МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нові троцкісти-передноворічне від уряду (/)

12/22/2008 | DADDY
http://www.pravda.com.ua/news/2008/12/22/86566.htm
Уряд пропонує виплачувати допомогу по безробіттю лише тим громадянам, які погодяться на суспільні роботи.
"Щоб не було фіктивного безробіття, коли люди стають у чергу, а самі працюють дрібними підприємцями, торгують, .. вводиться норма, що для отримання допомоги громадянин має погодиться на суспільні роботи"
Крім того, за словами Турчинова, тим, хто відмовиться один раз іти на суспільні роботи виплати скоротять на 50%, а тим, хто відмовиться вдруге – взагалі їх скасують.
Раніше в ефірі телеканалу "Україна" прем’єр Тимошенко заявила, що вважає недоцільним витрачати гроші фонду зайнятості на допомогу з безробіття. Натомість Тимошенко пропонує витратити ці кошти на оплату соціально-корисних робіт.
"Що ми думаємо робити.. фонд зайнятості передбачає 500 гривень допомоги людині по безробіттю. А де гарантія, що за ними не ходять ті ж підприємці?", - запитала вона.
"Тому в світі переходять на спеціальні суспільні роботи – будівництво доріг, посадка лісів, догляд за людьми, що потребують допомоги, навчання дітей в інтернатах (Це явна БРЕХНЯ!!!!). Давайте ті колосальні фонди, що є по допомозі з безробіття витратимо, щоб дати людям зарплати за суспільно-корисні роботи", - запропонувала Тимошенко.
-------------------------------------------------------------
Таким чином маємо повністю спотворене використання коштів Фонду захисту від безробіття, який формується з нарахувань на фонд оплати праці кожного українця.
Лівацька сутність команди БЮТ проявилась і в законопроектах Терьохіна (знищення малого бізнесу та СПД) і в цьому задумі змусити людей ще раз відпрацьовувати свої ж гроші, які у них вираховували з з/п і таким чином знекровлювали економіку, намагаючись зібрати якнайбільше податків у бюджет,я кий можна спокійно розкрадати, і заганяли з/п в тінь, породжуючи "конверти" і тіньові конвертації.
В той час, коли Рузвельт рятував економіку, створюючи робочі місця (в тому числі і на будівництві доріг), Сталін "рятував" економіку і проводив індустриалізацію, створюючи систему ГУЛАГ з мільйонами рабів.
Тепер наші нео-троцкісти-сталіністи планують створити трудові армії?
На ці роботи потрібно буде зі своїм харчем прибувати і в своєму одязі? Чи вартість харчування та спец-одягу (а ще й реманенту) будуть вираховувати з подачки у 500 грн? А спати будуть возити в Конча-Заспу, у котеджі? Чи намети армійські на 50 осіб поставлять у чистому полі? І нари теж будуть?
А ХОЛЕРА! Першщими на будівництво хай=вею мають прибути 450 "народних обранців" та чисельний загін урядовців на чолі з Бубліком та Пастором, які є авторами ідеї.
Цікаво: а трудові армії будуть працювати на комерційній основі? ?тримувачами коштів будуть "будівельні" фірми, які підтримають "благочинну" діяльність уряду?

Відповіді

 • 2008.12.22 | yes

  Брехня явна від Тимошенко

  DADDY пише:
  > "Тому в світі переходять на спеціальні суспільні роботи – будівництво доріг, посадка лісів, догляд за людьми, що потребують допомоги, навчання дітей в інтернатах (Це явна БРЕХНЯ!!!!).

  Соціальна праця практикується тільки легка, найпростіша, типу прибирання вулиць.
 • 2008.12.22 | Свинья на радуге

  Ну и правильно.

  (точный источник мне неизвестен...)

  Я спросил несовершеннолетнюю дочь своих друзей, кем бы она хотела быть, когда вырастет. Она сказала, что хотела бы когда-нибудь стать Президентом Соединённых Штатов Америки. Оба счастливых родителя, либеральные демократы, присутствовавшие при разговоре, с гордостью переглянулись.

  Я спросил девочку: "Хорошо, допустим ты стала Президентом, что бы ты сделала в первую очередь?" Она ответила: "Первым делом я бы предоставила пищу и жильё всем бездомным".

  "Чудесно, - согласился я, - весьма достойная цель! Но вовсе не обязательно ждать того времени, когда ты станешь Президентом. Можно уже сейчас начать действовать в соответствии с твоим планом. Приходи ко мне в дом, выполи сорняки в саду, постриги траву на лужайке, подмети двор, и я заплачу тебе пятьдесят долларов. Тогда ты сможешь пойти к лавке, возле которой валяется один из бездомных, и вручить ему свои $50 на покупку еды или для сбережений в счёт покупки будущего дома".

  Она надолго задумалась. Её мать смотрела на меня так выразительно, что я не берусь истолковывать её взгляд. В конце концов девочка подняла глаза и спросила: "Почему бы тогда этому бездомному самому не прийти к вам домой и не сделать эту работу - тогда вы бы прямо ему и заплатили эти 50 долларов?"
  Я ответил: "Добро пожаловать в ряды консерваторов, дочка!"

  Её родители до сих пор со мной не общаются...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.22 | Адвокат ...

   Re: Ну и правильно.

   Молодца! :)
  • 2008.12.23 | Panzernik

   Спасибо, Мой решпект

 • 2008.12.22 | DADDY

  чинний Основний Закон не дозволяє:

  звужувати обсяг людських і громадянських прав та свобод,
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.22 | Адвокат ...

   Зате він дозволяє владоможцям бездарно та безкарно брехати.

   А ще він обіція те, чого неможливо зробити...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.22 | DADDY

    Вважаю за потрібне промоніторити прийняття цього закону

    і всім нардУпам, хто проголосує "за", добути таки згодом кайло в руки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.22 | Стас Ковальский

     Re: Вважаю за потрібне промоніторити прийняття цього закону

     Ви вже добули кайло в руки тих хто вкрав гроши за кріворожсталь....
  • 2008.12.22 | Koala

   А який закон дає право на биття байдиків

   під час отримання допомоги по безробіттю?
   Втім, все одно тоді треба змінити формулювання - бо це вже не безробіття.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.22 | Мартинюк

    Український закон не дозволяє бити байдики

    Схема закону списаний із західних зразків( бо в СРСР безробіття і відповідно закону про це не було)
    Є певний період за час якого безробітний має працевлаштуватися і є процедура обмеження виплат в разі відмови безробітного від запропонованих йому державною службою вакансій.

    В Німеччині це взагалі вельми строго - памятаєте скандал, який виник після внесення "працівниць з надання секс послуг" в загальнонімецький перлік професій. Появилася колізія - деякі "працедавці" серйозно чи для приколу почали реєструвати свої "вакансії" в державній службі зайнятості, після чого ці вакансії попадали на загальний конвейер. Німців нажахало навіть не те що безробітній учительці чи медсестрі цілком реально могли би прийти подібні "пропозиції", а те що в разі відмови від цього появлявся шанс на втрату допомоги по безробіттю.
   • 2008.12.22 | DADDY

    Re: А який закон дає право на биття байдиків

    Я так думаю, що положення про Фонд захисту від безробіття,куди кожний працюючий (практично) перераховує частину недоданої йому зарплатні.Я вже не кажу про примусове відрахування грошей в цей фонд - а може я не хочу користуватися послугами цього фонду? А може я впевнений що ніколи не втрачу роботу? Але все одне мушу платити. Якщо піти таким шляхом:використання коштів фонду не за призначенням, а за волюнтаристськими планами, то тоді наступним кроком можна вільно трактувати право на отримання пенсії з Пенсійного фонду. Можна поставити умову пенсіонерам розносити листи, газети, звернення Бублика до народу.Можна вимагати прибирати подвір"я замість двірників, здавати кров, тощо. Якщо абстрагуватися від назв, то сутність обох фондів однакова: людина відшкодовує собі на майбутні "чорні" дні і створює недоторканий запас.
    Тоді і страховки можна почати виплачувати за певних умов.Наприклад, не виплачувати лисим або з великим носом, або з маленьким розміром пєнісу. Тоді неотримані названими категоріями страхувальників страхові премії можна перераховувати в бюджет для виплат потерпілим вкладникам Ощадбанку СРСР.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.22 | 123

     Мені здається, що Юля просто чокнута трішки

     Якась скажена суміш ліберала з комуністом: виплати безробітним скасувати, олігархів скасувати, підприємцям впаяти нові налоги без збільшення податкового тиску, акцизи на автівки увести (уряд) і не вводити одночасно (Терьохін), рефінансування припинити (Юля) і не припиняти (Терьохін).

     Дурдом ромашка відпочиває.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.22 | Koala

      І яка ж з цих дій, на Вашу думку, є ліберальною?

      123 пише:
      > Якась скажена суміш ліберала з комуністом: виплати безробітним скасувати,
      Не скасувати. Громадські роботи - це не лібералізм.
      > олігархів скасувати,
      Тільки чужих
      > підприємцям впаяти нові налоги без збільшення податкового тиску,
      Це не лібералізм
      > акцизи на автівки увести (уряд)
      Це протекціонізм
      > і не вводити одночасно (Терьохін),
      Це не Юля
      > рефінансування припинити (Юля)
      Ну хоч щось ліберальне... тільки треба додати - курс гривні до інших валют тоді треба буде відпустити, бо не витримає система заниженого курсу, а після падіння 5-6 недорефінансованих банків дай Боже, щоб курс був 20. Але відпускати курс вона категорично не погоджується.
      > і не припиняти (Терьохін).
      Це не Юля.
      > Дурдом ромашка відпочиває.
      Уряд ніколи не відпочиває!!!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.12.22 | 123

       Re: І яка ж з цих дій, на Вашу думку, є ліберальною?

       Koala пише:
       > 123 пише:
       > > Якась скажена суміш ліберала з комуністом: виплати безробітним скасувати,
       > Не скасувати. Громадські роботи - це не лібералізм.

       Громадські роботи - це не безробітні. Безробітні - це ті, хто не працюють. Взагалі.

       > > олігархів скасувати,
       > Тільки чужих
       > > підприємцям впаяти нові налоги без збільшення податкового тиску,
       > Це не лібералізм
       > > акцизи на автівки увести (уряд)
       > Це протекціонізм
       > > і не вводити одночасно (Терьохін),
       > Це не Юля

       Взагалі-то Терьохін представляє БЮТ у парламетні, якщо Ви не знали. І на дуже цікавій посаді.
    • 2008.12.22 | Koala

     Не треба так невруватися

     DADDY пише:
     > Я так думаю, що положення про Фонд захисту від безробіття,куди кожний працюючий (практично) перераховує частину недоданої йому зарплатні.Я вже не кажу про примусове відрахування грошей в цей фонд - а може я не хочу користуватися послугами цього фонду? А може я впевнений що ніколи не втрачу роботу? Але все одне мушу платити.
     Більше того: податки, з яких годують армію, беруться з усіх. А раптом протягом вашого життя на нас не нападуть? Геть армію!
     > Якщо піти таким шляхом:використання коштів фонду не за призначенням, а за волюнтаристськими планами, то тоді наступним кроком можна вільно трактувати право на отримання пенсії з Пенсійного фонду. Можна поставити умову пенсіонерам розносити листи, газети, звернення Бублика до народу. Можна вимагати прибирати подвір"я замість двірників, здавати кров, тощо.
     Допоки право отримувати пенсію встановлюється законом, прийнятим ВР, а не двосторонньою угодою працівника і ПФ, таке цілком можливо і законно.
     > Якщо абстрагуватися від назв, то сутність обох фондів однакова: людина відшкодовує собі на майбутні "чорні" дні і створює недоторканий запас.
     Не собі. Це сенс страхування. Можливо - собі. Можливо - ні.
     > Тоді і страховки можна почати виплачувати за певних умов.Наприклад, не виплачувати лисим або з великим носом, або з маленьким розміром пєнісу. Тоді неотримані названими категоріями страхувальників страхові премії можна перераховувати в бюджет для виплат потерпілим вкладникам Ощадбанку СРСР.
     Знову ж - якщо ваше право отримати страховку гарантовано не двосторонньою угодою, а законом - таке можливо.
     Подумайте над цим: якщо я щось зараз роблю, і це не заборонене законом, то, відповідно, я зараз маю на це право, так? Таким чином, всі закони, які щось забороняють, прийняті після Конституції, антиконституційні, так? Чи десь є помилка у логіці?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.22 | DADDY

      Re: Не треба так невруватися-Я абсолютно спокійний

      Щодо співвідношення новоприйнятих (новозмінених) законів і Конституції, то особисто я (не будучи правником) вважаю що першоджерелом законності в країні має бути саме Конституція. Якщо якийсь закон суперечить Конституції (Основному закону), то закон не повинен вступати в силу або має бути скасований через КС. Шкода що "носії влади" - окремі громадяни не мають права звертатися до КС.
 • 2008.12.22 | Стас Ковальский

  Фот блин... подал идею на свою голову...

  Тля... неделю назад только поднимали тему в присутствии людей близких к Юлии... и уже эта тема нарисовалась... правда в их инторпритации... а может все думали об одном и том же :) Язык мой - враг мой....:(
  Говорилось о том что Рузвельт в свое время во время кризиса начал строить дороги и во многом потдержал этим экономику... Тимошенко тоже захотела строить как Рузвельт дороги... только рабочие руки ей было брать не где... а теперь есть где - только пойдет ли украинский народ на рабский труд за копейки, об этом они не подумали!
 • 2009.01.05 | Михайло Свистович

  Re: Нові троцкісти-передноворічне від уряду (/)

  DADDY пише:
  >
  > Уряд пропонує виплачувати допомогу по безробіттю лише тим громадянам, які погодяться на суспільні роботи.
  > "Щоб не було фіктивного безробіття, коли люди стають у чергу, а самі працюють дрібними підприємцями, торгують, .. вводиться норма, що для отримання допомоги громадянин має погодиться на суспільні роботи"
  > Крім того, за словами Турчинова, тим, хто відмовиться один раз іти на суспільні роботи виплати скоротять на 50%, а тим, хто відмовиться вдруге – взагалі їх скасують.

  Я не бачу в цьому нічого поганого. Суспільні роботи є в багатьох країнах. А наші виплати по безробіттю досить великі як для бідної країни та ще й під час кризи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.05 | Боббі

   Re: Нові троцкісти-передноворічне від уряду (/)

   Михайло Свистович пише:
   > DADDY пише:
   > >
   > > Уряд пропонує виплачувати допомогу по безробіттю лише тим громадянам, які погодяться на суспільні роботи.
   > > "Щоб не було фіктивного безробіття, коли люди стають у чергу, а самі працюють дрібними підприємцями, торгують, .. вводиться норма, що для отримання допомоги громадянин має погодиться на суспільні роботи"
   > > Крім того, за словами Турчинова, тим, хто відмовиться один раз іти на суспільні роботи виплати скоротять на 50%, а тим, хто відмовиться вдруге – взагалі їх скасують.
   >
   > Я не бачу в цьому нічого поганого. Суспільні роботи є в багатьох країнах. А наші виплати по безробіттю досить великі як для бідної країни та ще й під час кризи.

   Я не те щоб був великий фахівець, але в суспільних роботах влаштованих "державою" суспільним коштом є ще один недолік - їх ефективність та можлива безвідповідальність. За однією з теорій, економічна діяльність держави рідко коли ефективна, та ще рідше дійсно корисна. Мені здається, що вже краще було б залишити ці відрахування в економіці скасувавши відповідний побор.

   Бажаючі мали б можливість або укласти контракт зі страховим агенством, або ж брати участь у суспільних роботах за запропоновану заробітню платню, або самотужки накопичуючи гроші на чорний день.

   Зі сказаного Турчиновим можна зрозуміти, що краще поки що отримувати зар. плату "в конверті".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua