МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відзначення 100-ї річниці народження Провідника Степана Бандери

01/02/2009 | keymaster
1 січня 2009 року представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу разом з ВО «Свобода» провела заходи по вшануванню 100-ї річниці з Дня народження Провідника ОУН Степана Бандери.

Напередодні апеляційний суд Харківської області заборонив будь-які акції біля пам’ятника Т.Г. Шевченку та смолоскипний хід центром міста, тому всі заходи було перенесено до Молодіжного парку, де навколо Каменя УПА зібралось близько 90 представників різних патріотичних організацій Харкова та просто небайдужі громадяни.

Святковий мітинг почався молебнем за Провідником ОУН Степаном Бандерою, проведеним священниками Української Автокефальної Православної Церкви та продовжувався виступами представників ВО «Свобода», Молодіжного Націоналістичного Конгресу, інших громадських організацій.

Дівчата й хлопці з МНК біля Каменю УПА виклали свічками символічну цифру «100» та розгорнули червоно-чорний прапор Організації Українських Націоналістів як символ вшанування та спадковості боротьби справжнього Героя свого народу.

Як зазначив у виступі Голова МНК в Харкові Сергій Кузан, «100 років назад Нація дала нам героя, який став символом безкомпромісності та самопожертви, боротьби народу за своє право на свободу.

«Здобудеш українську Державу, або загинеш в боротьбі за неї» - Бандера жив цією заповіддю українського націоналіста та загинув у боротьбі за державу, громадянами якої ми маємо честь бути».

Закінчився мітинг спільним виконанням Гімну ОУН.

Прес - служба ХОО МНК


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua