против России\", - пре">
МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Виправдовуються? - наполовину визнали себе винними (л)

01/06/2009 | GreyWraith
http://korrespondent.net/business/701692

Деякі феєричні місця:

>"Некоторые круги снова могут разыграть газовую карту против Газпрома и >против России", - предположил Медведев во вторник на пресс-конференции >в Лондоне.
Знову ця зловісна третя особа множини. :) І яка ж підступна: влаштувала псі-вплив на мізки Путіна, що той наказав перекрити європейцям газ. :lol:

>Медведев напомнил, что перебои с транзитом газа через Украину в >Европу в начале 2006 года создали негативный имидж российской >компании и России в целом.
Точно так само різні поломки деталей "Жигулів" створюють негативний імідж іншої російської компанії. :) Щоправда, у Росії є випробуваний спосіб виправлення пошкодженого іміджу російських компаній - за допомогою ОМОНівського кийка. Може, спробувати на європейцях? :lol:

>"Однако мы усвоили уроки установили "горячую линию" с Европейским >Союзом и правительствами ведущих европейских стран, благодаря чему >мы можем объяснить свои действия и стоящие за ними причины", - >отметил вице-президент "Газпрома".
Люди підійшли творчо до відомого анекдоту щодо під'єднання холодильника до телевізора. :) Тепер європейці можуть грітися ексклюзивними відмазками із самого "Газпрому"...

>По его словам, нынешний кризис - беспрецедентное событие в истории >газового рынка.
Чувак хворий на склероз? Сам же згадував про початок 2006 року... :)

>Это вопрос беспрецедентной безответственности страны, через >территорию которой мы поставляем в Европу 80% газа. Это вопрос >абсолютной безответственности", - отметил Медведев.
Сам "Газпром" понапідписував контрактів із Європою - от сам хай і відповідає. Україна контрактів на транзит із європейцями не підписувала, а з "Газпромом" не підписала через дуркування останнього, який спочатку якусь фігню на увесь світ поров щодо боргів, а коли борги було вчасно виплачено, не знайшов нічого кращого, ніж терміново прозріти і побачити в української делегації відсутність повноважень. :)

Відповіді

 • 2009.01.06 | Николай Чернигов

  Тяжкие грехи прошлого

  GreyWraith пише:
  > Сам "Газпром" понапідписував контрактів із Європою - от сам хай і відповідає. Україна контрактів на транзит із європейцями не підписувала, а з "Газпромом" не підписала через дуркування останнього, який спочатку якусь фігню на увесь світ поров щодо боргів, а коли борги було вчасно виплачено, не знайшов нічого кращого, ніж терміново прозріти і побачити в української делегації відсутність повноважень. :)

  Вся проблема в том, что Газпром, НЕ БЕЗ ОСНОВАНИЙ, считает что Украина ОБЯЗАНА качать их газ НА ШАРУ до конца 2010 года, ВНЕ ЗАВИСИМОСТИ от поставок газа.

  Соглашение имени Ющенко-Еханурова-Плачкова-Ивченко от января 2006 года припоминаете?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.06 | Адвокат ...

   А про ґаз для України по $50,-- не пам`ятає?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua