МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вава здувається? (л)

11/25/2008 | GreyWraith
http://korrespondent.net/ukraine/politics/658650

І кому потрібен такий безвідповідальний Литвин, від якого нічого не залежить? :) Не хочеш відповідати за ситуацію в країні? - тобі не місце у парламенті, тому здавай мандати своєї паскудної фракції і пшол вон...

Доля слухняних веде, а неслухняних тягне. Ще в 2005 році треба було Ющенку вольовим рішенням розганяти цю вже тоді зігнилу впень установу, безвідповідального Ваву судити за Гонгадзе і формувати новий, правильний парламент із новими людьми. Але краще вже пізно, ніж ніколи...

Відповіді

  • 2008.11.25 | Николай Чернигов

    Неа. Он "утром мажет бутерброд".

    Впрочем, самым простым, порядочным и близким к народу всегда был, есть и будет лидер одноименного блока, председатель, как и положено, Народной партии Владимир Литвин. Он не ограничивается ежедневным выкрикиванием в парламенте стандартных фраз-паразитов типа «Люди, опомнитесь, что ж мы делаем?! Давайте хоть на минутку подумаем о простом народе!». Владимир Литвин ходит по магазинам, считает сдачу, сопоставляет ее с пенсией простых работяг и ужасается. Вот, в частности, что говорит народный любимец в свежем интервью, вывешенном на сайте Блока Л.: «Я недавно, имея разговор с Президентом Украины, привел ему такой пример: я заехал в магазин, купил там зубную пасту, пену для бритья и лезвия для бритья и заплатил 367 гривень. Я удивился, как выросли цены. Я привел этот пример Президенту и спросил, может ли человек, который получает пенсию 700 гривень, приобрести себе эти товары первой необходимости? Это я к тому, что все эти разговоры, что жить стало лучше, жить стало веселее, это от лукавого».

    http://obkom.net.ua/articles/2008-11/25.1346.shtml
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.26 | GreyWraith

      Озадачили Ви мене...

      Николай Чернигов пише:
      >...я заехал в магазин, купил там зубную пасту, пену для бритья и
      >лезвия для бритья и заплатил 367 гривень. Я удивился, как выросли
      >цены.
      От тепер я сиджу і думаю, де ж в Києві такі чудесні магазини із такими захмарними цінами? Ні, я розумію, що свиня калюжу знайде, але все одно цікаво... Якби справа йшла про базар, то можна було б припустити, що продавець, пізнавши із телевізора Вавине рило, виставив VIP-ціну, але ж у магазині такої практики ніби нема. :) А, може, Вава - ігроман із хронічною амнезією? ;) Або послав до магазину свого камергера, а той приніс от такий феєричний рахунок, що навіть Вава запідозрив, що тут щось не те?

      Тепер стає зрозумілим плач на неможливість простому депутату прожити на тисячу гривень в день. Звісно, що це важко, якщо з таким розмахом і шаленством гроші тринькати. :) Я вважаю, що цим суб'єктам треба суттєво зменшити утримання - не стільки для економії державних коштів, скільки для поправки їхнього психічного здоров'я...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.26 | BIO

        Озадачили...

        Купую кризову VIP-щотину по собівартості
    • 2008.11.26 | Kohoutek

      Я понял!

      Николай Чернигов пише:
      > Владимир Литвин ходит по магазинам, считает сдачу, сопоставляет ее с пенсией простых работяг и ужасается. Вот, в частности, что говорит народный любимец в свежем интервью, вывешенном на сайте Блока Л.: «Я недавно, имея разговор с Президентом Украины, привел ему такой пример: я заехал в магазин, купил там зубную пасту, пену для бритья и лезвия для бритья и заплатил 367 гривень. Я удивился, как выросли цены. Я привел этот пример Президенту и спросил, может ли человек, который получает пенсию 700 гривень, приобрести себе эти товары первой необходимости? Это я к тому, что все эти разговоры, что жить стало лучше, жить стало веселее, это от лукавого».

      Долго думал, как это возможно. Ну не можем же мы поверить, чтобы такой уважаемый политик, который так нужен Украине, просто нёс откровенную пургу, правда? И понял-таки! Литвин ведь не говорит, что этот магазин расположен в Украине! Наверное, он зашёл в какой-нибудь лондонский или нью-йоркский "Хэрродс" и расплатился мультивалютной карточкой, с кторой, как он потом выяснил, списали эквивалент 367 грн. Всё просто и логично :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.26 | Kohoutek

        Мне подсказали

        И в Киеве есть магазины с такими ценами. Например, бутик "Диора". Там пена для бритья может и 600 грн. стоить. Да, тяжёлые времена наступают для нардепуков...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.11.26 | Микола Гудкович

          А що, хтось уявляє собі Литвина в «Космо» чи «ДЦ»?


          Це ж зіткнення двох світів, матерія та антиматерія разом, і — ба-бах!

          Так само він міг би дивуватися своєму рахункові з «Ліпского особняка»… і той же рахунок міг би вбити того самого пенсіонера.
        • 2008.11.26 | GreyWraith

          Re: Мне подсказали

          Kohoutek пише:
          >Например, бутик "Диора". Там пена для бритья может и 600 грн. стоить.
          А я вже думав, що славні анекдоти про краватку, яку позорніє лохі по $2000 купують в той час, коли через дорогу її за $3000 продають, вже стали історією. :)

          >Да, тяжёлые времена наступают для нардепуков...
          Важкі часи, але не для цих... :(

          "- Тату, тату! Ти чув, що горілка подорожчала? Виходить, що тепер ти менше питимеш?
          - Ні, тепер ви будете менше їсти".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".