МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Не дивлячись на..."

12/17/2008 | Майдан-ІНФОРМ
“Не дивлячись на нинішню політичну ситуацію, “Наша Україна” й надалі вестиме послідовну політику в питаннях подолання економічної кризи і, звичайно, зміцнення національної безпеки нашої держави”. Про це в інтерв’ю Офіційному сайту Партії заявив народний депутат-“нашоукраїнець” Андрій Парубій.

“Народні депутати від “Нашої України” як і раніше напрацьовуватимуть антикризові закони, які будуть спрямовані на покращення економічної ситуації в державі і на захист людей від наслідків кризи”, - запевнив Парубій. Він нагадав, що “ВР вже проголосувала, внесений “Нашою Україною”, соціальний антикризовий закон (№3344)”.

“Наші законопроекти знайдуть підтримку багатьох депутатів, - переконаний депутат, - Адже в “Нашій Україні” сконцентровано багато професіоналів, які мають своє бачення на шляхи подолання кризи”.

“Ключовим питанням для нас залишається національна безпека України, - наголосив депутат, - Численні агресивні заяви з Москви спонукають нас до активної діяльності в сфері зміцнення обороноздатності нашої держави. Проте ми розуміємо, що в парламенті крім “Нашої України” більше ніхто не здатний адекватно оцінити цю проблему і працювати на нашу національну безпеку”.

Парубій підкреслив, що “Наша Україна” буде виступати зі своїми ініціативами як в парламенті, так і поза його межами”. “Наші законодавчі ініціативи носитимуть прагматичний а не популістський характер, як це характерно для ПР і БЮТ”, - запевнив “нашоукраїнець”.

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.12.17 | Д-р Юрій

  Re: "Не дивлячись на..."

  Їхня Україна вже сама в себе інтерв'ю бере й на своєму-таки сайті розміщує. І, звісно, лише таких парубків (і дівчат, на кшалт Ксюші), які ладні всі замовлення балогану виконувати. До речі, щось від пана Парубія "прагматичних" законодавчих ініціати в якось ніхто не бачив. А від його Пана (а тепер ще й голови) - тим більше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.03 | Михайло Свистович

   Д-р - це деметр? Бо пишете як проффесор.

   Д-р Юрій пише:
   > Їхня Україна вже сама в себе інтерв'ю бере й на своєму-таки сайті розміщує. І, звісно, лише таких парубків (і дівчат, на кшалт Ксюші), які ладні всі замовлення балогану виконувати.

   Брехати негарно. Гарно вивчати істиний стан справ перед тим, як щось писати. Ксюша у дуже поганих стосунках із балоганом і публічно дуже різко висловлюється проти нього.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua