МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення Юлії Тимошенко до народу

12/10/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Повний текст звернення Юлії Тимошенко до народу


10 Грудень 2008
Добрий вечір, дорогі мої!


Події в світі та Україні розгортаються дуже стрімко, і саме тому я хочу сьогодні обговорити з вами життєво важливі питання.

Майже всі країни земної кулі охопила найпотужніша за останні вісімдесят років економічна криза.

Навіть у найбільших країнах світу почався масштабний економічний спад.

В окремих країнах Європи на чверть скоротилося виробництво в будівництві, машинобудуванні, металопрокаті.

Міжнародний валютний фонд передбачає в 2009, наступному році скорочення обсягу розвитку економіки досить і досить суттєво, що трапиться вперше з часів Другої світової війни.

В багатьох країнах світу національні грошові одиниці знецінилися по відношенню до долара аж до 30%.

За таких умов світ просто перестав будь-що купувати, в тому числі і продукцію наших заводів, наших аграріїв.

Але, незважаючи на ці сумні новини, в світі вже народжується перші слабкі паростки уповільнення кризи. Нарешті з‘являється надія, що ця світова криза не буде затяжною. Україна теж мусить бути сильною в ці важкі часи всесвітнього фінансово-економічного розбалансування. В нашій країні світова криза вже вплинула більше ніж на 90 % людей.

Ви знаєте, що ситуація в Україні в останній час ускладнювалась ще й свідомо створеною аморальною політичною кризою, яка ще і просто-напросто унеможливлювала протистояння фінансово-економічним викликам.

Паралізований парламент, безвідповідальне, пусте критиканство, агресія та чорна пропаганда. Причина цього – пустопорожня боротьба за другий президентський термін за будь-яку ціну.

Але є й добрі новини. Вчора в парламенті була утворена нова коаліція трьох політичних сил: нашої фракції БЮТ, Блоку „Наша Україна - Народна самооборона” та Блоку Володимира Литвина. Нарешті був обраний спікер парламенту - Володимир Литвин.

Парламентська політична криза завершена. Завтра у Верховній Раді розпочнеться нормальна, послідовна робота. Тепер у нас звільнені руки від кайданів. Кремлівські змови, державні заколоти, позбавлення людей права обирати президента всенародно виявилися знову банальною неправдою.

Хочу подякувати всім політичним силам, фракціям, народним депутатам, які своїм вчорашнім голосуванням припинили цю політичну ганьбу і створили коаліцію.

Всі ці позитивні кроки були зроблені не за допомогою президента, а всупереч його активній протидії створенню коаліції.

А тепер наші приоритетні кроки в парламенті після подолання політичної кризи будуть присвячені подоланню всіх негараздів, нормалізації життя кожного з Вас.

По-перше, нова коаліція ініціює вже завтра заслуховування звіту керівництва Нацбанку щодо вкрай ненормальної ситуації, яка склалася в банківській сфері. Будемо вимагати припинення корупції та спекуляцій на ринку гривні та долара, а також наполягатимемо на забороні банкам на власний розсуд підвищувати відсотки по кредитах, взятих на купівлю квартир, на розвиток аграрного, малого та середнього бізнесу. Це ж саме стосується і споживчих кредитів, які громадяни взяли для своїх домашніх потреб.

Так само завтра ми приймемо всі закони та зміни до бюджету, які забезпечать стабільну та в повному обсязі виплату пенсій. Не звертайте увагу на жодні провокаційні чутки відносно зменшення пенсій, або невиплат пенсій працюючим пенсіонерам. Такі розмови є повною провокацією.

І ще. Всі пільги та державні виплати, в тому числі і виплати на народження дітей будуть збережені.

Завтра у парламенті ми приймемо закон про посилення кримінальної відповідальності за невиплату, або затримку виплат пенсій, зарплат, стипендій, та незаконне звільнення з роботи.

Завтра як першочерговий буде розглядатися закон про заборону конфіскації банками квартир, які заходяться в кредитній заставі в банках.

Саме завтра ми розглядаємо два важливих закони для захисту аграріїв та будівельників в період кризи. І це лише початок нормальної роботи після завершення ганебної, навмисно створеної політичної кризи.

Я заявляю, що я особисто буду берегти цей парламент, новостворену коаліцію. Я ніколи не допущу знущання над Верховною Радою, над країною, які ми спостерігали останні місяці. Бо жодні президентські вибори не варті того, щоб політичні авантюристи кидали країну в прірву протистояння та хаосу.


Дорогі мої!


Я знаю як вам сьогодні важко. Важко багатьом людям у світі. Але я дуже хочу, щоб ви знали: є всі ресурси, необхідний потенціал, щоб захистити вас і гідно вийти із кризи. Після кризи завжди приходить піднесення.

Просто вірте в Україну.

Україна – сильна!

Відповіді

 • 2008.12.10 | -

  Re: Звернення Юлії Тимошенко до народу

  ото дура!
 • 2008.12.10 | Сергій Кабуд

  Міс Гєбєльс-Тимошенко: кожна твоя брехня створить метастазу

  в твоїй зрадницькій тушці

  твоїм стражданням не буде кінця
 • 2008.12.10 | Боровик

  Re: Звернення Юлії Тимошенко до народу (уточнене і виправлене)

  10 Грудень 2008
  Добрій вечір, дарагі маі!


  Падії в світі та Украіні разгартаються дуже стрімка, і саме тому я хочу сьогодні обговорити з вами життєво важливі питання.

  Майже всі країни земної кулі охопила найпотужніша за останні вісімдесят років еканамічна криза.

  Навіть у найбільших країнах світу почався масштабний еканамічний спад.

  В окремих країнах Європи на чверть скаратилося виробництво в будівництві, машинобудуванні, мєталопрокаті.

  Міжнародний валютний фонд передбачає в 2009, наступному році скарачення обсягу розвитку еканаміки досить і досить суттєво, що трапиться вперше з часів Другої світової війни.

  В багатьох країнах світу национальні грошові одиниці знецінилися па відношенню до долара аж до 30%.

  За такіх умов світ проста перестав будь-що купувати, в тому числі і продукцію наших заводів, наших аграріїв.

  Але, незважаючи на ці сумні новини, в світі вже народжується перші слабкі паростки уповільнення кризи. Нарешті з‘являється надія, що ця світова криза не буде затяжною. Україна теж мусить бути сильною в ці важкі часи всесвітнього фінансава-еканамічного розбалансування. В нашій краінє світова криза вже вплинула більше ніж на 90 % людей.

  Ви знаєте, що ситуація в Украінє в останній час ускладнювалась ще й свідомо ствареною амаральною політичною кризою, яка ще і проста-напроста унеможливлювала протистояння фінансава-еканамічним викликам.

  Паралізований парламент, безвідповідальне, пусте критиканства, агресія та чорна пропаганда. Причина цього – пустопорожня боротьба за другій президентський термін за будь-яку ціну.

  Але є й добрі новини. Вчора в парламенті була утворена нова кааліция трьох політичних сил: нашої фракції БЮТ, Блоку „Наша Україна - Народна самаабарона” та Блоку Володимира Літвіна. Нарешті був обраний спікер парламенту - Володимир Літвін.

  Парламентська політична криза завершена. Завтра у Верховній Раді розпочнеться нармальна, послідовна робота. Тепер у нас звільнені руки від кайданів. Кремльовські змови, державні заколоти, позбавлення людей права обирати президента всенародна виявилися знову банальною неправдаю.

  Хочу падякувати всім політичним силам, фракціям, народним депутатам, які сваїм вчорашнім галасуванням припинили цю політичну ганьбу і стварили коаліцію.

  Всі ці позитивні кроки були зроблені не за дапамогою президента, а всупереч його активній протидії стваренню коаліції.

  А тепер наші приоритетні кроки в парламенті після подолання політичної кризи будуть присвячені подоланню всіх негараздів, нормалізациі життя кожного з Вас.

  По-перше, нова кааліция ініціює вже завтра заслуховування звіту керівництва Нацбанку щодо вкрай ненармальної ситуациі, яка склалася в банківській сфері. Будемо вимагати припинення карупції та спекуляцій на ринку гривні та долара, а також напалягатимемо на забороні банкам на власний розсуд підвищувати відсотки по кредитах, взятих на купівлю квартир, на розвиток аграрного, малого та середнього бізнесу. Це ж саме стосується і споживчих кредитів, які громадяни взяли для сваіх домашніх потреб.

  Так само завтра ми приймемо всі закони та зміни до бюджету, які забезпечать стабільну та в повному обсязі виплату пенсій. Не звертайте увагу на жодні провокаційні чутки відносно зменшення пенсій, або невиплат пенсій працюючим пенсіонерам. Такі размови є повною правакацією.

  І ще. Всі пільги та державні виплати, в тому числі і виплати на народження дітей будуть збережені.

  Завтра у парламенті ми приймемо закон про посилення кримінальної відповідальності за невиплату, або затримку виплат пенсій, зарплат, стипендій, та незаконне звільнення з роботи.

  Завтра як першочерговий буде разглядатися закон про заборону конфискациі банками квартир, які заходяться в кредитній заставі в банках.

  Саме завтра ми разглядаємо два важливих закони для захисту аграрієв та будівельників в період кризи. І це лише початак нармальної роботи після завершення ганебної, навмисно ствареної політичної кризи.

  Я заявляю, що я особисто буду берегти цей парламент, новостварену коаліцію. Я николи не допущу знущання над Верховною Радаю, над країною, які ми спостерігали останні місяці. Бо жодні президентські вибори не варті того, щоб палітичні авантюристи кидали країну в прірву пратистояння та хаосу.


  Дарагі мої!


  Я знаю як вам сьогодні важко. Важко багатьом людям у світі. Але я дуже хочу, щоб ви знали: є всі ресурси, необхідний потенциал, щоб захистити вас і гідно вийти із кризи. Після кризи завжди приходить піднесення.

  Проста вірте в Україну.

  Україна – сильна!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.10 | Мартинюк

   Демократична каліція за посади без виборів !

   А інтенсивне "акання" дійсно у Юлі останнім часом стало дуже помітним - схоже багато спілкуєть з носіями московського акценту російської мови.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.11 | GreyWraith

    Що Вам дострокові вибори так муляють?

    Невже справді підрядилися на роботу у виборчому штабі, от-от мали кошти освоювати, а тут такий облом? ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.11 | Мартинюк

     Чи Ви здатні серйозно розглядати причини нематеріальні?

     Якщо ні то почитайте про ідеалізм та матеріалізм і подумайте чому все таки матеріалізм по великому рахунку підпорядковується ідеалізму.

     Потім ще подумайте про демократію і значення виборів для неї.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.11 | GreyWraith

      Я б не став як базову брати ідею "Юля-кака!"

      Мартинюк пише:
      > Потім ще подумайте про демократію і значення виборів для неї.
      Тимошенко десь погрожувала поскасовувати вибори взагалі чи хоча б перенести їхній термін? :) Справа йде про авантюру під назвою "дострокові вибори", від якої, схоже, вже і Президент відмовився...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.12.11 | Микола Гудкович

       Чому Ви називаєте вибори авантюрою?


       Всі необхідні формальні умови для виборів створено. Вони є тим способом, яким народ здійснює свою владу, і я не розумію, як можна серйозно називати їх авантюрою.

       Для мене мало значать слова політиків, що вибори тепер на часі чи не на часі. Вибори — це демократична норма, яка застосовується законно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.12.11 | GreyWraith

        Слово "дострокові" не помічаємо?

        Микола Гудкович пише:
        >
        >Для мене мало значать слова політиків, що вибори тепер на часі чи не >на часі. Вибори — це демократична норма, яка застосовується законно.
        Ну так висувайте претензії до пана Ющенка, який чомусь запхав свій указ про дострокові вибори під сукно... :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.12.11 | Мартинюк

         "дострокові" це якраз ознака розвиненої демократії

         За час української колотнечі дострокові вибори встигли призначитися і відбутися у декількох демократичних країнах. У всіх зних народ живе краще ніж у нас, бо нашим правителям танцювати "заважають вибори"

         От в СРСР був "порядок" і вибори відбувалися строго призначений строк.
        • 2008.12.11 | Микола Гудкович

         Помічаємо. Висуваємо


         «Дострокові» не значить «незаконні» або «авантюрні».
      • 2008.12.11 | Мартинюк

       Поки що я бачу авантюру з блокуванням виборів.

       Всупереч діючим законам.
       Більше того - перконаний - якби вибори відбулися 2 грудня, то все би було набагато краще - включно з курсом гривни.
       Багато з фракцій би помінялося (наприклад НУНС звільнився б від російського уранового лоббі - Мартиненко, люди Жванії) появилися б нові політичні фігури, всі партії звязали б себе конкретними зобовязаннями щодо кризи .

       А зараз - головне питання як краще продати росіянам Одеський припортовий і кому попало - "Укртелеком".Ну а решту загребсти за допомогою Портнова.
       Під Юлиним "керівництво" колишні нацдеми деградують у банду мародерів.
  • 2008.12.10 | Ностр А Дамус

   Афіґєть, як це надихає! :-)))))))))))))))))

   Не розумію, на кого вонЕ розраховує. Не бачу навколо планктону "в упор", хоч укакайся (перепрошую).
  • 2008.12.10 | Анаэробик

   Кааліція (хіхі)

  • 2008.12.11 | Taras-ods

   Юля вперед! (с) ХіХі :-)

  • 2008.12.11 | Slavix

   Re: Звернення Юлії Тимошенко до народу (уточнене і виправлене)

   Боровик пише:
   > 10 Грудень 2008
   > Добрій вечір, дарагі маі!
   >
   >
   > Падії в світі та Украіні разгартаються дуже стрімка, і саме тому я хочу сьогодні обговорити з вами життєво важливі питання.

   То Ви для "Адвоката..." переклали на пташину мову? ;)
 • 2008.12.11 | velotrek

  Re: Звернення Юлії Тимошенко до народу

  Спасибо за хорошие слова, но это все же только слова, посмотрим как будет работать новая коалиция. Нужно прекратить все козни в раде и кабмине и заняться работой.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.11 | GreyWraith

   Головна козня називається "Балога"

   Коли цю козню усунути, то десь подінеться як мінімум 30% проблем у констурктивній діяльності центральної влади.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.11 | Koala

    Половина решти подінеться з ЮВТ

    от тільки куди її подінеш?
  • 2008.12.11 | Боровик

   Re: Звернення Юлії Тимошенко до народу

   Так вже обіцяє подарунки "банкам", ну і як наслідок, всім іншим.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.11 | petro

    Re: Звернення Юлії Тимошенко до народу

    читаючи ваші коментарі хочется і сміятись і плакати. Ваша шановні ,,обгрунтована" ненависть до ЮВТ вже аж смердить, ваша сліпота вражає каліцтвом, ваше захоплення БРЕХУНОМ Ющем дивує і доказує ваше бездумне ставлення до долі України і її народу. Всі ви маєте себе за інтелігентів-гляньте в дзеркало і придівіться тим кого побачите там, придивіться, придивіться......
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.11 | OlalaZhm

     ???А де Ви бачите захплення Ющенком?

     Від того Юлька меншою брехухою не стає
    • 2008.12.11 | Sean

     то що Вам заважає?

     petro пише:
     > читаючи ваші коментарі хочется і сміятись і плакати.

     feel free
    • 2008.12.11 | Мартинюк

     Про дзеркало і брехню

     А наведіть якісь актуальні зразки "брехні" Ющенка?. І в дзерколо самі не забудьте глянути.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.11 | OlalaZhm

      Re: Про дзеркало і брехню - "Бандитам-тюрми"

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.12.11 | Мартинюк

       Всі претензії до "героя Майдану" Луценка

       Нинішнього любодруга Тимошенко. Який майже весь цей час ( за винятком короткочасної цушківщини) відповідав за виконання цього гасла.
       Коли він (міністр МВС) і Турчинов ( голова СБУ) із замисленим поглядом казали що Кирпа і Кравченко самі себе багатократно позастрелювали, я гадав що то просто від дурості. Тепер розумію - таке казалося від підлості цих осіб.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.12.11 | GreyWraith

        "Не чіпай моїх хлопців", нє?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.12.11 | Мартинюк

         Нє, пропоную дослідити проблему предментніше і конкретніше.

       • 2009.01.02 | Михайло Свистович

        Не всі Re: Всі претензії до "героя Майдану" Луценка

        Ще до Ющенка, який повернув Піскуна у Генпрокуратори, а потім впхав туди Медведька. А саме роль ГПУ у виконанні (невиконанні) цього гасла найбільша.
    • 2008.12.11 | Tamerlan

     Re: Звернення Юлії Тимошенко до народу А читаючи Ваш коментар

     коментар хочеться спитати, шо настільки важко зареєструватись на форумі?
     І не тисніть капслок, клаву зламаєте.
     А заодно слину з монітора витріть, вона ж бо отруйна.
    • 2008.12.11 | Боровик

     І ви це пишете після того як ви крали канапки у своїх друзів?

    • 2008.12.12 | Сергій Кабуд

     ви анонім боітеся навіть підписатися під гнилою брехнею

     і на вас чекає гидке майбутнє якого доречі в вас нема
  • 2008.12.11 | Мартинюк

   На кого б Юля покладала вину за свої провали?

   Як би не Балога. Але не сумнівайтеся - не буде Балоги - на другий день Тимошенко призначить на місце головного ворога когось іншого.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.11 | ans-mo

    Re: На кого б Юля покладала вину за свої провали?

    У 2005 році їй не давав працювати Порошенко.
    Навесні 2006-го були "любі друзі" та "злочинні схеми" РУЕ (зараз про це не дуже часто згадується.
    Якщо не стане Балоги, то на місце "головного винуватця" перед президентськими виборами ЮВТ може поставити самого Ющенко. Судячи з її виступів, цей процес плавно розгортається.
 • 2008.12.11 | ans-mo

  Нагадувало черговий сеанс впливу на підсвідомість

  Здається ЮВТ вже настільки загралася у своїй фальшивій ролі чи то лідерки, чи то захисниці країни, що виглядає навіть приторно.

  Професійна акторська майстерність як завжди на рівні. Імітує грамотно.

  Як типова радянська вумен захопила підсвідомість демократично орієнтованого свідомого населення - незрозуміло. Можливо через деякий час хтось більше уважно дослідить цей феномен.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.11 | Мартинюк

   "Демократична" боротьба проти виборів і підконтрольності народу

   Величається діяльністю "демократичної" коаліції.
 • 2008.12.11 | пан Roller

  Re: Завтрак. Послушайте программу передач на завтра. Нет, нет,

  нет, нет я хочу сегодня....

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Повний текст звернення Юлії Тимошенко до народу
  >

  >
  > По-перше, нова коаліція ініціює вже завтра заслуховування звіту керівництва Нацбанку щодо .
  >
  > Так само завтра ми приймемо всі закони та зміни до бюджету, які забезпечать стабільну та в повному обсязі виплату пенсій. >
  >>
  > Завтра у парламенті ми приймемо закон про посилення кримінальної відповідальності за >
  > Завтра як першочерговий буде розглядатися закон про заборону конфіскації банками квартир, які заходяться в кредитній заставі в банках.
  >
  > Саме завтра ми розглядаємо два важливих закони для захисту аграріїв та будівельників в період кризи. >

  >
  > Дорогі мої!
  >
  >
  > >
  > Просто вірте в Україну.
  >
  > Україна – сильна!

  Брехать не гарно.
  Уже пол дня прошло.Послушал я ВР.Лучше бы вони мовчали.
 • 2008.12.11 | Микола Гудкович

  «Океанія завжди воювала з Остазією»

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > 10 Грудень 2008
  > Добрий вечір, дорогі мої!

  Добрий.

  > Події в світі та Україні розгортаються дуже стрімко, і саме тому я хочу сьогодні обговорити з вами життєво важливі питання.

  Так. Кризи, які не торкнуться України, раптом торкаються її. і то дуже боляче.

  > Майже всі країни земної кулі охопила найпотужніша за останні вісімдесят років економічна криза.
  > Навіть у найбільших країнах світу почався масштабний економічний спад.

  Та невже?

  > В окремих країнах Європи на чверть скоротилося виробництво в будівництві, машинобудуванні, металопрокаті.

  В Україні, наприклад, щоби бути конкретними. Ліхтенштейн, Люксембург, Андора та Монако не постраждали.

  > Міжнародний валютний фонд передбачає в 2009, наступному році скорочення обсягу розвитку економіки досить і досить суттєво, що трапиться вперше з часів Другої світової війни.

  Це зрозуміло будь-кому, в кого вистачає мозків, аби дихати.

  > В багатьох країнах світу національні грошові одиниці знецінилися по відношенню до долара аж до 30%.

  Так, у Зімбабве ситуація значно гірша, ніж в Україні.

  > За таких умов світ просто перестав будь-що купувати, в тому числі і продукцію наших заводів, наших аграріїв.

  Свята правда!

  > Але, незважаючи на ці сумні новини, в світі вже народжується перші слабкі паростки уповільнення кризи.
  > Нарешті з‘являється надія, що ця світова криза не буде затяжною.

  Добре. Трохи оптимізму не завадить.

  > Україна теж мусить бути сильною в ці важкі часи всесвітнього фінансово-економічного розбалансування. В нашій країні світова криза вже вплинула більше ніж на 90 % людей.

  Більше — на 100%.

  > Ви знаєте, що ситуація в Україні в останній час ускладнювалась ще й свідомо створеною аморальною політичною кризою,

  О, так! Хтось аморально і протизаконно блокує президію та трибуну ВРУ. Хтось вдирається в суди, погрожує, застосовує силу проти суддів.
  Хто ж ці аморальні люди?

  > яка ще і просто-напросто унеможливлювала протистояння фінансово-економічним викликам.

  Так це аморальна політична криза заважала впритул бачити фінансову?

  > Паралізований парламент, безвідповідальне, пусте критиканство, агресія та чорна пропаганда. Причина цього – пустопорожня боротьба за другий президентський термін за будь-яку ціну.

  Ющенко, так? :-)
  Він у всьому винуватий — ані армію зробити контрактною, ані віддати ФДМУ Портнову… От злодюга!

  > Але є й добрі новини.

  Вправно викладає! :)

  > Вчора в парламенті була утворена нова коаліція трьох політичних сил: нашої фракції БЮТ, Блоку „Наша Україна - Народна самооборона” та Блоку Володимира Литвина. Нарешті був обраний спікер парламенту - Володимир Литвин.

  Щоправда, голова фракції не підписав коаліційну угоду; фракція не приймала рішення щодо угоди; попередня угода не виконується — добра коаліція, добрі новини.

  > Парламентська політична криза завершена.

  Завершена вона буде, коли ані в парламенті, ані в політиці не буде нахабних рейдерів. А доти доведеться проводити такі от сеанси суггестивної психотерапії.

  > Завтра у Верховній Раді розпочнеться нормальна, послідовна робота.

  Хто раніше заважав? Кожемякін, Писаренко, Портнов так рвалися працювати… Ах, цей Балога — як йому незручно між рядків… :)

  > Тепер у нас звільнені руки від кайданів.

  Залишилося тільки покропити землю злою ворожую кров'ю.

  > Кремлівські змови, державні заколоти, позбавлення людей права обирати президента всенародно виявилися знову банальною неправдою.

  :)
  Це сильно!

  > Хочу подякувати всім політичним силам, фракціям, народним депутатам, які своїм вчорашнім голосуванням припинили цю політичну ганьбу і створили коаліцію.

  Тобто всім, крім НУ :)

  > Всі ці позитивні кроки були зроблені не за допомогою президента, а всупереч його активній протидії створенню коаліції.

  Скандальне поєднання абсолютно різних НУ, НС, БЮТ та БЛ в єдине кубло — це позитив. Гм.

  Мир — це війна. Війна — це мир.

  > А тепер наші приоритетні кроки в парламенті після подолання політичної кризи будуть присвячені подоланню всіх негараздів, нормалізації життя кожного з Вас.

  «А тепер…»

  Ні, не досі — не до 2 вересня, не ще раніше, а тільки тепер… І то, якщо щось (хтось) не завадить.

  > По-перше, нова коаліція ініціює вже завтра заслуховування звіту керівництва Нацбанку щодо вкрай ненормальної ситуації, яка склалася в банківській сфері.

  „Вже завтра“. Оперативненько.

  (О, нове гасло — «Покращення вашого життя вже завтра!».)

  > Будемо вимагати припинення корупції та спекуляцій на ринку гривні та долара, а також наполягатимемо на забороні банкам на власний розсуд підвищувати відсотки по кредитах, взятих на купівлю квартир, на розвиток аграрного, малого та середнього бізнесу. Це ж саме стосується і споживчих кредитів, які громадяни взяли для своїх домашніх потреб.

  Від кого конкретно вимагатимете припинення корупції? Хто злодюга? Чи документи вже у ГПУ?

  > Так само завтра ми приймемо всі закони та зміни до бюджету, які забезпечать стабільну та в повному обсязі виплату пенсій.

  Це добре.

  > Не звертайте увагу на жодні провокаційні чутки відносно зменшення пенсій, або невиплат пенсій працюючим пенсіонерам. Такі розмови є повною провокацією.
  > І ще. Всі пільги та державні виплати, в тому числі і виплати на народження дітей будуть збережені.

  І це добре.

  > Завтра у парламенті ми приймемо закон про посилення кримінальної відповідальності за невиплату, або затримку виплат пенсій, зарплат, стипендій, та незаконне звільнення з роботи.

  Краще прийміть (українською — ухваліть) закон про виконання вже існуючих законів, які просто передбачають кримінальну відповідальність за все це.

  > Завтра як першочерговий буде розглядатися закон про заборону конфіскації банками квартир, які заходяться в кредитній заставі в банках.

  «Кому я должєн — фсєм пращаю»!

  І то правильно — всі банкири крадії, в циліндрах, з бородавками на носі, „тупі, в окулярах, пузаті“. Треба їх придавити! :)

  Рабочіє далжни вспомніть вкус міаса! ©

  > Саме завтра ми розглядаємо два важливих закони для захисту аграріїв та будівельників в період кризи. І це лише початок нормальної роботи після завершення ганебної, навмисно створеної політичної кризи.

  Лише початок!

  А раніше розглядати заважав Балога?

  > Я заявляю, що я особисто буду берегти цей парламент, новостворену коаліцію.

  Так. Цей парламент — це святе. Фіат парламент, переат Україна!
  Саме це й є першочерговим завданням — берегти парламент. Коновалюка, Табачника, Януковича-ст., Януковича-мл., Звягільського, Портнова, Губського, Фельдмана та ін.. Це ж скарб нації!

  > Я ніколи не допущу знущання над Верховною Радою, над країною, які ми спостерігали останні місяці.

  Овва!

  > Бо жодні президентські вибори не варті того, щоб політичні авантюристи кидали країну в прірву протистояння та хаосу.

  Так його, цього авантюриста й мазуріка! :)

  > Дорогі мої!
  > Я знаю як вам сьогодні важко. Важко багатьом людям у світі. Але я дуже хочу, щоб ви знали: є всі ресурси, необхідний потенціал, щоб захистити вас і гідно вийти із кризи. Після кризи завжди приходить піднесення.

  Інколи воно приходить просто підчас кризи — коли читаєш такий фолькішер беобахтер…


  > Просто вірте в Україну.
  > Україна – сильна!

  Та да. Україна переживе.

  ЗІ. Нагадало політінформацію в школі :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.11 | Мартинюк

   А що легше "закон про пенсію" чи просто пенсію виплатити?

   >
   > > Не звертайте увагу на жодні провокаційні чутки відносно зменшення пенсій, або невиплат пенсій працюючим пенсіонерам. Такі розмови є повною провокацією.

   > > Завтра у парламенті ми приймемо закон про посилення кримінальної відповідальності за невиплату, або затримку виплат пенсій, зарплат, стипендій, та незаконне звільнення з роботи.
   >
   Ці каво що заважає просто виплачувати ці пенсії у Києві Донецьку та інших регіонах, де почалися затримки і невиплати?

   > > Я ніколи не допущу знущання над Верховною Радою, над країною, які ми спостерігали останні місяці.
   >
   Невже бютівці нарешті перестануть блокувати трибуни і ламати мікрофони?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.11 | Микола Гудкович

    Вчіть напам'ять: «Всі розмови про невиплату пенсій — провокація»

   • 2009.01.02 | Михайло Свистович

    Re: А що легше "закон про пенсію" чи просто пенсію виплатити?

    Мартинюк пише:
    >
    > Невже бютівці нарешті перестануть блокувати трибуни і ламати мікрофони?

    Навряд чи
  • 2008.12.11 | пан Roller

   в металургии давно наблюдается рост,

   Что характерно, то вчера по завлению министра экономки правительтства Тимошенко в металургии наблюдается рост, а не спад, и не завтра, а вчера. Причина банальна, тот самый спекулятивный курс гривны. Он позволяет рентабельно вести продажи на экспорт без потерь.

   А как же сокращения в секторе. А никак. Просто дама видно не в курсе.
 • 2008.12.11 | саша_нічна варта

  Юля таки дійсно вперед!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.11 | Sean

   скоріше вбік

  • 2009.01.02 | Анаэробик

   В ад (-)

 • 2008.12.12 | velotrek

  Re: Звернення Юлії Тимошенко до народу

  Любопытно, что многочисленные советы по борьбе с экономическим кризисом, озвучиваемые в Украине в конце 2008 года, так и не смогли найти свое место в работе правительства. До сих пор ничего не сделано.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua