МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ вважає Грузію агресором і збирається на вибори

09/26/2008 | Майдан-ІНФОРМ
У четвер кореспондент газети "Коммерсант-Україна" став свідком суперечки між представниками НУНС і БЮТ, яка показала, наскільки істотними є відмінності позицій цих політичних сил.

Група журналістів слухала в коридорі парламенту заступника глави фракції НУНС Романа Зварича, який говорив про невизначеність відповідей представників БЮТ на його запитання. В цей час журналісти зупинили главу фракції блоку Івана Кириленка, який проходив повз, і попросили пана Зварича прямо зараз поставити своєму колезі ті запитання, на які він не може одержати відповіді.

– Я вас конкретно питаю. Ви готові засудити акт російської агресії в Грузії? – виконав прохання журналістів Роман Зварич.

– Категорично ні! Тому що агресію почала Грузія, а ми не сторона конфлікту, - несподівано відповів пан Кириленко.

– Я вам пропоную засудити використання Росією нашої суверенної території для здійснення нападу на Грузію! – обурився представник НУНС.

– Ми категорично проти такої оцінки, - відрізав лідер фракції БЮТ. – То ваші переговори – ширма, за якою всі готуються до перевиборів? – уточнили журналісти.

– Абсолютно вірно, - нервово відповів Іван Кириленко, очевидно, маючи на увазі, що причиною перевиборів стануть дії НУНС.

– Враховуючи те, що я почув, - так! – погодився пан Зварич, маючи на увазі вислови лідера фракції БЮТ.

Відповіді

 • 2008.09.27 | Киянин

  Re: БЮТ вважає Грузію агресором і збирається на вибори

  Повністю підтримую Кириленка. Агресію розпочала Грузія. Росія лише діяла у відповідь. Серед західних країн ніхто не звинувачує Росію у початку агресії, навіть ті, хто настроєні против Росії говорять лише про занадто сильну ВІДПОВІДЬ. Але все одно мова йде про дії у відповідь, навіть якщо вони супроводжувалися явним перебільшенням ( з боку Росії ).
  Тому Росію якщо хто й звинувачує, то лише у надмірній ВІДПОВІДІ, але в будь-якому випадку не у початку агресії (така думка серед всіх країн "цивілізованого світу", Україна має до них приєднатись).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.09.27 | Pavlo_M

   Re: БЮТ вважає Грузію агресором і збирається на вибори

   Зараз важко розібратися хто почав. Але Грузія діяла на своїй території, а Росія на грузинській. Грузія не нападала на Росію, тому про ВІДПОВІДЬ не може бути мови. Без підтримки Росії Південної Осетії і Абхазії не було б. Таким чином Росія уже давно напала на Грузію, а зараз це вилилося у такий спосіб.
   Усе інше не витримує ніякої критики. Росія не хоче надати незалежність Північній Осетії, Інгушенії, Чечні тощо. Навіть, якщо припустити, що Південна Осетія і Абхазія має право на незалежність, то чому немають права на незалежність Чечня, Татарстан тощо.
   І ще один момент. Чому 98% жителів Південної Осетії - осетин - мають російське громадянство. Хіба це не акт агресії?
   Щоб ви сказали, якби США запропонували абхазам своє громадянство і захист?
 • 2008.09.27 | Сергій

  Re: БЮТ вважає Грузію агресором і збирається на вибори

  Оце така БЮТівська "повна відповідність позиції ЄС".
  Кремлівські шльондри.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.09.27 | Володимир I

   Re: БЮТ вважає Грузію агресором і збирається на вибориCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua