МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна знову запропонує ООН резолюцію про Голодомор

07/15/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Україна планує внести проект резолюції про Голодомор на розгляд наступної, 63-ї, сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні на брифінгу речник Міністерства закордонних справ України Василь КИРИЛИЧ. Він, зокрема, пояснив журналістам причини невнесення цього питання до порядку денного поточної 62-ї сесії ГА ООН.

В.КИРИЛИЧ поінформував, що 11 липня 2008 року Генасамблея ООН схвалила рекомендації Генерального комітету своєї 62-ї сесії з питання звернення України про внесення до порядку денного окремого питання “Про відзначення 75-х роковин Великого Голоду (Голодомору) 1932-1933 рр. в Україні”.

Але, як зазначили в МЗС України, зважаючи на обмаль часу, що залишився до завершення поточної сесії, на порядку денному якої вже перебуває понад 170 пунктів, а також з урахуванням бажання низки делегатів-членів ГК детальніше ознайомитися з проблематикою Голодомору, було рекомендовано не включати це питання на розгляд 62-ї сесії.

“Оскільки з процедурної точки зору не існує перешкод для внесення проекту резолюції про Голодомор на розгляд наступної, 63-ї, сесії Генеральної Асамблеї ООН, Україна має намір скористатися такою можливістю”, - зауважив В.КИРИЛИЧ.

Як повідомляв УНІАН, 11 липня 2008 року Генеральна асамблея ООН на пленарному засіданні відмовилася винести на порядок денний своєї нинішньої сесії питання про Голодомор в Україні, відхиливши таким чином прохання українського МЗС визнати події 1930-х років геноцидом українського народу.

поставив:sean

Відповіді

  • 2008.07.15 | Koala

    От і відповідь панікерам

    Одразу додам, що навіть якщо ООН і не схвалить цю резолюцію - це теж ще нічого не означатиме, ми зможемо знову виставити це питання; єдиний варіант справжньої відмови - це прийняття Асамблеєю ООН резолюції про невизнання Голодомору геноцидом. Подумайте, яка ймовірність самої постановки такого питання.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.07.16 | Вільний радикал

      Re: От і відповідь панікерам

      Koala пише:
      > Одразу додам, що навіть якщо ООН і не схвалить цю резолюцію - це теж ще нічого не означатиме, ми зможемо знову виставити це питання; єдиний варіант справжньої відмови - це прийняття Асамблеєю ООН резолюції про невизнання Голодомору геноцидом. Подумайте, яка ймовірність самої постановки такого питання.

      А чи варто знову ставити це питання?, чи не буде це схоже на випрої відповіді?

      А чи потрібна нам така випрохана відповідь?

      А може послати їх за широковідомою адресою?

      А може нам би вистачило свого, унутрішнього визнання ФАКТУ ГОЛОДОМОРУ в Україні, і начхати на те як визнає, чи взагалі визнають у світі його істнення, бо проблема у тому, що ми не можемо на разі дійти згоди усердині країни по цьому питаннюю

      Р.S. Що саме паскудне, так саме те, що найбільше постраждалі від Голодомору райони (Схід та Південь України) та верстви населення нащадки витримавших ГОЛОДОМОР чинять спротив проти визнання Міжнародною спільнотою цього факту...

      Сумно, якщо не сказати гірше...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.07.17 | simsimopen

        Re: Страх на генетичному рівні

        Ті роки жаху, який влаштувала комуністична влада над українцями, не минув безслідно. Він залишився в свідомості тих, що вижили і був закріплений багаторічним зомбуванням їх нащадків знову ж таки комуністичним режимом, його ідеологію. Ставити це питання треба доти, доки світ не проникнеться і не відчує, що може його чекати у випадку приходу до влади комуністів. Не зрозуміти це неможливо. І рано чи пізно геноцид українців буде визнаний. І тоді наступить етап відповідальності. Це означатиме заборону комуністичної ідеології як наркотика, у всьому світі. Компенсацію жертвам геноциду повинні віддати правонаступники! А то як забирати заощадження людей, чи майно за кордоном, чи інші багатства, надбані всіма колишніми республіками СРСР, то правонаступники є, а як відповідати - то нема,


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".