МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Калавур! "Регіони" волають про зраду

12/16/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Заява прес-служби Партії регіонів

БЮТ, частина НУНС, Блок Литвина за підтримки комуністів створили у Верховній Раді України пронатівську, пронаціоналістичну коаліцію, яка, не маючи достатньої кількості голосів, але підтримана комуністами, буде реалізовувати антинародну політику.

Визначальними пунктами коаліційної угоди стали питання про пріоритетність вступу в НАТО без референдуму, без згоди українського народу.

Насторожує те, що євроатлантична інтеграція проголошена пріоритетом зовнішньої політики України.

Особливо турбують також інші пункти угоди, зокрема ті, що говорять про (цитуємо) ”посилення захисту української національної та духовної ідентичності”, тобто насильницької українізації. Цей пункт угоди цинічно звучить на фоні останніх розпоряджень діючого уряду про вилучення з шкільної програми та шкільних бібліотек відомого роману О.Фадеєва „Молода гвардія”, на якому виховувались цілі покоління нашого народу і який є літературним пам’ятником подвигу народу в Великій Вітчизняній війні. Фракція комуністів не лише не засудила таке святотатство діючої влади, а й підтримує цю владу та її коаліцію своїми голосуваннями в парламенті.

Партія регіонів розцінює цей факт як безпрецедентну зраду комуністів та Блоку Литвина свого народу і своїх виборців. Люди відповідно оцінять такий крок.

Замішана на фальші, на брехні та підступі нова недорахована коаліція має лише одну мету – зберегти при владі уряд Тимошенко, про що свідчить відповідний пункт угоди (цитуємо) „беруть на себе зобов’язання підтримати схвалення програми дій уряду”.

Коаліційна угода – це суцільне окозамилювання. Вона не містить серйозної програми виходу з кризи. І основу її складають загалом ідеологічні посили, сформульовані прибічниками НАТО та насильницької українізації.

Партія регіонів попереджає про відповідальність перед народом усіх, хто підтримує сьогодні нову помаранчево-комуністичну авантюру, і хто вже через кілька тижнів, після чергового розпаду цього утворення, буде шукати причин і винних у тому, що в них знову не склалося.

Нині не час піддаватися на авантюри.

Нині не час піднімати непопулярні в народі питання, що роз’єднають людей.

Сьогодні треба об’єднувати зусилля для реалізації антикризової програми, для щоденної важкої праці з подолання тих проблем, які породила бездарна помаранчева команда.

Ми виступаємо категорично проти марнування часу і сил суспільства у такий складний для України період.

Ми солідарні з народом, який початком страйків і протестів, що вже котиться Україною, висловлює своє „ні” бездарній владі та її комуністичним підтакувачам.

поставив:sean, запрошуючи подивитися тут: http://glavred.info/archive/2008/12/15/144932-9.html в тексті коаліційної угоди про вступ до НАТО "за умови прийняття рішення на референдумі"

Відповіді

 • 2008.12.16 | Д-р Юрій

  Re: Калавур! "Регіони" волають про зраду

  Ото наш президент отримав неабияку підтримку! Саме час підписати новий меморандум чи універсал (можна й нову назву винайти - суть не змінюється: коаліція двох "синів" одного "батька").
 • 2008.12.16 | Адвокат ...

  Я ненавиджу пруцячЬню, але у цім випадкові ці комахи мають рацію

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.17 | samopal

   у цім випадкові - означає у випадкові прольота коаліції НУ-ПРУ

   На яку так сподівалися кращі представники незрадьмайданства перед виборами 2006 року, і перед виборами 2007 року... І на "нових дострокових" сподіваються... :sol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2008.12.17 | Shooter

  Боже, які вони ТУПОРИЛІ

  Момент для них - абсолютно виграшний: економіка різко і глибоко занурюватиметься в задницю. Ан нєт - потрібно до істерик ще НАТО і "насільствєнную укранізацію" приплести... далба*оби. :fou:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.17 | Адвокат ...

   Вони чинять вірно!

   Вони взяли керунок на повне знищення "лєвізни" в Україні. І ґєта,-- праФФільна!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.17 | Shooter

    Ну

    Адвокат ... пише:
    > Вони взяли керунок на повне знищення "лєвізни" в Україні. І ґєта,-- праФФільна!

    Якщо Янукович займе нішу Вітренко - думаю, Україна від цього тільки виграє. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.17 | Адвокат ...

     Дик, і я пра_ета!

   • 2008.12.17 | GreyWraith

    Re: Вони чинять вірно!

    Адвокат ... пише:
    >Вони взяли керунок на повне знищення "лєвізни" в Україні. І ґєта,-- >праФФільна!
    Во-во! Цікаво, а чи не запропонувати їм допомогти заборонити тут комуністичну ідеологію і КПУ зокрема? :lol: Оце буде не просто мстя, а мстіща, тим більше, що в тому випадку комуністичний бидлохторат через відсутність вибору більшою частиною гарантоване переповзе до ПРУ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.17 | Адвокат ...

     Ні тарапітєсь памаґать враґам,-- дольше проживьотє.

  • 2008.12.17 | Горицвіт

   таке враження, що їх "консультанти" свідомо штовхають до поразки

   нав'язують завідомо програшну тему (на фоні яскравої виграшної теми).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.17 | GreyWraith

    Треба було їм свою пропаганду слухати

    Самі ж верещали на всіх кутках: "Ющенко - ставленик ЦРУ! Геть проклятих піндосів!" І тут же побігли наймати тих самих піндосів, щоб піндоси їм вибори злабали. :lol: Невже важко було припустити, що злобне ЦРУ не полінується попросити своїх земляків допомогти своєму протеже і провалити кампанію конкурентів? :lol: :lol: :lol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.18 | Горицвіт

     а там точно американські радники?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.18 | GreyWraith

      Я чув, що там підпрацьовувала фірма пана Манафота...

      Ці американські піарники відомі своєю спеціалізацією по американських "наших сучих синах" типу Маркоса...
  • 2008.12.17 | GreyWraith

   Не тупорилі

   Shooter пише:
   >Момент для них - абсолютно виграшний: економіка різко і глибоко >занурюватиметься в задницю.
   Це занурення відбулося ще досить давно - тоді, як ця "олігархономіка" сформувалася. Зараз просто воно стало очевидним для всіх.

   Але криза призведе до різкого падіння економічної могутності цих самих олігархів. Отже, з'являється ще один шанс зробити нормальну економіку - бо коли б все було нормально, вони б вуздечку не випустили б...

   >Ан нєт - потрібно до істерик ще НАТО і "насільствєнную укранізацію" >приплести... далба*оби. :fou:
   Ні, просто розрахунок на лохторат КПУ, - це демогагічна спроба підірвати виборчі позиції комуністів, пояснюючи пропагандою їхнім виборцям, що ті тих виборців зрадили. :) Думаю, це все одно закінчиться пшиком...

   А спекулювати на економічних проблемах - а толку? Нас обробляти? Так ми ж при всьому розчаруванні НУ і БЮТ за ПРУ не голосуватимемо, і ПРУ це знає. Так навіщо витрачати сили? ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.18 | Горицвіт

    Re: Не тупорилі

    GreyWraith пише:
    > А спекулювати на економічних проблемах - а толку? Нас обробляти? Так ми ж при всьому розчаруванні НУ і БЮТ за ПРУ не голосуватимемо, і ПРУ це знає. Так навіщо витрачати сили? ;)

    Не знаю як "нас", а я знаю особисто людей, які дивилися хто "толковіший" і "спокійніший", і рівноправно між ними вибирали (в той раз вибрали НУ, але якщо йдеться про президентські вибори, то регіонам і Януковичу варто розуміти, по яких критеріях будуть оцінювати величезні маси виборців, які не є фанатами фофудьї тощо. Якщо, звичайно, Янукович ще самостійно може такі речі планувати (це питання і насторожує) )
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.18 | GreyWraith

     Я писав, що готовий був би голосувати за ПРУ...

     ... у випадку, коли б вона еволюціонувала до чогось типу "українських респулбіканців". Але для цього їй необхідно зробити дві дуже великі зміни:
     1) раз і назавжди розплюватися із фофудьєю;
     2) викинути ряд досить одіозних і морально застарілих діячів. А тих, хто залишиться, добре вишколити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.18 | Shooter

      Ну от бачите - Ви ж сам підтверджуєте, що ПРУ сьогодні- тупорилі

      GreyWraith пише:
      > ... у випадку, коли б вона еволюціонувала до чогось типу "українських респулбіканців". Але для цього їй необхідно зробити дві дуже великі зміни:
      > 1) раз і назавжди розплюватися із фофудьєю;
      > 2) викинути ряд досить одіозних і морально застарілих діячів. А тих, хто залишиться, добре вишколити.

      Саме так. Або принаймі не педалювати фофудьєносні моменти.

      І тоді в Януковича би були непогані шанси виграти в Юлі (зауважу - на ці сорти лайна я персонально, як виборець, свій вибір "витрачати" не збираюсь). В умовах глибокої економічної кризи. Яка, без сумніву, вдарить по всіх, і найбільше відчутно, нажаль, по "малих українцях"...
 • 2008.12.22 | Анатолий

  Re: Калавур! "Регіони" волають про зраду

  Куча хамов и воров орет ,,ГРАБЯТ!!!,,
 • 2009.01.13 | petro

  Re: Калавур! "Регіони" волають про зраду

  vsi zabuly pro svoje KORINNIA. Jaka Ukrajinizacija!!!!vid 1945 roku do 1990 roku kilkist MOSKALIV na UA zbilsilas u 2OO rariv - Ichali jak muchy na hnij- daly im tut dobri kvartiry zarplaty a ukrajinec za 5 km vid Kyjeva nemih v Kyjevi otrymat robotu bo ne mav propysky v Kyjevi a Moskaliu daly vse novu kvartyru dobru zarplatu bo VIN MOSKAL prijchav z uralskoii dirky je tocno sluha KGB i do sohodnisnoho dnia.Vsich oficeriv z buvsich NDR CSSR POSCI VENHRII poselyly na UA a vy Ukrajinci platit im pensii a vony budut holosuvat za Rehiony. Moskva nikoly nicoho darom nedavala i ne dast.ja do coho - jak u pryrodi DUB JE, BREZA JE, tak i u nas maje buty Ukrajinec je Ukrajinec a pritom DOMA na ridnij zemli a ti druhi nechj podumajut jaku pisniu spivat i chto ich po velykomu rachunku jak bude zhaduvat.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Заява прес-служби Партії регіонів
  >
  > БЮТ, частина НУНС, Блок Литвина за підтримки комуністів створили у Верховній Раді України пронатівську, пронаціоналістичну коаліцію, яка, не маючи достатньої кількості голосів, але підтримана комуністами, буде реалізовувати антинародну політику.
  >
  > Визначальними пунктами коаліційної угоди стали питання про пріоритетність вступу в НАТО без референдуму, без згоди українського народу.
  >
  > Насторожує те, що євроатлантична інтеграція проголошена пріоритетом зовнішньої політики України.
  >
  > Особливо турбують також інші пункти угоди, зокрема ті, що говорять про (цитуємо) ”посилення захисту української національної та духовної ідентичності”, тобто насильницької українізації. Цей пункт угоди цинічно звучить на фоні останніх розпоряджень діючого уряду про вилучення з шкільної програми та шкільних бібліотек відомого роману О.Фадеєва „Молода гвардія”, на якому виховувались цілі покоління нашого народу і який є літературним пам’ятником подвигу народу в Великій Вітчизняній війні. Фракція комуністів не лише не засудила таке святотатство діючої влади, а й підтримує цю владу та її коаліцію своїми голосуваннями в парламенті.
  >
  > Партія регіонів розцінює цей факт як безпрецедентну зраду комуністів та Блоку Литвина свого народу і своїх виборців. Люди відповідно оцінять такий крок.
  >
  > Замішана на фальші, на брехні та підступі нова недорахована коаліція має лише одну мету – зберегти при владі уряд Тимошенко, про що свідчить відповідний пункт угоди (цитуємо) „беруть на себе зобов’язання підтримати схвалення програми дій уряду”.
  >
  > Коаліційна угода – це суцільне окозамилювання. Вона не містить серйозної програми виходу з кризи. І основу її складають загалом ідеологічні посили, сформульовані прибічниками НАТО та насильницької українізації.
  >
  > Партія регіонів попереджає про відповідальність перед народом усіх, хто підтримує сьогодні нову помаранчево-комуністичну авантюру, і хто вже через кілька тижнів, після чергового розпаду цього утворення, буде шукати причин і винних у тому, що в них знову не склалося.
  >
  > Нині не час піддаватися на авантюри.
  >
  > Нині не час піднімати непопулярні в народі питання, що роз’єднають людей.
  >
  > Сьогодні треба об’єднувати зусилля для реалізації антикризової програми, для щоденної важкої праці з подолання тих проблем, які породила бездарна помаранчева команда.
  >
  > Ми виступаємо категорично проти марнування часу і сил суспільства у такий складний для України період.
  >
  > Ми солідарні з народом, який початком страйків і протестів, що вже котиться Україною, висловлює своє „ні” бездарній владі та її комуністичним підтакувачам.
  >
  > поставив:sean, запрошуючи подивитися тут: http://glavred.info/archive/2008/12/15/144932-9.html в тексті коаліційної угоди про вступ до НАТО "за умови прийняття рішення на референдумі"

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Заява прес-служби Партії регіонів
  >
  > БЮТ, частина НУНС, Блок Литвина за підтримки комуністів створили у Верховній Раді України пронатівську, пронаціоналістичну коаліцію, яка, не маючи достатньої кількості голосів, але підтримана комуністами, буде реалізовувати антинародну політику.
  >
  > Визначальними пунктами коаліційної угоди стали питання про пріоритетність вступу в НАТО без референдуму, без згоди українського народу.
  >
  > Насторожує те, що євроатлантична інтеграція проголошена пріоритетом зовнішньої політики України.
  >
  > Особливо турбують також інші пункти угоди, зокрема ті, що говорять про (цитуємо) ”посилення захисту української національної та духовної ідентичності”, тобто насильницької українізації. Цей пункт угоди цинічно звучить на фоні останніх розпоряджень діючого уряду про вилучення з шкільної програми та шкільних бібліотек відомого роману О.Фадеєва „Молода гвардія”, на якому виховувались цілі покоління нашого народу і який є літературним пам’ятником подвигу народу в Великій Вітчизняній війні. Фракція комуністів не лише не засудила таке святотатство діючої влади, а й підтримує цю владу та її коаліцію своїми голосуваннями в парламенті.
  >
  > Партія регіонів розцінює цей факт як безпрецедентну зраду комуністів та Блоку Литвина свого народу і своїх виборців. Люди відповідно оцінять такий крок.
  >
  > Замішана на фальші, на брехні та підступі нова недорахована коаліція має лише одну мету – зберегти при владі уряд Тимошенко, про що свідчить відповідний пункт угоди (цитуємо) „беруть на себе зобов’язання підтримати схвалення програми дій уряду”.
  >
  > Коаліційна угода – це суцільне окозамилювання. Вона не містить серйозної програми виходу з кризи. І основу її складають загалом ідеологічні посили, сформульовані прибічниками НАТО та насильницької українізації.
  >
  > Партія регіонів попереджає про відповідальність перед народом усіх, хто підтримує сьогодні нову помаранчево-комуністичну авантюру, і хто вже через кілька тижнів, після чергового розпаду цього утворення, буде шукати причин і винних у тому, що в них знову не склалося.
  >
  > Нині не час піддаватися на авантюри.
  >
  > Нині не час піднімати непопулярні в народі питання, що роз’єднають людей.
  >
  > Сьогодні треба об’єднувати зусилля для реалізації антикризової програми, для щоденної важкої праці з подолання тих проблем, які породила бездарна помаранчева команда.
  >
  > Ми виступаємо категорично проти марнування часу і сил суспільства у такий складний для України період.
  >
  > Ми солідарні з народом, який початком страйків і протестів, що вже котиться Україною, висловлює своє „ні” бездарній владі та її комуністичним підтакувачам.
  >
  > поставив:sean, запрошуючи подивитися тут: http://glavred.info/archive/2008/12/15/144932-9.html в тексті коаліційної угоди про вступ до НАТО "за умови прийняття рішення на референдумі"

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Заява прес-служби Партії регіонів
  >
  > БЮТ, частина НУНС, Блок Литвина за підтримки комуністів створили у Верховній Раді України пронатівську, пронаціоналістичну коаліцію, яка, не маючи достатньої кількості голосів, але підтримана комуністами, буде реалізовувати антинародну політику.
  >
  > Визначальними пунктами коаліційної угоди стали питання про пріоритетність вступу в НАТО без референдуму, без згоди українського народу.
  >
  > Насторожує те, що євроатлантична інтеграція проголошена пріоритетом зовнішньої політики України.
  >
  > Особливо турбують також інші пункти угоди, зокрема ті, що говорять про (цитуємо) ”посилення захисту української національної та духовної ідентичності”, тобто насильницької українізації. Цей пункт угоди цинічно звучить на фоні останніх розпоряджень діючого уряду про вилучення з шкільної програми та шкільних бібліотек відомого роману О.Фадеєва „Молода гвардія”, на якому виховувались цілі покоління нашого народу і який є літературним пам’ятником подвигу народу в Великій Вітчизняній війні. Фракція комуністів не лише не засудила таке святотатство діючої влади, а й підтримує цю владу та її коаліцію своїми голосуваннями в парламенті.
  >
  > Партія регіонів розцінює цей факт як безпрецедентну зраду комуністів та Блоку Литвина свого народу і своїх виборців. Люди відповідно оцінять такий крок.
  >
  > Замішана на фальші, на брехні та підступі нова недорахована коаліція має лише одну мету – зберегти при владі уряд Тимошенко, про що свідчить відповідний пункт угоди (цитуємо) „беруть на себе зобов’язання підтримати схвалення програми дій уряду”.
  >
  > Коаліційна угода – це суцільне окозамилювання. Вона не містить серйозної програми виходу з кризи. І основу її складають загалом ідеологічні посили, сформульовані прибічниками НАТО та насильницької українізації.
  >
  > Партія регіонів попереджає про відповідальність перед народом усіх, хто підтримує сьогодні нову помаранчево-комуністичну авантюру, і хто вже через кілька тижнів, після чергового розпаду цього утворення, буде шукати причин і винних у тому, що в них знову не склалося.
  >
  > Нині не час піддаватися на авантюри.
  >
  > Нині не час піднімати непопулярні в народі питання, що роз’єднають людей.
  >
  > Сьогодні треба об’єднувати зусилля для реалізації антикризової програми, для щоденної важкої праці з подолання тих проблем, які породила бездарна помаранчева команда.
  >
  > Ми виступаємо категорично проти марнування часу і сил суспільства у такий складний для України період.
  >
  > Ми солідарні з народом, який початком страйків і протестів, що вже котиться Україною, висловлює своє „ні” бездарній владі та її комуністичним підтакувачам.
  >
  > поставив:sean, запрошуючи подивитися тут: http://glavred.info/archive/2008/12/15/144932-9.html в тексті коаліційної угоди про вступ до НАТО "за умови прийняття рішення на референдумі"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua