МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юлія Тимошeнко - європeйський політик???

10/16/2008 | Andrij
Я нe бачив жодного європeйського політика, котрий після розвалу правлячої коаліції намагався б залишитись при владі. Тримаючись за цю владу нігтями та зубами. Та що Європа - такого нeма нідe. Цe унікальний політик.

Відповіді

  • 2008.10.16 | Тарас Токар

    а у Європі є політики при владі, які не виконують свої обіцянки?

    Ось, наприклад, Тимошенко давала обіцянку у Полтаві http://community.livejournal.com/povernemo_bibl/ - про це гучно кричали центральні і місцеві ЗМІ. "А віз і нині там"... ®
  • 2008.10.16 | Sean

    Тимошенко - візантійський політик

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.16 | С. В.

      ЄС зі стурбованістю спостерігає за нинішньою ситуацією в Україні

      На прес-конференції в Брюсселі президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозо заявив, що втомився від жалібних прощ, які для Тимошенко стали традицією.

      «ЄС виступає за якнайшвидшу стабілізацію політичної ситуації в Україні і просить політичні сили в Україні забезпечити консенсус і стабільність», - заявив Баррозо.

      За словами президента Європейської комісії, Україна зможе продовжити свій шлях до євроінтеграції лише за умови стабільності, умовою якої має стати максимальне обмеження впливу Тимошенко на політичний процес.

      Він зазначив, що ЄС зі стурбованістю спостерігає за нинішньою ситуацією в Україні.

      Це звернення стало неприємним сюрпризом для Юлії Тимошенко, яка перебуває в Брюссель із робочим візитом для участі в саміті Європейської народної партії.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.16 | Sean

        лінк можна?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.10.16 | С. В.

          Європа не підтримує жодну зі сторін у політичній кризі: DW

          Європа не підтримує жодну зі сторін у політичній кризі

          Європа нині не підтримує ту чи іншу сторону в конфлікті українських політиків. Про це в інтерв'ю «Німецькій хвилі» заявив євродепутат, член групи парламентської співпраці ЄС та України Чарльз Теннок.




          За словами Чарльза Теннока, жоден європейський політик нині не наважиться займати сторону Віктора Ющенка чи Юлії Тимошенко, оскільки це було б втручанням у внутрішні справи України. Водночас, наголошує Теннок, українські політики вибрали дуже поганий час для суперечок з огляду на світову фінансову кризу. «Мене хвилює ситуація навколо українських банків. Існують ризики систематичних збоїв та колапсу. Окрім цього виробництво в Україні нині переживає нелегкі часи, адже ціна на сталь впала», - зауважив євродепутат. Чарльз Теннок наголосив, що нині Україні як ніколи потрібна стабільність. «Я закликаю усіх – Ющенка, Тимошенко, Литвина, Мороза – усіх політиків забути про свої розбіжності та намагатися побудувати стабільний уряд», - сказав Теннок. Нині ж, вважає депутат, українські політики ведуть гру з метою набрати більше пунктів, ніж інші.

          Тетяна Карпенко

          DW
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.10.16 | samopal

            Yo... А як же наш президент? Невже й його?

            Продались Кремилю!
          • 2008.10.16 | Shooter

            Зате Європа по-дефолту підтримує демократію...

            ...та її реалізацію через вибори.

            Проти чого всіма силами протидіє БЮТ. Бо від корита, панімаєш лі, відірвуть. А це ж "злочин проти народу" (с)
        • 2008.10.16 | samopal

          Пан Славко певно сам чув. Особливо про прощу

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.10.16 | Sean

            Мені важко уявити, як той пан Баррозо так рачки ліз би

            у внутрішні справи України.
      • 2008.10.16 | ak1001

        непреємний сюрприз - мягко сказано

        "максимальне обмеження впливу Тимошенко на політичний процес"

        якщо правда то це пінок в зад
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.10.16 | С. В.

          Re: непреємний сюрприз - мягко сказано

          Коли Юля почала якось так двозначно поводитись, то з Грузією, а потім ті мар*яжі то наче з Януковичем, то наче ні, то з Москвою, то їде в Європу... Один наш товариш по роботі спрогнозував: відразу одночасно бути там і там не можна. Юля втратила довіру Європи.
          Так воно й сталося. Першим сигналом стало те ,що формат конференції змінили. Після того як ми довідались,що Меркель не не братиме участь у спільній конференції з Юлею. Усім стало зрозумілим, що Юля пролетіла цього разу над Брюсселем, як фанера над Парижом. Підтримки політичної збоку ЄС вона не одержала. Є прислів*я: скупий двічі платить.
          Українські дипломати, можна вважати підставили Юлію Тимошенко і не передали їй безпосередньо сигналів про те які нині настрої панують щодо України в євроструктурах і стосовно до неї персонально , як прем*єра. Крім того треба ж було прозондувати з чим Юлію тимошенко зустрічатимуть у Брюсселі: з хлібом і сіллю, чи з гарбузом? Ті міфічні буцім-то контакти Немирі накрились мідним тазом - блеф бо вони замикалися лише на Солані.А Солана, то ще не весь ЄС.Ну поплакалась вона йому в плече,що Ющенко казьол, той її лагідно заспокоїв. Навіть естонська делегація, яка завжди казала, що Україна - це "ключ" до європейської безпеки промовчала. Якби Юлія Володимирівна володіла інформацією про настрої окремих політиків, щодо її візиту, то було б доречніше їй відкласти той візит. Причина є железна - політичний шабаш в Україні. А Немиря афіріст ще той.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.10.16 | С. В.

            Re: непреємний сюрприз - мягко сказано

            Даю панові лінк: диктофон "ТОМПСОН" ДК52.:) Але зазначу, що то було сказано не під час якогось ексклюзивного інтерв*ю, а під час розширеної пресконференції.
            Тут головніше не клянчання Юлії Тимошенко,що вже стали звичкою для пані Юлії. Тут наголовніший момент ,що Баррозу дипломатично послав інший месидж Києву,а саме те, що Україна зможе продовжувати ходу(шлях) у ЄС лише ЗА УМОВИ СТАБІЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ. Тобто його слова слід зроуміти,що просування України в ЄС на разі зупинене. І зупинене воно самим ЄСом завдяки "мудрій" внутрішній і зовнішній політиці України. Ось це саме мене й ошелешило і обурило.Можна сподіватись, що подальші переговори про розширений план співробітництва з ЄС і підписанням асоційованої угоди піде на спад аж до його замороження. Тому що в нас,бл., слів бракує, два незалежні один від одного міністри закордонних справ. Один - Немиря від Тимошенко,інший - Огризко від Ющенка. Немирі за роботу одиниця з мінусом (1-) і доброго прочухана від Юлі. А Юля ходила вчора як мегера. Коли з бельгійського агентства АЕАС поза рамками її журналістської кодли хотіли в ексклюзиві поставити їй кілька питань по ходу,то вона ,не дивлячись на нашого кореспондента лиш прошипіла:пізнішшшше.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.10.16 | С. В.

              ЄПП підтримує і Ющенка, і Тимошенко одночасно

              Президент Європейської Народної Партії Вілфред Мертенс вчора зробив заяву по Україні.

              ЄНП виступає (міцно підтримує) відродження і зміцнення коаліції і демократичних про-Європейських сил в Україні. (де він такі про-Єіропейські сили, крім націоналістичних і РУХу побачив?)
              The EPP strongly supports the revival and strengthening of the coalition of democratic pro-European forces in Ukraine.

              Політична стабільність (в Україні. прим АЕАС)є ключовою передумовою для успішної Європейської інтеграції України.
              Political stability is a key precondition for the successful European integration of Ukraine.

              Ми висловлюємо нашу цілковиту підтримку обом лідерам України, які роблять все щоб стабілізувати коаліцію уряду, тих хто продовжує здійснювати соцальні та ринкові реформи в Україні.
              We express our full support for those leaders in Ukraine who are doing everything to stabilize the governmental coalition, those who continue with social market reforms.

              Політична нестабільність та економічна криза є прямою загрозою для українського народу.(Ага. Відкрив Америку, називається).
              Political instability and the economic crisis are a direct threat to the Ukrainian people.
              ***

              Отже ЄПП підтримує і Ющенка, і Тимошенко одночасно.Отакий салат.

              Від себе. Де пан Мертенс бачить соціальні й ринкові реформи в Україні? Отак ляпнув, аби ляпнути ,хоча 17 років тому в Лювенському університеті він нам читав хороші лекції з міжнародних відносин.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".