МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І ось вибачайте, але я його розумію (л)

12/23/2008 | OlalaZhm
Сама я не така радикальна, я сподіваюсь, загнавши пиньками три-чотири тисячі нинішніх дупів, їхніх родичів і керівників держустанов на рудники, ми врятуємо країну і самі, але хлопця розумію. Розумію причину протесту


http://www.pravda.com.ua/news/2008/12/23/86646.htm


У мене немає машини, щоб давити на сигнал. Та і без клаксонів влада знає, що ми страждаємо, та терпимо. Це плювок у вічність.

Тому маю таку ідею:

Готовий здатись в полон. Підписати документ, за яким я даю згоду на те, що моя держава Україна припинить існування, і стане частиною якоїсь іншої держави.

Новини ТаблоID

Еротична фотосесія золотих фехтувальниць олімпіади в Пекіні
Яценюк мостився до чоловіка на очах у дружини Ющенка
Бебешко запропонував зробити Власовій дитину
Майкл Джексон смертельно хворий?
Скрябіна не пускають в ефір
[an error occurred while processing this directive]

Єдиним обов’язковими пунктами бачу таке:
а) Не заважайте народу України (52 штату США, бундесланд Україна, як вже вийде) жити!
б) українці розмовляють тією мовою, якою вони бажають розмовляти.

На все інше погоджуюсь. Треба буде – заговорю німецькою, ісландською чи шведською. Який толк з тої рідної мови, як нас скоро не стане як нації? Все одно роз’їдемось по закордонам. Тут нам жити не дадуть.

Мені зараз 26, себто сподіваюсь років 40 ще протягну. Тобто всі ці 40 років я маю годувати президента, який мене грабує. Купляючи іграшку своїй дитині, я маю платити ПДВ, з якого черговий месія поновить автопарк? Отримуючи зарплату, я маю відрахувати в казну копійки, з яких пані прем’єрка будиночок собі зведе?

Сьогодні пройшовся містом, і цифри в обмінних пунктах довели мене мало не до шокового стану. Дорогий долар вже не потрібен, поїхали вниз. Хто треба, заробив (ну, ніяк не можу забути, що Ющенко банкір), кого потрібно обібрали.

Все! Сумнівів немає. Ми, як в тій Матриці, батарейки. Тільки от правилами користування цими батарейками вельмишановна влада вперто нехтує.

Хочу здаватись! Чому? Та тому, що такого відношення людей до влади і влади до людей я не бачив ніде.

Не буду рекламувати США. Та ось там дочекались автомобільні гіганти допомоги від уряду.

Але і уряд попросив їх довести їм, як саме автоіндустрія буде з кризи виходити. Звільнення? Так, безперечно. Проте, лише на місяць. А потім будуть чухати потилиці як оті здоровезні джипи переробляти на економічніші автівки.

В результаті маємо обопільний крок назустріч. Влада і бізнес разом. В тому сенсі, що влада бізнесу допомагає.Здаюсь, бо не можна на горі заробляти гроші. Скрізь криза. Це факт. Уолт Стріт лихоманить, брокери кидаються з вікон, люди залишають будинки, бо платити за них не в змозі.

Це наслідки кризи. А в моїй рідній державі влада, побачивши, що можна, як то кажуть, нашвидкуруч "зрубати пару тисяч лямів", не забарилась це зробити. Біда не приходить одна, чи не так?

Здаюсь, тому що, якщо раніше я просто був непотрібний своїй владі, то тепер влада хоче поставити мене на коліна, а поставивши, ще і поглумитись.

Я не хочу, щоб ситий банкір казав мені, що це, виявляється, я винен у кризі, забравши свій жалюгідний депозит, чи обмінявши пару тисяч гривень на долари. Скільки доларів вони скупили знають, мабуть, тільки кіпрські боги, та і то не всі.

Я здаюсь, тому що я радше буду дивитись на дебільну американську посмішку такого ж самого держчиновника. Хай краще зі мною спілкується стриманий німецький клерк. Але я не хочу, щоб мені плювали в обличчя.

Нехай мені про проблеми розповідає емоційний іспанський мачо, який руками помахає, але проблему вирішить. І я буду його любити.

Буду любити американського і німецького клерків. Тому що вони людяніші. Звичайно, я буду знати, що це система, і тут немає особистостей, і я нікому не потрібен, та я буду впевнений за майбутнє своїх дітей.

Я здаюсь, бо мені набридло чути від іноземців, що Україна… "це там, де зараз жопа".

Я здаюсь, бо я почав відверто ненавидіти президента, і не тільки. А я не хочу ненавидіти, я хочу любити.

Я здаюсь, бо розумію, що навіть замінивши обличчя влади, існувати вона буде на гроші влади нинішньої.

Я готовий сказати я – "україноамериканець", чи "український німець". Українська влада вбила у мені останні прояву патріотизму. Мене нудить від Голодомору та УПА. Мені набридло слухати про духовність та моральність. Я не хочу слухати про те, що у нас в країні все гаразд.

Разом з тим, я не хочу залишати цю країну. Тут все моє…наше. Але розумію, що іншої влади у нас не буде, принаймні, мирним шляхом. То може погукати варягів, як це робили наші предки? І здатись самім?

Непатріотично? Безумовно! Проте, доля мого сина мене хвилює куди більше, ніж гімн і герб України. Чого отой чоловік носить значки з прапором моєї держави на своїх Бріоні?

Апатично? А як же. Бачили ми і "Україну без Кучми" і "Ющенко – ТАК, Янукович -мудак"!

Дієво? За умови, що хтось до нас проявить інтерес, ТАК!

Шановні американці і німці! У нас є родюча земля, природні ресурси. Наш інтелектуальний потенціал ще не весь виїхав до Ізраїлю, США та Європи.

У нас найбільші промислові підприємства в Європі. А скільки заводів заростає травою?

Ви ж хочете вкладати гроші в цю країну? Та вам заважають ВОНИ! То ось вам бізнес проект під кодовою назвою "Україна"!

Поле неоране, як то кажуть.

Відповіді

 • 2008.12.23 | Koala

  А я - ні

  Ніхто за нас наших проблем не вирішить.
 • 2008.12.23 | DADDY

  Re: І ось вибачайте, але я його розумію (л)

  OlalaZhm пише:
  > Сама я не така радикальна, я сподіваюсь, загнавши пиньками три-чотири тисячі нинішніх дупів, їхніх родичів і керівників держустанов на рудники, ми врятуємо країну і самі, але хлопця розумію. Розумію причину протесту
  Це не протест.Це чергова провокація в стилі "бібіГон".Це кацапське намагання перетворити дріб"язкову кризу втрачених можливостей "легкого" життя у кредит в настрої поразки Української держави.Зараз можу порадити зібрати валізу і одноосібно "здатися" будь якій з означених країни (чомусь московія не зазначена). У військовий час такі настрої тягнуть за собою кулю у потилицю у віддаленому окопі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.23 | AxeHarry

   Незгоден!

   В окопі смердітиме.
  • 2008.12.23 | OlalaZhm

   Протест, протест, не закривайте очі

   Молодь зараз просто психує, їхній протест ще не оформлений у конкретні вимоги і претензії, але рано чи пізно до цього дійде. Зараз етап усвідомлення, що країною правлять жлоби і бидло.
   Хоч повторюю: особисто я нікуди не збираюся, бо вважаю, що можна виправити ситуацію на місці (я зазначила - як :) ). Дивіться, щоб ми від Вас через деякий час не отримували листів з далекого закордоння, бо саме так і буває. Кричатть-кричать - аж гульк, і вже так непогано влашьувалися у Канаді...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.23 | DADDY

    Не кажіть мені куди їхати-я не казатиму куди Вам йти

    OlalaZhm пише:
    > Молодь зараз просто психує, їхній протест ще не оформлений у конкретні вимоги і претензії, але рано чи пізно до цього дійде. Зараз етап усвідомлення, що країною правлять жлоби і бидло.
    > Хоч повторюю: особисто я нікуди не збираюся, бо вважаю, що можна виправити ситуацію на місці (я зазначила - як :) ). Дивіться, щоб ми від Вас через деякий час не отримували листів з далекого закордоння, бо саме так і буває. Кричатть-кричать - аж гульк, і вже так непогано влашьувалися у Канаді...
    1.Не чекав від Вас відвертого хамства.Самі їдьте куди завгодно-Ваше право, але не відправляйте інших (навіть віртуально).До речі, я не кричав - не маю такої звички. Голосніше за всіх зазвичай кричать провокатори.
    2.Не вважаю отого "кренделя" з УП за виразника думок всієї молоді. Перед очима маю декілька не найгірших представників української молоді, які не піддаються панічним настроям (і не ведуться на провокації), а сумлінно виконують свої службові обов"язки, отримують непогану зарплатню і постійно висувають нові ідеї і пропозиції. Той розчарований молодик нехай їде або йде "підвертає" у гей-клюб.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.23 | OlalaZhm

     Re: Не кажіть мені куди їхати-я не казатиму куди Вам йти

     Дедді, а Ви першим почали.
     А щодо Ваших знайомих, які сумлінно виконували свої обов`язки... Я теж з таких - і мені тепер ха себе соромно. Я весь цей час обкрадала своїх рідних, працююючи на куппу безсоромних обнаглілих жлобів при владі. Коли начальники податковихї на джипах приїзджають подивитися, як його підлеглі ганяють по базару "бізнесменш" з торбами - мені соромно. За країну соромно, за Перезидента, за Уряд. За себе в першу чергу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.23 | DADDY

      Ги.Я не податківець,не правоохоронець і не держслубовець

      І та молодь, яка працює разом зі мною є вихованцями найкращого в країні вишу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.12.23 | OlalaZhm

       Re: Ги.Я не податківець,не правоохоронець і не держслубовець

       Так отож. А я - журналіст, і мушу бачити всяких людей. А не лише з середовища ситих і задоволених життям
     • 2009.01.05 | Михайло Свистович

      Re: Не кажіть мені куди їхати-я не казатиму куди Вам йти

      OlalaZhm пише:
      > Дедді, а Ви першим почали

      Ні, Ви перша почала. Дедді Вас ні в чому не звинувачував й телепатією щодо Вас не займався.
   • 2009.01.05 | omela

    Re: Протест, протест, не закривайте очі

    OlalaZhm пише:

    > Молодь зараз просто психує, їхній протест ще не оформлений у конкретні вимоги і претензії, але рано чи пізно до цього дійде. Зараз етап усвідомлення, що країною правлять жлоби і бидло.

    Усвідомлення з такими висновками ("хочу в полон здатися") не потрібне.

    > Кричатть-кричать - аж гульк, і вже так непогано влашьувалися у Канаді...

    а чи Ви там бували, в Канаді?
 • 2008.12.23 | Чучхе

  Мені було 26 в 96-му, ще купонокарбованці ходили

  А перед цим були просто жахливі 92-94 роки, коли все лежало в руїнах - зовсім не те, що зараз

  Але при цьому у мене і думки не виникало звідси їхати

  Малохольна якась молодь пішла. І то замість працювати - блоги веде, очевидно ж має час, не стоїть в черзі на біржі праці
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.05 | omela

   +1

   Чучхе пише:
   > були просто жахливі 92-94 роки, коли все лежало в руїнах - зовсім не те, що зараз
 • 2008.12.23 | Sean

  у мене є до нього інша пропозиція

  хай перетинає кордон і ТАМ здається в полон. Нмд найуспішніше буде йому перетнути кордон північно-східний. Точно шо малохольні
 • 2008.12.23 | Свинья на радуге

  Когда в лихие года

  Когда в лихие года
  Банкир поднимет процент
  Тогда в полуденный час
  Лишь на мгновенье
  Из офиса выйдет планктон
  А глядишь - он совсем не планктон
  Он сядет в кредитный авто
  И выжмет сцепленье

  Не плачь, кредитный планктон!
  Нажми, планктон, на клаксон
  Не век же нам мыкать кредит
  Копя озлобленье
  Планктон опускает ручник
  Планктон летит за кордон
  И сдаётся на милость врагу
  За пачку печенья

  ( навеяно этим: http://www.aquarium.ru:8080/discography/snezhnyj_l227.html#@814 )
 • 2008.12.23 | Майстер

  ДДТ, ядерні випробування в атмосфері

  жодної картоплини, вирощеної без поліхлорпінену, на додачу радіонуклідне забруднення території як наслідок аварії на ЧАЕС, московське телебачення, атєчєствєнний каміді-клаб - і ось вам результат: кількість мудаків у І-неті зашкалює. А що вже казати про автобазар...
 • 2009.01.05 | Михайло Свистович

  І я його розумію (я майже всіх розумію),

  але з повагою до нього ставитись не можу.
 • 2009.01.05 | Soft

  Государство должно принадлежать гражданам!

  Чиновники/Власть, как и Президент, Премьер, Кабмин, ВРУ... должны быть менеджерами(управляющими), которые всего лишь управляют чужой собственностью и несут ответственность за свои действия перед гражданами.

  Если какой либо из чиновников пользуется своим положением не для выполнения взятых на себя обязательств, а для личного обогащения - пуля в голову и конфискация собственности. И плевать на либерализм и демократию, государство для граждан, не для чиновников!

  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1229196021
 • 2009.01.05 | omela

  Нмд, це написала наївна людина, яка ні світу не бачила

  ні справжніх труднощів.

  Про Америку й Німеччину міркує даже гіпотетично, абстраговано... Але не в тім річ. Українцям реально "здатися в полон" лише до Росії. Він цього хоче?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.05 | OlalaZhm

   людина відрізняється від тварини здатністю до абстрагування

   Дивуюся людям, які за формальними висловлюваннями не здатні побачити (відчути?) настрою, переживання, болю, розгубленості, розчарування, які , тим не менш, є найбільш дієвими поштовхувачами до виникнення потреби шукати вихід з ситуації.
   Нє, ми будемо сидіти вальяжно і вельми раціоналістично вказувати, на який кордон їм треба бігти.
   Тю...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.05 | Тестер

    Re: людина відрізняється від тварини здатністю до абстрагування

    Це все від років бездержавності...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua