МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Уряд України крутиться довкола Балоги чи народа?

09/28/2008 | hrushka
Усім зрозуміло з преси, що президент Ющенко надто докоряє Тимошенці, руками Балоги. Це трудно зрозуміти, бо партіа Ющенка має менши членів ніж парія Тимошенки, й скільки виборів не було`б, то БЮТ все буде мати більше дипутатів. Значиться, щоби щонебудь осягнути в державі, президент Ющенко мустиь піти на уступки БЮТ, а БЮТ президентові котрого бльок третий з ряду.

Чи БЮТ не допоміг певні права повернути президентові як тільки послідна коаліція перебрала ? Але сталі напади Балоги доводять до того що грозять президентови втратити більшіст прав або викинення із посади?! І куда`ж це виде? Коли ці бльоки, Ющенка та Тимошенки, сов`єтського погляду, себто: «Коли я не можу мати, то й ти не будеш мати...» то остаточно це спричине великі шкоди державі та втрати обоїм. Може відповідно дати Балогі відпустку на рік або два, щоби сварки затихомирились.

Чи хтось ще пам`ятає положення Генералмаршала Тіта? Він зумів «спірпрацювати» із сов`єтами та американцями. Відповідальність прим`єра України подібні. Не шукаймо діри в плоті а допожім президентові та прим`єрові виконувати свої обов`язки. Не ускладнюймо обох праці більше ніж вони є. Обоє мусят сісти віч-на-віч та рішити що по «конституції» їх відповідальність та не втручуватись одне другому. Такий поділ напевне болючий але необхідний. Одне другому мусть дати нагоду зробити помилку! Без помилок ми не навчаємось. Подумаймо лиш скільки помилок обоє до тепер зробили! Не уявляймо та мріймо досконалість, а робім принаймі малі кроки вперед, ніколи сварками назад.

Пам`ятаймо, що половина грачів у теніс завжди програє, що також у політичних виборах. Потрібно бути розсудним, як це сам президент Ющенко радить нашим православним церквам, щоби стали працювати разом для добра народа.

Відповіді

  • 2008.09.28 | SAMOPAL

    крутиться довкола народу, який крутиться довкола Ющенка, а той-

    крутиться довкола, як "сливка" у Балоги в "ополонці".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.28 | hrushka

      Колесо що себе насичує треба перервати!

      Ці сварки за довго тривають щоби далі продовжувались. Держава тратить світове довіря а народ терпить. Люди, схаменіться, рахуйтесь на дни!

      Президент та прим`єр мусять обоє сісти до стола та справу обговорити до кінця. Механізм в ці стрічі дуже важний, себто, жодна сторона не сміє від стола відійти аж обоє підпишуть угоду взаємних відповідальностей. Чи переговори будуть тривати 8 годин чи через цілу ніч до другої дни, чи навідь другої ночі чи далі. Справу мусять рішити при однім засідані, переривати переговори не дозволяється!!!

      Це не жарти, положення за поважне собі легковажити. Коли обоє вірять що працюють для добра народа, то тепер нагода доказато прикладом. Говорилось за довго, тепер справа вимагає діло. Ні президент ні прим`єр без помилок і жодне не може предвидіти будучі труднощі та вимоги. Зате обоє мусять взятись до праці й не тратити час та одне другому в кашу плювати. Годі, ну ГОДІ!!!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.09.28 | Адвокат ...

        Так, тре домовляти сь, але по людському. З народом.

        І Ющенко, і Тимошенко зухвало знехтували таким добрим та надійним інструментом суспільного поступу, як суспільний діялоґ. Про усі инші політичні сили я не кажу, бо теє для них,-- "кітайская ґрамота". Засліплені власною "руководяшчою роллю" у Помаранчевій Революції, вони вирішили, що саме вони, себто,-- на совковський манер, одноосібно,-- обранці нарідуу та помазаники Божі. Про що вони могли домовити сь між собою? А людей запитать,-- то їм тоді було "в падлу", хоча оби двоє верещали про "банду" та "бандитів". Так, людям було тоді добре зрозуміло, що таке "Партія реґійонів", але ж... навіщо "очильникам сил добра і світла" було "жить па панятіям"?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.09.28 | SAMOPAL

          А хіба не домовлялися? Спершу треба виконати умови домовленості

          А потім згадувати про "суспільний діалог". Як ви його собі уявляєте, до речі - як суперкруглий стіл на тему підписання супермимурандуму? Чи як "вільний" форум на Майдані, де ви - модератор? ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.09.28 | Адвокат ...

            Як що Ви не розумієте що й до чого,-- не біда!

            Інтернет,-- великий. Пошукайте,-- і знайдете усі відповіді на усі Ваші питання.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.09.28 | SAMOPAL

              Тут мені один гугляндець вже пробував щось таке підказувати.

              А потім, як завжди, коли йому бракувало аргументів, перейшов на "построчьную діскуссію" та "інопланетні" роздуми...

              Ви теж з "добрими порадами" замість відповіді на достатньо конкретне запитання? Запитання, звісно, не без підколки, але... якби могли дати достойну відповідь, то не звертали б на неї уваги. ;)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.09.28 | Адвокат ...

                Шукайте ще. "І обрящєтє".

  • 2008.09.28 | ViKiNg

    Re: Уряд України крутиться довкола Балоги чи народа?

    Ну это у Юльки задача №1, встать с утра и обгадить Балогу. Тимошенко намеренно развалила коалицию в надежде создать большинство при помощи Януковича и совместно свалить президента. Не удалось. Тепень пути назад нет. естественно, перевыборы - единственный выход.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.29 | Адвокат ...

      Чому ж,-- тіко дочасні вибори?

      БлЯТ льоґко може змінити "Закон про КабМін".

      І буде так: по парних днях КМ`ом керуватиме "супєр-політік" ТЮля, а по не парних,-- "супєр-хозяйствєннік" Хам.

      На прахтиці це буде виглядати так: по парних крастиме тюлєбан, а по не парних,-- уєздноє пруцячєство.

      І заживут оні долґо і счастліво...
  • 2008.09.28 | Адвокат ...

    Ур`яд України крутиться довкола власних політичних

    інтересів Тимошенко та Ющенка.


    hrushka пише:
    > Усім зрозуміло з преси, що президент Ющенко надто докоряє Тимошенці, руками Балоги. Це трудно зрозуміти, бо партіа Ющенка має менши членів ніж парія Тимошенки, й скільки виборів не було`б, то БЮТ все буде мати більше дипутатів. Значиться, щоби щонебудь осягнути в державі, президент Ющенко мустиь піти на уступки БЮТ, а БЮТ президентові котрого бльок третий з ряду.

    Так, прихильників Тимошенко серед виборців українських більше, а ніж прихильників Ющенка. Але иншого боку, самотужки Тимошенко не має потуги отримати більшість у Парляменті та зхвормувати Ур`яд. Але дуже тего прагне. Ющенко ж, в свою чергу, підтримку більш потужного БЮТ`у обумовлює своїми вимогами, які для Тимошенко не прийнятні. Однк, прагнення влади спонукає ї до "згоди" з вимогами Ющенка, які вона виконувать сі не збирає.

    І Ющенко, і Тимошенко певні тего, що саме їхні позиції відповідають інтересам наріду українського та го держави.


    Я хтів би Вас запитать: які на взаєм поступки мають зробить Ющенко та Тимошенко у питанні хвінанзування українського війська? Це,-- для прикладу. Таких моментів,-- дуже вже багато.

    І ще одне питання: у яких питаннях названі достойники мають йти на поступки, у стратеґічних, чи тахтичних?


    > Чи БЮТ не допоміг певні права повернути президентові як тільки послідна коаліція перебрала ? Але сталі напади Балоги доводять до того що грозять президентови втратити більшіст прав або викинення із посади?! І куда`ж це виде? Коли ці бльоки, Ющенка та Тимошенки, сов`єтського погляду, себто: «Коли я не можу мати, то й ти не будеш мати...» то остаточно це спричине великі шкоди державі та втрати обоїм. Може відповідно дати Балогі відпустку на рік або два, щоби сварки затихомирились.

    На жаль, політичні сили Ющенка та Тимошенко,-- совоцькі. І на місці Балоги міг би бути будь хто, а картина була б такою ж, як і зара.


    > Чи хтось ще пам`ятає положення Генералмаршала Тіта? Він зумів «спірпрацювати» із сов`єтами та американцями. Відповідальність прим`єра України подібні. Не шукаймо діри в плоті а допожім президентові та прим`єрові виконувати свої обов`язки. Не ускладнюймо обох праці більше ніж вони є. Обоє мусят сісти віч-на-віч та рішити що по «конституції» їх відповідальність та не втручуватись одне другому. Такий поділ напевне болючий але необхідний. Одне другому мусть дати нагоду зробити помилку! Без помилок ми не навчаємось. Подумаймо лиш скільки помилок обоє до тепер зробили! Не уявляймо та мріймо досконалість, а робім принаймі малі кроки вперед, ніколи сварками назад.

    У пана Тіто була прекрасна ситуація! Він не мав при собі конкурента. Тому й вправно діяв. На свій власний розсуд. Він не мав сильних собі конкурентів, що їх підтримувало б більше виборців, ніж його самого.

    "Помилки" Ющенка та Тимошенко обумовлені їхнім глибоко совковським мисленням влади. Як влади абсолютної.


    > Пам`ятаймо, що половина грачів у теніс завжди програє, що також у політичних виборах. Потрібно бути розсудним, як це сам президент Ющенко радить нашим православним церквам, щоби стали працювати разом для добра народа.

    Політики доволі часто кажуть вельми розумні слова. Але діють,-- "не розумно". Адже на те є "льоґіка політичної боротьби за абсолютну владу".


    Ваш заклик, як на мене, щирий та вартий всілякої підтримки. Як би не тупий совкізм тих, до кого він спрямований.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.29 | hrushka

      Re: Ур`яд України крутиться довкола власних політичних

      В тім то й річ що ні президент ні при`єр не мають доволі голосів а потребують взаємну підтримку. І вони мусять рішитись на які поступки одне другому піде. Коли підчас засідань більшість справ взаємно згідні, тоді начне переконання щодо вагомих відповідальностей. Коли буде зближатись обідова пора другої днин безпереривних засідань, тоді реальність наберає більше вартості. Аж тоді начинуть поважні переговори хто буде чим завідувати.

      Щодо точних обмежень хто має завідувати військом а хто буджетом, то не відповідно якісь умови ставити напед. Конституцію можна до певної міри вживати як дороговказ, однак президент та при`мєр мусять між собою рішити в який спосіб можуть намірені цілі осягнути. Військо більше залежить від буджета ніж буджет від війська й тут являється велика перепона. Однак на склін другого дня безпереривних переговорів, президент та прим`єр можуть погодитись який «відсоток» запасів дістане кожен із них за кожне поле відповідальностей. Вони можуть навідь погодитись, що запаси на деякі відповідальності можуть коливатись і в прикрім випадку одне другому допомогти. Це може викликати найбільшу співпрацю та ліпше розуміння одне другого.

      І я щераз повторю, що ніхто без помилок! В угоді мусить бути порозуміння, що одне другому не буде прилюдно або й позаочно плювати в кашу. Декотрі справи пощастить завершити краще ніж інші, це не значить що президент чи прим`єр ліпше вив`язались у своїх обов`язках.

      Щодо генералмаршала Тіто, не ходи мова про як він володів, але як він зумів працювати з Москвою та Вашінґтоном на корість своєї держави. Значиться, танцював на двох висілях. Я підозрюю, що Тимошенко на стільки здібна що може утриматись між цими самими урядами. Справа не легка, бо нам може виглядати в оден час «сяк» а в другий «так». Ні Лукашенка ні Тимошенко не спішились лаяти Москву за напад на Грузію, однак Тимошенко додержується дотриматись угоди, що Росії чорноморська фльота мусить винестись із Севастополя до 2017 року.

      Мене турбує, однак, що ні президент ні прим`єр не погодяться на такі переговори. Є спосіб котрий мігби довести їх до таких переговорів, але то вимагає сильного поштовху від народа. Тут рішаючий вплив мали`б часописи та інше гуртове повідомлення держави. Не знати до якої міри гуртове повідомлення зворушило`б народ брати участь у зборах, нарадах, заявах та може й демонстраціях, котрі`б «засоромили» президента та прим`єра зійтись на рішаючі, безпереривні переговори. Чим більше я над цим застановляюсь тим більше все вказує який сильний вплив народ може мати на свій уряд!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.09.29 | Адвокат ...

        Re: Ур`яд України крутиться довкола власних політичних

        hrushka пише:
        > В тім то й річ що ні президент ні при`єр не мають доволі голосів а потребують взаємну підтримку. І вони мусять рішитись на які поступки одне другому піде. Коли підчас засідань більшість справ взаємно згідні, тоді начне переконання щодо вагомих відповідальностей. Коли буде зближатись обідова пора другої днин безпереривних засідань, тоді реальність наберає більше вартості. Аж тоді начинуть поважні переговори хто буде чим завідувати.

        Я щиро поділяю Вашу позицію, але знаю таке: тії двоє вже стіко разів "домовляли сь" між собою у "тихих кабінетах", однак абсолютна більшість тих домовленостей сторонами не була виконана, а чи дотримана. З цего я роблю висновок: тре мінять хвормат перемовин. Тре такі перемовини робить публічними. Тоді й сторони тих перемовин будуть більше думати, а менше хитрувати та обманювати одна одну.


        > Щодо точних обмежень хто має завідувати військом а хто буджетом, то не відповідно якісь умови ставити напед. Конституцію можна до певної міри вживати як дороговказ, однак президент та при`мєр мусять між собою рішити в який спосіб можуть намірені цілі осягнути. Військо більше залежить від буджета ніж буджет від війська й тут являється велика перепона. Однак на склін другого дня безпереривних переговорів, президент та прим`єр можуть погодитись який «відсоток» запасів дістане кожен із них за кожне поле відповідальностей. Вони можуть навідь погодитись, що запаси на деякі відповідальності можуть коливатись і в прикрім випадку одне другому допомогти. Це може викликати найбільшу співпрацю та ліпше розуміння одне другого.

        На скільки мені відомо, б`юджет в Україні готує Ур`яд, вивчвє Б`юджетний комітет, а ухвалює Парлямент. Тому, на мою скромну думку, так, як Ви пропонуєте, так не буде.
        Є й ще один чинник. Це,-- опозиція. Що мішатиме реґійонам вчинити циркову виставу на паях з комуніздами, як що розподіл державного гаманця Президентом та Прем`єром їм буде не прийнятний?


        > І я щераз повторю, що ніхто без помилок! В угоді мусить бути порозуміння, що одне другому не буде прилюдно або й позаочно плювати в кашу. Декотрі справи пощастить завершити краще ніж інші, це не значить що президент чи прим`єр ліпше вив`язались у своїх обов`язках.

        Взаємне поборювання Ющенка та Тимошенко,-- то гішторія давня. І я маю таку підозру, що скінчить вона сі, як коли хто сь із них помре, або піде з політики.


        > Щодо генералмаршала Тіто, не ходи мова про як він володів, але як він зумів працювати з Москвою та Вашінґтоном на корість своєї держави. Значиться, танцював на двох висілях. Я підозрюю, що Тимошенко на стільки здібна що може утриматись між цими самими урядами. Справа не легка, бо нам може виглядати в оден час «сяк» а в другий «так». Ні Лукашенка ні Тимошенко не спішились лаяти Москву за напад на Грузію, однак Тимошенко додержується дотриматись угоди, що Росії чорноморська фльота мусить винестись із Севастополя до 2017 року.

        Зара рік 2008-й. Тимошенко не один, і сто разів казала одне, а з годом робила инше. Так, вона каже, що Україна має спекати сь московської фльоти у році 2017-му. Однак, оби ї ур`яди не зробили для тего ніц...


        > Мене турбує, однак, що ні президент ні прим`єр не погодяться на такі переговори. Є спосіб котрий мігби довести їх до таких переговорів, але то вимагає сильного поштовху від народа. Тут рішаючий вплив мали`б часописи та інше гуртове повідомлення держави. Не знати до якої міри гуртове повідомлення зворушило`б народ брати участь у зборах, нарадах, заявах та може й демонстраціях, котрі`б «засоромили» президента та прим`єра зійтись на рішаючі, безпереривні переговори. Чим більше я над цим застановляюсь тим більше все вказує який сильний вплив народ може мати на свій уряд!

        Як я сказав на початку, єдиний хвормат переговорів між Ющенком та Тимошенко,-- це булічні перемовині у прямому етері та під запис телевізійний.
        Прикро, але ні Ющенко, ні Тимошенко не зробили ніц, аби підсилити український нарід законами та процедурами впливу на владу, кзали про те на Майдані, а як час прийшов діяти,-- "забули". Нарід терпляче чека увесь 2005-й рік, але не дочекав сь. А від 2007-го руку,-- й не чекає. Бо не вірить, що бувші го очільники здатні зректи сь совіцької парадими та прахтики, і стати демократами. А на не_демократів нарід жодного впливу не має...


        ... Прикро про це писати, але Україна постане яко держава лиш тоді, коли отих Ющенка, Тимошенко, Януковича, Литвина, Симоненко, Вітренко, Мороза та инших "політиків", а на справді,-- совіцьких чинуш,-- нарід викине на смітник історії. Разом з їхніми кишеньковими політичними силами.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.09.30 | hrushka

          Re: Ур`яд України крутиться довкола власних політичних

          Зрозумів, однак за довго чикати щоби хтось начав померати. Просвіта могла`б повідомити народ що потрібно збори щоби вибрати "пост-сов`єтського" провідника.

          З преси виглядає що Арсеній Яценюк має здорову голову на плечах. Може є і ще хтось інший кому народ повірить.

          Молодь може вибрати якусь іншу барву ніж помаранчеву, щоби начати рух. Студенти звичайно прогресивні. Потрібно їм дати голос в політиці.

          Щось потрібно робити ... Час минає а світ з нас сміється!!!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.09.30 | Адвокат ...

            Ви знаєте, мені яко сь по цимбалах, хто там се сміє.

            А от те, що укр-сучЬ-політикум,-- жадібний, тупий, пихатий та совковий,-- краде в України час, а в люду українського життя, аби вдовольнити своє марнославство та комплекси неповноцінности,-- гидко. А сумно мі від тего, що укр-сучЬ-публікум се сподіває на укр-сучЬ-політикум...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.10.01 | hrushka

              Жалко що не має українського Вашінґтона щоби вивів народ із біди

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.10.01 | Адвокат ...

                Шкода, звичайно. Але тут такоє...

                Він, яко одна особа, в Україні є не можливий. Зара, принаймні.

                Ющенко мав, хоч відверто й невеликий, але шанс тим Вашинґтоном стати. Однак, він тей шанс змарнував.

                А тепер ситуація така, що будь який кандидат у "Вашинґтони" не вспівши ще свій статус та перспективи оцінить, як стає такою собі карикатурою на Муссоліні. Куди привів італійців Дуче, Ви добре пам`ятаєте. Куди може привести українців карикатура на Муссоліні, Ви можете легко собі уявити...
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.10.09 | hrushka

                  Яценюк

                  Тут є відповідь на наше питання на наші мрії. Можливий Вашінґтон. Само зрозуміло, що рушати в новий напрям грозливо, однак всі вже бавились провадити державою та не вдалось. Тепер час використати нову нагоду та дати свої голоси Яценюкови.

                  Гірше від попередників не буде, а зміна на краще правдоподібно!!!
  • 2008.09.28 | Михайло Свистович

    А Секретаріат Президента крутиться навколо уряду

    Народ же побоку всім


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".