МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко призналась в грабеже украинских граждан

12/09/2008 | maliona
Обнародованные на сайте Министерства труда и социальной политики данные о фактическом размере прожиточного минимума 27 ноября 2008 года свидетельствуют о том, что правительство Тимошенко сознательно обворовывало украинских граждан. Об этом сообщил сегодня журналистам народный депутат Украины, член парламентской фракции Партии регионов Михаил Папиев.

Несмотря на неоднократные обращения Партии регионов, Кабинет Министров Украины, желая избежать ответственности за провал в социальной политике, систематически шел на нарушение законодательства и на протяжении года не обнародовал информацию о реальном размере прожиточного минимума и негативном влиянии галопирующей инфляции, - отметил народный депутат. - Например, обнародованная фактическая величина прожиточного минимума за октябрь для работающих граждан составляла 762 гривны, что на 93 грн. больше действующего прожиточного минимума, а для неработающих граждан фактический размер за октябрь составлял 569 гривен, что на 71 гривну больше размера прожиточного минимума, установленного законом о госбюджете на 2008 год. В связи с этим, пенсионеры ежемесячно недополучали по 90-120 гривен, а работники бюджетной сферы по 250-300 гривен. Это же сознательное обворовывание рядовых граждан!

Папиев считает, что в действиях должностных лиц Минтруда содержатся признаки состава преступления, и называет эти факты вопиющими.

Только мое обращение в Генеральную прокуратуру, с просьбой принять меры прокурорского реагирования в отношении должностных лиц Минтруда подействовало на правительство и люди узнали правду, - подчеркнул политик.

Пресс-служба
народного депутата Украины
Папиева М.Н.
255-49-03
maliona@rada.gov.ua

Відповіді

  • 2008.12.09 | GreyWraith

    Де окуляри?

    І передайте привіт фракції ПРУ загалом і цьому вилупку Папієву зокрема. Будь-який копняк ПРУшникам - завжди добре. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.10 | Тестер

      Re: Де окуляри?

      Опередив.Я не фан Юлі, але "пензію" отримую регулярно, навіть десь у серпні підняли на 140 грн. А Папієв то відоме СДПУШНе ЧМО
  • 2008.12.09 | Адвокат ...

    Ґєта, аткуда цихвірЬкі, таварішчь ПапієФФ?

    maliona пише:


    > Несмотря на неоднократные обращения Партии регионов, Кабинет Министров Украины, желая избежать ответственности за провал в социальной политике, систематически шел на нарушение законодательства и на протяжении года не обнародовал информацию о реальном размере прожиточного минимума и негативном влиянии галопирующей инфляции, - отметил народный депутат. - Например, обнародованная фактическая величина прожиточного минимума за октябрь для работающих граждан составляла 762 гривны, что на 93 грн. больше действующего прожиточного минимума, а для неработающих граждан фактический размер за октябрь составлял 569 гривен, что на 71 гривну больше размера прожиточного минимума, установленного законом о госбюджете на 2008 год. В связи с этим, пенсионеры ежемесячно недополучали по 90-120 гривен, а работники бюджетной сферы по 250-300 гривен. Это же сознательное обворовывание рядовых граждан!


    762 грн. та 569 грн.,-- це, буцім ті, те, що оприлюднив злочинний ур`яд бубліко-ґоловой.

    а 90-120 грівєн та 250-300 грівєн,-- це звідка?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.09 | DADDY

      Окулярів то немає-ось і недобачаєПаппієфф

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.12.09 | Адвокат ...

        Маєте рацію! Психольоґи свідчать, що брак зору, або слуху, або

        нюху, etc. призводить до бурхливого розвитку хвантазії.
  • 2008.12.09 | velotrek

    Re: Тимошенко призналась в грабеже украинских граждан

    І це лише один з прикладів. Складається враження, що уряд не контролює ситуацію в державі, бо чого тоді варті нещодавні запевнення прем’єр-міністра Тимошенко про відсутність заборгованості за газ, коли насправді ми довідуємося що України заборгувала Росії понад 2 мільярди доларів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.10 | GreyWraith

      То Ви із регіональною сволотою заодно?

      Може, Ви є таким же зрадником України, як і той же Папієв?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.12.10 | Микола Гудкович

        Це просто постер. Не зважайте

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.12.10 | Адвокат ...

          Постер, чи не постер, а питання влучне!

          І дійсно, як це так стало сь, що борг у 2 з гаком мільярди долярів "ніпрасматрівлся вчєра, зато остро вознік сєґодня"? Я від такої ТЮльчиної "хазяйновитости",-- просто в шоці!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.12.10 | maliona

            Папієв закликає Тимошенко якнайшвидше подати у відставку

            Народний депутат України Михайло Папієв вважає, що у зв’язку з оголошенням про створення нової коаліції депутських фракцій новообраним головою Верховної Ради України Юлія Тимошенко має скласти повноваження прем’єр-міністра і подати у відставку на завтрашньому засіданні парламенту.

            За Конституцією лише парламентська коаліція висуває кандидатуру на посаду прем’єра і формує уряд. Коаліція, яка сформувала уряд Тимошенко, розпалася. Натомість виникла нова коаліція у складі БЮТ-НУНС-Блоку Литвина. Вона і повинна сформувати новий Кабінет міністрів у визначений основним законом країни час.

            Папієв закликав Юлію Тимошенко не гаяти час і якнайшвидше подати у відставку, щоби відкрити шлях до формування нового уряду, який повинен внести в парламент проект держбюджету-2009 та інші нагальні законопроекти.

            Прес-служба народного депутата України
            Папієва М.М.
            255-49-03
            8 067 399 95 17
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.12.10 | GreyWraith

              А я закликаю челядь дармоїда Папієва...

              ... у зв'язку із кризою зайнятися чимось потрібним для суспільства. Ну там сніг на вулицях розчищати...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.12.11 | maliona

                Правительство Тимошенко «кинуло» бюджетников

                Народный депутат Украины, член парламентской фракции Партии регионов Михаил Папиев считает, что в Украине не может быть две минимальные заработные платы с 1 декабря 2008 года: одна для бюджетников (545 грн.), другая – для всех остальных (605 грн.). Об этом он сообщил сегодня в интервью журналистам.

                По его словам, это прямое нарушение Кодекса законов о труде (КЗоТа), согласно которому «минимальная заработная плата – это законодательно установленный размер платы…, ниже которого не может осуществляться оплата за выполненную работником месячную или почасовую норму труда». Также, согласно КЗоТу, тарифная сетка может формироваться только на основе тарифной ставки работника первого разряда, что в обязательном порядке должно превышать законодательно установленный размер минимальной заработной платы. В противном случае, это уже не тарифная сетка.

                «Почему Кабмин «кинул» бюджетников объяснить совсем нетрудно, - отметил депутат. - В следующем году вместо того, что бы сокращать расходы жирных статей бюджета, на которых правительство наживается, они экономят на 3,5 млн. бюджетниках, тем самым сохраняя свои интересы в коррупционных схемах».

                «Непонятно только зачем Кабинет министров заявлял о том, что минималку повысили, если фактически у бюджетников зарплата останется на том же уровне», - резюмировал М.Папиев.

                Пресс-служба
                Народного депутата Украины
                Папиева М.Н.
                255-49-03
                8 067 399 95 17
              • 2008.12.11 | Мартинюк

                А мені здається Ви уникаєте розмови по темі.

                Папієв дармоїд і мерзотник не більший аніж більшість тих, хто керує зараз. Однак опозиційність дозволяє бути більш об"єктивним ( бо нема відповідальності за те що робить влада) . Тому цифри Папієва варто було би спростовувати не лайливими словами а якимись аргументами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".