МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що це Довгий так панікує? (/)

12/15/2008 | media
http://kiev.pravda.com.ua/news/494682dd9dd99/
Видно, чує супостат неладне :)

Відповіді

 • 2008.12.15 | Мартинюк

  Схоже Тимошенко вчергове доб"ється переобрання Черновецького

  Це в неї класно виходить.
  А ще кажуть що на основі молодняка з тусовким Черновецького формується якась типу перспективна проросійська сила.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.16 | samopal

   "Фронт пєрємєн", нє?

   Мартинюк пише:
   кажуть що на основі молодняка з тусовким Черновецького формується якась типу перспективна проросійська сила.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.03 | Михайло Свистович

    нє Re: "Фронт пєрємєн", нє?

 • 2008.12.15 | GreyWraith

  Та й патрон його по ящику якось виглядав менш впевнено...

  ... ніж звичайно.

  media пише:
  > http://kiev.pravda.com.ua/news/494682dd9dd99/
  > Видно, чує супостат неладне :)
  Може, влетіли із весняними виборами куди більше, ніж навіть ми припускаємо? ;)

  Я думаю, що тоді без активної, і, певно, небезплатної, підтримки СП Льончику на табуретці було не втриматися. І Льончик, ще в липні цар і Бог будівельних відкатів, в ті часи явно не залишився у боргу за послуги, до тго ж і подавав великі надії на дуже плідну співпрацю у майбутньому. Плюс уряд тоді видавався на пташиних правах.

  Аж потім таке сталося, зокрема, зовнішні інвестори всі разом забрали гроші, в результаті пропали всі перспективи на майбутнє, та й теперішній день несподівано став якимось біднуватим. СП, певно, у космічному майбутньому розчарувався, а старі послуги вже зроблені, отже, зараз нічого не варті. Та й здавалося б, розчавлена Тимошенко, виявилася куди живучішою, ніж вважалося раніше. До того ж бидлохторат після безнадійного пропуску декількох сеансів годування може дуже швидко змінити милість на люту ненависть.

  Не здивуюся, що коли уряд, СП і ВР спільно захочуть відправити велику жертву на антикризове заклання, то ідеальною кандидатурою на цапа-відбувайла може стати наш ексцентричний градоначальник...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.17 | Горицвіт

   на хвіст солі вони йому насиплять хіба що

   А на виборах - програють знов. Відрив був же величезний, ну нехай зменшиться через відключення гарячої води, але не зникне. Нових же кандидатів не висунуть, ні ідей, нічого нового, а з тими все ясно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.17 | media

    Якщо висунуть тих же кандидатів - то можливі варіанти

    а якщо єдиного кандидата Кличка - то на фоні його боксерських перемог, відключень тепла і всього іншого, і браку коштів на підкуп виборців він спокійно пройде.
    Другий (чи вже третій) раз на граблі ніхто наступати не хоче. Якщо ЮВ всерйоз думатиме про президентські вибори - обмін з Кличком на підтримку на президентських. Кличко ж, якщо не дурний, має зрозуміти що Кетрін-Клер, закарпатцям і іншим його друзям при владі залишилося бути недовго. На "кульгаву качку" ставити сенсу немає, він же молодий і перспективний :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.18 | Горицвіт

     Re: Якщо висунуть тих же кандидатів - то можливі варіанти

     media пише:
     > а якщо єдиного кандидата Кличка - то на фоні його боксерських перемог, відключень тепла і всього іншого, і браку коштів на підкуп виборців він спокійно пройде.


     "Спокійно" - це перебільшення. Минулого разу вони двоє в сумі набрали менше за Черновецького. Тобто в принципі шанс є, але я думаю, що шанси Черновецького вищі. З одного боку - відключення води, з другого - падіння гривні і вдала риторична конфронтація Черновецького з прем'єршою. Решта факторів залишаються тими самими: ядерний електорат Черновецького, який нікуди не дінеться, ідейна "чистота" його опонентів тощо.

     Підкуп, можливо, спрощується, але це неясно хто скористається краще.
 • 2008.12.15 | Sean

  ніби якраз Тимошенко панікує більше

 • 2008.12.16 | Микола Гудкович

  Не панікує, а попереджує про підвищення цін на продукти

 • 2008.12.16 | GreyWraith

  До теми (л)

  http://stolitsa.glavred.info/archive/2008/11/07/153120-6.html

  якщо написане хоча б наполовину правда, то вже зараз по Києву слід робити дуже круті заходи - із негайним відстороненням і арештом діючого місцевого самоуправління і введення прмямого правління президенстко-урядових комісарів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.16 | media

   Вчора на 5му

   Олесик-Телесик злякано розказував, що "уряд списав із казначейського рахунку Києва заборгованість за газ". Реквізиції розпочинаються потихеньку :)
   А Чєрновєд тим часом опинився у цікавому становищі: крутити гроші в "Київенерго" не можна, надходжень за землю нема, хабарний потік міліє, скоро мабуть і пенсіонерам гречки не буде за що розносити. Та ще й у побратима Аделаджі проблеми з "Кінгз кепітал". От жалко пацанів...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.16 | GreyWraith

    Нема чого їх шкодувати ... себе пошкодуймо

    Хоча з іншого боку - таке болюче щеплення від авантюристів може стати дуже корисним. :)

    media пише:
    >Олесик-Телесик злякано розказував, що "уряд списав із казначейського >рахунку Києва заборгованість за газ". Реквізиції розпочинаються >потихеньку :)
    Наївний чукотський юнак справді не збагнув, що борги треба повертати? Чудеса...

    До того ж ГТС в Україні стала мало не сакральною реліквією, тому під шантажем конфіскації цього активу Росією за газові борги уряд легко, просто і з повною підтримкою громадськості зможе витрушувати потрібні недоїмки із різних "...енерго"... :)

    >крутити гроші в "Київенерго" не можна,
    Я от в економіці не дуже... Не могли б написати докладніше, як крутилися там гроші до цього часу, і чому зараз ця комбінація виявилася неможливою?

    >надходжень за землю нема, хабарний потік міліє,
    Я звернув увагу на симптоматичну відсутність останнім часом скандалів, пов'язаних із розподілами у Київраді землі. :) Видно, сарана горе-інвесторів як прийшла, так і пішла, а рутинні, прозаїчні і безперспективні в плані відкатів операції, пов'язані зі звичайною життєдіяльністю міста, мерії нецікаві...

    >скоро мабуть і пенсіонерам гречки не буде за що розносити.
    Тут Льончику економити ніззя ні в якому разі. Бо після пропуску декількох сеансів роздачі слонів клієнтелла розлютиться і затопче благодійника-обманщика при першій нагоді...

    >Та ще й у побратима Аделаджі проблеми з "Кінгз кепітал".
    Тут навіть наш роззява Луценко свого шансу не упустить. Бо в даному випадку - справа особиста. :)

    >От жалко пацанів...
    Швидше за все, старий матьорий шахрай Льончик у випадку великого шухєру прикинеться шлангом і здрисне. А от його різний дитячий садочок (зокрема той же Телесик, зами і ГАК) може потрапити під зразково-показову урядову розправу... А так їм і треба - щоб знали своє місце. :)

    P.S. Звернули увагу на жалібне кувікання ПРУ на тему бюджетного комітету, що їм має БЛ подати на бідність? ;) Невже у конкрєтних пасанів почалася чорна смуга? Зауважу, що Литвин - звірушка не особливо тямовита, але має стальні щелепи, і схоплене у нього видерти важко...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.16 | media

     То я іронізую

     > Хоча з іншого боку - таке болюче щеплення від авантюристів може стати дуже корисним. :)
     ну, якщо в десятий раз на граблі наступлять, то може й корисним
     > Наївний чукотський юнак справді не збагнув, що борги треба повертати? Чудеса...
     Складно йому уявити, що від населення "на вході" Київенерго отримує 100% належних коштів, а в Київенерго - 30%. Решта кудись зникає.
     > До того ж ГТС в Україні стала мало не сакральною реліквією,
     Тут не так ГТС, тут загроза перекриття краника. На опалення до речі українського газу не вистачає - доводиться докупляти в Росії (превед, програми з енергозбереження!).
     > >крутити гроші в "Київенерго" не можна,
     > Не могли б написати докладніше, як крутилися там гроші до цього часу, і чому зараз ця комбінація виявилася неможливою?
     Причина всьому - глобальна кредитна криза :) Раніше можна було перепозичати гроші і розраховуватися за газ. А зараз всі дірки оголилися. Проблема з міським бюджетом, який мав компенсовувати Київенерго нібито "занижену" ціну на газ. Очевидно, гроші не надходять, бюджет не виконується, залишається стогнати, що треба підвищувати тарифи.
     Плюс Київенерго набралося кредитів "на модернізацію мережі" (вгадайте, куди ці гроші пішли), і на біду деякі зобов"язання є короткостроковими. Живих грошей ні в кого зараз немає - тому і Київенерго, і Київводоканал кудись дівають гроші, які надходять від населення. Нафтогаз при цьому в дурній ситуації: гроші за спожитий газ не надходять, перепозичити - ніде, курс долара зростає, Расєя свірєпствує.
     > Я звернув увагу на симптоматичну відсутність останнім часом скандалів, пов'язаних із розподілами у Київраді землі. :) Видно, сарана горе-інвесторів як прийшла, так і пішла, а рутинні, прозаїчні і безперспективні в плані відкатів операції, пов'язані зі звичайною життєдіяльністю міста, мерії нецікаві...
     Ну так. Зменшився попит на подібні проекти, отже й на землю. Тут же розрахунок був власне на це при формуванні бюджету - що так розпродадуть землі, що і собі любімим на черговий майбах вистачить, і людям щось перепаде. А воно он що сталося...
     > Тут Льончику економити ніззя ні в якому разі. Бо після пропуску декількох сеансів роздачі слонів клієнтелла розлютиться і затопче благодійника-обманщика при першій нагоді...
     Ну так, можна організовувати звісно під кабміном мітинги Посольства божого, але сектантів-то не так і багато.
     > Тут навіть наш роззява Луценко свого шансу не упустить. Бо в даному випадку - справа особиста. :)
     Ну тут на середніх ланках можуть загальмувати справу. Але скандал уже вийшов.

     > Швидше за все, старий матьорий шахрай Льончик у випадку великого шухєру прикинеться шлангом і здрисне.
     У нього ж друзів чимало. В разі чого підніме хай про "політічєскі репресії", та й по тому. Перебуде десь на заслуженій пенсії на Гавайях чи в Ізраїлі кілька років, а там і повернеться.
     >А от його різний дитячий садочок (зокрема той же Телесик, зами і ГАК) може потрапити під зразково-показову урядову розправу... А так їм і треба - щоб знали своє місце. :)
     От аби так і було.
     > P.S. Звернули увагу на жалібне кувікання ПРУ на тему бюджетного комітету, що їм має БЛ подати на бідність? ;) Невже у конкрєтних пасанів почалася чорна смуга? Зауважу, що Литвин - звірушка не особливо тямовита, але має стальні щелепи, і схоплене у нього видерти важко...
     Уже Зарубінський вчора "включив клоуна" і каже що цей комітет має бути в найменшої фракції, "уж така була домовленість, так шо звиняйте". А регіони що - мінімізують збитки, якщо не вдалося в уряд, то хоч на комітетах намагаються надолужити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.16 | GreyWraith

      Re: То я іронізую

      media пише:
      >Складно йому уявити, що від населення "на вході" Київенерго отримує >100% належних коштів, а в Київенерго - 30%. Решта кудись зникає.
      Підозрюю, якщо вздумають такий життєрадісний бізнес припинити судом через банкрутство, то тяганина йтиме декілька років... :(

      >На опалення до речі українського газу не вистачає - доводиться >докупляти в Росії
      Резерви ніби на зиму є...

      >(превед, програми з енергозбереження!).
      Дійсно, прєвєд. Думаю, що хоч коштів пішло значно менше, ніж було тріскотні... ;) BTW це фіаско ще раз доводить, що такі речі інакше, ніж шоковою терапією, тобто разовим підйомом ціни на газ до нормальної, щоб зробила ці програми економічно вигідними, впроваджувати неможливо. Але ж уявляю тоді сморід над нещасною долею металургів і хіміків... :(

      >>Не могли б написати докладніше, як крутилися там гроші до цього >>часу, і чому зараз ця комбінація виявилася неможливою?
      >Причина всьому - глобальна кредитна криза :) Раніше можна було >перепозичати гроші і розраховуватися за газ.
      І цей розрахунок теж ішов через перекредутвання? Не можу повірити. За таке судити треба...

      >Очевидно, гроші не надходять, бюджет не виконується, залишається >стогнати, що треба підвищувати тарифи.
      Треба було ще вчора, незалежно від мера. І з чіткими дотаціями кінцевим споживачам і примусом тих до економії... Але при цьому цих всіх посередників розігнати, і то розігнати суворо...

      Вже метрополітен плачеться, що наступного року їм і двох гривень мало буде - збитки... Куди КРУ і прокуратура дивляться?

      >Плюс Київенерго набралося кредитів "на модернізацію мережі" >(вгадайте, куди ці гроші пішли),
      Невже справді на мерські вибори - із усіма підкупами?

      >і на біду деякі зобов"язання є короткостроковими. Живих грошей ні в >кого зараз немає - тому і Київенерго, і Київводоканал кудись дівають >гроші, які надходять від населення.
      Думаю, дівають на погашення боргів... Уряду зараз негайно треба якомога швидше ці всі боргові зобов'язання поскуповувати і якомога швидше націоналізовувати ці контори. І судити теперішній менеджмент...

      >Нафтогаз при цьому в дурній ситуації: гроші за спожитий газ не >надходять, перепозичити - ніде, курс долара зростає, Расєя >свірєпствує.
      Не дивно... Плюс зам.начальника "Нафтогазу" по телевізору казав, що їм спеціальним законом було заборонено забирати майно боржників. :(

      >Тут же розрахунок був власне на це при формуванні бюджету - що так >розпродадуть землі, що і собі любімим на черговий майбах вистачить, >і людям щось перепаде. А воно он що сталося...
      Ага. :)

      >Ну так, можна організовувати звісно під кабміном мітинги Посольства >божого, але сектантів-то не так і багато.
      І Посольство Боже теж якось невчасно прогоріло. :) А на голодний шлунок і сектант потрохи роззомбовується...

      >Ну тут на середніх ланках можуть загальмувати справу.
      Думаю, у зливі Льончика із його шоблою скоро будуть зацікавлені всі, до СП включно. Тому ніяка середня ланка блокувати не посміє...

      >>Швидше за все, старий матьорий шахрай Льончик у випадку великого >>шухєру прикинеться шлангом і здрисне.
      > У нього ж друзів чимало.
      Пам'ятаєте, як закінчилася кар'єра пана Чічікова у місті NN? Ще вчора ввечері був всюди шанованим гостем, а вранці - всюди вже "пущать не велено". :)

      >В разі чого підніме хай про "політічєскі репресії", та й по тому.
      Хіба в російській пресі. :) Навряд чи БЮТ чи ПРУ нададуть йому свії медіа-машини, а ТРК Київ і тому подібну лабуду за борги опишуть...

      >Перебуде десь на заслуженій пенсії на Гавайях чи в Ізраїлі кілька >років, а там і повернеться.
      А це може бути. :( Хоча, здається, вже Фіма Звягільский достатньо запаскудив цей шлях. Недаремно навіть такий монстр як лазаренко не дуже сюди поспішає... Та й суспільство вже порозумнішало, а після кризи ще розуміншим буде. І злішим... :)

      >Уже Зарубінський вчора "включив клоуна" і каже що цей комітет має >бути в найменшої фракції, "уж така була домовленість, так шо >звиняйте". А регіони що - мінімізують збитки, якщо не вдалося в >уряд, то хоч на комітетах намагаються надолужити.
      Регіони і тут собі насвинячили ще в 2006 році коли, маючи голову уряду, демонстративно відмовилися здавати цей, взагалі-то, "опозиційний" комітет. :) А тепер їх за прецедентом і чмирять...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.12.17 | media

       Re: То я іронізую

       > >На опалення до речі українського газу не вистачає - доводиться >докупляти в Росії
       > Резерви ніби на зиму є...
       Резерви є в газосховищах. Але все одно, цей газ куплений у Росії, отже за нього треба, хочеш не хочеш, платити.

       > І цей розрахунок теж ішов через перекредутвання? Не можу повірити. За таке судити треба...
       Фактів звісно нема, але. Рівень платежів населення ще не знизився; ціна на газ яка була на початку року, така і є; але виникають проблеми із розрахунками одночасно з кредитною кризою (у цивілізованих країнах чомусь такого нема).

       > Але при цьому цих всіх посередників розігнати, і то розігнати суворо...

       Хто ж їх розгонить? :-)

       > Вже метрополітен плачеться, що наступного року їм і двох гривень мало буде - збитки... Куди КРУ і прокуратура дивляться?

       Отож. От якщо ЮВ дійсно посадить хоч когось там - то я її підтримаю :)
       > >Плюс Київенерго набралося кредитів "на модернізацію мережі" >(вгадайте, куди ці гроші пішли),
       > Невже справді на мерські вибори - із усіма підкупами?
       Та мерські це, судячи з усього, так, була ванночка в морі. На мерські пішли прямі бюджетні кошти на різні доплати вчителям і пенсіонерам. Плюс я думаю пару хабарів від земельних ділянок цілком покрили всю макулатуру від чєрновєцкого і додаткові порції пайків.

       > Думаю, дівають на погашення боргів... Уряду зараз негайно треба якомога швидше ці всі боргові зобов'язання поскуповувати і якомога швидше націоналізовувати ці контори. І судити теперішній менеджмент...

       Воно то так, але...

       > Навряд чи БЮТ чи ПРУ нададуть йому свії медіа-машини, а ТРК Київ і тому подібну лабуду за борги опишуть...

       А що втрачає ПРУ? Їм аби показати, що в Києві ситуація нестабільна, тому відсторонення Черновецького і призначення тимчасової адміністрації в Києві вони навряд чи підтримають. В Києві електорату не так багато, а для своїх виборців вони цілком можуть влаштувати з нього "жертву репресій". От БЮТ із любими друзями - Мартиненком, Кличком, Андрієвським - будуть мочити Льоню і в Київраді, і, за підтримки комуни, у ВР.

       > А це може бути. :( Хоча, здається, вже Фіма Звягільский достатньо запаскудив цей шлях. Недаремно навіть такий монстр як лазаренко не дуже сюди поспішає... Та й суспільство вже порозумнішало, а після кризи ще розуміншим буде. І злішим... :)

       Залежно від того, хто буде при владі. Я боюсь, як би ЮВ після того, як він "віддасть награбоване", не простіла і отпустіла всю цю команду. А суд над ними, показовий, ой як потрібен...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.12.17 | GreyWraith

        Re: То я іронізую

        media пише:
        >А що втрачає ПРУ? Їм аби показати, що в Києві ситуація нестабільна, >тому відсторонення Черновецького і призначення тимчасової >адміністрації в Києві вони навряд чи підтримають.
        Мені видається, що коли ця справа доповзе до ВР, то ПРУ заважати явно не буде (бо дуже вже мерзенно це стане виглядати), а без її допомоги можна обійтися...

        >...а для своїх виборців вони цілком можуть влаштувати з нього >"жертву репресій".
        А який сенс? Розказати їм на ніч зайвий раз казочку про злу Юльку? :lol:

        >Я боюсь, як би ЮВ після того, як він "віддасть награбоване", не >простіла і отпустіла всю цю команду. А суд над ними, показовий, ой як >потрібен...
        Після віддачі награбованого (тобто, коли буде ясно, що із клієнта вже нічого не витиснеш) не буде ніякого меркантильного сенсу цього пробачення. А із точки зору доцільності влади якраз показова розправа дуже допоможе Тимошенко зміцнити свою владу. :) Тим більше, що Льончик завжди демонстрував свою незалежність і пару разів жорстоко позбиткувався із БЮТ... Та й БЮТ якось утримався від заляпування у співробітництві із Льончиком (і, як не дивно, ПРУ), тому ризику у спливанні компромату мало. Інша справа - Балога і компанія. :)
    • 2008.12.18 | Iryna_

     Re: Нема чого їх шкодувати ... себе пошкодуймо

     GreyWraith пише:
     > Я звернув увагу на симптоматичну відсутність останнім часом скандалів, пов'язаних із розподілами у Київраді землі. :) Видно, сарана горе-інвесторів як прийшла, так і пішла, а рутинні, прозаїчні і безперспективні в плані відкатів операції, пов'язані зі звичайною життєдіяльністю міста, мерії нецікаві...

     це Ви просто мало обізнані
     "скасовані" під вибори "інвестори" знов почали лізти пачками (включаючи ділянки де Київрадою було проголосоване скасування забудов)

     продали кілька "протестних" ділянок, де будувати тупо не можна з врахуванням ДБНів і законодавства (наприклад Мар'яненка 14 - для прибудови до існуючого будинку з закриттям балконів, включно з квартирою де жила Тетяна Яблонська, ділянка - дитмайданчик за генпланом), ділянку для висотки серед приватного сектору в Святошино (крім інших "вигод" приватні будинки поряд залишаються без вентиляції що просто небезпечно)

     продають і роздають, потік зменшується, будуть продавати все
     чекаємо зносу пам'ятників
 • 2008.12.16 | AxeHarry

  Боїцця шо вкоротять...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua