МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знову про візи

08/28/2008 | Боровик
Цього літа мав епопею з отриманням візи.
Пройшов консульства Німеччини, Чеської Республіки та Польщі.
В німецькому посольстві на варті стоять звичайнісінькі братки, яким я це сказав у вічі, вони це сприйняли за честь. Жоден з працівників не говорив українською. Правила подачі документів на візу не відповідають реаліям. Чесно кажучи, я був шокований неадекватністю консульства до образу Німеччини. Навіть потрібні телефони треба було вишукувати через посередників. Враження, що хтось нагрівається на чергах, телефонах і так далі.
Чеське консульство - анкет українською не мають. Заявлені телефони - не працюють. Знову через ланцюжок знайомих знаходжу потрібні телефони. Враження також таке, що хтось нагрівається.
Польське консульство - зранку черга, а по обіді черги немає. За всіма пунктами пішли на зустріч. Я б сказав, що відчуття дружньої країни.
Хто винен?
Думаю, що рідне МЗС та і вся рідна державна машина. Консульства вимагають всі ті безглуздості що вимагаються нашою державою при отримання будь якого папірця. Тобто наявний постсовітський стиль. Процедура отримання візи направлена максимально на максимальний комфорт чиновника за рахунок подавача документів. Ніхто не рахується з подавачем.
Страховка:
Візи видають не всім, але ще до подачі документів вимагають купити страховку. Тобто більшість страховок продаються людям яким вона не буде потрібна. Я певен, що такий порядок було узгоджено як рідним МЗС так і консульствами та страховими уродами.
Бронювання готелю:
Це дуже безглузда вимога, тому що не передбачає того, що туристи їдуть не в готель, а в подорож. Якщо поїздка не є дуже конкретною, то ніхто не зможе наперед сказати де буде зупинятись. Тут теж є прикріплений бізнес - бронювання готелей можна робити через посередника за невеликі гроші. Я зробив це самотужки в готелі, який це робить безкоштовно. На це пішло трохи часу. Потім довелось вибачатись перед готелем, що ця резервація була зроблена тільки тому, що така резервація є вимогою їхньої держави для видачі візи. Так сталось, що для мене хтось з друзів теж зробив резервацію. Окрему резервацію готелю робила моя дружина... Уявляю масштаб фальшивих резервацій готелів Європи через тисячі українських віз...
На практиці, за 10 днів довелось зупинитись в 9 готелях трьох країн.
Про оплату:
Оплата візи не є високою на фоні загальних витрат на поїздку. Перебування в Європі з готелем, харчуванням, транспортними витратами обходлиться десь в 1000-2000 євро за 10 днів. Показовим є некомпетентність нашої влади, що вони зациклились саме на пункті безкоштовності візи. Тут теж є якийсь елемент совка, бо нівелюється роль грошей.
Що треба робити:
Всі попередні угоди про спрощення взового режиму треба просто викинути.
Справжне спрощення звузити до анкети, оплати і співбесіди. Повідміняти вимоги до пред*яви прописок, ідентифікаційних кодів, вимог нічого не вартих довідок з роботи.
Розширити терміни віз з кількоденних до місячних, 6-ти місячних та багаторазових кількарічних.
Щодо оплати, то її навіть можна суттево підняти за терміновість і за подачу позачерги чи в позаробочі години.
***
ВАжливо: Попри проблемність отримання нами візи не можна скасовувати безвізовий доступ в Україну для громадян ЄС та інших розвинутих країн.

Відповіді

  • 2008.08.28 | 123

    Re: Знову про візи

    Щодо Німеччини - мав інший досвід. Без всяких посередників, перелік документів на сайті, наскільки пригадую, здався мені точним і конкретним. Принаймні, користувався ним і проблем не мав. Охоронці (у формі) поводилися в цілому коректно, нічого особливого не вимагали, на питання (типу "коли початок" тощо) відповідали чемно.

    Черги практично не було, бо було призначено на конкретний час. В межах цього часу черга була, але зовсім несуттєва.

    Щодо готелю - було досить роздруківки з інтернет з підтвердженням бронювання. Більшість готелей у більшості випадків дозволяють бронювання з можливістю скасування за добу чи кілька діб безоплатно, так що проблеми нема ані в тому щоб забронювати, ані в тому щоб скасувати. Це нормальна практика.

    Боровик пише:
    > Цього літа мав епопею з отриманням візи.
    > Пройшов консульства Німеччини, Чеської Республіки та Польщі.
    > В німецькому посольстві на варті стоять звичайнісінькі братки, яким я це сказав у вічі, вони це сприйняли за честь. Жоден з працівників не говорив українською. Правила подачі документів на візу не відповідають реаліям. Чесно кажучи, я був шокований неадекватністю консульства до образу Німеччини. Навіть потрібні телефони треба було вишукувати через посередників. Враження, що хтось нагрівається на чергах, телефонах і так далі.
    > Чеське консульство - анкет українською не мають. Заявлені телефони - не працюють. Знову через ланцюжок знайомих знаходжу потрібні телефони. Враження також таке, що хтось нагрівається.
    > Польське консульство - зранку черга, а по обіді черги немає. За всіма пунктами пішли на зустріч. Я б сказав, що відчуття дружньої країни.
    > Хто винен?
    > Думаю, що рідне МЗС та і вся рідна державна машина. Консульства вимагають всі ті безглуздості що вимагаються нашою державою при отримання будь якого папірця. Тобто наявний постсовітський стиль. Процедура отримання візи направлена максимально на максимальний комфорт чиновника за рахунок подавача документів. Ніхто не рахується з подавачем.
    > Страховка:
    > Візи видають не всім, але ще до подачі документів вимагають купити страховку. Тобто більшість страховок продаються людям яким вона не буде потрібна. Я певен, що такий порядок було узгоджено як рідним МЗС так і консульствами та страховими уродами.
    > Бронювання готелю:
    > Це дуже безглузда вимога, тому що не передбачає того, що туристи їдуть не в готель, а в подорож. Якщо поїздка не є дуже конкретною, то ніхто не зможе наперед сказати де буде зупинятись. Тут теж є прикріплений бізнес - бронювання готелей можна робити через посередника за невеликі гроші. Я зробив це самотужки в готелі, який це робить безкоштовно. На це пішло трохи часу. Потім довелось вибачатись перед готелем, що ця резервація була зроблена тільки тому, що така резервація є вимогою їхньої держави для видачі візи. Так сталось, що для мене хтось з друзів теж зробив резервацію. Окрему резервацію готелю робила моя дружина... Уявляю масштаб фальшивих резервацій готелів Європи через тисячі українських віз...
    > На практиці, за 10 днів довелось зупинитись в 9 готелях трьох країн.
    > Про оплату:
    > Оплата візи не є високою на фоні загальних витрат на поїздку. Перебування в Європі з готелем, харчуванням, транспортними витратами обходлиться десь в 1000-2000 євро за 10 днів. Показовим є некомпетентність нашої влади, що вони зациклились саме на пункті безкоштовності візи. Тут теж є якийсь елемент совка, бо нівелюється роль грошей.
    > Що треба робити:
    > Всі попередні угоди про спрощення взового режиму треба просто викинути.
    > Справжне спрощення звузити до анкети, оплати і співбесіди. Повідміняти вимоги до пред*яви прописок, ідентифікаційних кодів, вимог нічого не вартих довідок з роботи.
    > Розширити терміни віз з кількоденних до місячних, 6-ти місячних та багаторазових кількарічних.
    > Щодо оплати, то її навіть можна суттево підняти за терміновість і за подачу позачерги чи в позаробочі години.
    > ***
    > ВАжливо: Попри проблемність отримання нами візи не можна скасовувати безвізовий доступ в Україну для громадян ЄС та інших розвинутих країн.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.28 | Хома Брут

      розумні/нерозумні вимоги

      123 пише:
      > Щодо готелю - було досить роздруківки з інтернет з підтвердженням бронювання. Більшість готелей у більшості випадків дозволяють бронювання з можливістю скасування за добу чи кілька діб безоплатно, так що проблеми нема ані в тому щоб забронювати, ані в тому щоб скасувати. Це нормальна практика.
      Ненормальність цієї практики (або "совковість") в тому і полягає, що і заявник і консульство знають, що резервація несправжня, тобто зроблена лише для того, щоби скасувати її на наступний день після отримання візи. В чому тоді її цінність для прийняття рішення консульським працівником про надання чи ненадання візи? Перевіряється лише вміння заявника користуватись інтернетом, знання мови, та наявність прінтера.

      НМД серйозна проблема у виданні віз для українців якраз і полягає в подібній ненадійності довідок, посвідчень і т.ін. Тільки вже не довідок про резервацію готеля, а справжніх державних довідок, юридичних довідок про страховку і т.ін. І консульства хочуть тих довідок все більше й більше, сподіваючись кількістю компенсувати якість. Скоріш за все марно...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.08.29 | 123

        Ви незрозуміли що я назвав "нормальним"

        Я мав на увазі, що в скасуванні броні як такому нема нічого поганого (бо Боровик писав про це як про "обдурювання" готелю). Це безплатна послуга, передбачена готелем.

        Хома Брут пише:
        > 123 пише:
        > > Щодо готелю - було досить роздруківки з інтернет з підтвердженням бронювання. Більшість готелей у більшості випадків дозволяють бронювання з можливістю скасування за добу чи кілька діб безоплатно, так що проблеми нема ані в тому щоб забронювати, ані в тому щоб скасувати. Це нормальна практика.
        > Ненормальність цієї практики (або "совковість") в тому і полягає, що і заявник і консульство знають, що резервація несправжня,

        Мабуть, в багатьох випадках вона справжня.

        > тобто зроблена лише для того, щоби скасувати її на наступний день після отримання візи. В чому тоді її цінність для прийняття рішення консульським працівником про надання чи ненадання візи? Перевіряється лише вміння заявника користуватись інтернетом, знання мови, та наявність прінтера.
        >
        > НМД серйозна проблема у виданні віз для українців якраз і полягає в подібній ненадійності довідок, посвідчень і т.ін. Тільки вже не довідок про резервацію готеля, а справжніх державних довідок, юридичних довідок про страховку і т.ін. І консульства хочуть тих довідок все більше й більше, сподіваючись кількістю компенсувати якість. Скоріш за все марно...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.08.29 | Хома Брут

          Re: просунемось вперед

          123 пише:
          > Я мав на увазі, що в скасуванні броні як такому нема нічого поганого (бо Боровик писав про це як про "обдурювання" готелю). Це безплатна послуга, передбачена готелем.
          Sic. Але ж Ви теж зрозуміли, що я хотів сказати. Якщо не зосереджуватись на відносинах з готелем, чи погоджуєтесь Ви, що вимога попередньої резервації не дає консульствам потрібної інформації і саме тому є кандидатом на перегляд?

          Я думаю, ця вимога не є найбільшим подразником під час відвідування конслуьств. Найбільші напевно: хамське ставлення персоналу, відсутність доступу до чіткої інформації, незрозумілість сенсу процедури. Приклад: вимога особисто отримувати запрошення на інтерв"ю замість того, щоби зробити це по телефону, по інтернету, по пошті, хоча видача цього запрошення відбувається суто автоматично. Для чого ж було час витрачати? В цих питаннях якраз і могли б допомогти наші чиновники (але поки, скоріше, допоможуть марсіане? :) ).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.08.29 | 123

            просто я не коментував те, з чим згоден

            Хома Брут пише:
            > 123 пише:
            > > Я мав на увазі, що в скасуванні броні як такому нема нічого поганого (бо Боровик писав про це як про "обдурювання" готелю). Це безплатна послуга, передбачена готелем.
            > Sic. Але ж Ви теж зрозуміли, що я хотів сказати. Якщо не зосереджуватись на відносинах з готелем, чи погоджуєтесь Ви, що вимога попередньої резервації не дає консульствам потрібної інформації і саме тому є кандидатом на перегляд?

            Звісно. Я взагалі вважаю, що всі ці процедури ніякої користі не дають відповідним країнам: нелегальні робітники та інші небажані для них люди, яким втім потрапити в Європу таки потрібно, все одно потрапляють, які б формальності не вигадували. Здебільшого проблеми мають ті, проти приїзду кого в принципі нема підстав заперечувати.

            > Я думаю, ця вимога не є найбільшим подразником під час відвідування конслуьств. Найбільші напевно: хамське ставлення персоналу, відсутність доступу до чіткої інформації, незрозумілість сенсу процедури. Приклад: вимога особисто отримувати запрошення на інтерв"ю замість того, щоби зробити це по телефону, по інтернету, по пошті, хоча видача відбувається суто автоматично. Для чого ж було час витрачати? В цих питаннях якраз і могли б допомогти наші чиновники (але поки, скоріше, допоможуть марсіане? :) ).

            Звісно, Ви праві.
    • 2008.08.28 | Боровик

      Re: Знову про візи

      123 пише:
      > Щодо готелю - було досить роздруківки з інтернет з підтвердженням бронювання. Більшість готелей у більшості випадків дозволяють бронювання з можливістю скасування за добу чи кілька діб безоплатно, так що проблеми нема ані в тому щоб забронювати, ані в тому щоб скасувати. Це нормальна практика.
      А я вважаю, що це ненормальна практика, тому що це заздалегідь відомо, що всі ці бронювання нічого не варті. Скасування броні дійсно гарно вписується в українські реалії тимчасових прописок.
      На практиці через бронювання готелі заповнюються не більше як на 15%. Незрозуміло чому українців засунули в ці 15%. Видача візи не передбачає, що я зможу жити де захочу, проводити ночі в барі, чи в мотелі який не передбачає резервації. До речі, готель в якому я дійсно хотів зупинитись не передбачував резервації.
      У мене є підозра, що ці бронювання були внесені некомпетентним українцем на переговорах. Це так само як і довідка з роботи чи довідка від лікаря при реєстрації шлюбу в Україні, тощо. Тобто в голові українського чиновника часто сидить думка, що якщо є довідка чи інший папірець, то це гарно виглядає... Одним словом, дуже по українськи.
    • 2008.08.30 | uuu

      Re: Знову про візи

      123 пише:
      > Щодо Німеччини - мав інший досвід. Без всяких посередників, перелік документів на сайті, наскільки пригадую, здався мені точним і конкретним. Принаймні, користувався ним і проблем не мав. Охоронці (у формі) поводилися в цілому коректно, нічого особливого не вимагали, на питання (типу "коли початок" тощо) відповідали чемно.


      Можу це все підтвердити. Був у німців напочатку червня. Що мене вразило - що розмовляли з усіма по українськи, навіть з тими хто сам говорив по російськи. Ще рік тому розмовляли там тільки російською. Розмовляли досить чемно і терпеливо, навмисне не придиралися. На весь цей візит потратив біля години, бо дата та час призначаються через інтернет.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.08.30 | Боровик

        Re: Знову про візи

        uuu пише:
        > Можу це все підтвердити. Був у німців напочатку червня. Що мене вразило - що розмовляли з усіма по українськи, навіть з тими хто сам говорив по російськи. Ще рік тому розмовляли там тільки російською. Розмовляли досить чемно і терпеливо, навмисне не придиралися. На весь цей візит потратив біля години, бо дата та час призначаються через інтернет.
        Це цікаво, бо в розмові зі мною жодна людина не перейшла на українську з російської. Донедавна я думав що це тільки в китайському консульстві таке ще і з закидом "єсі ві зівьотє в украінє ві дойзни знять рюсскій язік".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.08.31 | Пан Коцький

          Re: Знову про візи

          Боровик пише:
          > ...
          > Це цікаво, бо в розмові зі мною жодна людина не перейшла на українську з російської. Донедавна я думав що це тільки в китайському консульстві таке ще і з закидом "єсі ві зівьотє в украінє ві дойзни знять рюсскій язік".
          А що вони на те, якщо Ви їм: "Я по-російськи не дуже"?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.08.31 | Боровик

            Re: Знову про візи

            Пан Коцький пише:
            > А що вони на те, якщо Ви їм: "Я по-російськи не дуже"?
            Не пробував особисто, але знайомий каже що зараз розповсюджена вілдповідь приблизно така, що при прийманні його на роботу він не брав на себе зобов*язання перед роботодавцем говорити з відвідувачем мовою відвідувача...
  • 2008.08.29 | Микола Рудь

    Re: Знову про візи

    Я б побажав п. боровику щастя й здоров'я за підняту тему - вона актуальна і важлива для самоусвідомлення українців себе людьми - нормальними громадянами, а не бидлом у власній країні.
    Ще боровику за його думку про підвищення цін на візи та загальних витрат на їх отримання, я б побажав щастя жити на одну зарплату, але не лише цим обмежитись: добре було б щоб п. Боровик жив не у Києві і не у будь-якому місті з хоч-якоюсь можливістю заробітку, а у селі, на природі за 30-40 км від будь-якої центральної траси і працював там на якійсь пристойній посаді, а ще краще - жив на інвалідську чи колгоспну пенсію з усіма передбаченими Конституцією НЕОБМЕЖЕНИМИ правами на працевлаштування, протезування і пристойний заробіток.
    Це лише для того, щоб він хоч трошки уявив, як живуть там самотні люди, які, живучи у трагічній самотності, чекають ЧУДА - можливості хоч раз у житті поїхати за кордон, щоб побачити і поцілувати своїх дітей та онуків, бо ті у гонитві за виживанням у капіталістичних хащах, не мають ніякої можливості відвідати своїх батьків.

    Ще я б хотів, щоб він мав необмежені можливості для лікування і, якщо йому прийдеться там жити, де я йому побажав, щоб у нього була можливість за відповідною статею Конституції, отримувати належну медичну допомогу і право за доступними цінами на пенсію колгоспника купувати собі всі без вийнятку ліки, які йому пропише добрий доктор, котрий, звичайно, не братиме з нього додаткового гонорару за лікування.

    Щастя тобі, пане боровик!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.29 | Уляна

      Яка гидота ваші ремарки, Миколо Рудь.

    • 2008.08.29 | Боровик

      Re: Знову про візи

      Микола, ваш допис нагадує вашу соціалістичну боротьбу невдахи з Різдвом, Новим роком, ялинками тільки не за посадку ялинок.
      Поки іде ваша боротьба, ніхто так і не посадить мільйон ялинок, хоча це не так важко.
      Ваші реверанси в сторону економії 20 євро це теж камінь в те, щоб не давати злиденному тих 20 євро, бо вони не потрібні.
      **
      Оскільки ви перейшли на особистість, то відповім, що перші платні візи отримував ще студентом і без сліз що треба було платити 150 доларів (при тодішній стипендії в 7 доларів). Сам з села. Більшу частину свого часу витрачаю на діяльність в селі. Умови працевлаштування знаю дуже добре, бо щомісяця кільком десяткам людей виплачую зарплату.
      Бажати вам не буду того що ви побажали мені, бо то не по людськи.
  • 2008.08.29 | Чучхе

    А що ти хочеш від біложопих європейців?

    У них тільки одна ідея щодо нас - повернутися до практики Бабиного Яру
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.29 | Уляна

      Оце уява!

      Літо 2008 року і вересень 1941: я не бачу зв'язку. Як Ви його бачите? І невже ціль допису була пов'язати ці події?

      А попередній дописувач на тему віз вплітає голодних, поневолених недорід, безробіття і все інше... Сюди ще Бабин Яр додаємо? Що ще?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.08.30 | Микола Рудь

        Пам'ятайте про журналістську етику

        Шановний п. Боровик!

        У відкритій темі Ви мене вразили своєю нескромністю, яка межує з цинізмом.
        Пам'ятайте про журналістську етику - узагальнюючи якість процеси і явища, не мухлюйте і не викидайте з статистики мінімальні показники - інакше - це підла брехня. Адже за ними - стоять люди і долі. І хоча вони найбідніші, а відтак і найбезправніші - вони залишаються людьми. Дуже часто порядними, скромними, з чистими душами.

        Людина, яка відірвана від життя нагадує сновиду.
        Блукання з широко відкритими очима у пітьмах нав'язаних нам ложних стереотипів, нагадує поступ до смерті.
        Пишіть так, як того вимагає совість, якщо вона у вас є і намагайтеся нічого не приховувати. Або не пишіть взагалі - так буде чесніше.
        Практиковані комуняками НЕДОМОВКИ як були, так і залишаються набагато гіршими за брехню.
        Скромність не може ні прикрашати - ні шельмувати - це просто ознака культури. Намагайтеся бути скромнішим - хоч трошки і не забувайте про людей, які живуть з нами в одній країні і нічим не гірші від тих, хто народився або пробився до Києва чи іншого великого міста.

        З приводу вашої іронії що до моєї екологічної активності (збереження та відновлення лісових насаджень), що до боротьби за інформування молоді про небезпеку наркотиків тютюну, алкоголю та венеричних захворювань - то вона залишилась незмінною і за власний кошт, незважаючи на те, що я, на жаль, залишися останнім з усіх могікан http://proeco.visti.net/naturalist/

        Хоча з сумом змушений визнати - покидьки які вирубують ліси і перетворюють нашу країну на звалище радіоактивних гудронів та зону перманентної екологічної катастрофи та повеней - поки що перемагають... завдяки нашому мовчанню і безпринципності. Тоді чи не достойні ми всього того, що з нами роблять?

        На дикі вигуки малоінформованих громадян відповідати не вважаю за потрібне.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.08.30 | Уляна

          З такими могіканами...

          не дивно, якщо ця територія вдруге стане "Родіной Октября".

          Миколо, ви чого так розійшлися? Припиняйте свою "гавриліаду".
          Знаєте, як один професор відповідав, коли йому робили закид "Про голодающих детей Франции"?

          - "Нєт, мне не жалко голодающих детей Франции".

          Завдяки вашим дописам формується аналогічна і єдино можлива відповідь: "Ідіть собі посадженим вами лісом до "дуже часто порядних, скромних, з чистими душами", "найбідніших, а відтак і найбезправніших", а ми тут вже які є.





          Микола Рудь пише:
          > Шановний п. Боровик!
          >
          > У відкритій темі Ви мене вразили своєю нескромністю, яка межує з цинізмом.
          > Пам'ятайте про журналістську етику - узагальнюючи якість процеси і явища, не мухлюйте і не викидайте з статистики мінімальні показники - інакше - це підла брехня. Адже за ними - стоять люди і долі. І хоча вони найбідніші, а відтак і найбезправніші - вони залишаються людьми. Дуже часто порядними, скромними, з чистими душами.
          >
          > Людина, яка відірвана від життя нагадує сновиду.
          > Блукання з широко відкритими очима у пітьмах нав'язаних нам ложних стереотипів, нагадує поступ до смерті.
          > Пишіть так, як того вимагає совість, якщо вона у вас є і намагайтеся нічого не приховувати. Або не пишіть взагалі - так буде чесніше.
          > Практиковані комуняками НЕДОМОВКИ як були, так і залишаються набагато гіршими за брехню.
          > Скромність не може ні прикрашати - ні шельмувати - це просто ознака культури. Намагайтеся бути скромнішим - хоч трошки і не забувайте про людей, які живуть з нами в одній країні і нічим не гірші від тих, хто народився або пробився до Києва чи іншого великого міста.
          >
          > З приводу вашої іронії що до моєї екологічної активності (збереження та відновлення лісових насаджень), що до боротьби за інформування молоді про небезпеку наркотиків тютюну, алкоголю та венеричних захворювань - то вона залишилась незмінною і за власний кошт, незважаючи на те, що я, на жаль, залишися останнім з усіх могікан http://proeco.visti.net/naturalist/
          >
          > Хоча з сумом змушений визнати - покидьки які вирубують ліси і перетворюють нашу країну на звалище радіоактивних гудронів та зону перманентної екологічної катастрофи та повеней - поки що перемагають... завдяки нашому мовчанню і безпринципності. Тоді чи не достойні ми всього того, що з нами роблять?
          >
          > На дикі вигуки малоінформованих громадян відповідати не вважаю за потрібне.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.08.30 | Микола Рудь

            Re: З такими могіканами...

            Шановна п. Уляна,

            тези "ми тут", "а Ви йдіть лісом" - не приймаються.
            Ви не маєте права нічого й нікому радити - вам би повчитись чомусь і добре, якщо вдасться навчитись. Вы б почитали хоч щось.
            Про всяк випадок, почитайте щось про мораль.

            Коли люди забувають про неї - починається незворотня деградація.
            Дуже схоже, що вона почалась.
            Вас тут не стояло і про мораль не говорило, бо нічого не знає і нічого не читало, бо лікар говорив не про французьких, а про Німецьких... - далі по тексту, який нічого не має спільного з даною темою.
            Ваша агресія видає у вас мотивацію і зацікавленість.

            Стосовно висловленої поради Yes вчитися індивідуальному захисту, можу порадити вивчити практику українських судів і бажано прийняти в цьому безпосередню участь.
            Захистити себе не вдалось ні Александрову, ні Гії, ні сотням інших.
            Не бажаю, щоб Вам прийшлось випробовувати на собі вірність власних порад. Чи малась на увазі інша форма?

            У будь-якому випадку, виживають моральні спільности, адже це еволюційно виправдано.
            Аналізуючи відповіді по темі, приходжу до висновку про даремність дискусії.
            Автор започаткованої теми, на жаль, не зрозумів своєї важливої помилки. Схоже, він і далі писатиме так само, без урахування важливих моральнино-етичних аспектів.
            Тому, подальша розмова мабуть марна.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.08.30 | Хома Брут

              римські поради

              про моральність - nihil nisi bonum
    • 2008.08.30 | Englishman

      "Вісник психлікарні м. Глеваха"

  • 2008.08.30 | yes

    Re: країнець повинен навчитися захищати свої права +

    не тільки державно, але і індивідуально.

    Наприклад, мені дуже важко зрозуміти, чому соціаліст Уколов захищав права китайців в Україні?

    Коли б мені хтось пояснив чому так діє депутат ВР, був би дуже вдячний.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.31 | stryjko_bojko

      Re: країнець повинен навчитися захищати свої права +

      yes пише:
      > не тільки державно, але і індивідуально.
      >
      > Наприклад, мені дуже важко зрозуміти, чому соціаліст Уколов захищав права китайців в Україні?
      >
      > Коли б мені хтось пояснив чому так діє депутат ВР, був би дуже вдячний.
      ------
      Нічого поганого в тому, що соціаліст-депутат ВР Уколов захищав права китайців в Україні, не бачу.
      Всіх треба захищати, якщо це потрібно.В т.ч. і китайців (в Україні).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.08.31 | yes

        Навчіться свої права спочатку захищати, щоб не стояти голими +

        перед німецьким митником. Це у прямому та переносному значенні.

        А китайці самі вміють себе добре захищати.
  • 2008.08.30 | ViKiNg

    Re: Знову про візи

    Здається пора вже спростити цей клятий візовий режим, який не дає права вільно пересуватися нашим громадянам, а це право нам до речі гарантує Конституція України.
  • 2008.08.31 | Shooter

    + про словацьку

    Цього року аплікувала літня особа, яка, згідно спрощеної угоди, може отримати 5-річну багаторазову шенгенську візу. Звісно, дві поїздки в Київ (450 км), черги, етс.

    Коли здавала на візу - приймаючий запитав "Ви мабуть на багаторазову 5-річну шенгенську аплікувати будете?" - бо так дослівно було написано в запрошенні. І відразу сам собі відповів: "Ой, мабуть не вдасться, максимум на 1-2 роки".

    В результаті ця особа отримала 2 разову візу на 3 місяці! (sic!) Що було як зовсім відмінним від запрошення, так і просто позбавлено всякого сенсу: "нормальний" пенсіонер частіше ніж раз на півроку за кордон не поїде. Та й в Київ кожен раз мотатися літній людині непросто. Пояснення в консульстві було ну просто вбивче: 5-річної багатократної візи ще нікому не давали... :O (Ця історія буде мати продовження - принаймі, на рівні скарги в консульство та словацьке МЗС )

    Паралельно подавав на багаторазову річну бізнесову візу (італійську) колєга - отримав без проблем. Більше того, здавав "в пакеті" документи дружини та дочок на багатократну турвізу - і також отримав без проблем.

    Маленький висновок: вся сьогоднішня українська бюрократична машина працює на найвиших чиновників та бізнесменів. Другий маленький висновок: в будь-якому випадку права потрібно качати. В письмовому вигляді - в консульства та МЗС тих країн, які зневажають людські права громадян України.

    **********

    Також погоджуюсь з тим, що безвізовий режим із країнами Заходу має бути збережений.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.31 | Iryna_

      Re: + про словацьку

      знайома що працює в дуже лояльному та пристойному посольстві
      запитала в консула про 5-річні візи, зокрема для науковців
      відповідь була - їх нікому давати не будуть
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.08.31 | Englishman

        Re: + про словацьку

        цікаво, а табори для реадмісованих нелегалів вже будують? ЄС буде дуже незадоволеним, якщо будуть якісь затримки. Не дай Боже, в наших депутатів (та прочих "дєятєлей" спорта та культури) проблеми з пятирічними візами можуть виникнути.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.09.01 | Shooter

          Re: + про словацьку

          Englishman пише:
          > цікаво, а табори для реадмісованих нелегалів вже будують? ЄС буде дуже незадоволеним, якщо будуть якісь затримки. Не дай Боже, в наших депутатів (та прочих "дєятєлей" спорта та культури) проблеми з пятирічними візами можуть виникнути.

          Якщо не помиляюсь, власники диппаспортів віз не потребують.

          Такщо в них проблеми не виникнуть...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.09.01 | Englishman

            Re: + про словацьку

            а хіба в депутатів дипломатичні паспорти? якщо не помиляюся, в угоді про "спрощення" мова йшла про п'ятирічні візи для депутатів всіх рівнів...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.09.01 | Shooter

              Re: + про словацьку

              Englishman пише:
              > а хіба в депутатів дипломатичні паспорти? якщо не помиляюся, в угоді про "спрощення" мова йшла про п'ятирічні візи для депутатів всіх рівнів...

              Я мав на увазі депутатів ВР. У тих - ніби таки дипломатичні. І, чесно кажучи, думаю, що далеко не тільки у них.

              Щодо решти - ніби Ви праві.
      • 2008.08.31 | Михайло Свистович

        Господи, а вчених чого вони бояться?

        При цьому Польща запрошує до себе робітників з Бангладеш на низькокваліфіковані роботи
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.09.01 | Iryna_

          Re: Господи, а вчених чого вони бояться?

          а так
          думаю, що не вірять що в Україні взагалі існують вчені, і вважають, що їх намагаються надурити

          я тут вже давно розповідаю історію про те, як я не могла отримала італійську візу для конференції, а точно в той же час моя родичка виїхала туди працювати і вже легалізувалась

          за нинішніми правилами отримати наукову візу для конференції майже нереально, якщо ви не запрошений лектор який отримує запрошення за півроку, звичайним учасникам підтримку та запрошення часто надають за місяць-півтора - тобто віза лише через турфірму, й то треба знати де і як
        • 2008.09.01 | Боровик

          Re: Господи, а вчених чого вони бояться?

          Думаю, що таки бояться, бо не розуміють як в такій країні як наша може бути в 15 разів більше вчених ніж в Польщі.
          Також думаю, що вони обізнані, що кандидатська від докторської іноді відрізняються всього навсього на пляшку дуже доброго коньяку.
          І якщо до тепер в газетах є об*яви про "напишу десертацію, недорого", то чи нема причин боятися?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.09.01 | Shooter

            Re: Господи, а вчених чого вони бояться?

            Боровик пише:
            > Думаю, що таки бояться, бо не розуміють як в такій країні як наша може бути в 15 разів більше вчених ніж в Польщі.

            Звідки дані?

            > Також думаю, що вони обізнані, що кандидатська від докторської іноді відрізняються всього навсього на пляшку дуже доброго коньяку.

            Це де такі "божеські" розцінки? :)
          • 2008.09.01 | Михайло Свистович

            Re: Господи, а вчених чого вони бояться?

            Боровик пише:
            > Думаю, що таки бояться, бо не розуміють як в такій країні як наша може бути в 15 разів більше вчених ніж в Польщі.
            > Також думаю, що вони обізнані, що кандидатська від докторської іноді відрізняються всього навсього на пляшку дуже доброго коньяку.
            > І якщо до тепер в газетах є об*яви про "напишу десертацію, недорого", то чи нема причин боятися?

            Нема. Бо навіть ті, які купують дисертації, все ж таки якусь формальну причетність до науки мають і є більш-менш влаштованими у власній країні (менша ймовірність, що залишиться), а якщо і залишаться, то будуть менш асоціальними ніж некваліфікована робоча сила з Бангладешу.
  • 2008.09.02 | selu

    Re: Знову про візи

    Після відвідування німецького посольства зрозумів, який він був, той фашизм.
    Річ мерзотна, але нескладна. Чиновник, що отримує
    фізіологічне задоволення від заборон, припинення логічних доводів за допомогою охоронця, фактичне унеможливлення оскаржити дії. Негайне покарання, хоч би у формі оплати розгляду отримання візи на запрошення
    родича.
    Загальне відчуття: добре вимита гидота.
  • 2008.09.02 | Shooter

    + ще (/)

    http://www.pravda.com.ua/news/2008/9/2/80630.htm

    Виявляється

    "наприкінці серпня цього року в секретаріаті президента України заявили про можливість поновлення візового режиму з країнами Шенгенської зони через неналежне виконання деякими країнами ЄС угоди про спрощення візового режиму."

    Я би, доречі, підтримав саме таке ВИБІРКОВЕ введення віз для певних країн ЄС.
  • 2008.09.02 | Стась

    О каком консульстве речь?

    У меня недавний опыт посещения немецкого посольства на Златоустовской.

    1. Система с предварительной записью очень удобная, честно говоря, отдать 35 гривен за то, что не нужно стоять в очереди - не жаль.
    2. На входе сначала милиционер, потом "консультант". На братков не похожи, вежливы.
    3. Меры безопасности несколько напрягают, особенно запрет на пронос мобильного телефона.
    4. Служащий, тот, с которым пришлось беседовать, не немец, украинец, вежлив. Говорит на хорошем украинском языке, принимает ответы как на украинском, так и на русском.

    Конечно, безвизового режима хочется все равно. Или хотя бы послаблений в виде долгосрочных многоразовых виз на 5-10 лет как промежуточного варианта.
  • 2008.09.17 | Боровик

    Русский с китайцем- братья навек, або як я не потрапив до Піднеб

    Стаття не моя, отримав по е-пошті
    Русский с китайцем- братья навек, або як я не потрапив до Піднебесної.

    Планував я цього літа відвідати біотехнологічну виставку в Шанхаї. Подивитися на шокуючі досягнення азійського приладобудування та вражаючи приклади практичних результатів правильного державного інвестування в освіту та науку.

    Купили квитки, забронювали готель. Здали документи в турфірму, щоб самим не бігати до китайського консульства в Москві. За кілька днів дзвінок – шановний, з вашими колегами все нормально, візу дають, але з вами особисто проблеми – якщо ви за 20 років проживання в Росії так і не спромоглися прийняти правильного громадянства, отримуйте візу в Києві.

    Ну, гадаю, прикро, америкосам китайці дають візи в будь-якому Гондурасі, на відміну від нас, нещасних, але не така вже і проблема, я додому щотижня літаю.

    Прихожу до китайського консульства, і перше, що псує настрій – всі вказівники, таблички –на китайській та російській мовах, як у Москві.

    Беру анкету і тихо скаженію від інструкції по заповненню. – Заполните, пожалуйста, анкету на китайском или русском языках.

    Ну, китайською, зрозуміло. Російською –теж, у нас більшість людей в столиці травмована довготривалим етноцидом, треба політ коректно враховувати їх нездатність поважати самих себе.

    Але ж, шановні представники найчисельнішого народу, де анкета для нас, тих, хто «тіпа тітульная нація»? Ви ж в Україні працюєте? Уявіть собі реакцію пересічного американця, француза, німця, та навіть поляка, якби йому таке запропонували. Уявили? Якщо так, то моя реакція на наступні події не виглядатиме для Вас неадекватною.

    Підхожу до віконечка акваріума, з лагідною посмішкою,коректно та ввічливо, без націонал-фанатізму, намагаюся дізнатися в комсомольсько-монгольського вигляду дівчати про своє право заповнити анкету українською, або, принаймні, англійською.

    Нагла тварина, (даруйте етнонетолерантність, але язик не повертається назвати цю нахабну, тупу та непривабливу особу інакше) дивиться на мене, як на гуцула в кептарику, що зійшов на пірс Ванкувера в 1895 році, тримаючи в руках дідівську сокирку, і ламаною російською голосно, привертаючи увагу всіх довкола, починає з мене глузувати. Після 10-хвилинних сперечань мені вдається викликати ще одну, старшу за рангом, віком та компартійною ієрархією муміфіковану істоту, що зазвичай ховається в темних в глибинах консульського акваріуму.

    Істота зверхньо вислуховує мої претензії, після чого на потворній російській пропонує звернутися до неї на нормальній мові. На спробу говорити з нею англійською відповідає на англокантонському діалекті, який жодна біла людина, яка не працювала інспектором по справах неповнолітніх в чайна-тауні, зрозуміти не в змозі.

    На моє чергове прохання привести хоча б когось, хто зможе поговорити зі мною на нормальній українській або англійській, пародійна почвара зверхньо вирікає:

    Єслі васа зівьота в кієва, далзна гаваріт па руські !

    Це - вирок, що не підлягає оскарженю, діагноз, що фіксує ментальний стан популяції, домінуючої на території, яка за дивним збігом обставин досі називається Україною, а не Хохляндією.

    Стовідсотково, тому що навколо ссавці з тризубими паспортами спокійно заповнюють анкети, і в жодного з них пропозиція заповнити їх виключно на справжніх мовах, а не на сільському вмираючому діалекті, не викликає ніякого морального дискомфорту.

    Переборюючи бажання плюнути в акваріумне скло та показати фак, залишаю це збіговисько продуктів культурної революції та тривалого геноциду, які дивляться на мене, як на пінгвіна, що втік з зоопарку та вимагає від персоналу Макдональдсу не тільки картоплі фрі, але й знання пташиної мови.

    В носі я мав вашу біотехнологію, чортові хунвейбіни, разом з вашою компартією, і вас, продукти геноциду, що запопадливо підставляли та підставлятимуть дупу будь якій тварині більшого розміру !

    Але чомусь на хвилину відчуваю себе кишечною паличкою, що намагається переконати слонів в тім, що лайно їх неякісне, і це є неповагою до чемних мікроорганізмів, в той час, коли решта одноклітинних радісно напихається вторинним продуктом.

    Дзуськи вам! Не буду я вульгарним малоросійським копрофагом, залишуся унікальним та патогенним, міститиму плазміди самоповаги та гідності, якими інфекціонуватиму інших мікробів, геном яких ще здатний до інтеркаляції цього невмирущого матеріалу J.

    Не впевнений, правда що тільки моєї, конструктивної патогенності та здібності до трансфекції стане для того, щоб слони трохи заслабли та змінили свої ганебні звички, щоб одноклітинні встигли пройти еволюційний шлях хоча б до дельфінів, чия життєдіяльність мало залежить від монстрів тваринного світу?


    На щастя, я завжди вилітав в Європу з Москви. Цілком природно заповнював анкети англійською або російською, якою володію набагато краще, ніж більшість жителів української столиці, що спілкуються гидотно-пародійним варіантом цієї дійсно прекрасної, але не нашої мови.

    З України я навряд чи кудись полечу, бо в більшості консульств ситуація з анкетами та сама, а поступатися принципами – не в моїй практиці.

    Цікаво, якими мовами нардепи від НУНСа, члени РНБО, прихільники ВО «Свобода» та чисельні украпатріоти заповнюють анкети в консульствах дружніх держав??
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.17 | Panzernik

      От скажений, наша кров.

    • 2008.09.17 | Пан Коцький

      A чому б не зробити запит до консула КНР, який власне винен?



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".