МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія регіонів завдає удар у спину України

01/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Прес-служба "регіоналів" виступила з заявою, яку, в контексті "газової війни" України з Росією, важко розцінити інакше, як нагнітання істерії та виступ на російському боці


Заява прес-служби Партії регіонів
http://www.partyofregions.org.ua/pr-east-west/495e5671af84f/
02.01.2009, 20:01

1 січня 2009 року український народ отримав новорічний «подарунок», гідний помаранчевої влади: посеред зими держава опинилася без газу. Внаслідок непрофесійності уряду, нескінченних конфліктів між президентом та прем’єр-міністром глибока економічна і політична криза доповнилася енергетичною катастрофою.

Безвідповідальності діючої влади немає меж. У той час, коли увесь світ намагається мінімізувати наслідки кризових явищ, помаранчеві лідери їх лише посилюють. Відтепер громадяни України потерпатимуть не лише від безробіття, інфляції та дорожнечі, а й від холоду.

Бездарна внутрішня і зовнішня політика В.Ющенка і Ю.Тимошенко несе безпосередню загрозу національній безпеці держави. Займаючись лише сварками та інтригами, намагаючись будь-якою ціною продовжити своє перебування при владі, вони призвели до того, що Україні загрожує реальний економічний колапс. Наш уряд залишив помаранчевим ціну за 1 тисячу кубометрів газу у розмірі 1200 гривень і партнерські відносини з «Газпромом». Заявляючи про бажання перейти на ринкові ціни в газовій сфері, українська влада добилася підвищення ціни на газ до 1800. Сьогодні ця цифра може зрости за критичну межу. В умовах відсутності енергоносіїв, зупиняться рештки підприємств, які ще якось виживали. Бюджет позбудеться однієї з головних статей свого наповнення – плати за транзит газу в Європу.

Колосальна шкода нанесена міжнародному авторитету України. Відверта антиросійська політика помаранчевих призвела до зростання напруги не лише в українсько-російських відносинах, а й на континенті в цілому. В європейських столицях не хочуть мати справу з державами, які загрожують енергетичній безпеці ЄС і є джерелом напруги у відносинах з Росією. Відтепер навіть ті європейські уряди, які не підтримували проекти побудови нових газопроводів з Росії в обхід України, можуть змінити свою позицію. Невміння або небажання нинішньої української влади домовлятися зі своїм північним сусідом може нести ще одну загрозу - поставить хрест на європейській перспективі України. Європі не потрібний новий член об’єднання, який замість того, щоб виконувати роль моста між ЄС та Росією, створює додаткові проблеми в взаєминах між Сходом і Заходом. Замість того, щоб використати своє географічне положення і стати посередником між Брюсселем і Москвою, помаранчеві лідери зруйнували цей шанс. І тепер просять Захід стати посередником між Києвом і Москвою.

Партія регіонів постійно попереджала, що непрофесійність і непрогнозованість помаранчевих лідерів приведе країну до катастрофи. Сьогодні це стало фактом.

Ми вимагаємо від Президента і прем’єр-міністра зробити все, щоб кожна сім’я в Україні була з теплом і з газом, а підприємства мали можливість нормально працювати.

Якщо влада не може цього забезпечити, вона повинна негайно піти у відстав

****
Отже, "кому - війна, а кому - мати рідна".

поставив:sean. Заголовок відбиває суб'єктивну думку автора

Відповіді

 • 2009.01.03 | Адвокат ...

  Диву сь "терпінню" пруцячЬні! Я чекав, що вони з тією заявою

  ще 31-го грудня вилізуть...

  Схоже, що мацькалям мало свого домашнього ґазо-психозу. Як люди з з душею нараспашку, вони радо роздають все, що мають. ПруцячЬня ж,-- радо, мов тей Тузік ґазєтку, повторює мацькальські брєдні та допомагає братанам по разуму розповсюдить ґазо-психоз через Україну на усю Европу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.03 | Адвокат ...

   А о 14-й буде "атвєт Чємбєрлєна"? (л)

   http://www.unian.net/ukr/news/news-293282.html

   [03.01.2009 12:59]
   Уповноважений Ющенка щодо газу проведе брифінг

   Сьогодні о 14.00 в Секретаріаті Президента України (вул. Банкова, 11) відбудеться брифінг Уповноваженого Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана СОКОЛОВСЬКОГО.
   Як повідомили УНІАН у прес-службі глави держави, тема брифінгу – проблеми переговорного процесу щодо поставок газу.
   Акредитація журналістів здійснюється за телефоном: 255-71-40.
 • 2009.01.03 | kotygoroshko

  це крик болі душі Ахмєтова (або його гаманця)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.03 | Адвокат ...

   Так Ахмєтов же ж має з "Ґазпромом" індивідуальну угоду.

   Чого му скиглити? Як що ціна го не влаштовує,-- то усі претензії до ся любого.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.03 | GreyWraith

    Отож... Якщо такий крутий і всемогутній...

    ... то вперед, судися із кидалами. Врешті-решт, ніяка поманарчева влада його за руку не тягнула такі контракти підписувати. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.03 | Адвокат ...

     Аха! Тего пана, дійсно, ніхто не пришував.

 • 2009.01.03 | ans-mo

  А от хитра Юля досі мовчить та вичікує,

  щоб потім вилізти у зручний момент та заявити, хто винен.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.03 | Адвокат ...

   Власне цього й варто очікувати...

  • 2009.01.03 | kotygoroshko

   Америка зливає Росію. а от чому Вітренчиха не гавка?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.03 | GreyWraith

    Ще не вечір

    Росія цілком може пригрозити США саморозпадом на купу скажених ядерних державок плюс передачею ядерної зброї різним хамасам. І США вчергове вирішать не будити лихо, доки воно тихо...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.04 | Адвокат ...

     Розпадом,-- не грозитиме. А що до зброю ядрьону,-- борцям

     з міжнароднім жидівством,-- та й у руці,-- це мацькалям, як дві пальці...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.05 | GreyWraith

      Якраз зараз російських дружбанів жорстоко опускають

      Он ХАМАС свого часу бігом визнав незалежність Південної Осетії і Абхазії - певно, у розрахунку на суттєву російську допомогу у чорний день. Чорний день для ХАМАСу, схоже, настав - а російської допомоги і не видно. І тепер увесь світ побачив, що росіяни - не мужики, бо своїх зраджують. :)

      Я висловив гіпотезу, що на початку грудня місяця Росія в обмін на чергову відстрочку приєднання України і Грузії до ПДЧ була змушена погодитися на якісь тоді ще загалу невідомі поступки Заходу. Тепер мені здається, що один із пунктів поступок - це злив ХАМАСу: Росія сидить рівно і ніяких ексцесів не влаштовує. Другим пунктом цілком може бути злив "Газпрому": в умовах величезних боргів (за найменшими оцінками $50G), падіння капіталізації, спаду видобутку і проблем із будівництвом газопроводів такий феєричний торг із Україною - прямий шлях до дефолтів, банкрутств і тому подібних речей. Навіть ті, хто симпатизує "Газпрому", тепер бачать, що з ним домовлятися рішуче неможливо, і допомогти не зможуть. Російське керівництво цього не бачить? Бачить. Чому тоді себе так веде? У деградацію я не вірю, отже, лишається свідомий злив - із відповідним пропагандистьким супроводом для росіян: "Ми героїчно опиралися!"
  • 2009.01.10 | Михайло Свистович

   Ви просто не любите Юлю

   Вона, як і Ющ, поводиться у цій ситуації практично бездоганно.
 • 2009.01.03 | alfy

  Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

  На жаль, регіонали тут праві. Владі (президенту та прем'єру) пора вже відповідати за свої дії перед народом, перед тими людьми, які за них голосували і підтримували їх на майдані.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.03 | GreyWraith

   Народ - це ті сявки від "Газпрому", що брешуть із телевізора?

   А пану Ахметову не треба було поспішати підписувати із цими клоунами контракт на поставку газу - тепер би лікті не кусав і не корчився б від сказу. :)

   І ще. З якого це дива ПРУ, яка зараз перебуває в опозиції, взялася за увесь народ розписуватися? Вони ж в опозиції, отже, її опоненти таки мають більше прав виступати від імені народу. Та й з газом не настільки стрьомно, як би русофільчикам хотілося. А якщо стане реально стрьомно, то я пропоную у рамках надзвичайного енергетичного стану виловлювати за IP-адресами тих перців, що засвітилися у форумах публічним гавканням на користь Росії ... і відрізати їх від опалення, газопостачання і електроенергії. А що, це справедливо: вони не люблять нашу країну і бажають їй загибелі - держава має повне право відміряти їм тією ж міркою. :lol: Хай їх любов до великої сусідньої держави гріє. :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.03 | alfy

    Re: Народ - це ті сявки від "Газпрому", що брешуть із телевізора?

    Ох почули б зараз ті, хто зараз при владі (президент та прем'єр), що думає про них переважна більшість народу і чи мають право вони зараз виступати від імені всього народу. Ті клоуни, колись стояли поряд на трибуні майдану а зараз пожирають один одного на втіху "русофільчикам". Тепер мені стає зрозумілим, чому Україна у свій час не стала самостійною державою. Історія робить черговий виток спіралі-і ми бачимо, як лідери нації поїдають один одного, виставляючи цю державу на посміховисько, поглиблюючи економічну кризу, наносячи страшного удару самій ідеї незалежності.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.04 | nick2

     Re: Народ - це ті сявки від "Газпрому", що брешуть із телевізора?

     Как бы кое-кому хотелось, чтобы народ отождествлял действующих Президента и Премьер-министра. Ан не получится...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.04 | GreyWraith

      BTW якраз під час цієї суперечки Президент і прем'єр діють разом

      nick2 пише:
      >Как бы кое-кому хотелось, чтобы народ отождествлял действующих >Президента и Премьер-министра. Ан не получится...
      Суперечки і дискусії між своїми були, є і будуть. Але лише тоді, доки проти своїх не виступають чужі. Тоді треба внутрішні чвари тимчасово забути і разом відбиватися від чужих. І я дуже радий, що у цй газовій суперечці Президент і прем'єр саме так і діють.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.04 | Адвокат ...

       А я ще бою сь... радіти. Що б не наврочити.

       GreyWraith пише:
       > nick2 пише:
       > >Как бы кое-кому хотелось, чтобы народ отождествлял действующих >Президента и Премьер-министра. Ан не получится...
       > Суперечки і дискусії між своїми були, є і будуть. Але лише тоді, доки проти своїх не виступають чужі. Тоді треба внутрішні чвари тимчасово забути і разом відбиватися від чужих. І я дуже радий, що у цй газовій суперечці Президент і прем'єр саме так і діють.
      • 2009.01.04 | nick2

       Re: BTW якраз під час цієї суперечки Президент і прем'єр діють разом

       GreyWraith пише:
       > Суперечки і дискусії між своїми були, є і будуть. Але лише тоді, доки проти своїх не виступають чужі. Тоді треба внутрішні чвари тимчасово забути і разом відбиватися від чужих. І я дуже радий, що у цй газовій суперечці Президент і прем'єр саме так і діють.

       Дай-то Бог. Хотя будь Премьером Ехануров - уже договорились бы, не сомневаюсь: приняли бы все условия России, а расплачиваться пришлось бы нам с Вами. А сейчас президент все равно ничего сделать не может, вот и вынужден показывать "хорошую мину".

       Но я говорил о том, что не настолько глуп украинский народ, чтобы отождествить обсиреневшегося по самое никуда президента с действующим Премьером.
    • 2009.01.04 | GreyWraith

     І до чого цей злив?

     Яке відношення він має до газової суперечки?

     alfy пише:
     >Ох почули б зараз ті, хто зараз при владі (президент та прем'єр), що >думає про них переважна більшість народу і чи мають право вони зараз >виступати від імені всього народу.
     Мають. Хоча б з тієї причини, що їх обирали і обиратимуть не на базарі. :) Та й де розташований той самий базар, де збирається однаково думаюча переважна більшість народу?

     І хто ж тоді має право розписуватися за увесь народ, як не його легітимна влада? Альфі особисто? :) А я його на це не уповноважував, а Ющенка з Тимошенко - уповноважував...

     >Ті клоуни, колись стояли поряд на трибуні майдану а зараз пожирають >один одного на втіху "русофільчикам".
     Пожирають- не пожирають, а русофільчики разом із їхньою партією ПРУ все одно програЮть. :) І прогрАють, бо спочатку підписують ідіотські контракти на поставку газу із шахраями, а потім, коли ті шахраї зривають поставки, - починають у сльозах і соплях звинувачувати у своїй лохуватості увесь навколишній світ.

     >Історія робить черговий виток спіралі-і ми бачимо,
     Альфіки бачать лише те, що їм ОРТ показує. :) Бо той орган, чим нормальні люди думають, у них атрофувався. Путін зараз замість них думає...

     >виставляючи цю державу на посміховисько,
     Посьміховисько - це якраз лохи із ПРУ, яких їхні дружбани із Росії черговий раз жорстоко кинули - а вони все ще продовжують Росію розціловувати. :) Терпили тому що.

     >наносячи страшного удару самій ідеї незалежності.
     Теж мені, арбітр знайшовся, удари по ідеї незалежності рахує. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.04 | alfy

      Re: І до чого цей злив?

      Цікаво, а з ким Ахмет мав б підписати контракти про поставки газу? Продавці газу, агов, де ви! Може, самий український у світі президент йому в цьому допоможе, заявляючи, що у Німеччині, бачите, газ коштує 280 $- то у нас економічно-обгрунована ціна- 201$.:) :) Та він забув, що Німеччина-стратегічний партнер Росії і не намагалась формувати антиросійську коаліцію, як це пробував робити Ющенко під час грузинської війни. До речі, ЮВТ це передбачала і не робила таких дурниць. А де той оспіваний у помаранчевих піснях дешевий середньоазійський газ та ще й без посередників-злобного Росукренерго? Вже і для Росії середньоазійський газ-по 300 $ однако.
      Може, в цій ситуації Ахмет мав би провести собі власну трубу (в обхід України)? ;).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.04 | GreyWraith

       Re: І до чого цей злив?

       alfy пише:
       > Цікаво, а з ким Ахмет мав б підписати контракти про поставки газу?
       Хай заплатить мені за консалтингові послуги, я потім порекомендую. :) Комунізм закінчився, а добрі поради тепер коштують добрі гроші...

       >Може, самий український у світі президент йому в цьому допоможе, >заявляючи, що у Німеччині, бачите, газ коштує 280 $- то у нас >економічно-обгрунована ціна- 201$.:) :)
       Русофіли принципово на карту не дивляться і гроші за транзит не рахують? :lol:

       >Та він забув, що Німеччина-стратегічний партнер Росії і не >намагалась формувати антиросійську коаліцію, як це пробував робити >Ющенко під час грузинської війни.
       Є бізнес - а є політика. :) Якщо Росія із Німеччиною хочуть пограти у такі ігри - на здоров'я. Тільки спочатку нехай побудують телепортаційну лінію або хоча б трансбалтійский газопровід, про який було стільки шуму і тріску. Та й Естонія теж може в такі ігри пограти - скажімо, відповісти на російський дебош в Таллінні екологічними проблемами. :lol:

       >А де той оспіваний у помаранчевих піснях дешевий середньоазійський >газ та ще й без посередників-злобного Росукренерго? Вже і для Росії >середньоазійський газ-по 300 $ однако.
       Оце так "Газпром" попав - крутіше, ніж я думав. :) І все від того, що дуже перелякався труби до Туркменістану в обхід Росії, тому і побіг торік скуповувати все за дуже високими цінами...

       >Може, в цій ситуації Ахмет мав би провести собі власну трубу (в >обхід України)? ;).
       На здоров'я! Більше труб хороших і різних. Але хай разом із Росією не забуває, що по неіснуючій трубі газ передавати не можна. :)
 • 2009.01.03 | samopal

  І Дубиною по найболючішому (/)

  "Нафтогаз" пропонує "Газпрому" повернутися до практики 2005 року :D
  http://www.pravda.com.ua/news/2009/1/3/87133.htm
  Капітуляція зрадників, нє?
 • 2009.01.03 | Koala

  Відколи це плювок вважається ударом?

  На спину плюнули - і все.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.03 | GreyWraith

   Яка хороша перевірка на вошивість...

   Якщо пану Ахметову справді вимкнули газ, гарантований ПРЯМИМ контрактом із "Газпромом", і замість того, щоб судитися із кидалами, він допустив ось таке дзявання своєї партії як побитих псів, то він - не пацан, а так, лох позорний... :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.04 | omlet

    І все ж, Ахметов хоч щось робить для України та Ющенка.

    На відміну від Губських з Фельдманами та Клюєвими
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.04 | nick2

     Re: І все ж, Ахметов хоч щось робить для України та Ющенка.

     Ну да, делает! Кое-кому даже очень выгодно. Жаль только, что из-за таких "дел" уровень жизни в стране в несколько раз ниже, чем у западных соседей.
    • 2009.01.04 | Адвокат ...

     Не тре так про Хвєльдмана!

     На відміну від Губського та брател Клюєвих, він хучь мистецтво хрюківцям показує і грошву за те не бере.
    • 2009.01.05 | GreyWraith

     Хотілося б бачити конкретні приклади добрих ахметовських справ

     Бажано із готовими результатами - не так вже мало і часу пройшло...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.10 | Михайло Свистович

      Наберіть у Гуглі "Донецьк, Ахметов, благодійність", і буде Вам

      дзен
    • 2009.01.10 | Михайло Свистович

     А з яких це пір стало заслугою робити щось для Ющенка?

     Це як для Царя і Атєчєства?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.11 | omlet

      Схоже, для тепер заслугою стає зробити щось проти Ющенка

 • 2009.01.03 | Pianist

  Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

  Регіонали, ота антиукраїнська свора, повинні мовчати. Вони ж то розуміють, що вся "газова чехарда" - то демонстрація політичної імпотенції Москви. І стільки б регіонали не підспівівали Газпрому, вони не змінять думки українців про їхню зрадницьку позицію. Зрештою, сьогодні Москва ще раз продемонструвала свою сутність - брехні, брехні і брехні. Регіонали - а вони для цього були створені - будуть і надалі підспівувати Москві. Доти, доки ми їх не заженемо до камер. З одним унітазом для всіх.
 • 2009.01.03 | OLexandra

  Ну з Партією регіонів вже дійсно все зрозуміло

  А з ними хтось 2 вересня 2008 року збирався пакт заключати...
 • 2009.01.03 | Олег, Дніпропетровськ

  Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

  регіАнальні проффесіонали, не треба всіх мати за безмозглу біомасу!
  І не треба розписуватись за Європу - вона своє ставлення до вас продемонструвала наприкінці 2004 - на початку 2005 р. Скільки можна читати з кремлівського суфлера?
 • 2009.01.03 | Verner

  Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

  Так ригіонщики усі колишні зеки. Іх достроково повипускали після того як ФСБ завербувало в стукачі. От вони і відпрацьовують тюремну баланду. Це все колишні рекетири, шістьорки, блотні і т.д. і т.п. Московія споконвіку трималась на виродках.
 • 2009.01.03 | Историк

  Очевидно, Украина сделала заявку

  на роль регулятора цены на газ в Европе. Это интересно...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.03 | GreyWraith

   На одного із регуляторів...

   80% транзиту російського газу через себе - чому б і ні?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.03 | Историк

    Re: На одного із регуляторів...

    GreyWraith пише:
    > 80% транзиту російського газу через себе - чому б і ні?

    Дело не в этом. Сыграет ли сейчас Европа в концерте с Украиной в попытке понизить базисную цену? Если "да", то это будет принципиально новая ситуация.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.03 | GreyWraith

     Re: На одного із регуляторів...

     Историк пише:
     >Сыграет ли сейчас Европа в концерте с Украиной в попытке понизить >базисную цену? Если "да", то это будет принципиально новая ситуация.
     Поки на боці України виступає Східна Європа. Західна ще свого слова не сказала, але я, виходячи із того, що було раніше, сумніваюся, що таки виступить: Великобританія - певно, так, але Німеччина, Франція та Італія - навряд чи. Хоча цілком може бути, що навіть німці вирішать, що Росія зараз зайшла занадто далеко...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.03 | Историк

      Берлин + Киев

      GreyWraith пише:
      > Хоча цілком може бути, що навіть німці вирішать, що Росія зараз зайшла занадто далеко...

      Именно немцы возглавят эту политику (как всегда - без шума), поскольку терпят гигантский ущерб после падения цен на энергоносители. Украина станет для них союзником как транзитный монополист. Остальные охотно присоединятся.

      Сашка Медведев с таким раскладом не справится.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.04 | Адвокат ...

       Ви пана Міллєра вже "списали", чи старого знайомця ПіАр`ете?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.04 | Историк

        Re: Ви пана Міллєра вже "списали", чи старого знайомця ПіАр`ете?

        А Вы знаете откуда этот Миллер взялся? Сидел Путин и думал, кого бы поставить на "Газпром". Было жарко, он и говорит: "А подать мне сюда холодного "Миллера". Так этот кадровый вопрос и решился. В отличие от Миллера, А.Медведев - "плоть от плоти" и в пиаре не нуждается. А вот вышеупомянутый Семен Ш.-М. действительно может отпиарить кое-кого так, что мало не покажется. Думаю, что в украинских кругах в связи с его возможным появлением на арене уже занервничали и зондируют пути к компромиссу. Представляете - политик или олигарх и вдруг - кореш этого самого Семы и все еще на свободе...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.04 | GreyWraith

         У мене є рідний дядько...

         ... не так давно працював якимсоь дрібним менеджером у "Лентрансгазе", тому трохи цей "Газпром" зсередини знає. Дуже плювався на тамтехні порядки і безалаберність, а Міллеру дісталося персонально - дядько інакше як зіцголовою його і не називав. Розказував торік, що цей самий "Лентрансгаз" від дармоїдів-менеджерів на посадах радників просто пухне; вже мусять будувати ще один великий офісний корпус. Справи запущено; газопровідне господарство Пітера і Ленінградської області деградує; а нормального слюсаря-ремонтика ні за які гроші не здайдеш, бо тубільці п'ють по-чорному. Єдиний вихід - вахтові ремонтні бригади із України.

         Историк пише:
         >А Вы знаете откуда этот Миллер взялся? Сидел Путин и думал, кого бы >поставить на "Газпром". Было жарко, он и говорит: "А подать мне сюда >холодного "Миллера". Так этот кадровый вопрос и решился.
         Може бути. Видно, якийсь друг зі шкільних чи університетських часів...

         >Думаю, что в украинских кругах в связи с его возможным появлением на >арене уже занервничали и зондируют пути к компромиссу. Представляете >- политик или олигарх и вдруг - кореш этого самого Семы и все еще на >свободе...
         Думаю, таки викрутяться. Врешті-решт можуть призначити якого-небудь Фірташа цапом-відбувайлом... Раз допустили, що Могілевич сів, значить, не так його разоблачєній бояться. :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.01.04 | Историк

          Re: У мене є рідний дядько...

          GreyWraith пише:
          > Думаю, таки викрутяться. Врешті-решт можуть призначити якого-небудь Фірташа цапом-відбувайлом... Раз допустили, що Могілевич сів, значить, не так його разоблачєній бояться. :)

          Согласно технологиям, Могилевич будет скорее всего каналом для "слива" - "разоблачит" кого надо. Пусть опровергают. Важнее другое - ЕС (и НАТО?), кажется, намерен взять украинский транзит под прямой контроль. Вот тогда у посредников и их политических покровителей возникнут серьезные проблемы... Не забывайте, что США и НАТО всерьез воюют, несут немалые потери - лучше не путаться у них под ногами в таком важном деле как энергетика.

          Привет дяде!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.01.04 | Адвокат ...

           Краще реґулярні війська США, ніж трубопровдниє войска "Ґазпрома"

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.01.04 | Историк

            Re: Краще реґулярні війська США, ніж трубопровдниє войска "Ґазпрома"

            Это верно.
          • 2009.01.04 | GreyWraith

           Re: У мене є рідний дядько...

           Историк пише:
           >Важнее другое - ЕС (и НАТО?), кажется, намерен взять украинский >транзит под прямой контроль.
           Так в чому проблеми? Нехай Україну терміново приймають як у НАТО, так і в ЄС, - от все і буде вирішено, причому із найменшими витратами. :lol:
           Я особисто обома руками "за", а на точку зору русофільчиків і тому подібного сміття та дебілів не варто зважати...

           >Не забывайте, что США и НАТО всерьез воюют, несут немалые потери - >лучше не путаться у них под ногами в таком важном деле как
           >энергетика.
           Думаю, Росії буде краще, якщо їхня солодка парочка це усвідомлює. :)

           BTW от зараз йже показове шмагання ХАМАСу -у тому числі, щоб чорт зна чию незалежність не визнавав. :)

           > Привет дяде!
           Дякую. Дядько мій - газовик зі стажем: ще в кінці 60-их років після Львівського інституту нафти і газу бурив у Туркменістані, потім пішов до армії, пішов у відставку полковником російської армії і начальником кафедри Академії тилу... Зараз, здається із українською незалежністю змирився, у всякому випадку євреїв, що, на його думку, розвалили СРСР, зараз трохи менше лає (це начитався Солженіцина "200 років разом"). :) Каже, що мріє влаштуватися працювати у посольство РФ в Україні.
        • 2009.01.04 | Адвокат ...

         Попустіть се, кулєґо! В Україні ледь-ледь уркагана тричи не

         судимого на Президента не вибрали...

         А Ви,-- "Ша", Ем"...

         Як що Сьому в Кийові замочять,-- то тіко вашенскія, ґєбовскія. Бо хвайні гішторії про те, як Пукєн з Сьомую по блядям-с ходілі,-- то для Рушкі апукєлой на всього Мєдвєда шок. А для України,-- "ІХ НРАВИ". І нічього більше.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.01.04 | Историк

          Re: Попустіть се, кулєґо! В Україні ледь-ледь уркагана тричи не

          Адвокат ... пише:
          > Бо хвайні гішторії про те, як Пукєн з Сьомую по блядям-с ходілі,-- то для Рушкі апукєлой на всього Мєдвєда шок. А для України,-- "ІХ НРАВИ". І нічього більше.

          А что это Вы себя все с РФ сравниваете? Что за инерция такая? Сравнивайте себя со Швецией... Что касается Могилевича, то через него сольют компромат не на Путина-Медведева. Уверяю Вас.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.01.04 | Адвокат ...

           Кулєґо! Я не порівнюю Україну ні з РФ, ні з Швецією.

           Я просто констатую медичний хвакт: з уркагана ледь не зробили Президента. Було? Було!

           ... і з "Ем"-"Ша" героя в Україні не буде. На крайняк буде "Макс-Бєшений" №2. Зізнайте сь! Ваша хвеєрична ґебня для тего го пхає в Україну? ;)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.01.04 | Историк

            Re: Кулєґо! Я не порівнюю Україну ні з РФ, ні з Швецією.

            Адвокат ... пише:
            > Я просто констатую медичний хвакт: з уркагана ледь не зробили Президента. Було? Було!

            Это, конечно, историческое достижение.

            > Зізнайте сь!

            Сознаюсь...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.01.04 | Адвокат ...

             Звичайно,-- досягнення! Ще й яке!!!

             Рушка + совок унутрішній,-- чималенька сила. ;) Але нічьо. Урка президентом не став.


             Стосовно Сьоми. Як мачіть будете? На дворі суду, чи в сартірє? ;)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.01.04 | Историк

              Re: Звичайно,-- досягнення! Ще й яке!!!

              Адвокат ... пише:
              > Стосовно Сьоми. Як мачіть будете? На дворі суду, чи в сартірє? ;)

              Так я Вам и сказал...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.01.04 | Адвокат ...

               А дарма! Наші журіки,-- захвільмують,-- пальчікі абліжитє!

      • 2009.01.04 | GreyWraith

       Re: Берлин + Киев

       Историк пише:
       >Именно немцы возглавят эту политику (как всегда - без шума), поскольку >терпят гигантский ущерб после падения цен на энергоносители.
       Не думаю, що так. Німці енергоносії купують, саме тому падіння цін на них їм на руку. А от Великобританії чи, скажімо, Норвегії, це падіння невигідне. Хоча для розвинених індустріальних держав це аж ніяк не є критичним, на відміну від "енергетичних імперій". (я от чув, що вже в Ірані через економічні проблеми страйкують базарні торговці...)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.04 | Историк

        Re: Берлин + Киев

        Ущерб, напр. в конкуренции с Сев. Америкой, возникает от того, что нынешние европейские цены на газ остались от эпохи высоких цен на нефть. Связь тут не прямая, но она есть, и представители "Газпрома" сами не раз говорили о том, что цена нефти учитывается в формуле цены газа. Газовая монополия Москвы дырявая и ей могут эффективно противостоять "монополии" потребителей и транзитеров. От немцев и Европы требуется теперь задействовать эти рычаги и постепенно и комплексно поменять правила игры. РФ и другие не-западные газоэкспортеры будут бешено сопротивляться. Нынешние события на Бл.Востоке призваны, кроме прочего, упредить самые нежелательные сценарии. Вообще, с новой американской администрацией шутить не удастся, и 2009 год получится богатым на драматические события. Украине теперь крайне важно сосредоточиться на главных национальных задачах и в т.ч. извести внутреннюю крамолу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.04 | Адвокат ...

         Це пан про пруцяків?

         Историк пише:
         > ... и 2009 год получится богатым на драматические события. Украине теперь крайне важно сосредоточиться на главных национальных задачах и в т.ч. извести внутреннюю крамолу.

         ;)

         Як що трохом поможете,-- так і буде.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.01.04 | Историк

          Re: Це пан про пруцяків?

          Адвокат ... пише:

          > Як що трохом поможете,-- так і буде.

          Только этим и занимаюсь. Но трууудно с вами! Вот одно известное издание (под олигархом, понятно) задолжало USD500 и не отдает.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.01.04 | Адвокат ...

           (Під-)оліґохвренічні "видання".-- всі такі. Співчуваю!

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.01.04 | Историк

            А что если обратиться в Стокгольмский суд?!

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.01.04 | Адвокат ...

             Запрсто! І Вам присудять Ваші чесно зароблені $500...

             ... от тіко кіко кіл баксів Вам стане теє "торжество еуропейського правосуддя",-- я не скажу. :(

             Мо`, краще до Лондону?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.01.04 | Историк

              Не могу

              Адвокат ... пише:
              > Мо`, краще до Лондону?

              Меня там допросят про полоний...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.01.04 | Адвокат ...

               А нашо Ви тей полоній брали в руки?

               Ви,-- юний хемік? ;)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.01.04 | Историк

                Говорят, он нынче дорог

                Почем в Киеве?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.01.04 | Адвокат ...

                 Не знаю, не цікавив сь. Мі вистачає тего, що присутній у

                 тютюні та тютюновому диму.

                 А стосовновно "бойового" полонію, то Вам ліпше знать. Ваші ж лябораторії го виробляють "у достатніх для забезпечення безпеки РФ" кількостях. Тобто, беремо вашу ціну "унутрішню", накидаєм на ні від 50 до 450 відсотків, і отримуємо ціну у Кийові.

                 P.S. А що правда, що Сьома був полонієвим кур`єром тоді коли вбили Литвиненка?
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.01.05 | Историк

                  Re: Не знаю, не цікавив сь. Мі вистачає тего, що присутній у

                  Адвокат ... пише:
                  > Тобто, беремо вашу ціну "унутрішню", накидаєм на ні від 50 до 450 відсотків, і отримуємо ціну у Кийові.

                  В Стокгольм, в Стокгольм...

                  > P.S. А що правда, що Сьома був полонієвим кур`єром тоді коли вбили Литвиненка?

                  Тссс...
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.01.05 | Адвокат ...

                   Re: Не знаю, не цікавив сь. Мі вистачає тего, що присутній у

            • 2009.01.04 | GreyWraith

             Європейські суди для різних "рогів і копит"...

             ... є річ погана, тому вони ніколи всерйоз до цих судів не доведуть. Справа у тому, що суд, зокрема, той же Стокгольмський, перше, що зробить, взявши справу до розгляду, - примусово відкриє всю їхню документацію і і бухгалтерію.
 • 2009.01.03 | Володимир I

  Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

  Підходящий момент забанити підарасів. Але ж ющ у ахмєтова воділою працює...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.03 | GreyWraith

   Може, доведеться міняти пасажира...

   Ви в курчі, що пан Ахметов поспішив піписати прямий контракт із "Газпромом" на поставку газу?
  • 2009.01.03 | Вільний радикал

   Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

   Володимир I пише:
   > Підходящий момент забанити підарасів. Але ж ющ у ахмєтова воділою працює...

   Перефразовуючі Володимира І, скажу: "Підходящий момент забанити Газпром з Москорепи."

   1. Газпром у боргах, як у шовках - десь більше 50 млрд долларів США.

   2. Ціна на нафту різко впала, а вона пов'язана з ціною на газ і це ще не вечір.

   3. 80% транзиту до Європи через Україну замінити наразі нічим, та, як виглядає у найближчі 10-15 років також буде нічим.

   4. З огляду на нашу монополію на танзит МИ ЙОМУ (ГАЗПРОМУ) можемо диктувати умови , а не він нам.

   5. Останнє за чергою, але не за значенням, як кажуть британці, це ми повинні були зробити ще у 2006 році, 1 січня.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.04 | Володимир I

    Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

    ТЮля не дасть забанити. В останній момент підмахне контракт долярів на 300 за тис м3 і звалить все на лопуха юща. А за те, що зберегла життя газпрому, вовік пу будєт єй прімного благодарєн.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.04 | nick2

     Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

     Володимир I пише:
     > ТЮля не дасть забанити. В останній момент підмахне контракт долярів на 300 за тис м3 і звалить все на лопуха юща. А за те, що зберегла життя газпрому, вовік пу будєт єй прімного благодарєн.

     Ваша ненависть к Премьер-министру понятна. А вот на чем основан очередной пргноз - непонятно. Ибо до сих пор Тимошенко подобных вещей не делала, в отличие от Ющенко, Еханурова и иже с ними.

     P.S. Кстати, вспомните, сколько вони было про БЛЯТ, и где он?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.04 | GreyWraith

      Не переживайте...

      nick2 пише:
      >Ваша ненависть к Премьер-министру понятна.
      А як Вам здається, яка цьому є причина? Я раціонального пояснення цієї ненависті діями чи бездіяльністю БЮТ не знаходжу...

      >P.S. Кстати, вспомните, сколько вони было про БЛЯТ, и где он?
      Зараз Вам пояснять, що цей БЛЯТ насправді є, тільки він дуже і дуже глибоко законіпірований, тому його не видно, не чути, і діями він ніяк не проявляється. :) От така вона, підступна Тимошенко...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.04 | nick2

       Re: Не переживайте...

       GreyWraith пише:
       > А як Вам здається, яка цьому є причина? Я раціонального пояснення цієї ненависті діями чи бездіяльністю БЮТ не знаходжу...

       Потому что не там ищите. На самом деле есть по крайней мере три относительно больших группы ненавистников:

       1) Те, кто конкретно и в натуре терпят убытки, ибо их "бизнес" и "территория Закона" несовместимы.

       2) Те, кто готов ради денег и маму родную публично обсиренить. Уж не сомневайтесь, за дерьмометание в адрес политического оппонента или конкурента неплохо платят.

       3) Те, у кого туговато с логическим мышлением, способностями к анализу да и желанием вникать в суть проблем. "Логика" здесь примерно такая: повысило мэро Киева цены на проезд - Премьер вынудила. Это ведь именно она у него несчастного деньги отобрала. А разобраться, что в той же степени можно обвинить бухгалтера, "отобравшего" часть зарплаты в качестве подоходного налога, - так это уже "высшая математика".

       > Зараз Вам пояснять, що цей БЛЯТ насправді є, тільки він дуже і дуже глибоко законіпірований, тому його не видно, не чути, і діями він ніяк не проявляється. :) От така вона, підступна Тимошенко...

       Авжеж.
     • 2009.01.04 | Володимир I

      Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

      На чьом? На її проросійській позиції, яка чітко проявилася за останні місяці. Звідси і моя неприязнь до неї. Ненависть - то у вашій збуреній уяві.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.04 | nick2

       Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

       Володимир I пише:
       > На чьом? На її проросійській позиції, яка чітко проявилася за останні місяці. Звідси і моя неприязнь до неї. Ненависть - то у вашій збуреній уяві.


       Ненависть не в моем воображении, а в Ваших многочисленных постах. Только слепой этого не заметит. А что до "пророссийской позиции" - то НИ ОДНОГО реального доказательства этому пока что не представленно. Если, конечно, не считать, что всякий, кто не поливает Россию дерьмом, занимает пророссийскую позицию.

       Кстати, почему до сих пор "пророссийский" Премьер не приняла российские условия по газу? Уж не "проукраинский" ли президент мешает? :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.04 | Адвокат ...

        Ви,-- дійсно?-- не розумієте, чому???

        nick2 пише:
        > Володимир I пише:


        > Кстати, почему до сих пор "пророссийский" Премьер не приняла российские условия по газу? Уж не "проукраинский" ли президент мешает? :)

        Тоді розказую. Тому, що ТЮля не має не стримного бажання допомагати Ґам-нюк-оФФічю ставати Президентом. Вона б і "підмахнула" мацькалаям, але тоді всьо буде не добре... Бо, замість "любого друга" Івченка, у ролі казла-прєдатєля да враґа-врґдітєля буде ї "перевихованець"-ку-чміст Дубина. Дальше самі смєкЬньотє, я полаґаю... ;)
       • 2009.01.05 | Володимир I

        Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

        Доказів проросійськості ТЮлі - хоч греблю гати. А найголовніший - ваша підтримка її. Вам, як расєйському патрійоту, правда, сказана про расєю, видається дєрьмом. Втім, як на мене, рашка варта не лише того, щоб її дєрьмом поливати, а в ньому її утопити.
     • 2009.01.10 | Михайло Свистович

      Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

      nick2 пише:
      >
      > P.S. Кстати, вспомните, сколько вони было про БЛЯТ, и где он?

      Його нема через ПР. Але вся країна (і Ви теж) бачили глибоке бажання БЮТу утворити БЛЯТ. Про це БЮТівці говорили вже прямо, а не натяками через вчинки.
    • 2009.01.10 | Михайло Свистович

     Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

     Володимир I пише:
     > ТЮля не дасть забанити. В останній момент підмахне контракт долярів на 300 за тис м3 і звалить все на лопуха юща. А за те, що зберегла життя газпрому, вовік пу будєт єй прімного благодарєн.

     Не думаю, що вона це зробить, бо це вдарить і по її рейтингу. Вона ж не проросійська в душі, вона - просебевладна, хоч і з прорусью.
 • 2009.01.04 | Мартинюк

  Причина демаршу Партії регіонів дуже проста

  Вона полягає в тому що вже другий рік головним спонсором ПР є не Ахемтов на якого тут усі із задоволення гонять, а ... Фірташ зі своїм РосУкрЕнерго.

  Якщо хтось думає що "ісконно" донецький банк Надра так просто впав Фірташу в руки той глибоко помиляється.
  За найскромнішими підрахунками за рахунок фінансування і "купівлі" донецьких VIPів Фірташ контролює не менше 40% Партії Регіонів ( включно із самим Віктором Януковичем). Приблизно 40% "акцій" ПР у Ахметова, і приблизно 20% - "вірні друзі" Януковича.
  Саме Фірташ, і більше ніхто, забезпечує зараз незалежність Януковича від Ахметова, і через це незалежність ПР від Ющенка.

  Зараз найбільші збитки від актуальної українсько-російської газової війни отримує саме РосУкрЕнерго:

  1. Вони втратили можливість використовувати для експорту в Європу газ із українськихї газосховищ.

  2. Вони залишилися без "штрафних бонусів", які мали б їм перепасти за затягування Україною сплати газвих боргів.

  3. Вони можуть взагалі вилетіти з бізнесу. До речі не вважаю що у бізнесі від посередників є тільки шкода, і що їх участь лише збільшує ціни. Хто в тому сумнівається нехай спробує поїхати в Єгипет чи в Туреччину без послуг туристичного агетства - прогорить і на ціні готелів і на ціні авіаквитків.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.04 | Адвокат ...

   Невже "ексцес виконавця" спричинить до тего, що Пукєн з Мєдвєдєм

   не придбають по новій "хатинці" у Гішпанії, чи у Каліхворнії? Какая засада!!!

   Адже ж тутки вельми докладно розповіли, що РУЕ,-- "тихий схрон КҐБ SS-СР". ;)
  • 2009.01.04 | Историк

   Это и есть наследие старого режима!

   Мартинюк пише:
   > ...вже другий рік головним спонсором ПР є не Ахемтов, а ... Фірташ зі своїм РосУкрЕнерго.
   Зараз найбільші збитки від актуальної українсько-російської газової війни отримує саме РосУкрЕнерго:

   О происхождении - австрийском - и ведомственной принадлежности RUE мы уже говорили.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.04 | GreyWraith

   Схоже на правду...

   Мартинюк пише:
   >Ахемтов на якого тут усі із задоволення гонять,
   А чому б і не погнати? :)

   >а ... Фірташ зі своїм РосУкрЕнерго.
   Схоже на правду.

   >За найскромнішими підрахунками за рахунок фінансування і "купівлі" >донецьких VIPів Фірташ контролює не менше 40% Партії Регіонів ( >включно із самим Віктором Януковичем).
   Тоді можна хлопцям лише поспівчувати: бо металургійні заводи - то серйозний фундамент, а "РосУкрРогиІКопитаЕнерго" - це, вибачте на слові, тримається лише на фількіній грамоті початку 2006 року. Якщо дійде до серйозного хіпєшу, а може у зв'язку із цінами на енергоносії дійти у будь-який момент, то цим самим депутатам можуть бути непереливки...

   >Зараз найбільші збитки від актуальної українсько-російської газової >війни отримує саме РосУкрЕнерго:
   Так і то добре. :)

   >1. Вони втратили можливість використовувати для експорту в Європу >газ із українськихї газосховищ.
   Уряд і "Нафтогаз" цілком можуть на цей газ у зв'язку із надзвичайною ситуацією накласти арешт і тому подібне... Хай потім "Роги і копита" судяться і світять свою бухгалтерію. :lol:

   >2. Вони залишилися без "штрафних бонусів", які мали б їм перепасти >за затягування Україною сплати газвих боргів.
   А тут можна детальніше?

   >3. Вони можуть взагалі вилетіти з бізнесу.
   Давно пора!

   >До речі не вважаю що у бізнесі від посередників є тільки шкода, і що >їх участь лише збільшує ціни. Хто в тому сумнівається нехай спробує >поїхати в Єгипет чи в Туреччину без послуг туристичного агетства - >прогорить і на ціні готелів і на ціні авіаквитків.
   Ну так є посередники і ... посередники. Яка користь Україні від цих "рогів і копит" зараз? Я її не бачу...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.04 | Адвокат ...

    Невже ж Ви ще тего ніпойнялі???

    GreyWraith пише:

    > >2. Вони залишилися без "штрафних бонусів", які мали б їм перепасти >за затягування Україною сплати газвих боргів.
    > А тут можна детальніше?

    Тутки усьо просто! РУЕ продає "Нафтогазу України" так звану "суміш", що ї складає "дорогий" мацькальський ґаз та "дешевий" середньо-азійський. Відповідно, і ціна тего ґазу,-- "поміркована". Ступінь "поміркованости" тієї ціни,-- то рівень прибутку РУЕ.
    А "штрахвні бонуси",-- то "чистий прибуток" РУЕ, який Хвірташ & "ґруппа товарішчєй із орґанов", отримують за легенькі відкати укр-суч-чиновникам, що наполегливо створюють "борги в розрахунках за спожитий ґаз", та використовують "на дєло": утримують пруцяків, час від часу підгодовують коміків... і "так па мєлочі"... Пукєну,-- дачьку, Мєдвєду,-- машинку...


    > >3. Вони можуть взагалі вилетіти з бізнесу.
    > Давно пора!

    Пора вже давно, але ґебню так просто від "халяви" відлучити не вийде... Тут от кулєґа "Історик" все привід Сьоми викликає. Тіпо, Сьома як вийде, як скаже! Мо` й вийде, мо` й скаже, як братели не замочят...

    Хіба що Сьома скаже, коли і кіко РУЕ`вського (ґебівського) бабла він передав Сракозі та Муркєль. Тоді є легеньке сподівання, що Еуропа тую "ґебівську криївку" прикриє.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.04 | GreyWraith

     То було так вчора...

     Адвокат ... пише:
     >> А тут можна детальніше?
     >Тутки усьо просто! РУЕ продає "Нафтогазу України" так звану >"суміш", що ї складає "дорогий" мацькальський ґаз та "дешевий" >середньо-азійський. Відповідно, і ціна тего ґазу,-- "поміркована". >Ступінь "поміркованости" тієї ціни,-- то рівень прибутку РУЕ.
     Правильно, так було раніше. Але ж минулого року росіяни "на корню" скупили задорого увесь середньоазійський газ і встановили високу ціну. Тому економічнйи сенс існування "Рогів і копит" пропав. А тут ще трапилася така халепа із цінами...

     >А "штрахвні бонуси",-- то "чистий прибуток" РУЕ, який Хвірташ & >"ґруппа товарішчєй із орґанов", отримують за легенькі відкати >укр-суч-чиновникам, що наполегливо створюють "борги в розрахунках за >спожитий ґаз", та використовують "на дєло": утримують пруцяків, час >від часу підгодовують коміків...
     Тю, то воно все тримається на такій тоненькій волоисні?..

     >Пора вже давно, але ґебню так просто від "халяви" відлучити не >вийде...
     "Дорогу осилит идущий..."

     >Тут от кулєґа "Історик" все привід Сьоми викликає. Тіпо, Сьома як >вийде, як скаже! Мо` й вийде, мо` й скаже, як братели не замочят...
     Сьома скаже - а ми послухаємо. І що з того?

     >Хіба що Сьома скаже, коли і кіко РУЕ`вського (ґебівського) бабла він >передав Сракозі та Муркєль.
     А оце вже реально цікаво. Але цікаво, де то Сьома сидить, що ще досі це не сказав? :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.04 | Адвокат ...

      Як що Ви згадаєте, що мацькалі "назначяют" ціну, то "вчора"

      стає "сьогодні".

      Так, вони закупили "на корню" середньо-азійських ґаз. Але ціну на свій власний "встановлюють", у випадкові України, Білоруси та ще низки країн, постановою ЦК КПҐБ... ;)

      От же, РУЕ,-- не така вже "непотрібна річ".

      А "еспешели фо еуро-засранців" вони ахтивно купляли еуропейські ж ґазо-гони та еуропейських ґазо-трейдерів.
 • 2009.01.04 | www.konsyltacii.com

  Re: Партія регіонів завдає удар у спину України

  Як не дати Росії дружити з Євросоюзом

  Україна - це з'єднуючий міст між Росією й країнами Євросоюзу, країна розвинена й цивілізована, або стримуюче "болото" для ослаблення двох геополітичних конкурентів заокеанської держави - і країн Євросоюзу, і Росії?


  «Сьогодні в Євразії керівну роль грає неєвразійська держава й глобальна першість Америки безпосередньо залежить від того, наскільки довго й ефективно буде зберігатися її перевага на Євразійському континенті.»

  "Америка перебуває в центрі взаємозалежної вселеної, такий, у якій влада здійснюється через постійне маневрування, діалог, дифузію й прагнення до формального консенсусу, хоча ця влада відбувається зрештою з єдиного джерела, а саме: Вашингтон, округ Колумбія."

  Збигнев Бжезинский "Велика шахівниця "

  От уже більше 17 років після розвалу СРСР кожна, тепер уже самостійна республіка, будує на своїй території те, що побажає її керівництво. Те, що даний розвал потужної шановної у світі держави був не випадковий, мало в кого викликає сумнів, що робить честь непомітній і ефективній роботі відповідних підрозділів "мускулистої" заокеанської держави.

  Що ми маємо на зазначеній території колись єдиної країни на початок 2009 року? Тільки 3 маленькі прибалтійські країни стали членами Євросоюзу й регулярно відзначаються в пресі скандалами, пов'язаними з утиском національних меншостей і спогадами сотрудничавших з нацистами. Сумніваюся, що це адекватно співвідноситься з еталоном демократії по нормах того ж Євросоюзу. По многим колишніх республіках СРСР прокотилася хвиля так званих "кольорових" революцій із практично тим самим сценарієм: якась людина, що вчилася на Заході або має в родичах (дружина, діти) вихідця із країни "розвиненого капіталізму", чарівним образом приходить до влади й дана національна територія починає зближення із західними країнами в руслі політики країни прерій і мустангів. Частина країн (Білорусія, Казахстан і ін.) залишилися в руслі політики Росії, що де-факто стала правоприемницей розваленої наддержави. І не випадково дані країни показують рівень життя й розвитку вище, ніж у країнах "кольорових" революцій, але про це нижче.

  Що ж Україна? Скорочення населення країни з 52 мільйонів до 46 мільйонів за час незалежності наочно показує турботу влади про власне населення. Чи можна це назвати геноцидом проти власного народу? Відповідальних за це - немає: мінливі перші особи у владі фактично покривають свого попередника, можливо, у надії на те, що наступний керівник за негласною традицією "прикриє" і його, або у всіх лихах обвинувачує попередника на словах, не роблячи ніяких реальних кроків по залученню його до відповідальності. Кожний наступний керівник уряду обвинувачує у всіх лихах попереднього до зміни його на цьому пості на попередника (або вихідця з його клану- партії) і так по колу для неможливості виборцеві знайти крайнього - нескінченне коло безвідповідальності, що дозволяє тим самим людям на національній окремо взятій території бути при владі й не відповідати за результати виконання своїх посадових обов'язків.Прихід до влади лідера держави на підставі судового рішення, прийнятого в чималому ступені під впливом психологічного тиску з боку його прихильників, що вийшли на площу, у порушення існуючого на той момент законодавства, наступні кадрові призначення по його поданню й видання указів по економічним питанням у порушення п.4 розділу 15 Конституції України, що дозволяє Президентові України протягом трьох років після набрання чинності Конституцією України від 28.06.1996 року видавати схвалені Кабінетом Міністрів України й скріплені підписом Прем'єр-Міністра України укази по економічним питанням, не врегульованим законами, з одночасним поданням відповідного законопроекту у Верховну Раду України в порядку, установленому статтею 93 цієї Конституції, може викликати сумнів у легітимності існуючої влади.

  Що ж Росія? Оправившись після розвалу СРСР, пройшовши шлях від так званої "демократичної анархії" до створення моделі вертикального управління величезною країною, наростивши фінансові мускули на поставках енергоресурсів, вона заявила програму інноваційної перебудови своєї економіки й свою незгоду з існуючим однополярним миром. Останні її кроки виявляють цьому яскраве підтвердження. Уже по стриманій реакції Європи й підтримуючому нейтралітеті Китаю на події літа 2008 року на Кавказі можна судити про визнання зрослої моці нашого східного сусіда.

  Мир змінився. Все більше число людей, і це не тільки під впливом світової фінансової кризи, приходять до думки про необхідність змін у загальносвітових політичних інститутах через дискредитацію себе застосуванням подвійних стандартів існуючих, у фінансовій системі миру через уже явно дискримінаційні непрозори масштабні операції із провідними світовими валютами і їхнім несправедливим курсом до інших валют, наявності загальносвітових екологічних, продовольчих проблем, про необхідність реформи в загальносвітовій системі безпеки.

  Ще більше 10 років тому Збигнев Бжезинський, що активно впливав на вироблення рішень своєї країни, у своїй книзі "Велика шахівниця " писав: "Для Росії єдиний геостратегічний вибір, у результаті якого вона змогла б відігравати реальну роль на міжнародній арені й одержати максимальну можливість трансформуватися й модернізувати своє суспільство, - це Європа." І дійсно, у результаті останніх подій зросла роль Європи. Але в цій же книзі ще 10 років тому він право прийняття загальносвітових рішень визнавав тільки за одним загальносвітовим центром і серйозно побоювався об'єднання Європи й посилення її моці на шкоду ослабленню впливу США: "Відправним пунктом для проведення необхідної політики повинне бути тверезе усвідомлення трьох безпрецедентних умов, які в цей час визначають геополітичний стан світових справ: 1) уперше в історії одна держава є дійсно світовою державою; 2) державою, що перевершує всі інші в світовому масштабі, є неєвразійська держава й 3) центральна арена миру - Євразія - перебуває під переважаючим впливом неєвразійської держави".

  Із прочитання зазначеної книги створюється враження про бажання представників зазначеної країни так "зміцнювати" єдність Європи, щоб вона, об'єднана й міцна, як найпізніше стала самостійним політичним гравцем, залишаючись у фарватері політики Вашингтона. "Коротше кажучи, ціль політики США повинна без яких виправдань складатися із двох частин: необхідності закріпити власне пануюче положення, принаймні на період існування одного покоління, але переважно на ще більший період часу, і необхідності створити геополітичну структуру, що буде здатна зм'якшувати неминучі потрясіння й напруженість, викликані соціально політичними змінами, у той же час формуючи геополітичну серцевину взаємної відповідальності за керування миром без воєн."

  Може, зазначеної мети ослаблення й об'єднаної Європи, і Росії, і служить той самий "кордон" із країн, що йдуть у фарватері політики Вашингтона, що оперізують Росію й відокремлюють її від країн Євросоюзу? У цих країнах є вогнища нестабільності як в економіці, так і в політику, погроза виникнення військових конфліктів, через них проходять транзитом енергоресурси з Росії в країни Євросоюзу - чим не спосіб тримати в напрузі й Росію, і Євросоюз, керуючи через океан? І чому, обіцяючи цим країнам входження в Європу, за всі ці роки цього не відбулося: ні полегшення візового режиму із країнами Євросоюзу, ні встановлення на рівних, партнерських, умовах торговельних відносин, ні військового альянсу, ні масштабних фінансових уливань в економіку цих країн? Згадай хоча б яку суму виділили через океан як допомогу при повені в Західній Україні - серйозної цю суму при масштабах руйнувань назвати не можна.

  Може, дійсно, всі ці країни - проамериканський "санітарний кордон" між Євросоюзом і Росією? Може, заокеанській країні й не потрібна тут ні стабільна адекватна влада (згадаєте "цирк" у національній політиці останніх років), ні сильна економіка (подивитеся, з кожним роком економіку "розвалюють" усе більше"), ні боєздатна армія (до речі, підприємства оборонного комплексу саме й перебувають у занепаді через розрив господарської кооперації із суміжними російськими підприємствами, а при вступі в НАТО - взагалі не будуть потрібні через конкуренцію із західним виробником), ні грамотне (згадай дискусійне введення тестування при прийомах у ВУЗ або обмеження на трансляцію певних каналів телебачення, мусирування теми мови) і здорове населення (згадай скандал із щепленнями вакциною або знайдіть інформацію про те, яку кількість генно- модицифированных, шкідливих для здоров'я нащадків, продуктів завозиться в Україну)?

  І потім: треба розуміти, що Євросоюз - це одне, а США - це інше. І мети й завдання в них можуть у чомусь сходитися, а в чомусь і розходитися. Так яку політику ми підтримуємо: США або країн Євросоюзу? Так куди ми ходимо ввійти - у Європу або в якості ще одного штату заокеанської держави? Або може бути нам треба виробляти свою, власну політику з урахуванням існуючих реалій?

  Якщо ці передумови на основі спостережень вірні, то процвітання на цих "санітарних" територіях не заплановано, як і "входження в Європу", тому що цим територіям, можливо, відведена роль стримуючого "болота" для ослаблення двох геополітичних конкурентів заокеанської держави - і країн Євросоюзу, і Росії. Якщо ж на цих територіях буде стабільність і процвітання, то це підсилить зазначених геополітичних конкурентів заокеанської держави й не буде важеля контролю транзитних потоків енергоресурсів через маріонеткові уряди, не буде можливості під видом насадження "демократії" вводити свої війська, не буде можливості тримати в напрузі регіони, пропонуючи своє посередництво в рішенні проблем, які саме ж, тої самої державою, можливо, і створені.

  Якщо вірити, що ідеї Бжезинського, викладені в книзі ""Велика шахівниця " - не давня давнина заокеанської країни, а розвинені й доповнені в сьогоденні, то в схеми втримання в напрузі і Євросоюзу, і Росії з метою ослаблення дуже навіть укладаються й останні події із припиненням поставок газу з Росії в Україну.

  Газ у країни Євросоюзу транзитом іде з Росії через території з явною проамериканською політикою. Українська сторона за станом на 1.01.2009 року не уклала з Росією договір на поставку їй газу для внутрішніх потреб, маючи його значний запас у власних сховищах. Публічні джерела інформації повідомляють, що не були укладені й договірні відносини між українською й російською стороною про умови транзиту газу в країни Євросоюзу. Таким чином, ставиться під погрозу кінцевий споживач - країни Євросоюзу. Чим не схема реалізації геополітичної стратегії заокеанської держави навіть із урахуванням корупційної складової на національному рівні? Або російська сторона "не гарної" виявиться, або Європа в напрузі побуде...Може й справа для "світового демократа" найдеться... по "демократичному примиренню"...

  Микола Лопатка

  Консультант по праву й управлінню (Україна,Одеса)

  http://blog.liga.net/user/lopatka/Default.aspx

  http://konsyltacii.com
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.04 | Адвокат ...

   Візьміть первісного варіянта (мацькальською), і зашуруйте у зону

   .(с)ру.

   Там такю анал-(н)-итіку полюбляють.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua