МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Від кліпання фарами до активних дій на дорозі

01/05/2009 | 100%
Ось таке попалось на просторах інтернету:

http://wg11.odnoklassniki.ru/dk?st.cmd=altGroupForumTheme&st.groupId=44360251670750&st.themeId=44363804770526&tkn=2400

Звернення.

Шановні друзі!
Час покінчити з приниженнями на автодорогах, з безсовісною корупцією і цинічним здирництвом. Беріть бейсбольний кийок і приєднуйтесь.Разом ми швидко впораємся з цими ганебними явищами. Будемо безпощадними, як Тарас Бульба. Не вагайтесь і не зарікайтесь. Якщо не ми, то хто ?

Мета створення групи - започаткувати тотальний народний контроль за діяльністю як всієї ДАІ, так і кожного окремого інспектора і патрульної групи, вберегти їх від пагубного впливу корупційних діянь . Напродний контроль - робоча назва, досить затхла від нафталіну радянських часів. Сподіваюсь, колективний разум вигадає більш влучну назву, обере емблему і остаточно сформулює засади діяльності.
На мою скромну думку(IMHO), група має уособлювати потужну віртуальну організацію, від однієї згадки про яку повинен тремтіти кожний не чесний на руку чи не сумлінний даїшник. ДАІ мають боротись з серйозними порушеннями на дорогах, а не палити народне пальне в пошуках приводу до легкої наживи. Причепитись, при бажанні, можна до стовба - чого це він стоїть тут, а не там ?
Для створення відчуття ліктя товариша та морального тиску на збоченого даішника повинна використовуватись емблема. При узрінні емблеми на наближающомусь автомобілі, рука з жезлом повинна підсвідомо ховатись за спину, а голова втягуватись в труси. Такою емблемою може бути, наприклад, полосата, на зразок жезла, бейсбольна бита (добре зарекомендувала себе серед деяких профспілок) під заднім склом авто і знака на передньому склі на зразок "цеглини" з такою ж битою замість неї. Діяти потрібно дружно, без отого нашого "моя хата з краю". Якщо ви побачили, що на узбіччі зупинили нашого товариша, потрібно обов"язково зупинитись, як це ми завжди робимо, коли хтось із водіїв на дорозі просить допомоги , включити аварійну сигналізацію. Якщо це не ДТП, водій тверезий, немає постраждалих (що ще ?) - постояти 10-15 хвилин і продовжити рух. На пожвавлених трасах за такий проміжок часу може утворюватись досить вражаюча кількість автомобілів. Замість одних будуть зупинятись інші,
Після зупинки треба спробувати надати товаришеві допомогу. Чи то юридичну, чи порадою з власного досвіду, чи ще якусь, ні в якому разі не перешкоджаючи ЗАКОННІЙ діяльності патрульної групи. В подальшому ми маємо опрацювати однотипні візитки для таких випадків, що можна було швидко залишити свої координати затриманому, бланки актів і протоколів, для складання в разі незаконної чи не сумлінної роботи даішників. Всі ці документи мають бути обов"язково присутні, як, наприклад" медицинська аптечка. Ми повинні діяти дружно, як зграя граків. Це додасть нам сили і змусить зтушуватись наших недоброзичливців.
Для швидкого, вибухообразного поширення нашого руху пропоную створити текст звернення до громадян і розмістити на власних форумах в однокласниках, розіслати своїм спискам друзів і контактів, розмістити на інших форумах і живих журналах. Треба спробувати досягти лавинного ефекту. Успіх залежить від масовості.
Паралельно з описаними заходами потрібно розвернути роботу для відміни драконівських штрафів, віідміни повсемісно відбираємої плати за парковку, від якої нема користі ні місцевим бюджетам, ні водіям. Просто, хтось тирить дріб"язок з наших кишень.
Заходи. Висвітлення корупційних, не гарних чи сумнівних дій стражів безпеки руху, щоб рідним, близьким і друзям було соромно за. Акції прямої дії: тематичні автопробіги, автопікетування закладів, установ.

Відповіді

 • 2009.01.05 | Адвокат ...

  "Бі-ба-рі" залопотали па-хахляцкі?

 • 2009.01.05 | kotygoroshko

  так це ж легко!

  100% пише:
  > Ось таке попалось на просторах інтернету:
  >
  > http://wg11.odnoklassniki.ru/dk?st.cmd=altGroupForumTheme&st.groupId=44360251670750&st.themeId=44363804770526&tkn=2400
  > Шановні друзі!
  > Час покінчити з приниженнями на автодорогах, з безсовісною корупцією і цинічним здирництвом .


  не порушуй і не давай - ось і все, що треба щоб перемогти здирництво
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.05 | 100%

   Це більше стосується спроможних

   заробити на власний автомобіль. Ну і не тих, хто "колядує" на цих дорогах. Потім можна і поради роздавати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.05 | kotygoroshko

    спроможних заробити на автомобіль, але не спроможних купити апте

    чку чи пройти вчасно техогляд?
  • 2009.01.05 | AK

   +1 так це ж легко!

   kotygoroshko пише:

   > не порушуй і не давай - ось і все, що треба щоб перемогти здирництво

   Навіть якщо випадково порушив (таке інколи трапляється) то не давай хабаря, а вимагай складення протоколу і кажи що підеш до суду.

   Я вже робив так рази зо три, і кожного разу мене відпускали з миром. Облом їм було той протокол писати. ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.07 | stryjko_bojko

   kotygoroshko має рацію. Він давно - розвідник УПА

   kotygoroshko пише:

   > не порушуй і не давай - ось і все, що треба щоб перемогти здирництво
 • 2009.01.06 | Sean

  Від бі-бі через кліпання фарами до дурки - пряма дорога

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.01.06 | DADDY

  А яким боком бейсбольна біта (навіть пофарбована у смужки)

  до юридичної допомоги та різних інших "громадянських акцій" типу пікетування?
  Взяв в руки біту - бий. Не б"єш - нехєр вийоб...ся і возити щось пофарбоване у себе під заднім склом.
  Наявність біти у авто - привід для зупинки "Беркутом" та вилучення "спортивного знаряддя" під протокол.
  Черговий "бі-бі-ГОН"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.07 | 100%

   Як чарівна паличка з казковим ефектомCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua