МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко направив телеграму керівництву ЄС

01/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко направив телеграми керівництву Європейського Союзу, а також керівникам європейських держав – споживачів російського природного газу.

«Вважаю за необхідне поінформувати Вас, що на ранок 6 січня 2009 року ВАТ «Газпром» різко скоротив постачання газу в Україну для подальшого транзиту європейським споживачам», – йдеться у телеграмі Глави Української держави.

Як зазначає Президент України, «станом на 23.00 5 січня 2009 року російського природного газу було поставлено на східний кордон України 262 млн. м3, на 9.00 6 січня – 93 млн. м3, а на 11.30 6 січня – 73 млн. м3».

Отже, на думку Віктора Ющенка, російська сторона має намір значно скоротити або й припинити транзит російського природного газу через територію України до європейських споживачів.

«Принагідно інформую, що Україна використовує для власних споживачів виключно газ власного видобутку та газ, закачаний в українські підземні сховища, який повністю оплачений Україною», – наголошує Президент України Віктор Ющенко.

прес-служба Президента

поставив:sean

Відповіді

  • 2009.01.06 | Агроном

    Re: Ющенко направив телеграму керівництву ЄС

    1,6 доларыв - це тыльки за лишню виключеня земель с агрооборту, за довшу дорогу для корив, гусей, коней и фур, мотоциклив. А угиддя, а сильськогосп. и транспортни проблеми. А зарплата и прокачка?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua