Т. Чорновіл: "Гривню обвалило сало" (/)
12/28/2008 | samopal
На другому етапі з’їзду «Наша Україна» визначалася з ворогами. І хоча список ворогів був дуже куций, навіть Янукович в ньому не фігурував, але «Наша Україна» заблукала і у двох соснах.
Справа в тому, що голова партії Президент Віктор Ющенко і члени партії мали різне бачення, хто найгірший, найпідліший ворог.
Голова партії чітко сказав: ворог – Юлія Тимошенко.
Партія йому відповіла – Віктор Балога.
Віктор Ющенко промовчав. Партія погодилася, що Тимошенко теж погана дівчинка. На цій спільній платформі й були прийняті деякі рішення.
В рамках боротьби з ворогом Ющенка Юлією Тимошенко з Ради Партії були виключені всі, хто ввійшов в нову коаліції.
За них ніхто не заступився. «Вони продалися Тимошенко», - щиро засуджували бунтівних депутатів прості члени партії. Лише делегати трьох обласних організацій Кіровоградської, Миколаївської та Київської мали іншу думку, але вони з’їзд бойкотували.
«Наша Україна» заткнула рота Ющенку
В рамках боротьби з головним ворогом партійців - Віктором Балогою було здійснено цілий ряд заходів. По-перше, партія відмовилася вносити до порядку денного питання, щодо створення робочої групи з питань об’єднання національно-демократичних сил, що насправді передбачало майбутнє об’єднання з «Єдиним центром».
Перед з’їздом це питання довго мусувалося на політраді. Делегати зачекалися. В залі чулися незадоволені репліки: «Та чого вони з цим Балогою носяться».
Нарешті, коли політрада все-таки це питання погодила, воно було зірвано в залі засідань. Все відбулося просто і красиво.
Спочатку на трибуну виліз делегат з якоїсь кацапетівки і почав повчати Ющенка: «Ви самі говорили: «Хто наближується ближче до мене, той потім використовує це проти мене». Ющенко терпів. Делегати не перебивали. Бо розуміли про що йдеться. «НУ» не має жодних підстав об’єднуватися з будь-ким, - продовжив делегат, - Навіщо нам робоча група по об’єднаю, хто хоче самостійно може влитися в наші ряди. Пропоную відмінити цю пропозицію». Зал вибухнув – «Ставте на голосування».
Тут Президент наче царівна –лебідь змахнув рукою і всі затихли.
Віктор Андрійович взяв слово, щоб тихим батьківським повчанням переконати нерозумних делегатів. Але на свою біду почав Ющенко, як завжди з далеку: «Я солідарний з тією позицією, що була висловлена…» Ющенко вже збирався сказати – але. Але його «а» потонула в бурі овацій. «Ющенко з нами згоден, ставимо на голосування», - бурлило людське море.
Віктор Андрійович ледь не вдавився. Руки з мандатами зметнулися вгору так швидко, наче делегатів всю ніч тренували шукати паузи у повчаннях Президента. Петро Олійник, що вирішив рятувати ситуацію, ще не встиг добігти до трибуни, коли лічильна комісія вже закінчила підрахунок. Олійник намагався, щось сказати: «Шановні делегати…» «Геть з трибуни», - відповів йому народ.
Олійник пішов.
Ющенко голосував - «утримався». Образи його не було меж. Адже перед з’їздом він сім годин переконував голів обласних організацій об’єднатися з «ЄЦ», а вони…
Президент забирає у Балоги депутатство і облраду
Ющенка діставали Балогою весь з’їзд. В один момент здалося, що Віктор Андрійович, не витримає і зірветься. Це було, коли виступав голова закарпатської обласної організації «НУ» Станіслав Аржевітін. Ющенко на 90 градусів розвернувся на стільці й спрямував на Аржевітіна важкий, як грозова хмара погляд. Однак делегати наче не помітили незадоволення Віктора Андрійовича і проголосували за пропозицію Аржевітіна.
А пропозиція була наступна – відкликати депутатів Закарпатської обласної ради від «Нашої України». Підстави - підтримка сепаратизму русинів. «Також всі ці члени «Нашої України» перебувають в Партії Єдиний Центр», -заявив Аржевітін. Останній аргумент був бронебійним – зал загудів: «Голосувати».
Голосували всі. Чомусь голосував навіть Президент. Щоб зрозуміти проти кого він голосував, треба згадати, що всю цю компанію закарпатських відступників очолює рідний брат Віктора Балоги - голова закарпатської облради – Іван Балога.
Отже з Балогою з’їзд повоював на славу. Об’єднуватися з «Нашою Україною» «ЄЦу» було дозволено, лише шляхом індивідуального членства. Як це точно підмітила Лілія Григорович: «ЄЦ» оптом приймати не будемо, лише окремими тушками».
Чому делегати так тішилися? Чому питання «необ’єднання» для більшості було ключовим на з’їзді? Все дуже просто: у кого, що болить, той про те і говорить. У Ющенка болить «посада президента» і Тимошенко його конкурент – отже головний ворог. А у голів обласних-районих організацій відповідно болить посада голови і тут їм Тимошенко не ворог, тут конкурент Балога. Адже це Балога створив альтернативну партію і обласні-районні керівники «НУ» не безпідставно вважають, що під час об’єднання їх структури замінять структурами «ЄЦ», а на їх посади прийдуть інші люди.
Отож делегати «НУ» готові підтримати Президента у боротьбі хоч проти Тимошенко, чорта лисого чи духа святого, з однією умовою – жодного об’єднання з «ЄЦ». Це зрозумів Ющенко і не ризикнув зачепити святі почуття делегатів. А делегати відповідно підтримали свого лідера у всіх випадах проти Тимошенко, а їх було чимало…
Як Тимошенко рятувала рядового Губського від арешту
Фактично всю свою промову Ющенко присвятив темі: «Тимошенко абсолютне зло». Позаяк з’їзд був закритий Віктор Андрійович дав волю всім своїм образам.
Відповідно найбільшим досягненням «Нашої України» на думку Ющенка, стало не входження більшої частини народних депутатів від партії в нову коаліцію.
«Це було вірне рішення», - зауважив Віктор Андрійович.
Новосформовану коаліцію він назвав «віртуальною», такою що не має 226 голосів і закликав свою партію приступити до формування парламентської більшості, як альтернативи «віртуальній коаліції Тимошенко».
Що це за альтернативна більшість можна уявити. Вибір не великий: Партія Регіонів, ЄЦ, комуністи. Однак Ющенко вирішив не деталізувати, хто там в парламенті лишився непідібраним. Одночасно він звинуватив Тимошенко в тому, що в голосуваннях нової коаліції вона використовує голоси комуністів та окремих депутатів з Регіонів.
«Для нас є принциповим засвідчити, що такий курс не є курсом нашої політичної сили», - зауважив Президент.
Голосування за бюджет Ющенко назвав – «трагічним днем». «Це віртуальний бюджет віртуальної коаліції з яким країні не прожити і перший квартал». Президент звинуватив Юлію Тимошенко в нереальних макроекономічних показниках на догоду «популізму». Далі була розширена критика «злочинного популізму» Тимошенко, який проявися у виплатах заощаджень «Ощадбанку», підвищенні пенсій, обіцянок перевести армію на контрактну службу. «Не вміла готувати, вміла подавати», - пожартував Ющенко.
«Ми не підтримуємо політику популізму. Тому, ми повинні провести чистку наших депутатів, які піддалися цьому впливу», - зауважив Ющенко. Він також додав, що ті втратили «здоровий глузд». Делегати підтримали свого Президента аплодисментами.
Далі стало, ще цікавіше. Адже Віктор Ющенко виголосив думку, що гривня в Україні впала через сало. Президент мав на увазі погіршення торгівельного балансу, коли імпорт значно перевершив експорт, що призвело до дефіциту долара і обвалу гривні. «Ви уявляєте, лише імпорт сала за останній рік виріс на 1100%», - ілюстрував свою розповідь Ющенко.
Отже Стельмах до забавок з курсом не має жодного відношення, це все сало.
Далі Ющенко заявив, що Тимошенко налякала вкладників банку «Надра». Мовляв після її п’ятничної заяви про валютні махінації НБУ, з балансу «Надр» було виведено 3 млрд. 200 млн. грн. депозитів.
Окрема частина промови Президента була присвячена бютівському «земельному бандитизму». Президент розповів, як банди на чолі з «одним народним депутатом» захоплюють відділи земельних ресурсів, і штампують державні акти. Президент не називав прізвища, але тут без варіантів. Ющенко мав на увазі - Богдана Губського.
За словами Президента, 6 днів назад навіть народилася постанова генпрокуратури «на арешт цього народного депутата». Однак прожила вона не довго – 30 хвилин.
«Генпрокурору надійшов дзвінок від прем’єр - міністра: «Заховайте і нікому не показуйте». Бо інакше будуть чистки в генпрокуратурі до сьомого коліна», - розповів подробиці Президент.
Ющенко зауважив, що нажаль генпрокурор в Україні підконтрольний, бо той, хто володіє 226-голосами в парламенті постійно тримає над генпрокурором «дамоклів меч».
Наразі на думку Ющенка меч в руках Тимошенко. Так само, Президент дав зрозуміти, що їжакових рукавицях Юлії Володимирівни всі суди. Зокрема, Віктор Андрійович розповів делегатам історію, як депутат БЮТ Портнов домігся закриття кримінальної справи відомого судді-хабарника Зварича.
Справа судді не на жарт зацікавила Ющенка, особливо деталі. «Для мене, як для фінансиста у цій справі дивує, що хабарі вимірювалися мішками» - замріяно почав Ющенко.
Він зауважив, що у тій справі все ясно, бо писалося на плівку: хто скільки давав, і що суддя витворяв у своєму кабінеті з жінками. «Ми бачимо тяжкий робочий день українського судді», - пожартував Ющенко.
Однак президент, який згадав навіть інтимні сцени Зварича з працівницями суду, чому забув про свого представника в парламенті Петра Олійника, який також проходить по справі, як свідок хабара, а його кабінет, як місце дачі хабара. Хоча Петро Олійник особисто вперто не давав про себе забути – стрибаючи між залом та трибуною, але Президент так і не став пояснювати однопартійцям, чому його людина вляпалася в справу судді-хабарника.
Від «любих друзів» до баласту
Нарешті Президент, заявив, що у співпраці з Тимошенко існував «елемент його чоловічого приниження».
«Приниження» виглядало наступним чином. Під час президентської виборчої компанії Ющенка принижувало, що йому говорили виборці на Заході та Сході одне й теж саме : «Чому біля вас воровка - Тимошенко?».
«Але я кривого слова про Тимошенко не сказав», - поскаржився Ющенко.
А вона? А вона… відчувши слабинку потім Президента все просила: «Скажіть Василю Тимофійовичу ( керівник Верховного суду, «Обоз») закрити кримінальну справу по ЄЕСУ». «При кожній зустрічі, закрий кримінальну справу, закрий», - плакався делегатам Ющенко.
Після такого серйозного переліку гріхів Тимошенко президент звернувся до залу очистити партію від депутатів з «НУ», що пішли за Юлією Володимирівною.
«Скинемо цей баласт», - закликав Президент.
До речі, серед баласту колишній «любий друзь» Третьяков, у якого Ющенко жив-ховався під час помаранчевої революції, екс-прес-секретар Віктора Ющенко – Ірина Геращенко, що була з Ющенко всі буремні роки, що передували його президентству, Юрій Ключковський, що воював за президентство Ющенка у Верховному Суді, до речі, проти Степана Гавриша, який нині під крилом Президента в РНБО. Баласт це ще цілих 4 народних депутатів – Ольга Герасимюк, Микола Мартиненко, Єдуард Зейналов, Руслан Князевич.
«Після цього, ми вийдемо сильнішими», - заявив Ющенко. Однак це прозвучало не дуже весело.
Щоб додати оптимізму Віктор Андрійович зауважив, що у нього є дві хороші новини.
Хоча насправді вони були ні хороші не погані, і навіть зовсім не новини. Судіть самі перша новина – закінчується високосний рік, друга - скоро буде Новий Рік.
Ось повний список хороших новин від Президента.
До речі, наступний раз «Наша Україна» збереться невдовзі - 17 січня. «НУ» треба доробити деякі справи, зокрема обрати політраду. У політичного лідера «НУ» свої плани – йому треба проштовхнути об’єднання з «ЄЦ». Після сьогоднішнього з’їзду стало зрозуміло зробити це Ющенку буде не просто.
http://www.obozrevatel.com/news/2008/12/28/277115.htm
Справа в тому, що голова партії Президент Віктор Ющенко і члени партії мали різне бачення, хто найгірший, найпідліший ворог.
Голова партії чітко сказав: ворог – Юлія Тимошенко.
Партія йому відповіла – Віктор Балога.
Віктор Ющенко промовчав. Партія погодилася, що Тимошенко теж погана дівчинка. На цій спільній платформі й були прийняті деякі рішення.
В рамках боротьби з ворогом Ющенка Юлією Тимошенко з Ради Партії були виключені всі, хто ввійшов в нову коаліції.
За них ніхто не заступився. «Вони продалися Тимошенко», - щиро засуджували бунтівних депутатів прості члени партії. Лише делегати трьох обласних організацій Кіровоградської, Миколаївської та Київської мали іншу думку, але вони з’їзд бойкотували.
«Наша Україна» заткнула рота Ющенку
В рамках боротьби з головним ворогом партійців - Віктором Балогою було здійснено цілий ряд заходів. По-перше, партія відмовилася вносити до порядку денного питання, щодо створення робочої групи з питань об’єднання національно-демократичних сил, що насправді передбачало майбутнє об’єднання з «Єдиним центром».
Перед з’їздом це питання довго мусувалося на політраді. Делегати зачекалися. В залі чулися незадоволені репліки: «Та чого вони з цим Балогою носяться».
Нарешті, коли політрада все-таки це питання погодила, воно було зірвано в залі засідань. Все відбулося просто і красиво.
Спочатку на трибуну виліз делегат з якоїсь кацапетівки і почав повчати Ющенка: «Ви самі говорили: «Хто наближується ближче до мене, той потім використовує це проти мене». Ющенко терпів. Делегати не перебивали. Бо розуміли про що йдеться. «НУ» не має жодних підстав об’єднуватися з будь-ким, - продовжив делегат, - Навіщо нам робоча група по об’єднаю, хто хоче самостійно може влитися в наші ряди. Пропоную відмінити цю пропозицію». Зал вибухнув – «Ставте на голосування».
Тут Президент наче царівна –лебідь змахнув рукою і всі затихли.
Віктор Андрійович взяв слово, щоб тихим батьківським повчанням переконати нерозумних делегатів. Але на свою біду почав Ющенко, як завжди з далеку: «Я солідарний з тією позицією, що була висловлена…» Ющенко вже збирався сказати – але. Але його «а» потонула в бурі овацій. «Ющенко з нами згоден, ставимо на голосування», - бурлило людське море.
Віктор Андрійович ледь не вдавився. Руки з мандатами зметнулися вгору так швидко, наче делегатів всю ніч тренували шукати паузи у повчаннях Президента. Петро Олійник, що вирішив рятувати ситуацію, ще не встиг добігти до трибуни, коли лічильна комісія вже закінчила підрахунок. Олійник намагався, щось сказати: «Шановні делегати…» «Геть з трибуни», - відповів йому народ.
Олійник пішов.
Ющенко голосував - «утримався». Образи його не було меж. Адже перед з’їздом він сім годин переконував голів обласних організацій об’єднатися з «ЄЦ», а вони…
Президент забирає у Балоги депутатство і облраду
Ющенка діставали Балогою весь з’їзд. В один момент здалося, що Віктор Андрійович, не витримає і зірветься. Це було, коли виступав голова закарпатської обласної організації «НУ» Станіслав Аржевітін. Ющенко на 90 градусів розвернувся на стільці й спрямував на Аржевітіна важкий, як грозова хмара погляд. Однак делегати наче не помітили незадоволення Віктора Андрійовича і проголосували за пропозицію Аржевітіна.
А пропозиція була наступна – відкликати депутатів Закарпатської обласної ради від «Нашої України». Підстави - підтримка сепаратизму русинів. «Також всі ці члени «Нашої України» перебувають в Партії Єдиний Центр», -заявив Аржевітін. Останній аргумент був бронебійним – зал загудів: «Голосувати».
Голосували всі. Чомусь голосував навіть Президент. Щоб зрозуміти проти кого він голосував, треба згадати, що всю цю компанію закарпатських відступників очолює рідний брат Віктора Балоги - голова закарпатської облради – Іван Балога.
Отже з Балогою з’їзд повоював на славу. Об’єднуватися з «Нашою Україною» «ЄЦу» було дозволено, лише шляхом індивідуального членства. Як це точно підмітила Лілія Григорович: «ЄЦ» оптом приймати не будемо, лише окремими тушками».
Чому делегати так тішилися? Чому питання «необ’єднання» для більшості було ключовим на з’їзді? Все дуже просто: у кого, що болить, той про те і говорить. У Ющенка болить «посада президента» і Тимошенко його конкурент – отже головний ворог. А у голів обласних-районих організацій відповідно болить посада голови і тут їм Тимошенко не ворог, тут конкурент Балога. Адже це Балога створив альтернативну партію і обласні-районні керівники «НУ» не безпідставно вважають, що під час об’єднання їх структури замінять структурами «ЄЦ», а на їх посади прийдуть інші люди.
Отож делегати «НУ» готові підтримати Президента у боротьбі хоч проти Тимошенко, чорта лисого чи духа святого, з однією умовою – жодного об’єднання з «ЄЦ». Це зрозумів Ющенко і не ризикнув зачепити святі почуття делегатів. А делегати відповідно підтримали свого лідера у всіх випадах проти Тимошенко, а їх було чимало…
Як Тимошенко рятувала рядового Губського від арешту
Фактично всю свою промову Ющенко присвятив темі: «Тимошенко абсолютне зло». Позаяк з’їзд був закритий Віктор Андрійович дав волю всім своїм образам.
Відповідно найбільшим досягненням «Нашої України» на думку Ющенка, стало не входження більшої частини народних депутатів від партії в нову коаліцію.
«Це було вірне рішення», - зауважив Віктор Андрійович.
Новосформовану коаліцію він назвав «віртуальною», такою що не має 226 голосів і закликав свою партію приступити до формування парламентської більшості, як альтернативи «віртуальній коаліції Тимошенко».
Що це за альтернативна більшість можна уявити. Вибір не великий: Партія Регіонів, ЄЦ, комуністи. Однак Ющенко вирішив не деталізувати, хто там в парламенті лишився непідібраним. Одночасно він звинуватив Тимошенко в тому, що в голосуваннях нової коаліції вона використовує голоси комуністів та окремих депутатів з Регіонів.
«Для нас є принциповим засвідчити, що такий курс не є курсом нашої політичної сили», - зауважив Президент.
Голосування за бюджет Ющенко назвав – «трагічним днем». «Це віртуальний бюджет віртуальної коаліції з яким країні не прожити і перший квартал». Президент звинуватив Юлію Тимошенко в нереальних макроекономічних показниках на догоду «популізму». Далі була розширена критика «злочинного популізму» Тимошенко, який проявися у виплатах заощаджень «Ощадбанку», підвищенні пенсій, обіцянок перевести армію на контрактну службу. «Не вміла готувати, вміла подавати», - пожартував Ющенко.
«Ми не підтримуємо політику популізму. Тому, ми повинні провести чистку наших депутатів, які піддалися цьому впливу», - зауважив Ющенко. Він також додав, що ті втратили «здоровий глузд». Делегати підтримали свого Президента аплодисментами.
Далі стало, ще цікавіше. Адже Віктор Ющенко виголосив думку, що гривня в Україні впала через сало. Президент мав на увазі погіршення торгівельного балансу, коли імпорт значно перевершив експорт, що призвело до дефіциту долара і обвалу гривні. «Ви уявляєте, лише імпорт сала за останній рік виріс на 1100%», - ілюстрував свою розповідь Ющенко.
Отже Стельмах до забавок з курсом не має жодного відношення, це все сало.
Далі Ющенко заявив, що Тимошенко налякала вкладників банку «Надра». Мовляв після її п’ятничної заяви про валютні махінації НБУ, з балансу «Надр» було виведено 3 млрд. 200 млн. грн. депозитів.
Окрема частина промови Президента була присвячена бютівському «земельному бандитизму». Президент розповів, як банди на чолі з «одним народним депутатом» захоплюють відділи земельних ресурсів, і штампують державні акти. Президент не називав прізвища, але тут без варіантів. Ющенко мав на увазі - Богдана Губського.
За словами Президента, 6 днів назад навіть народилася постанова генпрокуратури «на арешт цього народного депутата». Однак прожила вона не довго – 30 хвилин.
«Генпрокурору надійшов дзвінок від прем’єр - міністра: «Заховайте і нікому не показуйте». Бо інакше будуть чистки в генпрокуратурі до сьомого коліна», - розповів подробиці Президент.
Ющенко зауважив, що нажаль генпрокурор в Україні підконтрольний, бо той, хто володіє 226-голосами в парламенті постійно тримає над генпрокурором «дамоклів меч».
Наразі на думку Ющенка меч в руках Тимошенко. Так само, Президент дав зрозуміти, що їжакових рукавицях Юлії Володимирівни всі суди. Зокрема, Віктор Андрійович розповів делегатам історію, як депутат БЮТ Портнов домігся закриття кримінальної справи відомого судді-хабарника Зварича.
Справа судді не на жарт зацікавила Ющенка, особливо деталі. «Для мене, як для фінансиста у цій справі дивує, що хабарі вимірювалися мішками» - замріяно почав Ющенко.
Він зауважив, що у тій справі все ясно, бо писалося на плівку: хто скільки давав, і що суддя витворяв у своєму кабінеті з жінками. «Ми бачимо тяжкий робочий день українського судді», - пожартував Ющенко.
Однак президент, який згадав навіть інтимні сцени Зварича з працівницями суду, чому забув про свого представника в парламенті Петра Олійника, який також проходить по справі, як свідок хабара, а його кабінет, як місце дачі хабара. Хоча Петро Олійник особисто вперто не давав про себе забути – стрибаючи між залом та трибуною, але Президент так і не став пояснювати однопартійцям, чому його людина вляпалася в справу судді-хабарника.
Від «любих друзів» до баласту
Нарешті Президент, заявив, що у співпраці з Тимошенко існував «елемент його чоловічого приниження».
«Приниження» виглядало наступним чином. Під час президентської виборчої компанії Ющенка принижувало, що йому говорили виборці на Заході та Сході одне й теж саме : «Чому біля вас воровка - Тимошенко?».
«Але я кривого слова про Тимошенко не сказав», - поскаржився Ющенко.
А вона? А вона… відчувши слабинку потім Президента все просила: «Скажіть Василю Тимофійовичу ( керівник Верховного суду, «Обоз») закрити кримінальну справу по ЄЕСУ». «При кожній зустрічі, закрий кримінальну справу, закрий», - плакався делегатам Ющенко.
Після такого серйозного переліку гріхів Тимошенко президент звернувся до залу очистити партію від депутатів з «НУ», що пішли за Юлією Володимирівною.
«Скинемо цей баласт», - закликав Президент.
До речі, серед баласту колишній «любий друзь» Третьяков, у якого Ющенко жив-ховався під час помаранчевої революції, екс-прес-секретар Віктора Ющенко – Ірина Геращенко, що була з Ющенко всі буремні роки, що передували його президентству, Юрій Ключковський, що воював за президентство Ющенка у Верховному Суді, до речі, проти Степана Гавриша, який нині під крилом Президента в РНБО. Баласт це ще цілих 4 народних депутатів – Ольга Герасимюк, Микола Мартиненко, Єдуард Зейналов, Руслан Князевич.
«Після цього, ми вийдемо сильнішими», - заявив Ющенко. Однак це прозвучало не дуже весело.
Щоб додати оптимізму Віктор Андрійович зауважив, що у нього є дві хороші новини.
Хоча насправді вони були ні хороші не погані, і навіть зовсім не новини. Судіть самі перша новина – закінчується високосний рік, друга - скоро буде Новий Рік.
Ось повний список хороших новин від Президента.
До речі, наступний раз «Наша Україна» збереться невдовзі - 17 січня. «НУ» треба доробити деякі справи, зокрема обрати політраду. У політичного лідера «НУ» свої плани – йому треба проштовхнути об’єднання з «ЄЦ». Після сьогоднішнього з’їзду стало зрозуміло зробити це Ющенку буде не просто.
http://www.obozrevatel.com/news/2008/12/28/277115.htm
Відповіді
2008.12.28 | Мартинюк
Цікава стаття
Тетяна молодець. Бачить суть і не вигадує того чого немає.2008.12.28 | samopal
Ющенко "перемагає на всіх фронтах", нє?
І у Олійника вимальовуються чудові перспективи...2008.12.28 | Мартинюк
З"їж лимончика, золотце.
Може трохи полегшає.2008.12.28 | samopal
Кислі помаранчі теж нічого...
Хіба ж я винен, що "зрадники" проникли вже у саме ядро партії Ющенка?2008.12.28 | yes
Якщо вірити Чорновіл, то виглядає, що Ющенко зробить чистку НУ
2008.12.28 | Мартинюк
Чекати що творіння Мартиненка негайно стане опорою Ющенка марно
Але Ющенко рано чи пізно переламає тамтешню ситуацію , відділить ягнят від козліщ, присутність яких до речі і стала чи не основною причиною занеппаду НСНУ.2008.12.28 | samopal
Почекайте, мо' "творіння Балоги" якось затвердне
2008.12.28 | сябр
Ви часом Ющенка з Богом не плутаєте?
Відділить ягнят від козліщ, аякже... А сам він хто- не ягня точно Взагалі дуже дивно, що партію хочуть звести до однієї людини. Це повна дурниця.2008.12.30 | Мартинюк
Ви праві - "Батьківщина" і БЮТ тому є підтвердженням.
Дійсно, чому не почати кампанію за внутрішньопартійному демократію в її "найздоровішому" осередку?2008.12.30 | omlet
Тарасик вислужується перед новими виборами?
2008.12.30 | Mykola_2007
Це Тетяна Чорновіл
2008.12.30 | Мартинюк
Журналістка, якій я ще довіряю
Одна з небагатьох. Пише в "Обозі"