МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Балога: Тимошенко є перешкодою на шляху полодання кризи

12/19/2008 | Майдан-ІНФОРМ
В основі спроб Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко будь-що скинути з себе відповідальність за кризовий стан вітчизняної економіки, у тому числі й у фінансовій сфері, лежать наслідки непрофесійних дій економічного блоку уряду. Про це заявив сьогодні Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. За його висновком, саме Кабінет Міністрів під керівництвом Ю.Тимошенко винен у тому, що світова економічна криза настільки згубно позначилася на українській економіці. Він нагадав, що Прем'єр неодноразово заспокоювала суспільство в тому, що загрозливі процеси на світових ринках не матимуть ніяких серйозних наслідків для України. Отже, уряд прогавив момент, коли можна було застосувати превентивні антикризові заходи.

«Нині, коли криза охопила майже всі галузі, зачепила кожного українця, Ю.Тимошенко хоче уникнути відповідальності за шкоду, заподіяну країні її бездарними діями. Саме для цього вона застосовує перевірені прийоми: маніпулювання громадською думкою, підміну понять, підтасовку фактів, очевидну неправду. Але увесь цей набір вже не справляє найменшого враження на людей, які добре розуміють, що саме уряд відповідальний за економічне становище в державі».

В.Балога вказав, що тільки через популістські дії Ю.Тимошенко в країні розкручено маховик інфляції, яка «з'їла» значну частину доходів громадян. Тільки через надмірне захоплення Прем'єра політикою на шкоду економіці країна за два тижні до Нового року не має бюджету, а Кабінет Міністрів навіть не розуміє макроекономічних показників. Натомість замість предметної роботи над пріоритетними економічними завданнями в умовах кризи Ю.Тимошенко знову вдалася до популістських політичних гасел.

«Зараз Прем'єр і очолювана нею політична сила у Верховній Раді хоче розіграти фактор Національного банку для захоплення нових владних позицій. Не виключено, що фракція БЮТ блокуватиме роботу парламенту, аби домогтися звільнення Голови НБУ. Однак справжньою метою таких дій є зовсім не наведення ладу у фінансовій сфері, а одержання додаткових дивідендів для «біло-сердечних». Тому суспільство має розуміти, що спроби БЮТ під проводом Ю.Тимошенко поглибити політичну кризу є перешкодою на шляху подолання кризи економічної».

За словами В.Балоги, Президент прийматиме рішення про подальше перебування В.Стельмаха на посаді Голови НБУ без будь-якого зовнішнього тиску. Це питання не повинно стати деструктивним чинником, який заважатиме нормалізації економічної ситуації.

Глава Секретаріату також звернув увагу, що одним із очевидних свідчень непрофесійних дій Кабінету Міністрів є відсутність угоди на постачання російського газу. Ю.Тимошенко кілька місяців тому переконувала, що газовий контракт із Росією ось-ось буде підписаний. «У підсумку договору як не було, так і немає, а Прем'єр вкотре шукає винних у власних прорахунках. Президент неодноразово наголошував, що уряд має підготувати зрозумілу та прозору схему газових поставок. Її відсутність до цього часу вказує на те, що Ю.Тимошенко конструює таку комбінацію, яка принесе їй особисту вигоду. Очевидно, дається взнаки її досвід керівництва «Єдиними енергетичними системами», - сказав В.Балога.

прес-служба Президента
поставив:sean

Відповіді

 • 2008.12.19 | petro

  Re: Балога: Тимошенко є перешкодою на шляху полодання кризи

  А де ці барлоги були коли криза стояла в дверях? Тепер коли КРИЗА стукає до дверей всіх краін Світу треба щоб барлоги зайнялись не тільки БЮТ-ом. Вони мали б поставити на своє місце всіх керманичів всіх країн Світу-хай знають хто ту господар.
 • 2008.12.20 | Yegor

  Re: Балога: Тимошенко є перешкодою на шляху полодання кризи

  Совсем плохие стали! Так вся так называемая власть является препятствием! Ясно ж как Божий день! Тимошенко хоть как-то противостоит противникам народа, хоть и не профессионально, по любительски
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.04 | Михайло Свистович

   Re: Балога: Тимошенко є перешкодою на шляху полодання кризи

   Yegor пише:
   > Тимошенко хоть как-то противостоит противникам народа, хоть и не профессионально, по любительски

   Прикметно, що русонацюк так відкликається про Тимошенко :)
 • 2008.12.20 | Sean

  Але для справедливости скажемо, що

  аж ніяк не тільки Тимошенко. Був би Балога справедливий, він би сказав шось штибу: "такі як Тимошенко і я..."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2008.12.20 | Panzernik

  Тимошенко це вічні скандали, вічна криза, пар в свисток для наро

  народа, милиарды для Юли.
  Таки быстро эту шлюху не здыхаемся.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua