МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А чому Тимошенко платила РосУкрЕнерго?

12/31/2008 | Taras-ods
А чому Тимошенко платила РосУкрЕнерго за газ споживанний у листопаді та грудні?
На весні Тимошенко хвалилася що більше нема посередників і завдяки її перемозі на перемовинах почалися прямі стосунки між Україною та Газпромом.
Невже вона і тоді брехала?

Відповіді

 • 2008.12.31 | Мартинюк

  Тому що з РосУкрЕнерго було підписано угоду на постачання газу

  Тобто усунення посередників стосувалося виключно надання Газпрому шансів торгувати ( і закабалювати українську промисловість) без посередництва українського державного "Нафтогазу".
  Весь інший газ, за угодою підписаною її урядом, мав іти через РосУкрЕнерго. Очевидно це була вимога росіян , з якими ( а не з Ющенком) РосУкрЕнерго є в " в добрих стосунках". До речі РосУкрЕнерго і Фірташ давно вже є спонсором Регіонів, та не простим, а головним конкурентом Ахметова і фактично гарантом збереження лідерства Януковича в партії та її проросійського курсу.

  А Юля змовкла про РосУкрЕнерго тому, що боротьба з ним була не метою а засобом - засобом аби за будь яку ціну повернутися в якості важливої договірної особи в українсько-російські газові стосунки . Юля цієї мети досягла і навіть майже змогла відновити стару кучмівську схему з "неоплаченими боргами за газ", "крадіжкою газу" і так далі, основний прибуток в якій полягав у накручуванні штрафних санкцій на "неоплачений" або "вкрадений" російський газ .
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.01 | Taras-ods

   Так, Ваша правда,

   боротьба з посередниками виявилась черговою брехнею. За мішушурою піару Тимошенко посередник залишився, а Газпром отримав чималу частку Українського ринку постачання газу. Це ще раз доводить, що не треба слухати політиків, а дивитися що вони роблять.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua