МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Потрібен спікер, який візьме відповідальність за державу

11/19/2008 | Царенко Юлія
18 листопада 2008 р.

Микола Томенко: Україні потрібен спікер, який разом з Урядом візьме відповідальність за ситуацію в державі

На цьому наголосив Заступник Верховної Ради України Микола Томенко, виступаючи сьогодні в парламенті.

За його словами, БЮТ проголосує в будь-який момент за ту кандидатуру спікера, який чітко заявить свої програмні принципи роботи на цій посаді, визначить пріоритетність законів та разом з Урядом візьме відповідальність за соціально-економічну ситуацію в Україні.

«Нас не цікавить прізвище майбутнього Голови ВР, його партійна чи інша приналежність. Нас цікавить те, які закони він буде пропонувати, та чи готовий він забезпечити стабільну ситуацію в Україні», - заявив Микола Томенко. На його думку, спікер має ініціювати насамперед розгляд законів про соціальний захист населення, про захист української економіки, розгляд проекту Бюджету на наступний рік, забезпечити порядок у сесійній залі та не бути керованим з інших владних кабінетів.

«Відповідальність, спільна робота, коаліція або бодай публічні зобов’язання про те, що буде робити новий Голова ВР, – це ті вимоги, які ставить наша політична сила перед майбутнім спікером», - наголосив Микола Томенко.

В такому разі, за його словами, 155 депутатів БЮТ готові разом з ним рятувати країну. «В іншому випадку ті, хто спричинив чергову політичну кризу та ситуацію «безголового» парламенту, мають разом із Президентом брати відповідальність на себе і «не розводити» ні парламент, ні усю країну», - підсумував він.

Прес-служба М.В. Томенка

Відповіді

  • 2008.11.19 | Микола Гудкович

    «Потрібен зіц-голова. Рік в тюрмі оплачується як два на волі»


    З ностальгією згадую 2004 рік, коли Томенко був головою комітету ВР зі свободи слова. Тоді для його сторони були скрутні часи, і це, мабуть мобілізувало.
    Тепер — повна демобілізація.

    Царенко Юлія пише:
    > 18 листопада 2008 р.
    >
    > Микола Томенко: Україні потрібен спікер, який разом з Урядом візьме відповідальність за ситуацію в державі

    Разом з урядом?
    А уряд сам по собі бере відповідальність? Ні. То як можна щось з ним поділити?
    Чесно було б написати, що потрібен цап-відбувайло. Саме так — не чесніше, а чесно.

    > За його словами, БЮТ проголосує в будь-який момент за ту кандидатуру спікера, який чітко заявить свої програмні принципи роботи на цій посаді, визначить пріоритетність законів та разом з Урядом візьме відповідальність за соціально-економічну ситуацію в Україні.

    Це недолуга маячня, якій місце в підручнику мови — в параграфі «Нереальна умова», або в підручнику математичної логіки — в якості приклада нечітких формулювань, з якими ця логіка за визначенням не може мати справу.

    > «Нас не цікавить прізвище майбутнього Голови ВР, його партійна чи інша приналежність. Нас цікавить те, які закони він буде пропонувати, та чи готовий він забезпечити стабільну ситуацію в Україні», — заявив Микола Томенко.

    Це нещире базграння, розраховане на повних ідіотів. Всі, в кого є хоч одна півкуля мозку, вже мали змогу пересвідчитися, що цікавить БЮТ.

    Стабільну ситуацію в Україні може забезпечити інститут приставів у ВР, — приставів, в яких буде право брати депутатів за цугундер.

    Стабільну ситуацію можуть забезпечити вже наявні можновладці, якщо вони припинять нести ахінею, подібну до тої, яку несе Микола Томенко.

    > На його думку, спікер має ініціювати насамперед розгляд законів про соціальний захист населення, про захист української економіки, розгляд проекту Бюджету на наступний рік, забезпечити порядок у сесійній залі та не бути керованим з інших владних кабінетів.

    Я готовий. Контактна інформація у двох кліках звідси :)

    > «Відповідальність, спільна робота, коаліція або бодай публічні зобов’язання про те, що буде робити новий Голова ВР, – це ті вимоги, які ставить наша політична сила перед майбутнім спікером», - наголосив Микола Томенко.

    Відповідальність!
    Яке чудове слово!
    Як яскраво сяє воно в тій недосяжній височині, куди занесло пана Томенка натхнення його прес-служби!

    Втім, з огляду на те, хто це каже, вся ця фраза є нікчемною.

    > В такому разі, за його словами, 155 депутатів БЮТ готові разом з ним рятувати країну.

    Це до вищезгаданих підручників, розділів, параграфів тощо.

    Дорослі люди мають повірити, що 155 депутатів, які добряче набили руку в захопленнях судів, погрозах, блокуванні роботи ВР, — раптом все кинуть і почнуть рятувати країну.

    > «В іншому випадку ті, хто спричинив чергову політичну кризу та ситуацію «безголового» парламенту, мають разом із Президентом брати відповідальність на себе і «не розводити» ні парламент, ні усю країну», - підсумував він.

    Чергове сором'язливе напівпрожоване гарчання — без імен та назв. Безіменні вороги — хтось, хто завгодно — має взяти на себе відповідальність.

    Якщо віджати воду з заяви пана Томенка, то залишиться оце: «БЮТ не несе і в жодному випадку не нестиме жодної відповідальності ні за що.»

    > Прес-служба М.В. Томенка

    …поширює дурниці.
  • 2008.11.19 | keymaster

    Блін, ну вони хоч би думали, що верзуть у своїх пресрелізах

    Царенко Юлія пише:
    > 18 листопада 2008 р.
    >
    > Микола Томенко: Україні потрібен спікер, який разом з Урядом візьме відповідальність за ситуацію в державі
    >
    > На цьому наголосив Заступник Верховної Ради України Микола Томенко, виступаючи сьогодні в парламенті.
    >
    > За його словами, БЮТ проголосує в будь-який момент за ту кандидатуру спікера, який чітко заявить свої програмні принципи роботи на цій посаді, визначить пріоритетність законів та разом з Урядом візьме відповідальність за соціально-економічну ситуацію в Україні.

    Що заважає взяти відповідальність тим діючим особам політики, які вже мають посади? І які сидять в парламенті і цієї відповідальності не беруть? Невміння поділити пиріг? Невже вони не відчувають, що говорять про них люди з вулиці?

    > «Нас не цікавить прізвище майбутнього Голови ВР, його партійна чи інша приналежність. Нас цікавить те, які закони він буде пропонувати, та чи готовий він забезпечити стабільну ситуацію в Україні», - заявив Микола Томенко. На його думку, спікер має ініціювати насамперед розгляд законів про соціальний захист населення, про захист української економіки, розгляд проекту Бюджету на наступний рік, забезпечити порядок у сесійній залі та не бути керованим з інших владних кабінетів.

    Ага, порядок у сесійній залі :) Які гарантії від окупування трибуни і розгрому системи Рада?

    > «Відповідальність, спільна робота, коаліція або бодай публічні зобов’язання про те, що буде робити новий Голова ВР, – це ті вимоги, які ставить наша політична сила перед майбутнім спікером», - наголосив Микола Томенко.

    Хай краще гляне в публічні зобов"язання свого блоку і розкаже, куди прорвало прорив.

    > В такому разі, за його словами, 155 депутатів БЮТ готові разом з ним рятувати країну. «В іншому випадку ті, хто спричинив чергову політичну кризу та ситуацію «безголового» парламенту, мають разом із Президентом брати відповідальність на себе і «не розводити» ні парламент, ні усю країну», - підсумував він.

    В іншому разі коню (можливо, ще не Томенку) повинно стати зрозуміло, що цей парламент недієздатний, і його потрібно розігнати.
    Дограються, що прийде матрос Желєзняк

    > Прес-служба М.В. Томенка
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.19 | GreyWraith

      Куди прорвався прорив?

      keymaster пише:
      >Хай краще гляне в публічні зобов"язання свого блоку і розкаже, куди >прорвало прорив.
      Ви що, газет не читаєте? Прийшов проклятий довгоносик і все пожер. :)

      Я не здивуюся, коли уряд Тимошенко ставиться до світової економічної кризи так, як байконурські інтенданти десь в середині 70-их років, за книгою пана Чечила, ставилися до катастроф ракет. Один прапорщик списав 4 тони картоплі, яку, за його словами, привалило вибухом ракети... :)

      >В іншому разі коню (можливо, ще не Томенку) повинно стати зрозуміло, >що цей парламент недієздатний, і його потрібно розігнати.
      >Дограються, що прийде матрос Желєзняк
      Схоже, до того і йде. :) І добре - все одно цю кульгаву політичну систему розливу грудня 2004 року пора міняти. Вона від самого свого створення була кривою: малошановний пан Мороз створював трон говоруна під себе і в кошмарах не міг передбачити те, що навколо цього трону почнеться. :)

      Добре, що пан Гриценко озвучив те, що носилося у повітрі: Президент за посадою очолює уряд. Від себе добавлю і явну необхідність двох палат: Сенату і Народних Зборів...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.19 | stesin

        На біса нам 2 палати? 450 мажоритарних округів і годі

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.11.19 | GreyWraith

          Re: На біса нам 2 палати? 450 мажоритарних округів і годі

          1) 2 палати для того, щоб не було єдиного "директора парламенту".
          2) Історія українського парламентаризму не знає відкликання жодного депутата-мажоритарника, хоча сміття серед них було дуже багато. Паскудні партії СПУ і СДПУ(о) із парламенту вже вигнали.

          Чи Ви є прихильником ВО "Свобода" і усвідомлюєте примарні шанси цієї політичної сили набрати навть 3% голосів по всій Україні? :) Тоді важко із Вами не погодитися: десь по Галичині штуки дві-три депутатів мажоритарників від "Свободи" мають шанси...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.11.19 | stesin

            Re: На біса нам 2 палати? 450 мажоритарних округів і годі

            GreyWraith пише:
            > 1) 2 палати для того, щоб не було єдиного "директора парламенту".

            Щоби Голова ВР був таки головою, а не "директором", треба уважно перечитати і перепрописати відповідні параграфи Конституції і регламентних документів ВР.

            А щоби тварі не понаписували собі зайвої годівниці і кріпаків по 3 села, нехай всенародно обраний Президент за ними наглядає.

            > 2) Історія українського парламентаризму не знає відкликання жодного депутата-мажоритарника, хоча сміття серед них було дуже багато. Паскудні партії СПУ і СДПУ(о) із парламенту вже вигнали.

            По-перше, округи були завеликі, щоби бути ефективними. От коли 450 округів - то завдання стає осяжним. Знову ж таки, питання механізму - треба Конституцію і закони щодо відкликання перепрописати.

            > Чи Ви є прихильником ВО "Свобода" і усвідомлюєте примарні шанси цієї політичної сили набрати навть 3% голосів по всій Україні? :)

            Я є прихильник президентської республіки, де Президент є главою уряду, і 100% мажоритарного парламенту, і вважаю що це і є найбільш ефективна для України політична система.

            Нінішня система є збоченський виблядок іуди-Мороза, яку він ліпив під себе, а про країну і людей ця продажна потвора геть і не думала.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.11.19 | GreyWraith

              Re: На біса нам 2 палати? 450 мажоритарних округів і годі

              stesin пише:
              >Щоби Голова ВР був таки головою, а не "директором", треба уважно >перечитати і перепрописати відповідні параграфи Конституції і >регламентних документів ВР.
              Я досі з огидою згадую, як Мороз хизувався, що він на табуретці спікера є "не першою, але й не другою" особою в державі і через губу кидав зауваження депутатам, що він ніякий не спікер, а ГОЛОВА. :(
              Ось щоб таку спокусу усунути, і треба, щоб було дві такі голови, - хай між собою виясняють, хто головніший, а не намагаються державою керувати замість виконавчої влади...

              >А щоби тварі не понаписували собі зайвої годівниці і кріпаків по 3 >села, нехай всенародно обраний Президент за ними наглядає.
              А якщо влаштують картельну змову із президентом, і той зробить вигляд, що не помітив, що вони там понаписували? ;) Доглядати мають лише виборці через структури опозиційних партій...

              >По-перше, округи були завеликі, щоби бути ефективними. От коли 450 >округів - то завдання стає осяжним. Знову ж таки, питання механізму >- треба Конституцію і закони щодо відкликання перепрописати.
              Така ж дурня була і з 450 депутатами. І закони про відкликання не допоможуть: зателефонує цей депутат у ЦВК, там визнають, що коми у протоколі зборів виборців стоять не там, де треба, - і збирай усіх виборців по-новому. А тут і нові вибори - і воно вже окучує нових виборців у новому ведмежому закутку. :( Знаємо, проходили... А з приводу партійних списків: подивіться, як навіть ПРУ випихує Табачника, відчувши, що він її почав дискредитувати...

              >Я є прихильник президентської республіки, де Президент є главою >уряду,
              Це я підтримую.

              >і 100% мажоритарного парламенту,
              а це ні.

              >Нінішня система є збоченський виблядок іуди-Мороза, яку він ліпив >під себе, а про країну і людей ця продажна потвора геть і не думала.
              Згоден. Більше того, розраховувалося, що олігархічна русофілія тут буде вічною. Але хоч трохи русофілію посунули - вже почалися наведені ззовні збої. Та одне добре - ублюдочність і маразматичність цієї системи стали очевидними ще відносно рано, тому не здивуюся, коли увесь цей парламент, який не вийде зі ступору, просто зіллють в унітаз.

              (Хто зіллє? Можна подискутувати... :) )
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.11.19 | stesin

                Об'єктом виборчого процесу має бути особа, громадянин

                "Партія" це щось розмите, безвідповідальне.
      • 2008.11.19 | Yaroslav

        2-х палатний парламент - для політсистеми путінського зразку

        Простими словами: для консервації влади в державі тією соціальною групою, яка перебуває на верхівці владної піраміди в момент запровадження 2-х палатності.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.11.19 | stesin

          100% згоден з вами - це стагнація

          в суспільстві і так проблема через відсутність вертикальної соціальної мобільності
  • 2008.11.19 | stesin

    Потрібен гідний Президент + 100% мажоритарка в зРаді

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.19 | yes

      Re: Я за 100% мажоритарку - вони себе перестріляють

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.19 | stesin

        От і прекрасно. В теорії еліт це називається "прополка"

        2-3 цикли - і матимемо адекватних депутатів в Раді. Всі легітимні, всі точно знають, хто їх обирав. І кожний виборець точно знає в лице, хто особисто є ЙОГО депутатом. А не таке прости Господи безпардонне блядство мавпів-кнопкодавів, як то є нині.

        Президент - відповідальний голова уряду. Він суперлегітимний, бо депутата обрав округ, а Президента обрано ВСЕНАРОДНО.

        Лишиться ще судову систему привести до ладу, і можна буде жити.
  • 2008.11.19 | Sean

    Нам ще говоруна з відповідальність за державу не

    вистачало. Або не вистаРчало, як писав (принаймні інколи) Коновалець. Яку фігню лише люди не напишуть замість того щоб чесно написати: "Дуже хочеться влади! Всю владу - нам!"
  • 2008.11.19 | Arxip

    Re: Потрібен спікер, який візьме відповідальність за державу

    Это правильно, а то в последнее время мало кто переживает за интересы государства и народа. Одни блокируют работу парламента, а другие вообще не понять чем заняты.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".