МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українські телеефіри з бодуна. погляд з Америки

12/07/2008 | Смелянский Владимир
Ганебний ефір

Довелось мені вчора слухати Свободу на каналі Інтер+, присвячену зовнішній політиці Украіни. Не второпаю, з якого бодуна доручили вести цю программу депутату Грачу, відомому своєю відвертою антиукраїнською позицією. З перших хвилин, з перших його слів стало ясно, як буде спрямована дискусія з цієї гострої теми. Ми побачили, як вели б себе комуністи, якби влада впала їм в руки. Безапеляційний тон, грубе обривання виступаючих, хамство до жінок та комуністична пропаганда без кінця.

Постає питання, яка була потреба організовувати цю низькопробну дискусію саме зараз, коли найгострішим питанням в країні стала єкономічна криза, а ще гострішим - питання, чи запрацює, нарешті, Верховна Рада і на яких засадах. Бо без неї ніякі дії по виходу з кризи просто неможливі. Заради цього депутати дійшли ситуаційної згоди навіть між різновекторними силами, готові накласти табу на конфронтаційні питання. Навіть про це заявив депутат Чечетов, який, правда, називаючи такими теми Голодомору, УПА, випадково «забув» назвати анти НАТО та російську мову.Та це все ж таки позитивні кроки, тому що треба зараз рятувати країну. Подивіться, чим закінчилася чи не найзапекліша передвиборна боротьба в США. Тим, що республіканець Маккейн поздоровив Обаму з перемогою і закликав своїх прихильників до співпраці з демократами в цей скрутний час.

Так от питання до каналу, навіщо в такий час ставити на розгляд вкрай задуренного суспільства такі явно провокаційні питання?
Навіщо ви розгойдуєте човен?
Що і в кого ви цим заробляєте?
Який рейтинг, який кусочок чужого масла на свій кусок хліба?
Навіть, якщо цей ефір був запланований місяць тому, невже ніхто не натякнув вам, що зараз ця тема не на часі?

Ви навіть не звернули уваги на відмову БЮТ взяти участь в дискусії, бо вони не схотіли здіймати хвилю конфронтації, а ті, хто прийшов з демократичного боку просто вимушені були дати відсіч відвертим зрадникам і далі природньо не схотіли терпіти знущання з України, пішли з цього балагану.

Що ж до самої програми, це просто ганьба. Ніби на тебе вилили помиї. Не дивно, що ведучий одержав негативну оцінку навіть тих глядачів у студії, хто виявив незгоду з політикою влади.Та й як незграбно виглядало наступного дня виправдовуання студії за закономірний провал ефіру.

Завдяки цьому ефіру ми вкотре побачили на екрані відвертих ворогів України та їх звірячу ненависть до всього українського. Навіть хтось згадав про люстрацію. Тільки запізно, панове. Цей поізд давно пішов. Треба було зразу, як прийшли до влади, як у Чехії. Вони вже й забули про це, а ми й досі. А все ж таки щось робити треба.Це треба зупинити. Треба якось звільнити суспільство від їхньої шкідливої присутності. Але, зверніть увагу, мова йде не про заборону КПУ. Партія – це партія. І в ній є чесні, порядні люди, патріоти України. Нехай собі моляться на свої ідеали. Мова про ворогів, мета яких – руйнація України, як самостійної держави.

Щоб я запропонував?
1. Якщо неможливо провести відповідний закон через Раду, то видати указ президента чи постанову РНБО про заборону антидержавної діяльності та пропаганди в Україні і про відповідальність за неї.
2. Доручити СБУ викликати на співбесіду таких панів, як Грач і попередити про припинення ними такої діяльності.
3. Якшо вони не припинять, завести справу що до позбавлення їх громадянства.
4. В разі позитивного рішення суду лишити їх громадянства України та на цій основі депортувати їх в Росію, якою вони так опікуються, чи в яку завгодно країну світу за їхнім бажанням. Щоб не руйнувати сім’ю, депортувати, як самого винуватця, так і його дружину (чоловіка) та неповнолітніх дітей. Ця процедура сама собою супроводжується конфіскацією нерухомості.
5. Якщо Росія їх не прийме (а це 100%), домовитись, наприклад, з М. Саакашвілі, щоб він їх тимчасово прийняв та десь у себе влаштував. Оні, Хоні, Зестафоні чи Хашурі. Сподіваюсь, він піде назустріч В.А.Ющенку.А там – їхня воля. Захотять, лишаються там . Ні – нехай їдуть, куди хотять, окрім України. Суворо? А непереливки. З ворогами, як з ворогами.

P.S. Якщо допустите їх до влади, вони вам не таке покажуть!
В.Смілянський Сан Франциско США

Відповіді

 • 2008.12.07 | Юрій Зарицький

  Re: Відкриття пана з Сан Франціско  Цитата: "мова йде не про заборону КПУ.Партія - це партія.І в ній є чесні,порядні люди,патріоти України." Кінець цитати.

  Звідкиля цей пан звалився у Сан Франціско? У який телескоп спостерігає за КПУ? І де пан В.Смолянський побачив в КПУ "чесних,порядних людей,патріотів України"? Що за шизофренія?Якщо партія висуває керівниками ґрачєй, слухає спокійно його українофобську, антиукраїнську риторику,то ким потрібно бути,щоби стверджувати,що в КПУ є патріоти України? Хоча,може бути,що є патріоти комуністичної України,але не українські патріоти.А це принципові різниці.
 • 2008.12.07 | Юрій Зарицький

  Re: Відкриття пана з Сан Франціско  Цитата: "мова йде не про заборону КПУ.Партія - це партія.І в ній є чесні,порядні люди,патріоти України." Кінець цитати.

  Звідкиля цей пан звалився у Сан Франціско? У який телескоп спостерігає за КПУ? І де пан В.Смолянський побачив в КПУ "чесних,порядних людей,патріотів України"? Що за шизофренія?Якщо партія висуває керівниками ґрачєй, слухає спокійно його українофобську, антиукраїнську риторику,то ким потрібно бути,щоби стверджувати,що в КПУ є патріоти України? Хоча,може бути,що є патріоти комуністичної України,але не українські патріоти.А це принципові різниці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.01 | Михайло Свистович

   Re: Відкриття пана з Сан Франціско

   Юрій Зарицький пише:
   >
   > І де пан В.Смолянський побачив в КПУ "чесних,порядних людей,патріотів України"?

   Напевно там, де Ви не дивилися, перебуваючи у лапах міфу, що чесна й порядна людина у КПУ перебувати не може.

   >
   > Що за шизофренія?Якщо партія висуває керівниками ґрачєй, слухає спокійно його українофобську, антиукраїнську риторику,то ким потрібно бути,щоби стверджувати,що в КПУ є патріоти України?

   А якщо партія висуває керівниками ющенків, тимошенок, слухає спокійно його українофобську, антинародну риторику,то ким потрібно бути,щоби стверджувати,що там є патріоти України?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.01 | Koala

    Розум, сміливість і чесність - в комуністів в СРСР не більш як

    по 2 якості були
    Михайло Свистович пише:
    > Напевно там, де Ви не дивилися, перебуваючи у лапах міфу, що чесна й порядна людина у КПУ перебувати не може.
    Названі тільки 2 чесноти. Отже, цілком реальна річ.
 • 2008.12.08 | Зоран

  Re: Українські телеефіри з бодуна. погляд з Америки

  Гидке враження від цього телеефіру під головуванням запеклого хохла- українофоба, який себе називає "патріотом" України. Його хамська поведінка як головуючого незаперечна.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.01 | Майстер

   Це Ґрач - "хохол"?! Такий же, як Лєнін.

 • 2009.01.01 | So_matika

  Re: Українські телеефіри з бодуна. погляд з Америки

  Смелянский Владимир пише:
  > З перших хвилин, з перших його слів стало ясно, як буде спрямована дискусія з цієї гострої теми. Ми побачили, як вели б себе комуністи, якби влада впала їм в руки.
  > Завдяки цьому ефіру ми вкотре побачили на екрані відвертих ворогів України та їх звірячу ненависть до всього українського.
  Ви самі визначили доцільність цього ефіру. Щоб глядач побачив реальне обличчя ворога. Судячи з Вашого допису, мети було досягнуто.
 • 2009.01.02 | Tamerlan

  Читаємо Конституцію:

  Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.

  Громадянин України не може бути вигнаний за межі України або виданий іншій державі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua