МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Посол США: "[окрім виборів] є й інші способи вирішення проблем"/

10/27/2008 | observеr
Посол США: "Політична криза в Україні поставить під питання ПДЧ"
27.10.2008 12:09___ www.ПРАВДА.com.ua

Політична криза може негативно вплинути на ухвалення рішення про надання Україні плану дій щодо членства в НАТО, вважає посол США Вільям Тейлор.

"Звичайно, політична плутанина, яка зараз панує в Україні, значно ускладнить перспективу досягнення країнами НАТО згоди з приводу надання Україні ПДЧ у грудні цього року", - сказав він в інтерв'ю "Экономическим известиям".

Тейлор зазначив, що якщо уряд України, президент будуть продовжувати дотримуватися заявки на приєднання України до ПДЧ, то США підтримають це.

"Але якщо політична криза в Україні поставить під питання саме бажання країни, то країнам НАТО буде складно ухвалювати рішення", - сказав він.

Водночас, на думку посла, "це не буде нескінченна історія".

"У Бухаресті всі лідери країн НАТО погодилися з тим, що Україна й Грузія стануть членами альянсу. Звичайно, це відбудеться, якщо український народ і країна в цілому захочуть вступити до НАТО", - сказав він.

"США й багато інших членів альянсу вважають, що Україна готова до ПДЧ. Заважає тільки ваша політична нестабільність. Але НАТО ухвалює рішення на основі консенсусу", - додав Тейлор.

Коментуючи ініціативу президента Віктора Ющенка щодо проведення дострокових парламентських виборах, він зазначив, що "вибори - необхідний елемент демократії й спосіб вирішення проблем, але є й інші способи вирішення проблем, які передбочають ефективне управління державою в післявиборчий період на підставі результатів голосування".

"І за останні два роки виборці України двічі висловлювали свою думку щодо складу Ради", - сказав Тейлор.

Він зазначив, що Сполучені Штати прагнуть бачити в Україні "уряд, який здатний управляти".

"Перед Україною стоять проблеми. Вона може з ними впоратися, якщо буде єдина. І навпаки - їй буде складно, якщо вона буде розділеною", - сказав посол.

Він також зазначив, що обидва кандидати на посаду президента США - Барак Обама і Джон Маккейн - підтримують Україну.

"Із цих дебатів і всієї виборчої кампанії в США зовсім очевидно, що обидва основні кандидати - гарячі прихильники України. У їхній діяльності в Сенаті чітко видно, що вони обидва рішуче підтримують незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Той факт, що вони в цьому згодні, свідчить про те, що американський народ гаряче підтримує Україну", - сказав Тейлор.

Українська правда

Відповіді

  • 2008.10.27 | Мартинюк

    Маніпуляція перекладом і заголовком

    >Коментуючи ініціативу президента Віктора Ющенка щодо проведення дострокових парламентських виборах, він зазначив, що "вибори - необхідний елемент демократії й спосіб вирішення проблем, але є й інші способи вирішення проблем, які передбачають ефективне управління державою в післявиборчий період на підставі результатів голосування".

    А я яй - ну не можна отак переймати найгірші прийомчики прихильників Юлі! Не здивуюся якщо ця фраза просто погано перкладена, бо так як вона є , то виглядає трохи безглуздою і взаємосуперчливою.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.28 | observеr

      Ви я бачу любитель простих рішень: не подобається - отже маніпул

      яція. Ризикує поставити себе в дурацьке положення. Як цього разу, наприклад

      http://proua.com/digest/2008/10/27/093658.html
      Уильям Тейлор: «США сами очень страдают от финансового кризиса»
      Ксения ЛАЗОРЕНКО , «Экономические Известия» / 27.10.2008 09:36
      ...
      Вы правы, выборы — необходимый элемент демократии и способ решения проблем. Но есть и другие способы решения проблем, которые предполагают эффективное управление государством в послевыборный период на основании результатов голосования. И за последние два года избиратели Украины дважды высказывали свое мнение относительно состава Рады.
  • 2008.10.27 | selu

    Re: Посол США: "[окрім виборів] є й інші способи вирішення проблем"/

    observеr пише:
    > Він зазначив, що Сполучені Штати прагнуть бачити в Україні "уряд, який здатний управляти".

    Ти диви, прагнуть. Перекладавши з дипломатичної отримаємо "Юлю на мило".
  • 2008.10.27 | Volodymir

    Переклад з дипломатичної (\) Нафиг эти манипуляции

    Великое долларовое наступление на Советский Союз успешно
    развивается. 30 тысяч ядерных боеголовок и оснащённая по последнему слову техники самая большая армия в мире оказались не в состоянии прикрыть территорию своей страны от всепроникающего доллара, который уже наполовину уничтожил русскую промышленность, добил коммунистическую идеологию и разъел советское общество. СССР уже не в состоянии сопротивляться и его крушение специалисты предсказывают в течение ближайших двух-трех лет... Нам же следует отдать должное тому великому плану, который вчерне разработал еще президент Тафт, отшлифовал президент Рузвельт и последовательно выполняли все американские президенты, осуществив его всего за 50 лет вместо отпущенных ста.
    The Cristian Science Monitor, 15 Aug 1989
    Sen. John McCain visited the Western Wall in Jerusalem in March 2008, and many Israelis see Mr. McCain as a staunch supporter.

    Бедняжки думают, что пересидят на холме тех, кто справился всего за 500 лет, вместо отпущенных 1000.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".