МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перший пам'ятник жертвам Голодомору в Полтаві

11/22/2008 | did
Місто Полтава є заповідником сталінсько-берієвських символів комунізму З першого по сьоме листопада вдень і в ночі по наказу мера м. Полтави Андрія Матковського наряд міліції охороняв пам'ятник терористові №1 20 століття та кату УКРАЇНИ В.І.Леніну від того щоб його не вимазали фарбою чи не зробили якийсь антирадянський напис.Тому десятки заяв в міськраді м. Полтави, написаних тими хто пережив голодомор, з вимогою про встановлення пам'ятника жертвам ГОЛОДОМОРУ залишились без відповіді. Тому громадськість без влади провела тридцять три хвилини пам'яті по жертвам голодомору, починаючи з червня місяця 2008 року, тоб-то кожну суботу, по вулиці Жовтневій, 27, біля колишнього магазину "Торксін" проводилась акція. І ось 22 листопада 2008 року на розі вулиць Шолом-Алейхіма і Коваля в Калиновому гаї, який також був посаджений в пам'ять жертв голодомору, встановили вісім хрестів, які символізують українську сім'ю. яка загинула в голодомор. Це хрест - дідові, це хрест - бабі, це хрест - сину, це хрест - невістці та їхнім чотирьом онукам та дітям. Вічна пам'ять жертвам ГОЛОДОМОРУ. Все зробим, щоб рік вшанування жертв голодомору не виявився коротким. Відновлюєм свою історичну пам'ять і розширюємо український життєвий простір.

Відповіді

  • 2008.11.22 | simsimopen

    Re: Перший пам'ятник жертвам Голодомору в Полтаві

    Усвідомлення, глибоке усвідомлення Голодомору допоможе розбудити, нарешті, самоусвідомлення українця. Через відчуття потреби помсти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.22 | Володимир I

      Re: Перший пам'ятник жертвам Голодомору в Полтаві

      Саме так: помсти. Інакше ми не люди.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.22 | Panzernik

        А чого лізли в Московию. Що, найшли православних братів.

        Нема кому мститись, крім власної дурної голови.

        А пам`ятати цей жах належить вічно.

        До речі, чому ми не повертаем на Україну українські села що розкидані по всьому Сибіру, Алтаю, та іншим хащам.

        Чого ми чекаем. Щоб людожери їх там живцем сожрали.

        Це ж нам треба по новій заселяти Чернигівську губернію що не винесла щастя побудови Православної та Радянської імперій та вся вимерла.

        Та й Донбасс що вимре в найближчі 20 років також треба заселяти по новій.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.11.23 | Panzernik

          Так розчавте бульдозером могилу Грушевського. До речі, де вона

    • 2008.11.23 | Мірко

      Усвідомлення Голодомору допоможе розбудити, нарешті самоусвідомл

      simsimopen пише:
      > Усвідомлення, глибоке усвідомлення Голодомору допоможе розбудити, нарешті самоусвідомлення українця. Через відчуття потреби помсти.<

      Коли нема правосуддя - справедливою лише помста.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.23 | Олександр Данченко

        Re: Усвідомлення Голодомору допоможе розбудити, нарешті самоусвідомл

        Схиляємо голови в скорботі над пам'яттю мільйонів невинно убієнних українців. Пригнічує зневажливе ставлення міської влади до Голодомору 1932-1933 рр. Пригнічує й інше: чому уряд Тимошенко при рекордному врожаї знищує сьогодні селян? Невже жид Верєвський (вибачте не єврей) - радник Прем'єр-міністра України, один з найбільших в Україні власників елеваторів та йому подібні ближчі пані Тимошенко, ніж Український народ.
        Вважаю, що держава має ресурс щоб викупити в селян по нормальній ціні зерно (а не давати Україну на відкуп зернотрейдерам) та мати з цього зиск на міжнародному ринку зерна. Тим паче, що світ охопила продовольча криза. Хто зупинить новітній геноцид Українського народу?
        Без минулого немає сьогодення, але сьогодення нагадує минуле!
  • 2008.11.23 | velotrek

    Re: Перший пам'ятник жертвам Голодомору в Полтаві

    В двадцатом веке Украина понесла непоправимые потери — от искусственного голода погибли миллионы ее сыновей и дочерей. Большинство из них не имеют даже могилы, и про это нужно помнить.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".