МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія припинила поставки за власними контрактами

01/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Раніше "Газпром" запевняв турецьких партнерів, що через кризу у відносинах з Україною, навпаки, збільшуватиме постачання до Турції, а через неї на Балкани, сировини за альтернативним газогіном "Блактиний потік". Однак цього не відбувається. Скоріш за все, "Газпром" виявився не готовим користуватися магістраллю, ставка за транзит в якому становить зараз біля $6 за тисячу кубометрів.

Росія припинила поставки природного газу до Туреччини, сказав у вівторок міністр енергетики і природних ресурсів цієї країни Хільмі Гюлер, пише турецьке інформаційне агентство Haber 7.
Припинення подачі газу пов'язано з газовою кризою між Росією та Україною, вказує агентство.
За даними турецької державної компанії БОТАС, Туреччина в 2009 році планує купити з Росії 22 мільярдів кубометрів газу, в 2010 році - 24 мільярди кубометрів газу.

Постачання російського газу в Румунію повністю припинені у вівторок, повідомляє румунська газова компанія "Трансгаз". Зараз компанія проводить "технічні операції, спрямовані на впевнене забезпечення пріоритетних споживачів".

Постачання російського газу на Балкани повністю припинені, про це заявляє Міністерство і енергетики Болгарії. Крім Болгарії транзит газу зупинений в Грецію, Туреччину та Македонію. У болгарському міністерстві створено кризовий штаб. Зараз там проходить оперативна нарада, передає болгарська радіостанція "Дарік-радіо".

Теплоцентралі в Болгарії переводяться на резервне паливо. Постачання палива на національний ринок країни з газосховища в Чірене збільшено до 4 з гаком мільйонів кубометрів у день.

Відповіді

  • 2009.01.06 | Олександр

    Re: Росія припинила поставки за власними контрактами

    Россия просто не в состоянии обеспечить газом по заключенным контрактам ни Украину, ни Европу. Вернее может, но только по завышенным ценам. Отсюда и "ноги ростут" у псевдогазового конфликта. Страна катится в пропасть и ее руководство начинает это понимать. А вот реакиця на все события, обусловленные экономической несостоятельностью России традиционная - найти виноватых, обвинить во всем империалистов США, Западной Европы и Украины. Не выйдет, господа, "псевдобизнесмены", ваши карты крапленые.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua