МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вони брешуть - 2

01/06/2009 | Taras Borschivka
Привіт усім!

Ото прочитав останній пост Олега Мєдвєдєва про Інтер http://blogs.pravda.com.ua/authors/medvedev/496257aa387e2/ і вирішив, що мабуть прийшов час відновити боротьбу за інформаційну безпеку наших вух, очей, та - в кінечному підсумку - голів. У когось залишилися наклейки часві 2004-го "Вони брешуть!" ? Готовий трохи прогулятися центром міста й прикрасити святкове місто протестною агітацією :-)

До речі, треба щось робити з європейским напрямом. Зустрічав новий рік на Закарпатті і дивився Євроньюз (звичайно, транслювали російську службу) - так там розгорнуті коментарі російської сторони, і тільки десь там у кінці диктор одним словом каже про позицію України.

Я в принципі викинув телевізор ще рік тому :-), але є мільйони людей це все ще дивляться... треба щось робити.

Може, як частину кампанії варто перекласти англійською та іншими європейськими мовами статті "Україні конче необхідна ринкова ціна на газ" http://www.epravda.com.ua/publications/495fdef6c37e4/ та "Ставка транзиту важливіша за ціну на газ" http://www.epravda.com.ua/publications/495fffacc9959/ Олександра Ковалка та Юрія Вітренка? Я б може сам узявся, але ж вони здорові, та й не фахівець я у фінансово-нафтовій англійській...

Відповіді

 • 2009.01.06 | Vax

  Кругом враги, одни враги...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.06 | Володимир I

   Re: Кругом враги, одни враги...

   Блядь, тобі ж було сказано: марш на прополку тайгі та заготовку мєдвєжатіни в собствєнном соку!
  • 2009.01.06 | Sean

   Ви вірно передали головну московську мислебацилу, дякую

 • 2009.01.06 | Мартинюк

  Розумна річ !

  Дуже жалкував що не маю отої наліпки коли бачу в центрі на лайтбоксах "хольоні" біг-морди Коновалюка. Врешті часом хочеться ліпити ці наклейки підряд на на всі наші кіоски "Союзпечаті" .Як хо ч називаються "Преса України", але на кожному з них є невеликий папірець з печаткою де написано що насправді це власність фірми "Союздрук"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua