націоналізм. Спільність інтересів громадян в цій державі і в цьому світі. Це варто тільки усвідомити.
2008.06.12 | Наталка
Чи не на Майдані була стаття про вболівальників
Динамо Київ, які під час гри з московитами співають "Бандера нас знову у бій поведе". Десь я читала про футбол та націоналізм - класна стаття. Треба пошукати.Хоча, по темі, вболівальники не протистоятимуть кризі в Україні... Тому - назад до єднання...
2008.06.13 | stefan
ФУТБОЛ - це круто!
Sean пише:> вболівальники ріжних команд українних ладні закопАти і закОпати одне одного, але коли гравці цих команд грають за збірну, всі єднаються - за Україну.
>
> Я про те, що най жиє український громадянський націоналізм. Спільність інтересів громадян в цій державі і в цьому світі. Це варто тільки усвідомити.
---------
В кожному жарті - доля жарту, решта - правда.
2008.06.12 | Max
Re: ХТО і ЩО може об'єднати народ України?
Народ України (тобто населення території під назвою Україна) мало що може об'єднати і то ситуативно тільки. Це видно і поточного обговорення т_а_к_ поставленого запитання.Натомість, український нарід об'єктивно вже об'єднують багато чинників, які випливають зі спільних народових (національних) інтересів. Це спільні інтереси з визначення. І стається це самочинно, треба лише свідомішим (освіченішим, розвинутішим інтелектуально) українцям в спілкуванні з оточенням прикладати трохи уваги до таких інтересів в кожному випадку зосібна.
А от об'єднувати українців з не-українцями... Кому це потрібно, той нехай над цим і застановлюєтося, а ми, українці, в кожному осібному випадку ще маємо подумати, об'єднуватись, виявити байдужість чи поставитися вороже. Залежить, що хвильово вигідно нам.
2008.06.12 | Schwarzkopf
Re: ХТО і ЩО може об'єднати народ України?
Є певна ймовірність того, що Україну зможуть об'єднати громадяни, яким зараз по 10-12 років. Щоб стати патріотом-політиком недостатньо закінчити один чи кілька ВУЗів (тим більше мати кілька ходок до в'язниці). Політиків-патріотів треба "вирощувати" змалечку (максимум з 12 років) в публічних школах (як в Британії). Необхідно також на закондавчому рівні не допускати отримання мандатів депутатів ВРУ дітям нинішніх депутатів. Наша біда в тому, що так звана "еліта" в ВРУ у кількості 450 чол. має середній інтелектуальний потенціал (прошу не плутати інтелект з освітою) нижче середнього по Україні.Я маю інформацію, що з 450 депутатів ВРУ минулого скликання не більше 10 мали здатність самі підготувати всі необхідні документи по створенню законопроекту. Практично більшість зареєстрованик законопроектів "автори" навіть не спромоглись прочитати.
Результати минулих виборів у Києві мають дати провладній "еліті" інформацію для роздумів.
2008.06.13 | Наталка
Це не об"єднає дітей, бо на сході вчать одне, а у Львові -інше
Як ті діти можуть потім об"єднатись. У Свободі Шустера була програма, коли ті мордовороти своє говорили, а дитина з Галичини взяла слово й плакала, стверджуючи, що ОУН-УПА є нашими героями і ними завжди будуть.Хто тих дітей і чим об"єднає?2008.06.13 | Наталка
А як вам така відповідь - Господь Бог...
Подивіться на поляків. Вони теж буремні роки пережили, але Папа - польського походження, вони й далі молилися і священники в ті часи були провідниками.Під час останніх виборів тут все робилось в них під гасло: з нами Бог і Польща. Поляки є конкретними націоналістами. Часи змінились на гірше в Америці - вони масово виїжджають, бо були тут заробітчанами. А наші люди(дуже прикро) часто відразу подають на громадянство і ще й часто імена змінюють: була Жанна стала Дженет, був Ілля став Айк. Щоб швидко асимілюватись і не відрізнятись. Не всі звичайно, але багато.
2008.06.14 | Max
Re: А як вам така відповідь - Господь Бог...
Шановна Пані, повідаю так: коли ся залишила тільки надія на Бога, то треба полишити бути українцем. У Бога немає українців, москалів чи жидів, хто мислить інакше -- той не християнин ("ні елліна, ні юдея").Народові справи є справи людські, не божі.
Пані сама пише: "Поляки є конкретними націоналістами", і то є відповідь. Мусимо бути свідомими своєї українськости (націоналістами тобто) а все буде гаразд.
Полякам все ж набагато легше було: нарід польський становить понад 90% мешканців краю. У нас же згрубша 1/4 громадян -- етнічні москалі, а що набагато гірше -- невідома вельми значна кількість (більшість??) фактично винародовлених осіб із совіцькою самоідентифікацією (homo sovieticus). Таких в співставній кількости нема (і не було) ні в країнах Центральної Європи, ні в надбалтійських республіках.
В інших же країнах ex-USSR (інакше СНГ) становише згрубша подібне до нашого. Все надзвичай просто...
А до теми цілої гілки: або ми тоту винародовлену масу поступово наново зукраїнізуємо, заасимілюємо (тобто уподібнимо до себе), або вона -- українців з'совітизує до решти (останнє буде кінцем українського народу). Ми або вони. Так всюди і завжди було, є і буде, світова історія переконливо на то вказує.
Niema lekko...
"Об'єднання" ж є річ ситуативно зумовлена, цінністю самою з себе не є. З ким ся об'єднувати а кому іншoму ся протиставити в певній хвилі, то є справа тактики (засадничих речей не зачіпає).
2008.06.12 | Вільний радикал
Re: ХТО і ЩО може об'єднати народ України?
Мені здається, здоровий глузд міг би на це придатися.Але бере сумнів у його достатній кількості.
На жаль.
2008.06.13 | Ukrod
Час
2008.06.13 | пан Roller
А он шо разъединен? Чем?
2008.06.13 | ОРИШКА
Вот-вот. За столами все сидят вместе.
2008.06.13 | ОРИШКА
Подумаешь, бином Ньютона! Равенство всех
перед законом, прибить чиновничий и ментовский беспредел и всю информацию - в массы. По рукам начать давать - и бюджет будет наполняться норамльно, а не по карманам еще на уровне законопроектов тыриться. Стоит только начать нормальные проверки по судам да мериям.Было бы желание. Если народ увидит, что свято место не значит кормушка - объединится и будет помогать той власти, которая начнет чистку сверху. Ну, тип того, что ВАЮ обещался.
2008.06.13 | Rus36
Вы, видимо, не понимаете,
какую чушь пишете. То есть, не в том смысле, что описываемое Вами состояние общества - плохое, совсем наоборот. А, в том смысле, что это пустые лозунги, без механизма их реализации, и кропотливой работы с течение не одного десятилетия.2008.06.13 | ОРИШКА
При желании - несколько месяцев - об этом уже тут
подробно писали. Луценко, кстати, готов, судя по зачисткам в Крыму. Было бы желание высшего командования.Чушь - это рассуждения о невозможности.
2008.06.13 | Rus36
Понимаю,
хочется всё, и - сразу. Не бывает.2008.06.13 | шкіпер
Это только средство. Но отнюдь - не цель. И не способ
объединения.