Невже справді "велика трійка" вмирає?
11/28/2008 | GreyWraith
Он на днях Конгрес відмовив "GM", "Ford" і "Chrysler" в урядовій підтримці в $25G. Керівництво цих концернів так і не змогло надати конкретного бізнес-плану санації, а з емоційного боку американців дуже зачепило, що керівництво прилетіло до Вашінгтона просити гроші на розкішних приватних літаках. Он тамтешні журналісти порахували, що політ президента "GM" обійшовся корпорації раз в 70 дорожче, ніж придбання квитка у бізнес-класі... Ну і були зроблені належні висновки щодо долі тих народних мільярдів.
P.S. А я думав, що настільки феєричні недоумки тільки у нас водяться...
P.S. А я думав, що настільки феєричні недоумки тільки у нас водяться...
Відповіді
2008.11.28 | miner
Re: тіки б і сліз
Здихання «великої трійки» замало. Ще багато хто на нещасній планетці випускає морально застарілі та екологічно злочинні бляшанки на колесах, розраховані на те, щоби бути викинутими якнайскоріше, бо щороку ж новий модельний рЯД того-таки лайна родом з ХІХ століття, причісаного лайнодизайнерами до гламурної блискучості…2008.11.28 | Shooter
ух який Ви злий :)
На заміну американському лайну прийде лайно японське та корейське - всього ж.Чи Ви думаєте, що гамериканці на фіри пересядуть?
2008.11.28 | miner
Re: це я ще доообрий
надспоживання не може тривати довго. І краще, щоби цей поведінковий стандарт почав накриватися рядном раніше. І бажано, щоби внаслідку бодай частина людства не втратила життя, культуру і корисні знання.Хоча звичка їздити на великій бляшанці з потужним двигуном — значно більша цінність за життя майбутніх поколінь. Чого, зрештою, можна чекати від людей, вихованих на вірі в скорий кінець світу?
2008.11.28 | Shooter
Re: це я ще доообрий
miner пише:> надспоживання не може тривати довго.
та немає, в принципі, ніякого "масового" надспоживання (крім дууууже малого відсотку людей). Є просто, якщо хочете, ефективні технології та ефективна організація праці.
> Хоча звичка їздити на великій бляшанці з потужним двигуном —
Зате за ціну київської квартири можна собі 3-5 цілком пристойних будиночків купити.
2008.11.28 | miner
надспоживання якраз є, причому не лише в США
Якщо людина міняє (насправді, не необхідний взагалі) автомобіль щокількароків — це надспоживання, хіба ні? І якби це стосувалося лише ыхтымыбыльчиків, а стосується всього, і не лише речей. Наприклад, молода київська журналістко плачеться про свої втрати через кризу — мінус (насправді, не необхідний взагалі) новий рік в Празі, мінус (насправді, не необхідні взагалі)курси стріп-дансу, етц — пакаван насправді не необхідного взагалі.Чи пан не в курсі, що людство споживає більше ресурсів, ніж продукує Земля? Чи виживання — насправді не необхідне взагалі?
2008.11.28 | Shooter
Все від метра залежить
miner пише:> Якщо людина міняє (насправді, не необхідний взагалі) автомобіль щокількароків — це надспоживання, хіба ні?
Ні, це підтримка економіки "рубльом" так би мовити
Та й не міняє загал автомобіль "щокілька років". Думаю, мінімум років 7 возяться в середньому.
> І якби це стосувалося лише ыхтымыбыльчиків, а стосується всього, і не лише речей. Наприклад, молода київська журналістко плачеться про свої втрати через кризу — мінус (насправді, не необхідний взагалі) новий рік в Празі,
звісно. Подорожувати - це буржуазниє ізлішєства. Тре назад, в СССР - там ніякого подібного надспоживання не було.
> Чи пан не в курсі, що людство споживає більше ресурсів, ніж продукує Земля?
Згідно з банальним законом збереження, пан в це не вірить (ресурсів "не із Землі" людство ще бере обмаль). Більше того, пан вірить що прогрес, базований на споживанні якщо в осадку, таки не спинити.
> Чи виживання — насправді не необхідне взагалі?
Потрібно жити, не виживати
Хоча я й погоджуюся з Вами, що споживання має бути, де можна, економніше - але ринок і це вже регулює.
2008.11.28 | media
Бачите, феєричні недоумки
водяться навіть у Благословенних Штатах, Де Все Ідеально.Дивує наївна віра "демократів"-"лібералів" у те що в Штатах "всі кредити були забезпечені доходами" і тому подібні стереотипи.
Звісно, там корупція і дєрібан не в таких масштабах, як у нас. Але ідеалізувати ту систему теж не варто. Тим більше, що зараз в кризі перебуває саме система.
2008.11.28 | Sean
Бачимо, феєричні недоумки
водяться усюди. Просто подекуди їхня кількість і щільність є більшою, зокрема і передусім - на державних посадах.media пише:
> водяться навіть у Благословенних Штатах,
Не більш Благословенні, ніж всі інші країни. Працюють добре.
> Де Все Ідеально.
Ні, не все ідеально.
> Дивує наївна віра "демократів"-"лібералів" у те що в Штатах "всі кредити були забезпечені доходами" і тому подібні стереотипи.
Ніде, думаю, абсолютно всі кредити не забезпечені доходами
> Звісно, там корупція і дєрібан не в таких масштабах, як у нас.
Так отож
> Але ідеалізувати ту систему теж не варто.
Ідеального нічого взагалі не буває.
> Тим більше, що зараз в кризі перебуває саме система.
Та система вже переживала кризи, переживе і цю і нас з Вами теж переживе. Бо то - система, процедурний механізм. А у нас - Ви знаєте що.
2008.11.28 | media
Re: Бачимо, феєричні недоумки
> > Тим більше, що зараз в кризі перебуває саме система.> Та система вже переживала кризи, переживе і цю і нас з Вами теж переживе. Бо то - система, процедурний механізм. А у нас - Ви знаєте що.
Переживає кризу механізм необмеженого збагачення і споживання в умовах обмежених ресурсів. Виявляється, що "рости" безкінечно не можна.
А Україну ця криза, якби була адекватною була політика влади, і не зачепила б. В нас ще рости є ого-го куди.
2008.11.28 | GreyWraith
Ну, у "великої трійки" серйозні болячки були давно...
... ще задовго до теперішньої кризи. І теперішнє їхнє керівництво виявилося нездатним реагувати на численні попередження і рекомендації...media пише:
> водяться навіть у Благословенних Штатах, Де Все Ідеально.
США за фактом виявилися більш благословенними, ніж Україна, бо там виявилися розумні люди у тому ж Конгресі, що не піддалися обробці з боку цих же концернів на тему підтримки штанів вітчизняного виробника за рахунок платників податків, а не побоялися прийняти розумне і дальновидне рішення.
Характерно, що проблеми у зв'язку із крахом "великої трійки" таки справді будуть, і то немалі. Але ж щось робити все одно треба... А що буде із виробництвом? Я думаю, що європейський "Форд" піде у автонономне плавання і збереже славне ім'я; до "Опеля" вже почав "Фольксваген" прицінюватися; корейський "Шевроле" теж не пропаде; за марку "Джип" ще й битися будуть; що станеться із "СААБ"ом, не знаю; а решти, чесно кажучи, і не дуже шкода...
Хлопці справді самі винні...
2008.11.28 | GreyWraith
До теми (л)
http://automania.ru/news/theme/0024653/#rtDAzR1IuWЯ ще інші знаю:
DODGE - Dead On Delivery, Go Easy.
PONTIAC - Poor Old Nigger Thinks It's A Cadillac.
FIAT - First Italian Attempt to Transportation.
2008.11.28 | Мартинюк
До речі ФІАТи - дуже хороші авто
Вже другого маю. Дешеві, надійні, легко ремонтуються."Панда" якій вже скоро буде 20 років, на трасі бере 3,75 літра бензину на 100 км . В мотор системи "FIRE" ніхто ще не заглядав з тих пір як його в Турині зібрали роботи.
І до речі ФІАТИ робилися в Італії вже тоді коли Генрі Форд лише вчився у каретного майстра колеса до тачки прикручувати.
Ламборджіні, Феррарі, Мазератті та Альфа-Ромео - це лишень різні інкарнації отого ж самого ФІАТа .
Автор найкрутіших світових атодизийнів до сих пір демонстративно їздить на такому ж самому старому ФІАТі "Панда", дизайн якого він вважає своїм першим і неперевершеним успіхом .
2008.11.28 | GreyWraith
Не так давно ФІАТівська якість і дизайн реально кульгали
Вони теж стояли на межі банкруства. Але розробили реально хороші машини, підтягнули якість і при тому залишили ціни нормальними. І зараз вибралися зі своєї кризи. Тепер у зв'язку із світовою кризою планують розроблені для країн "третього світу" дешеві моделі автомобілів продавати і в Західній Європі, а не тільки у Східній...Не знаю, чи допомагав ФІАТу вибиратися із кризи італійський уряд, зокрема фінансовими вливаннями без санаційної програми...
2008.11.28 | Ratibor
загибается ваша USAния....
2008.11.28 | media
Воно то може й загибається, але під своїми уламками
цілком може поховати й Русь-матушку.Так що не радійте дуже сильно
2008.11.28 | GreyWraith
З якого це дива?
Якраз такі кроки свідчать про ефективність як ринку, так і американського керівництва. Навіщо підтримувати неефективне?Після кожної економічної кризи США стають і багатшими, і сильнішими. А от Росія розвалюється. Та й далі керувати зовнішньою політикою США будуть люди, що вже мають досвід зливання в унітаз і Мілошевича і химери "Великої Сербії"...
2008.11.28 | Shooter
Хе-хе :)) Голубе, поки USA загнеться, ...
...Росія раз 20 загнеться.Такщо не нервуйся так
2008.11.28 | GreyWraith
Із обговорення (/)
Вчера в новостях показывали отрывок с заседания этой комиссии конгресса.Сидели там в зале топ менегеры GM
Председатель обращается к ним - дословно:
<Председатель> - Кто прилетел на это заседание коммерческим рейсом поднимите руки?
<Зал> - Молчание
<Председатель> - Никто не поднял руки, прошу занести в протокол.
<Председатель> - Кто собирается продать свои самолет и начать пользоваться коммерческими рейсами для бизнес поездок поднимите руки?
<Председатель> - Никто не поднял руки, прошу занести в протокол.
<Председатель> - Так вот когда вы начнете сокращать свои расходы будем говорить про поддержку из денег налогоплательщика