МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В'ячеслав Кириленко про Степана Бандеру

01/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
01.01.2009 14:06

Степану Бандері судилось стати великим Провідником українців, які не побоялись встати із колін і підняти зброю проти загарбників усіх мастей за свободу своєї батьківщини. Це ім’я одних надихало на подвиги і самопожертву, а інших примушувало ціпеніти зі страху. Неймовірна енергія Степана Бандери, його сила духу запалила серця сотень тисяч простих українців і підняла їх на боротьбу проти загарбників рідної землі.
Степан Бандера й сотні тисяч патріотів боролися не за власні інтереси, не за вождів — вони боролися За Україну. Тому всі окупанти так його ненавиділи. Спочатку польська влада запроторила його за грати і засудила його на смерть. Згодом нацисти, обурені проголошенням Акту про відновлення Української держави, кинули його до концтабору Заксенгаузен. Але найжорстокішим виявився комуністичний режим СРСР, від рук чийого спецагента і загинув у 1959 році легендарний Провідник ОУН.
На жаль, до цього часу міфи радянської псевдоісторії ще не розвінчано до кінця. Окупанти боялися його в той буремний час, бояться його і зараз ті, хто працює не на свою державу, не на українські інтереси.
Втім мусимо позбутися якнайшвидше брехливих стереотипів. Держава має надати статус борців за волю та незалежність України всім тим, хто боровся проти комуністичного та нацистського режимів. Українці мають знати і шанувати своїх героїв, бо правда робить народи вільними.



Голова депутатської групи «За Україну» В’ячеслав Кириленко

прес-служба "Нашої України"

поставив:sean

Відповіді

 • 2009.01.03 | Надія

  Re: В'ячеслав Кириленко про Степана Бандеру

  Героям слава!!! Слава Україні!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.04 | Володимир I

   Re: В'ячеслав Кириленко про Степана Бандеру

   Смерть ворогам!
 • 2009.01.04 | omlet

  Re: В'ячеслав Кириленко про Степана Бандеру

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >Держава має надати статус борців за волю та незалежність України всім тим, хто боровся проти комуністичного та нацистського режимів. Українці мають знати і шанувати своїх героїв, бо правда робить народи вільними.
  >


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua