МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кулєґи! А яка ваша дмка є?

01/06/2009 | Адвокат ...
З огляду на тую шальоність, з якою апукєлая Рушка закручує "крантік", чи не є то ознакою простого хвактєру: в мацькалів немає, чого постачать до Еуропи? Себто,-- ґазу.

Відповіді

 • 2009.01.06 | kotygoroshko

  як казав профессор Воланд:Чєго ні хватішься, нічєго то у вас нєт

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.06 | Адвокат ...

   І асєтріна в них "ні_пєрвай_свєжєсті", і ґазу в них,-- нема.

 • 2009.01.06 | GreyWraith

  Може бути і таке...

  Адвокат ... пише:
  >З огляду на тую шальоність, з якою апукєлая Рушка закручує "крантік", >чи не є то ознакою простого хвактєру: в мацькалів немає, чого >постачать до Еуропи? Себто,-- ґазу.
  Про подібний сценарій декілька років підряд писали деякі російські оглядачі, виходячи із рівня задрипаності інфрастуркутури і динаміки неухильного падіння видобутку. (Середньоазійський газ росіяни викупили в тому числі і тому, що власного для контрактів фізично бракує.) Але за моїми розрахунками північному звіру туди приходити ще ніби зарано.

  Невже стан справ реально був ще гіршим?

  P.S. Чому води в роти понабирали традиційні російські друзі в Німеччині і тому подібних місцях? Та й традиційної мантри "украинатыритгаз" вже не дуже чути: замість розказувати легенди про газ, що чудесним чином випаровується десь всередині України, "Газпром" сказав, що САМ прикручує вентиль. Це справді щось нове...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.06 | Адвокат ...

   Я не ехсперт. І не ґазовий. І, поготів, не роSSійський.

   Але вже маже 2-ві рочки тому вперше написав про те, що в мацькалів з ґазом,-- як не повна ЖОПА, то сур`йозЬні трабли...   GreyWraith пише:
   > Адвокат ... пише:
   > >З огляду на тую шальоність, з якою апукєлая Рушка закручує "крантік", >чи не є то ознакою простого хвактєру: в мацькалів немає, чого >постачать до Еуропи? Себто,-- ґазу.
   > Про подібний сценарій декілька років підряд писали деякі російські оглядачі, виходячи із рівня задрипаності інфрастуркутури і динаміки неухильного падіння видобутку. (Середньоазійський газ росіяни викупили в тому числі і тому, що власного для контрактів фізично бракує.) Але за моїми розрахунками північному звіру туди приходити ще ніби зарано.
   >
   > Невже стан справ реально був ще гіршим?


   ІМНО,-- так!


   > P.S. Чому води в роти понабирали традиційні російські друзі в Німеччині і тому подібних місцях? Та й традиційної мантри "украинатыритгаз" вже не дуже чути: замість розказувати легенди про газ, що чудесним чином випаровується десь всередині України, "Газпром" сказав, що САМ прикручує вентиль. Це справді щось нове...

   Ото ж то!
 • 2009.01.06 | Sean

  Думаю, що газ на сьогодні в них є

  у них нема розуміння, що з робити далі, за умов, коли його все менше, а нафта все тойво, а Україна не під контролем, а расєя ніабустроєна, а водка пальоная
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.01.06 | GreyWraith

  Зверніть увагу на цю інформацію (л)

  http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1231247931.html


  Минулої ночі "Газпром" припинив постачання газу до Туреччини, в тому числі і по "Блакитному потоку", який подавався як альтернативний газогін для Балканських країн.

  Питання: хтось чув останнім часом про якісь серйозні російсько-турецькі газові суперечки? Якщо ні, тоді обмеження поставок для України цілком можна розглядати як шмагання непокірної дитини. Але для додаткового педагогічного ефекту це мало б супроводжуватися роздачею цукерок діткам слухняним. Аж он виходить, що страждають і слухняні, чи не так? І тим більше, "Блактиний потік" - це ж перший зразок і взірець, на який мають орієнтуватися інші покупці газу, тому в умовах проблем із Україною має працювати мов годинник. А тут - такий конфуз... Що ж у тій же Німеччині скажуть тамтешні фанати "Нордстріма", коли їм під носа тицьнуть цей турецький приклад: мовляв, ТАКОЇ безперебійності ви хочете? :lol:

  Отже, я виходжу із припущення, що свідомо прикручувати краника туркам Росії зараз не з руки. Виходить, що справді із законтрактованими об'ємами у Росії справи кепські, а цей скандал із нами вони влаштували, лише щоб на трохи відтягти неминучу розправу?

  Як у "Золотому теляті" Паніковський переконав Балаганова, що гирі у Корейка зроблені із золота. "Молочні брати" гирі покрали, всілися і стали розпилювати ножовками. І на запитання Балаганова, де ж обіцяне золото, Паніковський відповідав: "Пилите, Шура, пилите..." :lol:
 • 2009.01.06 | Адвокат ...

  Про що мріє банкрут, коли гаманець порожній?

  Про те, що й у инших вони спорожніють!

  Апукєлая на два Мєдвєда Рушка взяла керунок на знищення усих запасів ґазу у еуриків. Так, на це тре час. Одначе, за тей час, сі подівать крем-б-ляді, свого натече трохом, а ціни,-- стрибнуть за хмари...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua