МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

5 канал вчить бібігона гарним манерам (л)

12/23/2008 | So_matika
Мммая прєлєсть. Це ж треба - брудно образити Монтян! :)

http://5.ua/newsline/184//56180/

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРАЦІВНИКІВ "5 КАНАЛУ"
Журналісти «5 каналу» обурені поведінкою в ефірі програми "Новий Час" 22 грудня організатора акції «Дістали» пана Юрія Романенка, який дозволив собі випади в стилі екс-депутата Олега Калашнікова. Пан Романенко не тільки ображав опонентку, а й вдався до брудних образ ведучих проекту, вживаючи лайливі слова.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРАЦІВНИКІВ «5 КАНАЛУ»

З моменту створення «5 каналу» наші журналісти завжди дотримувалися принципів об’єктивності, а редакторський колектив відстоював і відстоюватиме засади збалансованої і неупередженної подачі інформації.

22 грудня 2008 року гостями вечірнього ефіру програми «Новий час» були адвокат пані Тетяна Монтян та організатор акції «Дістали» пан Юрій Романенко. Дискусія точилася довкола цілей та методів ведення акцій громадянської непокори, до яких закликає пан Романенко: чи можуть такі акції призвести до дестабілізації політичної та суспільної ситуації в державі.

Як не прикро визнати – ефір перетворився з дискусії на потік образ з боку організатора акції «Дістали». Пан Романенко не тільки ображав опонентку, а й вдався до брудних образ ведучих проекту, вживаючи лайливі слова. А на останок ще й звинуватив присутніх у студії в політичному замовленні.

Журналісти «5 каналу» обурені такою поведінкою пана Романенка, який дозволив собі випади в стилі екс-депутата Олега Калашнікова. Ми вважаємо такий спосіб дискусії із хамством та образами честі і гідності, як гостей студії, так і журналістів, невиправданим та не етичним. І таким, що суперечить засадам редакційної політики «5 каналу».

Базуючи свою роботу з першого дня існування на принципах збереження демократичних стандартів, якими є право на професію та свобода слова, колектив «5 каналу» вимагає від пана Романенка публічного вибачення. В іншиму випадку журналісти яких він образив не виключають подання до суду.

Діяльність «5 каналу» і надалі залишатиметься відкритою.

Колектив «5 каналу»:

1. Мирослава Барчук
2. Павло Кужеєв
3. Яна Конотоп
4. Олег Дейнека
5. Роман Чайка
6. Лідія Таран
7. Юлія Жмакіна
8. Лариса Губіна
9. Тетяна Даниленко
10. Олеся Кишеля
11. Святослав Цеголко
12. Марина Коровай
13. Анастасія Хонякіна
14. Ірина Дерейко
15. Ольга Кошеленко
16. Олександр Аргат
17. Галина Трохова
18. Олександр Черненко
19. Оксана Гриценко
20. Валентина Серелега
21. Олеся Бойко
22. Оля Петрів
23. Олександра Ткаченко
24. Валерій Клименко
25. Андрій Поршнєв
26. Микола Шавель

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua