МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Богдана не чіпайте!"(/)

12/18/2008 | Sean
http://umoloda.kiev.ua/number/1313/172/46382/

Після «наїзду» Прем’єрки Генпрокурор спішно забрав із ВР власне подання про позбавлення одіозного БЮТівця Губського депутатської недоторканності
Богдан ПЕРЕЯСЛАВЕЦЬ.

Свого колегу-латифундиста Богдана Губського від подання Генерального прокурора врятувала Юлія Тимошенко. (Фото УНІАН і Тетяни ШЕВЧЕНКО.)

За даними «УМ», в апараті Верховної Ради позавчора відбулися дивні колізії із серйозним документом — поданням Генпрокурора Олександра Медведька про позбавлення депутатської недоторканності народного депутата від БЮТ Богдана Губського.

Те, що подання від Медведька надійшло до канцелярії ВР близько 11–ї ранку і не було якимось «фантомом», як нині намагаються стверджувати окремі обранці, підтверджують й інші парламентські джерела, зокрема ті, на які посилаються наші колеги з сайту «Оглядач». Інтернет–видання припустило, що подання на позбавлення Губського імунітету Генпрокуратура направила у зв’язку із земельними скандалами навколо персони цього чільного БЮТівця. Нагадаємо, що раніше депутат Київської облради Володимир Федосєєв у відкритому листі на ім’я Президента Ющенка звинувачував пана Губського у земельному «дерибані» на Київщині. Той, як вважає Федосєєв, очолює організоване злочинне угруповання. Президент доручив Генпрокурору перевірити інформацію Федосєєва.

Натомість джерела «УМ» у слідчому управлінні ГПУ засвідчують, що ця історія розвивалася дещо інакше. Пред’явити обвинувачення на підставі відкритих заяв неможливо — потрібні конкретніші докази. Насправді Богдана Губського хотіли позбавити недоторканності через його постійне ігнорування викликів слідчих на допит у справі банди «Капітошки». Нагадаємо, що півтора місяці тому спецпідрозділ МВС викрив банду на чолі з Олександром Капітоновим. Наразі арештовано двох поплічників Капітонова — Валерія Зайцева та Олександра Пластовця. Капітонов та інший організатор, Сергій Галицький, перебувають у розшуку. На рахунку банди рейдерів лише за два останні роки — захоплення Кременчуцького сталеливарного заводу, «Черкасигазу», управління земельних ресурсів Києво–Святошинського району, неодноразові штурми столичного торговельного комплексу «Веста» й навіть порту Південний в Одесі.

Ще місяць тому «УМ» повідомляла, що ГПУ порушила кримінальну справу проти рейдерів. Як свідка в іншій «рейдерській» справі слідчі з Борисоглібської неодноразово викликали нардепа Губського. Наші джерела в ГУБОЗ та ГПУ кажуть одне: різниця між справою «Капітошки» та тією справою, де фігурує свідок Губський, невелика — в обох випадках ідеться про напади на одні й ті ж підприємства, аналогічні оборудки із землею на Київщині, Черкащині тощо. Тим більше що й офіс Губського, і офіс втікача Капітонова розташовані на одному поверсі в будівлі на вул. Шота Руставелі, 16.

Саме у зв’язку із нападом на управління земресурсів Києво–Святошинського району 4 серпня 2008 року Губського й хотіли допитати, попередньо позбавивши недоторканності. Депутата підозрюють у замовленні нападу через суперечку за посаду керівника цього управління земресурсів, від якого залежав «дерибан» цінної земельки під Києвом. І саме через те, що Губський ігнорує виклики слідчих на допит у цій справі, Генпрокурор Медведько звернувся з поданням про позбавлення пана Богдана депутатського імунітету.

Утім, за даними джерел «УМ» у ВР, на другу половину вівторка ситуація «перегралася». З Генпрокурором «предметно» поговорила лідерка БЮТ та керівник уряду Юлія Тимошенко, і після цього Медведько миттєво відкликав із ВР власне подання. Сторони нібито домовилися, що Губський таки дасть свідчення (насправді усе зводитиметься до того, що депутат «нічого не знає, а Капітонова бачив лише як сусіда по офісу»), і на цьому питання вичерпається. А БЮТ не зганьбиться в очах виборців, як могло б статися, коли б подання на Губського винесли на голосування «під купол».

Не дивно, що прес–служба ГПУ учора заявляла, ніби нічого не знає про існування подання Генпрокурора щодо всеукраїнського латифундиста...

Відповіді

 • 2008.12.18 | Микола Гудкович

  Те саме і Юрій Віталійович казали. Не треба політизувати!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.20 | Адвокат ...

   Во-во! Не тре! Боня,-- ж наш таварісчь!

   Або,-- "наш сукін син"... ;) Наркотою не промишляє, з під ТЮліної спідниці не вилазить... Ну й що, що він захапав усю землю навколо Кийовська, і не тіко. Мо`,-- му тре!
 • 2008.12.18 | Koala

  І Юлю, і Медведька - у відставку!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.04 | Михайло Свистович

   І Ющенка, який покриває банду Фєдосєєва-Литвина, бо та воює з

   бандою Губського. Цинізм вищого гатунку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua