МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мало того, що водії порушують ПДР. Вони ще й хабарники!

11/25/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Управлінням столичної Державтоінспекції здійснювалася робота щодо викриття фактів давання водіями хабара працівникам ДАІ з метою уникнення адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Так, з 1 січня до 22 листопада 2008 року особовим складом Державтоінспекції Києва задокументовано 150 фактів дачі хабара. Для дев‘яти водіїв спроба «домовитися» завершилася порушенням кримінальної справи. Втім, ця цифра може зрости, адже 30 матеріалів наразі ще перебувають на розгляді в прокуратурі.

Так, 26 березня 2008 року, на вулиці С.Сосніних, 7, працівниками полку ДПС ДАІ ГУМВС України в м. Києві задокументовано факт спроби давання громадянином хабара в розмірі 100 гривень інспектору дорожньо-патрульної служби з метою уникнення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Порушено кримінальну справу за ч.І ст. 369 Кримінального кодексу України - давання хабара, яке карається штрафом від двохсот до п‘ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п‘яти років.

А 6 травня 2008 року, на проспекті 50-рччя Жовтня, 14, працівниками полку ДПС ГУМВС України в м. Києві за порушення Правил дорожнього руху України було зупинено автомобіль «VOLKSWAGEN- PASSAT». Щоб уникнути адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, водій цього легковика намагався дати хабара в розмірі 150 гривень інспектору дорожньо-патрульної служби. Цей факт задокументовано працівниками ВДСБЕЗ ГУ МВС України в місті Києві. Як результат – порушено кримінальну справу за ч.І ст. 369 КК України.

17 липня 2008, на бульварі Лихачова працівниками полку ДПС ДАІ ГУМВС України в м. Києві за порушення Правил дорожнього руху України було зупинено автомобіль «Мазда» під керуванням 20-річного водія. Юнак, який керував авто без документів, та не виконав вчасно вимогу працівників ДАІ про зупинку, намагався дати хабара в розмірі 100 доларів США інспектору ДПС. Цю спробу «відкупитися» задокументовано працівниками УДСБЕЗ Головного управління МВС України в м. Києві, за зібраними міліцією матеріалами прокуратурою порушено кримінальну справу (за ч.І ст. 369 КК України).

Працівники ДАІ зупинили 13 серпня 2008 року на бульварі Дружби Народів, 8 автомобіль «FOTON», що перевозив цеглу. Під час перевірки було з’ясовано, що у водія відсутня накладна на вантаж, тож автомобіль з сумнівного походження вантажем було затримано. Водій з метою уникнення адмінпокарання намагався дати 100 гривень хабара інспектору дорожньо-патрульної служби. Цей факт також закінчився порушенням кримінальної справи за давання хабара.

Аналогічне завершення - порушення кримінальної справи - мала і «розмова» з працівниками ДАІ водія автомобіля «ГАЗ-3302», який було зупинено того дня в столиці на вулиці Ревуцького, 31 за порушення ПДР. З метою уникнення адміністративної відповідальності чоловік намагався дати хабара в розмірі 50 гривень інспектору дорожньо-патрульної служби.

Шістдесят гривень хабара пропонував працівникам ДАІ водій автомобіля «Volkswagen», якого зупинили за порушення ПДР на Харківському шосе, 52. У цьому випадку теж порушено кримінальну справу за давання хабара.
24 вересня 2008року на Набережному шосе, 18, чоловік, який перебував за кермом «AUDI-100», з метою уникнення адміністративної відповідальності, намагався дати хабара в розмірі 600 гривень інспектору дорожньо-патрульної служби. А 8 жовтня 2008 року на бульварі Дружби Народів, 12, затримано автомобіль «MERCEDES-BENZ-VITO», водій якого спробував «все уладнати», пропонуючи інспектору ДПС 500 гривень хабара. В обох випадках продовження розмови завершилося порушенням кримінальних справ.

За 100 гривень намагався «відкупитися» й порушник, автомобіль якого 22 жовтня 2008 року на вул. С.Сосніних, 12 зупинили працівники ДПС. Прокуратурою порушено кримінальну справу за ч.І ст. 369 Кримінального кодексу України.

ДЗГта МД МВС України

Відповіді

 • 2008.11.26 | Philippe de Chènevière

  Чесні руки ДАІ

  Нічого, кампанія закінчиться - і знову братимуть, як брали. Спочатку самі привчили водіїв давати хабарі, - просто нахабно вимагали! - а тепер раптом усі стали білі й пухнасті. А в самих, либонь, руки тремтять і клубок до горла підступає, коли доводиться від таких шматків відмовлятися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.30 | Михайло Свистович

   Re: Чесні руки ДАІ

   Philippe de Chènevière пише:
   > Нічого, кампанія закінчиться - і знову братимуть, як брали

   А хіба хтось переставав брати?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.30 | Torr

    Re: Чесні руки ДАІ

    To give, or not to give
    That is the question!
   • 2008.12.30 | saha

    Не переставали

    за виключенням коли рейди ;)
    ЗА 50% можна без протокола домовитися на раз ;)
 • 2008.12.30 | Taras-ods

  Орли Луценка нахабно вимагають хабарі!

  Проїхався сьогодні по кировоградський миколаївський та одеських областях. На шляхах на кожні 20-30 км стоять патрулі у хлібних містах та підлавлюють водіїв. Протоколів майже не составляють, а тупо вимагають хабарі. З профілактікою правопорушень це не має нічого спільного, тупе вимагання хабарів. При спілкуванні з ДАІйцями, клянуть померанчевих та Луценка, кажуть такого планування хабарів не була і за Кравченка.
  Свистович там від Юрка грамоти отримував, хай передаст що Юрко передаст.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.08 | Михайло Свистович

   Re: Орли Луценка нахабно вимагають хабарі!

   Taras-ods пише:
   >
   > Свистович там від Юрка грамоти отримував, хай передаст що Юрко передаст.

   Раніше треба було замовляти. Але спеціально для Вас спробую влаштувати таку можливість. То коли Ви готові Луценку сказати, що він - педераст?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua