МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що не кажіть, а вміє Юлія Володимирівна працювати

12/10/2008 | media
може не на державу (див. стан власних гаманців за останній рік). Але на себе - це точно. Чого вона досягла за останні чотири місяці?
Вересень. Балога свірєпствує, більшості як такої немає, кругом разброд і шатанія. "Якщо коаліція не накриється в цьому кварталі - вона обов"язково накриється в наступному".
Що робить ЮВ? Голосує разом з регіонами. НУНС відразу всі карти на стіл - вийшов з коаліції. Запахло виборами або коаліцією з регіонами.
Жовтень. Ющенко намагається протягнути вибори. Для цього довелося скасувати проголосовані з регіонами закони - виключно тактичний крок. Тиждень триває волокіта в судах - головне було затягнути час. Далі "настала ТАКА криза", плюс прихолдять результати соцопитувань. Ющенко дає задній хід, причому у ВР йому не вистачає 4 голоси. Йому їх завжди не вистачає (як у 2005 році при першому голосування за Єханурова, скажімо). Під лічіной "боротьби за антикризовий закон" вибори вдалося забалакати.
Далі листопад. Відставка Яценюка, за яку БЮТ не голосував. Його прибрали руками регіонів, комуністів, литвина і балоги. Двоє з цих людей щось таки отримали в заміну :)
Грудень. "Майже створення" коаліції з регіонами. НУНС і Литвин кіпишують. Регіони нікуди не поспішають, переконані, що рано, чи пізно, країна завалиться і їм обломиться все. Можливо, вони помиляються.
Варіант з Литвином, частиною НУ і комуністами на підстраховці хороший тим, що дозволяє зберегти електоральне обличчя. У регіонів тепер два шляхи: або лізти на люстру під куполом, або домовлятися. А зараз не літо, зараз "така криза", приймається бюджет - нікуди вони не дінуться.
Правда, питання в тому чи буде створено коаліцію офіційно (для цього треба не 40, а 51 підпис від НУ). Тут знову ж можна популярно пояснити, що коаліція могла би бути, але хто їй заважає? Та ті ж Президент із Балогою, хоч уже й немає "прокремлівської більшості". Може кілька людей на сайті Майдану, чи за столом у Нових Безрадичах, їх у цьому і підтримають. Але то їх проблеми. Не хотіли Яценюка - отримали Литвина. Се ля ві.
Якщо коаліції не буде, Президент може спробувати розпустити раду. Хай спробує - спочатку проведе консультації з Литвином і лідерами фракцій. Тоді хай спробує протягнути фінансування виборів у бюджеті - нескладно буде навіть подолати вето, якщо врахувати в бюджеті побажання регіоналів. Кругом же криза, не забувайте.
Та навіть якщо він сьогодні підпише указ - реально вибори відбудуться не раніше лютого, далі перерозподіл повноважень, а там і президентська кампанія... Ще пару місяців - і про вибори можна буде спокійно забути, почавши готуватися до президентських.
Так що бачите, уроки Медведчука таки даремно не йдуть :-)

Відповіді

 • 2008.12.10 | GreyWraith

  Хто такий Медведчук?

  Той, хто старанно процвиндив свою колись всесильну фракцію у ВР? б послугами шевця без чобіт не користувався б...

  Тимошенко - сама по собі блискучий тактик.

  media пише:
  >може не на державу (див. стан власних гаманців за останній рік).
  У мене в гаманці у доларовому еквіваленті стало вдвічі більше.

  >Вересень. Балога свірєпствує, більшості як такої немає,
  Бачите, більшість пакостей - на неіснуючій совісті секретута. :)

  >НУНС відразу всі карти на стіл - вийшов з коаліції.
  Лише вдало використано недосвідченість та амбіційність Вячеслава Кириленка. Он хитріші Тарасюк і компанія зразу відчули підвох і не дуже поспішали лізти поперед батька в пекло... :)

  >Жовтень. Ющенко намагається протягнути вибори. ... плюс прихолдять >результати соцопитувань. Ющенко дає задній хід,
  А до початку цієї кампанії щодо дострокових виборів слабО було не слухати Балогу, а натомість провести рекогносцировку? ;) Торік була дуже ризикована, але дуже вдала авантюра - не варто розраховувати на повторення такої удачі...

  >причому у ВР йому не вистачає 4 голоси. Йому їх завжди не вистачає >(як у 2005 році при першому голосування за Єханурова, скажімо).
  Можна докладніше?

  >Під лічіной "боротьби за антикризовий закон" вибори вдалося >забалакати.
  Схоже, дуже пощастило, що цього разу вибори відсунули...

  >Далі листопад. Відставка Яценюка, за яку БЮТ не голосував.
  IMHO прояв дуже тонкої інтуїції з боку БЮТ. Кар'єра Яценюка, схоже, після певної паузи тільки піде вгору, а вже зараз він, по суті, є боржником БЮТ... :)

  >Грудень. "Майже створення" коаліції з регіонами. НУНС і Литвин >кіпишують. Регіони нікуди не поспішають, переконані, що рано, чи >пізно, країна завалиться і їм обломиться все.
  Гарний аукціон було влаштовано, чи не так? ;)

  >Варіант з Литвином, частиною НУ і комуністами на підстраховці >хороший тим, що дозволяє зберегти електоральне обличчя.
  І то правда. Думаю, зараз до толку приведуть і решту НУНС...

  >Тут знову ж можна популярно пояснити, що коаліція могла би бути, але >хто їй заважає? Та ті ж Президент із Балогою, хоч уже й немає >"прокремлівської більшості".
  Ха! Спробуймо заперечити...

  > Так що бачите, уроки Медведчука таки даремно не йдуть :-)
  Цей судовий клерк тут ні до чого...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.10 | media

   Re: Хто такий Медведчук?

   GreyWraith пише:
   > Той, хто старанно процвиндив свою колись всесильну фракцію у ВР? б послугами шевця без чобіт не користувався б...
   Причому тут фракція. Він був сильний не фракцією. І зрештою, от будете Ви Прем"єр-міністром - тоді будете давати поради, кому і з ким співпрацювати :)

   > У мене в гаманці у доларовому еквіваленті стало вдвічі більше.
   То лише ваш особистий приклад. Он і Рінат Ахметов за першу половину року збільшив капіталізацію своїх підприємств (зараз правда вони впали), але ж він не дякує за це Юлі. Не забувайте про 20% інфляції, плюс те, що багато людей, як це не дивно, отримують зарплату не в доларах.

   > >причому у ВР йому не вистачає 4 голоси. Йому їх завжди не вистачає >(як у 2005 році при першому голосування за Єханурова, скажімо).
   > Можна докладніше?
   4 голосів не вистачило Ющенку під час голосування за фінансування дострокових виборів з бюджету. А якщо вас цікавить, подивіться, як у вересні 2005 року голосували за призначення Єханурова прем"єром. Теж кілька голосів не вистачило з першого разу, довелося йти до Януковича. Що було далі - відомо.

   > >Під лічіной "боротьби за антикризовий закон" вибори вдалося >забалакати.
   > Схоже, дуже пощастило, що цього разу вибори відсунули...
   Кому пощастило? :-) Я думаю (серйозно) що Президенту і НУНС.
   > . Кар'єра Яценюка, схоже, після певної паузи тільки піде вгору, а вже зараз він, по суті, є боржником БЮТ... :)
   Так далеко я би не заглядав.

   > І то правда. Думаю, зараз до толку приведуть і решту НУНС...
   Боюся, там чимало людей, яких виправить тільки Остаточний Тріумф Помаранчевих Ідей :-)

   > Цей судовий клерк тут ні до чого...
   ОК, ну вам краще знати, що там і як :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.10 | GreyWraith

    Re: Хто такий Медведчук?

    media пише:
    >І зрештою, от будете Ви Прем"єр-міністром - тоді будете давати >поради, кому і з ким співпрацювати :)
    Ну, для того, щоб роздавати поради, то не обов'язково керувати урядом. Інша справа - як до цих порад будуть дослухатися... ;)

    Але в даному конкретному випадку я маю справу не з фактом, а із чуткою, донесеною журналістами. І оцінюю ймовірність цих чуток, виходячи зі свого здорового глузду і гіпотези, що керівник уряду володіє здоровим глуздом не меншим, ніж у мене. Поки мій вердикт - чутки малоймовірні.

    >> У мене в гаманці у доларовому еквіваленті стало вдвічі більше.
    > То лише ваш особистий приклад. Он і Рінат Ахметов за першу
    > половину року збільшив капіталізацію своїх підприємств (зараз
    > правда вони впали), але ж він не дякує за це Юлі. Не забувайте про
    > 20% інфляції, плюс те, що багато людей, як це не дивно, отримують
    > зарплату не в доларах.
    Во-во, "долой отщєпєнца": як він посмів вдвічі більше заробляти у той час, коли все прогресивне людство в єдиному пориві ... і так далі і тому подібне ... :) І хто Вам сказав, що я комусь, окрім себе, дякую? Просто констатація факту, який, певно, не вписується в чиїсь теорії...

    >4 голосів не вистачило Ющенку під час голосування за фінансування >дострокових виборів з бюджету. А якщо вас цікавить, подивіться, як у >вересні 2005 року голосували за призначення Єханурова прем"єром. >Теж кілька голосів не вистачило з першого разу, довелося йти до >Януковича. Що було далі - відомо.
    А подумати, прикинути і передбачити і хоча б подбати наперед про певний резерв ніяк не можна? ;) І навіщо тоді всі ці стада радників і помічників на чолі із теперішнім секретутом?

    >> Схоже, дуже пощастило, що цього разу вибори відсунули...
    > Кому пощастило? :-) Я думаю (серйозно) що Президенту і НУНС.
    І я теж так думаю, причому точно так само серйозно... Не буди лихо, поки воно тихо...

    >>.Кар'єра Яценюка, схоже, після певної паузи тільки піде вгору, а >>вже зараз він, по суті, є боржником БЮТ... :)
    > Так далеко я би не заглядав.
    Ну, в його поколінні такого калібру діячів ще немає. Поки що...

    >>І то правда. Думаю, зараз до толку приведуть і решту НУНС...
    > Боюся, там чимало людей, яких виправить тільки Остаточний Тріумф
    > Помаранчевих Ідей :-)
    Або добре організоване позбавлення мандатів через суд. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.10 | media

     Re: Хто такий Медведчук?


     > Во-во, "долой отщєпєнца": як він посмів вдвічі більше заробляти у той час, коли все прогресивне людство в єдиному пориві ... і так далі і тому подібне ... :)
     Так до чого тут "долой". Я говорю про більшість людей і про наслідки керівництва країною нинішнім урядом.
     > І хто Вам сказав, що я комусь, окрім себе, дякую? Просто констатація факту, який, певно, не вписується в чиїсь теорії...
     Та будь-ласка, звісно ж окремі факти (типу вашого) цілком вписуються в цю, як ви кажете, "теорію". Як виняток, що підтверджує правило.
     > А подумати, прикинути і передбачити і хоча б подбати наперед про певний резерв ніяк не можна? ;)
     Певне, ні :-)

     > Або добре організоване позбавлення мандатів через суд. :)

     До речі, це ідея. Правда, "Наша Україна" це блок, тому ізгнать для початку навіть "єдиноцентристів" буде ой як складно.
     І взагалі, імперативний мандат - це недемократично :-)
  • 2008.12.10 | Володимир I

   Re: Хто такий Медведчук?

   Яйценюк може вдало стартонути на презвиборах як український рімейк Обами. I'm serious. Якщо казатиме те, що хочуть почути виборці і не спотикнеться на якійсь бздурі, то зможе пройти на ура. Наскільки я можу судити з того, що чую на Харківщині, східняки сприймають його більш-менш нормально.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.10 | GreyWraith

    Про то і мова

    Володимир I пише:
    >Яйценюк може вдало стартонути на презвиборах як український рімейк >Обами. I'm serious.
    Так отож.

    >Якщо казатиме те, що хочуть почути виборці і не спотикнеться на якійсь >бздурі,
    Поки Яценюк себе дуже пристойно показав і ніде не скандалився. Навіть на посаді голови ВР, яку всі його попередники чомусь вважали рівною Президенту, зумів втриматися від заносів...

    >то зможе пройти на ура. Наскільки я можу судити з того, що чую на
    >Харківщині, східняки сприймають його більш-менш нормально.
    Бо нове обличчя нормальної людини. :) Думаєте, там так уже у троглодитів від ПРУ закохані? Ні, просто люди зачмирені на рівні інстинктів пропагандою проти Ющенка...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.10 | Володимир I

     Re: Про то і мова

     Зачмирять і проти Яйценюка - якщо треба буде, бо народєц тут іще той. До речі, влітку 2004 року янукович натовк пику кушнарьову, тодішньому "губернатору" Харківщини,саме за те,що тоді (липень-червень 2004)рейтинг юща на Харківщині переважав рейтинг Хама. То він у такий спосіб доніс до видатнього кабаноборця думку про необхідність працювати тщатєльнєє. В ту кампанію я працював агітатором, і особисто бачив страшну силу отупляючої пропаганди: спочатку люди ставилися до юща доброзичливо, приказуучи, що "нафіга нам той рецидивіст янукович?" Потім ставлення перетворилося на підозріле (кучмотєлік запрацював на всю котушку - куди там газеткам, які я розносив), а зраштою - на глибоко вороже: жінка американка, поділить Україну навпіл і поставить на керівні посади на Сході "западенців", які витимуть з усіх вірьовки...
     Тому, шановний, я не був би таким оптимістом. Бо народєц у нас іще той...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.10 | GreyWraith

      Вір в краще - сподівайся на гірше

      Володимир I пише:
      >В ту кампанію я працював агітатором, і особисто бачив страшну силу >отупляючої пропаганди: спочатку люди ставилися до юща доброзичливо, >приказуучи, що "нафіга нам той рецидивіст янукович?"
      Звісно, заднім числом ми всі розумні :), але треба додати як обов'язковий пункт агітації: "Не вір тому, що сам не можеш перевірити"...

      >жінка американка, поділить Україну навпіл і поставить на керівні >посади на Сході "западенців", які витимуть з усіх вірьовки...
      Найелементарніший, але дієвий прийом: FUD. :) Хто б сумнівався...

      А тепер пройтися із цими страшилками по агітованих і запитати: "І багато із цих страшних пророцтв відбулося? Ви і досі будете вірити цим телепроповідникам?"

      >Бо народєц у нас іще той...
      Нормальний народєц, не кращий і не гірший від мене. :) НАШ народєц.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.12.10 | Володимир I

       Re: Вір в краще - сподівайся на гірше

       То ви ще глибоко не копнули і не осмислили. Не будемо довго сперечатися і я не буду викладати своє біолого-історично-психологічне обгрунтування цієї начебто зневажливої фрази про народєц. На цю тему можу написти розвідку, бо багато думав: чому ми такі недолугі? І до дечого додумався. Але зараз просто дам порівняльну характеристику хохла(бо мені, як перекладачеві, пощастило спілкуватися з різними людьми з різних країн і в різних країнах): обмежені розумові здібності, нездатність обробляти інформацію та робити з неї висновки, а на підставі цих висновків - правильно діяти. Саме тому отим телепророцтвам, до речі, вірять і будуть вірити. Я знаю, що кажу. Звідси - надмір ролі емоцій та емоційних стереотипів у формуванні ставлення до життя. А значить, послуговуючись психологічною термінологією - високий ступінь суггестивності, а по-простому - схильності до зомбуваня. Ви ніколи не задавалися питанням, чому на Сході, починаючи з 1991 року, вся публіка вперто голосує за антидержавні партії? Тобто, фактично, шкодить сама собі? Іще: занижена самооцінка і майже повна відсутність власної гідності та здатності обурюватися несправедливості. Коли нещодавно довелося перекладати українською Дж. Лондона і перечитати заново його оповідання про південні моря, вразило ось що: Господи, які ж ми схожі на отих дикунів!
       Написане - констатація хфакту. Доволі песимістична, але політичні рецепти покращення ситуації в цьому сенсі існують, до того ж прості. Один з них - продумана державна політика в царині СМІ, освіти та культури. А взагалі - то вже інша тема. Вибачте за багатослівність.
  • 2009.01.02 | Мартинюк

   На думку Путіна Медведчук - найрезультативніший політик (л)

   http://maidanua.org/static/news/2009/1230648964.html
 • 2008.12.10 | Sean

  а хто Вам сказав, що в цьому є її праця?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.10 | media

   А в чому ж її праця полягає , по вашому?

 • 2008.12.10 | Shooter

  Саме так. Ю.В.Кучма є гідним учнем "метра" Л.Д.Кучми

  І повернення у крісло Голови ВР одного з найближчих соратників "метра" - дуже непогано це демонструє.

  Як і загальний напрямок руху: бек то кучмізм. Правда, його погіршеної форми - коли "папа" втримував баланс між групами бандюків, Юля готова з іншими "нужними людьмі" просто тупо подєрібанити країну "по понятіях".

  Більшости виборців таке подобається - див. сумарний рейтинг БЮТ та ПРУ. З чим їх можна привітати. Та вкотре пожалкувати країну.

  ************

  Проте саме у цьому випадку - це не "Юля вміє працювати", а "Янукович - крайній мудак".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.10 | GreyWraith

   Re: Саме так. Ю.В.Кучма є гідним учнем "метра" Л.Д.Кучми

   Shooter пише:
   >І повернення у крісло Голови ВР одного з найближчих соратників
   >"метра" - дуже непогано це демонструє.
   У Вас були на прикметі якісь кращі варіанти у цьому складі ВР? Литвин - суб'єкт паскудненький, і то добре, що його з рік помаринували, трохи збивши пиху. Але просто розвішувати ярлики не варто. Он за великим рахуноком як Плющ, так і сам Ющенко є такими ж соратниками Кучми...

   >Юля готова з іншими "нужними людьмі" просто тупо подєрібанити країну >"по понятіях".
   Так уже ж все ніби подерибанене?

   >Більшости виборців таке подобається - див. сумарний рейтинг БЮТ та >ПРУ. З чим їх можна привітати. Та вкотре пожалкувати країну.
   Кращий вибір є на даний момент?

   >Проте саме у цьому випадку - це не "Юля вміє працювати", а "Янукович >- крайній мудак".
   Дехто із Ваших колег по юлефобії вже дописався до того, що цей, як там Ви написали? - кращий керівник уряду, ніж пані Тимошенко... :lol:
 • 2008.12.10 | саша_нічна варта

  Все краще наж Росукренерго, Паланок та бойові бджоли

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2008.12.11 | velotrek

  Re: Що не кажіть, а вміє Юлія Володимирівна працювати

  Абсолютно справедливо, Юлька работать хорошо - неспособна. Парламент доказал свою совершенную неспособность принимать законы. Беда в том, что стране необходим бюджет и принять его нужно срочно - Новый год на носу. И именно за это депутаты и прячутся сегодня.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua