МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фельдман розказав, як він пережив кризу 90-их:

11/20/2008 | Pavlo
"По той же самой причине, по-человечески помогая родным и близким, "перебиваясь", "перехватываясь", возделывая свои 6 соток и помогая ближнему, народ пережил глубокие экономические катаклизмы 90-х и благополучно справился с "инфляциями-деноминациями"."

http://www.pravda.com.ua/news/2008/11/17/84626.htm
==================================================================

Курва, цими клятими "6-ма сотками" в 90-ті задурили український народ (чи він сам задурився), повернули у натуральне господарство, феодальну минувшину.

Відповіді

  • 2008.11.20 | Shooter

    І так, і ні

    Pavlo пише:
    > "По той же самой причине, по-человечески помогая родным и близким, "перебиваясь", "перехватываясь", возделывая свои 6 соток и помогая ближнему, народ пережил глубокие экономические катаклизмы 90-х и благополучно справился с "инфляциями-деноминациями"."
    >
    > http://www.pravda.com.ua/news/2008/11/17/84626.htm
    > ==================================================================
    >
    > Курва, цими клятими "6-ма сотками" в 90-ті задурили український народ (чи він сам задурився), повернули у натуральне господарство, феодальну минувшину.

    Дехто, особливо старші люди, literally виживали з цих 6 соток. В рочку едак 1993-94.

    P.S. А які урожаї ягід-фруктів були!! А які екзотичні "вина" я персонально з тих ягід-фруктів бадяжив - наприклад, з аґрусу та полуниць....;)
    не кажучи вже про те, яка була трава зелена, а небо - синє-синє :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.20 | Pavlo

      ІМХО, "копати бульбу" - синонім абсолютно непотрібної праці.

      ІМХО, "копати бульбу" - синонім абсолютно непотрібної праці, шкідливої і для суспільства, і для людини, яка цю бульбу копає (мотикою на 6-ти сотках). В 90-ті народ просто подурів, інженери, професори, 100% міські мешканці кинулися обробляти свої нещасні 6-соток. В той час, коли відбувався грандіозний перерозподіл власності, формувались нові ринкові відносини, ці люди добровільно самоізолювались в натуральному господарстві. Цей феномен потребує ретельного вивчення.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.20 | Shooter

        Я ж Вам кажу - і так, і ні

        Pavlo пише:
        > ІМХО, "копати бульбу" - синонім абсолютно непотрібної праці, шкідливої і для суспільства, і для людини, яка цю бульбу копає (мотикою на 6-ти сотках). В 90-ті народ просто подурів, інженери, професори, 100% міські мешканці кинулися обробляти свої нещасні 6-соток. В той час, коли відбувався грандіозний перерозподіл власності, формувались нові ринкові відносини, ці люди добровільно самоізолювались в натуральному господарстві. Цей феномен потребує ретельного вивчення.

        Якщо згадати середину-кінець 80-х та зупинитися на "інженерах - професорах", то до певної міри - так. І не виключаю, що в совіцьких лідерів була саме така задумка - відволікти народ від політики (першу "дачу", якщо я не помиляюся, мої батьки отримали едак в рочку 1984-1985, в "разгар пєрєстройки", так би мовити).

        Якщо ж вже перейти до початку 90-х, то навіть ті "інженери - професори", хто, скажімо, встиг щось збудувати до початку заборони знімати вкладення, таким чином зберегли хоч частинку своїх збережень.

        Крім того Ви забуваєте, що "бізнесмени" в нас, в основному, з прапорщиків, комсюків/комуняк, торгашів та бандитів (що, в принципі, одне і те ж ;) ), і "нормальні радянські інтелігенти" їм в "нєровной бізнєсовой борьбє" просто не могли протистояти.

        Якщо ж, знову ж таки, зупинитися на людях у віці 50-60 років, то ті 6 соток на початку 90-х їм буквально допомогли вижити. Коли пенсії були мізерні і на півроку запізнювалися.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.11.20 | GreyWraith

          Re: Я ж Вам кажу - і так, і ні

          Shooter пише:
          >Крім того Ви забуваєте, що "бізнесмени" в нас, в основному, з >прапорщиків, комсюків/комуняк, торгашів та бандитів (що, в принципі, >одне і те ж ;) ), і "нормальні радянські інтелігенти" їм в "нєровной >бізнєсовой борьбє" просто не могли протистояти.
          Так отож. Бізнес - це не сферичний кінь у вакуумі, а, швидше, 300-літній газон. Без інфраструктури не діє. Коли розвалився совок із його інфраструктурою, то тільки у різних бариг і була хоч примітивна, але якась працездатна інфраструктура. Потім потрохи наросло м'ясо...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.11.20 | Shooter

            Re: Я ж Вам кажу - і так, і ні

            GreyWraith пише:
            > Shooter пише:
            > >Крім того Ви забуваєте, що "бізнесмени" в нас, в основному, з >прапорщиків, комсюків/комуняк, торгашів та бандитів (що, в принципі, >одне і те ж ;) ), і "нормальні радянські інтелігенти" їм в "нєровной >бізнєсовой борьбє" просто не могли протистояти.
            > Так отож. Бізнес - це не сферичний кінь у вакуумі, а, швидше, 300-літній газон.

            Де Ви бачили в Україні в 90-х "бізнес"? Хіба на рівні базару. Всі ж великі обороти, за незначними виключеннями, були крадіжками, вбивствами, державними грошима, етс.

            > Без інфраструктури не діє. Коли розвалився совок із його інфраструктурою, то тільки у різних бариг і була хоч примітивна, але якась працездатна інфраструктура.

            ? Угу, могли красти нахаляву державне - оце й була "інфраструктура".

            P.S. Маєте якийсь досвід від "бізнесу 90-х"? ;)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.11.20 | GreyWraith

              Ви фактично підтверджуєте мої слова

              Shooter пише:
              >>Без інфраструктури не діє. Коли розвалився совок із його >>інфраструктурою, то тільки у різних бариг і була хоч примітивна, але >>якась працездатна інфраструктура.
              > ? Угу, могли красти нахаляву державне - оце й була "інфраструктура".
              Правильно, на безриб'ї і така "інфраструктура" добра. Потім підуть системи досконаліші - скажімо, та ж олігархічна. BTW і теперішня криза на руку - при доброму підході, звісно, - просто знищить олігархію, розчистивши місце під ще розвиненішу інфраструктуру.

              > P.S. Маєте якийсь досвід від "бізнесу 90-х"? ;)
              Ні. Але й зараз, по суті, мало що змінилося: будь-яка більш-менш серйозна справа платить "відкат" різним чиновникам - фактично оброк за статус. Наросте м'ясо - скине цих паразитів. Але не за один день...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.11.20 | Shooter

                Re: Ви фактично підтверджуєте мої слова

                GreyWraith пише:
                > Shooter пише:

                > > P.S. Маєте якийсь досвід від "бізнесу 90-х"? ;)
                > Ні.

                А дарма. ;)

                Ех, ото були часи...коли 20т фуру 1,5л PET води можна було "для власного вжитку" завезти...або коли на, практично, голих понтах отримати ліцензію для FM радіо :)

                ...а про зелень дівчаток, синь трави та молодість неба (я нічого не наплутав?) навіть згадувати не тре ;)
        • 2008.11.20 | Pavlo

          Хто не ризикує - той не п"є шампанське (хоча їсть бульбу)

          Shooter пише:
          >І не виключаю, що в совіцьких лідерів була саме така задумка - відволікти народ від політики (першу "дачу", якщо я не помиляюся, мої батьки отримали едак в рочку 1984-1985, в "разгар пєрєстройки", так би мовити).

          І совіцьки лідери, і національні демократи агітували за "садок вишневий..." . З совітами все ясно, хай їм грець, але на тодішніх нацдемах висить відповідальність за те, що не запропонували людям жодного іншого виходу, ніж закопатися у нещасних 6-ти сотках. Жодної схеми як вижити.

          > Якщо ж вже перейти до початку 90-х, то навіть ті "інженери - професори", хто, скажімо, встиг щось збудувати до початку заборони знімати вкладення, таким чином зберегли хоч частинку своїх збережень.

          Сумнівне вкладення капіталу.

          > Крім того Ви забуваєте, що "бізнесмени" в нас, в основному, з прапорщиків, комсюків/комуняк, торгашів та бандитів (що, в принципі, одне і те ж ;) ), і "нормальні радянські інтелігенти" їм в "нєровной бізнєсовой борьбє" просто не могли протистояти.

          Варто було спробувати, ресурс для того існував. Може тепер мали б іншу "еліту".

          > Якщо ж, знову ж таки, зупинитися на людях у віці 50-60 років, то ті 6 соток на початку 90-х їм буквально допомогли вижити. Коли пенсії були мізерні і на півроку запізнювалися.

          А багатьом не допомогли. Скорочення населення на 10% - це об"ективний факт, безпосередній наслідок кризи 90-их.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.11.20 | Shooter

            Їсти бульбу здоровше. Принаймі, не ризикуєш піхопити широко ...

            ...поширену серед бізнесюків 90-х професійну хворобу - бути грохнутим.

            Pavlo пише:
            > Shooter пише:

            > > Якщо ж вже перейти до початку 90-х, то навіть ті "інженери - професори", хто, скажімо, встиг щось збудувати до початку заборони знімати вкладення, таким чином зберегли хоч частинку своїх збережень.
            >
            > Сумнівне вкладення капіталу.

            Ви знаєте краще? При інфляції в сотні-тисячі відсотків і абсолютному браку "бізнесових навичок"?

            Ну не можуть всі бути "бізнесменами" - така вже природа людей. А так, скажімо, із 3-3,5 тис вкладених "дерев'яних", та знищених згруба 7 тис. дерев'яних на счьотє в Сбєрбанкє (збереження, по суті, 20 років життя), мої батьки сьогодні за свою "хатинку" можуть отримати під 10 тис. "зелених". І то "хліб на старість".

            > > Крім того Ви забуваєте, що "бізнесмени" в нас, в основному, з прапорщиків, комсюків/комуняк, торгашів та бандитів (що, в принципі, одне і те ж ;) ), і "нормальні радянські інтелігенти" їм в "нєровной бізнєсовой борьбє" просто не могли протистояти.
            >
            > Варто було спробувати, ресурс для того існував.

            Не існував.

            > Може тепер мали б іншу "еліту".

            Не мали би. Подібне "вийшло наверх" всюди - в т.ч. і в наших західних сусідів. Тільки там "загальний пейзаж" не був такий суворий. Хоча, скажімо, в принципі тов. Мечіяр і тов. Кучма - шо правий і лівий мешт однієї пари. Лише з поправкою на "суровость нашєй тундри".

            > > Якщо ж, знову ж таки, зупинитися на людях у віці 50-60 років, то ті 6 соток на початку 90-х їм буквально допомогли вижити. Коли пенсії були мізерні і на півроку запізнювалися.
            >
            > А багатьом не допомогли. Скорочення населення на 10% - це об"ективний факт, безпосередній наслідок кризи 90-их.

            Це навряд чи має якийсь стосунок саме до тих, кому в 90-х було 50-60 років. Мій дідусь дожив до 90 років і помер аж в 2004, бабця має 87 років. А тих 6-12 соток на початку 90-х їх, фактично, забезпечували всім, крім молока і хліба. (мнясом забезпечували діти та внуки :) )
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.11.20 | Pavlo

              Все пізнається у порівнянні.

              Shooter пише:
              > Ну не можуть всі бути "бізнесменами" - така вже природа людей.

              Правильно, існує сталий відсоток людей, які можуть мати власну справу. Серед "свідомих українців" бізнесменів в 90-их було непропорційно менше, ніж серед "несвідомих", скажимо так. Це означає, що вони займались чимось не тим. Не можна все списувати на нерівні початкові умови.

              > > > Крім того Ви забуваєте, що "бізнесмени" в нас, в основному, з прапорщиків, комсюків/комуняк, торгашів та бандитів (що, в принципі, одне і те ж ;) ), і "нормальні радянські інтелігенти" їм в "нєровной бізнєсовой борьбє" просто не могли протистояти.
              > >
              > > Варто було спробувати, ресурс для того існував.
              >
              > Не існував.

              Існував. ОУН в 30-их роках проводила економічну діяльність, сприяла кооперативному руху в значно гірших умовах, не маючи жодного доступу до влади. Тодішню мережу "Просвіт" за вартістю та впливом на громадськість можна порівняти з сучасним телебаченням.
              Мільйонний "Рух", нацдемівська влада в органах місцевого самоврядування на Заході (з 1989р.!), фракція в парламенті - це достатній ресурс для того, щоб бізнесмени-патріоти(с) мали номінальну підтримку на старті.

              > > Може тепер мали б іншу "еліту".
              >
              > Не мали би. Подібне "вийшло наверх" всюди - в т.ч. і в наших західних сусідів. Тільки там "загальний пейзаж" не був такий суворий.

              Без сумніву, гівно все одне б вилізло, але еліта не була б настільки підкреслено неукраїнською. Цього просто не мало бути, бо див. в початок посту, відсоток людей з бізнесовим нахилом однаковий.

              > Це навряд чи має якийсь стосунок саме до тих, кому в 90-х було 50-60 років.

              Я про тих, кому було 25-40 років.

              >А тих 6-12 соток на початку 90-х їх, фактично, забезпечували всім, крім молока і хліба. (мнясом забезпечували діти та внуки :) )

              За нормальних умов діти забезпечили б всім.
              В чомусь були зроблені помилки, одна з них (на мою думку) - орієнтація українців на примітивне індивідуальне господарство під час ринкових реформ.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.11.21 | Shooter

                Cаме так

                До певної міри Ви маєте правду. Щодо нерозуміння (деякими) нацдемами/співчуваючими бізнесменами "базисів ситуації". :) Навіть з власного досвіду - коли мені, де-факто, на "голих понтах" вдалося отримати ліцензію на FM мовлення (ото були часи :) ), але потрібні були кошти на її оплату + на старт-ап, я оббігав чи не всіх нац-демів, починаючи з "локальних у владі" і закінчуючи небогою Славою Стецько. "Нам це непотрібно" була відповідь. Політикам непотрібно, виявляється, мати "прихильний засіб інформації".
                Плюс вже за 3 роки радіо би себе окупило, а за 5-7 можна було вже "реальні бабки заколачівать" (або, принаймі, з ліхвою покрити інвестиції).

                Але "6 соток" до цього має мінімальне відношення. Кажу судячи з власного досвіду. Та досвіду дууууже широкого околу (мого віку, плюс-мінус), в якому бізнесом, практично, пробували займатися всі. З ближчого околу "найбільші бізнесмени" - один має "середню" для Львова фірму з торгівлі ком'ютерами та навіть певними IT рішеннями (і то, фактично, отримав її "у спадок" від решти власників, які всі поступно виїхали із Львова), один "шпекулянт", як він каже, "висить" на кількох великих фірмах (постачає їм) і ще один, "найбільший" (бо в Києві на Лєксусі їздит :) ), клепає сувенірну продукцію.

                Як Ви розумієте - це не той рівень, де можна "рєшать вапроси". Бо "вапроси рєшалі" або бандити типу Ахмєтова, або комсюки типу Пінчука-Тимошенко, або "цеховики" типу Бакая чи Коломойського.

                Крім того, майже вся експортно орієнтована промисловість знаходилася в тих регіонах, де нац-деми не мали жодної влади.

                Отаке от.

                P.S. З "далекого округу" знайомих "найкрутіше стали" хлопці, які Фокстрот колись закладали. Але це швидше виняток, який підтерджує загальне правило.
          • 2008.11.20 | GreyWraith

            Re: Хто не ризикує - той не п"є шампанське (хоча їсть бульбу)

            Pavlo пише:
            >Жодної схеми як вижити.
            Так вижили ж.

            >Варто було спробувати, ресурс для того існував. Може тепер мали б іншу >"еліту".
            Який механізм?

            >А багатьом не допомогли. Скорочення населення на 10% - це об"ективний >факт, безпосередній наслідок кризи 90-их.
            Співаємо в комуністичному хорі про "Голодомор 90-их"? :) Скорочення населення спричинила не висока смертність, а зменшення народжуваності, - тільки і всього...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.11.20 | Pavlo

              Re: Хто не ризикує - той не п"є шампанське (хоча їсть бульбу)

              GreyWraith пише:
              > Pavlo пише:
              > >Жодної схеми як вижити.
              > Так вижили ж.

              Вижили, але відстали від країн-сусідів на десятиріччя.

              > >Варто було спробувати, ресурс для того існував. Може тепер мали б іншу >"еліту".
              > Який механізм?

              Напевно, треба було українцям пертися у бізнес, замість того, щоб окопуватись на 6-ти сотках. Когось би відстрелили, багато би прогоріли, але хтось би й виліз.
              Але хтось мав сказати українцям: забейте на ці 6-соток, киньте займатися дурньою, ідіть в бізнес, торгуйте, хапайте всіма правдами і неправдами майстерні-магазини-заводи-пароходи, бо це правильно, бо це треба для національного відродження.
              Націю ж бо творить буржуазія, а вона в 90-ті була геть неукраїнською по духу.

              > >А багатьом не допомогли. Скорочення населення на 10% - це об"ективний >факт, безпосередній наслідок кризи 90-их.
              > Співаємо в комуністичному хорі про "Голодомор 90-их"? :) Скорочення населення спричинила не висока смертність, а зменшення народжуваності, - тільки і всього...

              До чого тут Голодомор ? Голодомор то був геноцид над вже придушеною нацією, позбавленої керманичей та інтелігенції. А в 90-і було масове самоусунення українців від участі у ринковому дерібані.

              P.S. Можливо, що травма, нанесена Голодомором в далеких 30-их, підсвідомо спонукала вже урбанізованих українців чіплятися за землю як гарантію від голоду. Можливо, але тим не менше, це була помилка.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.11.21 | Jaderko

                Павло -- супер! І я ж про це тут пишу!

                > Напевно, треба було українцям пертися у бізнес, замість того, щоб окопуватись на 6-ти сотках. Когось би відстрелили, багато би прогоріли, але хтось би й виліз.
                Згоден! Бізнес не бізнес, це вже деталі, але порсатися в 6-ти сотках було абсолютним тупиком. Треба було там примусити порсатися когось іншого. Але тоді нацдеми занадто дешевенько просрали усе.

                > Але хтось мав сказати українцям: забейте на ці 6-соток, киньте займатися дурньою, ідіть в бізнес, торгуйте, хапайте всіма правдами і неправдами майстерні-магазини-заводи-пароходи, бо це правильно, бо це треба для національного відродження.
                Боже, як приємно побачити свої думки, викладені іншою людиною!

                > Націю ж бо творить буржуазія, а вона в 90-ті була геть неукраїнською по духу.
                Не тільки буржуазія, але без буржуазії нічого не буде. Це аксіома.

                І тепер маємо зробити висновки для теперішньої кризи. Ми маємо цинічно за цю кризу відібрати господарку у євреїв та москалів. Наприклад зараз, аби гавкати на НБУ треба б було цинічно опанувати чорний ринок обміну валют. Хоча б тут в Києві! Всі чорні долари мають працювати на Українську Ідею. Усі мають цинічно підтримувати один одного. Депутати мають відмазувати конкретних мінял від ментів. Бойові українські організації мають захищати тих же мінял від бандитів, а подекуди і розчищати силою ринок від небажаних конкурентів.

                Чорний ринок обміну валют має бути українським!
  • 2008.11.20 | GreyWraith

    Об'єктивно ці 6 соток - останній рубіж

    Звісно, погано, коли доходиш до нього. Але доки він є - виживемо. Біда 75 років тому сталося саме тому, що ці 6 соток просто забрали...

    Pavlo пише:
    >Курва, цими клятими "6-ма сотками" в 90-ті задурили український народ >(чи він сам задурився), повернули у натуральне господарство, >феодальну минувшину.
    Оборок із цих 6 соток брали? :) Чи мали відробляти панщину - як міських мешканців за совка ганяли "в колгосп"?

    Ці самі 6 соток - просто основа і гарантія. Саме тому, що вони були, 90-і були куди кращими, ніж 30-і та 40-і...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.20 | Pavlo

      Ложна ціль.

      GreyWraith пише:
      > Звісно, погано, коли доходиш до нього. Але доки він є - виживемо. Біда 75 років тому сталося саме тому, що ці 6 соток просто забрали...
      > Ці самі 6 соток - просто основа і гарантія. Саме тому, що вони були, 90-і були куди кращими, ніж 30-і та 40-і...

      Треба визнати, що це була помилка. 6-соток абсолютно не гарантували виживання української нації.

      > Pavlo пише:
      > >Курва, цими клятими "6-ма сотками" в 90-ті задурили український народ >(чи він сам задурився), повернули у натуральне господарство, >феодальну минувшину.
      > Оборок із цих 6 соток брали? :) Чи мали відробляти панщину - як міських мешканців за совка ганяли "в колгосп"?

      Людей переконали, що всі їх біди від того, що їх позбавили землі, що з підсобного господарства неспеціаліст без агротехники зможе прожити і прогодувати власну родину і т.д. (дивіться Ваші слова вище).
      Це були ложні цілі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.11.20 | Адвокат ...

    Тав. Хвєльдман,-- ґалава! Єму палєць в рот,-- нє кладі!

    Дивно, що він не згадав про Кушнарь-ова... що смоктав усі соки з "Барабашки", коли "нинє здравствующій народний дєпутан",-- "пєрєбівался з 6-ті соток"...
  • 2008.11.20 | Panzernik

    Коли Фельдман сплатить податок на нерухомість

    У цього красеня 100 гектарів в центрі Харківа, фермер, мать за ногу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.21 | Iryna_

      для мене 6 соток були стимулом шукати якісь халтури

      щоб там не копатись

      бо неефективність заняття була зрозуміла
      а було легше щось заробити (навіть коли не платили зарплату по півроку) і сказати батькам - ось гроші, відчепіться від мене з дачею

      ******
      а зараз схоже настає новий сезон спасіння народу на 6 сотках
      бо дорога в бізнес для людей з вулиці (особливо нових безробітних) практично закрита
  • 2008.11.21 | velotrek

    Re: Фельдман розказав, як він пережив кризу 90-их:

    Ага, можно подумать что Фельдманы возделывали землю, да в жизни не поверю, что бы евреи ковырялись на огороде, это только славяне способны к земледелию, а жиды всегда жили на махинациях и спекуляциях.
  • 2008.11.21 | Pavlo

    Трохи пояснень. "6-соток" то лише культурний маркер.

    Трохи пояснень. "6-соток" то лише культурний маркер, який визначає належність до тої чи іншою культури.
    Дуже спрощено, у 80-90ті в Україні існували дві несумісні культури: блатна і "нормальна", яку можна вважати умовно "українською" .
    Блатна культура була сформована дворовою етикою, радянською армією, зворотнім боком комуняцкого двоємислія, оспівана Шефутинським-Висоцьким-Розенбаумом. За ідеал вона мала воровські понятія, хоча більшість її носіїв ніколи не сиділи в тюрмі. Цими носіями могли бути як взірцеві комсюкі, так і міські фулігани-люмпени, фарцовщики і цеховіки. Людей блатної культури об"єднувала зневага до закону, зневага до "лохів" і т.п. набір блатних поняток.
    Ця культура виявилась найбільш підготовленою до ринкових реформ, вона мала фактичну монополію на весь бізнес в 90-их, витісняючи з нього рештки червоних директорів - реліктів зогнилої комуняцкою культури.
    Блатна культура була (і є) абсолютно несумісною з українською культурою. В "блатняку" було місце для кавказців ("хачікі"), був "єврейський" сектор (Одеса-Брайтон-"оц-тоц-пєревртоц"), а от людині української культури в ньому місця не було, вона мусила обов"зково прийняти мову і культуру "блатняка і попси".

    Що тоді, що зараз блатні та приблатньоні становили меншість громадян України, більшість була тими, кого блатні називали "лохами", а ми будемо вважати просто нормальними людьми зі звичайними цінностями (хоч і задурені комуняками). Коли я пишу "українці", я маю на увазі цих "нормальних людей", хоч вони могли бути в житті російськомовними. Оцих людей української культури хибно з"орієнтували "на село", результатом чого став непропорційно малий відсоток "нормальних людей" в бізнесі, як наслідок - продовження тотальної русифікації в незалежній Україні (!).
    "Нормальні люди" почали приходити в бізнес тільки з кінця 90-их, і (НМД) саме тому Майдан стався 2004 року, коли у нації з"явився певний базис. Тобто, на "копання бульби" ми втратили 10 років - саме на стільки ми відстаємо від наших сусідів.

    Так от, "6-соток" є певним маркером - людина блатної культури зневажає землю і ніколи не буде в ній порсатись. На відміну від...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.21 | Shooter

      "6-соток" то лише культурний маркер - погоджуюся

      Так між іншим - Ви Gangs of New-York дивилися? ;)

      А з рештою згоден. Лише з одним не згоден: 9/10 "нормальнх людей" не здатні протистояти бандиту з ножем, нажаль.

      Але то таке - "хвороби росту". Всі капкраїни черех них пройшли. Пройдемо і ми (надіюся :) ).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.21 | Pavlo

        Re:9/10 "нормальнх людей" не здатні протистояти бандиту з ножем

        Shooter пише:
        > Так між іншим - Ви Gangs of New-York дивилися? ;)
        Нєа.
        > А з рештою згоден. Лише з одним не згоден: 9/10 "нормальнх людей" не здатні протистояти бандиту з ножем, нажаль.

        Рівно чотири роки тому. ... Другий тур, коло 11-вечора я з товаришем здав протоколи з мокрими печатками. Дільниця у словацькому селі Сторожниця, результат чудовий. Вдень були повідомлення, що бандюки вщент розтрощили дільницю у сусідньому селі Минай. Були напоготові, але в нас все минулося.
        Релаксуємо в штабі, робити більше нічого, в кишені квитки на літак на 4-00 рана, взятий за два тижні до часу Х.
        Забігає один старий рухівець, трохи піддатий, кричить, що купа бандитів стоїть коло дільниці в центрі міста, за два квартали від штабу. Зриваємося всім загалом. Справді, під школою, в темному провулку, бандою клубиться чоловік 20-30 з банди Чалого. Нас було я з товаришем, двоє старих рухівцев (включно з піддатим) і парочку студентів. Бандюки починають під"йобувати "виборців", товариш висловлюється, що для паритету нам би не завадила парочка автоматників.
        Тут я згадую, що мій магазин, який поруч з тією школою, під охороною ВДСО. Відкриваю магазин, дзвоню на пульт, але прошу охорону. Диспетчерка каже, що вони на спрацюванні, але до мене заїдуть. Через дві хвилини я вже пояснював хлопцям бойову задачу. Виявилось, що я їх зняв саме з цього спрацювання. Потім підтянувся ще один загін в броніках, і бандюки відступили (через декілька днів їх пов"язали на стадіоні Авангард). :)


        > Але то таке - "хвороби росту". Всі капкраїни черех них пройшли. Пройдемо і ми (надіюся :) ).
        Угу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".