МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Харківська організація ВО "Свобода" виграла суд у міськради

12/31/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Харківська «Свобода» виграла суд у Харківської міської ради

30 грудня 2008 року близько 20 години 00 хвилин було оголошено Постанову, якій відмовлено в задоволенні адміністративного позову Харківської міської ради до Харківської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода» про заборону мирних зібрань.
В ході слухання справи представники Харківської міської ради О.Ярещенко і В. Басараб намагалися довести, що ідеї націоналізму та лідерів націоналістичних рухів в Харкові сприймаються неоднозначно, тому міська рада просила суд заборонити проведення цього мирного зібрання. Крім того, проведення заходу у місці збору великої кількості людей для святкування Нового року може викликати негативну реакцію і невдоволення людей.

Голова Харківської обласної «Свободи» Ігор Швайка, який представляв ініціатора заходу, зробив в своєму виступі стисле викладення головних етапів розвитку українського націоналістичного руху в Україні, доводячи, що саме Слобідська Україна дала Україні визначні імена основних ідеологів українського націоналізму. Таким чином, націоналістичний мітинг на честь Дня народження Степана Бандери не може викликати в місті Харкові реального спротиву.

Не буде спротиву, якщо його штучно не створити наближеними до влади руками. Так, в ході судового розгляду справи стало відомо, що блокувати в Україні право Українців вшановувати Українських Героїв вийде така собі «руская абщіна», яка подала заявку на проведення пікетування (!) пам’ятника Тарасу Шевченку з гаслами «пособнікам націстов нє мєсто в Харьковє». Лишається незрозумілим, кого «руская абщіна» вважає «пособніком націстов», Тараса Шевченка, який є всесвітньо визнаним духовним батьком української нації, чи Степана Бандеру, якого гітлерівська влада за участь в підготовці а проголошенні 30 червня 1941 року Акту про відновлення державної незалежності України запроторила на 4 роки до концтабору «Заксенхаузен».

Вислухавши усі пояснення представників сторін суд оголосив свою Постанову, якою відмовив Харківській міській раді в задоволенні позову про заборону проведення мітингу на честь 100-річчя з Дня народження Провідника ОУН Степана Бандери із зазначенням, що Позивачем не доведено загрози інтересам національної безпеки і громадського порядку, тому підстави для обмеження права громадян збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації відсутні.

Усі раніше заплановані заходи з дня вшанування 100-річчя з Дня народження Степана Бандери відбудуться. Збір о 16 годині 30 хвилин біля пам’ятника Тарасу Шевченку, о 17 годині 30 хвилин початок пішого ходу: вулиця Сумська – вулиця Маяковська – Молодіжний парк; о 18 годині 30 хвилин – Служба Божа біля пам’ятника борцям за волю України (Українській повстанській армії)

Прес-служба ХОО ВО «Свобода»
8-067-571-01-22
8-097-182-97-90

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.12.31 | Адвокат ...

  Дупкін з Хєрнєсом тего суддю зя яйця повість...

  Виблядки КО(сіора)КА(ґановічя) такої наруги ніпрасЬтят!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.31 | Володимир I

   Re: Дупкін з Хєрнєсом тего суддю зя яйця повість...

   дупкіна та хєрнеса - в Дробицький Яр!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.31 | Адвокат ...

    А отетава,-- нінада!

    Паскудство Дупи та Ґєпи не в їхньому етнічному походженні. А в їхньому совково-бандюцькому менталітеті.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.31 | Володимир I

     Re: А отетава,-- нінада!

     Нада, Адвокате, нада. Звісно, Дробицький Яр - це фігура рєчі, але ці два уйобки - нащадки тих, хто морив нас голодом (до речі, матьковський у Полтаві поводиться приблизно так само, хоча каменя УПА там немає. Але він вперто захищає пам'ятники тоталітарної доби, бо то була ЇХНЯ влада. І вона дорога його серцю). І вони прекрасно розуміють, що роблять, коли закопують та обливають фарбою пам'ятний знак УПА (в установці якого я, до речі, брав безпосередню участь).
     Взагалі це - окрема тема. Але, на жаль, таких як глибоко шанований мною пан М. Фішбейн та декотрих моїх нормальних та широко мислячих еврейських знайомих - меншість. Нехай на офіційному рівні покаються за злочини і не корчать з себе богообраних, а потім поговоримо. А допоки цього не сталося, тре займати жорстку позицію: в Дробицький Яр!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.31 | Адвокат ...

      Не варто грати сь з такими речами, як Дробицький Яр.

      Особливо, "для красноґо словца".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.01 | Володимир I

       Re: Не варто грати сь з такими речами, як Дробицький Яр.

       А такими речами як Голодомор можна? А ці виблядки, до речі, землю під пам'ятник жертвам Голодутак і не виділили у місті. І пояснили це буквально отак: "Голод бил в сєлє, от пускай в селє і ставят". Ще раз питаю: думаєте вони не знають, що творять? Прекрасно знають. Я не кажу за всіх. Але оцих двох підарасів із задоволенням пустив би в розход. І рука не здригнулася б. Око за око. А політкоректність згадаємо тоді, коли матимемо свою державу.Доки у нас її немає, доки є гєпи - можливість таких катастроф, як Голодомор, зберігається.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.01 | Адвокат ...

        Від тего медичЬного хвакту, що Дупа унд Ґєпа,--

        виблядки, українцям ніц не попадає бути уйобками. ІМНО, ясен пєнь!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.01 | Володимир I

         Re: Від тего медичЬного хвакту, що Дупа унд Ґєпа,--

         Щось ви фундаментально в цьому житті не розумієте. Йдеться про підставлену другу щоку - тезу, яку я категорично не приймаю - то Христос сказав у пропагандистському запалі. А винниченки з грушевськими поводилися саме так, як ви і пропонуєте - політкоректно. Чим це скінчилося для України - не пам'ятаєте?
         По вашому, коли я дав здачі уйобку, то і сам став при цьому уйобком? Отака логіка і призвела до того, що у нас ці уйобки й панують.
        • 2009.01.01 | Володимир I

         Re: Від тего медичЬного хвакту, що Дупа унд Ґєпа,--

         Знову допис вкрали. Нє ндравіцца, да?
 • 2008.12.31 | Володимир I

  Re: Харківська організація ВО "Свобода" виграла суд у міськради

  Модере, поверни допис, бо матюкатися почну.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.31 | Sean

   Не знаю, про що Ви кажете і до кого, але

   якщо Ви почнете матюкатися, то доведеться Вас забанити, принаймні на цей день, щоб не псувати настрій дописувачам. Мені б дуже цього не хотілося.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua