МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Секретаріат Юща може йти працювати на Путіна.Іспит складено(л)

12/23/2008 | 123
http://www.unian.net/ukr/news/news-291703.html
У Ющенка вказали ГПУ на спільні інтереси Тимошенко та Сороса

Заступник глави Секретаріату Президента України Ігор ПУКШИН звертається до Генеральної прокуратури щодо перевірки ролі світових валютних спекулянтів на фінансову ситуацію в Україні.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі глави держави.

«Протягом останнього часу Кабінет міністрів залучив низку закордонних фінансових консультантів. Таку ініціативу можна було б лише вітати, однак викликають занепокоєння непрозора процедура їх залучення, вартість послуг, що вимірюється мільйонами євро на місяць, та відсутність публічних результатів їх діяльності - ефективних антикризових рішень КМУ. Більше того, задекларована мета залучення експертів - ефективна імплементація кредитної угоди з МВФ - втратила актуальність після того, як Кабмін грубо її порушив, подавши до ВРУ проект Держбюджету-2009 з дефіцитом 2%», - наголосив І.ПУКШИН.

Заступник глави Секретаріату Президента нагадав, що “угодам з консультантами передувала утаємничена від громадськості зустріч у ресторані під Києвом Юлії ТИМОШЕНКО з відомим фінансовим спекулянтом Джорджем СОРОСОМ”.

«Обставини цієї зустрічі, про яку стало відомо завдяки українським ЗМІ, дають підстави припускати, що розмова стосувалася української фінансової системи. Важливо, що при цьому Юля ТИМОШЕНКО виступала не як прем‘єр-міністр України, а радше як приватна особа, яка, природно, має приватні інтереси», - зазначив І.ПУКШИН. За його словами, «за дивним збігом речей невдовзі валютний ринок України, ситуацію на якому протягом першої половини листопада вдавалося тримати під контролем, заштормило. Розпочалася друга, набагато потужніша хвиля падіння курсу національної валюти».

«Усім відомий професійний почерк Джорджа СОРОСА, який «обвалив» не одну національну валюту світу. На його рахунку - британський фунт стерлінгів, американський долар, російський рубль, валюти країн Азіатсько-тихоокеанського регіону», - наголосив заступник глави Секретаріату Президента. «Експерти стверджують, що валютні ігри СОРОСА віддалили запровадження євровалюти на 7 років, а азійські економіки були відкинуті у розвитку на десятки років назад. Суть технології валютних спекуляцій зводиться до інформаційно-психологічних атак, які ми вже мали можливість спостерігати минулого четверга», - підкреслив І.ПУКШИН.

Він переконаний, що «поява такого фінансового «діяча» в Україні та наступний розвиток подій не може залишитися поза увагою українських відповідних органів”. “Особливо, з огляду на те, що найактивнішим лобістом таких послуг виступив не міністр фінансів чи економіки, а віце-прем‘єр-міністр НЕМИРЯ, якого пов‘язують давні стосунки з паном СОРОСОМ», - додав І.ПУКШИН.

Відповіді

 • 2008.12.23 | Абу

  уроди

 • 2008.12.23 | Sean

  Вар'ят цей Пукшин. Або вже віддав Путіну трудову книжку

 • 2008.12.23 | GreyWraith

  Заграють із піплом...

  Сподіваючись, що піпл вже зохавав із російського телевізора аццкого Сороса. :)
 • 2008.12.23 | yes

  Хтось з вас має хоч один аргумент для заперечення?

  Я не говорю про докази. Чи ви такі освідомлені?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.23 | OlalaZhm

   Я теж не розумію, чому ця інфа так декого шокує

  • 2008.12.23 | 123

   Ну якщо комусь не очевидно що це маразм - то не знаю...

   yes пише:
   > Я не говорю про докази. Чи ви такі освідомлені?

   Наприклад, чи не спадало Вам на думку, що для планування фінансових махінацій Юля і Сорос могли б організувати відеоконференцію замість побачення? Трішки секретніше, ні? :)

   Докладно наводити інші "аргументи" я не буду, бо не маю часу та натхнення - вони доволі прозорі, хоч і не такі веселі, як наведений вище :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.23 | yes

    Re: Та не маєте ви жодних аргументів, як і стосовно Стельмаха

    123 пише:

    > Докладно наводити інші "аргументи" я не буду, бо не маю часу та натхнення - вони доволі прозорі, хоч і не такі веселі, як наведений вище

    Абсолютно голослівні дописи, без жодної аргументації: типу Стельмаха у відставку і так щоденно разів двадцять - Стельмаха у відставку.

    Мартинюк, я та інші дописувачі намагаються вам щось розтолкувати, але ви уникаєте відповіді і відкриваєте через півгодини аналогічну тему із аналогічним змістом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.23 | 123

     Я Вам навів один - досить й цього. Ви ж його не коментуєте

     yes пише:
     > 123 пише:
     >
     > > Докладно наводити інші "аргументи" я не буду, бо не маю часу та натхнення - вони доволі прозорі, хоч і не такі веселі, як наведений вище
     >
     > Абсолютно голослівні дописи, без жодної аргументації: типу Стельмаха у відставку і так щоденно разів двадцять - Стельмаха у відставку.
     >
     > Мартинюк, я та інші дописувачі намагаються вам щось розтолкувати, але ви уникаєте відповіді і відкриваєте через півгодини аналогічну тему із аналогічним змістом.

     Мені за це платять, а Вам? ;)
  • 2008.12.23 | GreyWraith

   А що тут заперечувати...

   >...непрозора процедура їх залучення, вартість послуг, що вимірюється >мільйонами євро на місяць,
   Якщо процедура непрозора, то звідки пан Пукшин так розбирається у їхніх гонорарах? ;) То вже або труси вдягніть, або хрестик зніміть...

   >та відсутність публічних результатів їх діяльності - ефективних >антикризових рішень КМУ.
   Звісно, можна точно так само дорікнути і СП відсутністю ефективних антикризових рішень, але підозрюю, що таких 100%-ефективних рішень ніхто у світі не знає, а ефект від теперішніх дій проясниться десь за півроку, не раніше. Тому я би просто не шукав готові коренеплоди зразу після висівання редиски. :lol:

   >Більше того, задекларована мета залучення експертів - ефективна >імплементація кредитної угоди з МВФ - втратила актуальність після >того, як Кабмін грубо її порушив, подавши до ВРУ проект >Держбюджету-2009 з дефіцитом 2%», - наголосив І.ПУКШИН.
   И-и-и, МВФ найняв пана Пукшина своїм речником? :) Думаю, ця установа сама якось розбереться зі своїми угодами без порад сторонніх....

   >«Обставини цієї зустрічі, про яку стало відомо завдяки українським >ЗМІ, дають підстави припускати, що розмова стосувалася української >фінансової системи. Важливо, що при цьому Юля ТИМОШЕНКО виступала не >як прем‘єр-міністр України, а радше як приватна особа, яка, >природно, має приватні інтереси»,
   Мені здавалося досі, що СП - це занадто поважна установа, щоб ганьбитися на публіці із чутками, плітками та припущеннями. :) З тим же успіхом може давати прес-конференції яка-небудь прибиральниця СП баба Маня, розповідаючи те, що вона чула на базарі... ;)

   >за дивним збігом речей невдовзі валютний ринок України, ситуацію на >якому протягом першої половини листопада вдавалося тримати під >контролем, заштормило. Розпочалася друга, набагато потужніша хвиля >падіння курсу національної валюти».
   Хай би ще пан Стельмах про дефолт більше патякав... ;)

   >«Усім відомий професійний почерк Джорджа СОРОСА,
   "Гнусные злодеяния израильской военщины известны всему свету..." :lol:

   Ніби ж Пукшин дуже толковий - чому взявся ось цю беліберду озвучувати? Потім всю кар'єру цю ганьбу будуть згадувати...

   >який «обвалив» не одну національну валюту світу. На його рахунку - >британський фунт стерлінгів, американський долар, російський рубль, >валюти країн Азіатсько-тихоокеанського регіону», - наголосив >заступник глави Секретаріату Президента.
   Цікаво, американці хоч знають, хто наврочив їхному вічнозеленому? ;) Хай запитають пана Пукшина, він пояснить... :lol:

   Але якась нестиковка: Сорос - ніби фахівець із опускання валют, але Тимошенко саме падінням гривні була незадоволена. Якась нестиковка... Чи злий демон Сорос - він такий... :lol:

   >«Експерти стверджують, що валютні ігри СОРОСА віддалили
   >запровадження євровалюти на 7 років,
   Як я люблю третю особу множини - такий знайомий маніпулятивний прийом. :) І що це за такі експерти, у них імена є?

   >Суть технології валютних спекуляцій зводиться до інформаційно-
   >психологічних атак, які ми вже мали можливість спостерігати минулого
   >четверга», - підкреслив І.ПУКШИН.
   Якщо вже пан Сорос свої злодійські маніпуляції витворяв не один раз, то його атаки легко передбачити і знешкодити, просто ігноруючи. :)

   >...«поява такого фінансового «діяча» в Україні та наступний розвиток >подій не може залишитися поза увагою українських відповідних >органів”.
   Пукшин - ніби юрист? У нього є якісь докази необхідності уваги якихось органів, окрім ОБС?

   yes пише:
   > Я не говорю про докази. Чи ви такі освідомлені?
   Які докази? Промова Пукшина - звичайна маніпуляція обдовбаними антизахідною пропагандою телепузиками...
  • 2008.12.23 | saha

   Як на рахунок того, що фонд відродження

   допомагав цьому сайту ? І взагалі становленню Громадського суспілства в Україні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.23 | GreyWraith

    Нагодуй мене - так я тобі ... зіпсую атмосферу

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.23 | Адвокат ...

     Купітє сєбє "Еспумізан"!

     Ст`юардесса по імені Жанна,-- рАдить!
   • 2008.12.23 | yes

    Re: Ви хочете сказати, що то була безкорислива допомога?

  • 2009.01.05 | Михайло Свистович

   Я маю Re: Хтось з вас має хоч один аргумент для заперечення?

   Немає жодного факту втручання Сороса до фінансової ситуації в Україні
 • 2008.12.24 | samopal

  Схоже, Ющенко в Давос більше їздити не планує...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua