Питання більше до прихильників БЮТ, стосовно позиції України
08/13/2008 | 123
в конфлікті в Грузії. А також й іншим зацікавленим, звісно.
Чи погоджуєтесь Ви з тим, що візит Ющенка, разом з чотирма лідерами країн ЄС (судячи з того, що вони вилетіли з українського аеропорта, роль України та її дипломатів в організації цієї акції була провідною), до Тбілісі та виступ на мітингу зі словами підтримки Грузії, є правильним кроком задля захисту національних інтересів України?
Чи діяла б так само (або подібно) за аналогічних умов Юлія Тимошенко, якби здійснення зовнішньої політики належало б до її компетенції, як керівника країни (чи то на посаді прем*єра, чи то Президента - неважливо)?
На мою думку, відповідь на перше питання - "так", а на друге, судячи з реакції БЮТ, "не певен".
Чи погоджуєтесь Ви з тим, що візит Ющенка, разом з чотирма лідерами країн ЄС (судячи з того, що вони вилетіли з українського аеропорта, роль України та її дипломатів в організації цієї акції була провідною), до Тбілісі та виступ на мітингу зі словами підтримки Грузії, є правильним кроком задля захисту національних інтересів України?
Чи діяла б так само (або подібно) за аналогічних умов Юлія Тимошенко, якби здійснення зовнішньої політики належало б до її компетенції, як керівника країни (чи то на посаді прем*єра, чи то Президента - неважливо)?
На мою думку, відповідь на перше питання - "так", а на друге, судячи з реакції БЮТ, "не певен".
Відповіді
2008.08.13 | Shooter
Тут один не-прихильник тов. Ю.В.Кучми обізвався...(л)
http://www.unian.net/ukr/news/news-266919.html2008.08.13 | 123
Ну він "зацікавлена особа", мене цікавила думка простих виборців
Які не живуть за рахунок політики, а навпаки2008.08.13 | OlalaZhm
аналогічно до 123
2008.08.13 | Lexa62
Re: Питання
чомусь мені завжди здавадлось, що прем*єрське крісло Тимошенко личить більше ніж президентське. Бо на тому президентському більше потрібні лідерські якості. А джля впевненного лідерства потрібні сакральні речі.У Тимошенко цього недостатньо. А з іншого боку: далеко не вся Україна поділяє одне й те саме. Тобто хтось в керівництві держави в чомусь вимушено буде недостатнім завжди.
2008.08.13 | Николай Чернигов
Моя особиста відповідь.
Перше питання: Не певен. Тому, що приводом до неприкритої російської агресії проти Грузії стала авантюристична, а також антигуманна витівка Саакашвілі. Прекрасно розуміючи, що 2000 загиблих в Цхінвалі - суцільна маячня російської пропаганди, розуміючи, що режим Кокойти - кримінально-маріонеткова російська вистава, все ж зазначу, що бомбардування за допомогою установок "Град" населенного пункту, в якому перебувають жінки і діти - злочин. Тому, якщо назвався демократом, то повинен засудити обидві сторони, як винні, хоча, зрозуміло не в рівній мірі.Друге питання: Не певен. Тому, що крім загальнодемократичних цінностей, в України існують ще державні та національні інтереси, які вимагають як найкращих партнерських стосунків з сусідами, так і жорсткого захисту від можливих посяганнь з боку тих же сусідів. А втримати цей баланс і є мистецтво політики. До цьго треба додати ще й такий нацональний приорітет України, як едність нації. А її нема і в питанні до сьогоднняшніх подій в Грузії. Я не кажу про два прошарки населення України, які стоять на діаметрально протилежних позиціях і які не сблизить жодна ініціатива політиків або будь-які доводи розуму: для них все вирішено давно й повіки. Я маю на увазі 80% населення України, для яких неприйнятне саме слово "війна", які за політичними симпатіями поділені приблизно рівно щодо учасників сьогоднішнього конфлікту, але які напередусе вважають себе третьою стороною, яка не бере і не хоче брати участі в ньому. І якщо керівництво держави становиться абсолютно на сторону однієї зі сторон цього конфлікту, то одним з його наслідків буде те, що українське суспільство ще більш поляризується.
2008.08.13 | 123
Re: Моя особиста відповідь.
Ви не побачили - я питав про дії Ющенка не в контексті загальнодемократичних цінностей, а в контексті захисту національних інтересів України.Аспект - хто гращий/гірший, Путін чи Саакашвілі, хто винен у тому що відбувається - тут не обговорюється. Йдеться про загрози Україні і про те, як протидіяти. Про це я питав - чи підтримуєте спосіб протидіяння від Ющенка і чи Юля б протидіяла так само.
Николай Чернигов пише:
> Перше питання: Не певен. Тому, що приводом до неприкритої російської агресії проти Грузії стала авантюристична, а також антигуманна витівка Саакашвілі. Прекрасно розуміючи, що 2000 загиблих в Цхінвалі - суцільна маячня російської пропаганди, розуміючи, що режим Кокойти - кримінально-маріонеткова російська вистава, все ж зазначу, що бомбардування за допомогою установок "Град" населенного пункту, в якому перебувають жінки і діти - злочин. Тому, якщо назвався демократом, то повинен засудити обидві сторони, як винні, хоча, зрозуміло не в рівній мірі.
>
> Друге питання: Не певен. Тому, що крім загальнодемократичних цінностей, в України існують ще державні та національні інтереси, які вимагають як найкращих партнерських стосунків з сусідами, так і жорсткого захисту від можливих посяганнь з боку тих же сусідів. А втримати цей баланс і є мистецтво політики. До цьго треба додати ще й такий нацональний приорітет України, як едність нації. А її нема і в питанні до сьогоднняшніх подій в Грузії. Я не кажу про два прошарки населення України, які стоять на діаметрально протилежних позиціях і які не сблизить жодна ініціатива політиків або будь-які доводи розуму: для них все вирішено давно й повіки. Я маю на увазі 80% населення України, для яких неприйнятне саме слово "війна", які за політичними симпатіями поділені приблизно рівно щодо учасників сьогоднішнього конфлікту, але які напередусе вважають себе третьою стороною, яка не бере і не хоче брати участі в ньому. І якщо керівництво держави становиться абсолютно на сторону однієї зі сторон цього конфлікту, то одним з його наслідків буде те, що українське суспільство ще більш поляризується.
2008.08.13 | Николай Чернигов
Пояснюю...
123 пише:> Ви не побачили - я питав про дії Ющенка не в контексті загальнодемократичних цінностей, а в контексті захисту національних інтересів України.
Загальнодемократичні цінності, на мою думку, є одним з а в контексті національних інтересів України.
> Аспект - хто гращий/гірший, Путін чи Саакашвілі, хто винен у тому що відбувається - тут не обговорюється.
Я це і не обговорюю. Один вартий другого.
> Йдеться про загрози Україні і про те, як протидіяти. Про це я питав - чи підтримуєте спосіб протидіяння від Ющенка і чи Юля б протидіяла так само.
Я Вам дав відповіді на обидва питання: НЕ ПЕВЕН! І написав, чому так НДМ.
2008.08.13 | Lexa62
Re: Пояснюю...
Николай Чернигов пише:> 123 пише:
> > Аспект - хто гращий/гірший, Путін чи Саакашвілі, хто винен у тому що відбувається - тут не обговорюється.
>
> Я це і не обговорюю. Один вартий другого.
>
Пробі! До чого тут особистості, навіть чільні. От Рейган твердо нгазва СРСР імперією зла, при цьому Горбі був "гарним хлопцем".
Невже ми обговорюємо особисті ( а я майже впевнений) невідомі вам якості політиків.
Тому просто порівнювати тут Саакашвілі і Путіна просто блюзнірство. Один шукав шляхи виходу своєї країни із небезпечної геополітичної ситуації. А інший уособлював цю ситуацію. А якби саакашвілі був негідником - просто почав би лизати кремлівський чобіт і вводити в Грузії кремлівські порядки. А він не став, він хоче привести свій народ до демократичної спільноти. Які ж ви велимудрі в вашій обивательській філософії, вибачайте, але ворог на таке й розраховує і користується з цього.
2008.08.13 | Николай Чернигов
Пояснюю знов...
Lexa62 пише:> Николай Чернигов пише:
> > Я це і не обговорюю. Один вартий другого.
>
> Пробі! До чого тут особистості, навіть чільні.
От при тому, що не при чому. Тому ще раз повторюю: Я це і не обговорюю. Один вартий другого!
2008.08.13 | QuasiGiraffe
Re: Питання більше до прихильників БЮТ, стосовно позиції України
123 пише:>
> Чи погоджуєтесь Ви з тим, що візит Ющенка, разом з чотирма лідерами країн ЄС (судячи з того, що вони вилетіли з українського аеропорта, роль України та її дипломатів в організації цієї акції була провідною), до Тбілісі та виступ на мітингу зі словами підтримки Грузії, є правильним кроком задля захисту національних інтересів України?
Грузії - так. А от України... Це покаже майбутнє. Що будемо казати, якщо за місяць втратимо Крим? Всі інші президенти з того мітинга захищені статусом НАТО...
>
> Чи діяла б так само (або подібно) за аналогічних умов Юлія Тимошенко, якби здійснення зовнішньої політики належало б до її компетенції, як керівника країни (чи то на посаді прем*єра, чи то Президента - неважливо)?
Скоріше, ні. Скоріше, поїхала б на захід.
>
> На мою думку, відповідь на перше питання - "так", а на друге, судячи з реакції БЮТ, "не певен".
Ну правильно, змішали відповідь не-прихильника на перше питання з відповіддю прихильників на друге.
2008.08.13 | 123
Re: Питання більше до прихильників БЮТ, стосовно позиції України
QuasiGiraffe пише:> 123 пише:
> >
> > Чи погоджуєтесь Ви з тим, що візит Ющенка, разом з чотирма лідерами країн ЄС (судячи з того, що вони вилетіли з українського аеропорта, роль України та її дипломатів в організації цієї акції була провідною), до Тбілісі та виступ на мітингу зі словами підтримки Грузії, є правильним кроком задля захисту національних інтересів України?
>
> Грузії - так. А от України... Це покаже майбутнє. Що будемо казати, якщо за місяць втратимо Крим? Всі інші президенти з того мітинга захищені статусом НАТО...
От я і вважаю, що як раз задля того щоб не втратити Крим через місяць - і треба боротися зараз в Грузії. Загроза Криму тим більша, чим меншу протидію відчує зараз Москва щодо своїх акцій проти Грузії. Чим жорсткіше світ відреагує - тим безпечніше буде Україні.
> > Чи діяла б так само (або подібно) за аналогічних умов Юлія Тимошенко, якби здійснення зовнішньої політики належало б до її компетенції, як керівника країни (чи то на посаді прем*єра, чи то Президента - неважливо)?
>
> Скоріше, ні. Скоріше, поїхала б на захід.
Не дуже зрозумів про захід чого йдеться, і навіщо туди їхати.
> > На мою думку, відповідь на перше питання - "так", а на друге, судячи з реакції БЮТ, "не певен".
> Ну правильно, змішали відповідь не-прихильника на перше питання з відповіддю прихильників на друге.
Подав свою думку лише.
2008.08.13 | QuasiGiraffe
Re: Питання більше до прихильників БЮТ, стосовно позиції України
123 пише:>
>
> От я і вважаю, що як раз задля того щоб не втратити Крим через місяць - і треба боротися зараз в Грузії. Загроза Криму тим більша, чим меншу протидію відчує зараз Москва щодо своїх акцій проти Грузії. Чим жорсткіше світ відреагує - тим безпечніше буде Україні.
Я б не хотів дискутувати на кавовій гущавині, проте два моїх аргументи, здається, виходять за межі невизначеного:
- Москва зреагує хіба на голос Парижа і Брюсселя, на голос Києва - тільки розізлиться.
- білоруси зараз почуваються безпечніше, ніж ми.
Давайте якось захистимося, а потім будемо дратувати нєвмєняємих. На кону не просто позиція і обличчя, також життя наших громадян.
>
>
> > Скоріше, ні. Скоріше, поїхала б на захід.
>
> Не дуже зрозумів про захід чого йдеться, і навіщо туди їхати.
Захід сонця. Оскільки вже точно визначено, що хвилі Атлантичного океану розбиваються не об Жмеринку, могла б доїхати, скажімо, до Брюсселя. Просто спитати, а що собі думає Європа. Вже щось.
>
2008.08.13 | 123
Re: Питання більше до прихильників БЮТ, стосовно позиції України
QuasiGiraffe пише:> 123 пише:
> >
> >
> > От я і вважаю, що як раз задля того щоб не втратити Крим через місяць - і треба боротися зараз в Грузії. Загроза Криму тим більша, чим меншу протидію відчує зараз Москва щодо своїх акцій проти Грузії. Чим жорсткіше світ відреагує - тим безпечніше буде Україні.
>
> Я б не хотів дискутувати на кавовій гущавині, проте два моїх аргументи, здається, виходять за межі невизначеного:
> - Москва зреагує хіба на голос Парижа і Брюсселя, на голос Києва - тільки розізлиться.
Київ організував і привіз з собою чотирьох лідерів країн-членів ЄС та НАТО. Які приїхали і стали поруч з грузинами на їхньому Майдані. Приїхали через Азербайджан, бо не змогли летіти безпосередньо в Тбілісі - але все одно приїхали.
> - білоруси зараз почуваються безпечніше, ніж ми.
>
> Давайте якось захистимося, а потім будемо дратувати нєвмєняємих. На кону не просто позиція і обличчя, також життя наших громадян.
Я вбачаю в діях Києва як раз бажання банально захиститися.
> >
> > > Скоріше, ні. Скоріше, поїхала б на захід.
> >
> > Не дуже зрозумів про захід чого йдеться, і навіщо туди їхати.
>
> Захід сонця. Оскільки вже точно визначено, що хвилі Атлантичного океану розбиваються не об Жмеринку, могла б доїхати, скажімо, до Брюсселя. Просто спитати, а що собі думає Європа. Вже щось.
Див вище - не просто спитали, а привезли з собою лідерів чотирьох країн ЄС і НАТО, організувавши радикальну підтримку ними Грузії.
2008.08.13 | QuasiGiraffe
Re: Питання більше до прихильників БЮТ, стосовно позиції України
123 пише:>
> > - Москва зреагує хіба на голос Парижа і Брюсселя, на голос Києва - тільки розізлиться.
>
> Київ організував і привіз з собою чотирьох лідерів країн-членів ЄС та НАТО. Які приїхали і стали поруч з грузинами на їхньому Майдані. Приїхали через Азербайджан, бо не змогли летіти безпосередньо в Тбілісі - але все одно приїхали.
Яким чином це спростовує мою тезу? Саркозі ж на мітинзі не було.
>
> > - білоруси зараз почуваються безпечніше, ніж ми.
> >
> > Давайте якось захистимося, а потім будемо дратувати нєвмєняємих. На кону не просто позиція і обличчя, також життя наших громадян.
>
> Я вбачаю в діях Києва як раз бажання банально захиститися.
Можливо. Але що вірогідніше, буде це захистом чи дражнінням? Нагадую, там - нєвмєняємиє.
>
> >
> > Захід сонця. Оскільки вже точно визначено, що хвилі Атлантичного океану розбиваються не об Жмеринку, могла б доїхати, скажімо, до Брюсселя. Просто спитати, а що собі думає Європа. Вже щось.
>
> Див вище - не просто спитали, а привезли з собою лідерів чотирьох країн ЄС і НАТО, організувавши радикальну підтримку ними Грузії.
Якщо викинути епітети, наприклад, слово "радикальну", то теза губить відсотків 80. А так же ж і є...
Треба їхати до Брюсселя і прямо питати "Що будЕМО робити?". Тільки так там зрозуміють, що ми серйозна країна і маємо спільні інтереси. Бо після виступу Ющенка на мітинзі нам в НАТО, здається, зась... Нащо їм радикали?
2008.08.13 | SEMEN
У Тимошенко перемогла
памперсна політика.Хто ховає голову у пісок отримає і ганьбу і війну.
Тут президент молодець.
Хоча мені виглядає що Тимошенко це звичайнісенький проект російських спецслужб з маскою для обдурення українців.